Design & Developed BY Patira

صفحه 1 از 63 1231151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 629
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    مسي-دل پيرو-سلطان باتیستوتا
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

BrazilPersepolisBarcelona

تشکر ها
    235
    تشکر شده 1,560 در 631 پست

mancity مهمترين اخبار و نقل و انتقالات منچستر سيتي

به نام خدا
    در اين قسمت مهمترين اخبار و نقل وانتقالات مهم تيم منچسر سيتي قرار ميگيره

زانو نمیزنم ...حتی اگر سقف آسمان،کوتاه تر از قد من باشد

2. 3 کاربر از پست مفید yasin04 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

تشکر ها
    235

آدبايور: چرا مورينيو مرا انتخاب نکرد؟

تنها نکته اي که ' امانوئل آدبايور' را آزار مي دهد اين است که چرا ' خوزه مورينيو' او را به عنوان بازيکن رئال مادريد انتخاب نکرد. او در عين حال از اينکه همچنان ستاره هاي بزرگ رئال مادريد و سرمربي آن تيم با او در تماس هستند شگفت زده است.

''امانوئل آدبايور'' در گفت و گويي مبسوط با اينديپندنت خاطرنشان کرد که از ترک يک باشگاه و پيوستن به باشگاهي ديگر آزرده نمي شود ولي گفت: فقط نمي دانم چرا آنجا ( مادريد) نماندم؟ البته نمي خواهم سوال کنم چون هرچه بيشتر موشکافي کنيد مايوس ترخواهيد شد، اما نمي خواستم مادريد را ترک کنم.

اين بازيکن توگويي به تفاوت هاي فوتبال در اسپانيا و انگليس اشاره کرد و گفت: در انگليس وقتي مي خنديد و حرف مي زنيد همه شما را شماتت مي کنند ولي در اسپانيا اين طور نيست. انگليسي ها فوتبال را يک سرگرمي نمي دانند.

وي افزود: فوتبال براي مردم اسپانيا در وهله نخست يک سرگرمي و بازي است و تجارت پس از آن قرار دارد .در آنجا شما مجبور هستيد پيروز و قهرمان شويد. ولي در انگليس فوتبال بيش از هرچيز يک تجارت است.

بازيکن تاتنهام گفت: در انگليس جايي براي شوخي و بذله گويي و خنديدن در فوتبال نيست. اين شرايط براي من سخت است چون نمي توانم طبيعتم را تغيير دهم. هر وقت بخواهم مي خنديم و هر زمان دوست داشته باشم حرف مي زنم.

آدبايور اضافه کرد: هر وقت من را روي نيمکت ذخيره ها ببينيد در حال خنده هستم؛ هميشه شوخي مي کنم من با همين روحيه بزرگ شده ام ولي در انگليس مرتب به من مي گويند نبايد بخندم، کاري که براي من غير ممکن است.

بازيکن تاتنهام در پاسخ به انتقادهاي برخي هواداران فوتبال مي گويد اهميتي نمي دهد ديگران درباره نقل و انتقال او از باشگاهي به باشگاه ديگر چه فکر مي کنند و از ترک کردن منچسترسيتي هم متاسف نيست چون آن باشگاه ديگر او را نمي خواست.

وي درباره شعار هواداران آرسنال که فرياد مي زدند اي کاش او همراه ساير بازيکنان توگو در آنگولا کشته مي شد، گفت: الان ديگر اهميتي نمي دهم آنها چه مي گويند چون مي دانم اکثر هواداران آرسنال عاشق من هستند.

بازيکن تاتنهام افزود: آنچه آنها گفته اند را فراموش کنيد. آنها دوست دارند من هم اکنون به آرسنال بازگردم. وقتي که شعارها مي شنيدم همان لحظه فکر کردم فريادهايشان مرا اذيت مي کند ولي بعد از دقايقي متوجه شدم منظور آنها اين است که به تيمشان بازگردم.

آدبايور گفت: به هر حال من الان در تاتنهام هستم و در اين جا خوشحالم. همه آن شعارها را هم فراموش کرده ام.

اين بازيکن آفريقايي خاطرنشان کرد: من موضوع هاي زيادي دارم که به آنها فکر کنم. من در اتوبوسي بودم که به سمت آن شليک شد و مرداني در کنارم بودم که روي دست من جان دادند.

وي گفت: شعارهايي که هواداران آرسنال مي دادند براي من يک شوخي است. من از توگو آمده ام، هيچ چيز نداشتم. خدا را به خاطر آنچه که اکنون هستم و آنچه دارم شکر مي کنم. شعار دو هزار تماشاچي فوتبال تاثيري روي من ندارد. مي دانم هرجا مي روم درها به رويم باز است چون يک بازيکن بزرگ فوتبال و يک شخصيت مهم شده ام.

بازيکن تاتنهام افزود: اگر فردا با برخي هواداران چلسي روبرو شوم آنها خواهند گفت '' تو را دوست داريم ولي به چلسي گل نزن'' . فوتبال همين است به همين خاطر هم هست که برخورد با مردم برايم يک سرگرمي است.

آدبايور نقل وانتقال از باشگاهي به باشگاه ديگر را هم بخشي از شوخي زندگي مي داند . او آرسنال را در تابستان 2009 در ازاي 25 ميليون پوند ترک کرد و به منچسترسيتي رفت ولي پس از مدتي مقبول روبرتو مانچيني قرار نگرفت.

وي در پاسخ به سوالي گفت که اين جابجايي ها آزارش نداده است و افزود: اگر به شما بگويم زماني که در آفريقا بودم چقدر براي فوتبال سفر کرده ام باور نخواهيد کرد. به هر حال سفر بخشي از زندگي است که به کسب تجربه کمک مي کند. روزي مي رسد که به فرزندانم بگويم من در اسپانيا ، انگليس و فرانسه بازي کرده ام و کمتر بازيکني در جهان چنين تجربه اي دارد.

به گفته او '' بازيکنان بزرگ سفرهاي طولاني و زيادتري هم دارند. روبينو، رونالدو، رونالدوي بزرگ ( برزيلي) هم چنين سفرهايي را تجربه کرده اند.

وي افزود: پانزده ساله بودم که خانواده ام را ترک کردم و به فرانسه رفتم. فکر مي کنم کارم اشتباه نبود. البته آسان هم نبود ولي امروز ترک يک باشگاه و پيوستن به باشگاهي ديگر برايم آسان است.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. 3 کاربر از پست مفید yasin04 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

تشکر ها
    235

مانچيني: بايد دربي منچستر را فراموش کرد

سرمربي تيم فوتبال منچسترسيتي گرچه پس از برد پر گل هفته گذشته تيمش مقابل رقيب قدرتمندي چون منچستريونايتد لذت برد و سرمست شد اما معتقد است بايد لذت اين برد را فراموش کرد و به ديدارهاي آينده انديشيد.

سيتي هفته گذشته در دربي اولدترافود موفق شد يونايتد را با نتيجه پر گل و دور از انتظار 6 بر 1 شکست دهد و با اختلاف پنج امتياز در صدر جدول رقابت هاي ليگ برتر انگليس قرار بگيرد.

اين بزرگترين برد سيتي در دربي منچستر از سال 1926 بود اما ''روبرتو مانچيني'' سرمربي ايتاليايي اين تيم مي گويد: اين بازي گذشته و به تاريخ پيوسته است. بايد به بازي با وولوز فکر کنيم. براي من بهتر است که شش دربي را با نتيجه 1 بر 0 ببريم تا در يک بازي 6 بر 1 پيروز شويم.

وي افزود: از اينکه سرمربي منچسترسيتي هستم، لذت مي برم و فکر مي کنم تا کنون خيلي خوب کار کرده ايم اما اگر بخواهيم يک تيم برتر در 20 سال آينده باشيم نبايد همواره به برد 6 بر 1 مقابل منچستريونايتد فکر کنيم چون اهميت چنداني ندارد. هوادارانمان خيلي خوشحالند اما ما هر سه روز يکبار بازي مي کنيم و به همين دليل بايد هر روز تمرين داشته باشيم. ما کارمان را بلديم و مي دانيم که بايد روي زمين قدم برداريم.

منچسترسيتي که از ابتداي فصل تا کنون بعد از 9 بازي فقط دو امتياز از دست داده و 33 گل زده است، اکنون يکي از مدعيان قهرماني به شمار مي رود.

مانچيني خاطر نشان کرد: به نظرم چهار يا پنج تيم هستند که مي توانند قهرمان شوند. در حال حاضر ما صدرنشين هستيم اما امکان تغيير جدول بعد از هر بازي وجود دارد. هنوز راه زيادي تا پايان فصل باقي مانده و مسابقات سختي در پيش داريم.

برخي مفسران روند کنوني عملکرد سيتي را با بازي آرسنال در سال 2004 مقايسه مي کنند که بدون شکست قهرمان شد.

اما مانچيني معتقد است تيم او فاصله زيادي با تيمي دارد که ''آرسن ونگر'' هدايت آن را بر عهده داشت و از حضور بازيکناني مثل ''تيه ري هانري'' بهره مي جست.

وي گفت: يادم مي آيد آرسنال در آن زمان تيم بسيار قدرتمندي بود. فکر نمي کنم ما به اين سطح رسيده باشيم. بايد بهتر از اين بازي کنيم.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

6. 3 کاربر از پست مفید yasin04 تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    LW
    مربی مورد علاقه
    Guardiola-Allegri-Mancini
    بازیکن محبوب
    All players:Barçelona-AC milan-Man City+torres
    اسم واقعی شما
    David

ItaliaBarcelona

تشکر ها
    6,293
    تشکر شده 8,885 در 2,503 پست

آگرو: سيتي تا الآن بهترين تيمم است

ستاره آرژانتيني از زمان پيوستنش به سيتي در اوج است و از روند گلزني اش در اين تيم کاملا رضايت دارد.

سرخیو آگرو ستاره آرژانتینی باشگاه منچسترسیتی در صحبتهایی به تمجید از هم تیمی هایش پرداخته و اعلام کرده که سیتی بهترین تیمی است که در آن توپ زده است.

این مهاجم آرژانتینی سه ماه پیش از اتلتیکومادرید به سیتی پیوست و از آن زمان تاکنون 10 گل برای تیم مانچینی به ثمر رسانده است.

آگروی 23 ساله در جریان دیدار تیمش مقابل ولورهمپتون که هفته گذشته در جام اتحادیه برگزار شد استراحت کرد و انتظار می رود تا در دیدار امشب تیمش در ترکیب ثابت سیتی قرار بگیرد.

آگرو در صحبتهایی به وب سایت رسمی باشگاه سیتی گفت:« از حضور در اینجا واقعا خوشحالم. چون تیم مابازیکنان خوبی دارد و این بهترین تیمی است که در آن بازی کرده ام. امیدوارم که بتوانیم در پایان فصل جامهای فراوانی کسب کنیم. می خواهم گلهای زیادی برای هواداران تیم بزنم. تک تک بازی های لیگ برتر، خیلی سخت هستند ولی ما نهایت تلاشمان را به کار می گیریم تا بیشترین پیروزیهای ممکن را به دست بیاوریم.»
    آگرو در روز جمعه در ادامه صحبتهایش گفت:« برای تمام هواداران تیم بسیار خوشحالم. آنها هواداران فوق العاده ای هستند و من می توانم بگویم که آنها الان از شرایط تیم راضی اند. بسیار خوشحال می شوم که آنها به ورزشگاه می آیند تا فقط از من امضا بگیرند.»

مهاجم سابق اتلتیکومادرید در بخش پایانی صحبتهایش درموردبرد قاطعانه تیمش مقابل یونایتد در داربی منچستر گفت:« بسیار خوشحالم که در اولدترافورد گلزنی کردم. یونایتد تیم خیلی خوبی است ولی الان من به عملکرد خوب خودمان توجه می کنم. خیلی خوشحالم که در آن بازی به پیروزی رسیدیم. برد در اولدترافورد برای سیتی یا هر تیم دیگری خیلی سخت است.»

8. 3 کاربر از پست مفید fcb10 تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    LW
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    David

ItaliaBarcelona

تشکر ها
    6,293

اختلاف منچستر سيتي و اتحاديه بازيکنان

پس از حمايت اتحاديه بازيکنان حرفه اي فوتبال از ' کارلوس ته وز' که به عقب نشيني منچسترسيتي انجاميد اين باشگاه، اتحاديه مزبور را متهم کرد که در فهم قوانين و دفاع از بازيکنان دچار تناقض شده است.

به گزارش ساکرنيوز، اين اتحاديه مانع از تصميم منچسترسيتي به جريمه کردن کارلوس ته وز به مدت چهار هفته شد و از استدلال هاي اين بازيکن که گفته بود قصد امتناع از بازي نداشته؛ دفاع کرد.

با موضع گيري صريح اتحاديه بازيکنان حرفه اي فوتبال ، منچسترسيتي چاره اي جز کاهش اين محروميت به دو هفته نداشت.

اتحاديه بازيکنان حرفه اي فوتبال به منچسترسيتي گفته است هيچ قانوني به يک باشگاه اجازه نمي دهد بدون دلايل کافي يک بازيکن را تا اين حد مجازات کند.

''سر الکس فرگوسن'' سرمربي منچستريونايتد قانون کنوني را '' کمي ديوانگي'' توصيف کرد و گفت: واقعيت اين است که شما طبق قانون نمي توانيد يک بازيکن را بيش از دو هفته محروم کنيد. البته اين کمي ديوانگي است ولي به هر حال قانون همين است.

گوردون تيلور مديراجرايي اتحايه بازيکنان حرفه اي فوتبال باشگاه منچسترسيتي را به واکنش اغراق آميز نسبت به ته وز متهم و ادعاي '' روبرتو مانچيني'' سرمربي اين تيم مبني بر امتناع ته وز از بازي را رد کرده است.

اين اتحاديه با انتشار بيانيه اي اعلام کرد:بر اساس همه شواهد موجود کارلوس ته وز هرگز از بازي براي باشگاه خود امتناع نکرده است اين نکته را باشگاه نيز پذيرفته است.

بنابر اين بيانيه، ته وز همچنان مورد حمايت اتحاديه بازيکنان حرفه اي فوتبال خواهد بود.

10. 3 کاربر از پست مفید fcb10 تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    LW
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    David

ItaliaBarcelona

تشکر ها
    6,293

رد نپ:علاقمند پيوستن توز به تاتنهام هستيم

هري رد نپ سرمربي تيم فوتبال تاتنهام هاتسپر انگليس از علاقمندي تيمش براي جذب کارلوس توز مهاجم آرژانتيني تيم منچسترسيتي خبر داد.

رد نپ در کنفرانسی خبری گفت:هر تیمی خواهان جذب توز است زیرا او یک بازیکن فوق العاده است زیرا وقتی او در زمین حضور پیدا می کند برای موفقیت تیمش تمام تلاش خود را به نمایش می گذارد و به نظر من تیم های زیادی به دنبال جذب این بازیکن هستند.
    وی افزود:از طرف دیگر باید بگویم جذب این بازیکن و مسائل مالی مربوط به آن مشکل دیگری است زیرا هر تیمی نمی تواند مبلغ قرارداد پیشنهادی وی را تامین کند.
    سرمربی تاتنهام درباره وضعیت ویلیام گالاس و استفان پینه آر هم گفت:این دو بازیکن در آستانه بازگشت به تمرینات تیم قرار دارند و ویلیام بر طبق توصیه تیم پزشکی فردا به تمرینات باز می گردد و استفان هم در آینده ای نزدیک با تیم تمرین می کند.

12. 2 کاربر از پست مفید fcb10 تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    LW
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    David

ItaliaBarcelona

تشکر ها
    6,293

کولو توره در آستانه جریمه 500 هزار پوندی منچستر سیتی

كمیته انضباطی باشگاه فوتبال منچسترسیتی انگلیس ممكن است 'كولو توره' را به خاطر شش ماه محرومیتش به دلیل دوپینگ، مبلغ 500 هزار پوند جریمه كند .

این مدافع ساحل عاجی به دلیل دریافت دستمزدش در زمان محرومیت در آستانه جریمه نقدی باشگاه قرار گرفته است. 'سیف روبی' مدیر برنامه های این بازیكن 30 ساله گفت: كولو از این اقدام باشگاه ناراحت است و نسبت به هر تصمیمی كه علیه او بگیرند، اعتراض خواهد كرد.
    وی خاطر نشان كرد: با وجود این توره با تمام توان به 'روبرتو مانچینی' سرمربی و تیمش خدمت می كند.

14. 3 کاربر از پست مفید fcb10 تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    LW
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    David

ItaliaBarcelona

تشکر ها
    6,293

پراندلی : بالوتلی یکی از قوی ترین بازیکنان دنیاست

سرمربی تیم ملی ایتالیا در صحبتهایی به تمجید از ستاره سیتی پرداخته و درمورد مصدومیت جوزپه روسی هم صحبت کرده .

چزاره پراندلی سرمربی تیم ملی ایتالیا، ماریو بالوتلی، مهاجم جوان و ایتالیایی منچسترسیتی را یکی از قوی ترین بازیکنان دنیا نامیده
    پراندلی در حال این صحبت را مطرح کرده که اخیرا روبرتو مانچینی، مربی ایتالیایی سیتی هم در صحبتهایی گفته بود که سوپر ماریو می تواند به خوبی لیونل مسی باشد
    پراندلی درصحبتهایی به اسکای سپورت ایتالیا گفت:« من با مانچینی موافقم؛ بالوتلی یکی از قوی ترین بازیکنان دنیاست.»
    جوزپه روسی، ستاره ایتالیایی ویارئال، با مصدومیتی شش ماهه مواجه شده و از میادین ورزشی به دور خواهد بود. سرمربی آتزوری دراین باره گفت:« تنها می توانم به روسی بگویم که آرامشش را حفظ کند. خبر مصدومیت او، خبر بدی برای ما بود ولی ما برای روسی صبر خواهیم کرد.»
    پیش از این شنیده می شد که شاید روسی نتواند در رقابتهای یورو2012 حضور داشته باشد و از همین رو پراندلی دی ناتاله را گزینه ایده آلی برای جانشینی او می داند:«اگر دی ناتاله به روند گلزنی اش ادامه بدهد؛ دعوت نکردن از او برای حضور در رقابتهای یورو2012 در اردوی تیم ملی ایتالیا، یک سورپرایز عجیب خواهد بود.»
    بالوتلی و سیتی شنبه در لیگ برتر مقابل ولورهمپتون قرار خواهد گرفت.

16. 2 کاربر از پست مفید fcb10 تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    LW
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    David

ItaliaBarcelona

تشکر ها
    6,293

ویلشر : امیدوارم آرسنال داوید سیلوا را به خدمت بگیرد

ستاره جوان توپچی ها امیدوار است در کنار ستاره اسپانیایی من سیتی بازی کند .
    جک ویلشر هافبک جوان آرسنال اعلام کرد امیدوار است سران این باشگاه تابستان آینده داوید سیلوا هافبک اسپانیایی باشگاه منچسترسیتی را به خدمت بگیرند.
    سیلو بازیکن مورد علاقه جک ویلشر است و او امیدوار است روزی در کنار این بازیکن اسپانیایی بازی کند.
    سیلوا 25 ساله در این فصل فوق العاده بوده یکی از عوامل اصلی صدرنشینی من سیتی در رقابتهای لیگ برتر است. او تا به حال سه گل به ثمر رسانده و 6 پاس گل داده است.
    ویلشر 19 ساله امیدوار است آرسنال بالاخره با مسائل مالی کنار آمده و با خرید سیلوا یک بازیکن گرانقیمت را بعد از مدتها به خدمت بگیرد.

18. کاربر روبرو از پست مفید fcb10 تشکر کرده است .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    LW
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    David

ItaliaBarcelona

تشکر ها
    6,293

منچستر سیتی : ته وز فروشی نیست حتی اگر از مانچینی شکایت کند

هرچند كه منچسترسیتی بیم دارد 'كارلوس ته وز' علیه 'روبرتو مانچینی' اقامه دعوی كند و باشگاه كورینتیانس هم درخواست های مكرری برای خرید این بازیكن آرژانتینی دارد ، كماكان روی ارزان نفروختن او تأكید می كند .

نمایندگان ته وز در حال بررسی راهكارهایی برای برخورد حقوقی با حكم جدید باشگاه منچسترسیتی هستند. این باشگاه روز گذشته ته وز را چهار هفته محروم و یك میلیون پوند جریمه كرد.
    'آندرس سانچز' رییس باشگاه كورینتیانس به رسانه های برزیلی گفت كه این باشگاه قادر خواهد بود در فصل نقل و انتقالات ژانویه مهاجم سابق خود را با كمتر از نصف مبلغی كه منچسترسیتی در تابستان اعلام كرده بود؛ بخرد.
    درخواست قبلی كورینتیانس را در فصل تابستان منچسترسیتی رد كرده بود.
    سانچز گفت: هرچند كه بسیاری از مردم این را باور نمی كنند ولی ته وز به كورینتیانس نزدیكتر از آن است كه گمان می كنید. مبلغ مورد درخواست منچسترسیتی 40 پوند بود ولی اكنون تا 18 و 16 میلیون پوند هم رسیده است.
    به گزارش گاردین، شیخ منصور مالك ثروتمند منچسترسیتی معتقد است ته وز به او و باشگاه بی احترامی كرده است و هرچند كه مانچینی او را در تركیب تیم قرار نمی دهد ولی تصمیم گرفته این بازیكن 27 ساله را همچنان در این باشگاه نگاه دارد.
    گفته می شود شیخ منصور و ' خلدون المبارك' رییس باشگاه منچستیرسیتی هر دو از رفتار ته وز ناخرسند هستند ولی باشگاه آنها جزو معدود باشگاه هایی است كه می تواند به یك بازیكن بدون استفاده همچنان هفته ای 250 هزار پوند دستمزد بدهد.
    این دو تاكنون از مانچینی حمایت كرده اند و مانچینی نیز تاكنون به درخواست آنها سكوت خود درباره ته وز را نشكسته است.
    وكیلان ته وز در حال بررسی امكان شكایت از مانچینی به دلیل اظهارنظرهایش علیه ته وز و متهم كردن او به امتناع از بازی هستند. با این حال تیم حقوقی این بازیكن آرژانتینی نسبت به حركت بعدی درقبال منچسترسیتی هیچ عجله ای ندارد.
    ته وز 14 روز فرصت دارد كه نسبت به حكم منچسترسیتی درخواست تجدیدنظر بدهد و ارائه چنین درخواست از سوی او حتمی به نظر می رسد. او ابتدا این درخواست را به هیات مدیره منچسترسیتی می دهد و درمرحله بعد آن را به لیگ برتر ارائه خواهد داد.
    كمیته انضباطی باشگاه منچسترسیتی در روندی كند و فرسایشی سرانجام ته وز را به دلیل تخطی از پنج بند قراردادش و عمل نكردن به درخواست مانچینی مقصر شناخت. این در حالی است كه باشگاه پیش از این ته وز را از ' امتناع از بازی' تبرئه و اتهام او را به ' گرم نكردن و آماده نشدن برای بازی' كاهش داده بود.
    از هم اكنون مشخص است كه شكایت ته وز از مانچینی موفقیت آمیز خواهد بود چرا كه این مربی پس از بازی با بایرن مونیخ در مصاحبه با اسكای اسپورت و نیز رسانه های نوشتاری تاكید كرده بود ته وز حاضر به بازی نشده است؛ ادعایی كه پس از چند روز خلاف آن ثابت شد.
    شكایت ته وز از مانچینی فقط به این سرمربی ایتالیایی محدود نمی شود بلكه پای هم تیمی های او كه روز دیدار با بایرن مونیخ روی نیمكت ذخیره نشسته بودند و كادر هیات مدیره باشگاه را نیز به دادگاه خواهدكشاند.

20. 4 کاربر از پست مفید fcb10 تشکر کرده اند .

صفحه 1 از 63 1231151 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)