Design & Developed BY Patira

صفحه 62 از 63 نخستنخست ... 125260616263 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 611 تا 620 , از مجموع 629
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    مسي-دل پيرو-سلطان باتیستوتا
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

BrazilPersepolisBarcelona

تشکر ها
    235
    تشکر شده 1,560 در 631 پست

mancity مهمترين اخبار و نقل و انتقالات منچستر سيتي

به نام خدا
    در اين قسمت مهمترين اخبار و نقل وانتقالات مهم تيم منچسر سيتي قرار ميگيره

زانو نمیزنم ...حتی اگر سقف آسمان،کوتاه تر از قد من باشد

2. 3 کاربر از پست مفید yasin04 تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    LW
    مربی مورد علاقه
    Guardiola-Allegri-Mancini
    بازیکن محبوب
    All players:Barçelona-AC milan-Man City+torres
    اسم واقعی شما
    David

ItaliaBarcelona

تشکر ها
    6,293
    تشکر شده 8,885 در 2,503 پست

آدبایور در آستانه تمدید قرارداد با تاتنهام

ستاره توگویی مایل است در وایت هارت لین بماند

مهاجم توگویی باشگاه تاتنهام ، امانوئل آدبایور که به صورت قرضی از منچسترسیتی به وایت هارت لین آمد ، امیدوار به انتقال دائمی به شمال لندن است . امانوئل علاقه خود را برای ثبت قرارداد دائمی با باشگاه تاتنهام اعلام داشت . به گزارش پرشین هاتسپر، این مهاجم توگویی که در 37 حضور خود 18 بار موفق به گشودن دروازه حریفان شده در صفحه توییتر خود نیز اشاره ای به این موضوع داشت .
    نکته قابل تامل دستمزد آدبایور است .بنا به گزارشات ، این مهاجم 28 ساله هفته ای 170,000 پوند دستمزد خواهد گرفت. باشگاه تاتنهام همچنان در حال مذاکره با وی است . شنیده ها حاکی از این است که باشگاه تاتنهام نیز مشکلی برای ثبت این قرارداد ندارند .
    آدبایور که سابقه به تن کردن پیراهن رئال مادرید را نیز داراست ؛ در 22 مسابقه ای که برای کهکشانی ها به میدان رفت ، هشت گل به ثمر رساند .

4. 3 کاربر از پست مفید fcb10 تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    LW
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    David

ItaliaBarcelona

تشکر ها
    6,293

سيتي هارگريوز را بازيکن آزاد اعلام کرد

هارگريوز که سال گذشته قراردادش با منچستريونايتد به پايان رسيد، راهي رقيب همشهري شد اما در اين تيم تنها 4 با به ميدان رفت و البته يک بار هم موفق به گلزني شد.

باشگاه منچسترسيتي تنها يک فصل بعد از به خدمت گرفتن اوون هارگريوز، اين ملي پوش سابق انگليسي را بازيکن آزاد اعلام کرد.

هارگريوز که سال گذشته قراردادش با منچستريونايتد به پايان رسيد، راهي رقيب همشهري شد اما در اين تيم تنها 4 با به ميدان رفت و البته يک بار هم موفق به گلزني شد.

او در تمام طول فصل با مشکل آسيب ديدگي روبرو بود و سايت اختصاصي باشگاه منچسترسيتي امروز اعلام کرد که به اين بازيکن اجازه داده شده در تابستان راهي باشگاه ديگري شود.

هارگريوز که در چند فصل اخير همواره با مصدوميت هاي متعدد روبرو بوده، يکي از ارکان اصلي قهرماني منچستريونايتد در رقابت هاي چمپيونزليگ در فصل 08-2007 بود.

6. 2 کاربر از پست مفید fcb10 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006
    تشکر شده 3,860 در 1,457 پست

بلیت بازی‌های منچسترسیتی گران می‌شود
    تماشای دیدارهای سیتی، 745 پوند برای یک فصل
    خبرگزاری فارس: بلیت دیدارهای خانگی منچسترسیتی به صورت میانگین تا ۹ درصد افزایش پیدا می‌کند.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از گاردین، درصد افزایش قیمت بلیت‌ها بین 6 تا 12 درصد خواهد بود و این بدان معنا است که برخی از هواداران سیتی برای حضور در ورزشگاه و تماشای بازی تیم محبوبشان باید 60 پوند بپردازند.
    البته تنها منچسترسیتی نیست که قیمت بلیت‌های خود را بالا برده است. فولام 5 درصد، تاتنهام 3.6 و اورتون نیز 3 درصد بلیت‌های خود برای فصل آینده را گران کرده‌اند.
    سران باشگاه سیتی اعلام کرده‌اند که این نرخ افزایش برای بلیت‌های ارزان‌تر ورزشگاه نخواهد بود. قیمت بلیت درجه یک برای یک هوادار سیتی اکنون از 425 پوند برای یک فصل آغاز شده و در بخش کالین بل به 745 پوند می‌رسد.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

8. کاربر روبرو از پست مفید omid2 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006
    تشکر شده 3,860 در 1,457 پست

مدیر برنامه‌های ژکو:
    انتقال به یوونتوس ایده‌آل است
    خبرگزاری فارس: بر اساس گفته‌های مدیر برنامه‌های مهاجم بوسنیایی منچسترسیتی ممکن است فصل آینده او در فوتبال ایتالیا حضور پیدا کند.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت فوتبال ایتالیا، ادین ژکو در زمان حضور در ولفسبورگ نیز در فهرست خریدهای یوونتوس قرار داشت ولی در آن زمان ترجیح داد راهی لیگ برتر انگلیس شود.
    سید ساسیچ در این خصوص گفت: حضور در یوونتوس برای ادین بسیار ایده‌آل خواهد بود. البته او هنوز قرارداد بلند مدتی با سیتی دارد و فصل خوبی را نیز پشت سر گذاشته‌ است ولی در فصلی که گذشت باید بازی‌های بیشتری به او می‌رسید. اگر به میانگین آمار گلزنی او نگاه کنید متوجه خواهید شد که روبرتو مانچینی در استفاده کم از او دچار اشتباه شده است. در هر حال تصور می‌کنم او برای تاکتیک‌های آنتونیو کونته بسیار عالی خواهد بود.
    ساسیچ همچنین در مورد اینکه به چه دلیل 2 سال پیش حضور در سری A را رد کرده گفت: در آن زمان میلان و یوونتوس نمی‌توانستند با او قرارداد ببندند زیرا قیمتی که باشگاه ولفسبورگ برای او در نظر گرفته بود بسیار بالا بود. بیانکونری هنوز هم به جذب ادین ابراز علاقه می‌کند و رئال مادرید نیز به شکل غیر رسمی خواهان او شده است. باید با سران سیتی در این مورد صحبت کنم تا تصمیم نهایی را بگیریم.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

عضو Derby

بازیکن محبوب
    بازیکنان آرژانتینی

Argentina

تشکر ها
    2,768
    تشکر شده 5,724 در 1,511 پست

آگوئرو: سیتی می تواند با رئال و بارسا رقابت کند؛همه می گویند که من جام قهرمانی را به سیتی، رساندم

مهاجم آرژانتینی معتقد است که تیم کنونی اش می تواند با بهترین تیمهای اسپانیا به رقابت بپردازد و ازتعهدش به سیتی گفته است

سایت گل – سرخیو آگوئرو،ستاره آرژانتینی باشگاه منچسترسیتی در صحبتهایی اعلام کرده که برنامه ای برای ترک این تیم در بازار نقل و انتقالات تابستانی ندارد و به این نکته اشاره کرده که سیتی به زودی به حد و اندازه های رئال و بارسا خواهد رسید.
    این ستاره آرژانتینی در اولین فصل حضورش در سیتی، فصلی رویایی را پشت سرگذاشت و به این تیم کمک کرد تا به اولین جام قهرمانی اش در لیگ برتر از سال 1968 به بعد دست یابد.
    آگوئرو در طول این فصل 23 گل برای سیتی به ثمر رساند تا شایعات متعددی در مورد انتقال او به تیمهای دیگر اروپایی قوت بگیرد. البته او از تعهدش به سیتی گفته و در گفتگو با رادیو لارد، اعلام کرده که تیمش یکی از تیمهای الیت اروپایی خواهد بود:« من در سیتی می مانم. هنوز 4 سال از قراردادم باقی مانده و من خیلی خوشحالم که اینجا هستم. درحال حاضر تصمیمی برای پیوستن به تیم دیگری ندارم. برنامه من، ماندن در اینجاست، چون سیتی می تواند با تیمهایی مثل رئال مادرید و بارسلونا و چنین تیمهایی رقابت کند. من مطمئنم که سیتی در حدو اندازه های این تیم ها خواهد بود.»

این ستاره 23 ساله درادامه احساسش را درمورد به ثمر رساندن گلی که جام قهرمانی را به سیتی رساند ابراز کرد و به این نککته اشاره کرد که به ثمر رساندن این گل ، باعث شده تا خیلی از هواداران سیتی او را به عنوان قهرمان و الگوی تیمشان بشناسند:« اینکه یک انگلیسی، یک آرژانتینی را به عنوان الگو و سمبلش برگزیند خیلی کمیاب و بی نظیر است. من بارها گلی که وارد دروازه کوئینزپارک رنجرز نمودم را تماشا کردم و هرباری که این گل را می بینم،بیشتر احساساتی می شوم. هنوز نمی توانم باور کنم که من این گل را زده باشم. همه درانگلیس می گویند که من جام قهرمانی را به سیتی دادم و پیراهن من پرفروش ترین پیراهن تیم شده.»

Argentina te quiero para siempre

11. 2 کاربر از پست مفید saeid_8992 تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    LW
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    David

ItaliaBarcelona

تشکر ها
    6,293

پيشنهاد شالکه و منچسترسيتي براي جذب آلوز

بنابه نوشته يک روزنامه چاپ مادريد باشگاه‌هاي شالکه آلمان و منچسترسيتي انگليس براي جذب مدافع برزيلي بارسا پيشنهاده داده‌اند.

به نقل از مارکا، دو تيم آلماني و انگليسي که در تلاش براي تقويت خط دفاع خود براي فصل بعد هستند،‌ پيشنهادهاي خود را به صورت مکتوب به نشاني آبي و اناري‌پوشان ارسال کرده‌اند.

براساس اين گزارش آلوز تا سال 2015 با کاتالان‌ها قرارداد دارد و دو تيم بوندس‌ليگا و ليگ برتري براي جذب وي رقم هنگفتي را مجبور به هزينه هستند.

ستاره 29 ساله از سال 2008 تاکنون 131 بازي تاکنون براي تيم اسپانيايي انجام داده و 12 گل زده است.

13. کاربر روبرو از پست مفید fcb10 تشکر کرده است .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    LW
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    David

ItaliaBarcelona

تشکر ها
    6,293

پراندلی: بالوتلی قول داده تا در یورو2012،کارت قرمز نگیرد؛بیش از همه نگران اوضاع مونتولیوو هستم

ستاره ایتالیایی سیتی به بی انضباطی معروف است ، اما گویا او تصمیم گرفته تا در رقابتهای یورو2012 روند دیگری را دنبال کند

چزاره پراندلی سرمربی تیم ملی ایتالیا در صحبتهایی اعلام کرده که ماریو بالوتلی، ستاره ایتالیایی باشگاه سیتی به او قول داده تا در رقابتهای یورو2012، کارت قرمزی دریافت نکند این درحالی است که مربی آتزوری در ماه فوریه و در جریان دیدار دوستانه تیمش مقابل آمریکا، به دلیل بی انضباطی های بالوتلی او را به اردوی آبی پوشان دعوت نکرده بود. البته او این بار و در آستانه آغاز رقابتهای یورو2012 نام بالوتلی را در لیست بازیکنانش قرار داده و گویابالوتلی تصمیم به تغییر رویه اخلاقی گرفته.
    مربی سابق فیورنتینا روز پنجشنبه در صحبتهایی به خبرنگاران گفت:« مطمئنم که ماریو روی قولش می ماند. از صفر تا صد، چقدر به او اطمینان دارم؟ پاسخ من ضد است.»

بالوتلی یکی از 6 مهاجم لیست ابتدایی پراندلی برای حضور دراردوی تیم ملی ایتالیاست . این مربی ایتالیایی دراین باره گفته:« تمام شش مهاجمی که به تیم دعوت کرده ام، شایستگی حضور دراینجا را دارند. آنها واقعا مرا تحت تاثیر قرار داده اند. آنها بازیکنانی باکیفیت و پرتحرک هستند و می دانند که چطور حمله کنند و سایر تیم را نیز به جلو برانند. این بازیکنان،مهاجمان مدرنی هستند. اگر من هر شش تای آنها را در تیمم نگاه دارم، مدافعان تیم را قربانی کرده ام.»

15. کاربر روبرو از پست مفید fcb10 تشکر کرده است .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    LW
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    David

ItaliaBarcelona

تشکر ها
    6,293

جولین لسکات: گری نویل از من خواست کیک شکلاتی نخورم

نویل که بعد از خداحافظی از دنیای فوتبال به عنوان کارشناس تلویزیونی مشغول به فعالیت بود، از هفته گذشته به کادر فنی تیم ملی انگلیس اضافه شد.

جولین لسکات، مدافع تیم ملی انگلیس، اعلام کرد گری نویل، یکی از دستیاران روی هاجسون در کادر فنی سه شیرها، به او توصیه کرده از خوردن کیک شکلاتی پرهیز کند. نویل که بعد از خداحافظی از دنیای فوتبال به عنوان کارشناس تلویزیونی مشغول به فعالیت بود، از هفته گذشته به کادر فنی تیم ملی انگلیس اضافه شد.
    لسکات در گفتگو با خبرنگاران گفت:" او به من گفت از خودن کیک شکلاتی خودداری کنم. آن کیک فقط به عنوان دسر بود اما او از من خواست آن را نخورم.
    البته من به خاطر دورانی که در اورتون بازی می کردم، برادر گری، فیل نویل را بیشتر می شناسم اما می دانم که هر دو آنها قهرمانان مادرزاد هستند.
    من احترام زیادی برای گری قائلم؛ به خاطر دستاوردهایی که در فوتبال داشته و همچنین رفتاری که از خودش نشان می دهد. او بسیار حرفه ای است و برای رسیدن به جایگاه فعلی اش تلاش زیادی به خرج داده است. او کسی است که من به حرف هایش گوش می دهم.
    او تجربیاتی که در این سال ها داشته را به بازیکنان منتقل می کند و من معتقدم او برای تیم بسیار فوق العاده خواهد بود."

17. 2 کاربر از پست مفید fcb10 تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    LW
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    David

ItaliaBarcelona

تشکر ها
    6,293

مانچيني: قصد خريد زلاتان را نداريم

روبرتو مانچيني، سرمربي منچسترسيتي، شايعات اخير در مورد تلاش اين باشگاه براي خريدن زلاتان ابراهيموويچ، ستاره ميلان را رد کرد.

تيم مانچو اين فصل قهرماني در رقابت هاي ليگ برتر را جشن گرفت و در هفته هاي اخير شايعاتي در مورد تلاش اين باشگاه براي خريد ستاره سوئدي منتشر شد اما اين مربي ايتاليايي اعلام کرد با توجه به در اختيار داشتن تبس، آگوئرو، بالوتلي و ژکو، خط حمله اين تيم از کيفيت لازم برخوردار است.

او در گفتگو با گاتزتا دلو اسپورت گفت:" زلاتان يک قهرمان است اما ما همين حالا هم چهار مهاجم قدرتمند در اختيار داريم و با استفاده از آنها مي توانيم در چمپيونزليگ رقابت کنيم. ما در خط حمله هيچ مشکلي نداريم."

زلاتان در رقابت هاي اين فصل در 44 ديدار در همه رقابت ها، 35 گل براي روسونري به ثمر رساند اما نتوانست دومين قهرماني پياپي ميلان را رقم بزند.

19. 2 کاربر از پست مفید fcb10 تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    LW
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    David

ItaliaBarcelona

تشکر ها
    6,293

بالوتلي: من انسان متفاوتي هستم

ماريو بالوتلي، مهاجم ايتاليا گفته افراد بسيار کمي هستند که بدانند او از داشتن اين همه استعداد چه حسي دارد.

اين مهاجم 21 ساله با وجود توانايي‌هاي فراواني که در زمين دارد در دعواهاي بي‌شماري حضور داشته و بارها جنجال‌ساز شده.

اين مهاجم منچسترسيتي در گفتگو با فرانس فوتبال مي‌گويد مشکل در او نيست، بلکه در افرادي است که به نظرش او را درک نمي‌کنند: «من انسان متفاوتي هستم. اگر فردي مانند من پيدا کرديد، شام مهمانتان مي‌کنم!

چون انسان‌هاي کمي با اين ميزان استعداد وجود دارند که بتوانند درباره من قضاوت کنند. استعدادي که خدا به من داده زيبا و باشکوه است، اما سخت بتوان آن را کنترل کرد چون همواره با افرادي روبرو مي‌شوم که آماده قضاوت درباره من هستند.

اين آسان نيست، اما مشکل بزرگي هم نيست. آنهايي که من را درک نمي‌کنند براي من جذابيتي ندارند.»

بالوتلي در ليست نهايي تيم ملي ايتاليا براي يورو 2012 قرار دارد.

21. 2 کاربر از پست مفید fcb10 تشکر کرده اند .

صفحه 62 از 63 نخستنخست ... 125260616263 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)