Design & Developed BY Patira

صفحه 3 از 63 نخستنخست 123451353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 629
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    مسي-دل پيرو-سلطان باتیستوتا
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

BrazilPersepolisBarcelona

تشکر ها
    235
    تشکر شده 1,560 در 631 پست

mancity مهمترين اخبار و نقل و انتقالات منچستر سيتي

به نام خدا
    در اين قسمت مهمترين اخبار و نقل وانتقالات مهم تيم منچسر سيتي قرار ميگيره

زانو نمیزنم ...حتی اگر سقف آسمان،کوتاه تر از قد من باشد

2. 3 کاربر از پست مفید yasin04 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

تشکر ها
    235

پیش فرض مانچینی: برای قهرمانی در لیگ برتر باید گلهای بیشتری به ثمر برسانیم

سرمربی ایتالیایی منچسترسیتی معتقد است پیروزی مقابل یم های ضعیف تر و کسب امتیاز از تیم های قدرتمند کلید رسیدن به موفقیت در لیگ برتر است

سایت گل – روبرتو مانچینی سرمربی ایتالیایی منچسترسیتی معتقد است این تیم اگر می خواهم برای کسب عنوان قهرمانی تلاش کند باید در این فصل گلهای بیشتری به ثمر برساند.
    باشگاه ولخرج منچسترسیتی فصل گذشته با کسب عنوان سوم رقابتهای لیگ برتر برای اولین بار در تاریخ فوتبال این باشگاه به رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا راه یافت.
    مانچینی در این فصل نیز به دنبال پیشرفت من سیتی و می خواهد تیمش به آمار 60 گلی که در فصل پیش به ثمر رساند بیفزاید.
    او در یک کنفرانس خبری گفت:" باید 10 تا 15 گل به تعداد گلهایی که در فصل گذشته به ثمر رساندیم بیفزاییم. اگر به قهرمانی در لیگ برتر فکر می کنیم باید تیم های ضعیف تر را شکست دهیم و مقابل تیم های بزرگی مثل آرسنال، چلسی و منچستریونایتد امتیاز کسب کنیم. شکست دادن این تیم ها کار ساده ای نیست اما در بعضی شرایط هم ممکن است."
    "پیش بینی که اینکه چه تیمی عنوان قهرمانی لیگ برتر را کسب خواهد کرد کار آسانی نیست. منچستریونایتد، چلسی، سیتی، لیورپول و یا آرسنال."
    "فصل گذشته تا فوریه در جمع بالانشینان بودیم اما مهمتر از همه این است که بیشتر طول فصل را در صدر جدول باشید. اما در فوتبال هر اتفاقی ممکن است."
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. کاربر روبرو از پست مفید yasin04 تشکر کرده است .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    LW
    مربی مورد علاقه
    Guardiola-Allegri-Mancini
    بازیکن محبوب
    All players:Barçelona-AC milan-Man City+torres
    اسم واقعی شما
    David

ItaliaBarcelona

تشکر ها
    6,293
    تشکر شده 8,885 در 2,503 پست

تبس با رقم 25 ميليون پوند فروخته مي شود

روبرتو مانچيني سرمربي من سيتي بعد از اتفاقات ديدار مقابل بايرن مونيخ اعلام کرد تا زماني که او در سيتي هست، تبس ديگر جايي در اين تيم نخواهد داشت.
    باشگاه منچسترسیتی قصد دارد در مهلت نقل و انتقالات زمستانی کارلوس تبس مهاجم آرژانتینی خود را در صورت دریافت پیشنهادی بالاتر از 25 میلیون پوند به فروش برساند.
    تبس بعد از اتفاقات دیدار مقابل بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان از ترکیب این تیم بیرون گذاشته شد مانچینی اعلام کرده دیگر از او استفاده نخواهد کرد.
    تبس از سوی کمیته انضباطی باشگاه نیز از دریافت چهار هفته دستمزدش محروم شد. اکنون به نوشته روزنامه ساندی تلگراف باشگاه من سیتی قصد دارد در مهلت نقل و انتقالات زمستانی پیشنهاد های بالاتر از 25 میلیون پوند بعلاوه پاداش را برای فروش تبس قبول کند.
    تبس در یکی دو فصل اخیر یکی از مهره های کلیدی من سیتی بوده و نقش موثری در حضور این تیم در رقابتهای این فصل لیگ قهرمانان اروپا داشته است.

6. کاربر روبرو از پست مفید fcb10 تشکر کرده است .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    LW
    مربی مورد علاقه
    Guardiola-Allegri-Mancini
    بازیکن محبوب
    All players:Barçelona-AC milan-Man City+torres
    اسم واقعی شما
    David

ItaliaBarcelona

تشکر ها
    6,293
    تشکر شده 8,885 در 2,503 پست

بالوتلی: وقتی کسی در انگلیس مرا نمی شناخت مانچو به من اعتقاد داشت

سوپر ماریو بعد از پشت سر گذاشتن یک دوره سخت اکنون از اینکه مانچینی به او اعتماد کرده خوشحال است

ماریو بالوتلی مهاجم ایتالیایی منچسترسیتی از شرایطی که در این فصل تا به حال برایش رقم خورده بسیار خوشحال است و از مانچینی سرمربی تیم تمجید می کند.
    ماریو 21 ساله در فصل گذشته در 17 بازی 6 گل برای تیمش به ثمر رساند اما در این فصل تا به حال در شش بازی 5 گل برای سیتی به ثمر رسانده است.
    او در گفتگو با روزنامه میل آن ساندی می گوید:" احساس بسیار خوبی دارم. خوب تمرین می کنم، و از شرایط کاملا راضی هستم. امیدوارم در ادامه همه چیز همین طور باشد."
    " هر روز در حال پیشرفت هستم و باید بگویم که ماریو این فصل با ماریو فصل گذشته از زمین تا آسمان تفاوت دارد."
    بالوتلی پیش از این در اینتر زیر نظر مانچینی کار کرده بود و در آگوست 2010 با پیوستن به من سیتی بار دیگر شاگرد مانچو شد.
    او در مورد مانچینی می گوید:" با مانچینی راحت هستم. او را مدت زیادی است می شناسم، مربی بسیار خوبی است."
    " او به من اعتقاد دارد. زمانی که هیچکس در انگلیس به من اطمینان نداشت او اعتقادش را به من نشان داد. امیدوارم در آینده بیشتر پاسخ اطمینان او را بدهم."

8. 2 کاربر از پست مفید fcb10 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

تشکر ها
    235

"روبرتو مانچینی" قرارداد خود را با منچسترسیتی تمدید می‌کند

مسئولان باشگاه منچسترسیتی در نظر دارند قرارداد روبرتو مانچینی را برای چهار سال دیگر تمدید کنند .

مانچینی فصل گذشته به 35 سال ناکامی منچسترسیتی در کسب جام پایان داد و با این تیم به عنوان قهرمانی جام حذفی دست پیدا کرد.
    مانچو همچنین هفته گذشته موفق شد در چارچوب رقابت‌های لیگ برتر با نتیجه 6 بر یک مقابل منچستریونایتد در شهرآورد منچستر به برتری دست پیدا کند.
    گزارش‌های سان حاکی از آن است که مسئولان سیتی درصددند تا قرارداد این مربی ایتالیایی را به مدت چهار سال دیگر تمدید کنند. این در حالی است که طبق اعلام سان همچنین قرار است حقوق سالیانه این مربی از 5/3 میلیون پوند به 5/5 میلیون پوند افزایش پیدا کند.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

10. 2 کاربر از پست مفید yasin04 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

تشکر ها
    235

پیش فرض گزارش تصویری منچستر سیتی - ولور همپتون

گزارش تصویری منچستر سیتی - ولور همپتون

12. 2 کاربر از پست مفید yasin04 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

تشکر ها
    235

میلان به دنبال جذب بالوتللی

ماریو بالوتللی از حضور در منچسترسیتی ناراضی است و مسئولان میلان قصد دارند با جذب او بار دیگر این مهاجم را به سری آ بازگردانند.

سایت گل – جورجیو دی جورجیس ایجنت رسمی فیفا معتقد است باشگاه میلان خواهان جذب ماریو بالوتللی مهاجم باشگاه میلان است.
    قهرمان سری آ برای تقویت ترکیب خود است به دنبال بازیکن است و گفته می شود ریکاردو مونتولیوو و آلبرتو آکوئیلانی در لیست خرید آنها قرار دارند.
    دی جورجیس در گفتگو با خبرنگاران می گوید:" برای خط هاافبک میلان مونوتولیوو و آکوئیلانی را در نظر دارد اما بالوتللی اصلی ترین هدف آن برای خط حمله است."
    بالوتللی 20 ساله که تابستان گذشته از اینتر به منچسترسیتی پیوست اکنون از حضور در این شهر ناراضی و است و اعلام کرده می خواهد به کشورش بازگردد.
    میلان هم برای رفع مشکل این بازیکن برای جذب او اقدام کرده است. بالوتللی چندی پیش اعلام کرده بود میلان باشگاه بزرگی است و می تواند مقصد بعد او باشد.

14. 2 کاربر از پست مفید yasin04 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

تشکر ها
    235

مانچینی: پیروزی مقابل ولورهامپتون دشوار بود

سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی گفت: با وجود کسب پیروزی مقابل ولورهامپتون دیداری سخت را پشت سرگذاشتیم .

به نقل ازروزنامه دیلی اکسپرس، روبرتو مانچینی اظهار داشت: باور دارم برنده بازی دشواری شدیم. پس از آنکه یکی از بازیکنان ما از زمین اخراج شد، تا حدی دچار مشکل شدیم. اما گمان می‌کنم در 25 دقیقه آخر با 10 بازیکن پرتلاش ظاهر شدیم و خوب نیز دفاع کردیم.

سرمربی من‌سیتی این اظهارات را پس از برد 3 بر یک شب گذشته مقابل میهمان خویش بیان کرد.
    وی که به خاطر اخراج ونسان کمپانی در نیمه دوم تیمش را ده نفره در میدان دید، اظهار داشت:‌ خیلی خوشحالم و افتخار می‌کنم، زیرا منچسترسیتی بسیار عالی بازی کرد و شایسته کسب گل‌های بیشتری در این مصاف بود.

16. 2 کاربر از پست مفید yasin04 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

تشکر ها
    235

رویارویی دوباره منچسترسیتی با اتحادیه بازیكنان حرفه ای فوتبال

باشگاه منچسترسیتی باید خود را برای یك رویارویی دیگر با اتحادیه بازیكنان حرفه ای فوتبال انگلیس آماده كند. این بار ' كولو توره' موضوع بحث این دو تشكیلات خواهد بود .

ممكن است كولو توره به سبب آن كه چندی پیش تست دوپینگ او مثبت بود و به شش ماه محرومیتش از فوتبال منجر شد؛ از سوی باشگاه منچسترسیتی 300 هزار پوند جریمه شود. احتمال دارد اتحادیه بازیكنان حرفه ای فوتبال توره را برای ادای پاره ای توضیحات فرابخواند. چندروز پیش نیز این اتفاق برای ' كارلوس ته وز' افتاد.
    دخالت ' گوردون تیلور' رییس اتحادیه بازیكنان حرفه ای فوتبال انگلیس منجر به كاهش محرومیت چهار هفته ای ته وز به دو هفته شد.
    موفقیت اتحادیه بازیكنان حرفه ای فوتبال و تاثیری كه در كاهش محرومیت ته وز داشت این تشكیلات را به ورود در قضیه توره ترغیب كرده است.
    هرچند كه هشت ماه از زمانی كه نتیجه تست دوپینگ توره مثبت بود گذشته ولی منچسترسیتی قصد بررسی كامل موضوع و جریمه و محروم كردن او را دارد.
    البته 'روبرتو مانچینی' معتقد است ماجرای توره كاملا با ته وز متفاوت است. او گفت: ماجرای كولو یك اشتباه بوده است.

18. کاربر روبرو از پست مفید yasin04 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

تشکر ها
    235

پیش فرض پیست دوچرخه سواری در خانه بالوتلی

سایت گل- براساس گزارش ها، ماریو بالوتلی، مهاجم منچسترسیتی، در باغ خانه چند میلیون پوندی اش یک پیست دورچرخه سواری ساخت تا بتواند با خیال راحت به ورزش مورد علاقه اش بپردازد.
    نشریه جنجالی سان ادعا کرد که این مهاجم ایتالیایی علاقه زیادی به دوچرخه سواری دارد و به همین دلیل همیشه در منطقه آلدرلی اج در نزدیکی خانه اش دوچرخه می کند.
    خانه بالوتلی به تازگی به دلیل آتش بازی دچار حریق شد و به همین دلیل، او تا مرمت خانه اش در هتل زندگی می کند.
    از زمانی که بالوتلی به سیتی پیوسته، زندگی خصوصی او بیشتر از نمایش هایش در زمین مورد توجه رسانه ها قرار گرفت اما بازی های اخیر او به ویژه 2 گلی که مقابل منچستر یونایتد به ثمر رساند، ممکن است توجهات را از زندگی خصوصی اش منحرف کند.

20. 2 کاربر از پست مفید yasin04 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

تشکر ها
    235

مدیراجرایی اتحادیه بازیكنان حرفه ای فوتبال:كولو توره شوكه شده است

مدیراجرایی اتحادیه بازیكنان حرفه ای فوتبال تصمیم باشگاه منچسترسیتی در فرخوان ' كولو توره' برای ادای توضیحات درباره تست دوپینگ را ' عجیب' توصیف كرد و گفت: این بازیكن از تصمیم باشگاه شوكه شده است .

به گزارش ساكرنیوز، 'گوردون تیلور' روز دوشنبه توضیحات توره در باره برخورد منچسترسیتی را شنید. مدافع منچسترسیتی كه با حكم اتحادیه فوتبال انگلیس شش ماه محرومیت خود را گذرانده؛ شهادت باشگاه سابق خود آرسنال و شماری از هم تیمی های سابق خود را گردآورده و تاكید داردكه در اثر مصرف اشتباه قرص لاغری همسرش با این مشكل روبرو شده است.
    تیلور گفت: شش ماه محرومیت برای مجازات یك بازیكن كافی است ولی منچسترسیتی گمان می كند این مجازات كافی نیست.
    وی افزود: شنیده ام كه اتحادیه فوتبال انگلیس باید او را دو سال محروم می كرد ولی توره فقط شش ماه محروم شد چون متوجه شدند كه او اشتباه كرده و قصد دوپینگ نداشته است.
    مدیر اجرایی اتحادیه بازیكنان حرفه ای فوتبال از حمایت باشگاه آرسنال و هم تیمی های سابق كولو توره تمجید كرد.
    وی گفت: عجیب است كه به جای استقبال از این بازیكن و بازگرداندن آنچه كه استحقاقش را دارد ، باشگاه از او توضیح می خواهد. به جای آنكه به دنیا بگوید این بازیكنی است كه اشتباه كرده ولی مجازاتش را هم پذیرفته است، علیه او اقدام می كنند.
    تیلور اضافه كرد: چنین رفتاری نسبت به فردی كه همه بر شخصیت والای او اذعان دارند؛بسیار عجیب است.
    وی اظهار داشت: مدافع 30 ساله اهل ساحل عاج كه برادر یحیی توره بازیكن دیگر منچسترسیتی است از اینكه باشگاه می خواهد او را به كمیته انضباطی بكشاند ؛ شوكه شده است.
    تیلور گفت: كولو توره هر روز تمرین می كند و رفتاری مثبت داشته ولی اكنون كه از تصمیم منچسترسیتی آگاه شده، شوكه شده است.

22. 2 کاربر از پست مفید yasin04 تشکر کرده اند .

صفحه 3 از 63 نخستنخست 123451353 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)