Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 63 نخستنخست 12341252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 629
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    مسي-دل پيرو-سلطان باتیستوتا
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

BrazilPersepolisBarcelona

تشکر ها
    235
    تشکر شده 1,560 در 631 پست

mancity مهمترين اخبار و نقل و انتقالات منچستر سيتي

به نام خدا
    در اين قسمت مهمترين اخبار و نقل وانتقالات مهم تيم منچسر سيتي قرار ميگيره

زانو نمیزنم ...حتی اگر سقف آسمان،کوتاه تر از قد من باشد

2. 3 کاربر از پست مفید yasin04 تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    LW
    مربی مورد علاقه
    Guardiola-Allegri-Mancini
    بازیکن محبوب
    All players:Barçelona-AC milan-Man City+torres
    اسم واقعی شما
    David

ItaliaBarcelona

تشکر ها
    6,293
    تشکر شده 8,885 در 2,503 پست

مارادونا : از رفتار منچستر سیتی با کارلوس ته وز ناراحتم

ماردونا همچنین صدرنشینی سیتی در رقابت های لیگ برتر را مورد ستایش قرار داد اما اعلام کرد نباید پیروزی 6-1 این تیم مقابل منچستریونایتد را بیش از اندازه مهم جلوه داد .

دیه گو مارادونا، اسطوره فوتبال آرژانتین، از رفتار باشگاه منچسترسیتی با کارلوس تبس انتقاد کرد و اعلام کرد کنار گذاشتن این بازیکن از تیم اصلی باعث ناراحتی او شده است.
    مانچینی بعد از دیدار سیتی مقابل بایرن در لیگ قهرمانان ادعا کرد تبس از رفتن به زمین به عنوان بازیکن تعویضی امتناع کرده اما سرمربی الوصل این مسئله را غیرواقعی می داند.
    او در گفتگو با اسپورت 360 گفت:" دیدن رخ دادن چنین اتفاقی برای یک بازیکن من را خیلی ناراحت کرده است.
    اگر آنها می خواهند می توانند او را جریمه مالی کنند اما نباید جلوی بازی کردن او را بگیرند. بدترین اتفاق برای یک فوتبالیست این است که اجازه ندهید بازی کند."
    ماردونا همچنین صدرنشینی سیتی در رقابت های لیگ برتر را مورد ستایش قرار داد اما اعلام کرد نباید پیروزی 6-1 این تیم مقابل منچستریونایتد را بیش از اندازه مهم جلوه داد.
    " منچسترسیتی یک دوره تحول اساسی را پشت سر می گذارد مانند اتفاقی که برای چلسی بعداز حضور رومن آبراموویچ رخ داد و من از دیدن این اتفاق خوشحالم.
    بازی این هفته روز سختی برای فرگوسن و تیمش بود. سه گل آخر در لحظات آخر و دقایق تلف شده بازی رقم خورد. این اتفاق می تواند برای هر تیمی اتفاق بیفتد.
    منچسترسیتی تا به حال فصل خوبی داشته و پشتوانه مالی آنها را به چیزی که می خواستند، رساند."
    او همچنین در مورد سرخیو آگوئرو، دامادش، که در منچسترستی بازی می کند، گفت:" او یکی از بهترین مهاجمان حال حاضر دنیاست و بازی به بازی بهتر می شود. او مدت ها در اتلتیکو مادرید بازی کرد و من نگران تطبیق او با فوتبال انگلیس بودم اما او خیلی زود خودش را با شرایط سازگار کرد."

4. کاربر روبرو از پست مفید fcb10 تشکر کرده است .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    LW
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    David

ItaliaBarcelona

تشکر ها
    6,293

مدیر ورزشی کورنتیانس : پیشنهادی برای خرید توز ارائه ندادیم

این مهاجم آرژانتینی به تازگی به دلیل امتناع از بازی کردن مقابل بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان از سوی مدیران این باشگاه جریمه شد و انتظار می رود در ژانویه این باشگاه را ترک کند .

ادو، مدیر ورزشی کورینتیانس، علاقه این باشگاه برای به خدمت گرفتن کارلوس تبس را تایید کرد اما اعلام کرد این بازیکن است که باید تصمیم نهایی را در این مورد بگیرد.
    این مهاجم آرژانتینی به تازگی به دلیل امتناع از بازی کردن مقابل بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان از سوی مدیران این باشگاه جریمه شد و انتظار می رود با توجه به اختلافاتی که با مانچینی پیدا کرده در ژانویه این باشگاه را ترک کند.
    اکنون باشگاه برزیلی کورنتیانس بار دیگر برای خرید او ابراز علاقه کرده اما ادو، ستاره سابق آرسنال، که مدیر ورزشی این باشگاه است در گفتگو با دیلی اکسپرس گفت:" اینکه ما برای خرید او پیشنهاد دادیم، درست نیست.
    ما به خرید او فکر می کنیم اما باید صبر کنیم و ببنیم که آیا شرایط فراهم است یا خیر.
    باید ببنیم سیتی چه تصمیمی می گیرد و خواسته خود بازیکن چیست. اگر او بخواهد در اروپا بماند یا به آرژانتین برگردد، ما نمی توانیم پیشنهادی ارائه کنیم.
    پاتریک ویرا (مدیر توسعه باشگاه منچسترسیتی) یکی از دوستان فوق العاده من از زمان بازی در آرسنال است و من رابطه خوبی با او دارم اما مهمترین مسئله در حال حاضر این است که تبس چه می خواهد."
    این در حالی است که روز گذشته آندرس سانچس، مدیر باشگاه کورینتیانس، اعلام کرد تبس تنها یک گام با این باشگاه فاصله دارد.

6. کاربر روبرو از پست مفید fcb10 تشکر کرده است .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    LW
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    David

ItaliaBarcelona

تشکر ها
    6,293

بالوتلی : چون مانچو می خواهد , باید یکی از بهترین بازیکنان تیم باشم ; مانچینی مثل پدرم است

ستاره سیتی در صحبتهایی اعلام کردکه الگوی فوتبالی اش رونالدوی برزیلی بوده .
    ماریو بالوتلی مهاجم باشگاه منچسترسیتی در صحبتهایی به تاثیرفراوان روبرتو مانچینی برروی کارنامه ورزشی او اشاره کرده و گفته که مانچینی مثل پدرش است
    این ستاره ایتالیایی درادامه صحبتهایش به این نکته اشاره کرده که از حضور در باشگاه سیتی لذت می برد.
    سوپرماریو در گفت و گو با وب سایت رسمی باشگاه سیتی گفت:« اگر در درون ورزشگاه باشی و روی زمین چمن حضور داشته باشی، درمیان تمام تماشاگرانی که تو را محاصره کرده اند،به ویژه در دیداری مثل بازی با یونایتد، حس خیلی خوبی به تو دست می دهد. می توانم بگویم که درهر بازی احساس به مراتب بهتری نسبت به بازی قبل دارم.»
    این ستاره 20 ساله در پاسخ به سوالات مطرح شده از سوی خبرنگار رسمی وب سایت باشگاه سیتی که سوالات هواداران این باشگاه که از طریق توئیتر پرسیده بودند گفت:« با مانچینی حس خیلی خوبی دارم. او واقعا خوب است ؛ وقتی حس کنی که مربی تو را می خواهد و به تو اعتماد دارد، شرایط کاملا متفاوتی داری با زمانی که حس کنی که فقط سران باشگاه تو را می خواهند؛ زمانی که یک مربی تو را می خواهد و به تو اعتماد دارد ، به تو فرصتهای به مراتب بیشتری می دهد»
    بالوتلی ادامه داد:« مانچینی برای من مثل پدر است. او از من می خواهد تا یکی از بهترین بازیکنان تیمم باشم؛ پس نباید او را ناامید کنم.»
    بالوتلی درخشان ترین لحظه زندگی اش با پیراهن سیتی را قهرمانی درجام حذفی انگلیس می داند. او الگوی فوتبالی اش را رونالدو می داند و البته خیلی سریع اعلام می کند :« رونالدو، البته رونالدوی برزیلی.»

8. 2 کاربر از پست مفید fcb10 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

تشکر ها
    235

کاهش جریمه کارلوس ته وس باشگاه فوتبال منچسترسیتی انگلیس جریمه نقدی کارلوس ته وس مهاجم آرژانتینی خود را که ادعا شده بود از حضور در میدان در یکی از بازیهای لیگ قهرمانان سرپیچی کرده ، به نصف کاهش داد.

باشگاه انگلیسی اعلام کرد: ادله اتحادیه بازیکنان حرفه ای فوتبال انگلیس را مبنی بر اینکه رفتار ته وس در بازی با بایرن مونیخ نشان از سرپیچی ندارد ، پذیرفته و توصیه این اتحادیه مبنی بر جریمه حداکثر دو هفته دستمزد که مورد قبول اتحادیه فوتبال انگلیس و اتحادیه لیگ قرار دارد ، را قبول می کند.
    این جریمه قبلا 4 هفته دستمزد اعلام شده بود

www.iribnews.ir.

10. 2 کاربر از پست مفید yasin04 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

تشکر ها
    235

مانچینی:برد مقابل منچستر یونایتد تاریخی بود روبرتو مانچینی سرمربی ایتالیایی تیم فوتبال منچسترسیتی انگلیس برد شش بر یک تیمش را در برابر منچستر یونایتد یک برد تاریخی دانست.

مانچینی گفت:به نظر من برد در برابر منچستر سیتی یک برد تاریخی است و در حال حاضر این موضوع مربوط به گذشته می شود و تیم باید تمام تمرکز خود را بر روی دیدارهای آینده از جمله دیدار مقابل تیم ولوور همپتون متمرکز کند و این بسیار مهمتر است.
    وی افزود:تیم ما در برابر ولوور همپتون همیشه دچار مشکلاتی بوده و همانطور که می دانید سال گذشته ما در خانه آنها بازی را واگذار کردیم و در منچستر چهار بر سه مقابل آنها پیروز شدیم اما آنها در دقایق پایانی شانس خوبی برای تساوی داشتند اما باید بگویم که در این بازی باید با تمام قوا همانند دیدار مقابل منچستر یونایتد وارد میدان شویم و این بازی یک بازی جدی است.
    گفتنی است که تیم منچستر سیتی که در حال حاضر با اختلاف پنج امتیاز نسبت به تیم دوم در رده نخست جدول رده بندی رقابتهای فوتبال لیگ برتر انگلیس قرار دارد روز شنبه در برابر تیم ولوور همپتون واندررز به میدان می رود.
    برنامه سایر دیدارها هم به شرح زیر است:
    شنبه:
    اورتون--منچستر یونایتد
    چلسی--آرسنال
    نوریچ سیتی--بلاکبرن رورز
    ساندرلند--استون ویلا
    سوانسی سیتی--بولتون واندررز
    ویگان آتلتیک--فولام
    وست برومویچ آلبیون--لیورپول
    یکشنبه:
    تاتنهام هاتسپر--کوئینز پارک رنجرز
    دوشنبه:
    استوک سیتی--نیوکاسل یونایتد
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

12. 2 کاربر از پست مفید yasin04 تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    LW
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    David

ItaliaBarcelona

تشکر ها
    6,293

mancity

منچسترسیتی 3 – ولورهمپتون یک؛ سیتی 10 نفره از پس ولوز برآمد

شاگردان روبرتو مانچینی موفق شدند با پیروزی مقابل ولوز جایگاه خود را در صدر جدول مستحکم تر کنندمنچسترسیتی که هفته گذشته با نتیجه 5 بر دو ولورهمپتون را در جام اتحادیه شکست داده بود این بار در چارچوب لیگ برتر حریف خود را شکست داد.

شاگردان روبرتو مانچینی که با ترکیبی متفاوت نسبت به بازی هفته گذشته مقابل ولوز قرار گرفته بودند موفق شدند حریف خود را با نتیجه سه بر یک از پیش رو بردارند.
    در این بازی که در حضور بیش از 47 هزار تماشاگر ورزشگاه اتحاد برگزار شد سیتی در دقیقه 52 توسط ادین ژکو مهاجم بوسنیایی خود به گل نخست رسید. در دقیقه 67 بازی الکساندر کولاروف اختلاف را برای سیتی به دو گل رساند.
    در دقیقه 74 بازی ونسنت کمپانی مهاجم بلژیکی سیتی به دلیل خطا روی مهاجم حریف با کارت قرمز داور مواجه شد از زمین بازی اخراج شد. یک ضربه پنالتی هم به سود ولوز اعلام شد که استیفن هانت آن را به گل تبدیل کرد تا ولوز به ادامه بازی امیدوار شود.
    تلاش میهمان برای به تساوی کشاندن بازی سودی نداشت. آنها در دقیقه 90 بازی گل سوم را هم از سیتی دریافت کردند تا دست خالی منچستر را ترک کنند. گل سوم سیتی را آدام جانسون بازیکن تعویضی این تیم به ثمر رساند.
    شاگردان مانچینی با این پیروزی 28 امتیازی شدند و همچنان اختلاف 5 امتیازی خود را نسبت به تیم دوم یعنی یونایتد حفظ کردند.

14. کاربر روبرو از پست مفید fcb10 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

تشکر ها
    235

مانچيني:غيرممکن است که هميشه 4يا5 گل بزنيم

مربي ايتاليايي سيتي از عملکرد شاگردانش در ديدار با ولورهمپتون به شدت خوشحال است

روبرتو مانچینی، مربی ایتالیایی منچسترسیتی در صحبتهایی اعلام کرد که تیمش باید در تک تک دیدارها با 100% توان بازی کند.
    سیتی شنبه شب موفق شد تا با نتیجه 1-3 از سد ولورهمپتون عبور کند تا این تیم همچنان در صدر جدول لیگ برتر قرار بگیرد وفاصله 5 امتیازی اش با یونایتد رده دوم را حفظ کند.
    این مربی ایتالیایی در پایان این دیدار به خبرنگاران گفت:« تیمم باید صبور باشد ولی این غیرممکن است که همیشه و در هر بازی 4 یا 5 گل بزنیم. نمی دانم ما در نیمه اول چند فرصت گلزنی داشتیم ولی در بازی شنبه شب دروازه بان وولوز، اکثر ضربه های ما را مهار کرد.»
    مانچو ادامه داد:« در نیمه دوم خیلی خوب بازی کردیم؛ دقیقا مثل نیمه اول. ولی گاهی وقتها گلزنی کار سختی است. خیلی مهم بود که بتوانیم در این دیدارهم ولورهمپتون را شکست دهیم. بعد از پیروزی مقابل یونایتد، من نمی خواهم هواداران تیمم فکر کنند که همه بازیها آسان است. در هر بازی باید با 100% آمادگی بازی کنیم، چون اگر اینطور نباشیم، مثل دیدار شنبه شب، همه چیز می تواند عوض شود؛ بعد از اخراج یک بازیکن کار کردن همیشه سخت می شود.»
    مانچووشاگردانش روز چهارشنبه و در دور چهارم رقابتهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا مقابل ویارئال قرار خواهند گرفت. مانچینی معتقد است که اخراج بازیکن بلژیکی تیمش در دیدار با ولورهمپتون باعث شده تا شاگردانش در بازی شنبه شب،خسته شوند.
    او دراین باره گفت:« بازی کردن با 10 بازیکن برای تمام بازیکنان حاضر در زمین کار سختی است و ما الان باید خیلی خوب به بازیابی بپردازیم. من می توانم تیم را با 3 مهاجم به میدان بفرستم و آگوئرو هم نیاز دارد تا بعد از مصدومیت برای تیم به میدان برود. ژکو هم در دیدار 4شنبه گذشته فوق العاده بود و دو گل زد و ماریو بالوتلی هم می بایست استراحت می کرد. ما 3 روز دیگر یک بازی دیگر را پیش رو داریم.»

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

16. 3 کاربر از پست مفید yasin04 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

تشکر ها
    235

فوتبال جام اتحادیه انگلیس / بزرگان به هم خوردند دور یک چهارم نهایی رقابتهای فوتبال جام اتحادیه انگلیس - لیگ کاپ قرعه کشی شد.

به گزارش خبرگزاری فرانسه از لندن ، برنامه این رقابتها به این شرح است :
    آرسنال - منچسترسیتی
    چلسی - لیورپول
    منچستریونایتد - کریستال پالاس
    کاردیف سیتی - بلکبرن

18. 2 کاربر از پست مفید yasin04 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

تشکر ها
    235

پیش فرض مانچینی: از بازگشت تبس استقبال می کنیم

سرمربی ایتالیایی باشگاه منچسترسیتی اعلام کرد از بازگشت تبس استقبال می کند اما آدبایور و بلیمی می توانند به رئال و سلتیک بپیوندند

سایت گل – روبرتو مانچینی سرمربی منچسترسیتی اعلام کرد از بازگشت کارلوس تبس استقابل خواهد کرد اما امانوئل آدبایور و کرگ بلیمی می توانند این تیم را ترک کنند.
    مانچینی در کنفرانس خبری بعد از پیروزی سه بر صفر سیتی مقابل اینتر در سوپرکاپ دوبلین گفت:" پنجشنبه وقتی تبس به تمرینات سیتی بازگردد 4 مهاجم خواهیم داشت."
    " این امتیازی خوبی برای ماست. وقتی تیمی در چهار جبهه رقابت می کند به وجود این تعداد مهاجم احتیاج دارد."
    "بلیمی بازیکن بسیار خوبی است و شایسته پیوستن به یک تیم خوب است. سلتیک برای جذب او با ما مذاکراتی داشته و احتمالا به صورت قرضی او را جذب خواهد کرد."
    مانچو همچینین در مورد پیوستن احتمالی آدبایور به رئال مادرید گفت:" آدبایور مهاجم بسیار خوبی است اما اگر می خواهد به رئال برود می تواند. ما نمی توانیم 6 مهاجم را در تیم داشته باشیم. امیدوارم فصل آینده در تیمی که دوست دارد بازی کند."

20. 3 کاربر از پست مفید yasin04 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

تشکر ها
    235

پیش فرض مانچینی : در نیمه دوم از نظر روحی شرایط خوبی نداشتیم

سرمربی ایتالیایی منچسترسیتی اعلام کرد به دنبال جذب وسلی اشنایدر هافبک باشگاه اینتر نیست

سایت گل – روبرتو مانچینی سرمربی ایتالیایی باشگاه منچسترسیتی شایعه تلاش برای جذب وسلی اشنایدر هافبک هلندی باشگاه اینتر را رد کرد.
    چند روز پیش روزنامه گاتزتادلواسپورت اعلام کرده بود اشنایدر با رقم 36 میلیون یورو به منچسترسیتی خواهد پیوست اما مانچینی این خبر را تکذیب می کند.
    از دست ندهید

او می گوید:" اشنایدر بازیکن اینتر است و ما هیچ مذاکره ای برای جذب او انجام نداده ایم."
    مانچینی همچنین بعد از شکست سه بر دو مقابل یونایتد در دیدار کامیونیتی شیلد گفت:" یونایتد بهترین ترکیب را در بین تیم های حاضر در لیگ برتر دارد. ما باید پیشرفت کنیم و با یکی دو خرید دیگر خود را برای رقابت با آنها در لیگ برتر آماده کنیم."
    "باید دلایل این شکست را بررسی کنیم. به نظر من در نیمه دوم تیم ما از لحاظ روحی در شرایط خوبی نبود. ما بازی دو بر صفر برده را با شکست سه بر دو عوض کردیم. باید دلایل این شکست را بررسی کنیم تا وقتی در لیگ برتر یا لیگ قهرمانان مقابل تیم های بزرگ قرار می گیریم و از آنها پیش می افتیم این گونه در نهایت بازی را نبازیم."

22. کاربر روبرو از پست مفید yasin04 تشکر کرده است .

صفحه 2 از 63 نخستنخست 12341252 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)