Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 66
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    مسي-دل پيرو-سلطان باتیستوتا
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

BrazilPersepolisBarcelona

تشکر ها
    235
    تشکر شده 1,560 در 631 پست

Jadide مهمترين اخبار از حواشي و نقل و انتقالات مس سرچشمه

مهمترين اخبار از حواشي و نقل و انتقالات مس سرچشمه

زانو نمیزنم ...حتی اگر سقف آسمان،کوتاه تر از قد من باشد

2. کاربر روبرو از پست مفید yasin04 تشکر کرده است .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو - حسین فرکی - روبرتو دی ماتئو
    بازیکن محبوب
    جان تری - زیدن الدین زیدان
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454
    تشکر شده 9,250 در 3,073 پست

بنگر:رقابت سپاهان با مدعيان ادامه خواهد‌داشت

محسن بنگر مدافع مياني سپاهان همچنان تيمش را مدعي قهرماني مي‌داند و تأکيد مي‌کند که رقابت سپاهان با مدعيان خصوصا استقلال ادامه خواهد داشت.

بنگر حرف‌هايش را اينگونه آغاز مي‌کند:اگر صبا را خيلي خوب مي‌شد ولي همچنان به قهرماني اميدواريم چون از ۱۴بازي باقيمانده در ۹بازي ميزبان هستيم و مي‌توانيم بهترين استفاده را ببريم.

بنگر ادامه مي‌دهد:اگر اين هفته شهرداري را ببريم و هفته بعد هم مقابل نفت نتيجه بگيريم وضعيت خوبي پيدا خواهيم کرد در ضمن دو بازي پشت سر هم نيز در اصفهان خواهيم داشت که اين به نفع ماست. از طرفي ما با دو تيم بالاي جدول يعني استقلال و صبا بازي کرديم و اين به نفع ما است. ما منتظريم تا ديگر تيم‌هاي بالاي جدولي به جان هم بيفتند و امتياز از دست بدهند تا اين موضوع استفاده کنيم.

از بنگر در مورد رقابت با استقلال سوال مي‌کنيم که او تأکيد مي‌کند: استقلال در ورزشگاه آزادي باز هم امتياز از دست خواهد داد. اين تيم در بازي‌هاي بيرون از خانه دفاعي بازي مي‌کند و فقط به فکر ضدحمله است ولي در بازي‌هاي خانگي به فکر حمله است و در ضدحملات ضربه مي‌خورد. ما بايد در امتياز از دست دادن آنها نهايت استفاده را ببريم.

منبع :

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

JT Cappitan Leader , Legend

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو - حسین فرکی - روبرتو دی ماتئو
    بازیکن محبوب
    جان تری - زیدن الدین زیدان
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454
    تشکر شده 9,250 در 3,073 پست

شرفي: نمي‌خواهيم فردا مسخره ديگران شويم

سرمربي تيم مس سرچشمه گفت: برابر پرسپوليس براي بردن به ميدان مي‌رويم و به زمين نمي‌رويم که مسخره ديگران شويم.

اصغر شرفی در نشست خبری پیش از دیدار فردا با پرسپولیس گفت:‌ برای اینکه بخواهیم جبران گذشته را انجام دهیم همه امتیازات برای ما مهم است.: در طول فصل ۶، ۷ بازیکن‌مان را نداشتیم و تا نیم فصل صبر کردیم. تعدادی از بازیکنان را کنار گذاشتیم تا با تیم هماهنگ شوند که البته این مسائل نمی‌تواند کارم را توجیه کند.

وی ادامه داد: تجربه من می‌گوید اگر می‌خواهی خیالت راحت باشد باید از ابتدای فصل یارگیری کنی، اما ما نتوانستیم از فرصت اول فصل استفاده کنیم و تیم بهتری ببندیم. متاسفانه مسابقات هر هفته با دو بازی پیگیری می‌شود و اگر این بازیکنانی که ما در این فصل اضافه کردیم نتوانند به ترکیب برسند، به مشکل خواهیم خورد.

شرفی در خصوص اینکه باشگاه مس هفته گذشته با ابراهیم قاسم‌پور وارد مذاکره شد و ظاهرا این مسئله باعث ناراحتی شما شده بود، گفت: شرایطی پیش آمد که یکی از کمک‌هایم را قبل از نیم‌ فصل کنار گذاشتم و به دنبال یک مربی بودم. در این هنگام همه گفتند قاسم‌پور با داماش مشکل دارد و من اعلام کردم اگر قاسم‌پور را بیاوریم خوب است.

سرمربی مس سرچشمه اضافه کرد: مسئولان باشگاه به من گفتند قاسم‌پور یک سرمربی است و به عنوان کمک نمی‌آید اما من به او زنگ زدم و خیلی خودمانی صحبت کردم. می‌دانم در فوتبال ایران این شرایط خیلی کم است. در ابتدا قاسم‌پور گفت که گرفتار است و در صورتی که مشکلش با داماش حل شود به ما پاسخ می‌دهد. چند روز بعد ایشان با من تماس گرفت و گفت در کرمان است و به شرطی که شما هم با ما باشید و در کنار هم کار کنیم اما از مسئولان باشگاه ناراحت شدم چون باید هماهنگ می‌کردند آن هم زمانی که خودم برای خودم آلترناتیو درست کردم.

شرفی خاطرنشان کرد: هنگامی که قاسم‌پور یکی از بازی‌هایم را دید با من تماس گرفت و گفت این تیم خیلی مشکل دارد و من حرفش را پذیرفتم. قاسم پور به من گفت اگر قرار باشد کسی این تیم را نجات دهد خود شما هستید. من هم به باشگاه رفتم و سوء‌تفاهم‌ها و گردوخاک‌ها برطرف شد.

وی اظهار داشت: متاسفانه در این فوتبال همه چیز را فراموش کرده‌ایم. باشگاهی مثل فولاد ۱۰ سال است که از امکانات آکادمیک برخوردار است اما در ایران می‌گویند بازیکن ۳۵ ساله همچنان جزء تیم امید است. فولادی‌ها نیازی به استفاده از بازیکن خارجی ندارند چون ۱۰ سال برای این آکادمی زحمت کشیدند. رؤسای باشگاه‌های ما همگی به دنبال اولی هستند و معلوم نیست چه کسی دوم می‌شود. این فوتبال با صیفی‌کاری فرق دارد و باید قوانینش برای پایه‌سازی رعایت شود.

شرفی گفت: مثال ایرانی برایتان می‌زنم که نگویند شرفی از خارجی‌ها حرف می‌زند. در ۳ بازی ۳ مهاجم تیم فولاد ۱۰ گل زده‌اند. این تیم چه دغدغه‌ای برای آینده دارد. به اعتقاد من مردانی که مؤسسه فولاد را درست کرده‌اند، خیلی جلوتر از زمان خود فکر و حرکت می‌کردند.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا مس سرچشمه در لیگ برتر می‌ماند یا خیر، گفت:‌ امیدوار هستم در لیگ بماند چون فوتبال ایران به حدی رسیده که نمی‌توان آن را پیش‌بینی کرد. ما در ۱۵ بازی گذشته تنها در ۲ بازی ۴ گل خورده‌ایم و بقیه را یک بر صفر و یا با اختلافی یک گل شکست خورده‌ایم. آیا کسی می‌تواند پیش‌بینی کند که فردا چه تیم‌هایی برنده می‌شود؟ شما می‌توانستید پیش‌بینی کنید که ملوان ۲ گل به پرسپولیس بزند؟

شرفی عنوان کرد: ترس بازیکنان این دوره ریخته است. آنها دوست دارند مطرح شوند و هرچه بازیکن خوب رو می‌شود در دو تیم استقلال و پرسپولیس حضور پیدا می‌کند. مدتی بر سر مهرداد پولادی بگومگو بود و استقلال و پرسپولیس این بازیکن را می‌خواستند اما من گفتم پس بقیه تیم‌ها چه می‌شود. به اعتقاد من نوع یارگیری در ایران اشکال دارد. تیم قوی، قوی‌تر می‌شود و تیم ضعیف، ضعیف‌تر.

وی گفت: فردوسی‌پور از من پرسید، لیگ ما باید چند تیمی باشد که گفتم ۲۲ تیم اما حالا به این نتیجه رسیدم که اشتباه کردم و لیگ ما باید ۲۴ تیمی باشد. او گفت که در فوتبال دنیا تمام لیگ‌ها ۱۸ و یا ۱۶ تیمی‌اند اما من گفتم جوانان آن کشورها انتخاب‌های دیگری هم دارند. در کرمان ۵ تیم وجود دارد که نزدیک به ۳۰۰ بازیکن در این ۵ تیم حضور دارد اگر این تیم‌ها نباشد آن جوان‌ها چه کار می‌کنند. ما ۳۱ استان داریم و به اعتقاد من باید ۳۱ تیمی شویم چون هر استان جوانان زیادی را در خود جای داده است. همه می‌خواهند دایی یا علی کریمی باشند ولی متاسفانه انسان‌های سودجو از آنها سوء‌استفاده می‌کنند.

سرمربی مس سرچشمه در خصوص بازی فردا گفت: ‌برای بردن به زمین می‌رویم و به زمین نمی‌رویم که مسخره دیگران شویم. لقمه راحتی برای پرسپولیس نیستیم و می‌دانیم مربی آنها را همه دنیا قبول دارند اما هیچ‌کس برای ما قوی‌تر از تیم خود ما نیست.

شرفی در پایان در خصوص اینکه چرا در مس سرچشمه مثل برق شیراز بازیکن‌سازی نکرد، گفت:‌ در آن زمان من ۸ بازیکن جوان استقلال را به برق آوردم اما در ۳ ماه نمی‌توانم بازیکن ۳۵ ساله را تغییر دهم. شاید فرد دیگری بتواند اما من نمی‌توانم. در برق شیراز ۲ ماه قبل از آغاز مسابقات کارم را شروع کردم و در سال دوم نیز خیلی خوب بودیم اما در مس اینقدر فرصت ندارم که مثل زمان برق روی تیمم کار کنم.

منبع :

JT Cappitan Leader , Legend

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

مدیر گالری و تیم های آلمانی

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    Jupp Heineckes - Joachim Low
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118
    تشکر شده 8,410 در 3,790 پست

ویترین امتیازات

محمد منصوری به تیم فوتبال مس سرچشمه پیوست.

محمد منصوری بازیکنی که در نیم فصل نخست مسابقات در سایپای کرج حضور داشت به عنوان هافبک تا انتهای فصل جاری رقابت های لیگ برتر فوتبال با تیم مس سرچشمه قرارداد بست.

وی پیش از این در تیم هایی چون برق شیراز، ذوب آهن، مس کرمان و سایپای البرز بازی کرده است .محمد منصوری قرارداد خود را در هیئت فوتبال کرمان به ثبت رساند.

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

سخنگوي باشگاه مس سرچشمه گفت: روح الله بيگدلي مهاجم سابق صنعت مس کرمان و استقلال اهواز ، مجيد باجلان هافبک راه آهن ، امير رفعتي مهاجم تيم گل گهر سيرجان و علي ابراهيمي مدافع زير 23 سال را جذب و با آنها قرار داد امضا کرديم.

وي ادامه داد: پيش از اين نيز سه بازيکن خارجي و محمد منصوري از سايپا را گرفته‌بوديم و با جذب اين 4 بازيکن امروز در نيم فصل مس سرچشمه 8 بازيکن جذب کرده است.

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

دو تیم صنایع مس سرچشمه و سایپا البرز عصر جمعه در دیداری از هفته هجدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال، به رقم خوردن نتیجه مساوی رضایت دادند.

این دیدار كه با حضور تنها 50 تماشاگر در ورزشگاه شهید باهنر كرمان برگزار شد، با نتیجه مساوی بدون گل پایان یافت.

در این دیدار 'مجید ایوبی' بازیكن تیم سایپا در دقیقه 30 این دیدار با دریافت كارت زرد از سوی داور میدان جریمه شد.

'جمشید محمدی' با كمك 'بابك داوری' و 'حمید غمزه' این دیدار را قضاوت كرد و 'رضا عادل' و 'اسماعیل صفیری' به ترتیب به عنوان داور چهارم و ناظر داوری در این دیدار حضور داشتند.

تیم مس سرچشمه با كسب یك امتیاز این دیدار 13 امتیازی شد و در قعر جدول رده بندی این رقابت ها باقی ماند.

در ادامه رقابت های لیگ برتر فوتبال و در هفته نوزدهم، تیم صنعت مس سرچشمه چهارشنبه هفته آینده میهمان فولاد خوزستان خواهد بود.

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

سرمربی تیم مس سرچشمه با اشاره به اینكه تیم ما خوب كار می كند، گفت: با وجود داشتن موقعیت های گلزنی در دیدارهای لیگ برتر، مشكل تیم ما گل نزدن است.

اصغر شرفی شامگاه جمعه پس از دیدار دو تیم مس سرچشمه و سایپا البرز در جمع خبرنگاران افزود: امیدواریم با جذب بازیكنان جدید و هماهنگ شدن بیشتر آنها با تیم بتوانیم در دیدارهای آینده ضمن ارائه بازی خوب، گل نیز به ثمر برسانیم.

وی ادامه داد: دیدار مقابل سایپا جوانمردانه، سالم و فیزیكی بود و هر دو تیم به فوتبال فكر می كردند.

شرفی، با اشاره به اینكه تیم ساپیا تیم خوب و منضبطی بود، ادامه داد: در این دیدار موقعیت های گلزنی بیشتری نسبت به حریف داشتیم اما متاسفانه نتوانستیم از آنها استفاده كنیم.

سرمربی تیم مس سرچشمه اظهار داشت: بازیكنان خارجی تیم كه به تازگی جذب شده اند به دلیل ارتفاع بالای شهر سرچشمه با مشكل تنفسی روبرو هستند و در چند روز آینده با كاهش وزن این بازیكنان و هماهنگ شدن با شرایط آب و هوایی از آنها بیشتر استفاده می كنیم.

وی در مورد جذب بازیكنان جدید در تعطیلات بین دو نیم فصل رقابت های لیگ برتر خاطر نشان كرد: با توجه به شرایط و امكانات موجود تیم بهترین بازیكنان را گرفتیم.

تیم مس سرچشمه در هفته هجدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه شهید باهنر كرمان با نتیجه مساوی بدون گل مقابل سایپا متوقف شد.

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

در هفته نوزدهم مسابقه های فوتبال لیگ برتر باشگاه های ایران تیم فوتبال فانوس بدست مس سرچشمه که در قعر جدول لیگ برتر به سر میبرد، در مقابل فولاد خوزستان با یك شکست پرگل زمین گیر شد.

در این دیدار كه عصر امروز (چهارشنبه) با حضور بیش از 2 هزار تماشاگر در ورزشگاه تختی شهر اهواز برگزار شد شاگردان 'مجید جلالی' در یك بازی سراسر هجومی با نتیجه 4 بر صفر مقابل میهمان خود تیم مس سرچشمه به برتری رسیدند.

تیم مس سرچشمه گل های تیم فولاد خوزستان در این دیدار توسط 'مهرداد جماعتی'، 'سروش رفیعی'، 'علی خانگی' مدافع تیم صنایع مس سرچشمه (گل به خود) و 'طالب ریكانی' به ترتیب در دقایق 41، 45، 48 و 72 به ثمر رسید.

قضاوت این مسابقه بر عهده 'سیدمهدی سیدعلی' با كمك های 'محمدرضا منصوری' و 'محمدرضا امینی' است.

تیم فوتبال فولاد خوزستان با كسب این پیروزی 27 امتیازی شد و از مكان هشتم جدول رده بندی لیگ برتر باشگاه های ایران به مكان ششم صعود كرد.

تیم صنعت مس سرچشمه نیز با قبول شكست امروز، 13 امتیازی و در قعر جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال باقی ماند.

هفته نوزدهم لیگ برتر؛ ساعت 15؛ ورزشگاه تختی اهواز
    تعداد تماشاگر:2 هزار نفر
    داور:سید مهدی سید علی
    گل: مهرداد جماعتی 41، سروش رفیعی 45 ، علی خانکی (گل به خودی) 48 ، طالب ریکانی 73
    مس سرچشمه:حسن هوری، رضا نوراللهی، علی خانکی، سیاوش سمیعی نیا، مجتبی ترشیز، محسن زاهدی، مسعود ابراهیمی، مجید باجلان، محمد منصوری، مسلم فیروزآبادی، علی سامره
    سرمربی:اصغر شرفی

فولاد:علیرضا سلیمی، سامال سعید، جلال کاملی، جابا مجیری، مهرداد جماعتی، میثم کریمی، بختبار رحمانی، حکیم نصاری، مهدی مومنی، سروش رفیعی، رضا نوروزی
    سرمربی: مجید جلالی

کارت زرد: سیاوش سمیعی نیا، محسن زاهدی، مسلم فیروزآبادی (مس سرچشمه)

شرح بازی: دفاع ناهماهنگ مس سرچشمه تنها 40 دقیقه در اهواز دوام آورد. بعد از آن که ضربات حکیم نصاری و بختیار رحمانی راهی به دروازه حسن هوری پیدا نکرد و ضربه رضا نوروزی به تیر افقی خورد و به زمین بازگشت، فولادی ها در پنج دقیقه پایانی نیمه نخست به دو گل متوالی رسیدند تا نیمه اول دو بر صفر به سود میزبان تمام شود.

نیمه دوم را مس سرچشمه هجومی شروع کرد اما گل به خودی علی خانکی شیرازه این تیم را از هم پاشید. در ادامه این نیمه فولاد به گل چهارم نیز رسید و در چند صحنه دیگر می توانست به گل های بیشتری برسد که یک بار توپ به تیر عمودی برخورد کرد و یک بار نیز توپ از روی خط دروازه مس برگشت داده شد. شاگردان شرفی هم در نیمه دوم صاحب دو-سه موقعیت گل در دقایق پایانی شدند که این موقعیت ها به گل تبدیل نشد.

گل ها:
    گل اول فولاد (دقیقه 41):روی پاس بلند جلال کاملی، جماعتی از کمند مدافعان حریف عبور کرد و در موقعیتی تک به تک با هوری دروازه مس سرچشمه را باز کرد

گل دوم فولاد (دقیقه 45): فرار سریع مهدی مومنی از سمت راست و ارسال زمینی این بازیکن با ضربه بغل پای سروش رفیعی از دورن محوطه شش قدم تیم مس دومین گل فولاد را رقم زد.

گل سوم فولاد (دقیقه 48):پاس عرضی رضا نوروزی در محوطه جریمه مس سرچشمه قبل از اینکه به دیگر بازیکنان فولاد برسد، با دفع ناقص علی خانکی به گل سوم میزبان تبدیل شد

گل چهارم فولاد (دقیقه 73):طالب ریکانی، بازیکن تعویضی فولاد، در پی پاس عمقی رضا نوروزی با حسن هوری تک به تک شد و توپ را از بالای دستان او به گل چهارم تیمش تبدیل کرد. اشتباه حسن هوری در به ثمر رسیدن این گل بسیار تاثیرگذار بود

بهترین بازیکن: بازیکنان بخش هجومی فولاد خوزستان در این بازی نمایش خوبی داشتند. رضا نوروزی با این که گل نزد، روی دو گل فولاد نقش اساسی داشت.

اتفاق ویژه: اصغر شرفی روز قبل از مسابقه در کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد که این همه راه به اهواز نیامده ایم که ببازیم؛ این اظهار نظر دقیقا مخالف آن چیزی بود که بازیکنان مس سرچشمه در میدان به نمایش گذاشتند.

نتیجه دیگر بازی های امروز:

* سپاهان اصفهان یک - صبای قم ۲

گل ها: محرم نویدکیا(۲۶) برای سپاهان - حسن اشجاری(۴۷) گل به خودی و مرتضی هاشمی زاده(۶۰) برای صبای قم

* سایپا البرز یک - شهرداری تبریز ۲
    گل ها: کریم انصاریفرد (۳۸) برای سایپا - سعید دقیقی(۶) و وریا غفوری(۴۵)

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

سرمربی تیم فوتبال مس سرچشمه گفت: مسوولیت شكست این تیم را برابر تیم فوتبال فولاد خوزستان به عهده می گیرم، به همین خاطر از مردم كرمان عذرخواهی می كنم.

تیم فوتبال مس سرچشمه بعد از ظهر امروز در اهواز با چهار گل از تیم فوتبال فولاد خوزستان شكست خورد.

صغر شرفی كه در خاتمه بازی تیمش مقابل فولاد خوزستان با خبرنگاران در اهواز مصاحبه می كرد ،اظهار داشت: اگر به من فرصت داده شود جبران خواهم كرد.

وی اضافه كرد :ما آمده بودیم كه گل نخوریم و در استفاده از ضد حمله گل بزنیم ولی این وضعیت پیش نیامد و بازنده مسابقه شدیم .

شرفی گفت: تیم ما بر اثر اشتباه فردی گل خورد زیرا به دفاع های كناری خود گفته بود كه مواظب نفوذهای فولاد از جناحین باشند، ولی دفاع كناری ما غفلت كرد و اولین گل راازاین طریق دریافت كرد ومتعاقب آن دفاع وسط ما هم مرتكب چنین اشتباهی شد و بازی را از دست دادیم .

وی به تیم فوتبال فولاد خوزستان اشاره كرد و گفت: مسوولان باشگاه فولاد خوزستان از فوتبال ما جلوتر فكر می كنند زیرا تاسیسات خوب و سرمایه گذاری خوبی را در تیم های پایه خود انجام داده اند، لذا بازی در برابر چنین باشگاهی كار سختی خواهد بود.

شرفی اظهار داشت: امروز ما از تیم فوتبال فولاد خوزستان شاهد یك بازی خوب و دلچسب بودیم ،بطوری كه این تیم در تمام خطوط خوب بود.

وی به آینده تیم صنایع مس سرچشمه اشاره كرد و گفت: ما با گرفتن چند بازیكن كه به مرور وارد بازی خواهند شد امید زیادی داریم كه در لیگ برتر بمانیم .

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

سرمربی تیم صنایع مس سرچشمه گفت: پیروزی مقابل تیم ملوان بندر انزلی در هفته بیستم رقابت های لیگ برتر دور از دسترس نیست.

اصغر شرفی عصر شنبه در نشست خبری پیش از دیدار دو تیم مس سرچشمه و ملوان در جمع خبرنگاران افزود: ملوان تیمی محلی و با هویت و ریشه است که بازیکنان این تیم با تمام وجود بازی می کنند.

وی ادامه داد: تیم ما نیز برای کسب پیروزی مقابل ملوان باید مانند بازیکنان حریف کار کند زیرا آنها سالهاست در کنار هم بازی می کنند و از یکدیگر شناخت دارند.

شرفی، اظهار داشت: بازیکنان مس سرچشمه را از نظر روحی و روانی برای این دیدار آماده کرده ایم تا شکست سنگین مقابل فولاد را فراموش کنند.

وی خاطر نشان کرد: دیدار با فولاد و رقم خوردن نتیجه بد برای تیم ما یک حادثه بود و در فوتبال هر تیمی امکان رخ دادن چنین اتفاقی وجود دارد.

سرمربی تیم مس سرچشمه ادامه داد: در شرایطی که بازی با فولاد یک روز بد ما بود اما حریف بسیار خوب کار کرد و تعجب می کنم که چرا این تیم در صدر جدول رده بندی قرار ندارد.

شرفی افزود: تیم ما روند معمولی خود را سپری می کرد و هماهنگ شده بود که قصد داشتیم با جذب بازیکن در نیم فصل این رقابت ها به روند خوب تیم شتاب دهیم.

وی اظهار داشت: بازیکنانی را در پایان دور رفت این رقابت ها کنار گذاشتیم در حالی که هنوز نتوانسته ایم جایگزین برای آنها داشته باشیم.

وی گفت: بازیکنانی را که از تیم کنار گذاشتیم در نیم فصل از آنها استفاده نکرده بودیم و بودن و یا نبودنشان برای تیم ما تفاوتی نداشت.

سرمربی تیم مس سرچشمه گفت: تنها ''علی مولایی'' در بین بازیکنان کنار گذاشته شده برای ما بازی کرده بود که به دلیل مشکلاتی که برای تیم به وجود آورد و همه انرژی تیم را گرفت، در لیست فروش قرار گرفت.

وی افزود: بازیکنانی که به تیم مس سرچشمه جذب شده اند هنوز از آمادگی لازم برخوردار نیستند و در دیدار مقابل فولاد از سه بازیکن خارجی تیم به دلیل حضور دو نفر از آنها در دبی برای تمدید ویزا و همچنین آماده نبودن دیگری نتوانستیم استفاده کنیم.

شرفی گفت: تیم فولاد در دیدار با مس سرچشمه با وجود همه مهره های ایرانی خود از تمامی بازیکنان خارجی خود نیز استفاده کرده بود.

سرمربی تیم مس سرچشمه اظهار داشت: تیم ما در دیدار با فولاد اشتباهاتی داشت و می توانست یک یا دو گل را به ثمر برساند اما متاسفانه اینگونه نشد و این شکست را بر عهده می گیرم.

وی با اشاره به حضور ''حسینی'' مربی تیم مس سرچشمه و عدم رضایت از عملکرد وی پس از دو هفته حضور وی در تیم اظهار داشت: پس از این ''ابراهیم قاسمپور'' سرمربی داماش گیلان را برای حضور در سرچشمه پیشنهاد دادم تا کنار تیم باشد.

شرفی، افزود: با قاسمپور تماس گرفتیم و او گفت هنوز کار وی با داماش تمام نشده و به دلیل طولانی بودن مسافت تا سرچشمه و وجود مشکلات احتمالی برای خانواده او، باید در مورد این پیشنهاد فکر کند.

وی با اشاره به اینکه قاسمپور پیشنهاد خود من بوده است، گفت: اما اگر کسی در شرایط فعلی تیم با او تماس بگیرد و خواهان حضورش در راس تیم سرچشمه باشد، دیگر در مس سرچشمه نمی مانم.

شرفی گفت: در تغییر و تحولات روند تیمی خود را از دست داده ایم ولی با آمادگی هر چه زودتر بازیکنان تازه جذب شده این روند تیمی دوباره باز خواهد گشت.

وی تاکید کرد: اگر روحیه و انرژی لازم را داشته باشیم ماندن در رقابت های لیگ برتر دور از دسترس نیست.
    تیم مس سرچشمه در هفته بیستم رقابت های لیگ برتر فوتبال فردا یکشنبه در ورزشگاه شهید باهنر کرمان میزبان تیم ملوان بندر انزلی خواهد بود.

''فرهاد پورغلامی'' سرمربی تیم ملوان نیز به دلیل عدم حضور کادر این تیم در کرمان، در جمع خبرنگاران حاضر نشد.

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

اصغر شرفی بعد از شکست سنگین 4 بر 0 هفته گذشته مس سرچشمه برابر فولاد خوزستان در وضعیت قرمز قرار گرفته است و حتی برخی از منابع از برکناری قریب الوقوع وی از نیمکت تیم سرچشمه خبر می دهند.

شرفی بعد از شوک بزرگی هم که در تیمش به وجود آورد بازهم نتوانست در نتایج این تیم تغییری ایجاد کند و کسب تنها یک امتیاز از دو بازی دور برگشت و زیاد شدن فاصله تیم سرچشمه با تیم های بالای سر خود سبب شده است که این باشگاه به شدت نگران ادامه وضعیت تیم خود باشد.

صحبت های شرفی بعد از بازی با فولاد هم به خوبی نشان می داد که او احتمال زیاد اخراجش را از تیم سرچشمه به خوبی احساس کرده است. مربی سرچشمه بعد از این بازی گفته بود که اگر به او فرصت داده شود جبران می کند. فرصتی که البته شرفی خودش هم حدس می زند شاید در اختیار او قرار نگیرد. البته شرفی همچنان در بازی با ملوان هم روی نیمکت مس سرچشمه حضور خواهد داشت. اگر مس سرچشمه مقابل ملوان هم نتیجه نگیرد سرعت شرفی به سمت در خروجی بیشتر هم هواهد شد.

گفته می شود ابراهیم قاسمپور مربی موفق تیم داماش که به دلیل اختلاف با مدیریت این باشگاه از این تیم جدا شد و لوکا بوناچیچ که به شکل عجیبی مجبور به ترک سپاهان اصفهان شد، گزینه های مدنظر مسوولان تیم سرچشمه هستند. با توجه به محبوبیتی که بوناچیچ در کرمان دارد و موفقیت او در نگه داشتن مس کرمان در لیگ برتر شاید بوناچیچ گزینه جدی تری به نظر برسد که بتواند توجهات مثبت به این تیم و همچنین جو روانی تیم را مثبت کند.

در هر حال از کرمان خبر می رسد قطعا بازی با ملوان آخرین فرصت شرفی خواهد بود و کسب حتی نتیجه تساوی هم منجر به قطع همکاری او با تیم سرچشمه خواهد شد. شرفی که همه گونه امکانات برای موفقیت تیمش برای نیم فصل دوم داشت باید جوابگوی این باشد که با اختیارات گسترده ای که برای جذب بازیکن داشت و همچنین زمان 5 ماهه ای که برروی نیمکت مس نشست چرا نتوانست در روند این تیم تاثیر مثبتی داشته باشد.

صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)