Design & Developed BY Patira

صفحه 1 از 13 12311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 128
    مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

real نظرسنجی های رئال مادرید (کهکشانی ها) فصل 2011-2012

در این تاپیک نظر سنجی های رئال مادرید قرار می گیرد

در این تاپیک دوستان رئالی سعی کنید هر دفعه یه نظرسنجی قرار بدید
    و در موردش بحث و نظر بدید
    سعی کنید در این تاپیک فعال باشید.

HALA MADRID

ویرایش توسط AL1reZA : 05-31-2012 در ساعت 05:00

2. 4 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    کاکا - سرخیوکانالس - فابیو کونترائو- نوری شاهین
    اسم واقعی شما
    پوریا

BrazilManUtdRealMadrid

تشکر ها
    3,351
    تشکر شده 5,530 در 1,166 پست

نظرسنجی اول

شما با اجرای سیستم چرخشی در رئال مادرید موافقید یا مخالف؟ چرا؟

تو رئال مادرید غریب و تنها بودی. 70 هزار نفر تو را هو میکردند اما کودکی 10 ساله برایت دست تکان میداد و می گفت دوستت دارد. یادم نمی رود که در مورد هو کردنت پرسیدند و گفتی من تشویق شدم چون آن کودک با من بود. حالا رفتی بجایی که بدان تعلق داری.بهترین ها را برایت آرزومندم.
    درود بر تو ای بهترین مربی تاریخ ای ، مورینیوی بزرگ.

ویرایش توسط AL1reZA : 10-17-2011 در ساعت 15:05

4. 5 کاربر از پست مفید مورینیو... تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    AMF
    مربی مورد علاقه
    V.Delbosqe & J.Moruinho
    بازیکن محبوب
    RAUL&CRIS&CASILLAS& J.compos&L.Hernandez
    اسم واقعی شما
    MORTEZA

SpainRealMadridArsenal

تشکر ها
    6,208
    تشکر شده 12,757 در 2,549 پست

این سیستم هم مزیت داره هم ضررهایی هم داره
    اولا واقعا تو رئال بعضی جاها نخوای هم باید سیستم چرخشی رو اجرا کنی چون نیمکت نشین کردن طولانی این بازیکنان بزرگ باعث افت روحی و پایین اومدن کیفیتشون میشه ضمن اینکه انگیزشون واسه موندن در تیم کم میشه پس واقعا بعضی جاها این سیستم لازمه
    اما مهمترین زیانی که این سیستم داره اینه که تیم ثبات همیشگی نداره و بعضی بازیکنا اسایش راحت بازی کردنو ندارن چون میدونن هر لحظه امکان داره تعویض بشن
    ولی خوشبختانه دفاع تیم ثبات داره و این پست های هافبکی و تهاجمی تیمه که گاهی اوقات دستخوش تغیر میشه ولی خوشبختانه با بودن مربی بزرگی چون خوزه بازیکنا اکثرا از شرایط راضین و با هوشی که هم مورینیو داره از بازیکنای مختلف در پست های مختلف و بازی های مختلف با توجه به توانایاشون استفاده میکنه
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

6. 4 کاربر از پست مفید mortezarm تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo , best , cantona , beckham , scholes , giggs
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498
    تشکر شده 9,027 در 2,190 پست

به نظر من نميشه از سيستم چرخشي استفاده كرد و اين به ضرر تيمه!
    نميشه رئال به اين بزرگي به خاطر اينكه بازيكونا انگيزه موندن تو تيمو از دست ندن از سيستم چرخشي استفاده كنه! كسي كه مياد رئال بايد فكر همه جارو بكنه و بدونه كه هر بازيكوني ميتونه تو رئال نيمكت نشين بشه و بايد واسه قرار گرفتن تو تركيب بجنگه.
    اين همون نكته مقابل استفاده از سيستم چرخشيه! عدم استفاده از سيستم چرخشي باعث ايجاد رقابت بين بازيكونا ميشه و بازيكونا واسه اينكه خودشونو ثابت كنن بيشتر تلاش ميكنند.البته بعضي از بازيكونا واسه يار جانشين تو بيشتر بازي ها استفاده ميشن ولي تركيب اصلي تيم عوض نميشه مگه يكي دو بازيكون!
    گر بدانم نیستی ، غمی نیست ز تنهایی / اینکه هستی و تنهایم ، غم دارم

8. 4 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    AMF
    مربی مورد علاقه
    V.Delbosqe & J.Moruinho
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    MORTEZA

SpainRealMadridArsenal

تشکر ها
    6,208

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed7 نمایش پست ها
    به نظر من نميشه از سيستم چرخشي استفاده كرد و اين به ضرر تيمه!
    نميشه رئال به اين بزرگي به خاطر اينكه بازيكونا انگيزه موندن تو تيمو از دست ندن از سيستم چرخشي استفاده كنه! كسي كه مياد رئال بايد فكر همه جارو بكنه و بدونه كه هر بازيكوني ميتونه تو رئال نيمكت نشين بشه و بايد واسه قرار گرفتن تو تركيب بجنگه.
    اين همون نكته مقابل استفاده از سيستم چرخشيه! عدم استفاده از سيستم چرخشي باعث ايجاد رقابت بين بازيكونا ميشه و بازيكونا واسه اينكه خودشونو ثابت كنن بيشتر تلاش ميكنند.البته بعضي از بازيكونا واسه يار جانشين تو بيشتر بازي ها استفاده ميشن ولي تركيب اصلي تيم عوض نميشه مگه يكي دو بازيكون!
    من موافق نیستم
    وقتی روند چرخشی به هیچ وجه در تیم نباشه اصلا مربیه هم اعتمادشو برای دست زدن به تیمشو از دست میده
    منم معتقدم روند چرخشی ه ضرر تیماست اما موضوع رئال یکم فرق داره
    در ضمن این چرخش در همه جاو بین همه بازیکنا نیست نهایتا 17 بازیکن در این چرخش ها درگیرن که در هر بازی از 14 تای اونها استفاده میشه
    به نظرم با حفظ ثبات در پست های مهم میشه تغیراتی صورت داد اما منم با بطور کلی چرخشی بودن موافق نیستم
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

10. 4 کاربر از پست مفید mortezarm تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    پوریا

BrazilManUtdRealMadrid

تشکر ها
    3,351

برعکس شما من کاملا با سیستم چرخشی موافقم .چون این طوری بازیکنای خوب حفظ میشن و اصولا تیمی موفقه که علاوه بر ترکیبی قوی نیمکتی قوی هم داشته باشه. مورینیو درهمه ی پست ها داره از سیستم چرخشی استفاده میکنه حالا شما میگین خط دفاعی ثبات داره من درتعجبم.استفاده ی آربلوآ بجای راموس که نه محروم بوده ونه مصدوم و استفاده واران بجای کاروالیو و استفاده کونترائو بجای خدیرا و یالاسانا و کاکا بجای اوزیل و کاکا بجای دی ماریا و دی ماریا بجای رونالدوو هیگواین بجای کایخون و یا بنزما. تنها بازیکنان ثابت رئال مادرید کاسیاس و ژابی آلونسو بودند.سیستم چرخشی مزیت های زیر رادارد:1/ کاهش خطر مصدومیت برای بازیکنان که همشون درپست خودشون یه بازیکن کلیدی اند 2/ افزایش اعتماد به نفس دربازیکنان 3/ اعتماد هواداران به بازیکنان تیم محبوب خودشون و ایجاد انگیزه برای آن ها 4/ خستگی کمتربازیکنان 5/ راحت کردن کارمربی برای انتخاب تیم منتخب برای بازی های مهم مثل بازی با بارسلونا.

تو رئال مادرید غریب و تنها بودی. 70 هزار نفر تو را هو میکردند اما کودکی 10 ساله برایت دست تکان میداد و می گفت دوستت دارد. یادم نمی رود که در مورد هو کردنت پرسیدند و گفتی من تشویق شدم چون آن کودک با من بود. حالا رفتی بجایی که بدان تعلق داری.بهترین ها را برایت آرزومندم.

12. 6 کاربر از پست مفید مورینیو... تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    AMF
    مربی مورد علاقه
    V.Delbosqe & J.Moruinho
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    MORTEZA

SpainRealMadridArsenal

تشکر ها
    6,208

real

نقل قول نوشته اصلی توسط مورینیو... نمایش پست ها
    برعکس شما من کاملا با سیستم چرخشی موافقم .چون این طوری بازیکنای خوب حفظ میشن و اصولا تیمی موفقه که علاوه بر ترکیبی قوی نیمکتی قوی هم داشته باشه. مورینیو درهمه ی پست ها داره از سیستم چرخشی استفاده میکنه حالا شما میگین خط دفاعی ثبات داره من درتعجبم.استفاده ی آربلوآ بجای راموس که نه محروم بوده ونه مصدوم و استفاده واران بجای کاروالیو و استفاده کونترائو بجای خدیرا و یالاسانا و کاکا بجای اوزیل و کاکا بجای دی ماریا و دی ماریا بجای رونالدوو هیگواین بجای کایخون و یا بنزما. تنها بازیکنان ثابت رئال مادرید کاسیاس و ژابی آلونسو بودند.سیستم چرخشی مزیت های زیر رادارد:1/ کاهش خطر مصدومیت برای بازیکنان که همشون درپست خودشون یه بازیکن کلیدی اند 2/ افزایش اعتماد به نفس دربازیکنان 3/ اعتماد هواداران به بازیکنان تیم محبوب خودشون و ایجاد انگیزه برای آن ها 4/ خستگی کمتربازیکنان 5/ راحت کردن کارمربی برای انتخاب تیم منتخب برای بازی های مهم مثل بازی با بارسلونا.
    اتفاقا مورینیو بعد برد دلچسب دیشب گفت:
    واقعا در انتخاب تیم ثابتم برای هر بازی مشکل دارم تیم من بازیکنانی کاملند که هرکدام میتوانند در پست های مختلف استفاده بشن و قابلیت های بسیار دارن و این موضوع کار منو برای انتخاب بازیکنان ثابتم دچار مشکل کرده
    در ضمن اینکه میبینی الان دفاع و بعضی پست ها ثبات نداشته دلایل غیر فنی داشته و مهمترینش مصدومیت بوده
    مثلا کاروالیو و په په که مهمترین مرکزی پوششی های رئالن

14. 4 کاربر از پست مفید mortezarm تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo , best , cantona , beckham , scholes , giggs
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498
    تشکر شده 9,027 در 2,190 پست

به نظر من اصلا سيستم چرخشي تو فوتبال نادره! وجود نداره! مثل اينه كه خودتو گول بزني!
    اين كه بعضي از بازي ها بازيكوناي نيمكت نشين فيكس بازي ميكنن نميشه سيستم چرخشي! اون به خاطر خيلي از دلايل اتفاق ميفته! مثلا اينكه بازي مهم نباشه بخواد به چندتا بازيكون استراحت بده يا يه بازيكون يه مصدوميت كوچيك داشته باشه!
    مثلا اين كه كاكا جاي ديماريا بازي ميكنه نميشه چرخشي ميشه تغيير! يعني مورينيو احساس كرده الان كاكا تو اون پست بهتر جواب ميده و الان هم چند هفتس كه داره كاكارو ميزاره تو زمين! يا مثلا اگه راموس و په په و كارواليو آماده باشند نمياد از اربلوا يا البيول و يا واران استفاده كنه چون دليلي نداره بازيكوني كه كيفيتش بيشتره رو نيمكت بشينه! اما در يك پست خاص ميشه از عنوان چرخشي استفاده كرد!مثلا تو دفاع چپ! تو رئال مورينيو شايد بعضي مواقع مارسلو رو بزاره و يا كوئنترائو رو! و اين به خاطر اينه كه مورينيو با آناليز تيم حريف تصميم ميگيره كه مارسلو تو اين بازي ميتونه دفاع چپ بازي كنه يا كوئنترائو! اين به خاطر اينه كه اين دو بازيكون خصوصيات خاص خودشونو دارنو هركدوم شايد تو يه بازي خاص بهتر به كار بيان!ويا بين بنزما يا هيگواين كه الان هيگواين بهتر شده ديگه بايد تو تركيب باشه و نميشه بگي از چرخشي استفاده بشه و بازي بعد بنزما بازي كنه!مگه اينكه بعد از چند بازي باز بنزما بهتر شه!
    پس به نظر من سيستم چرخشي تو رئال وجود نداره و تو هيچ تيم ديگه اي (من كه نديدم يه تيم مكرر استفاده كنه)هم وجود نداره! و همون جور كه تو نظرات قبلي گفتم داشتن يه نيمكت خوب باعث ايجاد رقابت بين بازيكونا ميشه و به خاطر همين هرچند مدت امكان داره يكي دوتا از بازيكوناي فيكس جاشون عوض شه!
    گر بدانم نیستی ، غمی نیست ز تنهایی / اینکه هستی و تنهایم ، غم دارم

16. 3 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

بچه ها خوش به حالتون من هم دوست دارم شرکت کنم ولی وقتشو ندارم.

HALA MADRID

18. 3 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    پوریا

BrazilManUtdRealMadrid

تشکر ها
    3,351

ظاهرا شمادوتا(مرتضی خان و آقا سعید) سیستم چرخشیو بابه کارگیری از دو ترکیب اشتباه گرفتین.

مرتضی میگه:(اتفاقا مورینیو بعد برد دلچسب دیشب گفت:
    واقعا در انتخاب تیم ثابتم برای هر بازی مشکل دارم تیم من بازیکنانی کاملند که هرکدام میتوانند در پست های مختلف استفاده بشن و قابلیت های بسیار دارن و این موضوع کار منو برای انتخاب بازیکنان ثابتم دچار مشکل کرده
    )
    مرتضی فکرنمیکنی منظورمورینیو این بود که با بیان این حرف خبرنگاران وطرفداران رو برای استفاده از سیستم چرخشی مجاب کنه؟
    مرتضی:( در ضمن اینکه میبینی الان دفاع و بعضی پست ها ثبات نداشته دلایل غیر فنی داشته و مهمترینش مصدومیت بوده
    مثلا کاروالیو و په په که مهمترین مرکزی پوششی های رئالن
    )
    بازی با وایوکانو کاروالیو سالم و آماده بازی بود اما مورینیو از واران استفاده کردکه واران خوش درخشیدو گفت دررئال مادرید تراکم بازیکنان خوب زیاده اما مورینیو خوب میدونه از کی ،کجا استفاده کنه به همین دلیل نگران نیمکت نشینی نیستم.
    سعید:
    (به نظر من اصلا سيستم چرخشي تو فوتبال نادره! وجود نداره! مثل اينه كه خودتو گول بزني!)
    یه نگاهی به بازی تیم هایی تیم هایی مثل منچسترسیتی و بایرن مونیخ و وولسفورک و چلسی و بایرن لورکوزن بنداز.
    سعید:(
    اين كه بعضي از بازي ها بازيكوناي نيمكت نشين فيكس بازي ميكنن نميشه سيستم چرخشي! اون به خاطر خيلي از دلايل اتفاق ميفته! مثلا اينكه بازي مهم نباشه بخواد به چندتا بازيكون استراحت بده يا يه بازيكون يه مصدوميت كوچيك داشته باشه!)
    اتفاقا سیستم چرخشی به تغریراتی درحد دو تا چهاربازیکن رو درهربازی میگن و اگه بیشتراز چهار بازیکن درهر ترکیب برای بازی آینده تغییر کنند میگن تیم دو ترکیبه هست.یعنی دوتا ترکیب داره و این دیگه اسمش سیستم چرخشی نیست.قبول دارم که دربعضی از پست ها مورینیو به دلیل مصدومیت یا محرومیت بازیکنان جابه جایی صورت میده اما اینو که همه ی این جابه جایی ها درصورت این عوامل باشه رو قبول ندارم بسیاری از جابه جایی ها به خاطر آمادگی بیشتر یه بازیکن درتمرینات و یا حفظ ماندن بازیکنان مهم برای بازی های حساس صورت میگیرد مثلا رونالدو تو این بازی بازی نکنه تا درمقابل بارسا بتونه با آمادی بیشتری بازی کنه به نظرت اسم این تغییر چیه؟تغییر تاکتیکی؟داداش گل من استفاده از سیستم چرخشی هم نوعی تغییر تاکتیکی است.
    علیرضا:(
    بچه ها خوش به حالتون من هم دوست دارم شرکت کنم ولی وقتشو ندارم.)
    داداش هروقت وارد بحث شدی قدمت رو چشمای من.

20. 4 کاربر از پست مفید مورینیو... تشکر کرده اند .

صفحه 1 از 13 12311 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)