Design & Developed BY Patira

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 20
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    Goal keeper
    مربی مورد علاقه
    Lipi & Guardiola
    بازیکن محبوب
    Messi & Buffon
    اسم واقعی شما
    Shantia

ItaliaBarcelonaJuventus

Buffon

تشکر ها
    112
    تشکر شده 399 در 75 پست

Bia Inja *نقل و انتقالات آبي و اناري هاي بارسلونا *

سلام به همه بچه هاي ناف كاتالونيا
    هر چند كه ما معمولآ‌ بازيكناني كه مي آريم جوون هستند و خود باشگاه ستاره پروري مي كنه . اما بعضي اوقات هم اگه بازيكني اومد توي باشگاه بي تاپيك نمونه ديگه
    راستي اين واسه نقل و انتقالات هست يعني كسي هم اگه رفت ميتونين در مورد مدت حضورش در جمع آبي و اناري ها اگه مطلبي هست بزنيد.

خوش باشيد.با آرزوي موفقيت و سلامتي

آبی و اناری ها

2. 5 کاربر از پست مفید bar3lona تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبك مياني
    مربی مورد علاقه
    رايكارد ... گوآرديولا
    بازیکن محبوب
    ژاوي هرناندز و اينيستا و كارلس پويول
    BarcelonaPersepolis
    تشکر ها
    131
    تشکر شده 326 در 57 پست

Lightbulb لاپورتا: اتوئو در بارسلونا مي‌ماند

لاپورتا: اتوئو در بارسلونا مي‌ماند

مديرعامل باشگاه بارسلونا گفت: نگراني‌هاي مالي برطرف شده و اتوئو در تيم ما مي‌ماند.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا، خوان لاپورتا تصريح كرد: پپ گوارديولا براي ماندن اتوئو مصمم است و از من خواسته تا او را حفظ كنم.
    وي افزود: پروژه ابراهيموويچ از ابتدا نيز اشتباه كليد خورد و من نبايد اتوئو را براي معاوضه با او انتخاب مي كردم.
    فلورنتينو پرس همتاي مادريدي لاپورتا پيش از اين به مديرعامل اينترميلان گفته بود براي معاوضه ابراهيموويچ با اتوئو شرط 15 ميليون يورويي بگذارد و اگر بارسا قبول نكرد حاضر است خسارت اينترميلان را بپردازد.

4. 3 کاربر از پست مفید Baroon تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن -گواردیولا -پروین
    بازیکن محبوب
    دل پیرو - کاکا - عابدزاده - دایی - رونالدو(برزیل)-روماریو
    اسم واقعی شما
    علي

BrazilPersepolis

تشکر ها
    336
    تشکر شده 115 در 35 پست

یایاتوره تا 2012 تمدید کرد

ستاره ساحل عاجی باشگاه بارسلونا قراردادش را با باشگاه کاتالان تمدید نمود.

2009/6/27 17:44:24

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

Yaya Toure, Barcelona-Mallorca (PA)
    Related Links

Teams

سایت گل- یایا توره، ستاره ساحل عاجی بارسلونا قراردادش با بارسلونا را تمدید کرد و دست کم تا سال 2012 در این تیم باقی خواهد ماند. این در حالی است که شایعات متعددی در مورد جدایی توره از نوکمپ در تابستان امسال به گوش می رسید ولی او در نهایت در بارسلونا ماند و قراردادش را با این تیم تمدید نمود.

وب سایت رسمی باشگاه بارسلونا با تائید این خبر اعلام کرد که طرفین به توافق رسیدند که یایا توره به حضورش در این تیم دست کم تا سال 2012 ادامه دهد و بند قرارداد او در مورد جدایی زودهنگام از باشگاه کاتالان از 60 میلیون یورو به 100 میلیون یورو افزایش یافت. گزارشهای متعدد حاکی از آن است که در قرارداد جدید رقم دستمزد توره نیز افزایش یافته، هر چند که مشخص نیست که او از این پس چه حقوقی خواهدداشت. این توافق حاصله، به هفته ها بحث و گفتگو و شایعات درمورد آینده این ستاره ساحل عاجی پایان داد.

چرا که چند روز پیش شایعات متعددی در مورد احتمال پیوستن یایا توره به آرسنال و حضورش در کنار کولو توره، برادرش به گوش می رسید. یایا توره درسال 2007 از موناکو به بارسلونا پیوست و در بیش از 50 دیدار برای تیم کاتالان به میدان رفت. او در خط میانی بارسلونا به عنوان یک مهره کلیدی محسوب می شود و نقش بسیار موثری در موفقیت فصل گذشته بارسا داشت. یایا توره گل اول بارسلونا در دیدار فینال جام حذفی باشگاه های اسپانیا را به ثمر رساند.

6. 4 کاربر از پست مفید kaka 8 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبك مهاجم
    مربی مورد علاقه
    PEP
    بازیکن محبوب
    MESSI
    تشکر ها
    13
    تشکر شده 21 در 6 پست

Jadide ويا با بارسلونا قرار داد بسته است

لاپورتا در نشست خبري اعلام كرد:
    ويا با بارسلونا قرارداد بسته است

مهاجم تيم فوتبال والنسيا اسپانيا به ادعاي مديرعامل باشگاه بارسلونا راهي نيوكمپ شده است.

به نقل از آس اسپانيا، خوان لاپورتا گفت: داويد ويا راهي بارسلونا شده و با او قرارداد رسمي منعقد كرده ايم اما به درخواست باشگاه والنسيا و به خاطر احتمال شورش هواداران اين تيم تا امروز سكوت كرده بودم.
    وي افزود: داويد ويا مي تواند سال هاي سال بدرخشد و به يك بارسايي ريشه دار و حقيقي تبديل شود.
    لاپورتا كه از سوي هواداران بارسا به خاطر شكست برابر پرس در چند مورد وعده داده شده به شدت تحت فشار است مي تواند با خريد داويد ويا و رسمي كردن ادعاي خود از زير اين فشار نجات پيدا كند
    BARCA FOR EVER

8. کاربر روبرو از پست مفید HAMZAD تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن -گواردیولا -پروین
    بازیکن محبوب
    دل پیرو - کاکا - عابدزاده - دایی - رونالدو(برزیل)-روماریو
    اسم واقعی شما
    علي

BrazilPersepolis

تشکر ها
    336
    تشکر شده 115 در 35 پست

بارسا: ویا قبل از کئیریسون

سران باشگاه بارسلونا بالاخره از بی فعالیتی در بازار نقل و انتقالات دست کشیده اند و آماده اند تا دو خرید را همزمان و در یک هفته انجام دهند.

2009/7/2 12:01:27

David Villa - Valencia-Mallorca (Marca)
    Related Links

Teams

سایت گل: در حالی که باشگاه رئال تابستان پرجنب و جوشی را پشت سر می گذارد و با انجام 4خرید تابستانی، تیمی قدرتمند را بسته است، سران بارسلونا، رقیب دیرینه کهکشانی ها خود را برای برداشتن اولین گام در بازار نقل و انتقالات تابستانی آماده می کنند.

مطبوعات اسپانیایی بر این باورند که تیم قهرمان فصل گذشته لالیگا یک گام دیگر به جذب داوید ویا، ستاره باشگاه والنسیا نزیدکتر شده است و این طور به نظر می رسد که او و مدیر برنامه هایش روز گذشته با تکسیکی بگیرستاین مدیر ورزشی باشگاه بارسا دیدار کرده و مذاکرات را آغاز نموده اند. روزنامه آس پیش بینی کرده که سران باشگاه کاتالان پیشنهادی در حدود 35 تا 40 میلیون یورو را برای خرید ویا ارائه خواهند کرد ولی این مبلغ ممکن است با مبلغ درخواستی سران والنسیا برابر نباشد.

این طور به نظر می رسد که بگیرستاین از ویا خواسته تا به سران مستایا اعلام کند که در فکر ترک این تیم است و آنها را تحت فشار قراردهد و در صورتی که سران والنسیا مایل به آغاز مذاکرات باشند، مسئولان بارسا حاضرند مارتین کاسرس یا بویان کرکیچ را به عنوان بخشی از این قرارداد به مستایا بفرستند.

از سوی دیگر روزنامه گلوبوسپورته به این نکته اشاره کرده که سران بارسا با سران شرکت بازرگانی ترافیک اسپورت بر سر انتقال کئیریسون با مبلغ 16 میلیون یورو به توافق رسیده اند. هرچند که مراسم معارفه رسمی این ستاره برزیلی تاحدودی به تعویق افتاده ، چرا که سران بارسا به دنبال آن هستند تا پیش از هر چیزی با ویا به توافق برسند و پس از آن کئیریسون را رسما معرفی نمایند. پیش بینی می شود که ممکن است کئیریسون یا K9 به عنوان بخشی از قرارداد ویا به مستایا فرستاده شود.

10. 3 کاربر از پست مفید kaka 8 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    حمله
    مربی مورد علاقه
    پپ
    بازیکن محبوب
    مسي و مارادونا

ArgentinaBarcelona

Lionel Messi

تشکر ها
    64
    تشکر شده 411 در 51 پست

Danger زلاتان به بارسلونا می آید

سایت گل : رسانه های اسپانیایی امروز خبر دادند بارسا زلاتان را از اینتر به خدمت گرفته است.به نوشته روزنامه Sport خوان لاپورتا، تکسیکی بگرشتاین شب گذشته با ماسیمو موراتی جلسه ای داشتند که در نیمه های شب به توافق طرفین انجامید.
    طی این توافق ساموئل اتوئو به علاوه 40 میلیون یورو به اینتر می رسد و در عوض زلاتان ایبراهیموویچ به بارسا خواهد پیوست.در بند دیگری از این توافق الکساندر هلب هافبک بلاروس بارسا به طور قرضی به اینتر خواهد پیوست.لاپورتا بعد از اینکه مذاکراتش برای جذب داوید ویا به نتیجه نرسید به درخواست پپ گواردیولا مذاکرات را با موراتی برای جذب ایبرا آغاز کرد.گفته می شود زلاتان در حالی به نوکمپ می رود که دستمزد او نسبت به دستمزدی که در اینتر دریافت می کرد کاهش قابل توجهی داشته است.
    این در حالی است که اتوئو برای 5 سال حضورش در 65 میلیون یورو (سالانه 13 میلیون یور) طلب کرده است.

منبع: سایت Goal.com

i LoVe You Leo

12. کاربر روبرو از پست مفید messi2na تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبك مياني
    مربی مورد علاقه
    رايكارد ... گوآرديولا
    بازیکن محبوب
    BarcelonaPersepolis
    تشکر ها
    131
    تشکر شده 326 در 57 پست

Bia Inja اتوو یا زلاتان؟

به نظر من اگه واقعآ این خبر قطعی باشه این وسط اینتر سود کرده
    زلاتان بازیکن خوبیه اما قدرت گلزنی ساموئل اتوو یه چیز دیگس
    کنار یک بازیکن تکنیکی و سرعتی مثل مسی وجود قدرت بالای اتوو و تمام کنندگی عالی اون نیاز بود
    قدرت تمام کنندگی زلاتان به اندازه سامی اتوو نیست
    حداقل آمار اینو می گه

14. کاربر روبرو از پست مفید Baroon تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Goal keeper
    مربی مورد علاقه
    Lipi & Guardiola
    بازیکن محبوب
    Messi & Buffon
    اسم واقعی شما
    Shantia

ItaliaBarcelonaJuventus

Buffon

تشکر ها
    112
    تشکر شده 399 در 75 پست

Newww ماکسول خرید جدید بارسلونا

ماکسول، خوشحال در بارسا

در معرفی رسمی اش به رسانه ها، ماکسول، دفاع چپ جدید بارسا گفت که «امروز روزی بسیار ویژه و شاد برای من است ... این یک رویاست که به حقیقت می پیوندد.»

جدی، آرام و ساده، ماکسول، اولین بازیکن اضافه شده به ترکیب قهرمان سه گانه، امروز رسما در سالا پاریس در نیوکمپ، معرفی شد. در اولین اظهار نظر رسمی اش از زمان عقد قرارداد، او گفت: «امروز، روزی ویژه و شاد برای من است. این یک رویاست که به حقیقت می پیوندد. این (بارسا) قوی ترین تیم در تمام اروپاست.»

چهار سال، و امکانی برای یک سال بیشتر

پیش از آغاز معارفه، ماکسول برای امضای قراردادش به دفتر باشگاه رفت، قراردادی که چهار فصل خواهد بود، به علاوه امکانی برای ماندن در سال پنجم، بسته به تعداد بازیایی که این بازیکن برزیلی، در چهار سال پیش رو برای بارسا انجام دهد. قیمت فسخ قرارداد او، 50 میلیون یورو تعیین شده است.

تحسین از جانب تیکی

مدیر فوتبال بارسا، تیکی بگیریستین، که در کنار رئیس، خوان لاپورتا در مراسم شرکت کرده بود، توضیح داد که چرا آنها ماکسول را به خدمت گرفته اند. «ما متوجه بودیم که این نقطه ای است که تیم باید در آن تقویت شود. او یک بازیکن برزیلی است، اما در اروپا بزرگ شده است، در آژاکس، جایی که روح بسیار نزدیکی به ما دارد. او همچنین در تیمی مثل اینتر، در بالاترین سطح بازی کرده است.»

زمانی که از او خواسته شد که در مورد خرید جدیدشان صحبت کند، تیکی شکی نداشت که «او در بالاترین سطح است، فیزیک بدنی خوب، و توانایی های بسیاری دارد.»

نقش او

ماکسول درست پس از پایان قرارداد سیلوینیو در 30 ژوئن، به بارسا آمد. زمانی که از او درباره نقشش در تیم سوال شد، او گفتت: «من می دانم که اینجا هستم تا جای بازیکنی را پر کنم که رفته است و من به خوبی می دانم که جنگیدن برای کسب جایگاه در تیم، چیز بسیار مثبتی است.» او برای کسب جایگاه مدافع چپ، رقابتی سخت را با اریک آبیدال فرانسوی خواهد داشت.

علاقه به بازی برای بارسا

وقتی از او پرسیده شد که مذاکرات چطور پیش رفت، ماکسول اعتراف کرد که از اولین لحظه ای که او متوجه علاقه بارسا شد، لحظه ای تردید نکرد. «من همیشه در دسترس بودنم را اعلام کردم، و همواره وکیلم را تشویق می کردم که این انتقال را میسر کند.»

منبع:سایت بارسا
    آبی و اناری ها

16. 2 کاربر از پست مفید bar3lona تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبك مياني
    مربی مورد علاقه
    رايكارد ... گوآرديولا
    بازیکن محبوب
    BarcelonaPersepolis
    تشکر ها
    131
    تشکر شده 326 در 57 پست

Bomb ویکتور والدس با بارسلونا تا 2014 تمدید کرد

«همانند به حقیقت پیوستن یک رویاست ...»

ویکتور وادس تا 2014 با بارساونا تمدید کرد

ویکتور والدس در مورد تجدید قراردادش تا سال 2014 با باشگاه فوتبال بارسلونا، گفته است: «این همانند به حقیقت پیوستن یک رویاست.» او بابت بیشتر شدن سال های ماندنش با باشگاه «بسیار خوشحال و بسیار راضی» است.
    در فینال پاریس، هر بار آنری به نزدیک دروازه بارسا می آمد، والدس توپ را مهار می کرد؛ در بازی رفت و برگشت نیمه نهایی امسال نیز، هر بار دروگبا به همین منظور تلاش می کرد، همان مرد بر سر راه بازیکن ساحل عاجی قرار می گرفت.

«این باعث می شود که من احساس افتخار کنم.»

ویکتور والدس یکی از اعضای موثر تیم بارسا در سال های اخیر بوده است؛ و روز سه شنبه با تمدید قراردادش تا سال 2014، به بهترین شکل ممکن، به این نقش او پاسخ داده شد. او گفت: « من بسیار خوشحال و بسیار راضی هستم. برای من افتخار است که بتوانم همیشه از رنگ های بارسا دفاع کنم.»

مشتاق برای بیشتر

والدس در ادامه گفت: « این همچون به حقیقت پیوستن یک رویاست که در میان این همه اتفاق، بدانم که می توانم در باشگاه بازنشسته شوم. مهم ترین چیز، گذراندن سال این جا، در کنار هم تیمی هایم و تلاش برای به دست آوردن که چیزهای بزرگی است، همان طور که امسال به دست آوردیم. مهم ترین مسئله تکرار عناوین است. من بسیار خوشحال هستم که می توانم سال های زیادی را با باشگاهی که به آن عشق می ورزم بمانم، باشگاهی که درون قلبم دارم.»

منبع: سایت رسمی بارسلونا fcbarcelona.com

عضو Derby

پست مورد علاقه
    حمله
    مربی مورد علاقه
    پپ
    بازیکن محبوب
    مسي و مارادونا

ArgentinaBarcelona

Lionel Messi

تشکر ها
    64
    تشکر شده 411 در 51 پست

Jadid

نقل قول نوشته اصلی توسط Baroon نمایش پست ها
    به نظر من اگه واقعآ این خبر قطعی باشه این وسط اینتر سود کرده
    زلاتان بازیکن خوبیه اما قدرت گلزنی ساموئل اتوو یه چیز دیگس
    کنار یک بازیکن تکنیکی و سرعتی مثل مسی وجود قدرت بالای اتوو و تمام کنندگی عالی اون نیاز بود
    قدرت تمام کنندگی زلاتان به اندازه سامی اتوو نیست
    حداقل آمار اینو می گه

آره یه جورایی منم قبول دارم که قدرت تمام کنندگی اتوو از زلاتان بالاتره
    اما زلاتان می تونه توی حفظ توپ هم به تیم کمک کنه
    هر چند که هیچ وقت گلزنی اتوو رو نمی تونه تکرار کنه دیوید ویا هم که می تونست خیلی خوب جای ساموئل اتوو رو پر کنه که معلوم نیست امسال می آد یا نه اون اگه بیاد کنار لیونل مسی و زلاتان خط آتش فوق العاده میشه
    ترکیب تکنیک و ناکتیک و قدرت حمل توپ و تمام کنندگی کامل میشه

i LoVe You Leo

19. کاربر روبرو از پست مفید messi2na تشکر کرده است .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)