Design & Developed BY Patira

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 49 , از مجموع 49
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک وسط
    مربی مورد علاقه
    دل بوسکه
    بازیکن محبوب
    زیدان
    اسم واقعی شما
    سعید

ArgentinaRealMadridLiverpool

تشکر ها
    81
    تشکر شده 374 در 63 پست

Danger [$]اخبار نقل و انتقالات بازيكنان و كادر فني باشگاه رئال مادريد و جزئيات قراردادها [$]

اين تاپيك رو هم براي آخرين نقل و انتقالات باشگاه رئال مادريد مي زنم.
    براي حفظ نظم بيشتر و بالا بردن كيفيت تاپيك چند تا يادآوري مي كنم
    1_ از قرار دادن خبرهاي تاييد نشده و شايعاتي كه بعضآ در اوايل هر فصل شنيده ميشه خودداري كنيد.
    2_ اگه از منبع هاي موثق اطلاعاتي رو درباره قراردادهاي بازيكنان و حقوق دريافتي و ... رو كسب كرديد ما رو هم بي خبر نگذاريد ( با ذكر منبع )
    3_ بعد از قطعي شدن پيوستن يك بازيكن به جمع قوهاي سپيد مادريد
    اگه اطلاعاتي درباره عملكرد اون بازيكن توي تيم قبليش داريد مي تونه جالب باشه
    4_ تاپيك تكراري نزنيد
    5_ خيلي با حاليد

ايشالا توي اين تاپيك از پيوستن ستاره هاي جهان فوتبال به رئال زياد بشنويم

2. 6 کاربر از پست مفید santiago_bernabeo تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک.فروارد
    مربی مورد علاقه
    sv الکس فرکوسن
    بازیکن محبوب
    کریس رونالدو.CR7
    اسم واقعی شما
    ریحانه
    تشکر ها
    1
    تشکر شده 58 در 15 پست

"رئال مادريد" بهترين باشگاه قرن اروپا
    فدراسيون بين المللي آمار و اطلاعات فوتبال، بهترين باشگاههاي قرن فوتبال جهان را معرفي کرد که از اروپا، رئال مادريد اين عنوان را به خود اختصاص داد.

به گزارش روزنامه "استاد دوحه" قطر، در آييني که در لندن برگزار شد از بهترين باشگاههاي قرن فوتبال در قاره هاي مختلف تجليل شد.
    براساس اين گزارش ، باشگاه هاي رئال مادريد اسپانيا از قاره اروپا، الهلال عربستان سعودي از قاره آسيا، اشانتي گوتوگو غنا از قاره آفريقا ، بينارول موندوويدو اروگوئه از قاره آمريکاي جنوبي، سي دي اسپارسيا کارستاريکا از قاره آمريکاي شمالي و ساوت ملبورن استراليا از قاره اقيانوسيه عنوان برترين باشگاههاي قرن در قاره هاي ياد شده را به خود اختصاص دادند.
    در اين مراسم که روز سه شنبه در لندن مقر فدراسيون بين المللي تاريخ و آمار فوتبال برگزار شد، جايزه باشگاههاي ياد شده به مسوولان آنها اهداء شد.
    در مراسم ياد شده، روساي باشگاههاي ياد شده به همراه دو بازيکن و چند نفر از مسوولان اداري باشگاهها حضور داشتند.

4. 3 کاربر از پست مفید رونالدو9 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک.فروارد
    مربی مورد علاقه
    sv الکس فرکوسن
    بازیکن محبوب
    کریس رونالدو.CR7
    اسم واقعی شما
    ریحانه
    تشکر ها
    1
    تشکر شده 58 در 15 پست

رائول: کریس یک لیدر به تمام معنا

کاپیتان باشگاه مادریدی در صحبتهایی زبان به تمجید از هم تیمی پرتغالی اش گشوده است.

رائول گونسالس، کاپیتان باتجربه باشگاه مادریدی در صحبتهایی زبان به تمجید از کریس رونالدو به خاطر حرفه ای گری و رفتارش گشوده است.
    رائول در صحبتهایی که در روزنامه آ.اس منتشر شد، گفت:« اگر همه مثل یکدیگر بودند، شاید همه چیز کاملا خسته کننده می شد ول کریس یکی از بهترین بازیکنان حرفه ای ای است که در زندگی ام دیده ام. او یک برنده است. کسی که دوست ندارد حتی یک بازی را از دست بدهد. کریس آنچه فکر می کند را بر زبان می آورد ولی علاوه بر آن بسیار متمرکز است و کاملا گروهی حرکت می کند.»
    رونالدو فصل خارق العاده ای را در لالیگا سپری کرد و این در حالی است که تابستان گذشته با قراردادی 94 میلیون یورویی از یونایتد جدا شده و به رئال پیوست.
    کریس در جریان دیدار 4شنبه شب تیمش مقابل مایورکا توانست سه گل از 4 گل تیمش را به ثمر برساند.
    پس از آن رائول در ادامه صحبتهایش با اشاره به حرفه ای گری رونالدو گفت:« او اولین بازیکنی است که وارد تمرینات تیم می شود و آخرین نفری است که تمرینات را ترک می کند. من کریس را می بینم و به خودم می گویم:"می بایست بیشتر تمرین کنم" او یک انسان فوق العاده است؛ یک لیدر به تمام معنا.»

6. 3 کاربر از پست مفید رونالدو9 تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330
    تشکر شده 2,388 در 774 پست

مسئولان رئال مادريد با مورينييو به توافق رسيدند

مسوولان باشگاه رئال مادريد با "خوزه مورينييو" سرمربي نامدار پرتغالي براي سپردن هدايت تيم خود به اين مربي به توافق رسيدند.
    روزنامه AS اسپانيا روز سه شنبه نوشت: مدير برنامه هاي خوزه مورينييو اين خبر را تاييد و به توافق نهايي طرفين اشاره کرد.
    برخلاف هفته هاي گذشته مذاکره خوزه مورينييو با مسوولان باشگاه رئال مادريد به صورت آشکارا پيگيري مي شود و به نظر مي رسد فصل آينده اين مربي پرتغالي هدايت رئالي ها را در لاليگا بر عهده خواهد داشت.
    مدير برنامه هاي مورينييو در اين زمينه خاطر نشان کرد: ما در همه زمينه ها با سران باشگاه رئال مادريد به توافق رسيده ايم و به زودي قرارداد اين مربي با باشگاه رئال مادريد امضا خواهد شد.
    "خورخه مندز" تاکيد کرد: روز گذشته جلسه بسيار خوبي بين طرفين در مادريد برگزار شد و به همين خاطر بايد براي فصل آينده مورينييو را مربي تيم رئال دانست.
    وي ادامه داد: پس از فينال ليگ قهرمانان قرارداد مورينييو با اينترميلان به پايان مي رسد و اين مربي پرتغالي مي تواند براي ادامه فعاليت راهي مادريد شود.
    گفتني است، مورينييو به عنوان سرمربي اينترميلان بايد در ديدار پاياني ليگ قهرمانان اروپا که اول خرداد ماه آينده برگزار مي شود تيم خود را برابر بايرن مونيخ نماينده آلمان هدايت کند.

football3.ir

Was ist mein Anteil am blauen Himmel

Ich hange Vorhange in den Himmel, die es braucht mich

Eine traurige Teil des Lebens, aber nicht Sympathisant Ghmgyntryn Teil des Lebens

Was ist die Geschichte von einer schlechten Gewohnheit

8. 4 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک

BrazilRealMadridNaft

تشکر ها
    282
    تشکر شده 1,926 در 530 پست

Newww سه ستاره ی لیگ پرتغال مورد توجه رئال مادرید

مرجع خبری رئال مادرید : سه بازیکن در سه پست مختلف مورد توجه رئال مادرید برای فصل بعد قرار گرفته اند .
    مورینیو در حال حاضر سه درخواست برای تقویت ترکیب رئال مادرید در فصل بعد داشته است . مربی اینتر به خوبی از شرایط لیگ پرتغال آگاه است و خواهان به خدمت گرفتن سه بازیکن اصلی این لیگ که در بنفیکا ، فهرمان لیگ بازی می کنند شده است .
    اولی داوید لوئیز ، مدافع وسطی است که توانایی حمل توپ بالایی دارد . رئال مادرید باید جای متزلدر که به شالکه پیوسته است را پر کند و این مدافع برزیلی فردی است که مورد توجه مورینیو است . او 23 سال دارد و سابقه بازی در تیم زیر 20 سال برزیل را نیز در کارنامه دارد .
    دی ماریا 22 ساله اما مدتهاست که مورد توجه رئال مادرید است . این بازیکن با آرژانتین قهرمان زیر 20 سال جهان در سال 2007 شد و مارادونا نیز او را برای جام جهانی دعوت کرده است . او در سمت چپ بازی می کند و بسیار با تکنیک است . در این زمینه من یونایتد نیز رقیب رئال مادرید است و فیمت این بازیکن نیز 44 میلیون یورو است .
    آخری نیز فابیو کوئنترائوست . بازیکن پرتغالی 22 ساله به خوبی اسپانیا را می شناسد چرا که سابقه بازی به طور قرضی در ساراگوسا را داراست . او بیشتر در پست هافبک یا مدافع کناری بازی می کند ، سرعت بالایی دارد و گلهای زیبایی به ثمر می رساند .

10. 2 کاربر از پست مفید Los Anseleig تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک

BrazilRealMadridNaft

تشکر ها
    282

Lightbulb مورینیو به هیگوائین احتیاج دارد .

مرجع خبری رئال مادرید : رئال مادرید همچنان مذاکرات خود را با هیگوائین و پدرش دامه می دهد .

هر چند که خورخه والدانو اخیرا گفته که هیگوائین فروشی نیست اما دو طرف نزدیک سه ماه است که در به توافق رسیدن با یکدیگر ناکام مانده اند و اگر مذاکرات میان والدانو و پدر هیگوائین به همین منوال پیش برود این بازیکن چاره ای به جز جدایی از این باشگاه ندارد .
    رئال مادرید برای این بازیکن پیشنهاد 2.5 میلیون یورو در فصل داده است اما پدر ال پیپیتا این مقدار را ناکافی می داند و اعتقاد دارد که پسرش باید به اندازه بنزما دستمزد بگیرد (6.5 میلیون یورو) چرا که بازیکن فرانسوی ذخیره هیگوائین در طول فصل بوده است .
    با آمدن مورینیو ، این مربی پرتغالی به باشگاه تاکید کرده است که هیگوائین را احتیاج دارد و رئال مادرید نیز ناچار شده است که اندکی با این بازیکن کنار بیاید . هیگوائین آقای گل این فصل تیمش در لیگ شده است و رئال مادرید به پدر ال پیپیتا پیشنهاد قرارداد چهار ساله دستمزد سالی 3.6 میلیون داده است .
    البته سران باشگاه اعتقاد دارند که با توجه به آن که هیگوائین تا سال 2013 قرارداد دارد و هنوز یک فصل دیگر برای ارزیابی و رایزنی در مورد آینده این بازیکن فرصت وجود دارد .
    البته گفته می شود که منچستر سیتی حاضر شده که برای این ستاره پیشنهاد شش میلیون یورو در سال بدهد اما باشگاه می گوید که هنوز هیچ پیشنهاد رسمی از هیچ فردی دریافت نکرده است .

12. 2 کاربر از پست مفید Los Anseleig تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک

BrazilRealMadridNaft

تشکر ها
    282

Post گوتی و دودک : می خواهیم یک فصل دیگر بمانیم .

مرجع خبری رئال مادرید : گرانرو ، گوتی و دودک در افتتاحیه گلف مسترز مادرید شرکت کردند .
    گرانرو :
    "باید برای فصل بعد انتظارات را از خدمان بالا ببریم و قهرمان شویم ، یعنی همان چیزی که هواداران حقیقتا آن را می خواهند . بازیکنان جدیدی می آیند و می روند اما انتظارات از این باشگاه همیشه یکسان بوده است . من همان شرایط فصل گذشته را دارم و به دنبال پیدا کردن جای ثابت در ترکیب اصلی خواهم بود ."

دودک :
    "چند روزی منتظر خواهم ماند تا ببینم چه آینده ای در انتظارم است . می خواهم یک سال دیگر این جا بمانم چرا که از این وضعیت راضی هستم و رئال مادرید نیز بهترین باشگاه جهان است . خانواده ام و من با مادرید آشنا شده ایم . فصل خوبی داشتیم و بدشانسی آوردیم که حتی یک جام هم کسب نکردیم . باید جنبه های مختلف بازیمان را به اثبات برسانیم . باید سعی کنیم که به لیگ و چمپیونزلیگ برسیم ."

گوتی :
    "هنوز یک سال دیگر از قراردادم مانده و به هیچ چیز دیگر فکر نمی کنم . اکنون باید استراحت کنم . باید دید که فصل بعد چه اتفاقی رخ خواهد داد ."

14. 2 کاربر از پست مفید Los Anseleig تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330
    تشکر شده 2,388 در 774 پست

مورينيو رسما سرمربي رئال مادريد شد

خوزه مورينيو به صورت رسمي سرمربي تيم فوتبال رئال مادريد اسپانيا شد.
    دومين سرمربي پرتغالي تاريخ تيم فوتبال رئال مادريد اسپانيا صبح امروز با حضور وکيلش در دفتر کار فلورنتينو پرس قرارداد خود را امضا کرد.
    اين خبر که در سايت رسمي رئال مادريد،‏ روزنامه آس اسپانيا‏، مارکا، خبرگزاري افه و چندين سايت خبري در ايتاليا و انگليس مورد تاييد قرار گرفته است در خبرگزاري فرانسه تکذيب شده و به اين صورت تغيير يافته است: مورينيو توسط وکيلش به پرس قول صد در صد همکاري داده اما پس از تعطيلات با رئال مادريد رسما قرارداد مي‌بندد.
    مانوئل پيگريني سرمربي قبلي تيم فوتبال باشگاه رئال مادريد اسپانيا پس از کنفرانس خبري بسيار جنجالي پرس از سمت خود برکنار شد.
    فلورنتينوپرس رئيس باشگاه رئال مادريد در کنفرانس مطبوعاتي اين مطلب را اعلام کرد و گفت: خوزه مورينيو به جاي او سرمربي رئال خواهد شد. به کار بردن فعل " خواهد شد " توسط پرس اين شائبه را ايجاد کرد که هنوز قرارداد رسمي با وي منعقد نشده اما وکيل مورينيو، خورخه مندس رسما از عقد قرارداد موکلش با رئال مادريد خبر داده است.

خوزه مورينيو در اولين مصاحبه خود به عنوان سرمربي رئال مادريد‏ روزنامه آس را انتخاب کرد و در گفتگويي بسيار طولاني و خواندني از آخرين حوادث رخ داده در زندگي ورزشي خود سخن گفت و تصريح کرد: اطمينان داشته باشيد که رئال مادريد من خوب بازي مي کند و ضد فوتبال هيچ معنايي براي من ندارد.
    وي افزود: من کودک 5 ساله نيستم که بخواهم به هر قيمتي به آرزوها و خواسته هايم دست پيدا کنم‏. نام من خوزه مورينيو است و مي‌دانم که اينجا اسپانيا است و مردمش فوتبال را مي‌پرستند و خوب بازي کردن هميشه بهتر از برنده شدن است.
    سرمربي جديد تيم فوتبال رئال مادريد اسپانيا اظهار داشت: بارسلونا هميشه با سيستم 4-3-3 بازي نمي کند و برابر اينترميلان با آرايش 4-2-3-1 وارد ميدان شد اما هيچ کارشناس بي طرفي از بازي تدافعي بارسلونا ننوشت و همه از سيستم تهاجمي نداشته بارسلونا تمجيد کردند، درست وقتي من از اين سيستم حرف زدم تمام سايت‌ها عليه من مطلب نوشتند و اين عين بي انصافي بود.
    مورينيو ادامه داد: قبل از آنکه به رئال مادريد بيايم مي دانستم که روزهاي سختي را در پيش خواهم داشت و امروز اعلام مي کنم که براي تمام آن روزهاي سخت کاملا آماده هستم.
    مورينيو در مورد سيستم رئال مادريد تحت مربيگري او گفت: مي دانم که خيلي دوست داريد بگويم، با حالت 4-5-1 يا 4-3-3 يا 4-2-3-1 وارد ميدان مي شويم اما سيستم من براي شما قابل هضم نيست و من اگر مي توانستم سيستم مورد علاقه‌ام را براي شما توضيح دهم اکنون اينجا نبودم.
    سرمربي جديد تيم فوتبال رئال مادريد اسپانيا در مورد بازيکنان مورد علاقه خود گفت: 5 تا 6 بازيکن کنوني رئال مادريد بايد بروند و اگر قبول نکنند مي دانند که براي هميشه نيمکت نشين خواهند بود‏. من با هيچ بازيکني تعارف ندارم. مايکون، اشلي کول، دي‌ماريا، سيلوا و ناواس بازيکناني هستند که من نامشان را به پرس داده ام و به احتمال فراوان خريداري مي‌شوند اما ساير گزينه ها ديگر در کنترل من نيست و بايد فهرست مورد نظر باشگاه را هم بررسي کنم.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

Was ist mein Anteil am blauen Himmel

Ich hange Vorhange in den Himmel, die es braucht mich

Eine traurige Teil des Lebens, aber nicht Sympathisant Ghmgyntryn Teil des Lebens

Was ist die Geschichte von einer schlechten Gewohnheit
    ویرایش توسط Los Anseleig : 05-28-2010 در ساعت 10:15

16. 3 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک

BrazilRealMadridNaft

تشکر ها
    282

Smile نگاهی به تمامی خریدهای مورد نظر مورینیو برای فصل بعد

مرجع خبری رئال مادرید : مورینیو در نظر دارد رئال مادرید را در تمامی خطوط تقویت کند .
    مورینیو روز دوشنبه در برنابئو معرفی می شود . او برنامه های کاملا مشخصی برای فصل بعد دارد و فلورنتینو نیز به خوبی به آن آگاه است . هدف او کهکشانی کردن تیم نیست و همان طور که در مصاحبه هایش گفته بود می خواهد با چهار مداقع کار کند که دو تا از آنها خصوصیات تهاجمی دارند .
    اهداف مربی پرتغالی کاملا مشخص است . او علاقه اش به مایکون برای پست دفاع راست را کتمان نمی کند چرا که راموس را یکی از بهترین دفاع وسطهای جهانی می داند . اما اگر مدافع برزیلی نشد به دنبال داوید لوئیز یا ویدیچ برای تقویت خط دفاع می رود و راموس نیز در دفاع راست بازی خواهد کرد .
    اولین خرید احتمالا کولاروف خواهد بود . کونترائو به علت شباهتش به مارسلو رد شده است و مورینیو مدافع صربستانی لاتزیو را با توجه به قیمت کمترش مناسب تر می داند . در خط هافبک به یک زوج برای ژابی آلونسو نیاز است . ده روسی گزینه اول است . البته بعید است خانواده سنسی به رفتن او راضیت دهند . گزینه بعدی جرارد ، بازیکن لیورپول است .
    دی ماریا گزینه بعدی است که از بقیه تهاجمی تر است . مورینیو نسبت به عملکرد او تردید دارد . سیلوا نیز احتمالش کاهش یافته است .

مرکز زمین
    جرارد ، رویای فدیمی

مورینیو از وقتی در چلسی بود جرارد را می خواست . مورینیو در مورد کاپیتان 29 ساله لیورپول گفته است :" بازیکنانی که در پایان فوتبالشان هستند را دوست دارم ."

ده روسی ، در اولویت
    ده روسی نیز آرزوی دیرینه فلورنتینو پرز است . هافبک 26 ساله رم گفته است که اگر مدیر باشگاه رم بخواهد به رئال مادرید می رود اما سنسی گفته که او فروشی نیست .

هافبک چپ
    سیلوا ، 30 میلیون

پارسال نیز پیوستنش به رئال مادرید بود . بازیکن شماره 24 والنسیا با 30 میلیون می تواند راهی رئال مادرید شود . در حال حاضر هیچ توافقی میان دو باشگاه حاصی نشده است .

دی ماریا ، گرانقیمت
    مورینیو او را ی کبازیکن استثنایی می داند . برای خرید او چراغ سبز نشان داده است اما بنفیکا برایش 35 میلیون خواسته که رئال مادرید آن را بالا می داند .

کولاروف ، گزینه اصلی
    مدافع چپ لاتزیو مورد علافه مورینیوست و در پروژه رئال مادرید نیز قرارداد دارد . دیروز نیز یک سایت ایتالیایی پیوستن او به رئال مادرید با 18 میلیون یورو را تایید کرده بود . اما مدیر لاتزیو این را تکذیب کرده بود و گفته بود که هیچ باشگاهی هنوز ارائه نشده است .

دفاع راست
    ویدیچ ، طمع
    مدافع 28 ساله صرب یونایتد یکی از بهترین دفاع وسطهای جهان است . بارسلونا نیز او را می خواهد .

داوید لوئیز ، دوست داشتنی
    مدافع وسط بنقیکا فصل فوق العاده ای را به عنوان دفاع وسط داشته و خوب پا به توپ می شود . او 23 سال دارد و در تیم ملی زیر 20 سال برزیل بازی کرده است .

مایکون ، من سیتی رقیب رئال مادرید
    خرید او مشکل است . رئال مادرید راضی نشده که قیمتش را بالا ببرد . رئال مادرید حاضر نیست که بالای 30 میلیون برای یک مدافع 20 ساله بپردازد چرا که در پست او آربلوا و سرجیو راموس را نیز دارند .

منبع:[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

18. کاربر روبرو از پست مفید Los Anseleig تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک

BrazilRealMadridNaft

تشکر ها
    282

Exclamation دیلی میل : رئال مادرید لوسیو را می خواهد .

مرجع خبری رئال مادرید : روزنامه دیلی میل از تمایل رئال مادرید به خرید لوسیو خبر داد .
    پس از به خدمت گرفتن خوزه مورینیو به طور رسمی ، نوبت به خرید بازیکنان مورد نظر این مربی می رسد . صحبتها از ده روسی ، مایکون ، دی ماریا و سیلوا زیاد است و اکنون یک نام تعجب بر انگیز به این لیست اضافه شده است .
    بر اساس گزارش سایت شایعه پرداز دیلی میل ، مدافع برزیلی یکی از افرادی است که شاید به همراه مورینیو راهی مادرید شوند . تنها مشکل این مدافع سن بالایش یعنی 5-34 سال است .
    بر اساس گزارشات ، مورینیو دو راه حل برای خط دفاع در نظر گرفته است . اولی خرید مایکون برای پست دفاع راست و کولاروف برای دفاع چپ و بردن سرجیو راموس به پست دفاع وسط است . اگر نشد مورینیو به دنبال خرید یک مدافع وسط خواهد رفت . فیمت لوسیو 8 میلیون یورو خواهد بود و همچنین ویدیچ و داوید لوئیز به عنوان دیگر گزینه ها برای رئال مادرید مطرح شده اند .

منبع:[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

20. 2 کاربر از پست مفید Los Anseleig تشکر کرده اند .

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)