Design & Developed BY Patira

صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 789
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 89 , از مجموع 89
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    مسي-دل پيرو-سلطان باتیستوتا
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

BrazilPersepolisBarcelona

تشکر ها
    235
    تشکر شده 1,560 در 631 پست

Jadide اخرين اخبار سايپا

صالح: در دیدار با سپاهان از شرایط میزبانی استفاده می‌کنیم

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: در دیدار با سپاهان از شرایط میزبانی برای موفقیت استفاده می کنیم.

مجید صالح در مورد دیدار روز یکشنبه برابر سپاهان اظهار داشت: تمام بازی‌های ما مهم هستند و بازی این هفته هم اهمیت خودش را دارد. سایپا هفته گذشته در عین شایستگی نتوانست برابر استقلال پیروز شود و این مرتبه می‌خواهیم از شرایط میزبانی خود استفاده کنیم تا موفق شویم.
    سپاهان سه قهرمانی در لیگ برتر دارد که دو مرتبه آن متوالی و پیاپی بوده است. این تیم بازیکنان با کیفیتی دارد و تصور می‌کنم بازی نزدیکی از نظر فنی با این تیم داشته باشیم. بوناچیچ هم مربی قابل احترامی است.
    وی در مورد اینکه پیش از این با بوناچیچ همکار بوده یا نه گفت: من با این مربی کار نکرده‌ام اما منصور ابراهیم زاده با ایشان کار کرده‌ است. در ذوب آهن برابر تیم‌ بوناچیچ همراه ابراهیم‌زاده بازی کرد‌ه‌ایم و با تفکرات این مربی آشنا هستم ضمن اینکه فیلم بازی‌های سپاهان را هم آنالیز کرده‌ایم.
    صالح در مورد دیدار سپاهان و السد قطر گفت: تیم‌های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا شرایط بهتری دارند زیرا داوری و شرایط ورزشگاه با لیگ برتر متفاوت است و تیم‌های غرب آسیا نسبت به تیم‌های شرقی ضعیف‌ترند. با این حال سپاهان در قطر تا دقیقه 70 دو بر صفر از حریف خود پیش بود و اگر آن مسئله نبود اکنون این تیم در نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا حضور داشت.
    سرمربی سایپا در مورد بی‌دقتی مهاجمان تیمش در زدن ضربات آخر گفت: من این نکته را هم قبل از این گفته‌ام؛ دیدار با تیم‌های استقلال، پرسپولیس و سپاهان با تیم‌های دیگر نظیر داماش فرق دارد. در بازی با داماش می‌توانیم سه گل بزنیم و سه چهار موقعیت گل را هم نزنیم اما در دیدار با این ‌تیم ها شاید فقط دو سه موقعیت گلزنی به دست بیاوریم. بنابراین باید بر روی این مسئله کار کنیم تا در آینده این مشکل برطرف شود.

زانو نمیزنم ...حتی اگر سقف آسمان،کوتاه تر از قد من باشد

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063
    تشکر شده 2,462 در 769 پست

منصورتنهايي ورحمان احمدي به سايپا پيوستند

دروازه‌بان فصل گذشته سپاهان و مهاجم تيم شاهين بوشهر با امضا قرارداد يک ساله به سايپا پيوستند.

مرتضي‌ قنبرپور اظهار داشت: با رحمان احمدي دروازه‌بان سابق تيم سپاهان و منصور تنهايي مهاجم فصل گذشته شاهين بوشهر قرارداد يک ساله امضا کرده‌ايم و اين دو بازيکن به سايپا پيوستند.

وي افزود: طبق قوانين فدراسيون بايد با بازيکناني که زير 28 سال سن دارند قرارداد 3 ساله امضا شود اما در حال حاضر ما قرارداد يک ساله مالي با اين دو بازيکن امضا کرد‌ه‌ايم.

این روزها می گذرند...... ولی من از این روزها نمی گذرم

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063

سايپا رضايت‌نامه انصاري‌فرد را صادر نکرده است

مدير تيم فوتبال سايپا گفت: رضايت‌نامه کريم انصاري‌فرد براي حضور در پرسپوليس از سوي باشگاه سايپا هنوز صادر نشده است.

مرتضي‌ قنبرپور در مورد جدايي کريم انصاري‌فرد از سايپا گفت: رضايت نامه کريم انصاري‌فرد براي جدايي از باشگاه سايپا هنوز صادر نشده است. سايپا خانه انصاري‌فرد است و اميدواريم هر چه خير است برايش پيش بيايد. البته ما هيچ بازيکني را به زور نگه نمي‌داريم و بازيکن بايد با دل و جان در تيم بماند.

وي در مورد حضور انصاري‌فرد در پرسپوليس و اينکه سايپا مي‌تواند از اين بازيکن که هنوز قرارداد دارد، شکايت کند، اظهار داشت: واژه شکايت بار منفي دارد و در شأن باشگاه سايپا نيست که از چنين لفظي استفاده کند.

قنبرپور در مورد اينکه رضايت‌نامه انصاري‌فرد براي حضور در پرسپوليس صادر مي‌شود يا نه، عنوان کرد: انشاءالله صادر مي‌شود.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063

قرارداد يوسفي امروز با سايپاي البرز ثبت مي شود

مدير تيم فوتبال سايپاي البرز گفت: قرارداد 'محسن يوسفي ' هافبک سابق تيم فوتبال استقلال تهران عصر امروز با سايپا ثبت مي شود.

''مرتضي قنبرپور'' افزود: محسن يوسفي به صورت داخلي قرارداد امضا کرده و از روز گذشته در تمرينات نيز حضور يافته است.

به گزارش ايرنا وي گفت: رحمان احمدي ، مارسيو خوزه ، منصور تنهايي ، ابراهيم شکوري و سعيد دقيقي نيز پنج بازيکن جذب شده ليگ برتري سايپا هستند که به صورت رسمي قرارداد خود را در هيات فوتبال استان البرز به ثبت رسانده اند.

رقابتهاي ليگ دوزادهم 28 و 29 تيرماه جاري آغاز خواهد شد.

17 تيرماه آخرين روز فصل نقل و انتقالات خواهد بود.

سايپا در اولين ديدار خود در ليگ دوازدهم در تبريز ميهمان تيم تراکتورسازي خواهد بود.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063

ثبت قراردادتورتابازيکن جديدسايپادرهيأت فوتبال البرز

جونيور تورتا با حضور در هيات فوتبال استان البرز قرارداد خود را با سايپا به ثبت رساند.

عباس پور فلاح رئيس هيت فوتبال استان البرز گفت: جونيور تورتا بازيکن برزيلي فصل پيش پيکان تهران پس از توافق با باشگاه سايپا قرارداد خود را به مدت 2 سال با اين تيم ثبت کرد تا اين فصل را در جمع نارنجي پوشان البرزي باشد.

پيش از اين ابراهيم صادقي ، سعيد دقيقي ، محسن ارزاني ، ابراهيم شکوري ، منصور تنهايي ، رحمان احمدي ، حميد لطف الله نژاد ، مارسيو خوزه ، سعيد نوروزي ، وحيد براتي ، وحيد مهدي خاني ، محسن يوسفي و حسن اسلامي قرارداد خود را با تيم سايپا به ثبت رسانده اند.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063

تساوي سايپا مقابل مس کرمان

تيم هاي فوتبال سايپاي البرز و مس کرمان در ديداري تدارکاتي به تساوي رسيدند.

تيم فوتبال سايپاي البرز عصر ديروز از ساعت 18 در زمين اختصاصي خود در ديداري تدارکاتي برابر مس کرمان قرار گرفت ودر نهايت در پايان دو تيم به تساوي يک بر يک رضايت دادند.

شاگردان مجتبي تقوي قرار است عصر امروز ازساعت 17 در زمين اختصاصي اش به مصاف مس سرچشمه قرار گيرند.

سايپاي البرز که خود را براي دوازدهمين دوره ليگ برتر فوتبال آماده مي کند پيش از اين 4 ديدار ديگر را برابر تيم هاي نفت آبادان، پاراگ، نفت تهران و نيروي زميني انجام داده بود.

فصل جديد ليگ برتر از 29 تير ماه آغاز مي شود و سايپا در اولين ديدار خود در تبريز مهمان تراکتورسازي است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063

خرمگاه مديرفني سايپا شد

مديرعامل شرکت فرهنگي - ورزشي سايپا طي احکامي جداگانه، مدير فني تيم فوتبال بزرگسالان و نماينده مديرعامل در امور مربوط به تيم‌هاي پايه اين باشگاه را معرفي کرد.

به نقل از سايت باشگاه سايپا، پرويز حيدري، مديرعامل شرکت فرهنگي - ورزشي سايپا طي حکمي محمد خرمگاه را به عنوان مدير فني تيم فوتبال بزرگسالان سايپا منصوب کرد. بازيکن پيشين تيم فوتبال استقلال در تيم فوتبال زير 22 سال کشورمان به عنوان مربي و دستيار عليرضا منصوريان، سرمربي اين تيم نيز فعاليت مي‌کند.

از سوي ديگر با حکم پرويز حيدري مديرعامل شرکت فرهنگي - ورزشي سايپا، علي چيني را به عنوان نماينده مديرعامل در امور مربوط به تيم‌هاي پايه اين باشگاه منصوب شد.

در حکم پرويز حيدري آمده است: "با توجه به تجربه و سوابق ارزنده جنابعالي در خصوص فوتبال، جنابعالي به عنوان نماينده مديرعامل در امور مربوط به تيم‌هاي فوتبال پايه سايپا در فصل 92-91 منصوب مي‌شويد. وظيفه شما نظارت بر تمرينات و مسابقات تيم‌هاي فوتبال پايه و ارائه گزارش ادواري به باشگاه و مديرعامل و معرفي استعدادهاي برتر است".

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063

سايپا مقابل تيم‌هاي پرطرفدار بهتر بازي مي‌کند

کاپيتان تيم فوتبال سايپا در آستانه ديدار با استقلال گفت: مقابل تيم‌هاي پرطرفدار بهتر بازي مي‌کنيم.

ابراهيم صادقي که در نشست خبري پيش از ديدار مقابل استقلال حضور پيدا کرده بود، در ابتداي صحبت‌هايش در خصوص مسابقه فردا اظهار داشت: بازي‌هاي استقلال و سايپا از سال 85 تا به امروز خيلي جذاب بوده و بعد از آن سال که هر دو تيم مدعي قهرماني بودند، بازي‌هاي زيبايي به نمايش گذاشته شده است.

فصل گذشته بازي رفت را يک بر صفر باختيم اما در بازي برگشت به تساوي دو دو رسيديم. مطمئن هستم تيم ما نسبت به فصل گذشته بهتر بازي مي‌کند و اميدوارم برنده از زمين خارج شويم.

کاپيتان تيم سايپا در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبني بر اينکه آيا تيم جوان شما از بازيکنان بزرگ تيم استقلال مي‌ترسد يا خير، گفت: فکر نمي‌کنم اينگونه باشد. تيم ما نشان داده مقابل تيم‌هاي پرطرفدار بهتر بازي مي‌کند. ما هميشه مقابل تراکتورسازي، سپاهان و استقلال و پرسپوليس خوب بازي کرده‌ايم و در بازي‌هايي که تماشاگر نداريم، ضعيف‌تر ظاهر شده‌ايم. اعتقاد من اين است بزرگي بازيکن به اسم نيست بلکه بايد در زمين بزرگي‌اش را ثابت کند.

وي در ادامه سخنانش گفت:‌ اين القابي که به بازيکنان استقلال و پرسپوليس به عنوان کهکشاني مي‌دهند بايد در زمين ثابت شود و ما جواناني داريم که در سال دو مصاحبه هم از آنها نمي‌بينيد و شايد اگر اين جوانان در استقلال و پرسپوليس بودند صد مصاحبه از آنها منتشر مي‌شد. شما فردا عملکرد جوانان سايپا را در زمين مسابقه به شکلي خواهيد ديد که متفاوت هستند و تنها لقب کهکشاني ندارند.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063

گرفتن ميزباني از سايپا بي‌احترامي بود

سرمربي تيم فوتبال سايپا گفت: نمي‌دانم چرا حق ميزباني برابر استقلال از ما گرفتند و به اعتقاد من اين يک نوع بي‌احترامي است.

مجتبي تقوي در نشست خبري پيش از ديدار فردا با استقلال گفت: پيش از آنکه بخواهم در مورد اين بازي صحبت کنم از يکي دو موضوع به شدت ناراحت هستم و به خاطر احترامي که به شما مي‌گذارم در اينجا حاضر شدم و نمي‌خواستم اين فرصت را از دست بدهم. متأسفانه فضاي فوتبال ما پر از تبعيض است و نمي‌دانم چرا سايپا که اين همه خدمت به فوتبال کرده حق ميزباني را در اين مسابقه از دست داده و به اعتقاد من اين يک نوع بي احترامي است.

وي اضافه کرد: قبول کنيد که حساسيت براي من به وجود بيايد و متأسف هستم که بايد بگويم افرادي که هميشه اخلاق‌گرا هستند بايد اينگونه ضربه بخورند. مي‌دانم مسئولان استقلال و مربيان اين تيم هيچ مشکلي با برگزاري بازي در کرج نداشتند. تعجب دوم من به خاطر اين است که چرا ميزباني کنفرانس را هم از ما گرفتند و در حالي که مي‌توانستيم در کرج از اهالي رسانه پذيرايي کنيم به يکباره اين حق را هم از ما گرفتند. ارادت خاصي به مطبوعات و رسانه‌ها دارم اما اين مسئله بي احترامي به مجموعه سايپا است و وظيفه‌ام بود به عنوان مسئول فني از حق سايپا دفاع کنم. اميدوارم اين تبعيض ها ادامه نداشته باشد و حداقل به زمين فوتبال کشيده نشود.

سرمربي سايپا در خصوص بازي فردا مقابل استقلال گفت: احترام بسياري براي استقلال قائلم و با توجه به شناختي که از کادر فني اين تيم دارم مي‌دانم که قلعه‌نويي بلد است تيمش را به خوبي در زمين هدايت کند. سايپا امسال تغيير نگرش داشته و همگي با هم تصميم گرفته‌ايم يک دگرديسي داشته باشيم و عزم خود را جزم کرده‌ايم با حضور جوانان و با تجربه‌هايي مثل صادقي فوتبالي زيبا و در خور شأن سايپا ارائه کنيم. تيمي برنده است که کمتر اشتباه کند و حالا بايد مترصد اشتباه حريف باشيم و به اعتقاد من اين بازي يک بازي زيبا خواهد شد.

تقوي در خصوص اينکه آيا سايپا براي ديدار فردا محروم و يا مصدوم دارد گفت: خدا را شکر همه آماده هستند. هرچند که هفته پيش چهار بازيکن را به دليل محروميت در اختيار نداشتيم اما اين هفته مي‌توانيم با تمام نفرات به ميدان برويم.

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    امیر قلعه نویی
    بازیکن محبوب
    فرهاد مجیدی - مسی
    اسم واقعی شما
    سیداحمدرضا

IranSS_TehranBarcelona

Farhad Majidi

تشکر ها
    33
    تشکر شده 106 در 63 پست

پیش فرض پاسخ : اخرين اخبار سايپا

خلیل سبحانی مدیرعامل باشگاه سایپا یادداشتی را روی سایت این باشگاه قرار داده که متن این یادداشت به شرح زیر است:
    اول؛ روز چهارشنبه ( 9 اسفند ماه) در کرج میزبان تیم والیبال متین ورامین بودیم. در این دیدار که جوانان ما با شایستگی تمام 3 بر 2 به پیروزی رسیدند، هواداران تیم ورامینی متاسفانه به قدری از الفاظ و شعارهای توهین آمیز استفاده کردند که در اواسط بازی ناظر فدراسیون با قطع روندی بازی، خطاب به آنان تهدید به تعطیلی بازی کرد.
    راستش من نیز مانند کسی که با جت پرسرعت در حال سیر آسمان باشد، محکم به صندلی خود فرو رفته بودم تا ناخواسته از فرط شرمساری چشم در چشم نفرات کناری نشوم.
    بخشی از این الفاظ متوجه جوان رعنا والیبال سایپا «پوریا فیاضی»بود. به جای او عرق سردی به جان من نشسته بود.
    اما روز جمعه مصاحبه پوریا را با یکی از خبرگزاری‌ها دیدم، که برایم بسیار ارزشمند و آموزنده بود؛ این جوان ملی پوش سایپا، ضمن کوچک و طبیعی بر شمردن اهانت‌های هواداران ورامینی به خود، هواداران را سرمایه اصلی والیبال ملی دانسته و تخلیه هیجانات برآمده از احساس آنان را در میادین ورزشی، بر بروز آن در سایر صحنه‌های اجتماعی مفیدتر دانسته است.
    درک عمیق و تشخیص بالای این جوان ورزشکار مرا عمیقا تحت تاثیر قرار داد و به خود بالیدم که مسئولیت مجموعه‌ای را عهده دارم که جوانانی اینگونه رادمرد و پهلوان را در خود جای داده.
    دوم؛ روز پنجشنبه (10 اسفند ماه) تیم فوتبال باشگاه ما شکست غم انگیزی را برابر تیم این روزها آماده پرسپولیس تجربه کرد.
    نکته ارزشمند این دیدار صحنه گل چهارم پرسپولیس بود. «کریم انصاری فرد» ستاره‌ای که از سایپا به فوتبال ملی معرفی شد، در مصاف تک به تک با رحمان احمدی سنگربان ما در حالیکه خود به راحتی می‌توانست توپ را به تور دروازه بنشاند، با پاس آن به محمد نوری، از حق خود گذشت و قید افزایش گل زده برای رقابت در جدول آقای گلی را ندید گرفت و حتی پس از به ثمر رسیدن گل توسط نوری، نیز شادمانی نکرد و اینگونه حق و آب و گل را به جا آورد تا شاهد دیگری بر زنده بودن مرام پهلوانی در پهنه فوتبال ملی باشد.
    ما سایپایی‌ها نیز به نوبه خود از نقشی که برای تربیت این عزیزان ملی پوش داشتیم به خود می‌بالیم.

صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 789

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)