Design & Developed BY Patira

صفحه 7 از 9 نخستنخست ... 56789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 89
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    مسي-دل پيرو-سلطان باتیستوتا
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

BrazilPersepolisBarcelona

تشکر ها
    235
    تشکر شده 1,560 در 631 پست

Jadide اخرين اخبار سايپا

صالح: در دیدار با سپاهان از شرایط میزبانی استفاده می‌کنیم

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: در دیدار با سپاهان از شرایط میزبانی برای موفقیت استفاده می کنیم.

مجید صالح در مورد دیدار روز یکشنبه برابر سپاهان اظهار داشت: تمام بازی‌های ما مهم هستند و بازی این هفته هم اهمیت خودش را دارد. سایپا هفته گذشته در عین شایستگی نتوانست برابر استقلال پیروز شود و این مرتبه می‌خواهیم از شرایط میزبانی خود استفاده کنیم تا موفق شویم.
    سپاهان سه قهرمانی در لیگ برتر دارد که دو مرتبه آن متوالی و پیاپی بوده است. این تیم بازیکنان با کیفیتی دارد و تصور می‌کنم بازی نزدیکی از نظر فنی با این تیم داشته باشیم. بوناچیچ هم مربی قابل احترامی است.
    وی در مورد اینکه پیش از این با بوناچیچ همکار بوده یا نه گفت: من با این مربی کار نکرده‌ام اما منصور ابراهیم زاده با ایشان کار کرده‌ است. در ذوب آهن برابر تیم‌ بوناچیچ همراه ابراهیم‌زاده بازی کرد‌ه‌ایم و با تفکرات این مربی آشنا هستم ضمن اینکه فیلم بازی‌های سپاهان را هم آنالیز کرده‌ایم.
    صالح در مورد دیدار سپاهان و السد قطر گفت: تیم‌های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا شرایط بهتری دارند زیرا داوری و شرایط ورزشگاه با لیگ برتر متفاوت است و تیم‌های غرب آسیا نسبت به تیم‌های شرقی ضعیف‌ترند. با این حال سپاهان در قطر تا دقیقه 70 دو بر صفر از حریف خود پیش بود و اگر آن مسئله نبود اکنون این تیم در نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا حضور داشت.
    سرمربی سایپا در مورد بی‌دقتی مهاجمان تیمش در زدن ضربات آخر گفت: من این نکته را هم قبل از این گفته‌ام؛ دیدار با تیم‌های استقلال، پرسپولیس و سپاهان با تیم‌های دیگر نظیر داماش فرق دارد. در بازی با داماش می‌توانیم سه گل بزنیم و سه چهار موقعیت گل را هم نزنیم اما در دیدار با این ‌تیم ها شاید فقط دو سه موقعیت گلزنی به دست بیاوریم. بنابراین باید بر روی این مسئله کار کنیم تا در آینده این مشکل برطرف شود.

زانو نمیزنم ...حتی اگر سقف آسمان،کوتاه تر از قد من باشد

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

ArgentinaSS_TehranAboomoslem

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885
    تشکر شده 10,338 در 5,823 پست

iran صادقی: از اشتباهات پرسپولیس بیشترین استفاده را کردیم

صادقی: از اشتباهات پرسپولیس بیشترین استفاده را کردیم

خبرگزاری فارس: کاپیتان سایپا گفت: از اشتباهات پرسپولیس بیشترین استفاده را کردیم و یک برد شیرین به دست آوردیم.

به گزارش خبرگزاری فارس ابراهیم صادقی پس از پیروزی 4 بر 2 برابر پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت: تیم ما خیلی خوب کار کرد و مستحق برد بود. بازی روانی را به نمایش گذاشتیم. پرسپولیس خسته بود و ما از اشتباهات آنها بیشترین استفاده را کردیم و یک برد شیرین به دست آوردیم.
    وی ادامه داد: بیشتر دقایق بازی در دست بازیکنان ما بود و 10 نفره شدن حریف نیز کار ما را راحت‌تر کرد.
    صادقی در مورد استعفای آرش کوشا از مدیرعاملی باشگاه سایپا گفت: همه کوشا را دوست دارند. من 5 مدیرعامل در باشگاه سایپا دیده‌ام.
    استقـــــلال تـــــــــاج آســــــــیا

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

(ناصر خان حجازی روحش شاد - همیشه در قلب من یاد و خاطرش زنده هست)

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

3. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

iran انصاری‌فرد: استعفای کوشا در ماندنم تاثیرگذار است

انصاری‌فرد: استعفای کوشا در ماندنم تاثیرگذار است

به آقای گلی فکر می‌کنم

خبرگزاری فارس: مهاجم تیم فوتبال سایپا گفت: به دنبال آقای گلی لیگ برتر هستم اگر مصدومیتم مشکل‌ساز نشود.

به گزارش خبرگزاری فارس، کریم انصاری فرد پس از برتری 4 بر 2 سایپا برابر پرسپولیس در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: خدا را شکر امروز توپ‌هایمان تبدیل به گل شد. نتیجه خوبی گرفتیم و توانستیم تیم بزرگ پرسپولیس را شکست دهیم.
    وی در مورد مصدومیتش گفت: در جریان بازی از ناحیه مچ پا احساس درد کردم و به خارج از زمین آمدم. چرا که نمی‌خواستم ریسک کنم. باید عکس گرفته و منتظر جواب آن باشم و در مورد آسیب‌دیدگی‌ام همه چیز مشخص شود.
    انصاری‌فرد در پاسخ به این سوال که چرا سایپا از ابتدای فصل این گونه نتیجه نگرفت، گفت: یک سری مشکلات بود که البته برطرف شده است.
    وی همچنین در مورد استعفای کوشا مدیرعامل باشگاه سایپا تصریح کرد:‌دلیل آن را نمی‌دانم پس از بازی تیم ملی هم از پوستین‌دوز خواهش کردم تا مانع انجام این کار شود. تیم ما به خودباوری رسیده و امروز با گل‌های فراوان بازی‌ها را می‌بریم.
    مهاجم سایپا افزود: این فصل را هم به خاطر کوشا در تیم باقی ماندم. او مدیرعامل خوبی است و به خوبی به فوتبال بها می‌دهد.
    وی در پاسخ به این سؤال که عدم حضور کوشا در فصل آینده در تصمیم‌گیری این بازیکن برای ماندن در سایپا تاثیرگذار است یا خیر، گفت: صددرصد اگر کوشا نباشد، می‌تواند روی تصمیمی که برای ماندن در سایپا می‌گیرد، تاثیر بگذارد.
    انصاری فرد در پایان گفت: اگر پایم دچار مشکل نشود به دنبال آقای گلی هستم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

5. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

iran پدربزرگ شکست خورده!

شکست پرسپولیس برابر سایپا در روز ترکیب عجیب دنیزلی

پدربزرگ شکست خورده!

خبرگزاری فارس: تیم فوتبال پرسپولیس برابر سایپا شکست خورد تا سه هفته متوالی در لیگ برتر نتواند به پیروزی برسد.

به گزارش خبرگزاری فارس، دیدار دو تیم پرسپولیس و سایپا از ساعت 19:05 و با 5 دقیقه تاخیر در ورزشگاه آزادی و در حضور حدود 4 هزار تماشاگر برگزار شد که بازی با نتیجه 4 بر 2 به سود سایپا به پایان رسید.

کریم انصاری فرد در دقیقه 5، امین منوچهری در دقیقه 7،‌ مجید غلام‌نژاد در دقیقه 58 و میلاد غریبی در دقیقه 78 برای سایپا گلزنی کردند. ابراهیم شکوری در دقیقه 73 و علیرضا نورمحمدی در دقیقه 87 برای پرسپولیس گل زدند.
    ترکیب پرسپولیس در این بازی تغییرات زیادی نسبت به دیدار با الغرافه قطر داشت و بازیکنانی مثل علی کریمی، محمد نوری، ایمون زاید و محمد نصرتی در ترکیب اولیه غایب بودند. سرخپوشان در نیمه اول بازی پرانتقادی انجام دادند تا دنیزلی در ابتدای نیمه دوم سه تعویض همزمان انجام دهد.
    دنیزلی هفته گذشته به دلیل تولد نوه‌ دختری‌اش به ترکیه رفت و بامداد امروز به تهران برگشت و سرخپوشان نتوانستند به دنیزلی پدربزرگ هدیه خوبی بدهند. پرسپولیس در سه هفته متوالی لیگ برتر نتوانسته پیروز شود. آنها برابر داماش و سایپا شکست خوردند و برابر سپاهان هم به تساوی رسیدند.
    سعید مظفری‌زاده داور مسابقه به محمد نوری از پرسپولیس و کریم انصاری‌فرد، اسحاق سبحانی و مجید غلام‌نژاد از سایپا کارت زرد نشان داد. سامان آقازمانی در دقیقه 44 با دریافت کارت زرد دوم از میدان اخراج شد تا پرسپولیس 10 نفره شود.
    انصاری‌فرد با گلی که امروز زد 18 گله شد و در کنار فونیکه‌سی و رضا عنایتی در صدر گلزنان لیگ برتر قرار گرفت.
    با این شکست پرسپولیس 39 امتیازی باقی‌ماند و به رده نهم سقوط کرد و سایپا 40 امتیازی شد و به رده هشتم صعود کرد.
    ترکیب پرسپولیس:
    حسین هوشیار، علیرضا نورمحمدی، ممدوتال، ابراهیم شکوری، سامان آقازمانی، امیرحسین فشنگچی( از دقیقه 46 علی کریمی)، حسین بادامکی، مهدی مهدوی‌کیا( از دقیقه 46 محمد نصرتی)، غلامرضا رضایی، جواد کاظمیان و وحید هاشمیان( از دقیقه 46 محمد نوری)
    سرمربی: مصطفی دنیزلی
    ترکیب سایپا:
    وحید مهدی‌خانی، مجید ایوبی، پیروز قربانی، مجید غلام‌نژاد، مرتضی ابراهیمی، اسحاق سبحانی، روزبه‌ شاه‌علیدوست، سجاد شهباز‌زاده، میلاد غریبی، امین منوچهری و کریم انصاری‌فرد(از دقیقه 76 علی زینالی)
    سرمربی: مجتبی تقوی

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

7. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

iran دیدار تیم های فوتبال سایپا و پرسپولیس

دیدار تیم های فوتبال سایپا و پرسپولیس
    .
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

9. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو - حسین فرکی - روبرتو دی ماتئو
    بازیکن محبوب
    جان تری - زیدن الدین زیدان
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454
    تشکر شده 9,250 در 3,073 پست

حيدري مديرعامل جديد باشگاه سايپا شد

مدير مجموعه ورزشي انقلاب تهران به عنوان مدير عامل جديد سايپا انتخاب شد.

پرويز حيدري به عنوان مديرعامل جديد باشگاه سايپا انتخاب و مراسم توديع و معارفه وي صبح امروز برگزار شد.

پيش از اين کوشا مديرعامل باشگاه سايپا بود که از سمتش استعفا کرد.

منبع :

JT Cappitan Leader , Legend

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

11. کاربر روبرو از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده است .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

طاهري: فکر نمي‌کرديم 4گل به پرسپوليس بزنيم

مربي تيم فوتبال سايپا گفت:‌ فکر پيروزي با 4 گل برابر پرسپوليس را نمي‌کرديم.

بيژن طاهري پس از 4 بر 2 برابر پرسپوليس در جمع خبرنگاران گفت: فکر مي‌کرديم در اين بازي 3 امتياز را بگيريم و پيروز شويم اما اصلاً فکر نمي‌کرديم 4 گل به پرسپوليس بزنيم. ديروز هم گفتم بازي سختي برابر پرسپوليس داريم .

وي افزود:‌ امروز خيلي خوب بازي را شروع کرديم و خيلي هم خوب بازي را پايان رسانديم. مزد زحماتمان را گرفتيم و گل‌هاي به موقعي زديم اگر دقت مي‌کرديم آن 2 گل را هم نمي‌خورديم.

منبع :

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

13. کاربر روبرو از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063
    تشکر شده 2,462 در 769 پست

سايپايي‌ها پاداش شکست پرسپوليس را گرفتند

مديرعامل جديد باشگاه سايپا پاداش پيروزي اين تيم برابر پرسپوليس را به بازيکنان پرداخت کرد.

پرويز حيدري امروز در تمرين تيم فوتبال سايپا حاضر شد و پاداش پيروزي اين تيم مقابل پرسپوليس را به آنها پرداخت کرد.

بهروز منتقي مديرکل ورزش و جوانان استان البرز نيز در تمرين امروز سايپا حضور داشت و وعده داد که در تلاش است تا فصل آينده سايپا در کرج ميزبان دو تيم استقلال و پرسپوليس باشد.

سايپا در هفته سي و يکم ليگ برتر 4 بر 2 تيم پرسپوليس را شکست داد.

این روزها می گذرند...... ولی من از این روزها نمی گذرم

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

مديرعامل سايپا: با هيچ مربي‌اي‌ مذاکره‌ نکرده‌ام

مديرعامل باشگاه سايپا گفت: با هيچ مربي‌اي مذاکره نکرده‌ام و فقط قلعه‌نويي تلفني مديرعاملي من را در اين باشگاه تبريک گفت.

پرويز حيدري در مورد شايعه‌ مذاکره باشگاه سايپا با حميد استيلي و امير قلعه‌نويي براي سرمربيگري در فصل آينده اظهار داشت: اين مسايل را به شدت تکذيب مي‌کنم و من با هيچ مربي مذاکره نداشته‌ام. حتي شماره تلفن حميد استيلي را هم ندارم.

وي ادامه داد: قلعه نويي فقط تلفني مديرعاملي من را در باشگاه سايپا تبريک گفت و مذاکره‌اي نداشته‌ايم.

منبع :

16. کاربر روبرو از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063
    تشکر شده 2,462 در 769 پست

قرباني: به‌ خاطر مساوي با استقلال جريمه شديم

مدافع سايپا گفت: تيم ما قوانين دست و پاگيري دارد که در روحيه بازيکنان تاثيرگذار است.

پيروز قرباني در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس در مورد شرايط تيم سايپا گفت: وضعيت خوبي داريم و در نيمه دوم بازي با ملوان هم بازي خوبي انجام داديم و مي‌توانستيم حتي برنده شويم که در نهايت بازي مساوي شد.

وي در مورد اينکه گفته بود مي‌خواهد فصل آينده در يک تيم بالاي جدولي حضور داشته باشد گفت: الان هم اين را مي‌گويم. دوست دارم در تيمي که جزء بالانشينان جدول است بازي کنم زيرا در غير اين صورت به من فشار مي‌آيد. سايپا تمام ارکان لازم براي بزرگي را دارد اما آئين‌نامه‌ها و قوانين دست و پاگيري دارد که اجازه نمي‌دهد شور و نشاط لازم يک تيم فوتبال در آن ايجاد شود.

قرباني تصريح کرد: شايد فصل آينده در سايپا باشم و يا نباشم اما به مسئولان سايپا پيشنهاد مي‌کنم در آئين‌نامه‌ها و قوانين دست و پاگير تغييراتي ايجاد کنند. شور و نشاط اولين فاکتور لازم براي يک تيم فوتبال است که بايد به آن تزريق شود. برخي قوانين و آئين‌نامه‌ها فقط مختص تيم فوتبال سايپاست که اشکالاتي هم دارد.

بازيکن پيشين مس کرمان اضافه کرد: نمونه اين قوانين آئين‌نامه‌ پاداش‌هاست. ما در ورزشگاه آزادي و با انجام يک بازي خوب برابر استقلال به تساوي دو بر دو رسيديم اما جريمه شديم در حالي که با مس کرمان وقتي با استقلال در آزادي مساوي کرديم به ما پاداش خوبي داده شد. منظور من اين نيست که فقط به ما پول بدهند بلکه مسايل انگيزشي بازيکنان مورد نظر قرار بگيرد و انگيزه لازم به بازيکنان تزريق شود. من اين حر‌ف‌ها را به اين دليل مي‌گويم که آدم‌هاي خوبي در باشگاه سايپا حضور دارند و دوست داريم اين تيم در فوتبال بزرگي کند.

قرباني در مورد کم شدن شانس استقلال براي قهرماني در ليگ برتر گفت: رابطه من با مظلومي شکر آب شده و رابطه خوبي نداريم اما بايد حق را گفت. اينکه اعضاي هيئت مديره مدام از تعيين مديرعامل جديد سخن مي‌گفتند روي بازيکنان و سرمربي تيم تاثير گذاشت. آنها ربات نيستند. با اين حال اميدوارم همه چيز در اين فصل به گونه‌اي رقم بخورد که آخرش به سود استقلال باشد. آن سالي که ما با استقلال قهرمان شديم در روز آخر به قهرماني رسيديم.

وي در مورد شانس قهرماني سپاهان گفت: اگرچه دوست دارم استقلال قهرمان شود اما سپاهان نسبت به استقلال و تراکتورسازي از نظر فني بهتر است.

قرباني در مورد انتخاب تيم فصل آينده‌اش به فارس گفت: واقعيتش اين است که دوست دارم در سايپا بمانم و با اين تيم فصل آينده مقام خوبي در ليگ به دست بياورم.

این روزها می گذرند...... ولی من از این روزها نمی گذرم

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

صالح:من مظلومانه‌ترين برکنارشده ليگ برتر بودم

سرمربي پيشين تيم فوتبال سايپا برکناري خود را مظلومانه و غيرفني دانست.

مجيد صالح در گفتگويي اظهار داشت: هنوز از نحوه برکناري‌ام متعجبم. قبل از بازي با سپاهان به من هيچ اولتيماتومي داده نشده بود هرچند که سپاهان قبل از بازي با ما در 7 ديدار شکست نخورده بود و اگر به من اولتيماتوم هم داده مي شد که حتما بايد در اصفهان برنده شويد غير منطقي به نظر مي رسيد. با اين حال چنين کاري هم انجام نشد.

وي اضافه کرد: در باشگاه فرهنگي ورزشي سايپا که هموار مسايل اخلاقي مطرح است و باشگاهي اخلاق‌مدار است من را شبانه برکنار کردند. ساعت يک و نيم شب در فرودگاه به من گفتند که برکنار شده‌ام. آن هم در حالي که مهر خروج از کشور در گذرنامه‌ام خورده بود و ديگر امکان هيچ کاري نداشتم و نمي‌توانستم برگردم.

صالح عنوان کرد: در روز 17 بهمن ماه و 10 روز قبل از بازي با سپاهان برنامه تيم را 23 روز تعطيلات را به باشگاه ارايه دادم. بعد از بازي با سپاهان در روز 27 بهمن قرار بود 7 روز به مسافرت بروم و تمرينات تيم هم 5 روز تعطيل بود. يعني تيم فقط دو روز بدون من و با حضور مربي بدنساز تمرين مي‌کرد و مسابقات هم 23 روز تعطيل بود.

سرمربي پيشين سايپا افزود: با وجود اين ساعت يک نصفه شب من را اخراج کردند در حالي که مديريت محترم باشگاه مي توانست صبر کند تا من از سفر برگردم و بعد درجلسه اي که با من مي گذاشتند به من مي گفتند شما اخراج هستيد. اينگونه شأن من هم حفظ مي شد که آنها متاسفانه اين کار را نکردند.

صالح در مورد اينکه با باشگاه سايپا تسويه حساب کرد يا نه، خاطرنشان کرد: من هنوز طلبم را از باشگاه سايپا نگرفته‌ام و فقط 30 درصد ابتداي فصل به من پرداخت شد. قبل از سفر به من گفته شد وقتي به سفر رفتي به ما شماره تماس بده تا در تماس باشيم و من به محض اينکه رسيدم چنين کاري کردم و شماره تماس خود را به دفتر مديريت باشگاه و هم شهبازي دادم اما هيچ تماسي با من گرفته نشد. به همين دليل يک هفته بيشتر در مسافرت ماندم و 12 اسفند به ايران بازگشتم. به محض رسيدن هم با شهبازي تماس گرفتم و گفتم که من به ايران آمده ام.

وي گفت: روز 17 اسفند با شهبازي جلسه اي در باشگاه گذاشتم که ايشان گفتند قرار است در باشگاه از من استفاده شود و نشستي هم با کوشا مديريت باشگاه در دو سه روز آينده در مورد مسايل کاري و مالي خواهيم داشت. جلسه اي که بعد از مدت ها امروز و فردا کردن در حالي که حدود 70 روز است از برکناري‌ام مي‌گذرد برگزار نشده است اما به من نگفته‌اند که چرا اخراج شدم. اکنون هم که ديگر کوشا استعفا کرده است. دغدغه من فقط مسايل مالي نبود بلکه مي خواستم علت برکناري ام را بدانم.

سرمربي پيشين سايپا افزود: کارمند شرکت سايپا هستم و تا آخر خرداد به باشگاه سايپا مامور شده‌ام. دوست ندارم از خانه‌ خودم به کميته انضباطي فدراسيون شکايت کنم. دوست دارم اگر بشود حداقل مديرعامل جديد باشگاه سايپا يا مديرعامل محترم گروه خودروسازي را ببينم تا حرف‌هايم را به او بگويم. اين حق من است که بعد از 22 سال کار در سايپا بخواهم مديرعاملم را ببينم.

صالح با دفاع از عملکرد فني خود گفت: به باشگاه سايپا برنامه سه ساله داده بودم و قرار بود در سال اول در ميانه بالايي جدول باشيم. ميانه بالايي جدول از رده نهم تا کسب سهميه آسيا را شامل مي‌شود. در سال دوم و سوم قرار بود که به دنبال کسب سهميه و قهرماني باشيم. من در اين فصل سه چهارم ليگ را سرمربي تيم بودم و مي‌توانستم در 8 بازي پاياني هم امتيازهاي لازم را کسب کنم بخصوص اينکه 5 بازي از اين 8 مسابقه در کرج برگزار مي‌شد در حالي که در نيم فصل اول اين بازي‌ها خارج از کرج بود.

وي گفت: همانطور که در زمان سرمربيگري سايپا تلاش مي‌کردم مسايل اخلاقي را همواره مدنظر داشته باشم بعد از برکناري هم هيچ حرفي عليه تيم نزدم و جوسازي نکردم من مظلومانه‌ترين برکنارشده ليگ برتر بودم. اين حرف‌ها هم که مي‌گويند بازيکنان سايپا با من رابطه خوبي نداشتند درست نيست زيرا هنوز هم بازيکنان سايپا با من در تماس هستند و در مناسبت‌هاي مختلف هم به من پيامک مي‌زنند همان طوري که هنوز بازيکنان ذوب آهن و حتي استقلال با من در تماس هستند.

صالح تصريح کرد: برکناري من از سايپا فني نبود. سايپا در آن زمان 31 امتياز داشت و من سه چهارم فصل را گذرانده بودم و يک چهارم نتيجه گيري فصل باقي مانده بود. سايپا از نظر فني در وضعيت بحراني نبود که من را برکنار کردند و تيم در رده شانزدهم يا هفدهم جدول هم قرار نداشت که اين اتفاق افتاد.

منبع :

صفحه 7 از 9 نخستنخست ... 56789 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)