بلاژویچ: برای ماندن مس کرمان در لیگ برتر می جنگم سرمربی تیم فوتبال مس کرمان گفت :قلعه نویی سرمربی تیم تراکتورسازی به دنبال قهرمان کردن این تیم است اما من برای نگه داشتن این تیم در لیگ برتر خواهم جنگید.

به گزارش ایرنا؛ میروسلاو بلاژویچ درمصاحبه مطبوعاتی قبل از بازی درجمع خبرنگاران افزود: در شرایط سختی قرار داریم اما من مطمئنم که مس در لیگ برتر خواهد ماند چرا که 75 امتیاز پیش رو داریم و حتی شانس قهرمانی هم داریم .
وی اضافه کرد: برای خارج شدن از بحران فعلی به یک نتیجه خوب نیاز داریم و امیدوارم که این نتیجه مقابل تراکتورسازی رقم بخورد و با امتیاز از تبریز برگردیم.
بلاژویچ گفت : فیلم تمام بازی های تراکتورسازی را را دیده ام و از شور و شوق هواداران این تیم آگاهی دارم و اعتقاد دارم که تراکتورسازی یکی از تیم هایی است که پتانسیل قهرمانی در این فصل را دارد و برای این تیم جزدر بازی امروز آرزوی موفقیت می کنم.
وی اظهار داشت : در فوتبال همه چیز ممکن است و پیش می آید اما تراکتورسازی به دنبال قهرمانی بزرگ است و با قلعه نویی که مربی بزرگی است و این تیم باید به داشتن ان افتخار کند به این مهم خواهد رسید.
سرمربی تیم فوتبال مس کرمان همچنین با اشاره به مصدومیت چند بازیکن تیم که به بازی فردا نخواهند رسید؛ افزود: تیم من هیچ گاه به چند بازیکن متکی نخواهد بود و تمامی بازیکنانم باید قابلیت های لازم را داشته باشند وبیشتر سعی خواهم کرد تا به بازیکنان جوان میدان دهم .
بلاژویچ گفت : در مدت زمان کمی که در تیم حاضر شده ام کارهای زیادی برای آن کرده ام و در بازی فردا مقابل تراکتورسازی دست بسته نخواهیم بود .
وی با یادآوری خاطرات خوش خود از زمانیکه که سرمربی تیم ملی بود افزود:خوشحالم که بار دیگر در فوتبال ایران هستم و دوست دارم دوران حرفه ای مربیگری ام را در ایران به پایان رسانم .
وی بیان داشت :عاشق شرایط بحرانی است و به دلیل شناخت خوبی که از فوتبال ایران دارم به موفقیتم با مس اطمینان کامل دارم .
تراکتورسازی تبریز که با 16 امتیاز از هشت بازی در رده چهارم جدول رده بندی جای گرفته ساعت 45 17 امروز در ورزشگاه خانگی خود از تیم مس کرمانی که تنها با دو امتیاز در قعر جدول جای گرفته پذیرایی می کند.