Design & Developed BY Patira

صفحه 1 از 12 12311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 117
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    مسي-دل پيرو-سلطان باتیستوتا
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

BrazilPersepolisBarcelona

تشکر ها
    235
    تشکر شده 1,560 در 631 پست

Jadide مهمترين اخبار و حواشي مس كرمان

بلاژویچ: برای ماندن مس کرمان در لیگ برتر می جنگم سرمربی تیم فوتبال مس کرمان گفت :قلعه نویی سرمربی تیم تراکتورسازی به دنبال قهرمان کردن این تیم است اما من برای نگه داشتن این تیم در لیگ برتر خواهم جنگید.

به گزارش ایرنا؛ میروسلاو بلاژویچ درمصاحبه مطبوعاتی قبل از بازی درجمع خبرنگاران افزود: در شرایط سختی قرار داریم اما من مطمئنم که مس در لیگ برتر خواهد ماند چرا که 75 امتیاز پیش رو داریم و حتی شانس قهرمانی هم داریم .
    وی اضافه کرد: برای خارج شدن از بحران فعلی به یک نتیجه خوب نیاز داریم و امیدوارم که این نتیجه مقابل تراکتورسازی رقم بخورد و با امتیاز از تبریز برگردیم.
    بلاژویچ گفت : فیلم تمام بازی های تراکتورسازی را را دیده ام و از شور و شوق هواداران این تیم آگاهی دارم و اعتقاد دارم که تراکتورسازی یکی از تیم هایی است که پتانسیل قهرمانی در این فصل را دارد و برای این تیم جزدر بازی امروز آرزوی موفقیت می کنم.
    وی اظهار داشت : در فوتبال همه چیز ممکن است و پیش می آید اما تراکتورسازی به دنبال قهرمانی بزرگ است و با قلعه نویی که مربی بزرگی است و این تیم باید به داشتن ان افتخار کند به این مهم خواهد رسید.
    سرمربی تیم فوتبال مس کرمان همچنین با اشاره به مصدومیت چند بازیکن تیم که به بازی فردا نخواهند رسید؛ افزود: تیم من هیچ گاه به چند بازیکن متکی نخواهد بود و تمامی بازیکنانم باید قابلیت های لازم را داشته باشند وبیشتر سعی خواهم کرد تا به بازیکنان جوان میدان دهم .
    بلاژویچ گفت : در مدت زمان کمی که در تیم حاضر شده ام کارهای زیادی برای آن کرده ام و در بازی فردا مقابل تراکتورسازی دست بسته نخواهیم بود .
    وی با یادآوری خاطرات خوش خود از زمانیکه که سرمربی تیم ملی بود افزود:خوشحالم که بار دیگر در فوتبال ایران هستم و دوست دارم دوران حرفه ای مربیگری ام را در ایران به پایان رسانم .
    وی بیان داشت :عاشق شرایط بحرانی است و به دلیل شناخت خوبی که از فوتبال ایران دارم به موفقیتم با مس اطمینان کامل دارم .
    تراکتورسازی تبریز که با 16 امتیاز از هشت بازی در رده چهارم جدول رده بندی جای گرفته ساعت 45 17 امروز در ورزشگاه خانگی خود از تیم مس کرمانی که تنها با دو امتیاز در قعر جدول جای گرفته پذیرایی می کند.

زانو نمیزنم ...حتی اگر سقف آسمان،کوتاه تر از قد من باشد

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

تشکر ها
    235

Neww

برادر ناتنی سرپرست مس شد/ مجلس پیگیری کند،‌ گنجعلی‌خانی قسم خورد مدیرعامل نمی‌شود

مدیرعامل سابق باشگاه مس کرمان ابعاد جدیدی از اتفاقات رخ داده در دوران کوتاه مدیریتش را افشا کرد.

باشگاه مس کرمان در این فصل دچار مشکلات فراوانی شده است. این تیم تا هفته نهم 2 سرمربی و 2 مدیر عامل عوض کرده و اکنون نیز در انتهای جدول لیگ برتر بدون پیروزی حضور دارد.
    حاج اسماعیل‌زاده مدیرعامل یک ماهه این باشگاه که چندی پیش از سمت خود برکنار شد به نکات جالبی اشاره کرده و افشاگری‌هایی انجام داده است.
    چه شد که شما مدیرعامل باشگاه مس شدید؟
    بعد از اخراج شبانه، نژادزمانی که از سوی "داوری" رئیس هیئت مدیره باشگاه صورت گرفت از من خواسته شد به عنوان سرپرست موقت باشگاه کار کنم. با توجه به شرایطی که باشگاه داشت و مدیر عامل و سرمربی نداشتیم برای سامان دادن به وضعیت مس کرمان این مسئله را پذیرفتم.

آدم سیاسی هم نبودم و مثل برخی از آقایان به جریانی وصل نبودم که بخواهم مدیر عامل شوم. من فوتبالی بودم و مدرک مربیگری‌ A آسیا را هم دارم. روز شنبه جلسه‌ای در تهران با حضور واحدی، حاج جعفری و گنجعلی ‌خانی برگزار شد که البته گنجعلی خانی با وجود دعوت در این جلسه حاضر نشد. قرار شد من سرپرست موقت باشگاه باشم تا بعدا مدیر عامل مشخص شود اما بعد از 2 ، 3 روز به این نتیجه رسیدم که من مدیرعامل شوم. در مدتی که هم مدیرعامل بودم با مشکلاتی مانند بستن قرارداد بلاژویچ، تسویه حساب مرفاوی و جمع و جور کردن تیم مواجه بودم ولی با وجود انتظاری که داشتم آنهایی که باید در فوتبال به من کمک می‌کردند این کار را نکردند.
    چه شد که با اعضای هیئت مدیره اختلاف پیدا کردید؟
    بعد از بازی با داماش با دخالت واحدی عضو هیئت مدیره مواجه شدم. من به ایشان گفتم به تیم ورود نکند. شرح وظایف اعضای هیئت مدیره مشخص است و آنها باید برنامه کلان بدهند و مدیر عامل باشگاه آن را اجرایی کند اما داوری رئیس هیئت مدیره از من خواست هاشمی که برادر ناتنی گنجعلی خانی است را جایگزین ایرج کهن‌دل سرپرست تیم کنم. با شناختی که از هاشمی داشتم می‌دانستم او نمی‌تواند سرپرستی تیم را برعهده بگیرد. از داوری و واحدی خواستم اجازه بدهند مدیر عامل با قدرت کارش را انجام بدهد و در کارم دخالت نکنند اما متاسفانه در سایت‌های مختلف و روزنامه‌ها اعلام شد هاشمی سرپرست مس کرمان شده است. به این مسئله اعتراض کردم و به واحدی گفتم این روند مناسبی برای باشگاه نیست. وارد حدود و اختیارات مدیر عامل نشوید اما داوری از من خواست ابلاغ هاشمی را به عنوان سرپرست بزنم و او را معرفی کنم.
    ایشان همچنین از من خواستند فولادی مدیر کل تربیت بدنی را به جای گنجعلی خانی در هیئت مدیره معرفی کنم که من نپذیرفتم. البته این مسئله در حیطه وظایف مدیر عامل نبود و به داوری گفتم شما خودتان صاحب اختیارید و می‌توانید هر تصمیمی بگیرد اما من با سرپرست هاشمی با تیم مخالفت کردم.
    بعد از مخالفت شما چه اتفاقی افتاد؟
    در نهایت روز جمعه گنجعلی خانی با من تماس گرفت و گفت من مدیر عامل باشگاه مس شدم و به من کمک کنید. من هم گفتم به مدیریت بدون اختیارات لازم اعتقاد ندارم. گنجعلی خانی اکنون مدیری است که تمام اختیاراتش در دست داوری و واحدی است و آن طور که شنیده‌ام واحدی نیز به عنوان معاون فنی و قائم مقام باشگاه معرفی شده است.
    اگر هیئت مدیره می‌خواسته گنجعلی خانی را از هیئت مدیره بردارد چرا او را به عنوان مدیر عامل معرفی کرده؟
    این مسئله را از خود داوری بپرسید. برای من هم این مسئله روشن نیست.
    چه شد که مرفاوی از سرمربیگری تیم مس کنار رفت؟
    او در چند بازی نتایج ضعیفی گرفت و نتوانست نظم تیمش را حفظ کند و در نشست خبری استعفا داد ولی بعد از آن پشیمان شد.
    دلیل کنار گذاشتن شما از مدیر عاملی دقیقا چه بود؟
    اول اینکه می‌خواستند به من سرپرست تحمیلی بدهند و دوم دخالت‌های عضو هیئت مدیره در کارم بود. واحدی در اردوی کردان کرج بدون هماهنگی من حاضر شد. به او گفتم هر زمانی که می‌خواهید بیایید باید با مدیر عامل هماهنگ کنید اما او در اردو حاضر شد و با بازیکنان صحبت کرد. ضمن اینکه قرار بود در برنامه 90 در مورد وضعیت مدیریت باشگاه مس صحبت شود که این طور نشد و وجود اینکه به من گفته شده بود با شما از این برنامه تماس می‌گیرند این اتفاق نیفتاد.

در کرمان هم در یک برنامه تلویزیونی قرار بود با من صحبت شود ولی باز هم این اتفاق نیفتاد. آن برنامه ابتدا از من خواست که مهمان حضوری آن باشم اما آن را نپذیرفتم و قرار شد تلفنی با آنها صحبت کنم که باز هم این اتفاق نیفتاد.
    اکنون شما از چه مسئله‌ای ناراحت‌اید؟
    من نگران تیم هستم. ضمن اینکه برایم جالب است که در مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل جدید، نژادزمانی مدیر عامل قبل از من حاضر می‌شود و از من به عنوان مدیر عامل سابق دعوت نمی‌شود. در حالی که باید تودیع و معارفه بین من و گنجعلی خانی برگزار می‌شد و جالب‌تر اینکه مجمع نمایندگان مجلس تبریک هم می‌گویند با این شرایط باید دید در ایران چه اتفاقی می‌افتد.
    در ایران یا کرمان؟
    در ایران هم همینطور است. چطور شد که رویانیان مدیر عامل پرسپولیس شد؟ این مسئله به من ارتباطی ندارد اما در کرمان هم جالب است گنجعلی خانی که خودش عضو هیئت مدیره باشگاه مس بوده و در فصل نقل و انتقالات حضور داشته مدیر عامل می‌شود و یک نفر در آن زمان،‌ هم سرپرست تیم، هم بدنساز و هم مسئول نقل و انتقالات بوده است. نمایندگان مجلس کرمان باید در این زمینه پرس و جو کنند. گنجعلی خانی که خودش عضو هیئت مدیره بوده هم باید پاسخگو باشد. من 10 روز قبل از اینکه مدیر عامل شوم به گنجعلی خانی گفتم اگر می‌خواهید مدیر عامل شوید کمک‌تان می‌کنم اما ایشان قسم خورد مدیر عامل نمی‌شود. من نمی‌دانم هیئت مدیره باشگاه مس 3 نفر است یا 5 نفر چون هر روز برای یک نفر حکم صادر می‌شد. درباره تمام حرف‌هایی که زده‌ام حاضرم با اعضای هیئت مدیره باشگاه مس مناظره کنم.
    تصور می‌کنید با این شرایط مس کرمان موافق شود؟
    بلاژویچ مربی توانایی است و از نظر فنی می‌تواند مسائل را اداره کند اما باید باشگاه ساختار درستی داشته باشد. همانطور که گفتم اینکه یک نفر هم سرپرست، هم بدنساز و هم مسئول نقل و انتقالات باشد درست نیست. مسائل حاشیه‌ای باید جمع شود در غیر این صورت تیم لطمه می‌خورد. به من می‌گویند تو مدیر دوره انتقالی بودی به من توضیح دهند مدیر عامل دوره انتقالی یعنی چه؟
    درپایان می‌خواستم یادی از مدیران سابق باشگاه کنم؛ آنهایی که در این تیم موفق بودند مانند ایرانمنش که تیم را به لیگ برتر آورد و برهانی نژاد که مس با این مدیر جوان آسیایی شد اما شرایط به گونه‌ای شد که اجازه کار به او ندادند.

3. کاربر روبرو از پست مفید yasin04 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

تشکر ها
    235

Jadide

بلاژویچ: امیدوارم تراکتورسازی قهرمان شود/ چشمم به حقایق باز شد

سرمربی تیم فوتبال مس گفت: امیدوارم تراکتورسازی با این هواداران قهرمان لیگ شود.

میروسلاو بلاژویچ پس از شکست 3 بر یک مقابل تراکتور سازی گفت: قبل از هر چیز به قلعه نویی و همه تراکتوری‌ها این پیروزی را تبریک می‌گویم. فکر می‌کنم این برد حق تراکتور سازی بود. به رغم اخراج یکی از بازیکنان این تیم آنها با انگیزه بازی کردند.
    وی افزود: نمی‌خواهم از مس انتقاد کنم. آنها شجاعانه جنگیدنداما تلاش‌شان برای تغییر نتیجه کافی نبود. امیدوارم تراکتور سازی با این هواداران قهرمان لیگ شود.
    در پاسخ به این سؤال که چرا در جریان بازی به گلر تیمش اعتراض می‌کرد گفت: من به او می‌گفتم توپ‌هایی که ارسال می‌کنی باید طوری باشد که بازی سازی شود.
    بلاژویچ در مورد صحنه پنالتی مس کرمان گفت: من چون از صحنه دور بودم نمی‌توانم نظری بدهم.
    سرمربی مس خاطرنشان کرد: از این بازی نکات زیادی یاد گرفتیم. چشم من به حقایق بازی کاملا باز‌تر شد و تمایل دارم در بازی‌های آینده از بازیکنان جوان‌تر استفاده کنم.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

تشکر ها
    235

Jadide

تمرینات مس تعطیل شد/بلاژویچ از ایران رفت

سرمربی تیم فوتبال مس کرمان برای استراحت به کشورش بازگشت.

میرسلاو بلاژویچ برای استراحت راهی کرواسی شد و قرار است چهارشنبه هفته جاری به ایران بازگردد.
    سرمربی مس کرمان تمرینات این تیم را تا روز چهارشنبه تعطیل کرده است. مس تنها تیم بدون پیروزی در لیگ یازدهم است که در رده آخر جدول قرار دارد.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

تشکر ها
    235

Jadide

اولین برد مس کرمان در لیگ یازدهم/بلاژ برنده جنگ ویچ ها تیم فوتبال مس کرمان موفق شد سپاهان اصفهان را با سه گل شکست دهد.

تیم فوتبال مس کرمان در دیدار معوقه‌ای از هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر عصریکشنبه میزبان تیم سپاهان اصفهان بود و توانست با نتیجه سه بر صفر به پیروزی برسد.
    گل‌های تیم مس در دقایق 21 (گل‌ به خودی سپاهانی‌ها)، ابوالقاسم دهنوی (28) و احمد حسن‌زاده (36) به ثمر رساندند.
    از نکات جالب این مسابقه نبرد دو مربی کروات بود لوکا بوناچیچ و میرسلاو بلاژویچ که سرمربی مس این نبرد را برد.محسن ترکی داور مسابقه به امید ابراهیمی، حسن اشجاری و سید مهدی سید صالحی از سپاهان و فرزاد حسین خانی از مس کرمان کارت زرد نشان داد.ترکی، محسن بیاتی نیا بازیکن مس را در دقیقه 69 از روی نیمکت مس اخراج کرد.
    تیم مس با کسب این پیروزی 5 امتیازی شد و با یک پله صعود در رده هفدهم جدول قرار می‌گیرد. سپاهان نیز 14 امتیازی و در جایگاه پنجم جدول باقی ماند.
    www.iribnews.ir

7. کاربر روبرو از پست مفید yasin04 تشکر کرده است .

عضو Derby

ArgentinaAboomoslemAboomoslem

تشکر ها
    96
    تشکر شده 295 در 68 پست

به افتخار تیم شهر خودمممممممممممممممممممممم مممممم ........به امید تکرار آسیایی شدن و تکرار صعود به مرحله حذفی آسیا

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

تشکر ها
    235

Jadide

بلاژویچ: برای بازی با پرسپولیس روحیه گرفتیم سرمربی تیم فوتبال مس کرمان پس از نخستین پیروزی تیمش امیدوار است که در بازی با پرسپولیس هم با پیروزی از زمین خارج شود.

به گزارش ایسنا، میروسلاو بلاژویچ پس از کسب نخستین پیروزی به همراه مس کرمان که با شکست 3 بر صفر سپاهان به دست آمد، اظهار کرد: خوشحالم از اینکه توانستیم این بازی را با نتیجه خوب ببریم و نخستین بردمان را در لیگ به دست بیاوریم. بازیکنان من نشان دادند که اگر بخواهند می‌توانند هر تیمی را شکست دهند و در هر بازی پیروز میدان باشند.
    بلاژویچ ادامه داد: مس مستحق بودن در انتهای جدول نیست و ما باید با تلاش بیشتر خود را از قعر جدول فاصله دهیم. در بازی امروز بعضی از بازیکنان ما ضعیف بودند اما اکثرا با جرات بازی کردند.
    سرمربی مس با اشاره به اینکه با این پیروزی روحیه بازیکنانش برای مصاف با پرسپولیس بیشتر شده گفت: خوشبختانه الان با این پیروزی خوب انگیزه‌ بازیکنان‌مان هم برای بازی بعد مقابل پرسپولیس بالاتر رفته است. از آنجا که ما مقابل پرسپولیس در خانه بازی می‌کنیم، می‌توانیم از آن بازی هم سه امتیاز را کسب کنیم.
    بلاژویچ درباره اعتراض محسن بیاتی‌نیا به تعویضش گفت: من با این حرکت‌ها در تیمم برخورد می‌کنم و نمی‌گذارم کسی از این کارها انجام دهد.
    سرمربی 76 ساله و کروات مس در ادامه این نشست خبری گفت: بازیکنان ما آماگی بدنی خوبی داشتند. اگر سپاهان امروز 70 کیلومتر دوید، بازیکنان ما بیشتر از 100 کیلومتر دوندگی داشتند. سعی می‌کنیم این روند را حفظ کنیم و نتایج‌مان تا پایان نیم‌فصل روز به روز بهتر شود.
    میروسلاو بلاژویچ همچنین درباره کاپیتانی شجاع خلیل زاده در بازی دیروز مس که پس از نیمکت‌نشینی فرزاد حسین‌خانی اتفاق افتاده بود، گفت: تصمیم گیرنده اصلی در مس من هستم و من می‌گویم که چه کسی باید کاپیتان تیمم باشد و کسی هم نمی‌تواند این را به من تحمیل کند.
    www.iribnews.ir

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

تشکر ها
    235

Neww

بلاژویچ پاداش پیروزی برابر پرسپولیس را مشخص می کند

پاداش بازیکنان مس برای پیروزی برابر پرسپولیس را بلاژویچ مشخص می کند.

سعد محمدی مدیرعامل شرکت صنایع مس ایران امروز در اردوی تیم مس کرمان حاضر شد و گفت میزان پاداش شکست پرسپولیس در کرمان را میروسلاو بلاژویچ مشخص می‌کند و هر پاداشی که ایشان بگوید در صورت پیروزی برابر پرسپولیس به بازیکنان پرداخت می‌شود.
    مس کرمان روز شنبه آینده در هفته دهم لیگ برتر میزبان پرسپولیس است.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

تشکر ها
    235

بلاژويچ:خوش‌شانس بوديم که نباختيم

سرمربي تيم فوتبال مس کرمان گفت: امروز خوش‌شانس بوديم که برابر راه آهن شکست نخورديم.

میرسلاو بلاژویچ پس از تساوی بدون گل برابر راه آهن در نشست خبری اظهار داشت: از نتیجه راضی نیستم. دوست داشتم چهارمین برد متوالی خود را کسب کنیم ولی باید بگویم خوش شانس بودیم و خدا را شکر می‌کنیم که شکست نخوردیم. البته امروز قدرت انتخاب زیادی نداشتیم و دو بازیکن خود را نداشتیم و شاید این مسئله روی نتیجه بازی تاثیر گذاشت.

وی ادامه داد: در اردویی که در جزیره کیش برگزار می‌کنیم امیدوارم شرایط تیم بهتر شود و بهتر نتیجه بگیریم. باید بگویم امروز به دنبال سه امتیاز مسابقه بودیم و آرایش هجومی هم به تیم دادیم اما مصدویمت فرزاد حسین خانی آرایش ما را بهم زد. یکسری بد‌شانسی هم به سراغمان آمد و نتوانستیم از فرصت‌های گلزنی استفاده کنیم. دو تعویض هم اجباری داشتیم که در نهایت دو مدافع کناری ما عوض شدند و با فشاری که راه آهن آورد شانس آوردیم که نباختیم.

سرمربی تیم مس کرمان در مورد اینکه آیا علت مصدومیت بازیکنان این نیست که تیم بدنساز ندارد گفت: خیر ما بحث کیفیت بازی را داریم. مجید خدابنده لو که به جای حسین‌خانی به میدان رفت باید نبض بازی را کنترل می‌کرد اما او نتوانست این کار را انجام دهد. یا وقتی بازیکن ما فرصت ۱۰۰ درصد گلزنی را از دست می‌دهد مقصر کیست؟ البته من مقصرم و بازیکنان نقشی ندارند.

بلاژویچ در مورد اینکه بازیکنان مس مغرور شده بودند و خوب بازی نکردند گفت: نمی‌توانم چنین اتهامی را به بازیکنانم بزنم آنها با تمام توان برای موفقیت تلاش کردند.

وی در مورد سرمربیگری دایی گفت: دایی یکی از بزرگترین‌ فوتبالیست‌های ایرانی در تاریخ فوتبال ایران است و اقتدار کافی دارد. به او احترام می‌گذارم اما او باید مدارک تحصیلی مربیگری را طی کند تا کمتر دچار مشکل شود. البته او از میاچ استفاده می‌کند که مطمئنا با حساب و کتاب چنین مربی را در کنارش قرار داده زیرا اقتدار دایی و مسایل فنی میاچ می‌تواند به تیم کمک کند و راه آهن را از انتهای جدول جدا کند. برای دایی آرزوی موفقیت می‌کنم و همین‌که او از نتیجه راضی است من هم ناراحت نیستم.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

12. کاربر روبرو از پست مفید yasin04 تشکر کرده است .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو - حسین فرکی - روبرتو دی ماتئو
    بازیکن محبوب
    جان تری - زیدن الدین زیدان
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454
    تشکر شده 9,250 در 3,073 پست

بلاژويچ:بهترين گلزن کرواسي رابه کرمان مي آورم

سرمربي مس کرمان گفت: قول مي دهم مس کرمان امروز اگر مقابل صباي قم برنده نباشد بازنده نيز نخواهد بود.

میرسلاو بلاژویچ ظهر جمعه در کنفرانس خبری قبل از بازی مقابل صبا گفت: متاسفانه در بازی امروز کاپیتان تیم فرزاد حسینخانی و شجاع خلیل زاده را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم وعلیرغم تلاشهایی که شد این دو نفر به بازی امروز نمی رسند.

وی با اشاره به دربی ملی ایران گفت: امروز همه تیم ها در لیگ برتر تحت تاثیر بازی پرسپولیس و استقلال هستند و احتمالا باید شاهد استادیوم خالی از تماشاگر باشیم.

بلاژویچ با بیان اینکه صبای قم در بازی قبلی بازنده دیدار بود به همین دلیل برای پیروزی به میدان می آیند ابراز داشت: مس کرمان نیز به دنبال جبران باخت هفته قبل است در نتیجه بازی سختی را خواهیم داشت.

وی درباره سطح فنی بازی های مس کرمان گفت: بازیکنان تیم مس اغلب با روحیه خوب و اعتماد به نفس بالایشان باعث شگفتی می شوند و به تمام بازیکنان تیمم افتخار می کنم.

سرمربی مس کرمان ابراز داشت: مهرداد پولادی را در این بازی در اختیار خواهیم داشت و قطعا بازی قابل پیش بینی نیست ولی مس کرمان به شدت به امتیاز این بازی نیاز دارد.

وی در ادامه گفت: پیشنهاد خوبی از طرف یکی از بهترین گلزنان کرواسی برای حضور در تیم مس کرمان در کنار خودم دارم و حتی وی حاضر است برای اینکه در کنار من کار کند مجانی به کرمان بیاید.

ب لاژویچ ادامه داد: شخصا با این پیشنهاد مخالفت کردم چرا که بنده وظیفه ام کار فنی تیم است و مربی نیستم که بازیکنی را به تیم معرفی کنم و یا با خودم به تیمی ببرم.

وی درباره وضعیت محسن بیاتی نیا و بازیکنان دیگری که کمتر به میدان می آیند گفت: به نظر من باید بگذاریم جو تیم آرام باشد حتی اگر بازیکنی در سیستم مس جفت وجور نیست فعلا وقت انتقاد نیست بلکه باید به کسب نتیجه فکر کنیم.

چیرو در خصوص بازی استقلال و پیروزی تصریح کرد: بنده اغلب پیش بینی هایم نزدیک به واقع است و به نظر شخص خودم در بازی دربی امروز تهران، پرسپولیس برنده بازی خواهد بود.

منبع :

JT Cappitan Leader , Legend

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

صفحه 1 از 12 12311 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)