Design & Developed BY Patira

صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 2101112
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 117 , از مجموع 117
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    مسي-دل پيرو-سلطان باتیستوتا
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

BrazilPersepolisBarcelona

تشکر ها
    235
    تشکر شده 1,560 در 631 پست

Jadide مهمترين اخبار و حواشي مس كرمان

بلاژویچ: برای ماندن مس کرمان در لیگ برتر می جنگم سرمربی تیم فوتبال مس کرمان گفت :قلعه نویی سرمربی تیم تراکتورسازی به دنبال قهرمان کردن این تیم است اما من برای نگه داشتن این تیم در لیگ برتر خواهم جنگید.

به گزارش ایرنا؛ میروسلاو بلاژویچ درمصاحبه مطبوعاتی قبل از بازی درجمع خبرنگاران افزود: در شرایط سختی قرار داریم اما من مطمئنم که مس در لیگ برتر خواهد ماند چرا که 75 امتیاز پیش رو داریم و حتی شانس قهرمانی هم داریم .
    وی اضافه کرد: برای خارج شدن از بحران فعلی به یک نتیجه خوب نیاز داریم و امیدوارم که این نتیجه مقابل تراکتورسازی رقم بخورد و با امتیاز از تبریز برگردیم.
    بلاژویچ گفت : فیلم تمام بازی های تراکتورسازی را را دیده ام و از شور و شوق هواداران این تیم آگاهی دارم و اعتقاد دارم که تراکتورسازی یکی از تیم هایی است که پتانسیل قهرمانی در این فصل را دارد و برای این تیم جزدر بازی امروز آرزوی موفقیت می کنم.
    وی اظهار داشت : در فوتبال همه چیز ممکن است و پیش می آید اما تراکتورسازی به دنبال قهرمانی بزرگ است و با قلعه نویی که مربی بزرگی است و این تیم باید به داشتن ان افتخار کند به این مهم خواهد رسید.
    سرمربی تیم فوتبال مس کرمان همچنین با اشاره به مصدومیت چند بازیکن تیم که به بازی فردا نخواهند رسید؛ افزود: تیم من هیچ گاه به چند بازیکن متکی نخواهد بود و تمامی بازیکنانم باید قابلیت های لازم را داشته باشند وبیشتر سعی خواهم کرد تا به بازیکنان جوان میدان دهم .
    بلاژویچ گفت : در مدت زمان کمی که در تیم حاضر شده ام کارهای زیادی برای آن کرده ام و در بازی فردا مقابل تراکتورسازی دست بسته نخواهیم بود .
    وی با یادآوری خاطرات خوش خود از زمانیکه که سرمربی تیم ملی بود افزود:خوشحالم که بار دیگر در فوتبال ایران هستم و دوست دارم دوران حرفه ای مربیگری ام را در ایران به پایان رسانم .
    وی بیان داشت :عاشق شرایط بحرانی است و به دلیل شناخت خوبی که از فوتبال ایران دارم به موفقیتم با مس اطمینان کامل دارم .
    تراکتورسازی تبریز که با 16 امتیاز از هشت بازی در رده چهارم جدول رده بندی جای گرفته ساعت 45 17 امروز در ورزشگاه خانگی خود از تیم مس کرمانی که تنها با دو امتیاز در قعر جدول جای گرفته پذیرایی می کند.

زانو نمیزنم ...حتی اگر سقف آسمان،کوتاه تر از قد من باشد

عضو Derby

پست مورد علاقه
    - دفاع-هافبک
    مربی مورد علاقه
    گوارديولا
    بازیکن محبوب
    لمپارد--مسی-فابرگاس
    اسم واقعی شما
    امیرحسین

SpainBarcelonaSS_Tehran

تشکر ها
    473
    تشکر شده 178 در 87 پست

پیش فرض بازگشت امرايي به ميز مذاکره مس

امرايي که با فولاد خوزستان هم مذاکره هايش به بن بست خورد اکنون حاضر به بازگشت به ميز مذاکره مس است.

گل - باشگاه مس کرمان تا به روز مذاکره اي با وحيد امرايي نداشته است و مديران اين باشگاه در تلاش براي جذب سياوش اکبرپور بودند اما سياوش پاسخ منفي خود را به مسي ها داد تا آنها دوباره به سراغ امرايي بروند .

امرايي که با فولاد خوزستان هم مذاکره هايش به بن بست خورد اکنون حاضر به بازگشت به ميز مذاکره مس است .

مسي ها که سياوش را از دست داده اند اکنون گزينه شان امرايي است و امرايي هم گويا تيم بهتر از مس را براي فصل آينده ندارد و در چند روز آينده قرارداد خود را با مس به امضا مي رساند .
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

3. 2 کاربر از پست مفید sasahmad11 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063
    تشکر شده 2,462 در 769 پست

کاپيتان استيل آذين به مس پيوست

قائم مقام باشگاه مس کرمان از جذب کاپيتان فصل گذشته استيل آذين و تمديد قرارداد امرايي خبر داد.

حسن واحدي اظهار داشت: عصر امروز با مهدي محمدي کاپيتان فصل گذشته تيم استيل آذين به توافق رسيديم و قرارداد امضا کرديم. همچنين کيوان امرايي مهاجم فصل گذشته مس قراردادش را يک فصل ديگر تمديد کرد.

این روزها می گذرند...... ولی من از این روزها نمی گذرم

5. کاربر روبرو از پست مفید ALEX-ss تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063

سرپرست تيم فوتبال مس کرمان تغيير کرد

سرپرست تيم فوتبال مس کرمان به عنوان مدير روابط عمومي اين باشگاه در فصل جديد انتخاب شد.

رييس هيات مديره باشگاه مس کرمان با اشاره به تغيير سرپرست اين تيم در فصل بعد اظهار کرد: بر اساس مصوبه صبح امروز هيات مديره باشگاه صنعت مس کرمان سيد رضا هاشمي به عنوان مدير روابط عمومي , دبير هيات مديره باشگاه منصوب شد.

وي ادامه داد: سرپرست جديد تيم فوتبال مس کرمان در فصل جديد ليگ برتر فوتبال نيز تا فردا (يکشنبه) از سوي هيات مديره اين باشگاه معرفي خواهد شد، ضمن اينکه مراسم معارفه مدير روابط عمومي باشگاه و سرپرست جديد تيم فوتبال مس کرمان نيز روز سه‌شنبه برگزار مي‌شود.

پيش از اين هاشمي به عنوان سرپرست تيم فوتبال مس فعاليت مي‌کرد.

7. کاربر روبرو از پست مفید ALEX-ss تشکر کرده است .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    مسی
    اسم واقعی شما
    وحید

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    1
    تشکر شده 6 در 2 پست

پیش فرض امشب مذاکرات نهايي مجيدي با مس کرمان

رئيس هيئت مديره باشگاه مس کرمان امشب مذاکرات نهايي را با مدير برنامه فرهاد مجيدي انجام مي‌دهد.

سيد رضا هاشمي دبير هيئت مديره باشگاه مس کرمان در گفتگويي اظهار داشت: قرار است امشب عبدالرضا داوري رئيس هيئت مديره باشگاه مس کرمان با مدير برنامه هاي فرهاد مجيدي مذاکره نهايي را در تهران انجام دهد. در صورتي که مذاکرات امشب با موفقيت انجام شود و مجيدي قيمت معقول و منطقي از باشگاه بخواهد با باشگاه مس کرمان قرارداد امضا مي کند.

وي افزود: مس کرمان صبح امروز راهي اردوي ترکيه شده در صورت توافق باشگاه مس با مجيدي، اين بازيکن از قطر به ترکيه مي رود و به اردوي تيم مس اضافه مي شود.
    تکيه بر دوست مکن محرم اسرار کسي نيست ما تجربه کرديم کسي يار کسي نيست

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063

خارجي هاي مس براي عقد قرارداد به تهران آمدند

دو بازيکن مونته نگرويي تيم فوتبال مس کرمان براي انجام آزمايش هاي مختلف و عقد قرارداد به تهران اعزام شدند.

''احمد نخعي '' سرپرست تيم فوتبال مس کرمان در اردوي ترکيه ، با بيان اين مطلب گفت : استفان باتس و ميلان دو بازيکن مونته نگرويي تيم مس کرمان که در پست هاي دروازه باني و دفاع بازي مي کنند پس از آنکه در اردوي ترکيه از نظر فني مورد تاييد کادر فني قرار گرفتند براي انجام آزمايش هاي مختلف و عقد قرارداد عازم تهران شدند.

وي افزود:اين دو بازيکن در تهران پس از آنکه آزمايش هاي مختلفي از آنان به عمل خواهد آمد به کرمان خواهند رفت تا قراردادشان را در هيات فوتبال اين استان به ثبت برسانند.

سرپرست تيم فوتبال مس کرمان با ابراز رضايت از اردوي آمادگي اين تيم در ترکيه اظهارداشت:بازيکنان تيم مس کرمان در اين اردو به خوبي تمرينات خود را پي مي گيرند و به شرايط آمادگي مطلوب براي حضور در فصل آتي ليگ فوتبال باشگاه هاي برتر ايران نزديک تر مي شوند.

نخعي با اشاره به دو بازي دوستانه تيم مس کرمان در ترکيه اظهارداشت : در ديدار نخست با تيمي از افريقا به برتري 3 بر يک دست يافتيم و مقابل تيمي از روسيه با نتيجه يک بر يک به تساوي رسيديم .

وي در پايان افزود : تيم مس کرمان سومين ديدار تدارکاتي خود را فردا انجام خواهد داد.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063

ليست نهايي بازيکنان مس کرمان

سرپرست تيم فوتبال مس کرمان از اعلام ليست نهايي اسامي بازيکنان تيم فوتبال مس کرمان در ليگ دوازدهم خبر داد.

احمد نخعي اظهار داشت: آرمان شهداد نژاد، استفان بارتز، ميلان مياتوويچ، مسعود نظر زاده، فرهاد سالاري پور، شجاع خليل زاده و مهدي محمدي از جمله بازيکناني هستند که اسامي آنها در اين ليست موجود است.

به گزارش مهر ،وي ادامه داد: همچنين آرش روشني پور، حسين کاظمي، فرزاد حسين خاني، شهرام گودرزي، مهرزاد کريميان، پويا سيف پناهي، احمد زنده روح، وحيد اسماعيل بيگي، کيوان امرايي، ايوان پترويچ، رضا عنايتي، حميد کاظمي و احسان پور شيخ علي بازيکنان مس کرمان را در ليگ دوازدهم فوتبال تشکيل خواهند داد.

نخعي تصريح کرد: مس کرمان در اولين ديدار خود در مسابقات ليگ برتر فوتبال کشور در فولاد شهر به مصاف صدر نشين سه سال گذشته ليگ برتر فوتبال کشور يعني تيم سپاهان اصفهان مي رود.

مس کرمان در دو هفته اول مسابقات ليگ برتر فوتبال کشور به مصاف تيم هاي سپاهان اصفهان و تراکتور سازي تبريز مي رود.

11. 2 کاربر از پست مفید ALEX-ss تشکر کرده اند .

عضو Derby

اسم واقعی شما
    ♥ Raha ♥
    JuventusBarcelona

Lionel Messi

تشکر ها
    11,383
    تشکر شده 6,344 در 1,159 پست

iran

باشگاه مس کرمان ۵۰ میلیون تومان به زلزله‌زده‌ها کمک کرد

خبرگزاری فارس: قائم مقام باشگاه مس کرمان از کمک نقدی 50 میلیونی این باشگاه به زلزله‌زدگان خبر داد.

حسن واحدی در گفت و گو با خبرگزاری فارس اظهار داشت: طبق دستور محمد اسفندیار رئیس هیئت مدیره باشگاه صنعت مس کرمان مبنی بر تخصیص مبلغ 500میلیون ریال وجه نقد به منظور کمک این باشگاه به زلزله زدگان شمال غرب کشور، این مبلغ به صورت وجه نقد و با تصویب در هیئت مدیره باشگاه به زلزله زدگان شمال غرب کشور اختصاص داده می‌شود.
    وی با اشاره به اینکه ورزش و به خصوص فوتبال می‌تواند حسن نیت و همدردی خود را به بهترین شکل ممکن با آسیب دیدگان این زلزله نشان دهد، گفت: امیدوارم با این کمک بتوانیم در گوشه‌ای از اندوه و آلام مردم آذری زبان شمال غرب کشور سهیم باشیم.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

The King

صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 2101112

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)