Design & Developed BY Patira

صفحه 11 از 12 نخستنخست ... 9101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 117
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    مسي-دل پيرو-سلطان باتیستوتا
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

BrazilPersepolisBarcelona

تشکر ها
    235
    تشکر شده 1,560 در 631 پست

Jadide مهمترين اخبار و حواشي مس كرمان

بلاژویچ: برای ماندن مس کرمان در لیگ برتر می جنگم سرمربی تیم فوتبال مس کرمان گفت :قلعه نویی سرمربی تیم تراکتورسازی به دنبال قهرمان کردن این تیم است اما من برای نگه داشتن این تیم در لیگ برتر خواهم جنگید.

به گزارش ایرنا؛ میروسلاو بلاژویچ درمصاحبه مطبوعاتی قبل از بازی درجمع خبرنگاران افزود: در شرایط سختی قرار داریم اما من مطمئنم که مس در لیگ برتر خواهد ماند چرا که 75 امتیاز پیش رو داریم و حتی شانس قهرمانی هم داریم .
    وی اضافه کرد: برای خارج شدن از بحران فعلی به یک نتیجه خوب نیاز داریم و امیدوارم که این نتیجه مقابل تراکتورسازی رقم بخورد و با امتیاز از تبریز برگردیم.
    بلاژویچ گفت : فیلم تمام بازی های تراکتورسازی را را دیده ام و از شور و شوق هواداران این تیم آگاهی دارم و اعتقاد دارم که تراکتورسازی یکی از تیم هایی است که پتانسیل قهرمانی در این فصل را دارد و برای این تیم جزدر بازی امروز آرزوی موفقیت می کنم.
    وی اظهار داشت : در فوتبال همه چیز ممکن است و پیش می آید اما تراکتورسازی به دنبال قهرمانی بزرگ است و با قلعه نویی که مربی بزرگی است و این تیم باید به داشتن ان افتخار کند به این مهم خواهد رسید.
    سرمربی تیم فوتبال مس کرمان همچنین با اشاره به مصدومیت چند بازیکن تیم که به بازی فردا نخواهند رسید؛ افزود: تیم من هیچ گاه به چند بازیکن متکی نخواهد بود و تمامی بازیکنانم باید قابلیت های لازم را داشته باشند وبیشتر سعی خواهم کرد تا به بازیکنان جوان میدان دهم .
    بلاژویچ گفت : در مدت زمان کمی که در تیم حاضر شده ام کارهای زیادی برای آن کرده ام و در بازی فردا مقابل تراکتورسازی دست بسته نخواهیم بود .
    وی با یادآوری خاطرات خوش خود از زمانیکه که سرمربی تیم ملی بود افزود:خوشحالم که بار دیگر در فوتبال ایران هستم و دوست دارم دوران حرفه ای مربیگری ام را در ایران به پایان رسانم .
    وی بیان داشت :عاشق شرایط بحرانی است و به دلیل شناخت خوبی که از فوتبال ایران دارم به موفقیتم با مس اطمینان کامل دارم .
    تراکتورسازی تبریز که با 16 امتیاز از هشت بازی در رده چهارم جدول رده بندی جای گرفته ساعت 45 17 امروز در ورزشگاه خانگی خود از تیم مس کرمانی که تنها با دو امتیاز در قعر جدول جای گرفته پذیرایی می کند.

زانو نمیزنم ...حتی اگر سقف آسمان،کوتاه تر از قد من باشد

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

ArgentinaSS_TehranAboomoslem

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885
    تشکر شده 10,338 در 5,823 پست

iran مس کرمان پيروز جدال فانوس به دستان

مس کرمان پيروز جدال فانوس به دستان

تيم فوتبال مس کرمان در جدال تيم هاي قعر جدولي موفق شد با نتيجه 3 بر 2 شاهين بوشهر را شکست دهد.

این دو تیم ساعت 17 امروز در ورزشگاه شهید باهنر شهر کرمان با قضاوت یدالله جهانبازی و کمک های رسول فروغی و مجید ویشگاهی، در حضور 15 هزار تماشاگر به مصاف هم رفتند.

در این بازی، مصطفی شجاعی در دقیقه 8، آلیوشا ووجنویچ در دقیقه 53 و شجاع خلیل زاده در دقیقه 83 برای مس و مهدی نوری در دقیقه 10 و عباس پورخسروانی در دقیقه 50 برای شاهین بوشهر گلزنی کردند.

ترکیب دو تیم در این بازی به شرح زیر بود:

مس کرمان: ارشاد یوسفی، فرزاد حسین خانی، سپهر حیدری، شجاع خلیل زاده، قاسم دهنوی، آلیوشا ووجنویچ، فرهاد سالاری، مصطفی شجاعی، مصطفی سیفی، کیوان امرایی و وحید اسماعیل بیگی.

شاهین بوشهر: وحید طالب لو، مسعود نظرزاده، لک چیرا، هادی شکوری، محسن ایران نژاد، مهدی نوری، شکوه مقام، مرتضی عزیزمحمدی، ایوان پترویچ، عباس پورخسروانی و منصور تنهایی.

با این نتیجه، مس کرمان 35 امتیازی شد و تا حدودی از خطر سقوط دور شد اما شاهین بوشهر با 31 امتیاز و باقی ماندن در مکان شانزدهم، یک گام دیگر به سقوط نزدیک تر شد
    استقـــــلال تـــــــــاج آســــــــیا

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

(ناصر خان حجازی روحش شاد - همیشه در قلب من یاد و خاطرش زنده هست)

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

3. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر گالری و تیم های آلمانی

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    Jupp Heineckes - Joachim Low
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118
    تشکر شده 8,410 در 3,790 پست

ویترین امتیازات

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

راه‌آهن و صنعت مس كرمان به عنوان دو تيم انتهاي جدولي برگزاركننده يكي از حساس‌ترين بازي‌هاي هفته بيست‌و نهم هستند كه مي‌تواند سرنوشت سقوط تيم‌ها را تا حد زيادي روشن‌تر كند. در این دیدار که جمعه 18 فروردين 1391از ساعت 17:00در ورزشگاه راه‌آهن تهران با حضور 3 هزارنفر تماشاگر برگزار شد، تیم راه‌آهن توانست با نتیجه 2 بر صفر مقابل صنعت مس كرمان به پیروزی دست یابد.

بر خلاف آنچه تصور مي‌شد بازي در نيمه اول با حملات پي در پي بازيكنان صنعت مس كرمان آغاز شد و اين ميزبان بازي بود كه در لاك دفاعي فرو رفت.

بازيكنان راه‌آهن بيشتر پاس‌هايشان در ميانه ميدان بود و مثل هميشه نشان مي‌دادند كه تساوي هم برايشان حكم برد را دارد. شاگردان قاسمپور در اين نيمه برتري خود را بر ميزبان ديكته كردند و حملات آن‌ها بيشتر با همكاري خليلي و كلاه‌كج شكل مي‌گرفت.

صنعت مس كرمان در دقيقه 4 بازي صاحب يك موقعيت خطرناك شد. توپ ارسالي به محسن خليلي رسيد و او هم پا به توپ به سمت دروازه راه‌آهن رفت و هيجان و شور را در بين هواداران برانگيخت اما توپش به تيرك دروازه راه‌آهن برخورد كرد.

با توجه به اين‌كه جدايي خليلي از پرسپوليس با نظر علي دايي اتفاق افتاده بود تقابل اين بازيكن با تيم دايي احتمالا انگيزه‌هاي خاصي را براي مهاجم سابق پرسپوليس ايجاد كرده است.

نيمه دوم:
    نيمه دوم با حملات تند و تيز راه‌آهن آغاز شد ولي تا دقيقه 60 هيچ گلي بين دو تيم رد و بدل نشد. تنها اتفاقات مهم در اين دقايق خطايي بود كه احمد حسن‌زاده مرتكب شد و با اعتراض شديدي كه به داور داشت او تصميم به اخراج اين بازيكن گرفت.

چند دقيقه بعد عادل كلاه‌كج و حسين كاظمي در ميانه زمين پس از برخوردي كه با هم داشتند درگيري لفظي پيدا كردند داور هم هر دو بازيكن را از زمين اخراج كرد. پس از اين ماجراها و با اخراج 3 بازيكن از زمين و با ورود مجتبي شيري براي اجراي تفكراتي كه دايي به او گوشزد كرده بود، دقايقي نگذشت كه گل اول تيم توسط او به ثمر رسيد و اين حملات و دوندگي‌ها از سوي شيري ادامه داشت تا اينكه پس از چند دقيقه گل دوم را هم راه‌آهني‌ها به ثمر رساندند تا اولين بازي‌شان در سال جديد را پرحادثه آغاز كنند.

شرح گل‌ها:
    1-0 راه‌آهن؛ دقيقه 68: ارسال بلند حسين پاشايي اشتباه مسلم محمد اسماعيل‌بيگي و ضربه چيپ مجتبي شيري گل اول را به ارمغان آورد.

2-0 راه‌آهن؛ دقيقه 70: ارسال مجتبي شيري از جناح راست و ضربه سر حجازي‌پور تبديل به گل دوم مسابقه شد.

قضاوت این دیدار بعهده محسن قهرماني بود. محمدرضا ابوالفتحي، سخاوت سلمان‌نژاد نیز کمک های وی در این دیدار بودند.

اخطار: محسن خليلي (صنعت مس كرمان)

اخراج: احمد حسن‌زاده(57)، عادل كلاه‌كج(72) از مس- حسين كاظمي(72) از راه‌آهن

صنعت مس كرمان: ارشاد يوسفي، فرهاد سالاري‌پور، شجاع‌ خليل‌زاده، سپهر حيدري، ابوالقاسم دهنوي، محسن خليلي، مصطفي سيفي (66- واچ بوئيك)، احمد حسن‌زاده، وحيد اسماعيل‌بيگي (77- مصطفي شجاعي)، عادل كلاه‌كج
    سرمربي: ابراهيم قاسم‌پور

راه‌آهن: فرشيد كريمي، محمد علي، ابراهيم شكوري، محمدرضا خان‌زاده،‌ مهدي زارعي، حسين كاظمي، علي غلام (50- حسين پاشايي)، حسين حجازي‌پور، بهادر عبدي (82- مهرداد كفشگري)، ايمان رزاقي‌راد (67- مجتبي شيري)، عليرضا عباسفرد
    سرمربي: علي دايي

بهترين بازيكن:
    مجتبي شيري تنها چند دقيقه پس از ورود به زمين توانست يك پاس گل و يك گل زيبا را براي تيمش ايجاد كند و ستاره تاثيرگذار راه‌آهن در اين بازي لقب بگيرد. او دوندگي بسيار خوبي هم در زمين داشت.

اتفاق ويژه:
    اعتراض شديد محسن خليلي از رفتار نادرست داور مسابقه باعث شد كه او شكايتش را به نزد ناظر بازي ببرد و او را از توهيني كه به او شده بود مطلع كند. اما اين تنها اتفاق اين ديدار نبود بلكه در آخر بازي و پس از شنيدن سوت پايان هواداران مس با شعار «قهرماني، دايي، تباني تباني» و با نشان دادن اسكناس اعتراض خود را علني و ورزشگاه راه‌آهن را ترك كردند.

sanatmes.ir

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو - حسین فرکی - روبرتو دی ماتئو
    بازیکن محبوب
    جان تری - زیدن الدین زیدان
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454
    تشکر شده 9,250 در 3,073 پست

زنده‌روح: بازي با سرچشمه جوان‌مردانه بود

هافبک تيم فوتبال مس کرمان گفت: دو تيم مس کرمان و مس سرچشمه بدون هرگونه حاشيه‌ و با تکيه بر مسائل اخلاقي و جوان‌مردانه بازي کاملا سالمي را از خود به نمايش گذاشتند.

احمد زنده‌روح اظهار داشت: شهرآورد فوتبال کرمان علاوه بر حساسيت‌هاي غير فوتبالي‌ از حساسيت ويژه‌اي براي تيم مس کرمان برخوردار بود و هر دو تيم انگيزه‌هاي زيادي براي برتري برابر هم داشتند.

وي با اشاره به طرح برخي مسائل پيرامون تباني دو تيم افزود: اين مسائل تخيلات برخي اشخاص مريض است و دو تيم بدون هرگونه حاشيه‌ و با تکيه بر مسائل اخلاقي و جوان‌مردانه بازي کاملا سالمي را از خود به نمايش گذاشتند و از گذشته بين دو شهر کرمان و رفسنجان رقابت ورزشي زيادي بوده و اين دو شهر برابر هم باج نداده‌اند.

زنده‌روح با بيان اينکه گلزني و دوندگي‌هاي بي‌امان بازيکنان مس سرچشمه حاکي از اين مسئله است، گفت: حاشيه‌سازان هرگز نمي‌توانند اين چنين انگي را به فوتبال کرمان بزنند.

وي به بازي خوبي بازيکنان مس پس از دريافت گل اول اشاره کرد و افزود: بازيکنان تيم با ارائه يک بازي منطقي و حساب شده خيلي زود به بازي برگشتند و توانستند برتري را از آن خود کنند.

زنده‌روح افزود: اگر از ابتداي نيم‌فصل دوم تماشاگران از مسابقات مس استقبال بيشتري داشتند، قطعا روحيه و انگيزه بازيکنان تيم دو چندان مي‌شد و اين تيم اکنون در جايگاه مياني جدول حضور داشت و اميدوارم مس در دو ديدار باقيمانده بتواند جايگاه بهتري را براي خود در جدول مسابقات فراهم کند.

منبع :

JT Cappitan Leader , Legend

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

شهدادنژاد: کادر فني مس از من رضايت دارد

دروازه‌بان مس کرمان گفت: کادر فني از عملکرد من در دو ديدار اخير مس به عنوان سنگربان نخست رضايت داشتند و اميدوارم با ادامه اين روند بتوانم به جايگاه واقعي‌ام در فوتبال کرمان برسم.

آرمان شهدادنژاد با بيان اينکه به سه امتياز مسابقه برابر مس سرچشمه نياز مبرمي داشتيم، اظهار داشت: آغاز خوبي در ابتداي مسابقه داشتيم و همکاري بازيکنان تيم موجب شد تا در دقايق ابتدايي دروازه حريف را باز کنيم.

وي افزود: در ادامه نيز بر روي يک لحظه غفلت گل تساوي را از تيمي دريافت کرديم که بسياري با طرح شايعاتي ضد و نقيض‌هاي بسياري را پيرامون تباني ما با آنها مطرح کرده بودند.

شهدادنژاد افزود: بازيکنان تيم در ادامه با توجه به اهميت مسابقه نبض بازي را در دست گرفتند و توانستند برتري خود را به حريف ديکته کنند.

وي در زمينه رضايت کادر فني از عملکردش در دو ديدار اخير مس گفت: کادر فني و شخص قاسم‌پور از عملکرد من در دو ديدار اخير مس به عنوان سنگربان نخست رضايت داشتند و اميدوارم با ادامه اين روند به حق و جايگاه واقعي‌ام در فوتبال کرمان برسم.

شهدادنژاد با قدرداني از حمايت‌هاي هواداران مس و حضور آنها در ورزشگاه خاطرنشان کرد: اميدوارم با توجه به تدابير اتخاذ شده از سوي مسئولان باشگاه و اعضاي کادر فني با کسب نتايج مطلوب در دو ديدار باقيمانده بتوانيم جايگاه تک رقمي براي مس در ادامه مسابقات فراهم کنيم.

منبع :

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

قاسمپور گزينه اصلي ما براي فصل بعد است

مديرعامل باشگاه صنعت مس کرمان مي‌گويد ابراهيم قاسمپور گزينه اصلي هدايت اين تيم در فصل بعد است.

سيد نصرالله گنجعلي‌خاني در گفتگو با ايسنا، درباره وضعيت کنوني مس کرمان و برنامه‌هاي اين باشگاه براي فصل آينده اظهار کرد: هدف اصلي ما اين بود که بتوانيم مس را در ليگ نگه داريم که خوشبختانه الان وضعيت به مراتب بهتري در جدول داريم و تنها به يک امتياز نياز داريم که بقاي خود را در ليگ برتر قطعي کنيم.

وي ادامه داد: اميدوارم در دو بازي باقي مانده تا پايان فصل هم نتايج خوبي کسب کنيم و بتوانيم ليگ را با جايگاه خوبي به پايان ببريم.

گنجعلي‌خاني درباره ادامه کار خود به عنوان مديرعامل در باشگاه صنعت مس گفت: پس از وضعيت نامناسبي که در هفته‌هاي اول ليگ براي مس پيش آمد، آقايان سعدمحمدي و داوري به من تکليف کردند که به عنوان مديرعامل مشغول به کار شوم. در واقع زماني که من روي کار آمدم از 8 بازي تنها 2 امتياز داشتيم. با اين حال با لطف خدا الان شرايط بهتري داريم.

وي افزود: هميشه سعي کرده‌ام جزو مجموعه خدمتگزاران باشم و چه زماني که در هيئت فوتبال کرمان بودم و چه زماني که در فدراسيون فوتبال به عنوان عضو هيئت رئيسه مشغول بودم سعي کردم مفيد باشم. در هر حال هدف من خدمت به فوتبال کرمان است اما هنوز براي فصل بعد تصميمي نگرفته‌ام که در مس بمانم يا خير.

مديرعامل باشگاه مس درباره آينده اين تيم گفت: منتظريم بازي‌هاي اين فصل تمام شود و پس از آن به سرعت کار خود را براي فصل بعد شروع کنيم و تيمي قدرتمند ببنديم. فعلا قاسمپور گزينه نخست ما براي فصل بعد است.

وي درباره ادامه همکاري مس با ميروسلاو بلاژويچ هم گفت: فکر نمي‌کنم اين همکاري ادامه پيدا کند. او مربي بسيار بزرگي است اما به احتمال فراوان از او استفاده نخواهيم کرد.

منبع :

8. کاربر روبرو از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063
    تشکر شده 2,462 در 769 پست

قلعه‌نويي در آستانه عقد قرارداد با مس کرمان

مسوولان باشگاه مس کرمان به طور جدي در حال مذاکره با امير قلعه‌نويي هستند و احتمال حضور اين مربي در جمع کرماني‌ها وجود دارد. اين در حالي است که ژنرال هنوز با باشگاه تراکتور به توافق نرسيده است.

به گزارش سايت گل مسوولان باشگاه مس قصد دارند تيمي در حد قهرماني تشکيل بدهند و نکته مهم اين است که از طريق شرکت مس بودجه قابل توجهي در اختيار کرماني‌ها قرار گرفته است. در روزهاي اخير برخي از مسوولان بلندپايه شرکت مس مذاکراتي با امير قلعه‌نويي داشته‌اند و حتي به اين مربي گفته‌اند که از لحاظ مالي هيچ مشکلي وجود ندارد و او مي‌تواند هر بازيکني که دلش مي‌خواهد را به کرمان بياورد. از طرفي مسوولان مس مبلغ يک ميليارد تومان هم براي استخدام قلعه‌نويي کنار گذاشتند و حتي نيمي از اين پول را قبل از شروع فصل به او خواهند داد.

از طرفي قلعه‌نويي به دليل مشکلات مالي با باشگاه تراکتور دچار اختلاف شده و مي‌خواهد در تيمي مربيگري کند که مشکل مالي نداشته باشد. امير حتي در مصاحبه با يکي از روزنامه‌هاي ورزشي گفته که اگر با تراکتور به توافق نرسد بلافاصله با مس وارد مذاکره خواهد شد. يک منبع آگاه به سايت گل خبر داد که در 2 روز اخير قلعه‌نويي به کرمان نزديک‌تر شده و در آستانه عقد قرارداد با مس قرار دارد.

این روزها می گذرند...... ولی من از این روزها نمی گذرم

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063

اجم تيم فوتبال سويادرباشگاه مس کرمان

مهاجم تيم فوتبال سويا پس از توافق با مسئولان باشگاه مس کرمان براي امضاي قرارداد به ايران خواهد آمد.

"فردريک کانوته" مهاجم اهل کشور مالي باشگاه سويا اسپانيا در آستانه عقد قرارداد با باشگاه مس کرمان قرار دارد.

حسن واحدي عضو هيئت رئيسه و سخنگوي باشگاه مس کرمان، ضمن تاييد اين خبر گفت : ما مذاکرات خود را با اين مهاجم 35 ساله اهل کشور مالي انجام داده ايم و با وي به توافقات اوليه نيز رسيده ايم تا قراردادي يکساله با اين مهاجم باشگاه سويا ببنديم. قرار است که کانوته براي امضاء قرارداد به ايران بيايد.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063

4بازيکن با مس ثبت کردند

رضا عنايتي، حسين کاظمي، مسعود نظرزاده و حميد کاظمي قراردادهاي خود را ثبت کرده‌اند .

تاکنون قرارداد رضا عنايتي، حسين کاظمي و مسعود نظرزاده بازيکنان تازه جذب شده تيم مس کرمان براي ليگ دوازدهم، در هيات فوتبال استان کرمان به ثبت رسيده است.

مسئول کميته نقل و انتقالات هيات فوتبال استان کرمان ضمن اعلام اين خبر گفت: حميد کاظمي مهاجم فصل گذشته تيم دسته يکي استيل‌آذين هم با عقد قراردادي يک ساله به تيم مس کرمان پيوست. اين بازيکن با حضور در هيات فوتبال استان قرارداد خود را با باشگاه مس کرمان به ثبت رسانده است.

رضا ايرانمنش افزود: قرارداد ايوان پتروويچ هنوز ثبت نشده و پرونده وي ناقص است. همچنين از بين بازيکنان فصل گذشته تيم مس کرمان تنها جلال کرمي قرارداد خود را با اين تيم تمديد کرده است. ضمن اين‌که هنوز هيچ بازيکن آزادي از باشگاه مس کرمان براي دريافت رضايت نامه و ثبت خروج از باشگاه مس به هيات فوتبال استان کرمان مراجعه نکرده است.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063

حميد کاظمي به مس کرمان پيوست

'حميد کاظمي' مهاجم فصل گذشته تيم ليگ دسته يکي استيل آذين با عقد قراردادي يک ساله به تيم مس کرمان پيوست.

مسوول کميته نقل و انتقالات هيات فوتبال استان کرمان روز پنجشنبه افزود: اين بازيکن با حضور در هيات فوتبال استان قرارداد خود را با باشگاه مس کرمان به ثبت رسانده است.

''''رضا ايرانمنش'''' افزود: تاکنون قرارداد ''''رضا عنايتي''''، ''''حسين کاظمي'''' و ''''مسعود نظر زاده'''' بازيکنان تازه جذب شده تيم مس کرمان براي ليگ دوازدهم، در هيات فوتبال استان به ثبت رسيده است.

وي اظهار داشت: قرارداد ''''ايوان پترويچ'''' هنوز ثبت نشده و پرونده وي ناقص است.

ايرانمنش، خاطرنشان کرد: همچنين از بين بازيکنان فصل گذشته تيم مس کرمان تنها ''''جلال کرمي'''' قرارداد خود را با اين تيم تمديد کرده است.

مسوول کميته نقل و انتقالات هيات فوتبال استان کرمان، گفت: هنوز هيچ بازيکن آزادي از باشگاه مس کرمان براي دريافت رضايت نامه و ثبت خروج از فوتبال مس کرمان به هيات فوتبال استان کرمان مراجعه نکرده است.

وي افزود: هر تيم ليگ برتري شش سهميه جذب بازيکن ليگ برتري و چهار سهميه جذب بازيکن خارجي دارد و در جذب بازيکن از ليگ دسته يک نيز محدوديتي ندارد.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063

آودودکيچ به مس کرمان پيوست

باشگاه مس کرمان دروازه‌بان تيم فوتبال پرسپوليس را با قراردادي يک ساله به خدمت گرفت.

سرپرست تيم فوتبال مس کرمان با اشاره به قطعي شدن پيوستن آودوکيچ به اين تيم اظهار کرد: پس از صحبت‌هايي که باشگاه با اين دروازه‌بان و مدير برنامه‌هايش انجام داد طرفين براي امضاي قرارداد يک ساله به توافق رسيدند.

وي ادامه داد: قرارداد آوددوکيچ با مس يک ساله است و پس از بازگشت او به ايران در هيات فوتبال استان کرمان ثبت خواهد شد.

هاشمي همچنان با بيان اين که شجاع خليل زاده قرارداد خود را براي يک فصل ديگر با مس تمديد کرده‌است، گفت: با تلاش‌هاي رئيس هيات مديره باشگاه، خليل زاده که از چند تيم ليگ برتري پيشنهاد داشت در مس ماندني شد. داوري در تماسي که با رحيمي مديرعامل سپاهان داشت، شرايط مس در فصل جديد را براي او توضيح داد و او را قانع کرد که خليل زاده يک فصل ديگر با مس قرارداد داشته و بنابراين بايد در کرمان بماند.

آودوکيچ يکي از دروازه‌باناني بود که به عقيده‌ي کارشناسان توانسته بود با عملکرد قابل قبول در رقابت‌هاي آسيايي زمينه ساز صعود سرخپوشان به مرحله‌ي بعد شود.

صفحه 11 از 12 نخستنخست ... 9101112 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)