Design & Developed BY Patira

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 28 , از مجموع 28
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    مسي-دل پيرو-سلطان باتیستوتا
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

BrazilPersepolisBarcelona

تشکر ها
    235
    تشکر شده 1,560 در 631 پست

iran تمامي آمار ليگ ايران وبعضي اخبار مهم ليگ

تمامي آمار ليگ ايران وبعضي اخبار مهم

زانو نمیزنم ...حتی اگر سقف آسمان،کوتاه تر از قد من باشد

2. 2 کاربر از پست مفید yasin04 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

تشکر ها
    235

Jadide

هفته نهم لیگ برتر فوتبال/ذوب‌ آهن در خانه مقابل نفت متوقف شد

تیم فوتبال ذوب‌آهن برابر نفت تهران به تساوی یک بر یک دست یافت.

دیدار تیم های ذوب‌آهن اصفهان و نفت تهران از هفته نهم لیگ برتر فوتبال از ساعت 18:30 در ورزشگاه فولادشهر با حضور حدود هزار تماشاگر برگزار شد.
    در این دیدار شاگردان منصور ابرهیم زاده در دقیقه 36 توسط محمد قاضی به گل دست یافتند تا در نیمه اول با پیروزی به رختکن بروند.
    اما در نیمه دوم این شاگردان حسین فرکی بودند که برای جبران به میدان آمدند و توانستند در دقیقه 68 توسط مجتبی زارع به گل تساوی دست یابند. همچنین نفتی‌ها در این نیمه توسط ایمان موسوی و خلدون ابراهیم محمد دو بار تیرک دروازه ذوب‌آهن را به لرزه در آوردند.
    قضاوت این دیدار برعهده محسن ترکی بود. وی به مارسیو خوزه، خلدون ابراهیم محمد از نفت و محمد احمدپوری از ذوب‌آهن کارت زرد نشان داد.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

تشکر ها
    235

Jadide

تیم ملی با 13 بازیکن تمرین کرد / نوری تنها لژیونر حاضر

تمرین تیم ملی فوتبال ایران عصر امروز با حضور 13 بازیکن برگزار شد.

تیم ملی که خود را برای دیدار دوستانه‌ چهارشنبه هفته جاری با فلسطین و سه شنبه هفته آینده (19 مهر) با بحرین در چارچوب رقابت‌های مقدماتی جام جهانی 2014 آماده می‌کند اولین تمرین خود را عصر امروز برگزار کرد.
    در این تمرین 13 بازیکن حضور داشتند. علیرضا حقیقی، مهدی رحمتی، مازیار زارع، علی کریمی، پژمان نوری، مجتبی جباری، آندرانیک تیموریان، غلامرضا رضایی، خسرو حیدری، پژمان منتظری، میلاد میداودی، احسان حاج صفی و مهرداد پولادی نفرات حاضر در تمرین بودند.
    جواد نکونام، هادی عقیلی و محمد رضا خلعتبری از لژیونرهای دعوت شده به تیم ملی به همراه بازیکنان سپاهان ، ذوب آهن و سایپا در تمرین امروز حضور نداشتند تا از جمع 21 بازیکن دعوت شده 13 نفر حضور داشته باشند. پژمان نوری که در تیم الامارات امارات عضویت دارد تنها لژیونر حاضر بود.
    بازیکنان تیم ملی ابتدا در زمین چمن به گرم کردن خود پرداختند و سپس به سالن فوتسال آکادمی ملی رفتند و در آنجا تمرینات ریکاوری و بدنسازی خود را انجام دادند.
    این تمرین در غیاب کارلوس کی‌روش برگزار شد.
    سرمربی تیم ملی پس از نشست مطبوعاتی به کرج رفت تا از نزدیک دیدار سایپا و سپاهان را تماشا کند.

5. کاربر روبرو از پست مفید yasin04 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

تشکر ها
    235

irann

کی‌روش: جواب سرمربی بحرین را در زمین می دهم/زندگی من فیلم نیست

سرمربی تیم ملی فوتبال گفت:‌ از اظهارات سرمربی بحرین در خصوص شکست دادن ایران در تهران نگران نیستم و جوابش را در زمین می دهم.

کارلوس کی‌روش در نشست خبری خود که در سالن جدیدالتاسیس آکادمی ملی فوتبال برگزار شد، در مورد وضعیت تیم ملی گفت: تا این لحظه همه بازیکنان به اردو نرسیده‌اند و هنوز تیم کامل نشده است. برخی بازیکنان که دیشب بازی داشتند نیامدند و امیدوارم فردا تیم کامل شود.
    من امروز برای دیدن بازی سپاهان و سایپا به ورزشگاه می‌روم و پس از آن چند جای خالی مانده در لیست را اعلام می‌کنم تا فهرست تیم ملی تکمیل شود. اکنون 21 بازیکن داریم و جواد کاظمیان هم دعوت می‌کنیم و یکی دو بازیکن دیگر را پس از بازی امروز دعوت می‌کنم.
    سرمربی تیم ملی ایران در مورد وضعیت حضور اشکان دژاگه در تیم ملی گفت: در این زمینه تصمیم‌گیری‌هایی شده و فردا تکلیف او برای حضور در تیم ملی نهایی می‌شود اینکه او می‌تواند در این اردو حضور داشته باشد یا نه فردا مشخص می‌شود.
    آن طور که شنیده‌ام او مصدومان جزئی دارد و اگر در این اردو هم با ما نباشد در اردوی بعدی با ما خواهد بود.
    سرمربی تیم ملی در مورد اینکه آیا مربیان لیگ برتری با او تماس تلفنی گرفته‌اند تا نظراتشان را بگویند،‌گفت: بعد از بازی با فلسطین روز پنجشنبه سمیناری با تمام مربیان لیگ برتری داریم و در آن در مورد موضوعات مختلف صحبت می‌کیم. همین جا از مربیان لیگ برتری دعوت می‌کنم که برای دیدن بازی ایران و فلسطین به ورزشگاه بیایند و صبح روز بعدش در سمینار ما حاضر باشند.
    اکنون مسئله خاصی وجود ندارد که بخواهیم در مورد آن با مربیان صحبت کنیم و همه چیز خوب است تنها قاسم حدادی‌فر است که مصدوم است.
    کی‌روش در مورد خداحافظی فرهاد مجیدی از تیم ملی گفت: به اندازه کافی در مورد مجیدی صحبت کرده‌ایم و در مدتی که با ایشان کار کردم خوشحال شدم او در دو بازی همراه تیم ملی بود و مدتی هم در اردو حضور داشت. تصمیمی که گرفته است به زندگی‌اش مربوط می‌شود و من برای او در همه عرصه‌های ورزشی و زندگی‌اش آرزوی موفقیت می‌کنم.
    وی ادامه داد: این مسئله مربوط به گذشته است و ما باید به حال و آینده فکر کنیم. فقط می‌توانم بگویم از مجیدی می‌توانیم برای بازیکنان جوان مثال بزنیم و بگوییم از او الگو بگیرند. هم برای بازی در ایران و هم در امارات.
    کارلوس کی‌روش در ادامه نشست خبری خود در پاسخ به سؤالی درباره اعتراض جواد کاظمیان به نیمکت‌نشینی‌اش در پرسپولیس و اینکه آیا این موضوع را به عنوان یک مربی باتجربه می‌پذیرد، گفت: من از این قضیه آگاهی نداشتم. کاظمیان در کمپ دو روزه ما خیلی خوب ظاهر شد و لیاقت حضور در تیم ملی را دارد. تیم ملی نباید درباره مشکل او با باشگاهش دخالت کند.
    وی ادامه داد: وقتی اردوی تیم ملی شروع می‌شود مسائل و بازیکنان با باشگاه‌ها، نام تیم‌ها و رنگ آنها باید فراموش شود. اینها مسائلی است که بین خودشان وجود دارد. ما با دو رنگ سفید و قرمز مقابل حریفان بازی می‌کنیم و کار خوبی نیست که مسائل باشگاهی را به تیم ملی ارتباط دهیم.
    کی روش درباره اینکه استیلی در ابتدای فصل عنوان کرده بود مربی‌ای در حد او به پرسپولیس می‌آورد و آیا دعوت از کاظمیان به نوعی مقابله به مثل و لجاجت با سرمربی پرسپولیس نیست، تصریح کرد: زندگی من در فوتبال خلاصه می‌شود و دوست ندارم به این مسائل حاشیه‌ای بپردازم. این مسائل مربوط به فیلم‌ها است و زندگی من فیلم نیست و چنین مواردی در زندگی من وجود ندارد.
    سرمربی تیم ملی مبنی بر اینکه برخی مربیان از بازی دوستانه با فلسطین انتقاد کرده و این دیدار را در حد تیم ملی ندانسته‌اند اظهار داشت: من از شما می‌خواهم وقتی موضوعی را می‌گویید نام آن فرد را بیان کنید. هنگامی که خبرنگار فارس اعلام کرد پرویز مظلومی از این موضوع انتقاد کرده کی‌روش گفت من از طریق نشست خبری و کنفرانس‌ها با مربیان صحبت نمی‌کنم و ترجیح می‌دهم با خودشان حرف بزنم. این روش من است. ما اکنون در برنامه آماده سازی برای بازی با بحرین به سر می‌بریم و دیدار با فلسطین برای آماده سازی ما است.
    کی‌روش خاطرنشان کرد: برای بازی با بحرین نیاز به دیدار پرتغال و برزیل نداریم بلکه به تیمی نیاز داریم که ما را آماده کند و در غالب برنامه‌های ما بگنجد.
    سرمربی تیم ملی یادآور شد: سعی کردیم عربستان، کویت،‌عمان، سوریه و اردن و امارات را بیاوریم که هماهنگ نشد و در نهایت فلسطین برای این دیدار به تهران می‌آید. فلسطین مقابل اندونزی بازی کرده و باید به آنها احترام بگذاریم.
    وقتی برنامه کمپ را می‌ریزم بازی دوستانه را در نظر می‌گیریم و دیدار با فلسطین برای ما همانند یک تمرین است.
    سرمربی پرتغالی تیم ملی افزود: وقی شما بازی دوستانه‌ای تدارک می‌بینید قاعدتا دنبال آرژانتین نمی‌روید چرا که اولویت بازی رسمی است نه دوستانه. برای بازی با بحرین ما نیاز به رویارویی با رئال مادرید و منچستر نداریم. من به اندازه کافی تجربه دارم که بدانم استفاده از فلسطین در حال حاضر تصمیم مناسبی است.
    کی‌روش گفت: با این حال به همه نظرات احترام می‌گذارم و هرگز در رسانه‌ها از همکارانم انتقاد نمی‌کنم و از شما هم می‌خواهم مرا وارد مسائل حاشیه‌ای نکنید.
    سرمربی تیم ملی در مورد اینکه بازیکنان ایرانی 6 تا 7 کیلومتر بیشتر نمی‌دوند اما میانگین دوندگی بازیکنان اروپایی و حرفه‌ای بین 12 تا 13 کیلومتر است،‌گفت: در فوتبال نمی‌توان معجزه کرد. معجزه برای فیلم و سیرک است. در فوتبال باید کار و تمرین کنیم. ما مربیان در تیم ملی هدف‌مان این است که توانایی عملکرد و ظرفیت بازیکنان را بالا ببریم و این کار را فقط می‌توان بازی به بازی و اردو به اردو انجام داد تا بازیکنان را آماده‌تر کرد.
    وی در مورد اینکه سرمربی بحرین جنگ روانی به راه انداخته و گفته است که ما تیم ملی ایران را در ایران شکست می‌دهیم، و شما چرا در رسانه‌ها جنگ روانی به راه نمی‌اندازید، گفت: وظیفه سرمربی مشخص است. کسی انتظار دیگری از این مربی نداشته که چیز دیگری بگوید. قطعا هدف آنها این است که برای شکست ما به ایران بیایند. پس مطلب عجیبی نیست. زیرا وظیفه و مسئولیت هر مربی این است که تیمش را برای مسابقات آماده کند تا پیروز شود. اما من از این صحبت‌ها نه نگرانم و نه می‌ترسم. ما جواب بحرین را در میدان می‌دهیم. ما فقط یک هدف داریم و آن بردن بحرین است.
    وی ادامه داد: من بحرین را جلوتر از قطر می‌دانم زیرا این تیم در جام جهانی گذشته در لحظات آخر از حضور در جام جهانی باز ماند. ما این تیم را جدی می‌گیریم اما در خانه خود با بحرین بازی داریم و از حمایت هواداران برخورداریم و به تیم و بازیکنانم اعتقاد کامل دارم. 19 مهر ماه نتیجه دلخواه خود را برابر بحرین کسب می‌کنیم و آن چیزی جز پیروزی نیست.

7. کاربر روبرو از پست مفید yasin04 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

تشکر ها
    235

perspolis

واگذاری 30 درصدی سهام استقلال و پرسپولیس تا پایان امسال وزیر ورزش وجوانان گفت :تا پایان دولت دهم همه طرح های نیمه تمام ورزشی تکمیل می شود و به بهره برداری می رسد.

عباسی امروز دربازدید از طرح های ورزشی نهاوند، با اشاره به اینکه 18 هزار طرح ورزشی در کشور درحال ساخت است افزود: امسال 200 میلیارد تومان برای تکمیل طرح های نیمه تمام ورزشی اختصاص داده شده است .
    در استان همدان 8 مجموعه ورزشی ویژه بانوان ساخته می شود که تا سال آینده به بهره برداری خواهد رسید .
    او همچنین گفت : تا پایان سال ، 30 درصد سهام باشگاههای استقلال و پرسپولیس نیز به هواداران واگذار می شود .
    وزیر ورزش و جوانان از ساخت هتل ورزشی در نهاوند برای برگزاری اردو های تیم های ملی به این شهرستان خبر داد .
    وی افزود : سرانه ورزشی در کشور هم اکنون 70 سانتی متر است که تا پایان برنامه پنجم توسعه به 100 سانتی متر افزایش می یابد .
    وزیر ورزش و جوانان امروز از مجموعه های ورزشی علیمرادیان و بانوان شهرستان نهاوند دیدن کرد .
    ساخت سالن ورزشی علیمرادیان نهاوند سال 81 با 5 هزار متر مربع مساحت آغاز شد و از دو سال قبل مدیریت این مجموعه به وزارت ورزش و جوانان کشور (سازمان تربیبت بدنی سابق) و اداره کل ورزش و جوانان استان واگذار شد .
    مجموعه ورزشی بانوان نهاوند نیز از مصوبات دور اول سفر ریاست جمهوری به استان همدان است که اجرای آن از سال 86 آغاز شد و با20 میلیارد ریال هزینه تاکنون 52 درصد پیشرفت داشته است .
    این مجموعه دارای زمین چمن با سکوی تماشاگر با زیربنای 1500متر مربع ، سالن ورزشی به زیر بنای 2550 متر مربع ، استخر شنا و شیرجه با زیر بنای 1600متر مربع و رختکن زمین چمن به مساحت 130متر مربع است .
    همچنین در این بازدید وزیر ورزش و جوانان از خوابگاه ورزشی این مجموعه دیدن کرد .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

تشکر ها
    235

Jadide

فرکی : صدرنشینی ما موقتی است سرمربی تیم فوتبال نفت تهران با ابراز خرسندی از برتری تیمش مقابل مس سرچشمه و صدرنشینی در لیگ برتر گفت: از نتیجه حاصله در دیدار مقابل مس سرچشمه راضی‌ام اما از کیفیت بازی شاگردانم رضایت ندارم.

حسین فرکی پس از برتری یک بر صفر تیمش مقابل مس سرچشمه با بیان این مطلب اظهار داشت: نگرانی من برای دیدار مقابل مس سرچشمه و اینکه مبادا بازیکنانم دچار غرور شوند، کاملا درست بود. با این وجود از نتیجه حاصله در دیدار مقابل مس سرچشمه راضی‌ام اما از کیفیت بازی شاگردانم رضایت ندارم.
    وی در ادامه افزود: به بازیکنانم تاکید کرده بودم بازی مقابل تیمی چون مس سرچشمه دشوار است، چون اینگونه تیم‌ها در خانه حریفان ابتدا به دنبال یک امتیاز هستند و در جریان بازی اگر بتوانند از ضدحملات استفاده کرده و نیم نگاهی به پیروزی و سه امتیاز دارند.
    سرمربی تیم فوتبال نفت تهران خاطر نشان کرد: در بازی امروز موقعیت‌های تیم نفت به مراتب بیشتر از مس سرچشمه بود اما بازیکنانم نتوانستند به لحاظ کیفی آن چیزی که دلخواه من بود را ارائه کنند.
    فرکی با تاکید بر اینکه بازیکنان تیم مس سرچشمه در مصاف با نفت تهران زحمات زیادی را متحمل شدند، افزود: مسی‌ها با برنامه و دفاعی بازی کردند و ما به دنبال روزنه‌ای بودیم که به گل رسیده و سه امتیاز بازی را بدست آوریم.
    وی با اشاره به گلزنی تیمش در دقایق پایانی دیدار مقابل مس سرچشمه گفت: به بازیکنام تاکید کرده بودم که اگر در نیمه اول گل بزنیم حریف از لاک دفاعی خارج می شود و می توانیم گل‌های بیشتری را به ثمر برسانیم اما متاسفانه خیلی دیر به گل رسیدم.
    سرمربی تیم فوتبال نفت تهران به اصغر شرفی به خاطر ساخته و پرداخته کردن تیم مس سرچشمه تبریک گفت و افزود: باعث افتخار من بود که امروز مقابل مربی، استاد و پیشکسوت خودم روی نیمکت نشستم.
    فرکی در خصوص صدرنشینی تیم فوتبال نفت تهران گفت: با توجه به موقعیتی که در صدر جدول بدست آورده‌ایم از این به بعد حریفان بیشتر روی ما حساب می کنند و این موضوع کارمان را در ادامه مسابقات لیگ سخت‌تر می کند.
    وی در ادامه تاکید کرد: صدرنشینی ما در جدول رده بندی لیگ برتر موقتی بوده و تغییرات زیادی در ادامه مسابقات در صدر جدول ممکن است به وجود آید. با این حال تمام هدف ما این است که در پایان لیگ رتبه نفت در جدول یک رقمی شود و اگر توانستیم خود را به بالای جدول بکشیم و حتی سهمیه حضور در لیگ قهرمانان را بدست آوریم.
    سرمربی تیم فوتبال نفت تهران در پایان تصریح کرد: باید امتیازات لازم را در نیم فصل اول کسب کنیم تا در نیم فصل دوم با ارائه بازی‌های با کیفیت به اهداف خود دست یابیم.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

تشکر ها
    235

آغازهفته چهارم مسابقات فوتبال لیگ دسته یک ایران تیم فوتبال استقلال صنعتی خوزستان در آغازهفته چهارم مسابقات فوتبال لیگ دسته یکم باشگاه های کشور عصرچهارشنبه مغلوب تیم شهرداری یاسوج شد.

به گزارش ایرنا در این مسابقه که در زمین ورزشگاه تختی اهوازبرگزار شد تیم فوتبال استقلال صنعتی خوزستان با دو گل مغلوب تیم فوتبال شهرداری یاسوج شد .
    در این بازی مقداد قباقلو در دقایق 46 و 72 هر دو گل تیم شهرداری یاسوج را به ثمر رساند.
    این مسابقه را غلامرضا جباری به کمک قهرمان نجفی و فرزاد بهرامی قضاوت کرد.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

تشکر ها
    235

Jadide

نفت تهران 10 6 3 1 21 استقلال 10 6 2 2 20 تراکتور‌سازي 10 6 1 3 19 صباي‌قم 10 6 1 3 19 سپاهان 10 5 2 3 17 ذوب‌آهن 10 4 5 1 17 نفت آبادان 10 3 5 2 14 شهرداري تبريز 10 3 5 2 14 شاهين 10 2 6 2 12 پرسپوليس 10 3 3 4 12 فولاد 10 3 3 4 12 داماش گيلان 10 3 3 4 12 سايپا 10 3 2 5 11 ملوان 10 2 4 4 10 فجرسپاسي 10 2 4 4 10 راه‌آهن 10 1 6 3 9 مس 10 2 2 6 8 مس سرچشمه 10 1 1 8 4

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

تشکر ها
    235

Jadide

جعفری: از حضور برهانی در تراکتورسازی بی‌اطلاعم

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی گفت: از حضور برهانی در تراکتورسازی بی‌اطلاعم و این خبر صحت ندارد.

محمد حسین جعفری در مورد اینکه گفته می شود در نیم فصل آرش برهانی به تراکتور می رود اظهار داشت: از این موضوع بی اطلاع هستم و وقتی من بی اطلاعم یعنی این خبر صحت ندارد. معمولا در ایران اخبار به جای اینکه از راس هرم درست شود از پایین درست می شود.
    وی در مورد حضور قاسم حدادی فر بازیکن ذوب آهن در تراکتورسازی گفت: کارهای سربازی حدادی فر انجام شده و این بازیکن از نیم فصل به تراکتورسازی می آید.
    مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در خصوص مهدی کیانی عنوان کرد: باشگاه های راه آهن، مس سرچشمه و سایپا تماس هایی داشتند. از طرف باشگاه پرسپولیس هم تماس گرفته شده اما برای ما اولویت تقویت تراکتورسازی است. باید شرایط را بررسی کنیم.
    جعفری در پاسخ به این سؤال که آیا بازیکن کره ای به تراکتورسازی اضافه می شود یا خیر اظهار داشت: این بازیکن سوان سامسونگ است اما فعلا در مرحله پیشنهاد هستیم و هنوز چیزی مشخص نیست.
    وی در ادامه در مورد عکسی که سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی در آستانه بازی با سایپا روی خروجی خود قرار داده و به جای آرم کارخانه سایپا در خودروی پراید از کلمه تراکتورسازی استفاده شده بود، گفت: من از این موضوع بی اطلاع هستم اما اگر هم چنین مطالبی در سایت کار می شود برای بازتاب دیدگاه های هواداران است. چنین کارهایی از تراکتورسازی بعید نیست. این عکس ها علاقه مردم را نشان می دهد.
    جعفری در خصوص مشکلات مالی گفت: ما هم گرفتار این مسائل هستیم و اگر قرار باشد دولت به تیم ها کمک نکند بهم ریخته می شویم. البته تاکنون بنیاد تعاون و کارخانه تراکتورسازی به خوبی ما را پشتیبانی کرده اند و از آنها ممنون هستیم.

13. 2 کاربر از پست مفید yasin04 تشکر کرده اند .

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)