Design & Developed BY Patira

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما چه تیمی قهرمان این فصل لالیگا میشود

رأی دهندگان
61. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بارسلونا

25 40.98%
  • رئال مادرید

34 55.74%
  • والنسیا

1 1.64%
  • ویارئال

0 0%
  • سویا

0 0%
  • اتلتیکو مادرید

1 1.64%
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 17 , از مجموع 17
    کاربر محروم

پست مورد علاقه
    وینگر چپ،هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا،کرایوف
    بازیکن محبوب
    فرزندان کرایوف
    اسم واقعی شما
    شهریار

NetherlandsBarcelona

تشکر ها
    3,074
    تشکر شده 7,772 در 1,642 پست

پیش فرض قهرمان این فصل لالیگا از نظر شما

سلام دوستان. این تایپیک رو اینجا زدم که بیایید و نظرتون رو درباره قهرمان لالیگا بگید.هم پیشبینی کنید هم علتتون رو بگید. ممنون.راستی اگه این تایپیک جای دیگه ای وجود داره ببخشید چون من اینجا ساختمش(به نظر من جاش اینجاست)تایپیک قبل شده بود محل کل کل ولی میخواییم اینجا فقط بحث فنی کنیم.
    دوستان لطفا بدون تعصب نظر بدید
    ویرایش توسط spiderkiller : 09-24-2011 در ساعت 12:23

2. 4 کاربر از پست مفید spiderkiller تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    AMF
    مربی مورد علاقه
    V.Delbosqe & J.Moruinho
    بازیکن محبوب
    RAUL&CRIS&CASILLAS& J.compos&L.Hernandez
    اسم واقعی شما
    MORTEZA

SpainRealMadridArsenal

تشکر ها
    6,208
    تشکر شده 12,757 در 2,549 پست

البته علی جون این تاپیک و نظر مربوط به خیلی وقت پیشه و مربوط به حتی قبله ال کلاسیکویه رفته
    منم کاملا موافقم که رئال خیلی خیلی به قهرمانی نزدیکه و بازیهای دو تنیمم به نحویه که شرایطه سختی و اسونیشون یه طوره
    اما در جواب شهریار خان باید بگم اینکه میگی هیگواین هیچ وقت یه نوک خوب نبوده دارم شاخ در میارم هیگواین همیشه یه نوک گلزنه عالی بوده که هر وقت تو زمین بوده از کمترین موقعیتا بیشترین گلو زده و درسته بعد مصدومیته طولانیش هنوز تو اوج کامل نیست اما واقعا جزء 10 مهاجمه برتر دنیاس
    در مورد کاکا هم با توجه به شرایطش داره رونده رو به اوجش میگیره
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. 4 کاربر از پست مفید mortezarm تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo , best , cantona , beckham , scholes , giggs
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498
    تشکر شده 9,027 در 2,190 پست

اينجا هم تايپيك كل كل هست ! من به وضوح ديدم ! نرود ميخ آهني در سنگ !
    به نظر من رئال قهرمانه ! كاري ندارم كه بعضي ها نميخوان قبول كنند ! الكلاسيكو فقط قهرماني رئالو يه هفته به تاخير ميندازه همين !
    بارسا هر چي خوب نتيجه بگيره فايده اي نداره ! چون 10 امتياز از رئال عقبه و من شك دارم رئال اين همه امتياز از دست بده ! پس اگه بارسا تا آخر فصل همه بازيهاشو ببره كه عمرن نميبره ! بازم معلوم نيست بتونه قهرمان بشه چون اين رئال به اين آسوني ها امتياز از دست نميده !
    نيمكت رئال خيلي بهتر از بارساست ! جالبه هيگواين رو با اكوئنكا و تللو مقايسه ميكنند ! البته اين چيزا واسه ما طبيعي شده !
    كاكا هرچي باشه فعلا از هافبك هاي ذخيره برسا بهتره ! بهتره بگم بارسا هيچ جانشين خوبي واسه افبك هاي هجوميش نداره و هر وقت حتي يكي از اونهارو نداشته كل بازيش به هم ريخته ! ولي كاكا هربار به بازي گرفته شده خوب بوده و ميتونه جاي ازيل رو به خوبي پر كنه ! البته نميشه از افت كاكا چشم پوشي كرد ولي او نسبت به انتظاري كه ما ازش داريم بد شده نه اينكه كلا بازيش بي تاثير باشه !
    شاهين مصدوميت طولاني داشت واسه همين زياد بازي نكرد ولي كم كم بهتر ميشه ! هرچي باشه پتانسيل خيلي بالايي داره !
    خديرا ميتونه يه مهره بسيار خوب رو نيمكت باشه ,آلتينتوپ هم بازيكن نسبتا خوبيه ولي فوق العاده نيست ! اما گرانرو يه بازيكن بسيار خوب روي نيمكت رئال هست كه مورينيو تو خيلي بازيها ازش به عنوان يار جانشين استفاده ميكنه و بارها به نتيجه رسيده !
    بازم ميگن تايپيك كل كل نيست ! بزار كليپ اون گلي كه كايخون از 40 متري به بارسا زد رو بهتون نشون بدم ! وقتي تو اسپانيول بود ! اين بازيكن سن كمي داره ولي اعتماد به نفس بسيار بالايي داره كه بعضي ها دارند برعكسشو ميگن ! بازم ميگم طبيعي شده واسه ما !
    واسه خط دفاعي هم رئال رو نيمكت قوي تره ! البيول كه تو تيم ملي اسپانيا هست و واران كه پديده ليگ فرانسه بوده و تو رئالم بازي هاي خوبي داشته ! آربلاوا هم تجربه خوبي داره و يه بازيكن متوسط به بالا حساب ميشه . كوئنترائو هم با مارسلو هردوشون خوبن كه بنا به شرايط بازي يكيشون بازي ميكنند !
    مقايسه نيمكت بارسا و رئال واقعا عجيبه ! اشكالي كه همه كارشناسا از بارسا ميگيرن اينه كه نيمكت خوبي نداره ! باز اين بحث الكي اينجا پيش مياد ! واقعا جالبه !

بچه هاي مادريدي سكوت بهترين راهه ! چيزي نمونده ! وقتي قهرمان شديم ميايم اينجا فرياد ميزنيم !

گر بدانم نیستی ، غمی نیست ز تنهایی / اینکه هستی و تنهایم ، غم دارم

6. 4 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    AMF
    مربی مورد علاقه
    V.Delbosqe & J.Moruinho
    بازیکن محبوب
    RAUL&CRIS&CASILLAS& J.compos&L.Hernandez
    اسم واقعی شما
    MORTEZA

SpainRealMadridArsenal

تشکر ها
    6,208
    تشکر شده 12,757 در 2,549 پست

چند نظره اول مربوط به خیلی وقت پیشه دوستان
    اونا که مربوط به قهرمانی لالیگاس از بحث روی نیمکت جدید شده
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

8. 4 کاربر از پست مفید mortezarm تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

نقل قول نوشته اصلی توسط manutd نمایش پست ها
    اينجا هم تايپيك كل كل هست ! من به وضوح ديدم ! نرود ميخ آهني در سنگ !
    به نظر من رئال قهرمانه ! كاري ندارم كه بعضي ها نميخوان قبول كنند ! الكلاسيكو فقط قهرماني رئالو يه هفته به تاخير ميندازه همين !
    بارسا هر چي خوب نتيجه بگيره فايده اي نداره ! چون 10 امتياز از رئال عقبه و من شك دارم رئال اين همه امتياز از دست بده ! پس اگه بارسا تا آخر فصل همه بازيهاشو ببره كه عمرن نميبره ! بازم معلوم نيست بتونه قهرمان بشه چون اين رئال به اين آسوني ها امتياز از دست نميده !
    نيمكت رئال خيلي بهتر از بارساست ! جالبه هيگواين رو با اكوئنكا و تللو مقايسه ميكنند ! البته اين چيزا واسه ما طبيعي شده !
    كاكا هرچي باشه فعلا از هافبك هاي ذخيره برسا بهتره ! بهتره بگم بارسا هيچ جانشين خوبي واسه افبك هاي هجوميش نداره و هر وقت حتي يكي از اونهارو نداشته كل بازيش به هم ريخته ! ولي كاكا هربار به بازي گرفته شده خوب بوده و ميتونه جاي ازيل رو به خوبي پر كنه ! البته نميشه از افت كاكا چشم پوشي كرد ولي او نسبت به انتظاري كه ما ازش داريم بد شده نه اينكه كلا بازيش بي تاثير باشه !
    شاهين مصدوميت طولاني داشت واسه همين زياد بازي نكرد ولي كم كم بهتر ميشه ! هرچي باشه پتانسيل خيلي بالايي داره !
    خديرا ميتونه يه مهره بسيار خوب رو نيمكت باشه ,آلتينتوپ هم بازيكن نسبتا خوبيه ولي فوق العاده نيست ! اما گرانرو يه بازيكن بسيار خوب روي نيمكت رئال هست كه مورينيو تو خيلي بازيها ازش به عنوان يار جانشين استفاده ميكنه و بارها به نتيجه رسيده !
    بازم ميگن تايپيك كل كل نيست ! بزار كليپ اون گلي كه كايخون از 40 متري به بارسا زد رو بهتون نشون بدم ! وقتي تو اسپانيول بود ! اين بازيكن سن كمي داره ولي اعتماد به نفس بسيار بالايي داره كه بعضي ها دارند برعكسشو ميگن ! بازم ميگم طبيعي شده واسه ما !
    واسه خط دفاعي هم رئال رو نيمكت قوي تره ! البيول كه تو تيم ملي اسپانيا هست و واران كه پديده ليگ فرانسه بوده و تو رئالم بازي هاي خوبي داشته ! آربلاوا هم تجربه خوبي داره و يه بازيكن متوسط به بالا حساب ميشه . كوئنترائو هم با مارسلو هردوشون خوبن كه بنا به شرايط بازي يكيشون بازي ميكنند !
    مقايسه نيمكت بارسا و رئال واقعا عجيبه ! اشكالي كه همه كارشناسا از بارسا ميگيرن اينه كه نيمكت خوبي نداره ! باز اين بحث الكي اينجا پيش مياد ! واقعا جالبه !

بچه هاي مادريدي سكوت بهترين راهه ! چيزي نمونده ! وقتي قهرمان شديم ميايم اينجا فرياد ميزنيم !

داش سعید اگه رئال تا الکلاسیکو همه رو ببره تو نیوکمپ جشن قهرمانی رو می گیره یعنی پا بزاره تو نیوکمپ باید جشن قهرمانی رو بگیره. البته اگه بارسا باز مساوی نکنه وگرنه زودتر می گیره که امیدوارم بارسا همه رو ببره.

HALA MADRID

10. 4 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونگر
    بازیکن محبوب
    کل آرسنالی ها
    اسم واقعی شما
    عبدالله

FranceArsenalArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,004
    تشکر شده 9,243 در 1,741 پست

به نظر منم رئال مادرید
    چون فعلا 10 امتیاز جلوتر از بارسلوناست.
    یه روز خوب میاد ...

12. 4 کاربر از پست مفید Abdollah 202 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    CAM-RS,RF
    مربی مورد علاقه
    fergosen-fanbasten
    بازیکن محبوب
    ...-The great zidane-messi-kaka
    اسم واقعی شما
    آراز

SpainBarcelonaManUtd

تشکر ها
    2,358
    تشکر شده 2,279 در 448 پست

Ohum

دوسنان شايد نظرم كمي نااميدانه به نظر بياد ولي با اين وضعيت كه من ميبينم،رئال قهرمانه(البته اينم صد تا از اين قهرمانيا رو به لوگويه بارسلون نميدم)
    يعني يه جورايي به نفع بارسا و من هم هست كه رئال قهرمان بشه!!به نفع بارساست چون انگيزه‌هاشون واسه فصل بعد بيشتر ميشه(چيزي كه به نظرم بيشتر از همه جي از اونطرف ضربه خورديم و بزرگترين برتري رئال تو اين فصل نسبت به بارسا همين انگيزه بوده)و به نفع من هست چون يه بيست‌هزار تومن سره شرط‌بندي رو قهرمانيه رئال كاسب ميشيم،تازه جالبش اينجاس اون دو نفري كه اين شرطو باهاشون بستم رئالي هستن كه رو قهرمانيه بارسا شرط بسته بودن!!!!!!!!!!!!!

14. 2 کاربر از پست مفید raptor تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک هجومی
    اسم واقعی شما
    امید

ArgentinaPersepolisMilan

تشکر ها
    397
    تشکر شده 463 در 96 پست

perspolis

امید وارم بارسلونت قهرمان شه
    ولی جمله غروب واقعا قشنگ بود

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)