Design & Developed BY Patira

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 23
    مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    Jose Morinio . Afshin GHotbi . Majid Jalali
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847
    تشکر شده 10,655 در 3,070 پست

foolad مصاحبه های بازیکنان فولاد خوزستان

تو این تایپیک مصاحبه های بازیکنان تیم فولاد رو میذاریم.

من نمیخواستم بدم از دست تورو آسون
    تو نمیذاشتی پا بگیره زندگیمون
    من که شنیدم طعنه های اینو اونو
    تو که نذاشتی که بسازیم خونمونو
    اگه تو میموندی تورو میبخشیدم
    ویرایش توسط David7 : 11-26-2012 در ساعت 18:10

2. 3 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

foolad

پس از تساوي فولاد مقابل شهرداري تبريز؛
    آرش افشين:
    تساوي براي هر دو تيم نتيجه عادلانه‌اي بود.

مهاجم ملي‌پوش تيم فولاد خوزستان گفت: هر چند كه هر دو تيم موقعيت‌هاي گلزني بسياري داشتند اما فكر مي‌كنم كه تساوي براي هر دو تيم نتيجه عادلانه‌اي بود.

آرش افشين در گفت‌وگو با خبرنگار بخش ورزشي ايسنا در خوزستان اظهار داشت: هر دو تيم بازي فيزيكي ارائه مي‌دادند و اگر ما از موقعيت‌هاي خود بهتر استفاده مي‌كرديم فكر مي‌كنم مي‌توانستيم پيروز ميدان باشيم.

وي در پاسخ به اين پرسش كه چرا تيم فولاد پنالتي زن مقتدر ندارد و درچند بازي اخير اين فصل بارها و بارها مشاهده مي‌شود كه بازيكنان اين تيم ضربات پنالتي را از دست مي‌دهند، گفت: من نمي‌دانم چه بگويم ولي اميدوارم كه هر چه سريع‌تر اين مشكل در تيم برطرف شود.

مهاجم رامهرمزي تيم فولاد خوزستان در پاسخ به اين پرسش كه چرا وي پشت ضربه پنالتي قرار نگرفته است گفت: طبق نظر كادر فني تيم قرار شد كه بختيار رحماني پشت توپ قرار گيرد و ضربه پنالتي را بزند.

وي در خصوص آينده تيم فولاد خوزستان افزود: با توجه به تمريناتي كه انجام مي‌دهيم اميدوارم با نتايجي كه كسب مي‌كنيم روز به روز آينده فولاد بهتر شود.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. 3 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

foolad

نشست خبري پيش از ديدار فولاد و فجر سپاسي

جلال كاملي مفرد:خط دفاع تيم در بازي‌هاي خانگي قدري متزلزل نشان مي‌دهد تماشاگران يار دوازدهم فولاد باشند.

كاپيتان فولاد خوزستان گفت :در بازي‌هاي خانگي كار خط دفاعي خيلي سخت است چون تماشاگر فشار مي‌آورد و تيم بايد حمله كند خط دفاع مجبور است از جلو پرس كند به همين‌خاطر فضاي بين خط‌ دفاع و دروازه‌بان خالي مي‌ماند و باعث مي‌شود نتوانيم آن طور كه بايد كار كنيم.

به گزارش خبرنگار بخش ورزشي ايسنا در خوزستان، جلال كاملي‌مفرد در كنفرانس مطبوعاتي پيش از ديدار دو تيم فولاد خوزستان و فجرسپاسي شيراز كه صبح امروز( هفتم مهرماه) در سالن كنفرانس باشگاه فجر اهواز برگزار شد، اظهار داشت: چون امسال در ضربات آخر قدري ضعيف ظاهر مي‌شويم، كار براي تيم سخت شده و نمي‌توانيم آن طور كه بايد نتيجه‌گيري كنيم.

وي بيان كرد: هميشه در بازي‌هاي خانگي خط دفاعمان قدري متزلزل نشان مي‌دهد ولي اين كه بگويم در خط دفاع مشكل داريم، صحييح نيست. اگر يادتان باشد همين خط دفاع سال گذشته سومين خط دفاع برتر ليگ شد.
    بازيكن سابق تيم ملي تصريح كرد: در بازي قبل مقابل صبا هنوز گرم نشده بوديم كه در ثانيه 20 گل خورديم ولي در ادامه بازي اگر خوب دقت كرده باشيد حريف موقعيت آن چناني بدست نياورد. اگر بتوانيم در بازي فردا از موقعيت‌هاي خود به نحو بهتري استفاده كنيم قطعا پيروز ميدان خواهيم بود و آن آرامش اوليه به تيم بر خواهد گشت.
    وي خاطرنشان كرد:‌همه ما به آينده تيم اميدواريم اما چون تيم ما قدري جوان است نياز به فرصت دارد. اميدوارم در آينده با نتايجي كه كسب خواهيم كرد دل مردم خوزستان را شاد كنيم.

كاملي مفرد در ادامه خطاب به تماشاگران فولادي گفت: من از تماشاگران فولادي انتظار دارم كه تيم خودشان را تشويق كنند و مثل هميشه يار دوازدهم فولاد باشند.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

6. 3 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

foolad

هافبك فولادخوزستان پس از پيروزي تيمش مقابل فجرسپاسي شيراز گفت: فجر تيم جواني است و در اين بازي حرفي براي گفتن نداشت و فكر مي‌كنم كه تنها براي گرفتن يك امتياز به اهواز آمده بود.

بختيار رحماني در گفت‌وگو با خبرنگار بخش ورزشي ايسنا در خوزستان اظهارداشت: خدا را شكر بازي خوبي به نمايش گذاشتم ولي نمي‌دانم كه چرا تيم ما در هر بازي يك پنالتي خراب مي‌كند. اميدوارم كه اين مشكل هر چه زودتر حل شود.

وي درباره ضربه پنالتي‌اي كه به هدر داد،‌ گفت: وقتي كه تيم‌مان صاحب موقعيت پنالتي شد خودم گفتم كه رضا بزند اما از بيرون گفتند كه من بزنم. از اين‌كه نتوانستم پنالتي را تبديل به گل كنم بسيار ناراحتم اما در هر صورت خوشحالم كه توانستيم پيروز شويم و شرمنده هواداران نشويم. اميدوارم كه در بازي‌هاي بعد جبران كنم.

هافبك شماره 11 سرخ‌پوشان اهوازي خاطرنشان‌كرد: نمي‌دانم چه كسي پنالتي‌زن اول تيم است اما در تمرينات تيم، من پنالتي‌زن هستم.

همچنين آرش افشين پس از اين ديدار گفت: خيلي بهتر و با انگيزه‌تر از بازي‌هاي قبلي بوديم و باتوجه به روحيه و آرامشي كه بازيكنان تيم در چند روز اخير داشتند توانستيم در حضور تماشاگران‌مان سه امتياز بازي را كسب كنيم.

وي اظهاركرد: فجر تيم جوان، دونده و سرعتي است و بازيكنان اين تيم در بسياري از مواقع نمايش خوبي داشتند ولي فولاد حاكم بر ميدان بود و استحقاق اين پيروزي را داشت.

افشين درخصوص خطايي كه روي وي در محوطه جريمه صورت گرفت و منجر به ضربه پنالتي شد، گفت: همان‌طور كه به وضوح پيدا بود بازيكن شماره 13 حريف از پشت سر، من را هل داد و داور بازي به درستي نقطه پنالتي را نشان داد.

وي در پاسخ به اين پرسش كه چرا فولاد تاكنون چهار پنالتي از پنج پنالتي كه در ليگ امسال به دست آورده است را هدر داده است؟ گفت: ديگر فوتبال است و نمي‌دانم چه بگويم. اميدوارم با تمرين و كار بيشتر بتوانيم اين مشكل را برطرف كنيم.

مهاجم رامهرمزي فولادي‌ها افزود: در تيم ما پنالتي‌زن مشخصي نداريم و هر كسي كه آماده‌تر باشد و نسبت به سايرين از روحيه بهتري برخوردار باشد پنالتي مي‌زند.

وي درخصوص آينده تيم فولاد گفت: ‌با شناختي كه از همه بازيكنان تيم دارم، مطمئن هستم كه در آينده وضعيت بهتري خواهيم داشت و در جايگاه‌ بهتري قرار خواهيم گرفت.

ویرایش توسط David7 : 10-01-2011 در ساعت 20:22

8. 4 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

foolad

رضا نوروزي پس از گلزني در ديدار مقابل فجرسپاسي شيراز گفت: در بين دو نيمه تمام بازيكنان متحدد و يك‌دل شدند كه در اين بازي پيروز شوند و خدا را شكر كه به خواسته خود رسيديم.

مهاجم شماره 10 فولادخوزستان در گفت‌وگو با خبرنگار بخش ورزشي ايسنا در خوزستان اظهارداشت: امروز هوا نسبت به روزهاي قبل گرم‌تر بود و همين موضوع باعث شد كه تيم فجر در نيمه دوم بازي قدري خسته شود و ما از موقعيت‌هاي گلزني خود استفاده كنيم و پيروز شويم.

وي بيان‌كرد:‌ در اين بازي يك گل زديم و چندين موقعيت صد در صد گل به هدر داديم. در حال حاضر در شرايط بسيار خوبي به سر مي‌بردم و اميدوارم كه در آينده عملكرد بهتري از خود به نمايش بگذارم.

تنها زننده گل بازي در اين ديدار گفت: به فكر آقاي گلي رقابت‌هاي ليگ نيستم چرا كه وقتي فصل قبل آقاي گل ايران شدم و ركورد قبلي را شكستم نه تنها به من پاداشي نداند بلكه از تيم‌ملي هم خطم زدند. حالا فقط به دنبال پيشرفت در فوتبال هستم و به آقاي گلي فكر نمي‌كنم چرا كه آقاي گلي چيزي به من نداده است.

وي با گله‌مندي از خط خوردن از ليست تيم‌ملي بيان‌كرد: معتقدم استحقاق آن را داشتم كه در تيم‌ملي بازي كنم ولي چون مربيگري سليقه‌اي است من از ليست تيم‌ملي خط خوردم ولي اين را بدانيد كه اگر در پرسپوليس بودم صددرصد در تيم‌ملي هم بودم.

10. 5 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

foolad

نصاري: گل‌هايم را به مادرم تقديم مي‌كنم.

قسمت اين بود که گل اول را هم خودم بزنم. من اين گل‌ها را به مادرم تقديم مي‌کنم که مريض بود و حالا مي‌دانم که خيلي خوشحال است.

حکيم نصاري بازيکن 24ساله فولاد خوزستان که از نفت مسجدسليمان به اين تيم آمده است، در بازي با تراکتورسازي دو گل مهم به ثمر رساند تا مرد اول تيمش لقب بگيرد.

او حرف هایش را اينگونه آغاز مي‌کند:«خوشحالم که به لطف خدا و کمک همه بازيکنان توانستم دو گل بزنم. وقتي بازي تمام شد خيلي خوشحال بودم چون همه ما دوست داشتيم از اين وضعيت خارج شويم. ما چند هفته پشت سر هم بدشانسي آورديم ولي اين‌بار بدشانسي را هم شکست داديم.»

نصاري در پاسخ به اين سوال که فکر مي‌کردي در اين ديدار 2گل بزني خاطرنشان مي‌کند:«‌ باور کنيد که مي‌دانستم گل مي‌زنم. من قبل از بازي به روانشناس تيم گفتم که امروز دو گل مي‌زنيم و خودم گل دوم را مي‌زنم. ولي قسمت اين بود که گل اول را هم خودم بزنم. من اين گل‌ها را به مادرم تقديم مي‌کنم که مريض بود و حالا مي‌دانم که خيلي خوشحال است.»

وي درخصوص آينده تيمش گفت: فولاد تيم بسيار جواني است و قطعا در آينده حرف‌هاي زيادي براي گفتن دارد. در حال حاضر تيم فولاد روند رو به رشدي را آغاز كرده و اميدوارم كه اين روند هم‌چنان ادامه داشته باشد.

او در پايان حرف‌هايش مي‌گويد:«‌ بازي بسيار سختي بود و شکست دادن تيم قلعه‌نويي آسان نبود. قبل از بازي آقامجيد روي نقاط ضعف و قدرت تراکتور کار کرده بود و خدا را شکر که پيروز شديم.»

12. 5 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

foolad

آرش افشين:فكر مي‌كنم توپي كه به ديرك دروازه زدم گل شد.

به گزارش خبرنگار بخش ورزشي ايسنا از خوزستان، آرش افشين مهاجم شماره 9 فولادخوزستان گفت: تراكتور تيم بسيار بزرگ و از بازيكنان بسيار خوبي بهره‌مند است ولي تيم ما بسيار جوان‌تر و با انگيزه‌تر بود و با دوندگي كه انجام داد موفق به پيروزي در اين ديدار شد.

وي اظهارداشت: ما نه تنها در اين ديدار بلكه در چهار بازي اخير خيلي خوب بوديم و روند رو به رشدي را در پيش گرفته‌ايم. خدا را شكر مي‌كنم كه توانستيم در اين ديدار پيروز شويم.

وي درخصوص ضربه‌اي كه به ديرك دروازه تراكتور زد، گفت: باتوجه به بازي توپ فكر مي‌كنم كه توپ از خط دروازه عبور كرد و گل سالم بود اما نظر داور مهم است.

بازيكن رامهرمزي فولادخوزستان افزود: معتقدم صحنه‌اي كه بازيكن حريف روي من خطا انجام داد 80 تا 90 درصد پنالتي بود ولي آقاي قهرماني مي‌گويد پنالتي نبود.

وي در ادامه بيان‌كرد: تعطيلات ليگ به ما خيلي كمك كرد و باعث شد تمرينات بهتر و بيشتري برگزار و نقاط ضعف تيم را برطرف كنيم. در حال حاضر تيم بسيار آماده‌اي هستيم.

14. 5 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

foolad

رضا نوروزي:مردانه جنگيديم.

رضا نوروزي، مهاجم شماره 10 فولادخوزستان نيز گفت:‌ بازيكنان تيم بسيار خوب بازي كردند و واقعا مردانه جنگيدند و موفق شدند هر سه امتياز بازي را از‌ آن خود كنند. خدا را شكر كه پيروز ميدان شديم.

وي اظهارداشت: تراكتور تيم خوب و ارزنده‌اي است و با بازيكناني كه دارد دور از انتظار نبود كه در اين ديدار خوب باشد اما در كل ما چون به هر سه امتياز بازي نياز داشتيم برتر از حريف بوديم و موفق شديم پيروز ميدان شويم.

وي بيان‌كرد: در مدتي كه ليگ تعطيل بود تمرينات زيادي نداشتم. تقريبا 20 روز است كه از ناحيه كشاله پا درد دارم. فكر مي‌كنم استراحتي كه در مدت اخير داشتم باعث شد كه بتوانم مقابل تراكتور بازي كنم.

اين مهاجم فولادخوزستان اظهاركرد: تيم ما در حال حاضر شرايط بسيار خوب و روند رو به جلويي دارد. ما اگر در بازي قبل نيز بدشانس نبوديم مي‌توانستيم نتيجه بهتري بگيريم و در جايگاه مناسب‌تري از جدول رده‌بندي قرار بگيريم.

وي گفت: در ديدار مقابل تراكتور يك موقعيت خوب گلزني از دست دادم كه خودم هم قبول دارم ولي اميدوارم كه در بازي‌هاي بعدي جبران كنم.

نوروزي افزود: تيم ما بسيار جوان و با انگيزه است و همين موضوع باعث مي‌شود كه در ميدان دوندگي بسيار خوبي داشته باشيم. بازيكنان ما در بازي امروز نشان دادند كه بسيار آينده‌دار هستند.

وي درخصوص حضورش در تيم‌ملي نيز گفت: به هر حال من تمام تلاشم را انجام مي‌دهم كه به تيم‌ملي دعوت شوم. آرزويم است كه در تيم‌ملي بازي كنم و اميدوارم كه اين طور نيز بشود.

16. 4 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

foolad

آرش افشین: فصل آینده نیز در فولاد خواهم بود.

آرش افشین گفت: با فولاد خوزستان قرارداد دارم و فصل آینده نیز در این تیم خواهم بود.

مهاجم ملی پوش فولاد در گفتگو با ایرنا در خصوص حواشی بوجود آمده در ماه های اخیر مبنی بر انصراف وی از دانشگاه جهت پیوستن به تیم تراكتورسازی گفت: به هیچ عنوان این موضوع صحت ندارد و برای اینكه زودتر معافیتم را بگیرم از دانشگاه انصراف دادم.

بازیكن تیم ملی فوتبال ایران در مورد دلیل عدم حضور خود در بازی دوستانه ایران و موزامیک نیز گفت: به دلیل مصدومیت از ناحیه كشاله ران ، در این دیدار حضور نیافتم.

وی افزود: در آخرین بازی باشگاهی ، كمی از ناحیه كشاله ران با مصدومیت مواجه شدم و فكر می كردم در اردوی تیم ملی بهبود می یابم كه متاسفانه اینگونه نشد و بازی با موزامبیك را از دست دادم.

18. 3 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

foolad

اميرآبادي: اميدوارم در باد پيروزي مقابل پيكان نخوابيم.

مدافع تيم فوتبال فولادخوزستان مي‌گويد اميدوارم در باد پيروزي مقابل پيكان نخوابيم.

مهدي اميرآبادي در گفت‌وگو با خبرنگار بخش ورزشي ايسنا در خوزستان اظهاركرد: معتقدم بازي‌كردن مقابل تيم‌هاي ويسي سخت است چرا كه هميشه خوب فوتبال بازي مي‌كنند.

وي ادامه‌داد: بازي خوب بود و ما در اين ديدار مشكل نداشتيم و توانستيم پس از بردي كه مقابل ملوان به دست آوريم، در اين مسابقه نيز پيروز شويم.

اين بازيكن تيم فوتبال فولادخوزستان بيان‌كرد: پيكان تيم خوبي بود ولي آن‌ها در نيمه دوم واقعا تخريب شدند.

وي با بيان اين‌كه به نظرم ما شايستگي پيروزي در اين ديدار را داشتيم، افزود: بازيكنان ما براي اين ديدار زحمت كشيده بودند و پس از شكست ملوان مغرور نشدند.

اميرآبادي ادامه‌داد: تيم‌مان نسبتا به هماهنگي لازم رسيده است اما مشكل گل‌زني داريم كه اگر اين مورد نيز برطرف شود، ديگر مشكلي نخواهيم داشت.

وي بيان‌كرد:‌ به نظرم جايگاه تيم ما اين جاي جدول نبود و خدا را شكر مي‌كنم كه توانستيم سه امتياز اين بازي را ازآن خودمان كنيم.

مدافع فولادخوزستان اظهاركرد: اميدوارم بازي مقابل نفت آبادان را هم ببريم. نفت تيمي است كه نتيجه نگرفته و به نظرم بازي‌كردن مقابل تيم‌هاي انتهاي جدول نسبت به تيم‌هاي بالاي جدول سخت‌تر است ولي باوجود اين شرايط نيز ما فقط براي كسب سه امتياز به ميدان مي‌رويم.

به گزارش ايسنا، تيم فوتبال فولادخوزستان روز گذشته (پنجم مهرماه) ‌توانست با نتيجه 5 بر صفر پيكان را شكست دهد.

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)