Design & Developed BY Patira

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 23 , از مجموع 23
    مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    Jose Morinio . Afshin GHotbi . Majid Jalali
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847
    تشکر شده 10,655 در 3,070 پست

foolad مصاحبه های بازیکنان فولاد خوزستان

تو این تایپیک مصاحبه های بازیکنان تیم فولاد رو میذاریم.

من نمیخواستم بدم از دست تورو آسون
    تو نمیذاشتی پا بگیره زندگیمون
    من که شنیدم طعنه های اینو اونو
    تو که نذاشتی که بسازیم خونمونو
    اگه تو میموندی تورو میبخشیدم
    ویرایش توسط David7 : 11-26-2012 در ساعت 17:10

2. 3 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

foolad پاسخ : مصاحبه های بازیکنان فولاد خوزستان

والی: عملکرد باشگاه در فصل نقل و انتقالات خوب بود
    .

بازیکن تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت:بازیکن خوب فقط 11 نفر اصلی تیم ملی نیستند و مهره‌هایی که ما امسال گرفتیم توانایی زیادی دارند.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، ایوب والی در مورد شرایطش در فولاد خوزستان به (فارس) گفت: خدا را شکر وضعیت فولاد بسیار خوب است. در هفته اول اردوی تهران در دیدار مقابل نفت تهران دچار مصدومیت شدم که مدتی نتوانستم با تیم تمرین کنم. از دیروز تمریناتم را شروع کردم هرچند که کمی احساس درد می‌کردم اما وضعیتم بسیار بهتر است.

وی در مورد اینکه آیا به دیدار اول فولاد مقابل سپاهان می‌رسد عنوان کرد: همچنان احساس درد می‌کنم اما با توجه به اینکه بازی هفته آینده برگزار می‌شود فکر می‌کنم مشکلم رفع خواهد شد البته بازی کردن یا نکردنم بستگی به تصمیم سرمربی دارد و باید ببینیم نظر سرمربی تیم چیست.

بازیکن فولاد خوزستان در مورد وضعیت این تیم در مسابقات سال آینده اظهار داشت: خدا را شکر بازیکنان خوبی جذب کردیم اما هوای اهواز خیلی ما را اذیت می‌کند. گرمای بسیار زیاد شاید باعث شود در بازی‌ها بدنمان خالی کند اما به هر حال با کادر فنی بازیکنان و مدیریت خوبی که داریم هیچ چیز کم نداریم و امسال می‌توانیم بهتر از پارسال نتیجه بگیریم.والی در پاسخ به این سوال که فولاد خوزستان در نقل و انتقالات نتوانست همانند رقبا ستاره‌های زیادی جذب کند تصریح کرد: این حرف را قبول ندارم اتفاقا بازیکنان بزرگی گرفتیم. فرزاد حاتمی در این اواخر یکی از بازیکنان خوب فوتبال ایران و ملی‌پوش بود. عباس محمد‌رضایی بازیکن فصل قبل استقلال را جذب کردیم. حسن جعفری دو بار با سپاهان به مقام قهرمانی رسیده است. سایر بازیکنانی که به تیم اضافه شده‌اند نیز توانایی‌های زیادی دارند. بازیکن خوب فقط 11 نفر اصلی تیم ملی نیستند و مهره‌هایی که ما امسال گرفتیم توانایی زیادی دارند.

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

بختیار رحمانی:فولاد همیشه به داشته‌های خود می‌نازد.

کاپیتان سرخ پوشان اهوازی گفت: فولاد یک تیم شناخته شده است و در این فصل نیز با وجود بازیکنانی که جذب کردیم حرفی برای گفتن داریم.

به گزارش بختیار رحمانی در گفت‌و‌گو با (فارس) اظهار کرد: باشگاه فولاد در چند سال اخیر هیچ موقع به دنبال بازیکنان اسم و رسم‌دار نبوده و همیشه به داشته‌های خود می‌نازد.
    وی بیان کرد: فولاد یک تیم شناخته شده است و در این فصل نیز با وجود بازیکنانی که جذب کردیم حرفی برای گفتن داریم.
    هافبک فولاد خوزستان گفت: در دو سال اخیر باشگاه فولاد بازیکنان خارجی خوبی جذب تیم کرده است و خوشبختانه در این فصل نیز دو بازیکن خوب برزیلی در پست‌های هافبک وسط و دفاع آخر به تیم اضافه شده‌اند.

وی به بازی‌های تدارکاتی این تیم در هفته‌های اخیر اشاره کرد و افزود: خوشبختانه بازی‌های تدارکاتی بسیار خوبی انجام دادیم و مهم‌ترین بازی ما در مقابل پرسپولیس بود که منجر به هماهنگی بیشتر تیم شد.

رحمانی ادامه داد: همچنین فردا یک بازی تدارکاتی دیگر با تیم فولاد نوین برگزار خواهیم کرد که امیدوارم این بازی موجب هماهنگی بیشتر بازیکنان تیم شود.

وی در خصوص بازی اول تیمش مقابل زردپوشان اصفهانی گفت: سپاهان تیم بزرگی بود و همه ساله خوب است و امسال نیز از بازیکنان بسیار خوبی بهره می‌برد.کاپیتان سرخ پوشان اهوازی ادامه داد: معتقدم که به سود ما شد که بازی اول خود را در مقابل این تیم برگزار می‌کنیم چرا که بازی کردن در اواسط فصل که بازیکنان به هماهنگی بهتری می‌رسند بسیار سخت‌تر است.

وی با اشاره به اینکه از صعود استقلال به لیگ بر‌تر خیلی خوشحال شدم گفت: دلم برای دربی‌های اهواز تنگ شده است و حضور استقلال باعث شد که بار دیگر شاهد دربی اهوازی‌ها باشیم.

رحمانی با بیان اینکه حضور استقلال در لیگ بر‌تر بسیار امیدوارکننده بوده اما اگر زمین مناسب داشتیم خیلی بهتر می‌شد؛ افزود: متاسفانه نداشتن زمین مناسب یکی از مشکلات ما در فصل گذشته بود که در این فصل با حضور استقلال خوزستان این مشکل پر رنگ‌تر خواهد شد.

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

مهدي نوری: بابت گل نكردن پنالتي از هواداران عذرخواهی می کنم
    .

هافبک تیم فوتبال فولادخوزستان بابت از دست دادن پنالتی تيمش در بازی با سپاهان از مردم و هواداران عذرخواهی كرد.

مهدی نوری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) ـ منطقه‌خوزستان ـ اظهار کرد: در بازی با سپاهان ما برای كسب امتیاز به اصفهان رفته بودیم و در نیمه نخست هم بد بازی نکرديم ولی روی یک بدشانسی گل دریافت کردیم. در بین دو نیمه نیز با صحبت هایی که حسین آقا با بازیکنان انجام داد، نيمه دوم را خوب شروع کردیم و یک پنالتی هم به دست آوردیم که متاسفانه تبدیل به گل نشد.

وی ادامه‌داد: گل شدن پنالتی ها همیشه 50 - 50 است. روي اين ضربه هم خیلی تمرکز کرده بودم ولی این توپ به تیر دروازه برخورد کرد و وارد دروازه رحمان احمدی نشد.

اين بازیکن تیم فوتبال فولادخوزستان در پاسخ به اين پرسش كه باتوجه به اين كه تيم تان يك گل از حريف عقب بود آيا با استرس پشت توپ نيستاديد؟ گفت: خير، استرسي نداشتم؛ در خیلی از بازی های گذشته مان نيز با این که یک گل عقب بودیم ولی اگر پنالتی اي نصيب مان مي شد، آن را تبدیل به گل مي کرديم.

نوری درخصوص ديدار تيمش در هفته دوم رقابت ها خاطرنشان‌کرد: بازی دوم ما با فجرشهیدسپاسی شیراز در اهواز است و ما در این دیدار محکوم به برد هستیم. تیمی که می خواهد برای قهرمانی بجنگند، مطمئنا باید خوب نتیجه بگیرد. ما از امروز تمرینات‌مان را برای پیروزی مقابل فجر شروع می کنیم و امیدوارم با رسيدن به سه امتياز بتوانیم مردم را خوشحال کنیم.

وی با دعوت از هواداران فولاد جهت حضور در ورزشگاه برای بازی با فجر عنوان‌کرد: لازم است هواداران همیشه در کنار ما باشند؛ چرا كه هر چه داریم از آن ها است. هواداران قوت قلب ما هستند و به ما انرژی مي دهند و مطئمن باشند اگر به ورزشگاه بيايند، دست پر به خانه باز می گردند.

به گزارش ايسنا، ديدار تيم‌هاي فولاد‌خوزستان و سپاهان اصفهان در چارچوب هفته نخست ليگ‌برتر فوتبال كشور روز پنج‌شنبه(سوم مردادماه) با برتري 2 بر صفر سپاهان در اصفهان به پايان رسيد.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)