Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 23
    مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    Jose Morinio . Afshin GHotbi . Majid Jalali
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847
    تشکر شده 10,655 در 3,070 پست

foolad مصاحبه های بازیکنان فولاد خوزستان

تو این تایپیک مصاحبه های بازیکنان تیم فولاد رو میذاریم.

من نمیخواستم بدم از دست تورو آسون
    تو نمیذاشتی پا بگیره زندگیمون
    من که شنیدم طعنه های اینو اونو
    تو که نذاشتی که بسازیم خونمونو
    اگه تو میموندی تورو میبخشیدم
    ویرایش توسط David7 : 11-26-2012 در ساعت 18:10

2. 3 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

foolad

كاپيتان فولاد: با نفت رقابت سختي خواهيم داشت.

كاپيتان تيم فوتبال فولادخوزستان پيش از مصاف تيمش برابر طلايي‌پوشان آبادان گفت: اميدوارم در اين بازي در كنار نتيجه خوب، فوتبال زيبايي را به نمايش بگذاريم.

بختيار رحماني در گفت‌وگو با خبرنگار بخش ورزشي ايسنا در خوزستان اظهاركرد: تيم ما اكنون از نظر روحي و فني در شرايط خوبي است ولي متاسفانه هر زماني برابر ديگر نماينده‌ي استان قرار مي‌گيريم، اين تيم در بحران است.

وي افزود: اين بازي هميشه حساسيت‌هاي خاصي را داشته و نبايد آن را دست‌كم بگيريم.

كاپيتان تيم فولادخوزستان ادامه‌داد: اين بازي براي ما از تمام ديدار‌هاي گذشته سخت‌تر است ولي تيم ما تاكنون برابر صنعت نفت نتايج خوبي را كسب كرده است.

وي تصريح‌كرد: تيم حريف باتوجه به شرايط بحراني كه دارد به شدت به سه امتياز اين بازي نيازمند است، به همين دليل رقابت سختي را پيش‌رو داريم.

رحماني اظهاركرد: اميدواريم در اين بازي نيز نتيجه خوبي بگيريم تا بتوانيم سير صعودي خوبي را كه در پيش گرفته‌ايم، ادامه دهيم.

وي افزود: از هواداران مي‌خواهيم تا در اين بازي نيز ما را حمايت كنند تا بتوانيم با تكيه بر حمايت آن‌ها، بازي باكيفيت و جذابي را ارايه دهيم.

كاپيتان تيم فولادخوزستان بيان‌كرد: تيم ما اكنون به فولاد واقعي تبديل شده و بازيكنان ما به خودباوري لازم رسيده‌اند و براي تنها هدف خود يعني كسب سهميه‌ي آسيا تلاش مي‌كنند.

4. کاربر روبرو از پست مفید David7 تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

foolad

گلر فولاد: در درگیری آخر بازی بی تقصیر بودم

ارشاد يوسفي، گلر تيم فولادخوزستان درخصوص اين بازي گفت: هر دو تيم بازي خوبي را ارايه دادند ولي تيم ما به انسجام خوبي رسيده و روند خوبي را نيز در پيش گرفته و اميدواريم اين روند همچنان ادامه داشته باشد.

وي درخصوص درگيريش با مهدي دغاغله بازيكن تيم نفت آبادان خاطرنشان كرد: تيم ما گل خورده بود و ما بايد بازي را شروع مي كرديم، نبايد بازيكن حريف آن برخورد را انجام مي داد ولي براي ما همه چيز تمام شد و بايد از نتيجه اي كه كسب كرديم خشنود باشيم.

گلر تيم فولادخوزستان ادامه داد: داور بازي به اين صحنه كاملا نزديك بود و بهترين تصميم را گرفت و اخراج بازيكن حريف نشان مي دهد كه من در آن صحنه بي تقصير بودم.

6. کاربر روبرو از پست مفید David7 تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

foolad

بختيار رحماني: براي كسب سهميه آسيا حساب ويژه‌اي باز كرده‌ايم

كاپيتان تيم فولادخوزستان گفت: تيم ما در اين فصل براي كسب سهميه آسيا حساب ويژه‌اي باز كرده است.

بختيار رحماني در گفت‌وگو با خبرنگار بخش ورزشي ايسنا در خوزستان درخصوص آخرين وضعيت تيمش در اردوي تداركاتي كرج اظهاركرد: ‌تيم ما روند صعودي خوبي را در پيش گرفته بود و اين تعطيلي‌ها شايد براي تيم ما خوب نباشد ولي سعي داريم با تمرينات مداوم و بازي‌هاي تداركاتي، آمادگي خود را دوچندان كنيم.

وي افزود: ‌ما در سه بازي نخست در حد خودمان ظاهر نشديم ولي از هفته چهارم به بعد خوب كار كرديم و اكنون در اوج آمادگي هستيم و حريفان ما بايد براي امتيازگرفتن از ما خيلي تلاش كنند.

اين بازيكن تيم فولادخوزستان درخصوص بازي تيمش برابر گهر دورود گفت:‌ گهر يكي از تيم‌هاي جديد ليگ برتر است و با اين‌كه شناخت زيادي از آن‌ها نداريم ولي باتوجه به آمادگي بالايي كه داريم، مي‌توانيم با دست پر به خانه بازگرديم.

وي خاطرنشان‌كرد‌: براي ما فرقي نمي‌كند برابر تيم‌هاي صاحب‌نامي چون استقلال و پرسپوليس قرار بگيريم يا مقابل تيم‌هاي ناشناخته؛ در هر صورت تنها با انگيزه‌ي شكست حريف به ميدان مي‌رويم.

رحماني درباره حضور هواداران در ورزشگاه گفت: ‌تيم ما در چند هفته اخير بازي‌هاي خوبي را ارايه داده و نتايج خوبي كسب كرده است بنابراين اميدواريم هواداران در ادامه بيشتر ما را حمايت كنند تا بتوانيم با تكيه بر حمايت آن‌ها، جزو يكي از مدعيان كسب سهميه آسيا باشيم.

8. کاربر روبرو از پست مفید David7 تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

foolad

مهرداد جماعتي: مي‌توانيم سهميه آسيا را كسب كني

بازيكن تيم فوتبال فولادخوزستان مي‌گويد اكنون تيم‌مان شرايط خوبي دارد و به نظرم مي‌توانيم سهميه آسيا را به دست آوريم.

مهرداد جماعتي در گفت‌وگو با خبرنگار بخش ورزشي ايسنا در خوزستان اظهار‌كرد: باتوجه به تعطيلي ليگ، از شنبه (15 مهرماه) اردوي تداركاتي‌مان را در كردان ‌كرج بر پا كرديم كه اين اردو 21 مهر به پايان مي‌رسد.

وي با بيان اين‌كه اكنون بازيكنان‌مان در شرايط روحي و رواني خوبي به سر‌ مي‌برند، ادامه‌داد: در قالب اين اردو روز گذشته (19 مهرماه) يك ديدار تداركاتي با داماش گيلان برگزار كرديم كه توانستيم در اين بازي تيم حريف را با نتيجه 2 بر يك شكست دهيم.

اين بازيكن تيم فوتبال فولادخوزستان بيان‌كرد: اين مسابقه محك خوبي براي ما بود و پيروزي در آن نيز روحيه ما را براي ادامه كار در ليگ و بازي برابر گهر مضاعف كرد.

وي عنوان‌كرد: امروز نيز يك ديدار تداركاتي با سايپاي كرج برگزار مي‌كنيم و فردا پس از برگزاري تمرين با وزنه، اردوي‌مان به پايان مي‌رسد و راهي اهواز مي‌شويم.

جماعتي خاطرنشان‌كرد: در حال پشت سر گذاشتن تمرينات خوبي هستيم تا شرايط و آمادگي‌مان را از نظر كيفي براي ديدار با گهر دورود بالاتر ببريم و بتوانيم اين تيم را شكست دهيم.

وي درباره تيم گهر اظهار‌كرد: روز جمعه (28 مهرماه) ميهمان اين تيم خوب هستيم. مظلومي به تازگي هدايت اين تيم را بر عهده گرفته است و فكر مي‌كنم بازي سختي برابر آن داشته باشيم.

اين بازيكن تيم فوتبال فولادخوزستان تعطيلات ليگ را به ضرر تيمش دانست و گفت: به دليل اين‌كه ما در حال طي‌كردن روند خوبي بوديم و روحيه تيم‌مان نيز خوب بود، اين وقفه براي ما مناسب نبود.

10. کاربر روبرو از پست مفید David7 تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

foolad

بختيار رحماني: ديگر نمي‌دانم چه كنم تا به تيم‌ملي دعوت شوم

كاپيتان تيم فولادخوزستان مي‌گويد ديگر نمي‌دانم بايد چه عملكردي داشته باشم تا به تيم‌ملي دعوت شوم.

بختيار رحماني در گفت‌وگو با خبرنگار بخش ورزشي ايسنا در خوزستان در پاسخ به اين سوال كه تا چه اندازه به ملي‌پوش شدن اميدوار هستي؟ اظهاركرد: اگرچه به تيم‌ملي دعوت نشده‌ام ولي با اين وجود همچنان به اميد پوشيدن پيراهن تيم‌ملي كشورم تلاش مي‌كنم.
    كاپيتان تيم فولادخوزستان در ادامه درباره بازي اين هفته تيمش برابر فجرسپاسي شيراز گفت: اگرچه تيم حريف جوان و دونده است ولي ما نيز تجربه‌ي لازم را براي رويارويي برابر چنين تيم‌هايي داريم.

وي افزود: ‌تيم ما براي اين بازي از آمادگي خوبي برخوردار است و سعي داريم از امتياز ميزباني حداكثر استفاده را ببريم. فجر يكي از تيم‌هاي خوب ليگ است ولي ما نيز دست كمي از آن‌ها نداريم و نسبت به آن‌ها باتجربه‌تر هستيم.
    رحماني ادامه‌داد: تيم ما اگر در اين بازي فوتبال هميشگي خود را ارايه دهد، مي‌توانيم سه امتياز را ازآن خود كنيم. تيم ما همچنان نيازمند تمركز بيشتري است تا بتوانيم سير صعودي خود را ادامه دهيم.
    وي بيان‌كرد: متاسفانه در بازي گذشته چند بازيكن مصدوم داشتيم كه تا اندازه زيادي در كيفيت كار تيم‌مان تاثيرگذار بود ولي در اين هفته با تمام قوا به مصاف حريف مي‌رويم.
    اين بازيكن قرمزپوشان اهوازي اظهاركرد: انتظارمان از هواداران اين است كه همچنان ما را حمايت كنند و روحيه‌ي مضاعفي به ما بدهند تا بتوانيم با انگيزه‌ي بالايي به مصاف فجر برويم.

12. کاربر روبرو از پست مفید David7 تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

foolad پاسخ : مصاحبه های بازیکنان فولاد خوزستان

محمدرضایی:امیدوارم در فولاد به موفقیت برسم.

بازیکن جدید تیم فوتبال خوزستان گفت: ‌فولاد تیم بزرگی است،ساختار مدیریتی این تیم بسیار قوی است و کادر فنی بزرگی دارد.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، عباس محمدرضایی در گفت‌وگو با (فارس)، در مورد حضورش در تیم فولاد خوزستان گفت:‌فولاد تیم بزرگی است، ساختار مدیریتی این تیم بسیار قوی است و کادر فنی بزرگی دارد. در راس مدیریت دهکردی و در رأس فنی حسین فرکی که یک مربی با اخلاق و صاحب سبک است حضور دارد.

محمدرضایی در مورد هدفش از حضورش در فولاد خاطرنشان کرد: تمام تلاشمان را می‌کنیم تا اهداف باشگاه و کادر فنی را اجرایی کرده و نتایج خوبی بگیریم امیدواریم هواداران پرشمار فولاد خوزستان از نتایج این تیم خوشحال شوند.

بازیکن جدید فولاد خوزستان در مورد اینکه این تیم کار سختی در پیش دارد، اظهار داشت: همه باید دست به دست یکدیگر بدهیم تا در مسیر سختی که قرار داریم به موفقیت برسیم. با همبستگی و تلاش فراوان می‌توانیم به اهداف باشگاه که قهرمانی در لیگ برتر و موفقیت در آسیا است برسیم.

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

مهدی نیایش: به دنبال آقای گلی هستم.

بازیكن جدید تیم فوتبال فولاد‌خوزستان می گوید همیشه به دنبال آقای گلی بوده ام و هدف های بزرگی در سر دارم.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، مهدی نیایش در گفت‌وگو با (ایسنا) اظهار‌كرد: برای پیشرفت و باتوجه به این كه فولاد، تیم بزرگی است و امكانات خیلی خوبی دارد، به این تیم آمدم. به نظرم امكانات باشگاه فولاد با هیچ باشگاهی قابل قیاس نیست و معتقدم اگر كسی بخواهد در فوتبال پیشرفت كند، باشگاهی بهتر از فولاد پیدا نمی‌كند؛ در این جا جو خوبی هم حاكم است.

وی که سابقه آقای گلی لیگ امید کشور با پیراهن فولاد را دارد، گفت: همیشه و در همه حال به دنبال آقای گلی هستم و دوست دارم بهترین باشم. به هدف‌های بزرگی فكر می‌كنم و تلاش می‌كنم به آن‌ها برسم. همچنین تلاش می‌كنم جای افشین را به خوبی پر كنم و از هواداران می‌خواهم برای موفقیت تیم مانند همیشه از فولاد حمایت كنند.

بازیکن جدید سرخ پوشان اهوازی درباره شرایط این تیم گفت: فولاد شرایط خوبی دارد و مطمئن باشید ما در فصل جدید نسبت به سال قبل، عملكرد بهتری خواهیم داشت و جایگاه بالاتری به دست خواهیم آورد.

وی درخصوص سابقه خود نیز بیان کرد: متولد سال 1370 از شهرستان بهبهان هستم و فوتبالم را از مدرسه فوتبال همین شهر شروع كردم. پس از آن به نیروی زمینی اهواز آمدم و سپس به مدت پنج سال در تیم های رده های سنی نوجوانان تا بزرگسالان استقلال اهواز بازی كردم.نیایش ادامه‌داد: امسال سومین سالی است كه در تیم‌های فولاد حضور دارم و سال گذشته نیز توانستم عنوان آقای گلی لیگ‌ برتر امید كشور را كسب كنم.

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

مهدی نوری: هنوز به آمادگی كامل نرسیده‌ایم.

مهدی نوری گفت: بازیكنان تیم در حال تلاش هستند تا به آن چه مدنظر كادر فنی است، برسیم.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، هافبك تیم فوتبال فولاد‌خوزستان در گفت‌وگو با (ایسنا) اظهاركرد: تیم در حال حاضر در اردوی آخر خود در تهران به سر می برد. اعضای تیم در این اردو نسبت به اردوی قبل كامل‌تر هستند. همچنین تنها مصدوم‌ ما یكی از گلرهایمان است كه دچار شكستگی از ناحیه انگشت شده است.

وی اضافه‌كرد: بازیكنان برزیلی نیز كه به تازگی به تیم پیوسته اند هم در اردوی تهران مشغول تمرین هستند تا خود را برای مسابقات آماده كنند. بازیكنان هنوز به آمادگی كامل نرسیده‌اند ولی در حال تلاش هستیم تا به آن چه مدنظر كادر فنی است، برسیم.

این بازیكن تیم فوتبال فولاد‌خوزستان خاطرنشان‌كرد: امكانات در تهران خوب و آب و هوای این شهر نیز مطلوب است. ما اگر در اهواز بودیم، شاید یك جلسه هم نمی‌توانستیم تمرین كنیم ولی در این جا صبح و بعدازظهر مشغول تمرین هستیم.

نوری با اشاره به نفرات جدید تیم بیان‌كرد: تیم ما در فصل نقل و انتقالات نفرات خوبی را جذب كرده است و این در حالی بود كه تنها آرش افشین از تیم جدا شد. افشین بازیكن خوبی بود، هر چند كه در سال گذشته خیلی با مصدومیت روبه‌رو شد و برای تیم بازی نكرد.

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

شریفات:امیدوارم بتوانم رضایت کادر تیم ملی را جلب کنم.

مهاجم تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: خریدهای خوبی انجام دادیم و اگر نفرات جدید در حد توقعات عمل کنند، مشکلی نداریم.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، اسماعیل شریفات در گفت‌وگو با (فارس)، در مورد وضعیت فولاد خوزستان، گفت: در شرایط خوبی قرار داریم، پس از انجام تمرینات بدنسازی بازی‌های دوستانه را برگزار می‌کنیم و کم‌کم به انجام کارهای سرعتی روی می‌آوریم. تیم شرایط بسیار خوبی دارد و همه چیز مطلوب است.

وی در مورد اینکه انتظارات از فولاد بالا رفته است آیا این تیم می‌تواند فصل بعد در 3 جبهه به عنوان مدعی حاضر شود، عنوان کرد: با توجه به عملکرد خوب تیم در سال گذشته انتظارات از فولاد بالا رفته و همه توقع دارند امسال بهتر از پارسال باشد خوشبختانه باشگاه خریدهای خوبی انجام داده و اگر نفرات جدید آن طور که از آنها توقع می‌رود بتوانند عمل کنند، انشاءالله نتایج خوبی می‌گیریم و می‌توانیم انتظارات را برآورده کنیم.

مهاجم فولاد در مورد اینکه آیا امسال به حضور در جام جهانی فکر می‌کند، خاطرنشان کرد: هرکس برای خودش انگیزه‌هایی دارد و هیچ کسی را نمی‌بینید که دوست نداشته باشد پیراهن تیم ملی را به تن کند، اول از همه تمام تلاش خود را می‌کنیم تا فولاد در لیگ برتر و مسابقاتی که در پیش دارد به موفقیت برسد و پس از آن با گرفتن نتایج خوب تیمی، مطمئنا عملکرد ما نیز بیشتر به چشم می‌آید. امیدوارم امسال با عملکردم بتوانم رضایت کادر فنی تیم ملی را جلب کنم.

وی در مورد دیدار دوستانه فردای پرسپولیس مقابل فولاد و اینکه آیا نگران نیست اتفاقات سال گذشته تکرار شود، گفت: بعضی وقت‌ها اتفاقاتی در فوتبال می‌افتد که مربوط به همان لحظه است و نباید زیاد به آنها پرداخت بعد از آن بازی دوستانه در دیدار لیگ برتر در ورزشگاه آزادی وقتی به مصاف پرسپولیس رفتیم فکر می‌کردم تماشاگران این تیم واکنش داشته باشند اما آنها برخورد بسیار خوبی داشتند و تنها تیم خود را تشویق کردند. هواداران پرسپولیس بسیار فهیم هستند و هیچ مشکلی به وجود نمی ‌آید.

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

در گفتگو با فرزاد حاتمی؛ از شخصیت تیمی تا درخواست از هواداران و فولاد آسیایی

آخرین شاگرد حسین فرکی که در روزهای پایانی نقل و انتقالات به عضویت باشگاه فولاد خوزستان در آمد، بازیکنی است که هم سابقه قهرمانی در لیگ برتر ایران را دارد و هم نایب قهرمانی، مهاجمی که پیش از این در بازی های آسیایی حضور داشته و امسال نیز می تواند دوباره این حضور را تجربه کند.
    به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، قطعا خواندن حرف های فرزاد حاتمی و دانستن دیدگاهش درخصوص فولاد و لیگ برتر سیزدهم خالی از لطف نمی باشد.

* فرزاد حاتمی متولد چه سالی است و فوتبالش را از کجا آغاز کرده ؟
    متولد1364 و فوتبالم را از رده های پایه ای باشگاه راه آهن تهران آغاز کردم. پس از حضور چند ساله در این باشگاه به عضویت تیمی در آذربایجان درآمدم و سپس در تیم های لیگ برتری سپاهان اصفهان، صبای قم، تراکتور سازی تبریز و استقلال تهران حضور داشتم.

* با داشتن سابقه حضور در دیگر تیم های لیگ برتری، در گذشته چه دیدگاهی از «فولاد خوزستان» به عنوان یک رقیب داشتید؟
    به طور کل تیم فولاد برای من به عنوان یک تیم دارای شخصیت شناخته می شد، این تیم در سالهای گذشته سابقه قهرمانی در لیگ برتر را داشت و از همان زمان بازیکنانش در تیم ملی حضور چشمگیری داشتند و معتقدم که این باشگاه استعدادهای خوبی را به فوتبال ایران معرفی کرد. پس از آن فولاد دچار مشکلاتی شد که باعث پائین آمدن جایگاهش در جدول شد تا اینکه با حضور حسین فرکی و همچنین جواب دادن های سیاست های کلان این باشگاه شاهد درخشش دوباره این تیم و رسیدن به جایگاه حقیقی اش در میان تیم های لیگ برتری بودیم.

* حضور در یک تیم خوزستانی چه تفاوتی با دیگر تیم های کشور دارد؟
    به هر حال در خطه جنوب و بخصوص استان خوزستان، فوتبال ورزش اصلی مردم به حساب می آید و این موضوع از یک جهت خوب است و از جهت دیگر کار را برای برخی از بازیکنان سخت می کند. فکر می کنم بازیکنانی که بتوانند در استان خوزستان و در سطح باشگاه های لیگ برتری آن به جایگاهی برسند، باید علاوه بر کادر فنی نظر هواداران فوتبالی آن را جلب کنند. این موضوع را به این شدت در تیم های دیگر استانها شاهد نیستیم، در استان خوزستان یک فهم و درک بالایی از فوتبال بین مردم و تماشاگران وجود دارد.

* با توجه به زمان ثبت قرارداد شما و باشگاه، فکر می‌کنید چه زمانی با تیم هماهنگ شوید؟
    بعد از اردوی یک ماهه تیم ملی، یک استراحت یک هفته ای داشتم و پس از آن بصورت شخصی جلسات تمرینی را دنبال می کردم. خوشبختانه از لحاظ آمادگی بدنی شرایط خوبی دارم اما درخصوص هماهنگی باید سعی و تلاش زیادی کنم که با هم تیمی هایم هماهنگ بشوم.
    مطمئنا بازی کردن در تیمی چون فولاد با دیگر تیم های لیگ فرق دارد و با توجه به مدعی بودن فولاد در لیگ برتر و همچنین بالا رفتن انتظارات مردم از این تیم باید خیلی زود خودم را به شرایط ایده آل برسانم.

* با اولین حضور در تمرین فولاد، چه چیزی دستگیرت شد؟
    اینجا همه برای قهرمانی در لیگ برتر تلاش می کنند و یک نوع هماهنگی و اتحاد تیمی در اردو حاکم است. قطعا برای من، یک تجربه جدید و خوبی خواهد بود و امیدوارم که با حضورم در جریان تمرینهای تیم، بیشتر با این جو هماهنگ شوم و در نهایت بازدهی مثبتی برای فولاد خوزستان داشته باشم.

* حاتمی سابقه حضور در لیگ برتر و پوشیدن پیراهن تیم ملی را دارد، پیراهن قرمز فولاد و حضور در لیگ سیزدهم تا چه اندازه جذابیت دارد؟
    خیلی زیاد. باشگاه فولاد خوزستان امسال در بالاترین سطح لیگ آسیا حاضر است و این یک فرصت خوبی برای من و همه بازیکنان تیم است.
    از سوی دیگر همیشه گفته ام و علاقه داشتم که شاگردی فرکی را بکنم و امروز خوشحالم که شاگرد فردی هستم که مربی تیم ملی بوده است و نصف بازیکنان تیم ملی شاگرد ایشان هستند. به چند دلیل تیم فولاد را انتخاب کردم، این باشگاه از لحاظ شخصیتی و امکاناتی جزو برترین های کشور است و خوشبختانه مردم اهواز و مسئولان باشگاه ، فوتبال را بلدند و به خوبی می‌فهمند.

*چقدر برای رسیدن به عنوان آقای گلی شانس داری؟
    رسیدن به عنوان آقای گلی خیلی سخت است. من تلاش می‌کنم مفید بازی کنم و مهم این است که فولاد خوزستان قهرمان شود.

* به عنوان عضو جدید تیم، چه سخنی با فولادی ها دارید؟
    از همه آنها یک انتظار دارم، دوست دارم به فرزاد حاتمی با حمایت هایشان روحیه بدهند تا هرچه زودتر بتوانم در کنار دیگر بازیکنان باشگاه، پاسخ مثبتی به انتظاراتشان در لیگ برتر، جام حذفی و لیگ آسیا بدهم. به هر حال فصل اول حضور من در فولاد است و هواداران تیم می توانند خیلی به من کمک کنند.امیدوارم هواداران فولاد از من حمایت کنند تا یکسال خوب را در این تیم سپری کنم.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)