Design & Developed BY Patira

صفحه 1 از 34 12311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 331
    مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    Jose Morinio . Afshin GHotbi . Majid Jalali
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847
    تشکر شده 10,655 در 3,070 پست

mancity ★کلوپ هواداران منچستر سیتی★

آخرین خبرها از باشگاه منچسترسیتی 2011/12

آخرین اخبار از باشگاه منچستر سیتی در این تاپیک قرار خواهد گرفت.
    من نمیخواستم بدم از دست تورو آسون
    تو نمیذاشتی پا بگیره زندگیمون
    من که شنیدم طعنه های اینو اونو
    تو که نذاشتی که بسازیم خونمونو
    اگه تو میموندی تورو میبخشیدم
    ویرایش توسط feri71 : 10-24-2011 در ساعت 19:59

2. 8 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

mancity

روبرتو مانچینی، سرمربی منچسترسیتی، معتقد است علی رغم اینکه تبس در حال حاضر در شرایط خوبی به سر نمی برد اما آینده او همچنان در این باشگاه رقم خواهد خورد.
    به گزارش خبرگزاری فوتبال جزیره و به نقل از گل، این ستاره آرژانتینی که به دنبال جدایی از این باشگاه بود، در دیدار این هفته سیتی در لیگ قهرمانان بار دیگر روی نیمکت نشست.
    مانچینی در گفتگو با اسکای اسپورت گفت:” در حال حاضر بازیکنانی هستند که بهتر از او بازی می کنند. مارلوس باید تمرینات خودش را تشان بدهد.. وقتی او به شرایط ایده آل برسد، بازی خواهد کرد.
    نمی دانم او از این شرایط راضی است یا نه اما هر بازیکنی وقتی بازی نمی کند، راضی نیست. این طبیعی است. اما ما بازیکنان دیگری هم داریم که شایسته بازی کردن هستند.
    این از نظر من خوب است زیرا کارلوس بازیکنی است که می تواند در هر فصل ۲۰ گل بزند و اگر همه مهاجمان ما بتوانند گل های زیادی به ثمر برسانند، ما شرایط بسیار خوبی خواهیم داشت.”

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. 6 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

mancity

سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی از افزایش آمادگی بازیکن تازه‌وارد خود در تمرینات اظهار رضایت کرد.
    به گزارش خبرگزاری فوتبال جزیره و به نقل از دیلی میل، روبرتو مانچینی که در تابستان سال جاری اوون هارگریوز، هافبک سال‌های نه چندان دور بایرن‌مونیخ آلمان را از منچستریونایتد به خدمت گرفت، گفت: وضعیت آمادگی هارگریوز بسیار امیدبخش است. او همچنان با شور و انگیزه فراوان به کار در تمرین می‌پردازد. شرایطش خیلی خوب و رضایت بخش است.
    او ادامه داد:‌ روز پنج‌شنبه به مدت یک ساعت بازی کرد. فکر می‌کنم در همان مدت تا حدی خسته شد، اما اکنون آثار خستگی را از تن خارج کرده و به وضعیت بهتری رسیده است.
    مربی ایتالیایی آبی‌های شهر منچستر افزود: هارگریوز‌ بازیکن خوبی است. او به کارش عشق می‌ورزد و روحیه حرفه‌ای دارد. مطمئن هستم با او به موفقیت خواهیم رسید. او بازیکنی جنگنده و با تجربه است که به کار تیم در فصل جاری حتما خواهد آمد.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

6. 8 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

mancity

اوون هارگریوز هافبک باشگاه منچسترسیتی مطمئن نیست می تواند بعد از ۳ سال دست و پنجه نرم کردن با مصدومیت بار دیگر به فوتبال خود در سطح حرفه ای ادامه دهد یا خیر.
    به گزارش خبرگزاری فوتبال جزیره و به نقل از گل، این در حالی است که آزمایشات پزشکی نشان می دهد او در حال حاضر کاملا آماده است و میتواند به فوتبال خود ادامه دهد.
    هارگریوز در گفتگو با اسکای اسپورتس می گوید:” با بهترین پزشکان انگلیس ملاقات داشته و در مورد آینده ام از آنها سئوال کرده ام. می خواهم مطمئن شوم که می توانم فوتبالم را ادامه دهم. ”
    این هافبک ۳۰ ساله در سه سال حضورش در منچستریونایتد تنها ۵ بار برای این تیم به میدان رفت و بیشتر زمان به دلیل مصدومیت خانه نشین بود. سرانجام هم فرگوسن تصمیم گرفت قرارداد او را تمدید نکند و هارگریوز به عنوان بازیکن آزاد تابستان امسال به منچسترسیتی پیوست.
    او شب گذشته در اولین بازی اش برای من سیتی در جام اتحادیه مقابل بیرمنگام نمایش بسیار خوبی داشت و اولین گلش را هم به ثمر رساند.

8. 6 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

mancity

باشگاه منچسترسیتی تابستان امسال در یک اقدام عجیب و در عین حال جالب اوون هارگریوز هافبک انگلیسی و اسبق منچستریونایتد را به خدمت گرفت.
    به گزارش خبرگزاری فوتبال جزیره و به نقل از گل، هارگریوز که پیش از این عضو یونایتد بود به دلیل مصدومیت های پیاپی و بلند مدت از سوی شیاطین سرخ به عنوان بازیکن آزاد معرفی شد. اما روبرتو مانچینی او را به عنوان جانشین پتریک ویرا به خدمت گرفت.
    با وجود سابقه مصدومیت های طولانی هارگریوز، ویرا معتقد است او در این تیم موفق خواهد شد.
    ویرا می گوید:” اوون بازیکن فوق العاده ای است اما بسیار بدشانس بوده است و چندین سال خوب فوتبالش را به دلیل مصدومیت از دست داده است.”
    “او بازیکن با استعدادی است و من مطمئنم در منچسترسیتی موفق خواهد شد.”

10. 6 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

mancity

به گزارش خبرگزاری فوتبال جزیره، روبرتو مانچینی سرمربی ایتالیایی منچسترسیتی اعلام کرد نایجل دی یانگ هافبک هلندی این تیم مصدومیت خود را پشت سر گذاشته و اکنون در آستانه بازگشت به میادین قرار دارد.
    دی یانگ در دیدار نخست من سیتی در لیگ برتر مقابل سوانسی دچار مصدومیت شد و از آن زمان تا به حال نتوانسته برای ایستلندرز به میدان برود.
    مانچینی روز گذشته اعلام کرد در بازی مقابل اورتون نه، اما او می تواند در بازی مقابل بایرن مونیخ در چارچوب رقابت های لیگ قهرمانان سیتی را همراهی کند.
    مانچینی می گوید:” نایجل تقریبا دوران مصدومیت خود را پشت سر گذاشته اما نمی تواند هنوز در دیدار مقابل اورتون ما را همراهی کند. او در بازی مقابل بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان برای سیتی به میدان خواهد رفت. او بازیکن بسیار مهمی است و امیدوارم هر چه زودتر به ترکیب اصلی سیتی بازگردد.”

12. 6 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

mancity

مربی باشگاه منچستر سیتی، روبرتو مانچینی از بازگشت رویایی اوون هارگریوز به شرایط آرمانی احساس خوشحالی میکند و تحت تاثیر بازی زیبای او قرار گرفته است.
    به گزارش خبرگزاری فوتبال [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]، مانچینی از خرید هارگریوز در ابتدای فصل به خاطر مصدومیت های زیاد او در طی این ۴ سال نگرانی فراوانی داشت اما حالا از این بازیکن ۳۰ ساله احساس رضایت دارد.
    ” وقتی او به باشگاه آمد فکر میکردیم او بتواند در عرض دو ماه به مرز آمادگی برسد و ما برای او، در ماه های دسامبر و ژانویه برنامه داشتیم.
    ” او روز به روز بهتر میشد اما در چهارشنبه خیلی بهتر بود، نه بخاطر گل زنی بله به خاطر حرکات خوبش.
    ” ما باید بدن اورا آزمایش کنیم و از او کار بکشیم تا اگر خوب کار کرد در مقابل یونایتد بازی کند.”

14. 5 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

mancity

به گزارش خبرگزاری فوتبال جزیره، در آغاز هفته ششم رقابت های لیگ جزیره تیم فوتبال منچسترسیتی موفق شد با نتیجه دو بر صفر از سد میهمان خود اورتون بگذرد.
    در این دیدار که به میزبانی سیتی برگزار شد شاگردان روبرتو مانچینی موفق شدند در یک بازی منطقی و حسب شده و با دوگلی که در نیمه دوم بازی به ثمر رساندند سه امتیاز دیگر به جمع امتیازات خود بیفزایند.
    ماریو بالوتللی مهاجم جوان و ایتالیایی سیتی که از دقیقه ۶۰ بازی به جای ادین ژکو وارد زمین شده بود تنها ۸ دقیقه بعد از ورودش موفق شد با یک ضربه دیدنی دروازه تیم هاوارد را باز کند و سیتی را یک بر صفر پیش بیندازد.
    در لحظات پایانی بازی و در دقیقه ۸۹ بازی جیمز میلنر دیگر بازیکن تعویضی مانچینی که از دقیقه ۷۸ بازی به جای سرخیو آگوئرو به زمین آمده بود موفق شد گل دوم میزبان را به ثمر برساند.
    اشتباه فاحش رویستون درنته بازیکن اورتون باعث شد داوید سیلوا صاحب توپ شود و پاس دقیق این هافبک اسپانیایی را میلنر به راحتی وارد دروازه اورتون کرد تا سیتی در آستانه دیدار حساس سه شنبه شب مقابل بایرن در چارچوب رقابت های لیگ قهرمانان یک پیروزی دلچسب و روحیه بخش کسب کند.

16. 5 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

mancity

به گزارش خبرگزاری فوتبال جزیره، اتحادیه فوتبال اروپا، یوفا، با تصمیم باشگاه منچسترسیتی برای تغییر نام ورزشگاهش به اتحاد
    مخالفت کرد. یوفا قرارداد ۳۵۰ میلیون پوندی منچسترسیتی با هواپیمایی ابوظبی را زیر نظر گرفته و در حال بررسی دقیق آن است. این باشگاه برای اجرای توافق نامه ده ساله خود با این حامی مالی جدید می خواهد نام ورزشگاه سیتی آو منچستر را به اتحاد تغییر دهد.
    یوفا از سوی باشگاه های اروپایی تحت فشار است که جزئیات این توافقنامه را به طور دقیق بررسی کند و ببینند که آیا این توافقنامه درچارچوب مقررات فرپلی مالی که به تازگی وضع و اجرا شده، هست یا نه.
    طبق مقررات جدید یوفا نام هیچ ورزشگاهی نباید در پی عقد قراردادهای مالی یک باشگاه تغییر کند و باید بر اساس منطقه جغرافیایی محل ساخت ورزشگاه نامگذاری شود.
    این در حالی است که پیش از این باشگاه های آرسنال و بایرن مونیخ به دلیل فروش حق نامگذاری ورزشگاه های شان، نام اسپانسرهای شان را روی ورزشگاه های اختصاصی شان قرار دادند.

18. 5 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

mancity

به گزارش خبرگزاری فوتبال جزیره، حتی در حرفه ای ترین سطح فوتبال دنیا، گاهی از بازیکنان بزرگ رفتاری غیرحرفه ای بروز می دهند؛ درست مثل آنچه که کارلوس تبس در بازی سه شنبه شب آلیانس آره نا انجام داد. تبس که هیچگاه رابطه خوبی با «مانچو» نداشته در نیمه دوم و هنگامی که تیمش از بایرن میزبان عقب بود، از گرم کردن و ورود به زمین خودداری کرد تا رابطه این ستاره آرژانتینی با مربی ایتالیایی منچسترسیتی، بیش از گذشته تیره و تار شود.
    مانچینی که در نیم فصل گذشته «ادین ژکو» بوسنیایی را از ولفسبورگ گرفته و امسال هم سرخیو آگرو را به جزیره آورده، این دو مهاجم را به تبس ترجیح می دهد و حتی گاهی ماریو بالوتلی، ستاره یاغی ایتالیایی هم جلوتر از تبس وارد زمین می شود. از سوی دیگر خانواده تبس از زندگی در انگلیس راضی نیستند و او دوست دارد محیط تازه ای را برای زندگی شخصی اش تجربه کند.
    بعد از بازی اگرچه کارلوس تبس منکر این قضیه شد که از حضور در زمین امتناع کرده اما به نظر می رسد دوره او در من سیتی به پایان رسیده است.

20. 6 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

صفحه 1 از 34 12311 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)