Design & Developed BY Patira

صفحه 3 از 34 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 331
    مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    Jose Morinio . Afshin GHotbi . Majid Jalali
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847
    تشکر شده 10,655 در 3,070 پست

mancity ★کلوپ هواداران منچستر سیتی★

آخرین خبرها از باشگاه منچسترسیتی 2011/12

آخرین اخبار از باشگاه منچستر سیتی در این تاپیک قرار خواهد گرفت.
    من نمیخواستم بدم از دست تورو آسون
    تو نمیذاشتی پا بگیره زندگیمون
    من که شنیدم طعنه های اینو اونو
    تو که نذاشتی که بسازیم خونمونو
    اگه تو میموندی تورو میبخشیدم
    ویرایش توسط feri71 : 10-24-2011 در ساعت 19:59

2. 8 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo , best , cantona , beckham , scholes , giggs
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498
    تشکر شده 9,027 در 2,190 پست

سرخيو آگرو مصدوم شد

مهاجم آرژانتيني در دقيقه 30 بازي با بلکبرن آسيب ديد و جاي خود را به سمير نصري داد.

سرخیو آگرو، مهاجم منچسترسیتی به دلیل آسیب‌دیدگی از ناحیه کشاله ران نتوانست بیش از 30 دقیقه مقابل بلکبرن بازی کند.

او جای خود را در این دیدار به سمیر نصری داد و سپس بلافاصله راهی رختکن شد.

آگرو در این فصل هشت گل در لیگ برتر زده و هر مصدومیت بلندمدتی برای او ضربه‌ای جدی برای رویای قهرمانی منچسترسیتی است.

البته هفته بازی‌های ملی در راه است و آگرو شاید به دیدار بعدی سیتی، که دو هفته بعد مقابل استون ویلا است برسد.
    varzesh3
    گر بدانم نیستی ، غمی نیست ز تنهایی / اینکه هستی و تنهایم ، غم دارم

4. 2 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    LW
    مربی مورد علاقه
    Guardiola-Allegri-Mancini
    بازیکن محبوب
    All players:Barçelona-AC milan-Man City+torres
    اسم واقعی شما
    David

ItaliaBarcelona

تشکر ها
    6,293
    تشکر شده 8,885 در 2,503 پست

ته‌وز در آستانه جريمه دوميليون پوندي

مهاجم آرژانتيني تيم فوتبال منچسترسيتي در آستانه جريمه دو ميليون پوندي از سوي اين باشگاه قرار گرفت.

ته‌وز در جریان بازی مقابل بایرن مونیخ در چارچوب دیدارهای هفته سوم از مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا در "آلیانز آره‌نا" از دستور "روبرتو مانچینی"، سرمربی من سیتی مبنی بر حضور در زمین سرپیچی کرد.

وی بعدتر مدعی شد که قصد بی احترامی به نظر مربی را نداشته و در این میان فقط یک سوءتفاهم پیش آمده است. با وجود عقب نشینی این بازیکن، مسئولان باشگاه لیگ برتری منچسترسیتی روز گذشته ته‌وز را تا دو هفته از همراهی تیم محروم کردند و در تازه ترین تصمیم مقرر شده که این بازیکن در کمیته انضباطی باشگاه شرکت کند.

برپایه گزارش ساکرنت، چنانچه ته‌وز در این پرونده گناهکار شناخته شود تا سقف دو میلیون پوند جریمه باید پرداخت کند. این بازیکن قرار بود به همراه خانواده‌اش به آرژانتین سفر کند و حتی بلیت هم خریده بودند اما مقامات باشگاه منچسترسیتی وی را از انجام این سفر بازداشتند و قرار است که ته‌وز در کمیته انضباطی روز دوشنبه (امروز) باشگاه شرکت کند و در خصوص اقدام ناپسند خود پاسخ دهد.

6. 2 کاربر از پست مفید fcb10 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

mancity

آپاچی شاید در روسیه

آنژی در پی شکار کارلوس ته‌وز است.

بنابه نوشته یک روزنامه انگلیسی، تیم آنژی ماخاچکالا روسیه درپی شکار ستاره عصیان‌گر منچسترسیتی است.

به نقل از میل‌اند ساندی،‌ مسئولان این تیم ثروتمند روسی که به خاطر جذب بازیکنانی همچون روبرتو کارلوس برزیلی و ساموئل اتوئو کامرونی به «کهکشانی‌های روسیه» معروف شده‌اند، در تلاش برای ارائه پیشنهادی به تیم دوم منچستر جهت جذب کارلوس ته‌وز هستند.

سلیمان کریمف، میلیاردر و مالک باشگاه به بازی گلزن 27 ساله آرژانتینی بسیار علاقمند است و در چند محفل خصوصی عنوان کرده حاضر است رقم کلانی را برای جذب این ستاره خرج کند.

ته‌وز که در مدت دو سال حضورش در جمع آبی‌های آسمانی همواره خبرساز بوده، ابتدای تابستان سال جاری درخواست ترک ایستلند را کرد که با مخالفت سران من‌سیتی مواجه شد. وی بعد با روبرتو مانچینی به خاطر نیمکت‌نشینی دچار اختلاف شد. اوج این اختلافات هفته گذشته و به هنگام بازی این تیم در لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه آلیانس آره‌نا مونیخ مقابل بایرن آلمان دیده شد.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

8. 2 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

mancity

به گزارش خبرگزاری فوتبال جزیره و به نقل از گل، کارلوس تبس، ستاره آرژانتینی باشگاه منچسترسیتی روز دوشنبه با مسئولان باشگاه سیتی دیدار خواهد کرد تا در مورد امتناعش درعدم حضور در ترکیب سیتی در جریان دیدار این تیم مقابل بایرن مونیخ در دور دوم رقابتهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا که با شکست ۰-۲ آبی ها همراه بود، توضیاتی راارائه دهد
    در پایان این دیدار روبرتو مانچینی، مربی ایتالیایی باشگاه سیتی اعلام کرد که کارلوس تبس از ورود به زمین مسابقه و حضور در ترکیب سیتی، در حالی که نیم ساعت تا پایان بازی زمان باقی بود و سیتی با نتیجه ۰-۲ از بایرن عقب بود، سرباز زد
    بلافاصله بعد از آن تبس این صحبتها را تکذیب کرد و بلافاصله بعد از آن د با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که او از انجام دوباره تمرینات وارم آپ سرباز زده و مشکل تنها یک سوء تفاهم بوده و بس
    البته در پایان آن دیدار مانچو به خبرنگاران گفت که تبس برای او تمام شده است و شنیده می شود که سران باشگاه سیتی درحال بررسی شرایط قرارداد آپاچی هستند
    دراین میان تبس امروز در مکانی خارج از استادیوم اتحاد و کمپ تمرینی سیتی به نام کمپ کارینگتون، با مسئولان سیتی دیدار خواهد کرد.در این جلسه یک مترجم تبس را همراهی خواهد کرد و نمایندگان قضاویی و وکلای او حضور نخواهند داشت
    در طول این مدت که بررسی این ماجرا ادامه دارد،تبس از انجام تمرین یا حضور در ترکیب سیتی محروم شده است ولی سران سیتی او را از سفر به آرژانتین محروم نکرده اند و بدین ترتیب آپاچی بعد از برگزاری این جلسه به سرزمین مادری بازخواهد گشت.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

10. کاربر روبرو از پست مفید David7 تشکر کرده است .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    LW
    مربی مورد علاقه
    Guardiola-Allegri-Mancini
    بازیکن محبوب
    All players:Barçelona-AC milan-Man City+torres
    اسم واقعی شما
    David

ItaliaBarcelona

تشکر ها
    6,293
    تشکر شده 8,885 در 2,503 پست

ته‌وز به جاي خديرا
    مهاجم آرژانتيني شماره 32 منچسترسيتي طبق ادعاي روزنامه‌هاي اسپانيايي با سامي خديرا معاوضه مي شود.

به نقل از اسپورت کاتالونیا، کارلوس آلبرتو ته‌وز بازیکن پیشین تیم‌هایی چون بوکاجونیورز، کورینتیانس، وستهام و منچستریونایتد این روزها یاغی من‌سیتی توصیف می‌شود و مشکلات زیادی بین او و کادر مربیان تیم وجود دارد.
    مشتریان زیادی نیز برای خرید و تصاحب او صف بسته‌اند و از جمله آنها می‌توان به آنژی روسیه، پاری سن‌ژرمن و تاتنهام اشاره کرد.
    در این میان منابع خبری با انتشار خبری مشترک که به تایید باشگاه رئال مادرید نرسیده مدعی شدند که ته‌وز در آستانه معاوضه با سامی خدیرا قرار دارد و این احتمال وجود دارد که در نیم فصل دوم لالیگا ته‌وز را زیر دست مورینیو مشاهده کنیم.

مصدومیت احتمالی خدیرا نقطه سیاه این معاوضه است و من‌سیتی باید پیش از آغاز مذاکرات رسمی از صحت و سلامت این بازیکن آلمانی اطمینان کامل کسب کند.
    بسیاری از کارشناسان حضور ته‌وز را در کنار بن‌زما و هیگواین بسیار ارزشمند و مفید ارزیابی می‌کنند.

12. 2 کاربر از پست مفید fcb10 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

mancity

براساس ادعای یک مقام تیم روسی

آنژی رسما خواهان ته‌وز شد.

باشگاه آنژی ماخاچکالا به طور رسمی برای جذب مهاجم ناراضی تیم منچسترسیتی پیشنهاد داد.

باشگاه آنژی ماخاچکالا که در فصل جاری به خاطر صرف هزینه‌ای کلان برای جذب روبرتو کارلوس برزیلی و ساموئل اتوئو کامرونی به تیم کهکشانی لیگ حرفه‌ای روسیه معروف شده، از چندی قبل در صدد شکار کارلوس ته‌وز بوده است.

روز گذشته یک مقام مسئول این تیم که نخواست نامش فاش شود در گفت‌وگویی با روزنامه توایتن مسکو عنوان کرد: از طریق مدیر برنامه‌های ته‌وز به اطلاع وی رساندیم آنژی می تواند پذیرای‌اش باشد و از همکاری با وی مسرور شود.

این مقام افزود: امیدواریم با ابراز تمایل وی مواجه شویم تا بتوانیم با ارائه پیشنهاد مالی خوب به وی، امکان جذب اش را تیم انگلیسی فراهم کنیم.

ته‌وز که با من‌سیتی قرارداد دارد، در تابستان سال جاری خواهان ترک ‌آبی‌‌های آسمانی برای بازگشت به کشورش جهت همراهی خانواده اش بود که با مخالفت من‌سیتی روبه رو شد. پس از آن مناسبات وی با تیمش، به خصوص شخص روبرتو مانچینی، سرمربی تیم به تیرگی گرایید تا جایی که دو هفته قبل در بازی با بایرن‌مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا با وجود دریافت دستور ورود به میدان از انجام این خواست مربی خودداری کرد.

14. 2 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

mancity

شرط من‌سیتی برای آپاچی

آقای ته وز، 20 درصد حق انتقالات را بپرداز و زمستان برو!

بنابه نوشته یک روزنامه انگلیسی مهاجم ناراضی تیم منچسترسیتی در ماه ژانویه با شرط پرداخت 20 درصد از حق انتقالش می تواند از این تیم جدا شود.

به نقل از روزنامه دیلی‌میل، کارلوس ته‌وز که از اوایل تابستان اصرار زیادی برای ترک ایستلند داشت و می‌کوشید به کشورش بازگردد تا درد دوری از خانواده‌اش را تسکین دهد، اکنون با چراغ سبز «‌آبی‌های آسمانی» مواجه شده است.

براین اساس گلزن سال‌های 2007 تا 2009 منچستریونایتد، مجاز است در ایام نقل و انتقالات زمستانی موسوم به «پنجره زمستانی» تیم جدیدی را در اروپا یا آمریکای جنوبی برگزیند.

اخبار رسیده از باشگاه من سیتی حکایت از این نکته دارد که روسای من‌سیتی به گلزن آرژانتینی و 27 ساله دو سال گذشته تیم شان عنوان کرده‌اند در صورت پرداخت 20 درصد از رقم دریافتی از تیم جدید می‌تواند رضایت نامه خود را برای ترک ایستلند کسب کند.

16. 2 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498

سيتي به دنبال محروميت و جريمه بيشتر تبس

اين مهاجم آرژانتيني به دليل امتناع از رفتن به ميدان به عنوان بازيکن تعويضي در ديدار مقابل حريف باواريايي، ابتدا براي دو جلسه از همراهي تيمش محروم شده بود

به گزارش نشریه سان، ممکن است باشگاه منچسترسیتی محرومیت کارلوس تبس، مهاجم آرژانتینی این باشگاه به دلیل اتفاقات دیدار مقابل بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان را برای چهار هفته دیگر تمدید کند.
    تبس به دلیل امتناع از رفتن به میدان به عنوان بازیکن تعویضی در دیدار مقابل حریف باواریایی، ابتدا برای دو جلسه از همراهی تیمش محروم شد اما می تواند از فردا و با پایان یافتن محرومیتش، بار دیگر در تمرینات سیتی حضور پیدا کند.
    به گزارش نشریه سان، مدیران باشگاه منچسترسیتی به راهی برای ممانعت از بازگشت تبس به این باشگاه هستند و قصد دارند از اتحادیه بازیکنان حرفه ای لیگ برتر نیز بخواهند او را برای 6 هفته دیگر محروم کند.
    علاوه بر این، این باشگاه قصد دارد این مهاجم دردسر ساز را به میزان دستمزد 6 هفته جریمه کند که چیزی نزدیک به 1 میلیون پوند برای این ستاره آرژانتینی آب خواهد خورد.
    این روزنامه ادعا کرد تحقیقات باشگاه منچسترسیتی نتوانست تخلف تبس را ثابت کند اما این باشگاه اصرار دارد که این بازیکن از بازی کردن امتناع کرده است.
    تبس با انتشار بیانیه ای، این ادعا را رد کرده است و مدیر برنامه هایش نیز این مسئله را یک سو برداشت و حاصل ترجمه بد صحبت های این بازیکن دانسته است.
    varzesh3

18. 2 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

mancity

توز بازیکنی که فقط نام او در لیست باشگاه من سیتی است خواهان رفتن از این باشگاه است و تیم های زیادی نامزد میزبانی او هستند.
    به گزارش خبرگزاری فوتبال جزیره و به نقل از سان، توز خواهان عذرخواهی مربی تیم شده است.این مهاجم ۲۷ ساله که باید در جلسه نهایی تصمیم درمورد عدم تمایلش برای حضور در زمین در بازی با بایرن مونیخ شرکت کند ، به دوستانش گفته آماده است برای اثبات اشتباه منچینی و مسئولین باشگاه با جان و دل برای من سیتی بازی کند. توس حتی حاضر شده بابت رفتار غیرورزشی اش عذرخواهی کند اما اشاره کرده منچینی باید پیشتر از او عذرخواهی کند چون به او اتهام واهی زده است !!
    توز رد درخواست منچینی برای حضور در زمین را نمی پذیرد و تنها اشاره کرده حاضر به گرم کردن نشده چون به اندازه کافی گرم کرده بود و روی نیمکت نشسته . با این حال مسئولین باشگاه اظهارات ۱۵ نفر مختلف را مبنی بر عدم تمایلش برای بازی جمع آوری کرده اند. در عین حال یکی از دوستان توس به روزنامه سان گفت او پس از سپری شدن شش هفته محرومیتش قطعا با پیراهن سیتی بازی خواهد کرد و همه مشکلات حل می شود.

20. 2 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498

ماسچرانو: رفتار من سیتی با تبس زشت است

هافبک آرژانتینی بارسا از رفتار باشگاه منچسترسیتی با هموطنش ناراحت است

خاویر ماسچرانو هافبک بارسلونا معتقد است رفتار باشگاه منچسترسیتی با کارلوس تبس مهاجم آرژانتینی این تیم به دلیل بی انضباطی اش بسیار زشت و ناپسند است.
    هافبک اسبق لیورپول که سابقه بازی در کنار تبس را در تیم های وستهم و کورینتیانس دارد نسبت به حملات اخیر علیه مهاجم من سیتی جبهه گرفت.
    تبس به دلیل اینکه در بازی مقابل بایرن مونیخ از دستور روبرتو مانچینی سرمربی من سیتی سرپیچی کرد و حاضر نشد به زمین برود و برای تیمش بازی کند با دو هفته محرومیت های از سوی کمیته انضباطی باشگاه روبرو شده است که البته به نظر می رسد این محرومیت با مشخص شدن جزئیات بیشتر این پرونده افزایش پیدا می کند.
    ماسچرانو می گوید:" کارلیتوس خدمات زیادی به من سیتی کرده و فکر می کنم این رفتار با او بسیار زشت است. باورم نمی شود مسئولان باشگاه با اسطوره تیمشان این طور برخورد می کنند."
    "همه به او حمله می کنند در حالی که او نمی تواند از خود دفاع کند. این واقعا ناجوانمردانه است. در انگلیس این قضایا بسیار پیچیده است چرا که هر زمان این اتفاقات رخ می دهد همه به شما حمله می کنند."
    مانچینی بعد از اتفاقات مونیخ اعلام کرد تبس دیگر جایی در تیمش ندارد و تا زمانی که او سرمربی سیتی است این بازیکن فرصت بازی پیدا نخواهد کرد.
    goal.com

22. 2 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

صفحه 3 از 34 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)