Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 33 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 330
    مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    Jose Morinio . Afshin GHotbi . Majid Jalali
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847
    تشکر شده 10,655 در 3,070 پست

mancity ★کلوپ هواداران منچستر سیتی★

آخرین خبرها از باشگاه منچسترسیتی 2011/12

آخرین اخبار از باشگاه منچستر سیتی در این تاپیک قرار خواهد گرفت.
    من نمیخواستم بدم از دست تورو آسون
    تو نمیذاشتی پا بگیره زندگیمون
    من که شنیدم طعنه های اینو اونو
    تو که نذاشتی که بسازیم خونمونو
    اگه تو میموندی تورو میبخشیدم
    ویرایش توسط feri71 : 10-24-2011 در ساعت 19:59

2. 8 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

mancity

به گزارش خبرگزاری فوتبال جزیره، موضع گیری تند روبرتو مانچینی سرمربی منچسترسیتی کارلوس تبس را به دروغ گفتن وادار کرد.
    منچسترسیتی سه شنبه شب و در جریان مسابقات لیگ قهرمانان اروپا در حالی از بایرن مونیخ با نتیجه ۲ بر ۰ شکست خورد که گفته شد، تبس حاضر به بازی نشده است. بعد از این مسابقه ‘روبرتو مانچینی’ سرمربی سیتی با عصبانیت، تبس را متهم کرد که حاضر نشده در نیمه دوم به میدان برود و اعلام کرد دوران این بازیکن در تیم او به سر آمده است.
    اما تبس با انتشار بیانیه ای چنین ادعاهایی را رد کرده است.
    وی گفت: من خودم را گرم کردم و آماده بازی بودم. اکنون زمان مناسبی برای گفتن جزییات دلیل این اتفاق نیست اما دلم می خواهد بگویم که هرگز از رفتن به زمین امتناع نکردم.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. 5 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    LW
    مربی مورد علاقه
    Guardiola-Allegri-Mancini
    بازیکن محبوب
    All players:Barçelona-AC milan-Man City+torres
    اسم واقعی شما
    David

ItaliaBarcelona

تشکر ها
    6,293
    تشکر شده 8,885 در 2,503 پست

خدا کنه نره ! آخه یه جورایی نماد باشگاهه !

6. 3 کاربر از پست مفید fcb10 تشکر کرده اند .

مدیر گالری و تیم های آلمانی

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    Jupp Heineckes - Joachim Low
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118
    تشکر شده 8,410 در 3,790 پست

ویترین امتیازات

دوتا از بایرن خوردین بستونه

8. کاربر روبرو از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده است .

مدیر گالری و تیم های آلمانی

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    Jupp Heineckes - Joachim Low
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118
    تشکر شده 8,410 در 3,790 پست

ویترین امتیازات

Ohum

نقل قول نوشته اصلی توسط fcb10 نمایش پست ها
    خدا کنه نره ! آخه یه جورایی نماد باشگاهه !
    اره راست می گویی. اگه بره پدر منچستر در میاد

10. کاربر روبرو از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo , best , cantona , beckham , scholes , giggs
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498
    تشکر شده 9,027 در 2,190 پست

تبس از برخوردهایش می گوید: شایسته این رفتارها نیستم؛مربی از من حمایت نمی کند

ستاره آرژانتینی در صحبتهایی اعلام کرد که بعد از آنکه فصل قبل را به عنوان برترین گلزن تیم به پایان برد، شایسته رفتار بهتری بوده

کارلوس تبس، ستاره خط حمله منچسترسیتی در صحبتهایی پاسخگوی روبرتو مانچینی، مربی ایتالیایی تیمش شده است.
    این مربی ایتالیایی اخیرا در صحبتهایی اعلام کرده که تبس دیگر برای تیمش بازی نخواهد کرد . اکنون آپاچی اعلام کرده که هرگز از حمایت مربی تیمش برخوردار نبوده و شایسته چنین رفتاری نیست
    درجریان دیدار سه شنبه بایرن مونیخ مقابل سیتی بود که تبس که روی نیمکت ذخیره ها قرار گرفته بود از ورود به ترکیب اصلی تیمش سرباز زد و طبق صحبتهای مربی 46 ساله تیمش او حتی حاضر نشد تا به انجام حرکات وارم آپ پرداخته و برای تیمش به میدان برود.
    اکنون و در این شرایط بسیار بعید به نظر می رسد که این ستاره آرژانتینی دوباره در ترکیب سیتی به میدان برود ولی اکنون خود تبس در صحبتهایی اعلام کرده که با وجود نظر متفاوت مانچینی، از حضور در سیتی راضی است
    تبس در صحبتهایی به اسکای سپورتس گفت:« این تصمیماتی است که مانچینی می گیرد و من با آنها موافقم. من تا به امروز خیلی حرفه ای تر شده ام. فصل قبل برترین گلزن تیم بودم و به همین خاطر فکر می کنم که شایسته چنین برخوردی نیستم.من می خواستم سیتی را ترک کنم و از مسئولان باشگاه همین را خواستم؛ چون مشکلاتی خانوادگی داشتم ولی الان خانواده ام اینجا و در کنار من هستند و من خوشحالم. ولی از حمایت مربی برخوردار نیستم.»
    این ستاره 27 ساله درادامه صحبتهایش به این نکته اشاره کرد که اگر حاضر به گرم کردن نشده، به خاطر بیماری بوده:« اگر خودم را گرم نکردم به این خاطر بود که حالم خوب نبود و فکر کردم که بهتر است این کار را نکنم.من در شرایط خوبی نبودم؛ چون سرم در جای درست و خوبی نبود.»
    goal.com
    گر بدانم نیستی ، غمی نیست ز تنهایی / اینکه هستی و تنهایم ، غم دارم

12. 4 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

mancity

به گزارش خبرگزاری فوتبال جزیره، سران باشگاه منچسترسیتی محرومیتی دو هفته ای را برای کارلوس تبس، ستاره آرژآنتینی تیمشان در نظر گرفتند.
    این تصمیم بعد از آن در نظر گرفته شد که کارلوس تبس در جریان دیدار تیمش مقابل بایرن مونیخ در دور دوم رقابتهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا از بازی کردن برای تیمش به عنوان بازیکن ذخیره سر باز زد.
    روبرتو مانچینی در پایان این دیدار اعلام کرد که تبس از بازی کردن برای سیتی سرباز زده و البته تبس در پایان این دیدار، صحبتهای مربی تیمش را تکذیب کرد. مانچو اعلام کرده بود که تبس دیگر برای سیتی بازی نخواهد کرد.
    بعد از آنکه تبس ۲۷ ساله این موضوع را تکذیب کرد، سران باشگاه سیتی اعلام کردند که این بازیکن آرژانتینی تا ۱۴ روز دیگر اجازه تمرین یا بازی کردن برای تیم را نخواهد داشت.
    دربیانیه منتشره در وب سایت باشگاه سیتی می خوانیم:« منچسترسیتی اعلام می کند که کارلوس تبس تا چهارده روز آینده از همراهی تیم محروم خواهد بود. محرومیت این بازیکن به دلیل مسائلی که در جریان دیدار تیم مقابل بایرن مونیخ که با شکست ۰-۲ سیتی همراه بود در نظر گرفته شده است. این بازیکن در طول این زمان قادر به شرکت در جلسات تمرینی و بازیهای سیتی نخواهد بود.»

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

14. 2 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

mancity

به گزارش خبرگزاری فوتبال جزیره، ادین ژکو مهاجم باشگاه منچسترسیتی از اینکه بعد از تعویض در بازی سه شنبه شب لیگ قهرمانان مقابل بایرن مونیخ اعتراض خود را نشاند داد از روبرتو مانچینی سرمربی سیتی عذرخواهی کرد.
    مانچینی پیش از این اعلام کرد بوده ژکو به دلیل تنبیه در بازی مقابل بلکبرن در ترکیب تیم قرار نخواهد گرفت اما بعد از این عذر خواهی مانچو اعلام کرد همه چیز حل شده است.
    ژکو در گفتگو با وب سایت باشگاه گفت:” می دانم عکس العملم بعد از تعویض بد بوده و از سرمربی تیم عذرخواهی کردم. با مانچینی صحبت کردم و از او به خاطر رفتارم عذرخواهی کردم، او هم گفت هیچ مشکلی نیست و همه چیز تمام شده باید به فکر پیروزی در بازی های بعدی باشیم.”
    ” در آن لحظه بسیار ناراحت بودم چرا که دو بر صفر عقب بودیم و می خواستم هر کاری کنم که پیروزی از زمین خارج شویم.”
    “بازگشت به آلمان برای من اتفاقی ویژه بود و می خواستم برای بازگشتم حرفی برای گفتن داشته باشم اما شرایط اصلا خوب پیش نرفت و در نهایت بازی را واگذار کردیم.”

16. 3 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    LW
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    David

ItaliaBarcelona

تشکر ها
    6,293

احتمال معاوضه اسنايدر و ته وز
    خبرهای بسیاری در مورد خروج مهاجم آرژانتینی منچسترسیتی از این تیم شنیده شده که در نهایت مدیر برنامه‌های این بازیکن را به واکنش واداشته است.
    کیا جورابچیان در مورد خروج ته وز گفت: سران نرآتزوری بارها اعلام کرده‌اند که قصد به خدمت گرفتن کارلوس را دارند و ممکن است این انتقال به معاوضه با وسلی اسنایدر منجر شود، البته این جابه‌جایی به هیچ‌وجه کار آسانی نخواهد بود.
    جورابچیان در ادامه گفت: پیوستن سمیر نصری به سیتی طی تابستان همه‌چیز را خراب کرد، با این حال اینتری‌ها هم‌چنان علاقه خود به کارلوس را حفظ کرده‌اند و می‌خواهند وی را به جوزپه مه‌آتزا ببرند، بنابراین سعی می‌کنیم با اینتر به توافق برسیم.

18. 3 کاربر از پست مفید fcb10 تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    LW
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    David

ItaliaBarcelona

تشکر ها
    6,293

مارادونا :بازیکنان بزرگ، فرگوسن را مبدل به یک مربی بزرگ کردند/نظرات فرگوسن درمورد تبس یک جوک بزرگ است

سرالکس فرگوسن مربی یونایتد در صحبتهایی به حمایت از روبرتو مانچینی و رفتاری که با تبس داشته برخواسته ولی اکنون مارادونا در دفاع از آپاچی، مربی اسکاتلندی را مورد حمله قرار داده

دیگو آرماندو مارادونا سرمربی سابق تیم ملی آرژانتین در صحبتهایی اعلام کرده که نظرات سرالکس فرگوسن درمورد کارلوس تبس ، یک جوک بزرگ بوده است
    سرالکس فرگوسن، مربی باتجربه یونایتد در دفاع از رفتار روبرتو مانچینی درمورد تبس و امتناعش از بازی کردن در دیدار سیتی مقابل بایرن مونیخ ، اعلام کرد که مانچو با این کار جذبه اش را نشان داده
    ولی دیگو آرماندو مارادونا، سرمربی سابق آرژانتین و هموطن تبس که این روزها در الوصل امارات به مربیگری مشغول است، پاسخ صحبتهای سر الکس فرگوسن را داده است
    مارادونا به خبرنگاران گفت:« فرگوسن نباید دراین باره صحبت کند، چرا که او تنها بعد از آنکه بازیکنان بزرگی را به خدمت گرفت مبدل به یک مربی بزرگ شد؛ پس نباید راجع به این موضوع صحبت کند. فرگوسن از مانچینی دفاع کرده و من مانچینی را خوب می شناسم و تبس را هم می شناسم و اگر فرگوسن دراین باره اطلاع زیادی ندارد، نباید صحبت کند. این یک جوک بزرگ است. »
    مربی سابق تیم ملی آرژانتین ادامه داد:« خیلی سخت است که درمورد آنچه در آنجا اتفاق افتاده قضاوت کرد؛ ولی این داستانی قدیمی است و اولین باری نیست که چنین اتفاقی رخ داده. ما شنیدیم که کارلوس تبس نمی خواست که بماند و در منچسترسیتی فوتبالش را دنبال کند و این همان چیزی است که بازتابش را در زمین مسابقه دیدیم. اوضاع از دست خارج شده است.»
    این درحالی است که در انگلیسی خیلی ها مارادونا را به خاطر «دست خدایی» که در دیدار تیمش مقابل انگلیس در جام جهانی 1986 به آن شهره شده است می شناسند
    بعد از آنچه هفته گذشته و در دیدار سیتی مقابل بایرن رخ داد و تبس از بازی کردن برای تیمش امتناع کرد، آپاچی چنین ادعایی از سوی مربی تیمش را رد کرد و بعد از عذرخواهی از مربی ایتالیایی تیمش هم سر باز زد؛ چرا که او اعتقاد داشت که هیچ اشتباهی مرتکب نشده است
    بعد از آن هم سران باشگاه سیتی محرومیتی 14 روزه را برای مهاجم آرژانتینی شان در نظر گرفتند

20. 4 کاربر از پست مفید fcb10 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo , best , cantona , beckham , scholes , giggs
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498
    تشکر شده 9,027 در 2,190 پست

پسر مانچيني همان كاري را كرده بود كه ته وز كرد

پسر روبرتو مانچيني که عضو تيم دوم منچسترسيتي است شش هفته پيش همان کاري را کرده بود که 'کارلوس ته وز' اکنون به خاطر آن محروم شده است.

رسانه هاي انگليسي اخيرا خبري را منتشر کرده اند که بر اساس آن چندي پيش ''فيليپو مانچيني'' پسر 20 ساله سرمربي منچسترسيتي بعد از اينکه مربي از او خواست در دقيقه 80 به زمين برود، از اين کار امتناع کرده است.
    اين خبر احتمالا به مذاق مانچيني پدر خوش نخواهد آمد چرا که وي ته وز را به همين دليل از ترکيب تيمش کنار گذاشته است.
    يک شاهد عيني مي گويد، فيليپو مانچيني پس از اينکه ''اندي ولش'' مربي تيم ذخيره هاي منچسترسيتي در بازي دوستانه پيش از فصل مقابل ليورپول از او خواست به زمين برود، نه تنها امتناع کرد بلکه به او دشنام هم داد و از زمين بيرون رفت. او سپس به جاي اينکه تا پايان بازي در کنار هم تيمي هايش بماند، با تاکسي از ورزشگاه خارج شد.
    تا کنون هيچ برخورد انضباطي با وي نشده است.
    سخنگوي باشگاه منچسترسيتي اين اتفاق را تأييد کرده اما گفته است، تا روز جمعه کسي به روبرتو چيزي نگفته بود.
    ''آندره آ'' پسر ديگر مانچيني هم که در همان بازي روي نيمکت نشسته بود، در دقيقه 60 وارد زمين شد.
    دو پسر مانچيني بدون اينکه قراردادي داشته باشند براي کسب تجربه و آمادگي در تيم دوم سيتي بازي كردند.

varzesh3
    گر بدانم نیستی ، غمی نیست ز تنهایی / اینکه هستی و تنهایم ، غم دارم

22. 3 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

صفحه 2 از 33 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)