Design & Developed BY Patira

صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 60
    مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434
    تشکر شده 18,131 در 2,635 پست

Smile هفتمین مهمان نیمکت دربی [[ گفتگوی خودمونی با Derby ]]

به نام خدا

هفتمین بخش از نیمکت دربی و هفتمین میهمان این بخش: Derby

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

اطلاعات مربوط به هفتمین مهمان

نام کاربری: Derby

لینک صفحه شخصی: [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

پست کنونی در سایت: مدیر سایت

نام و نام خانوادگی: جعفر صادقی

تاریخ تولد: 29 / 8 / 1365

محل تولد: گرگان

تیم های مورد علاقه: برزیل 2002 , منچستر 99 , رئال مادرید 2002 , بارسلونا 2010

بازیکن مورد علاقه: رونالدو برزیلی , زین الدین زیدان , محمد نوازی

رشته تحصیلی: مهندسی عمران

قوانین مربوط به بخش نیمکت دربی

1_ از مطرح کردن سئوالات تکراری و سئوالات نامناسب خودداری کنید ( سئوالات نامناسب حذف و یا توسط مدیران ویرایش می شود )

2_هر شخص تنها می تواند در 3 پست سئوالات خود را مطرح کند و در هر پست حداکثر 40 سئوال می تواند بپرسد ( تا زمانی که به سری اول سئوالات شما پاسخ داده نشده از مطرح کردن سری دوم سئوالات خودداری فرمایید )

3_مهمان نیمکت دربی باید به صورت نقل قول به سئوالات پاسخ دهد یعنی در زیر هر سئوال باید جواب آن سئوال را بنویسد.

4_ مهمان نیمکت دربی باید حداکثر تا 12 ساعت به سئوالات طرح شده پاسخ دهد . در صورت اینکه مهمان در پاسخ به سئوالات کوتاهی کند از نیمکت اخراج شده و تاپیک مربوطه حذف می شود.

5_ از شروع نشستن مهمان بر روی نیمکت تا 1 هفته این تاپیک باز است و سئوال و جواب ها انجام می گردد.

6_ مهمان دربی باید به تمامی سئوالات پاسخ دهد و از تفره رفتن خودداری کند ( البته به جز سئوالاتی که نا مناسب باشند و تشخیص آن با مسئولین سایت است که سئوال را حذف می کنند )
    WelCome To Derby

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460
    تشکر شده 7,723 در 1,513 پست

roma

سلام جعفرخان چطوری؟

این چند تا از سوالات من البته سریع اول :

1- کش شلوار رو تو یک خط تعریف کن:
    2- یه کر و یه کور و یه لال بودن.کر میمیره لال چه جوری به کور بگه که کر مرده؟؟؟
    3- اگه بهت 1 میلیارد تومن بدن حاضری با شورت بری عروسی وسط مهمونا یه دوری بزنی؟
    4- اسم دختر همسایتون چیه،چند سالشه؟
    5- تا حالا کسی گولت زده؟؟ چطوری تو ضیح بده؟
    6
    -بهترین خوابی که دیدی؟
    7- تا حالا شده از کسی اینقد بدت بیاد که بخوای لهش کنی؟
    8- يه جك بگو؟
    9- تا حالا شده بابات تو رو جلوی دوستات ضایع کنه؟چه جوری؟
    10- بزرگتریبن سوتی همه ی ادوار زندگیت؟
    11- چرا راننده ها زیر بارون دلشون فقط برای زنها می سوزه؟
    12-
    فکر کن شام یه غذای خوشمزه مثل ماهی خوردی اونم با دست . خیلیم بهت چسبیده بعد یهو یادت میاد که قبل شام رفته بودی دست شویی و یادت رفته که دست هاتو بشوری . چیکار میکنی؟
    13-
    آخرین باری که دعوا کردی(چه لفظی چه بزن بزن)کی بوده و با کی بوده؟
    14-هیجان انگیز ترین كاری كه كردی چی بوده؟
    15- اگه بری تایلند و مجبورت کنن که یا هشت پا بخوری یا قورباغه ...کدوم رو انتخاب میکنی ؟
    16- تا حالا رفتی رو مخ کسی ؟؟؟ کسی رفته رو مخ تو؟؟؟
    17-تا حالا جائی رفتی که کسی (احیانا دختر جماعت) در مورد قدت با هم حرف بزنن یا پچ پچ کنن بخندن ؟
    18- تو یه جمله نصیحتم کن؟

فعلا بای

!!! No Totti No Party

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی - هافبک دفاعی
    مربی مورد علاقه
    فابیو کاپلو ♥ لوچیانو اسپالتی
    بازیکن محبوب
    توتی ♥ دروسی ♥ جیانینی ♥ جرارد
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531
    تشکر شده 6,378 در 1,166 پست

ایول ببین کی اینجاست جعفر خودمونه جعفر خوشتیپ
    خب شمارش معکوس بریم تا شروع سوالا 1,2,3 ( برو که رفتیم ) :
    اول سوالات فوتبالی :
    1. از چه زمانی فوتبال وارد زندگیت شد ؟
    2. تا حالا شده پدر یا مادرت یا در کل بستگانت به خاطر صرف وقت زیاد واسه فوتبال سرزنشت کنن ؟ ( یعنی اینکه بگن چرا اینقدر واسه فوتبال وقت صرف میکنی و از این کارات دست بکش و خلاصه اینجور حرفا دیگه )
    3. شده تا حالا به خاطر فوتبال با کسی دعوا کنی ؟
    4. قشنگ ترین ال کلاسیکویی که دیدی ؟
    5. خاطره انگیز ترین بازی فوتبالی که تا حالا دیدی ؟ (هم ملی و هم باشگاهی)
    6. کدوم ویژگی فوتبال بود که تو رو جذب خودش کرد ؟
    7. اگه رونالدوی برزیلی رو یه روز توی خیابون ببینی چی بهش میگی ؟
    8. میخوام بدون اینکه تعصب رو توی دیدگاهت دخالت بدی با ذکر دلیل بگی که رونالدو بهتر بود یا مارادونا ؟
    9. به نظرت رونالدو اگه به حرفه ی مربیگری رو بیاره موفق میشه ؟
    10. با این کلماتی که مینویسم هر جمله ای که به ذهنت میاد بنویس :
    هکتور کوپر :
    روبرتو کارلوس :
    فرناندو کوتو :
    کروزیروی برزیل :
    فینال جام جهانی 98 :
    روماریو :
    فیلیپه اسکولاری :
    تیم ملی برزیل :
    روبرتو باجیو :

سوالای متفرقه :
    1. اهل مطالعه هستی ؟ اگه هستی روزی چند ساعت رو به مطالعه اختصاص میدی؟
    2. در روز چقدر توی نت هستی و بیشتر توی چه سایتهایی هستی ؟
    3. توی درس خوندن زرنگی یا متوسط یا خدایی نکرده ضعیف ؟
    4. دوست داری سر زده با هم بریم جنوب رو سر مهدی خراب شیم ؟
    5. تا حالا شده توی دانشگاه ضایع بشی ؟
    6. از کدوم یکی از معلمات یا استادات بیشتر از همه وحشت داشتی ؟
    7. برنامه ای واسه ازدواج داری ؟ اگه جواب مثبته چه زمانی میخوای ازدواج کنی ؟
    8. اگه بری خواستگاری اونوقت عروس خانوم شرطش واسه ازدواج این باشه که "دیگه حق نداری به دربی سر بزنی" چیکار میکنی ؟

خب فعلا اینا رو جواب بده بیزحمت به امید خدا باز برمیگردیم

4. 13 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    moriniho
    بازیکن محبوب
    kaka-alonso
    اسم واقعی شما
    mahan

BrazilRealMadridBayern

تشکر ها
    567
    تشکر شده 69 در 16 پست

سلام خدمت آفا جعفر
    یه چند تا سوال بپرسیم با اجازه؟
    1.چه رنگیو دوس داری؟
    2.چه طور هم طرفدار رئال 2002 هم طرفدار بارسا2010 پس تعصب چی میشه؟
    روزی چندتا پست حذف میکنی؟
    4. تا حالا شده خدایی از کاربری خیلی بدت بیاد؟
    5. بهترین و بدترین بازی که دیدی؟
    6.درس بهتره یا فوتبال چرا؟
    7.با مهندس بودنت زیاد کلاس میزاری؟
    8.رئال...؟
    کلا سوالم خیلی چرت و پرت بود نه؟
    بارسا یادت باشه رئال سرورته

6. 13 کاربر از پست مفید mahanmf تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    AMF
    مربی مورد علاقه
    V.Delbosqe & J.Moruinho
    بازیکن محبوب
    RAUL&CRIS&CASILLAS& J.compos&L.Hernandez
    اسم واقعی شما
    MORTEZA

SpainRealMadridArsenal

تشکر ها
    6,208
    تشکر شده 12,757 در 2,549 پست

اقا جعفر خوش تیپ چطوری؟
    با اجازه یه چندتاسوام من بپرسم
    1.اول بگو این عکسو کجا گرفتی؟
    2.بیشترین چیزی که تو زندگی دوس داری؟
    3.خوش مزه ترین غذای دنیا؟
    4. بهترین فیلم،سریال،مستند،انیمه یا هر چیزی که دیدی؟
    5 . از اول دوس داشتی عمران قبول شی یا مجبور شدی؟
    6.بهترین تیم تو تمام تاریخ فوتبال به نظرت کجاست؟
    همین
    چون سرت شلوغه کم پرسیدم
    موفق باشی
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

8. 12 کاربر از پست مفید mortezarm تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    carlo ancceloti
    بازیکن محبوب
    pato
    اسم واقعی شما
    حسین

ItaliaMilan

تشکر ها
    2,566
    تشکر شده 5,246 در 1,127 پست

Exclamation سوال

سلام جعفر جون.

قبل از اینکه سوالام رو بگم میخوام بدون اینکه حس کنی مدیر سایتی جواب بدی........
    یعنی هیچ جوانبی در نظر نگیری....
    تدبیر اندیشی هم موقوف.

1. چرا تو تیمهای مورد علاقت میلان 89 رو نذاشتی؟ (اونکه از همه اینا بهتر بود.)
    2. تو عکست داری به کجا نگاه میکنی؟
    3. کی امسال قهرمان چمپیونز لیگ میشه. (چرت و پرت بگی خودت میدونی.... مثه بچه آدم یه تیم بگو نمیخوام چمپیونز لیگ رو تفسیر کنی!)
    4. آبان، ماه زشتی واسه تولد نیس؟ (از اردیبهشت بهتر هم داریم؟)
    5. ماهی چند از نت در میاری؟
    6. تو که بسکتبال رو اینقدر دوس داری واسه چی تو نت فقط تو فوتبال فعالیت داری؟
    7. چرا به کسی نمیگی که استقلالی هستی؟
    8. چرا منو فدای این قسمت کردی؟ (وقتی میخواستی اینجا رو راه بندازی منو کردی اولین مهمان... اما اون روز یادم نبود که میخوای نقشه شوم خودت رو اجرا کنی و عدد زیبای هفت رو خودت بالا بکشی....)
    9. فرگوسن، گاس هیدینگ، ساکی؟
    10. مخ چنتا از دخترای دانشگاتون رو زدی؟
    11. چرا من باید برم خدمت تو نری؟ (چرا قانون من در آوردی میزارن؟)
    12. بارسا - میلان چند چند میشن؟ (فقط نتیجه)
    13. به نظرت همین یه پست رو توی این بخش میزارم یا بعدا هم میام سوال می پرسم؟
    14. کدوم جام های جهانی به دلت چسبید؟
    15. بازی ایتالیا - هلند تو نیمه نهایی یورو 2000 رو یادت میاد؟
    16. بهترین لحظه های فوتبالی زندگیت چیا بوده؟
    17. چه سوالی دوس داری ازت پرسیده بشه تو این بخش؟
    18. چه سوالی دوس داری ازت پرسیده نشه تو این بخش؟
    19. چرا برزیل الان دوره خوبی رو نمیگذرونه؟ (مربی بهتری نباید بیاد جای منزس؟)
    جواب بده ببینم چیا میگی......

خداحافظ اسطوره من

10. 11 کاربر از پست مفید alexandre dasilva تشکر کرده اند .

عضو Derby

InterSS_Tehran
    تشکر ها
    3,239
    تشکر شده 3,299 در 734 پست

سلام جعفر خان عزیز...
    دادا اگه وقت کردی سوالای من حقیر رو هم جواب بده اگه هم وقت نکردی در جا پستمو حذف کن!
    1-تا حالا شده از این سی دی هایی که میفروشی مشتری به خاطر خط و خش صداش در بیاد؟!
    2-تا حالا شده یه کاربر اونقدر اذیتت کنه که تو دلت بهش فحش بدی؟!
    3-چرا اسپانیا با اون همه ادعا یه طرفدار متعصب تو سایت نداره؟!(اگه هم داره ما که ندیدیم البته به غیر از سعیده خانم)
    4-نظرت درباره ایتالیایی های سایت چیه؟دوس داری یه روز همشونو از سایت بندازی بیرون؟!
    5-چرا اینتر دهه 60 تو علاقه هات نیست؟
    6-رئال 2002 یا بارسای 2010؟
    7-اینتر-یووه ، یووه-میلان ، میلان-اینتر؟
    8-تا حالا شده با نویسنده های سایت درگیر شی؟!
    9-اگه بگن بین مهندسی عمران یا دربی فقط باید یکی رو انتخاب کنی کدوم رو انتخاب میکنی؟
    10-Blue or Red؟

فعلا همین 10 تا بسه تا بعد ببینیم چی میشه...

12. 11 کاربر از پست مفید MohaZalla تشکر کرده اند .

مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434

پاسخ به سئوالات داشMehrd@d

سلام جعفرخان چطوری؟

سلام عزیز مخلصیم

این چند تا از سوالات من البته سریع اول :
    بفرما سئوالاتت آشناستا

1- کش شلوار رو تو یک خط تعریف کن:زیاد تعریفی نیست
    2- یه کر و یه کور و یه لال بودن.کر میمیره لال چه جوری به کور بگه که کر مرده؟؟؟
    مجبور نیست بگه که خودش می فهمه
    3- اگه بهت 1 میلیارد تومن بدن حاضری با شورت بری عروسی وسط مهمونا یه دوری بزنی؟
    الان که فکر می کنم نه
    4- اسم دختر همسایتون چیه،چند سالشه؟
    همسایه مون دختر زیاد داره همه شون هم 30 به بالا هستن اسمشون هم فکر نمی کنم صحیح باشه بگم
    5- تا حالا کسی گولت زده؟؟ چطوری تو ضیح بده؟ سعی کردم کلاه سرم نره اگرم گول زده باشن نفهمیدم دیگه اگه بفهمم نمیشه گول دیگه
    6
    -بهترین خوابی که دیدی؟ چیز خاصی یادم نمی آد
    7- تا حالا شده از کسی اینقد بدت بیاد که بخوای لهش کنی؟ من درباره کسانی که ازشون بدم می آد زیاد فکر نمی کنم ارزش ندارن
    8- يه جك بگو؟ ول کن بابا فیل ترمون می کنن
    9- تا حالا شده بابات تو رو جلوی دوستات ضایع کنه؟چه جوری؟ الحمدالله نه
    10- بزرگتریبن سوتی همه ی ادوار زندگیت؟ ام م م م م ..... یه بار سر کلاس هندسه که خیلی ادعام می شد رفتم پای تخته یه مسئله رو حل کنم بعد رفتم هر کاری کردم به جواب نرسیدم ضایع شدیم رفت
    11- چرا راننده ها زیر بارون دلشون فقط برای زنها می سوزه؟ از راننده ها بپرس اما شاید فکر می کنند واسه خانم ها سخت تره که زیر بارون باشند
    12- فکر کن شام یه غذای خوشمزه مثل ماهی خوردی اونم با دست . خیلیم بهت چسبیده بعد یهو یادت میاد که قبل شام رفته بودی دست شویی و یادت رفته که دست هاتو بشوری . چیکار میکنی؟ حالم گرفته می شه دیگه .. کاریش نمیشه کرد دیگه ... اتفاقیه که رخ داده
    13- آخرین باری که دعوا کردی(چه لفظی چه بزن بزن)کی بوده و با کی بوده؟ اونایی که منو می شناسند می دونن من اهل دعوا نیستم اما اگه جایی حرف لفظی بشه کم نمی آرم ... ولی دعوای اونجوری نه ... دعوا مال خره
    14-هیجان انگیز ترین كاری كه كردی چی بوده؟ 3 تا سایت زدم با هم
    15- اگه بری تایلند و مجبورت کنن که یا هشت پا بخوری یا قورباغه ...کدوم رو انتخاب میکنی ؟ اگه بپزن فکر کنم ... نمیشه خداییش
    16- تا حالا رفتی رو مخ کسی ؟؟؟ کسی رفته رو مخ تو؟؟؟ اوه ... زیاد
    17-تا حالا جائی رفتی که کسی (احیانا دختر جماعت) در مورد قدت با هم حرف بزنن یا پچ پچ کنن بخندن ؟ فکر می کنم قد من نرمال باشه کسی پچ پچ نکنه
    18- تو یه جمله نصیحتم کن؟ اهل نصیحت نیستم اما یه جمله تازگی ها از زندگی یاد گرفتم به عنوان یه برادر انتقال تجربه می کنم که : توی زمان حال زندگی کن ...
    فعلا بای
    مخلصیم

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

پاسخ به سئوالات داش Feri71

ایول ببین کی اینجاست جعفر خودمونه جعفر خوشتیپ
    مخلصیم عزیز
    خب شمارش معکوس بریم تا شروع سوالا 1,2,3 ( برو که رفتیم ) :
    اول سوالات فوتبالی :
    1. از چه زمانی فوتبال وارد زندگیت شد ؟ من یه عکس دارم واسه موقعی هست که تازه راه افتادم موقع شوت زدن یه توپ ازم عکس گرفتن از این کفشای بوغ بوغی پامه
    2. تا حالا شده پدر یا مادرت یا در کل بستگانت به خاطر صرف وقت زیاد واسه فوتبال سرزنشت کنن ؟ ( یعنی اینکه بگن چرا اینقدر واسه فوتبال وقت صرف میکنی و از این کارات دست بکش و خلاصه اینجور حرفا دیگه ) عرضم خدمت شما من توی زندگیم به دلایلی همیشه سعی کردم کمتر بهم گیر بدن ... اما خب توی این زمینه هر چی سعی کردم نشد جام جهانی 2002 بود که صدا و سیما همه بازیها رو پخش می کرد.. بابام گیر داد گفت فقط روزی یک بازی می تونی ببینی ... منم گفتم چشم از مرحله دوم که فقط هر روز یه بازی بود عمل کردم
    3. شده تا حالا به خاطر فوتبال با کسی دعوا کنی ؟ اون بالا گفتم من اهل دعوا نیستم ولی یه بار توی فوتبال یه درگیری پیش اومد یکی زد توی صورتم و از ناحیه فک صورت از 2 جا دچار شکستگی شدم که چند ماه دهنم با آتل بسته بود ... حدود 8 کیلو وزنم کم شده بود
    4. قشنگ ترین ال کلاسیکویی که دیدی ؟ یه الکلاسیکو بود فکر کنم 4 بر 2 به سود رئال مادرید تموم شد که اوون هم گل زد .. یادمه کارگردان وقت نمی کرد صحنه آهسته نشون بده
    5. خاطره انگیز ترین بازی فوتبالی که تا حالا دیدی ؟ (هم ملی و هم باشگاهی)
    بازی سوئیس ترکیه مقدماتی جام جهانی 2006 , بازی ایران استرالیا که یادمه هنوز , بازی یوونتوس کیه وو ( اون سالی که کیه وو شده بود پدیده )
    6. کدوم ویژگی فوتبال بود که تو رو جذب خودش کرد ؟ رونالدوی برزیلی ولی جدی رونالدو خیلی روی علاقه من تاثیر داشت . عشق دوران کودکی ام که همیشه یادم می مونه . اون باعث شد تا شبا تا ساعت 3 - 4 بیدار بمونم و 7 صبح برم مدرسه.... خواب آلو
    7. اگه رونالدوی برزیلی رو یه روز توی خیابون ببینی چی بهش میگی ؟ یه لباس ازش می خوام با یه امضا ... شاید تنها کسی باشه که اگه ببینمش ازش امضا بخوام
    8. میخوام بدون اینکه تعصب رو توی دیدگاهت دخالت بدی با ذکر دلیل بگی که رونالدو بهتر بود یا مارادونا ؟
    بدون شک رونالدو بهترین بازیکن تاریخ فوتباله نه فقط بهتر از مارادونا .. تازه من در رده دوم زیدان رو قرار می دم و سوم مارادونا رو
    اگه دلیل هم بخواهیم بگیم اول باید بگم که دوست داشتن دلیل نمی خواد دل می خواد بعدش هم باید بگم شما خودت بشین مقایسه کن مارادونا چیکار کرده که رونالدو نکرده؟ بیشتر گل زده ؟ بیشتر بازیسازی کرده ؟ ... فکر کنم بیشتر دوپینگ کرده فقط ... رونالدو 4 بار جوری مصدوم شد که هر 1 بارش واسه خداحافظی با فوتبال کافی بود ... اما برگشت
    9. به نظرت رونالدو اگه به حرفه ی مربیگری رو بیاره موفق میشه ؟ فکر نمی کنم به اندازه دوران بازیکنی اش موفق باشه
    10. با این کلماتی که مینویسم هر جمله ای که به ذهنت میاد بنویس :
    هکتور کوپر : مرد نایب قهرمان .... اون اگه مربی بود اون سال رونالدو رو نمی کشید بیرون تا تیمش دوم شه ..
    روبرتو کارلوس : خیلی شاد بود
    فرناندو کوتو : اون تکلش یادم نمی ره ... اشکای رونالدو
    کروزیروی برزیل : لباس آبی
    فینال جام جهانی 98 : یک حادثه ... یک اتفاق ... البته با وجود زیدان ممکن بود فقط
    روماریو : 1000 گل
    فیلیپه اسکولاری : فکر کنم نباید بگیم برزیلیه ... اصلآ‌طرز فکرش به برزیلی ها نمی خوره
    تیم ملی برزیل : حریف نبود‌؟
    روبرتو باجیو :خوب بود ... دستش درد نکنه فینال 94

سوالای متفرقه :
    1. اهل مطالعه هستی ؟ اگه هستی روزی چند ساعت رو به مطالعه اختصاص میدی؟
    بله اما اونقدر نیست که هر روز باشه
    2. در روز چقدر توی نت هستی و بیشتر توی چه سایتهایی هستی ؟ معلوم نیست اما هر چی باشم 90٪ توی 3 سایت خودم هستم 10٪ هم توی بقیه سایت های فوتبالی
    3. توی درس خوندن زرنگی یا متوسط یا خدایی نکرده ضعیف ؟ من دوران ابتدایی شاگرد اول مدرسه بودم و بعضی اوقات سر کلاس درس می دادم دوران راهنمایی هم هم مدرسه نمونه دولتی و هم مدرسه تیزهوشان با رتبه بالا قبول شدم ‌اما چون هم بازیهای من توی فوتبال قبول نشدن به مدرسه دولتی رفتم تا با اونهاباشم .... بماند که خیلیا باهام مخالف بودن همه یعنی ... توی راهنمایی هم همواره شاگرد اول کلاس و مدرسه بودم دوره دبیرستان به علت پاره ای از مشکلات به رتبه 2 و 3 نزول کردم اما در دوران دانشگاه متوجه شدم که درس خوبه اما نمره نه .... واسه همین هم حواسم فقط به درسای تخصصی بود واسه همین معدلم اومد پایین
    4. دوست داری سر زده با هم بریم جنوب رو سر مهدی خراب شیم ؟ سرزده بریم می گه شما؟ نمی شناسه که
    5. تا حالا شده توی دانشگاه ضایع بشی ؟ نه راستش
    6. از کدوم یکی از معلمات یا استادات بیشتر از همه وحشت داشتی ؟ دبیر انگلیسی سال سوم راهنمایی . . با اینکه زبانم بد نبود اما خب قلبم رگباری می زد همیشه
    7. برنامه ای واسه ازدواج داری ؟ اگه جواب مثبته چه زمانی میخوای ازدواج کنی ؟ ازدواج یه اتفاقه ... یه حادثه که باید رخ بده .... زمانش دست خداست ..... ولی آدم باید دور و برش خوب نگاه کنه به کسی دل ببنده که به دردش بخوره
    8. اگه بری خواستگاری اونوقت عروس خانوم شرطش واسه ازدواج این باشه که "دیگه حق نداری به دربی سر بزنی" چیکار میکنی ؟ خب دامین سایت رو عوض می کنم به یه دامین دیگه می آم

خب فعلا اینا رو جواب بده بیزحمت به امید خدا باز برمیگردیم

مخلصیم
    WelCome To Derby

مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434

پاسخ به سئوالات داش mahanmf

سلام خدمت آفا جعفر

سلام عزیزم

یه چند تا سوال بپرسیم با اجازه؟
    مخلصیم .... اومدیم بپرسید دیگه

1.چه رنگیو دوس داری؟ فکر کنم خاکستری رو زیاد دوس دارم تی شرتاش خوب در می آد مخصوصآ آدیداس

2.چه طور هم طرفدار رئال 2002 هم طرفدار بارسا2010 پس تعصب چی میشه؟

من اعتقاد دارم که تیم رو بازیکنا می سازند و سبک بازی ..... البته درسته آدم بعضی اوقات به یه تیم علاقه داره حتی اگه سقوط کنه اما دلیل نمیشه چشمش رو به بقیه تیم ها ببنده .. اونایی که اون بالا نوشتم توی اون زمان از تاریخ طوری فوتبال بازی می کردن که من لذت می بردم دلیلی نداشت دوسشون نداشته باشم

روزی چندتا پست حذف میکنی؟
    معمولآ بین 20 تا 40 تا ( شده بعضی روزا به 300 هم رسیده باشه )

4. تا حالا شده خدایی از کاربری خیلی بدت بیاد؟
    آره خب .... البته نه از خودش ... از کاری که کرده . از کار ممکن بدم بیاد اما از شخص نه

5. بهترین و بدترین بازی که دیدی؟
    بهترینا رو گفتم ... بدترینها هم که بخوام لیست کنم 90٪ بازیهای لیگ ایران می شه

6.درس بهتره یا فوتبال چرا؟
    فوتبال .... من بیشتر لذت می برم از فوتبال .. درسم خوب بود شاید بهتر از فوتبالم اما خب ...

7.با مهندس بودنت زیاد کلاس میزاری؟
    بقیه باید بگن فکر نمی کنم این چیزا ارزش داشته باشه واسه کلاس گذاشتن

8.رئال...؟ از نوع مادریدش از بقیه بهتره

کلا سوالم خیلی چرت و پرت بود نه؟ نه بابا

پاسخ به سئوالات داش mortezarm

اقا جعفر خوش تیپ چطوری؟
    مخلصیم ... خوشتیپ هم خودتی

با اجازه یه چندتاسوام من بپرسم

بفرما عزیز

1.اول بگو این عکسو کجا گرفتی؟
    اینو یهو رفتیم آتلیه گرفتیم ... سر خیابون ما ... نه خیلی رفتم موهامو درست کنم و اینا ... معمولی گرفتم

2.بیشترین چیزی که تو زندگی دوس داری؟
    به غیر از چیزایی که نمیشه گفت سلامتی

3.خوش مزه ترین غذای دنیا؟ آبگوشت بزباش بچه های ترک سایت می دونن چی می گم غذای ترکای عزیزه
    4. بهترین فیلم،سریال،مستند،انیمه یا هر چیزی که دیدی؟ فیلم فردا آسمان از آن توست ... یه فیلم خیلی معمولی بود اما روی من خیلی تاثیر گذاشت .... عصر یخبندان هم خیلی دوست دارم
    5 . از اول دوس داشتی عمران قبول شی یا مجبور شدی؟ من واقعآ این رشته رو دوست دارم و الان به دنبال ادامه تحصیل هم تا مدارج بالات هستم ... اگه خدا بخواد
    6.بهترین تیم تو تمام تاریخ فوتبال به نظرت کجاست؟ برزیل 2002 و منچستر 99 و بارسا 2010
    همین
    چون سرت شلوغه کم پرسیدم

آقایی شما

موفق باشی

سلامت باشی

پاسخ به سئوالات alexandredasilva

سلام جعفر جون.

به به حسین پاتو

قبل از اینکه سوالام رو بگم میخوام بدون اینکه حس کنی مدیر سایتی جواب بدی........
    یعنی هیچ جوانبی در نظر نگیری....
    تدبیر اندیشی هم موقوف.

1. چرا تو تیمهای مورد علاقت میلان 89 رو نذاشتی؟ (اونکه از همه اینا بهتر بود.)
    چون سن من قد نمی ده بازیهاش رو خوب دیده باشم ... بازی ضبط شده هم صفا نداره

2. تو عکست داری به کجا نگاه میکنی؟ این رفیق ما گیر داد گفت اون قسمت رو ببین چیز خاصی نبود

3. کی امسال قهرمان چمپیونز لیگ میشه. (چرت و پرت بگی خودت میدونی.... مثه بچه آدم یه تیم بگو نمیخوام چمپیونز لیگ رو تفسیر کنی!) شانس بارسلونا بیشتره نیست ؟

4. آبان، ماه زشتی واسه تولد نیس؟ (از اردیبهشت بهتر هم داریم؟)
    من تولدم روز 17 ربیع الاول که مصادف بوده با تولد امام جعفر صادق (ع) ... اسمم هم واسه همین شد جعفر ... از روز تولدم راضی هستم ...

5. ماهی چند از نت در میاری؟
    نت که واسه پول در آوردن نیست اما نسبت به زحمتی که می کشی نمی صرفه دوست نداشتم دوروغ بگم و بگم هیچی

6. تو که بسکتبال رو اینقدر دوس داری واسه چی تو نت فقط تو فوتبال فعالیت داری؟
    مگه قراره به هر چی که علاقه دارم بیام واسش سایت بزنم؟ توی سایت های بسکتی هم می رم آرشیو بسکتبال هم دارم گرگانی ها معمولآ بسکتبال رو حتمآ دوست دارن
    7. چرا به کسی نمیگی که استقلالی هستی؟ چی می گه ؟
    8. چرا منو فدای این قسمت کردی؟ (وقتی میخواستی اینجا رو راه بندازی منو کردی اولین مهمان... اما اون روز یادم نبود که میخوای نقشه شوم خودت رو اجرا کنی و عدد زیبای هفت رو خودت بالا بکشی....)
    اگه به عدد بود که من دوست داشتم میهمان 8 بشم اولین میهمان یه صفای دیگه داشت ... اون موقع گفتم فعالترین عضو رو بگذارم که همه می شناسند
    9. فرگوسن، گاس هیدینگ، ساکی؟ گاس هدینگ ... اما تعویض عای فرگوسن هم عالیه
    10. مخ چنتا از دخترای دانشگاتون رو زدی؟ ما توی رشته خودمون دختر نداشتیم ... می خواستیم مخ دختر بزنیم جاهای دیگه راحتتر می شد زد
    11. چرا من باید برم خدمت تو نری؟ (چرا قانون من در آوردی میزارن؟) راست می گی به مولا
    12. بارسا - میلان چند چند میشن؟ (فقط نتیجه) در مجموع بارسا 3 بر 1 پیروز میشه
    13. به نظرت همین یه پست رو توی این بخش میزارم یا بعدا هم میام سوال می پرسم؟ چه می دونم
    14. کدوم جام های جهانی به دلت چسبید؟ 98 عالی بود ... به بعدش حال نداد ... با اینکه بریل توی 2002 قهرمان شد اما جو 98 فوق العاده بود
    15. بازی ایتالیا - هلند تو نیمه نهایی یورو 2000 رو یادت میاد؟ من بعد از برزیل هوادار هلند هستم .. اینم بگم معمولآ همه فوتبالای مهم بعد از سال 96 یادمه اینی هم که می گی به پنالتی کشیده شد... توی اون بازی دی بوئر 2 تا پنالتی خراب کرد و یه تنه تیم ما رو حذف کرد
    16. بهترین لحظه های فوتبالی زندگیت چیا بوده؟ برد ایران از استرالیا , لحظه گل زدن رونالدو به تیم ملی غنا
    17. چه سوالی دوس داری ازت پرسیده بشه تو این بخش؟ این که چی شد دربی رو راه انداختیم
    18. چه سوالی دوس داری ازت پرسیده نشه تو این بخش؟ بهترین عضو دربی
    19. چرا برزیل الان دوره خوبی رو نمیگذرونه؟ (مربی بهتری نباید بیاد جای منزس؟) ما زیاد تو بحر مربی و اینا نیستیم ... جام می گیریم فقط
    جواب بده ببینم چیا میگی......
    بیوین خودت
    WelCome To Derby

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    مورینیو و قلعه نوعی و آرسن ونگر و یورگن کلوپ
    بازیکن محبوب
    CR7 ,wilshere,alex delpiero , شوان اشتایگر ,raul,totti,steven gerrard
    اسم واقعی شما
    محمد

GermanySS_TehranRealMadrid

Delpiero

تشکر ها
    1,985
    تشکر شده 1,794 در 460 پست

من فقط یه سوال دارم کجای گرگانی شاید تا چند روز دیگه بیام گرگان خونه عمو و عمه
    LEGENDARY

16. 11 کاربر از پست مفید icon تشکر کرده اند .

صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)