Design & Developed BY Patira

صفحه 3 از 6 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 60
    مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434
    تشکر شده 18,131 در 2,635 پست

Smile هفتمین مهمان نیمکت دربی [[ گفتگوی خودمونی با Derby ]]

به نام خدا

هفتمین بخش از نیمکت دربی و هفتمین میهمان این بخش: Derby

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

اطلاعات مربوط به هفتمین مهمان

نام کاربری: Derby

لینک صفحه شخصی: [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

پست کنونی در سایت: مدیر سایت

نام و نام خانوادگی: جعفر صادقی

تاریخ تولد: 29 / 8 / 1365

محل تولد: گرگان

تیم های مورد علاقه: برزیل 2002 , منچستر 99 , رئال مادرید 2002 , بارسلونا 2010

بازیکن مورد علاقه: رونالدو برزیلی , زین الدین زیدان , محمد نوازی

رشته تحصیلی: مهندسی عمران

قوانین مربوط به بخش نیمکت دربی

1_ از مطرح کردن سئوالات تکراری و سئوالات نامناسب خودداری کنید ( سئوالات نامناسب حذف و یا توسط مدیران ویرایش می شود )

2_هر شخص تنها می تواند در 3 پست سئوالات خود را مطرح کند و در هر پست حداکثر 40 سئوال می تواند بپرسد ( تا زمانی که به سری اول سئوالات شما پاسخ داده نشده از مطرح کردن سری دوم سئوالات خودداری فرمایید )

3_مهمان نیمکت دربی باید به صورت نقل قول به سئوالات پاسخ دهد یعنی در زیر هر سئوال باید جواب آن سئوال را بنویسد.

4_ مهمان نیمکت دربی باید حداکثر تا 12 ساعت به سئوالات طرح شده پاسخ دهد . در صورت اینکه مهمان در پاسخ به سئوالات کوتاهی کند از نیمکت اخراج شده و تاپیک مربوطه حذف می شود.

5_ از شروع نشستن مهمان بر روی نیمکت تا 1 هفته این تاپیک باز است و سئوال و جواب ها انجام می گردد.

6_ مهمان دربی باید به تمامی سئوالات پاسخ دهد و از تفره رفتن خودداری کند ( البته به جز سئوالاتی که نا مناسب باشند و تشخیص آن با مسئولین سایت است که سئوال را حذف می کنند )
    WelCome To Derby

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک وسط
    مربی مورد علاقه
    جوزپ گواردیولا
    بازیکن محبوب
    لیونل مسی
    اسم واقعی شما
    سینا

SpainSS_TehranBarcelona

Ali Karimi

تشکر ها
    1,939
    تشکر شده 6,824 در 1,678 پست

سلام............

شغل آینده تون چی میشه ایشالله ؟؟؟؟؟؟

کسب به درآمد به هر قیمتی رو قبول داری ؟؟؟؟؟؟

سکوت یا جنب و جوش ؟؟؟؟؟؟؟؟

روابطت با انسان ها رو چه جوری تنظیم میکنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

دلم برای نگاه مهربان و اخلاق نیک و فروتنی ات تنگ میشود

3. 13 کاربر از پست مفید David Sina تشکر کرده اند .

مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434

پاسخ به سئوالات crisronaldo79

سلام به اقا جعفر گل خوبی؟
    سلام عزیز
    جعفرجون چندسالته؟
    من الان حدود 20 سال هست که می خوام برم توی 4 سالگی اما بابام نمی ذاره اما خب آبان ماه امسال میشم 25 ساله . فعلآ در بیست و چهار سالگی به سر می برم

نظرت درباره رئال چیه؟می تونه قهرمان بشه؟
    بعضی اوقات یه تیم هایی یه بازیکنهایی دارن که اونها ستون پنجم می شن و زحمات همه رو به باد می دن ! رئال بازیکنان خوبی داره ولی بعضی از بازیکناش این نقش ستون پنجم رو خوب بازی می کنند و همین باعث میشه که توی بازیهای حساس که تیم نیاز داره به تمرکز داره بر ضرر تیم کار کنند. می بینید که رئال خیلی راحت تیم های معمولی رو 5 - 6 تا می زنه اما به بازیهای حساس که می رسه یه سری بازیکنان مثل په په یا بعضی اوقات مارسلو کارهای عجیبی می کنند ... اخراج های بچگانه و خطاهایی که فقط اعصاب خودشون و هم تیمی ها رو به هم می زنه و فکر می کنم تا زمانی که این مسئله رو درست نکنند واسه قهرمانی توی لیگ قهرمانان اروپا مشکل دارند !
    الان طرفداره چه تیمی هستی هم اروپایی هم ایرانی؟
    همه می دونیم که آدم یک بار زندگی می کنه. حیفه که در این عصری که زندگی می کنیم به خاطر تعصب به لباس مثلآ رئال مادرید از زیبایی های بازی لیونل مسی جا بمونیم ! یا فقط طرفدار بارسلونا باشیم و نشینیم بازی کریستیانو رونالدو رو ببینیم ! من مطمئن هستم که هواداران لازیو هیچ وقت از فوتبال توتی لذت نبردند چون از اون تیم متنفر هستند
    احساس می کنم اینکه به یه تیمی یا چند تیمی علاقه بیشتری داشته باشیم بد نیست ولی اینکه این علاقه باعث بشه که از بقیه متنفر بشیم و حتی نکات مثبت بقیه و نبینیم این خیلی خوب نیست ! نظر منه البته

این روز ها چی کار می کنی؟
    این روزها شروع کردم به خوندن درس برای فوق لیسانس که بهمن ماه امتحان داریم.
    به علت اضافه وزن یک کم هم تمرین می رم که بدنم آماده شه
    موفق وسربلند باشی جعفرجون
    سلامت باشی عزیزم

پاسخ به سئوالات داش David Sina

سلام............

سلام داداش

شغل آینده تون چی میشه ایشالله ؟؟؟؟؟؟

الان وضعیت شغل طوری هست توی ایران که حق انتخاب نداری ...
    اگه بند پ نداشته باشی خیلی سخت هست که توی زمینه ای که علاقه داری بتونی کار کنی
    مسلمآ دوست دارم توی رشته ای که تحصیل کردم کار کنم اما فعلآ که شرایط مهیا نیست

کسب به درآمد به هر قیمتی رو قبول داری ؟؟؟؟؟؟
    دوست ندارم شعار بدم اما یه مثال کوچیک توی همین دنیای نت می زنم
    می شه همین سایتی که داریم رو کاری کنیم که خیلی راحت ماهی چند صد هزار تومان غیر اصولی وبا کلک پول در آورد ! دستکاری کردن آمار سایت تا باعث شه کسانی که می خوان تبلیغ کنند گول بخورند و بیان و برای بنر و اینجوری چیزها پول بدن !
    الحمدالله نسبت به پول ضعیف النفس نیستم و پولی رو دوست دارم که توش اما و اگر نباشه
    البته همه می گن این رو اما باید خب سعی کنیم که توی عمل هم نشون بدیم که ایشالااین طوری باشه

سکوت یا جنب و جوش ؟؟؟؟؟؟؟؟
    من جنب و جوشم کم نیست
    آدم فعالی هستم و فکر می کنم اگه شبانه روز 30 ساعت بود باز هم وقت کم می آوردم برای کارهای روزمره . دوست ندارم بشینم یک جا و ترجیح می دم از عمری که داره می گذره استفاده کنم

روابطت با انسان ها رو چه جوری تنظیم میکنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خلاصه هر کس یه شیوه و روشی داره اما من فکر می کنم بهترین روش اینی باشه که توی قرآن خدا می فرماید:

وَلَا تَسْتَوِي الْحَسَنَةُ وَلَا السَّيِّئَةُ ادْفَعْ بِالَّتِي هِيَ أَحْسَنُ فَإِذَا الَّذِي بَيْنَكَ وَبَيْنَهُ عَدَاوَةٌ كَأَنَّهُ وَلِيٌّ حَمِيمٌ ﴿۳۴﴾ ( سوره فصلت آیه 34 )

هرگز نيكي و بدي يكسان نيست، بدي را با نيكي دفع كن، تا دشمنان سرسخت همچون دوستان گرم و صميمي شوند!

موفق باشید
    WelCome To Derby

5. 13 کاربر از پست مفید Derby تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

مربی مورد علاقه
    كونته
    بازیکن محبوب
    دل پيرو - علی کریمی
    اسم واقعی شما
    rasool

ItaliaPersepolisJuventus

Delpiero

تشکر ها
    15,823
    تشکر شده 7,444 در 1,309 پست

1.سلام
    2.نظرت در مورد من؟
    3.بدون حتی یک تذکر به من اخطار دادن این درسته؟
    4.هوا چطوره؟
    5.از کدوم بازیکن تاریخ یووه خوشت میاد (دلپیرو و بوفون جای خودشون رو دارن)
    6.علم بهتر است یا ثروت؟
    6.نظرت در مورد شهرستان تنگستان چیه؟
    7.از وضعیت دربی راضی هستی؟
    8.نظرت در مورد کریمی؟
    9.غذای مورد علاقه؟
    10.هنگام عصبانیت چی کار میکنی؟
    11.دیگه چه خبر؟

لعنت به باعث و بانی این بغض

7. 9 کاربر از پست مفید alexdelpiero_10 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونگر
    بازیکن محبوب
    کل آرسنالی ها
    اسم واقعی شما
    عبدالله

FranceArsenalArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,004
    تشکر شده 9,243 در 1,741 پست

بازم سلام
    این باردیگه فونتمو به خاطر شما عوض نکردم

1- از این شکلک خوشت میاد؟ (من که خوشم میاد)
    2- چرا از این شکلک های بامزه (مثل و....)کم دارین؟
    3- قهوه تلخ خوبه یا خنده بازار؟
    4-اگه یه روزی تیم بارسلونا با تیم پیام مشهد تو ورزشگاه ثامن بازی کرد برای دیدن مسابقه میای مشهد؟(فرض که بارسا اومده)نتیجشم پیش بینی کن
    5-دوست داری فینال جام باشگاههای اروپا رو از نزدیک ببینی؟

6-دوست داری با دوست من که دوست داره با دوست تو دوست بشه دوست بشی؟
    7- هوای گرگان الان چطوره؟
    8-یک بیت شعری که دوست داری ؟
    موفق باشی
    امیدوارم فوق لیسانس هم قبول شی
    بیستم نتیجه ی کنکور منم میاد
    بای
    یه روز خوب میاد ...

9. 10 کاربر از پست مفید Abdollah 202 تشکر کرده اند .

مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434

پاسخ به سئوالات داش alexdelpiero_10

1.سلام
    سلام عزیز
    2.نظرت در مورد من؟
    در مورد شخصیت کسی که نمیشه از توی نت صحبت کرد. ولی درباره نوع فعالیت و عملکردت خوب بوده .... حتی از سوی یکی از مدیرا یک بار کاندیدای کاربر برتر ماه شدین ولی خب چون انتظار می ره که بهتر باشی و این توانایی هم داری واسه همین ازت بیشتر توقع می ره ......
    3.بدون حتی یک تذکر به من اخطار دادن این درسته؟
    معمولآ تذکر مواقعی داده میشه که کارهای انجام بشه که نه خیلی ضد قوانین باشه و نه اینکه زیاد تکرار شده باشه. وقتی ما قوانین رو گذاشتیم و به شما موقع ثبت نام قوانین رو معرفی کردیم و شما پذیرفتید و عضو شدین دیگه توقع می ره کارهای خلاف قانون انجام نشه. اخطار هم همون تذکره دیگه ! فرقی نداره که
    4.هوا چطوره؟
    گرگان که خوبه .. داریم نزدیک می شیم به مطبوع ترین زمان سال توی گرگان ... یه هوای فوق العاده مطبوع که معمولآ توی فروردین و مهر توی اوجشه... تابستون شرجی میشه و آدم عرق می کنه
    5.از کدوم بازیکن تاریخ یووه خوشت میاد (دلپیرو و بوفون جای خودشون رو دارن)
    پاول ندود بازیکن خوبی بود و خیلی خاص فوتبال بازی می کرد.. از بازیکنای انزژیک و در عین حال باهوش خیلی خوشم می اد ... از فوتبالیستایی که بیشتر از بدنشون استفاده می کنند و مخشون کمتر درگیره توی بازی زیاد خوشم نمی آد ....... قبلش هم ویالی یا حتی راوانلی که از بازیکنان خاص یوونتوس بودن
    6.علم بهتر است یا ثروت؟
    جفتش لازمه دیگه ... هر کدوم نباشه کار واسه اون یکی دیگه سخت میشه ...
    6.نظرت در مورد شهرستان تنگستان چیه؟
    من تاحالا جنوب نیومدم ولی توی ارتباطی که با انواع و اقسام کاربران علاقمند به فوتبال دارم می تونم بگم بدون شک با در نظر گرفتن مقیاس جمعیت جنوبی ها از اهواز و آبادان گرفته تا بوشهر و تنگستان و بقیه شهرهای ساحلی خلیج فارس با فوتبال زندگی می کنند و واقعآ عاشق فوتبال هستند.... دید جنوبی ها به فوتبال فراتر از مسائل قومیتی و اینجور چیزهاست و فقط به عشق خود ورزش فوتبال , فوتبال رو دوست دارند ... بی واسطه
    7.از وضعیت دربی راضی هستی؟
    تا راضی رو چی بخواهیم تعریف کنیم ... ولی اون چیزی که فکر می کردم نمیشه بگم کامل به تحقق رسید ... دوست داشتم کاربران سایت با دید فنی تر مسائل رو دنبال می کردند .. تعصب الکی و کورکورانه توی هواداران فوتبال ایران موج می زنه و این کار رو خراب می کنه ....
    میشه با راه انداختن تاپیک های کل کل و بوجود آوردن بحث های غیر فنی سایت رو پربازدیدتر و حتی به ظاهر گرمتر کرد ولی هیچ کدوم از مدیران سایت اینو دوست ندارند و به دنبال یه محیط فنی هستیم
    8.نظرت در مورد کریمی؟
    به قول امیرقلعه نویی به دو نیمه میشه تقسیم کرد نیمه اول علی کریمی قبل از اینکه محروم بشه و حتی یکی دو سال بعد از اینکه دوباره به میادین برگشت که یه سری کاراش به خودش خیلی ضربه زد ..... اما نیمه دومش که از سال تقریبآ 2004 به بعد شد واقعآ فرق کرد و روز به روز از هر نظر پیشرفت کرد و به نظر من علی کریمی هم از نظر فنی و هم از نظر اخلاق حرفه ای و همین طور اخلاق انسانی در حد بالایی هست .... کمک های اون توی جاهای مختلف که هیچ وقت هم با سروصدا نبوده و توی خفا کاراشو کرده و حتمآ هم خیلیاش اصلآ‌رو نشده نشانگر شخصیت بالای اونه ... احترام به هوادار هم شخصیت بارز اونه ...
    یه چیزی که خیلی ناراحتم می کرد این بود که معمولآ تیم های ما تا قبل از شروع بازی به هوادارا نیاز دارن و فقط توی مصاحبه می گن هوادار یار دوازدهم هست اما وقتی می بردند به خودشون زحمت نمی دادن یک دور توی استادیوم بزنند و از کسانی که اومدن ورزشگاه تشکر کنند ... اگه برد بوده تشکر و تقدیم برد به هوادارا اگر هم باخت بوده عذرخواهی ..... علی کریمی این فرهنگ رو توی پرسپولیس بیشتر زنده کرده و این کارش خیلی به دلم نشست
    9.غذای مورد علاقه؟ آبگوشت بزباش غذای ترکی هست اما خب منم دوست دارم
    کباب کوبیده هم جای خود داره
    و همین طور خورشت قورمه سبزی با اسفناج فراوان

10.هنگام عصبانیت چی کار میکنی؟
    معمولآ اونجا رو ترک می کنم

11.دیگه چه خبر؟
    سلامتی

پاسخ به سئوالات Abdollah 202

بازم سلام

سلام عزیز

این باردیگه فونتمو به خاطر شما عوض نکردم

به خاطر من نه که ... به خاطر نظم سایت ممنون

1- از این شکلک خوشت میاد؟ (من که خوشم میاد)
    آره جالبه به قول یکی از بچه ها مثل قل مراد می خنده

2- چرا از این شکلک های بامزه (مثل و....)کم دارین؟
    جایی اگه می بینید به من بدین تا توی سایت اضافه کنم

3- قهوه تلخ خوبه یا خنده بازار؟
    قهوه تلخ رو اصلآ خوشم نیومد ... به این گونه طنزها نمی خندم ! فکر نمی کنم اینقدر که خرج کرد خروجی داشت ... اما خیلی ها می پسندند .....
    خنده بازار هم قسمت باب راس و قسمت 90٪‌رو می بینم ... بقیه قسمتاش بیشتر جای کار داره
    بیشتر روی هنر هنرمنداش می چرخه تا روی متن

4-اگه یه روزی تیم بارسلونا با تیم پیام مشهد تو ورزشگاه ثامن بازی کرد برای دیدن مسابقه میای مشهد؟(فرض که بارسا اومده)نتیجشم پیش بینی کن
    پیام بیاد بهی هاش رو بده هر سال چند هفته به علت بدهی تعلیق میشه و نظم بازیهای لیگ یک رو داغون می کنه نتیجش هم میشه هر چند تا بارسا دلش بخواد می تونه گل بزنه به 0

5-دوست داری فینال جام باشگاههای اروپا رو از نزدیک ببینی؟
    100٪ ولی هم گرونه هم دوره نمیشه حالا به جای پیام مشهد فینال بارسا با منچستررو می نداختین ثامن مشهد ؟‌ ما هم می دیدیم

6-دوست داری با دوست من که دوست داره با دوست تو دوست بشه دوست بشی؟
    دوست دارم با دوست تو که دوست داره با دوست من دوست بشه دوست بشم
    7- هوای گرگان الان چطوره؟ اون بالا گفتم داره خوف میشه توی دوران نقاهته
    8-یک بیت شعری که دوست داری ؟

دود اگر بالا نشیند کسر شان شعله نیست ........... جای چشم ابرو نگیرد گرچه او بالاتر است

موفق باشی
    سلامت باشی
    امیدوارم فوق لیسانس هم قبول شی
    ایشالا

بیستم نتیجه ی کنکور منم میاد
    اومد اگه قبول شده شیرینی بچه ها یادت نره
    بای

بای عزیز
    WelCome To Derby

عضو Derby

تشکر ها
    415
    تشکر شده 255 در 49 پست

سلام خسته نباشيد آقاي صادقي
    1-طولاني ترين مدتي كه به انجمن سر نزدين چقدر بوده؟ (با توچه به اينكه مديريد)
    2-بهترين لحظت؟تو ورزش دانشگاه مدرسه زندگي هرچي كه از همه بهتر دوسش داري
    3-بدترين لحظت تو دربي ؟
    4- شيريني يا ترش كدوم طعمو بيشتر ميپسندي؟
    5- هركدومو تو يه جمله توصيف كنين
    جورج بست؟
    اريك كانتونا؟
    اينترنت؟
    دربي؟
    اينترنت اكسپلور؟
    فوتبال؟
    vpn?
    شكلك چاكريم؟
    6-قشنگ ترين امضا بنظر شما مال كدوم كاربره؟
    7- قشنگ ترين آواتار؟
    8- قشنگ ترين نام كاربري تو دربي؟
    9-به نظرتون كدوم بازيكن تو فوتبال حروم شد؟(به چيزي كه لياقتشو داشت نرسيد)
    10- اسباب بازي مورد علاقه ي دوران بچگياتون چي بود ؟

مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434

پاسخ به سئوالات داش ams7

سلام خسته نباشيد آقاي صادقي
    سلام عزیز
    سلامت باشی

1-طولاني ترين مدتي كه به انجمن سر نزدين چقدر بوده؟ (با توچه به اينكه مديريد)

ام م م م م..... 1 سال و نیم پیش بود که رفته بودم مشهد و دسترسیب به اینترنت نداشتیم. حدودآ 4 روز از سایت بی خبر بودم !
    2-بهترين لحظت؟تو ورزش دانشگاه مدرسه زندگي هرچي كه از همه بهتر دوسش داري
    خوب این سئوالا یکم شخصی می شه خیلی دوست ندارم در مورد این مسائل صحبت کنم از این لحظات آدم تا می تونه باید استفاده کنه ... نمیشه یه لحظه رو بگی خوبه یا بهترینه ... توی عمر آدم مسلمآ خیلی پیش می آد

3-بدترين لحظت تو دربي ؟
    2 تا چیز خیلی اعصاب من رو خورد می کنه... کی سر گلها که واقعآ بعضی ها غرغر می کنند.... یه سری از کاربران واقعآ از نظر سطح شعور در حد لیگ 2 مالدیو هستند بلد نیستند انتقاد یا حتی پیشنهاد کنند... لحنی که همراه با طلب باشه همیشه اذیت کنندس
    یه چیز دیگه هم مربوط میشه به اف سی دربی (بازی آنلاین مربیگری)
    خیلی سعی کردم تا حالا به کاربرها دوروغ نگم و واقعآ نگفتم تا حالا... اما واقعآ بعضیا آدم رو مجبور می کنند و خیلی از موقع ها پشتیبان فنی گفته آقا بگذار این دکمه رو بزنیم و مشکل حل شه اما من اجازه ندادم !... ممکنه مثلآ سرور توی 5 - 6 ساعت قطع شه و چند تا بازی انجام نشه... می تونیم خیلی راحت در عض 1 دقیقه همه بازیها رو بدون محاسبه بر اساس نتیجه تصادفی (رندوم ) رقم بنیم و هیچ کس هم هیچی نفهمه ! اما این اجازه رو به خودمون ندادیم و گذاشتیم مثلآ بازیها با یک روز تاخیر انجام بشه و این تاخیر باعث میشه که اون روز ما سیاه بشه ... صندوق پیغام خصوصی من شده بعضی روز ها چند بار پر و خالی شده و اغلب هم متاسفانه با لحن بد و طلب کارانه صحبت می کنند که واقعآ متاثر می شم ... بعضی اوقات می گیم واسه چی واسه اینا زحمت می کشی؟ ولی خب ... به احترام اون درصدی از دوستان که درک می کنند و صبر می کنند ادامه می دیم و باز هم می گذاریم روال ادامه پیدا کنه و نتایج دقیقآ محاسبه شه !

4- شيريني يا ترش كدوم طعمو بيشتر ميپسندي؟
    شیرینی
    5- هركدومو تو يه جمله توصيف كنين

جورج بست؟ این اواخر یه دی وی دی ازش گرفتم ... بازیکن خوبی بوده اما در حد همون زمان خودش
    اريك كانتونا؟ بیشتر شخصیتش توی ذهن ها مونده ... برخورد های عجیب و غریبش ... من که اسمش رو می شنوم یاد یه گل زیباش می لفتم که چیپ زده و یاد یقه هاش
    اينترنت؟ خوبه ... اما توی ایران سرعتش کمه
    دربي؟ بد نیست اما زحمتش زیاده
    اينترنت اكسپلور؟ از فایرفاکس بهتره
    فوتبال؟ اگه نبود با چی سرمون رو اینقدر گرم می کردیم ؟ البته سطحش توی ایران پایین تره از بسکتبال لیگ بسکتبال ایران جذابیتش بالاتره از لیگ فوتبالمون
    vpn?واجبه واجب ... اگه نداری اینترنت نیا
    شكلك چاكريم؟ یکی از بچه ها پیشنهاد کرد منم اضافه کردم به شکلکا یاد اون افتادم
    6-قشنگ ترين امضا بنظر شما مال كدوم كاربره؟ امضاها عوض می شه ولی یه کاربر بود به اسم آقای فکر کنم MEHRAB_SS که زیاد هم نمی آد . توی امضاش جمله جالبی نوشته بود.
    نوشته بود وقتی به دنیا می آی تو گریه می کنی و همه می خندند. طوری زندگی کن که وقتی رفتی همه گریه کنند و تو بخندی . نمی دونم عوض کرده یا نه !
    7- قشنگ ترين آواتار؟
    آواتار یه کاربر رمی بود ..... فکر کنم نام کاربریش AS_ROMA باشه که عکس توتی رو گذاشته
    8- قشنگ ترين نام كاربري تو دربي؟
    الان حضور ذهن ندارم نپیچوندما ... چیزی به ذهنم نیومد که خیلی متفاوت باشه ... البته بعضیا هستن که نام کاربریشون خیلی عجیبه واسم که چرا از بین این همه اسم چرا اینا رو انتخاب می کنند ! اما خب نمی گم که کسی خدای نکرده ناراحت نشه
    9-به نظرتون كدوم بازيكن تو فوتبال حروم شد؟(به چيزي كه لياقتشو داشت نرسيد)
    الان می گم توتی باز رمی ها جبهه می گیرن ... اما خب بیش از اینکه توتی از رم استفاده کنه رم از توتی استفاده کرد و شاید اگه تیم های دیگه و مطرح تر بود می تونست حداقل یک سال بهترین بازیکن اروپا شه یا از نامزدهای اصلی باشه ( دلیل حرفم هم اینه مثلآ‌ شما فکر کنین فابیو کاناوارو شد بهترین بازیکن سال جهان... همه می دونیم که اون بازیکن بزرگی هست اما خب اگه کاناوارو می تونه به این جایزه برسه توتی نمی تونه؟ )

10- اسباب بازي مورد علاقه ي دوران بچگياتون چي بود ؟
    یه فولوکس غورباقه ای داشتم خیلی باحال بود ... عقبش یه چی داشت می چرخوندی کوک می شد بعدش می گذاشتی زمین تند حرکت می کرد ووو خیلی باحال بود
    WelCome To Derby

13. 11 کاربر از پست مفید Derby تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    Jose Morinio . Afshin GHotbi . Majid Jalali
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847
    تشکر شده 10,655 در 3,070 پست

سلام خوشتیپ...

نگو خودتی...
    خوبه هر 2تامون متولد نیمه دوم هستیم من مهر ماه تو هم آبان...

من زیاد اهل سوال پرسیدن نیستم هر چی اومد تو ذهن نداشتم سوال میکنم تو هم باید جواب بدی...

چرا یه تاپیک مخصوص کل کل نمیشه گذاشت؟؟؟

چرا همه دوستت دارن؟؟؟

نتیجه دربی امسال رو پیش بینی کن اگه درست گفتی بهت یه جایزه میدم...

فردوسی پور یا جان چامیون؟؟؟

یگانه یا محسن چاووشی؟؟؟

من یکی 2بار گذارش پست خلاف دادم ولی رسیدگی نشد چرا؟؟؟

علی کریمی یا مجیدی()؟؟؟

چرا طرفدارای بارسا و رئال مادرید روی مسی و رونالدو حساس هستن؟؟؟

اگه علی صادقی رو ببینی تو 3 کلمه چی بهش میگی؟؟؟

چرا شماره ی 7 اینقدر مقدس؟؟؟

بله یا خیر؟؟؟(پیام بازرگانی بود)

چرا مربی تو رو بازی نمیده رو نیمکت خسته نمیشی؟؟؟

باحال ترین عضو دربی فقط اسمشو بگو...(بدون پیچوندن)

اهل مشاوره دادن هستی یا مشاوره گرفتن؟؟؟

آقای گل دربی...(سایت رو میگم)

تو دربی با کدوم یک از بچه ها راحت تری؟؟؟

چکار کنیم تا کاربر محروم بشی؟؟؟

js8 بهتره یا derby؟؟؟

امضام خوبه؟؟؟

من خسته شدم تو رو نمیدونم...
    من نمیخواستم بدم از دست تورو آسون
    تو نمیذاشتی پا بگیره زندگیمون
    من که شنیدم طعنه های اینو اونو
    تو که نذاشتی که بسازیم خونمونو
    اگه تو میموندی تورو میبخشیدم

15. 9 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434

پاسخ به سئوالات داش david7

سلام خوشتیپ...

سلام عزیز

نگو خودتی...

خو نیستی خوبه الان ؟

خوبه هر 2تامون متولد نیمه دوم هستیم من مهر ماه تو هم آبان...

کلآ ما نیمه دومی ها بیشتر از نیمه اولی ها بهمون اجحاف میشه درک می کنی دیگه ؟

من زیاد اهل سوال پرسیدن نیستم هر چی اومد تو ذهن نداشتم سوال میکنم تو هم باید جواب بدی...
    بفرما داداش

چرا یه تاپیک مخصوص کل کل نمیشه گذاشت؟؟؟

همین طوریش ملت در حاله کل کل هستند داداش این تاپیکا فقط باعث میشه بچه ها از هم کینه بگیرن. هدف ما از راه اندازی این سایت این نبوده. چند جا دیگه هم گفتم که هدف ما ایجاد دوستی های جدید و پایدار به بهونه علاقه مشترکمون یعنی فوتبال بوده. یعنی می خواهیم فوتبال یه بهونه بشه واسه نزدیکی بچه های ایران توی این محیط کوچیک با هم. نه که خدای نکرده کسی به کسی توهین کنه

چرا همه دوستت دارن؟؟؟
    شما لطف داری عزیز . ما هم همشون رو دوست داریم.

نتیجه دربی امسال رو پیش بینی کن اگه درست گفتی بهت یه جایزه میدم...

نمی دونم خصوصی پیغام بده پیش بینی کنم باید ببینم جایزه ات چیه؟ می ارزه اصلآ؟
    فردوسی پور یا جان چامیون؟؟؟
    دومیه خارجیه ؟ نمی شناسم خداییش.... الکی بلد نیستم طوری وانمود کنم که می شناسمش... با این همه حیف داش عادل ما نیست؟ هموطنه بابا
    یگانه یا محسن چاووشی؟؟؟ با اجازه بزرگترا هیچ کدومشون همیشه خوب نبودن بعضی اوقات خیلی ضعیفه متناشون ! من متن تو موسیقی خیلی واسم مهمه !
    البته از نظر فنی و موسیقی و سلیقه شخصی ام گفتما وگرنه هم خودشون هم طرفداراشون حتمآ گل هستن

من یکی 2بار گذارش پست خلاف دادم ولی رسیدگی نشد چرا؟؟؟
    به من دادی ؟ من بعضی روزها صبح صندوق پیغامامو پاک می کنم تا شب پر میشه اما همشو جواب می دم
    اونا هم کی می گین به من نرسیده لابد !

علی کریمی یا مجیدی()؟؟؟ اون بالایی هیچکدوم بود این یکی جفتشون سلیقه دیگه

چرا طرفدارای بارسا و رئال مادرید روی مسی و رونالدو حساس هستن؟؟؟
    الکی از خودشون بپرس خو عاشقن دیگه عاشقی همینه دیگه

اگه علی صادقی رو ببینی تو 3 کلمه چی بهش میگی؟؟؟

داداش راستش خیلی واسم مهم نیست آدمای معروفو ببینم و مثلآ کلی قربون صدقه برم خو اونا هم آدمن بنده خداها مثل ما خودشون هم می دونم دوست دارن مردم باهاشون خیلی معمولی برخورد کنند ! گناه دارن تا یه جا می رن ملت جمع می شن دور و برش... خوانندگی کارشونه دیگه . حالا چون کارشون رسانه ای هست خیلیا می شناسند......

چرا شماره ی 7 اینقدر مقدس؟؟؟
    می گن به علت اینکه خیلی از مسائل عرفانی و مقدس با عدد 7 هست مثل هفت ایزدان آريايي که ایرانیان باستان به اون اعتقاد داشتن یا 7 طبقه زمین یا 7طبقه آسمان یا اینکه در اسلام در مراسم حج 7 دور خانه کعبه را می‌چرخند خلاصه خیلی از چیزای دیگه که الان حضور ذهن ندارم یا اینکه ممکنه نشنیده باشم !

بله یا خیر؟؟؟(پیام بازرگانی بود)
    بله ساز مخالف نزنیم دیگه

چرا مربی تو رو بازی نمیده رو نیمکت خسته نمیشی؟؟؟
    عادت داریم بدنم آماده نیست نشستیم روی نیمکت. قرارداد هم که بستیم تازه مصدوم هم نمی شیم

باحال ترین عضو دربی فقط اسمشو بگو...(بدون پیچوندن)
    دوست ندارم بین ابچه ها یک نفر رو نام ببرم همه محترم هستند و قدم همه روی چشام

اهل مشاوره دادن هستی یا مشاوره گرفتن؟؟؟
    جفتش. همین امروز داشتم 2 ساعت مشاوره می گرفتم از یکی از دوستام و بر عکس چند روز پیش در حال مشاوره دادن توی یه موضوع دیگه بودم (جفتش درسی بود البته )

آقای گل دربی...(سایت رو میگم) یه دونه Mr Goal داریم اونو می گی ؟ پیچوندما

تو دربی با کدوم یک از بچه ها راحت تری؟؟؟ با مدیرا که تقریبآ همشون آشنا هستیم و با هم ارتباط داریم. بعضیا بیشتر توی یاهو می حرفیم بعضیا حالا کمتر می آن. البته بین اعضای سایت هم خیلیا هستند که می چتیم. فکر کنم با خودت هم چند بار چتیدم البته نه زیاد ولی خب از بین این اعضا که تا حالا حدود 27000 نفر شدن تقریبآ شاید با 20 - 30 نفر بیشتر هم صحبت بودم و افتخار آشنایی و هم صحبتی با همه رو نداشتم
    بیشتر از بقیه هم با فری مدیر رم و علی شریف مدیر رئال صحبت می کنم
    البته هستند بچه های دیگه مثل ساسان مدیر رم یا محمد مدیر فوتیران و ....
    چکار کنیم تا کاربر محروم بشی؟؟؟
    یه سوتی پیدا کنین ازم. گزارش بدین به خودم به خودم تذکر می دم اگه ببینم باز هم قوانین رو رعایت نکنم خوب محروم می کنم خودم رو
    js8 بهتره یا derby؟؟؟
    js8 یه وبلاگه که خاطرات زیادی ازش دارم . تازگی ها کمتر آپ می کنم ولی فکر می کنم یکی از باسابقه ترین وبلاگهای بلاگفا باشه که اینقدر بازدید داره و بین سایت های ورزشی بهترین وبلاگ ورزشی از نظر تعداد بازدید هست ( البته من از روی امار وبگذر دارم می گم و تا حالا به چشمم نخورده که بالاتر از اون وبلاگ دیگه ای باشه . ممکنه باشن ولی توی وبگذر ثبت نکرده باشند ! )
    اگر ملاک بازدید و تعداد اعضا و ایناست خب دربی بخاطر وجود بچه هایی که به من کمک می کنند و تک تک اعضای فعال سایت بالاتر بوده !
    ولی js8 هم دوست دارم

امضام خوبه؟؟؟
    این شعار رو چندهزار نفر هم صدا زدند و تاثیری نکرد ! حالا شما پشتکارت بیشتره ولی من فکر نمی کنم مشکل فوتبال ما یک شخص باشه . سیستم فوتبال ما نیاز به تغییرات اساسی داره. برای مثال یه چیز رو بگم بد نیست
    من از استان خودم با خبر هستم که چندین سال پیاپی در رده نونهالان داره مقام می آره و همیشه 4 - 5 تا از بازیکنان تیم ملی نونهالان و تا همین سال قبل چند نفر از افراد کادر فنی این رده از اینجا بودند اما وقتی می رسند به رده نوجوانان می بینیم که این 4 - 5 نفر مثلآ 1 - 2 نفر باقی موندن و در جوانان فقط 1 نفر باقی می مونه و بعد از اون هم اون 1 نفر هم از بین می ره !
    شما یه جستجو کنید ببینید تیم ملی نوجوانان ایران رو در 10 سال پیش چه کسانی تشکیل داده بودند؟ الان چند نفرشون دارن فوتبال بازی می کنند؟ حالا اینکه به تیم ملی نرسیدن هیچ ! حتی فوتبال رو هم کنار می گذارند و این به علت نبودن هر کس سر جای خودشه !
    تمام این معضلات بر می گرده به سیستم خراب باشگاه داری که هیچ رئیس فدراسیونی یک نفره نمی تونه درستش کنه
    چقدر حرف زدم اوف ف ف ف ف
    من خسته شدم تو رو نمیدونم...
    خسته نباشی
    WelCome To Derby

17. 11 کاربر از پست مفید Derby تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    مورينيو
    بازیکن محبوب
    كريستيانو رونالدو
    اسم واقعی شما
    طاها توكلي

GermanyRealMadridRealMadrid

تشکر ها
    24
    تشکر شده 436 در 142 پست

سلام به مدير محترم سايت دربي :
    من زياد با نيمكت دربي آشنا نيستم و فقط يك سوال از شما دارم :
    هدف شما از ايجاد سايت دربي چيست؟
    خيلي متشكر و ممنون

BEST TEAM OF THE WORLD IN THE 2012
    REAL MADRID

19. 7 کاربر از پست مفید TAHACR7 تشکر کرده اند .

صفحه 3 از 6 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)