Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 6 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 60
    مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434
    تشکر شده 18,131 در 2,635 پست

Smile هفتمین مهمان نیمکت دربی [[ گفتگوی خودمونی با Derby ]]

به نام خدا

هفتمین بخش از نیمکت دربی و هفتمین میهمان این بخش: Derby

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

اطلاعات مربوط به هفتمین مهمان

نام کاربری: Derby

لینک صفحه شخصی: [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

پست کنونی در سایت: مدیر سایت

نام و نام خانوادگی: جعفر صادقی

تاریخ تولد: 29 / 8 / 1365

محل تولد: گرگان

تیم های مورد علاقه: برزیل 2002 , منچستر 99 , رئال مادرید 2002 , بارسلونا 2010

بازیکن مورد علاقه: رونالدو برزیلی , زین الدین زیدان , محمد نوازی

رشته تحصیلی: مهندسی عمران

قوانین مربوط به بخش نیمکت دربی

1_ از مطرح کردن سئوالات تکراری و سئوالات نامناسب خودداری کنید ( سئوالات نامناسب حذف و یا توسط مدیران ویرایش می شود )

2_هر شخص تنها می تواند در 3 پست سئوالات خود را مطرح کند و در هر پست حداکثر 40 سئوال می تواند بپرسد ( تا زمانی که به سری اول سئوالات شما پاسخ داده نشده از مطرح کردن سری دوم سئوالات خودداری فرمایید )

3_مهمان نیمکت دربی باید به صورت نقل قول به سئوالات پاسخ دهد یعنی در زیر هر سئوال باید جواب آن سئوال را بنویسد.

4_ مهمان نیمکت دربی باید حداکثر تا 12 ساعت به سئوالات طرح شده پاسخ دهد . در صورت اینکه مهمان در پاسخ به سئوالات کوتاهی کند از نیمکت اخراج شده و تاپیک مربوطه حذف می شود.

5_ از شروع نشستن مهمان بر روی نیمکت تا 1 هفته این تاپیک باز است و سئوال و جواب ها انجام می گردد.

6_ مهمان دربی باید به تمامی سئوالات پاسخ دهد و از تفره رفتن خودداری کند ( البته به جز سئوالاتی که نا مناسب باشند و تشخیص آن با مسئولین سایت است که سئوال را حذف می کنند )
    WelCome To Derby

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونگر
    بازیکن محبوب
    کل آرسنالی ها
    اسم واقعی شما
    عبدالله

FranceArsenalArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,004
    تشکر شده 9,243 در 1,741 پست

با سلام
    یه چند سوال میپرسم جواب بده
    چی شد دربی رو راه انداختی ؟
    چرا دربی زیاد شلوغ نیست؟
    خیانت کار ترین بازیکن به تیمش؟
    چایی هم دوست داری؟
    از حست در سال اول دانشگاهت بگو؟
    از آرسنال هم بگو؟
    چقدر عاشق اينترنتي؟
    ليگ ايرانو با ليگ انگليس مقايسه كن؟
    دیگه هر چی فکر کردم همینا به ذهنم اومدن
    اگه از سوالام خوشت نیومده بگو ها

یه روز خوب میاد ...

3. 10 کاربر از پست مفید Abdollah 202 تشکر کرده اند .

مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434

پاسخ به سئوالات داش MohaZalla

سلام جعفر خان عزیز...

سلام عزیزم
    دادا اگه وقت کردی سوالای من حقیر رو هم جواب بده اگه هم وقت نکردی در جا پستمو حذف کن!
    اختیار داری شما

1-تا حالا شده از این سی دی هایی که میفروشی مشتری به خاطر خط و خش صداش در بیاد؟!
    ما سی دی نمی فروشیم که دی وی دی هستش بعدش ما نمی آییم محصولات رو انبار کنیم که عمرش بگذره و توی انبار خط و خش بیفته واسه همین هم از این لحاظ مشکلی نداره اما بعضی اوقات میشه که مشتری زنگ می زنه می گه آقا دی وی دی شما خرابه , توی رایت سوخته یا بالا نمی آد ... توی این مواقع به صورت رایگان دوباره محصول رو واسه مشتری می فرستم

2-تا حالا شده یه کاربر اونقدر اذیتت کنه که تو دلت بهش فحش بدی؟!
    ببین اینجا فرومه و هر سن و سالی می آن توی سایت ... بعضی اوقات اعصابم رو واقعآ خورد می کنند ... طرف هیچ آشنایی با اینترنت و کامپیوتر نداره می آد توی سایت فعالیت کنه خلاصه حسابی کفر من رو در می آردن که بابا اول یاد بگیرین بعد بیاین مطلب بزنید... ولی تا حالا به کسی توهین نکردم ... الحمدالله ... اگه کسی بهش توهین شده همین جا بگه دیگه البته این هم بگم تا جایی که بشه آموزش می دم و به سئوالات جواب می دم ... ولی خب تا جایی که بشه

3-چرا اسپانیا با اون همه ادعا یه طرفدار متعصب تو سایت نداره؟!(اگه هم داره ما که ندیدیم البته به غیر از سعیده خانم)
    نمی دونم ولی فکر می کنم این مسئله به این علت باشه که بازیکنان خوب اسپانیا که خیلیاشون مثل ژاوی و اینیستا همیشه زیر سایه مسی و اینا بودن باعث شده که هواداران تیم های ملی مسی و این گونه بازیکنها بیشتر بشند

4-نظرت درباره ایتالیایی های سایت چیه؟دوس داری یه روز همشونو از سایت بندازی بیرون؟!
    فعلآ که ایتالیایی ها شدن صاحب خونه ... ما رو نندازن بیرون شانس آوردیم

5-چرا اینتر دهه 60 تو علاقه هات نیست؟ ندیدم بازیهاشو .. ولی مطمئنآ دهه 60 فوتبال اینتر هر قدر هم خوب بوده باشه در حد مالاگای الان هم نبوده ... بوده ؟‌ جوزه مه آتسا فقط اون موقع بازی می کرده درسته ؟
    6-رئال 2002 یا بارسای 2010؟ بدون شک بارسا 2010 , چون اگر بارسا 2010 بهتر نبود توی این لیست نمی آوردم ... ممکنه برای مثال سال 2015 میلان خیلی خوب بازی کنه و بارسا 2010 هم بره توی تاریخ و میلان 2015 هم بیاد توی لیست علاقمندی هام ... اما تا احساس نکنم تیم جدید بهتره به لیست اضافه نمی کنم
    7-اینتر-یووه ، یووه-میلان ، میلان-اینتر؟ مسلمآ یک دربی که هر دو تیم از یک شهر باشند جذابتره .. این طور نیست ؟
    8-تا حالا شده با نویسنده های سایت درگیر شی؟! ما اختلاف سلیقه داریم ... انتقاد هام رو معمولآ خصوصی انجام می دم ... بعضی ها جبهه می گیرند و ناراحت می شن... خیلی ها به خاطر این گونه انتقادها از سایت رفتن و دیگه هم نیومدن ! اما فکر نمی کنم انتقاد خصوصی بد باشه ... باز هم ادامه می دم ...

9-اگه بگن بین مهندسی عمران یا دربی فقط باید یکی رو انتخاب کنی کدوم رو انتخاب میکنی؟
    علاقه من به دربی از علاقه من به فوتبال نشآت می گیره ... ضمن اینکه توی دربی دوستان خیلی زیادی پیدا کردم ..... اما اینها هیچکدوم دلیل نمیشه که عمران هم دوست نداشته باشم .... نمیشه انتخاب کرد ... آدم قرار نیست فقط با یه چیز زندگی کنه !

10-Blue or Red؟ اسم فیلمه ؟‌ ندیدم

فعلا همین 10 تا بسه تا بعد ببینیم چی میشه...

هستیم در خدمتتون

پاسخ به سئوال داش ICON

من فقط یه سوال دارم کجای گرگانی شاید تا چند روز دیگه بیام گرگان خونه عمو و عمه

من مرکز شهر گرگان زندگی می کنم ... در خدمت هستیم

پاسخ به سئوالات داش Abdollah 202

با سلام

سلام عزیز

یه چند سوال میپرسم جواب بده

بفرما

چی شد دربی رو راه انداختی ؟

قصه طولانی داره
    من یه وبلاگ داشتم و توی چند فروم بزرگ خارجی فعالیت می کردم .. توی محیط اینترنت با چند نفر از مدیران سایت ها و وبلاگها دوست شدیم...
    اواخر آذر 88 بود که بچه ها من رو توی یک کنفرانس یاهو آوردن و گفتن می خواهیم یه سایت بزرگ بزنیم .... هر کس ایده خودش رو گفت و من هم یه سری حرفها زدم و خیلی تاکید داشتم که اگر قراره روی من حساب کنید من کار تکراری انجام نمی دم و یه سری ایده ها دارم... خلاصه قرار شد کار رو شروع کنیم و استارت زدیم.... ابتدا قرار بود اسم سایت بشه 442 که یکی از سیستم های فوتباله ( چهار چهار دو ) که به دلایلی نشد.
    من از لحاظ مالی تقریبآ معمولی هستم ولی اون زمان دانشجو بودم و نمی تونستم خیلی هزینه کنم برای همین قرار شد به صورت نسیه با یک شرکت کار کنیم و پس از تحویل پروژه هر کس سهم خودش رو بده .... حدود 400 هزار تومان هزینه شد و هفته اول اون 5-6 دوست عزیز اومدن فعالیت رو شروع کردن ... متاسفانه بعد از یکی 2 هفته به صورت خودجوش همه شون خودشون رو به بهانه های مختلف کنار کشیدن
    یکی گفت درس دارم
    یکی گفت شهر ما اینترنت پرسرعت نداره
    یکی اصلآ غیب شد
    یکی گفت داداشم قراره یه پول گنده بده بهم هر موقع داد می آم
    خلاصه هر کس از یه وری فرار کرد !
    شروع کردم و به کمک چند تا دیگه از بچه ها سایت رو راه انداختیم توی این مسیر 2 نفر از بچه ها که جفتشون 2 سایت بزرگ دیگه دارن خیلی به من کمک کردن و من زحمات این 2 دوست رو فراموش نمی کنم
    جالب اینجاست بعد از حدود 1 سال بعضی از اون 5 - 6 دوست گرامی به صورت های مختلف قصد بازگشت داشتند و من هم بهشون گفتم شما هم مثل بقیه اعضای سایت فعالیت کنید اگر فعالیتتون مناسب بود از شما استفاده می کنیم .. که اغلب رفتند خودشون سایت زدند و همشون بعد از کمتر از چند ماه سایتشون بسته شد و استقبال نشد ! ... فقط دلیلش هم این بود که دوست نداشتند گروهی کار کنند و می خواستند همه چی رو یک نفره ببرند جلو
    خلاصه ما شروع کردیم و کم کم یکی یکی مدیران سایت که خیلی هاشون هنوز هم در بین ما هستند به سایت اومدن و فعالیت کردند همه اونها شاهد هستند که هیچ کدومشون نه فامیل هستند و نه حتی همشهری و خودم بر اساس توانایی که توی اونها دیدم بهشون پیشنهاد همکاری دادم و قبول کردند و سایت رو تا اینجا رسوندند ....
    من تا مدتها همون بدهی 400 هزار تومان رو داشتم می دادم

چرا دربی زیاد شلوغ نیست؟

دربی فقط متعلق به من یا مدیرا نیست و متعلق به همه اعضای سایته اگر فکر می کنید می شه خیلی بهتر از این بود فقط کافی هست هر کس از خودش شروع کنه
    متاسفانه توی ایران همه فقط دوست دارن که مدیرهای سایت توی انجمن فعالیت کنند اما توی کشورهای دیگه اینجوری نیست و همه می دونند که توی یک انجمن تک تک اعضا سهیم هستند و باید همون طور که از مطالب استفاده می کنند برای بقیه هم مطلب بگذارند ... هیچ کدوم از مدیرها از مریخ مطلب نمی آرن ... پس کاربرها هم می تونن سهیم و شریک بشن ... تا این حس رو توی خودتون فعال نکنید توقع نداشته باشید که سایت پر از مطلب باشه ... ما کلآ حدود 10 نفر مدیر هستیم و توانایی محدودی داریم ... اگر کمی و کاستی هست 2 حالت داره یا باید به بزرگواری خودتون ببخشید یا باید بزرگواری بیشتری به خرج بدین و خودتون توی سایت هم سهیم بشین
    یک چیز جالب بگم

ما یک کاربر داریم که حدود یک سال و نیم هست که عضو سایت شده و اگر هر روز نیاد توی سایت در هفته حتمآ 4 بار به سایت می آد و دانلود می کنه و خلاصه استفاده می کنه .. اما این کاربر نه تنها هیچ مطلبی در سایت نزده بلکه حتی یک بار هم روی دکمه تشکر کلیک نکرده ! من و بقیه مدیران حتی برای این گونه افراد هم احترام قائل هستیم و قدمش روی چشم .... اما دیگه نباید با وجود این گونه پدیده ها از زیاد نبودن مطلب گله کرد

در انتها هم بگم که سایت دربی با توجه به سابقه ای که داره در امر جذب کاربر و بازدید روزانه واقعی ( نه اونی که 80٪ سایت ها با دست کاری کد و ... دارن نشون شما می دن ) در بین بهترین و پربازدیدترین انجمن های ایرانی در موضوع ورزشی هست

خیانت کار ترین بازیکن به تیمش؟
    خیانت کار ترین بازیکن اونی نیست که از یه تیم به تیم دیگه ای می ره ... خیانت کار کسی هست که می دونه به درد تیم نمی خوره و ولی مثلآ به خاطر زدن رکورد و اینجورچیزا به بازی ادامه می ده و با رابطه توی زمین می مونه

چایی هم دوست داری؟
    روزی یک تا

از حست در سال اول دانشگاهت بگو؟
    حس خوبیه و دوران لذت بخشی هست... البته اگر توی یه شهر دیگه باشی شاید حس متفاوت تری به سراغت بیاد ... اما من دبیرستان رو بیشتر دوست داشتم

از آرسنال هم بگو؟
    کارخانه بازیکن سازی آرسن ونجر که ملقب به آرسناا هست واقعآ تاک تیک رو به تیمش دیکته می کنه

چقدر عاشق اينترنتي؟
    عاشق نیستیم ... استفاده می کنیم ازش

ليگ ايرانو با ليگ انگليس مقايسه كن؟
    شباهت زیاد دارن مثل اینکه جفتشون لیگ هستند و توی جفتشون همه تیم ها با هم بازی می کنند یا اینکه توی جفتشون بازیکنهای هر تیم 11 نفر هستند
    بقیه اش تفاوته دیگه

دیگه هر چی فکر کردم همینا به ذهنم اومدن
    اگه از سوالام خوشت نیومده بگو ها
    با سئوالات مشکلی ندارم اما با فونتت چرا
    لطف کن فونت نوشته هات رو تغیر نده و بگذار همون پیشفرض سایت باشه
    ممنون
    WelCome To Derby

5. 11 کاربر از پست مفید Derby تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    AMF
    مربی مورد علاقه
    Jose Mourinho
    بازیکن محبوب
    Cris Ronaldo&Mesut Ozil&Ronaldinho
    اسم واقعی شما
    Ali

GermanyRealMadridRealMadrid

تشکر ها
    1,644
    تشکر شده 2,113 در 632 پست

به به...سلام آقای بارسایی نامرئی

1.چقد واسه هاست پول دادی؟؟
    2.چی شد دربی رو راه انداختی؟؟؟
    3.بهترین عضو تاریخ دربی کیه؟؟؟
    4.خواننده های مورد علاقت:
    5.نظرتو بگو
    کریس:
    مسی:
    ژاوی:
    راموس:
    په په:
    فورلان:
    چیچاریتو:
    مورینیو:
    گواردیولا:
    به اندازه کافی نظر دادی که حالت گرفته شه
    6.اوزیل یا کاکا؟
    7.مورینیو یا گواردیولا؟
    8.بهترین مهاجم تاریخ فوتبال؟(حتما رونالدو؟)
    9.بهترین هافبک؟
    10.بهترین مدافع؟
    11.بهترین دروازبان؟
    12.با بچه های سایت یه تیم بساز:نمیکتم داشته باشه....لیست 18 نفره بده...
    فعلا بسه...مرسی...
    چنان زندگی کن که کسانی که تو را می شناسند، اما خدا را نمی شناسند، بواسطه آشنایی با تو، با خدا آشنا شوند ...
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

7. 11 کاربر از پست مفید 0825 تشکر کرده اند .

مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434

پاسخ به سئوالات داش 0825

به به...سلام آقای بارسایی نامرئی

سلام به روی ماهت آقای رئالی مرئی

1.چقد واسه هاست پول دادی؟؟

اینی که به تو دادم ؟ نمی گیرم ازت نگران نباش

2.چی شد دربی رو راه انداختی؟؟؟

اون بالا گفتم دیگه .. نخوندی ؟
    3.بهترین عضو تاریخ دربی کیه؟؟؟
    مطمئن باش تو نیستی حقته همینو می خواستی ؟ با من لج می کنی ؟

4.خواننده های مورد علاقت:
    احسان خواجه امیری , گروه TATU , بقیه هم گوش می کنیم فقط زیاد اهل رپ نیستم

5.نظرتو بگو

کریس: خوبه بد نیست بازیکن محبوبیه
    مسی: از بالایی بهتره مگه نه ؟ البته شانس آورد توی این دهه بازی می کنه و کنارش یکی مثل ژاوی هست اگه 1 دهه قبل بود اینجوری نمی درخشید نظر منه البته ولی با این همه فکر می کنم چهارمین بازیکن برتر تاریخ فوتبال باشه بعد از رونالدو , زیدان , مارادونا

ژاوی: بنویسید اگه این نبود الان مسی این همه معروف نبود
    راموس:اون موقع ها که بکهام توی رئال بود خوب کرنر گل می زد .... یه بازی رونالدو پیش بینی کرده بود که راموس گل می زنه و زد
    په په:این چرا فوتبال بازی می کنه ؟ می رفت بوکسور می شد بهتر بود که ! یه تنه کل پولاتون رو به باد می ده 2 سال پیش یه بازیکن رو همین جوری الکی توی محوطه جریمه شوت زد 6 جلسه محروم شد

فورلان:بازیکن خوبیه و از سطح اروگوئه بالاتره
    چیچاریتو: کشف جالبی بود فرگوسن بازیکنان خوبی که چهره نشدن رو خوب رو می کنه
    مورینیو: مربی خوبی هست اما نه اینقدر که فکر می کنه از اون بهتر هم هستن مثل فرگوسن , گاس هدینگ و حتی میشه گفت آرسن ونجر
    گواردیولا: این هم مربی خوبیه البته بیشتر از اون چیزی که مربی خوبی باشه آدم منطقی هست. اون سال بعد از شکست از اینترمیلان همه انتظار داشتند سفر زمینی با اتوبوس رو بهونه کنه اما این کار رو نکرد. البته تصور می کنم بعد از بارسا یه چی تو مایه های رایکارد میشه باید بره یه تیم داغون مربیگری کنه
    به اندازه کافی نظر دادی که حالت گرفته شه ممنون
    6.اوزیل یا کاکا؟
    در حال حاضر اوزیل
    7.مورینیو یا گواردیولا؟ در حال حاضر مورینیو البته فقط از نظر فنی گفتم
    8.بهترین مهاجم تاریخ فوتبال؟(حتما رونالدو؟) اون که بهترین بازیکن تاریخه نه فقط مهاجم
    9.بهترین هافبک؟ زین الدین زیدان
    10.بهترین مدافع؟ مالدینی ... توی این انتخاب شخصیتش خیلی موثر بود
    11.بهترین دروازبان؟ فکر می کنم کاسیاس
    12.با بچه های سایت یه تیم بساز:نمیکتم داشته باشه....لیست 18 نفره بده...

من با بچه ها بازی نکردم ولی خوب روی شناخت کلی از عکس و سن می گم

دروازبان: خودت (0825)

مدافعین: capitan_maldini و ibrahim و hamedss و MohaZala
    ( مدافعین رو با تجربه گذاشتم )

هافبک میانی : Mehrd@d

هافبک چپ: Feri -------------------------------- هافبک راست : AlexDelpiero

هافبک تهاجمی : Gladiature_roma

فوروارد: Alesandre dasilva و [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

ذخیره ها هم : خودم و 6 نفر دیگه از بچه های سایت

فعلا بسه...مرسی...

مخلصیم
    WelCome To Derby

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448
    تشکر شده 14,724 در 3,817 پست

juventus سین جیم جعفر

سلام

خسته نباشی
    اولا هنوز بودن جوونایی که باید میومدن رو نیمکت حالا شما چرا پیش قدم شدی الله اعلم !

1 - یه سوالی که دوست داری از پرسیده بشه ولی تا حالا نپرسیدند از خودت بپرس و همینجا جواب بده ! ( طفره رفتن قدغن )

2- چرا رونالدو ؟!! من خودم یه فلسفه دارم که به همون دلیل با رونالدو حال نمی کنم ! بازیکنی که هم تو بارسا هم تو رئال واسه اسپانیا ، هم تو میلان هم تو اینتر واسه ایتالیا بازی کرده رو من اصلا واسه یه بازیکن محبوب قبولش ندارم ! ( مثلا ایبرا رو داشته باش که فصل بعد با پیراهن رم بازی کنه )

3- چرا نام دربی رو واسه سایت انتخاب کردی ؟!!!

4 - رونالدو که همیشه 9 می پوشه پس چرا js8 ؟!!!

5- از اینکه تو این سایت با افرادی کم سن و سال تر از خودت سر و کله میزنی خدایی خسته نمیشی ؟!!! الان 98% بچه های سایت متولد 70 به یعد هستند !

6 - مکانیک سخت تره یا عمران !

7 - چرا نمیذاری من به درس و مشقم برسم ؟!!!

8 - دوست داری تا چند سال دربی رو نگه داری ؟!!!

9 - چرا رک و پوست کنده نمیگی من استقلالیم ؟!!!

موفق باشی !

10. 12 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434

پاسخ به سئوالات داش AlexDelpiero

سلام

خسته نباشی
    اولا هنوز بودن جوونایی که باید میومدن رو نیمکت حالا شما چرا پیش قدم شدی الله اعلم !
    سلامت باشی
    من به 2 نفر پیشنهاد دادم واسه مهمون این بخش اما متاسفانه جور نشد که در خدمتشون باشیم . این روزها هم سرم خلوت بود و هی چند تا از کاربرها می گفتند خودت بیا .. دوست نداشتم کسی فکر کنه واسه این چیزا کلاس می گذارم. جالب اینجاست اون بچه هایی که می گفتند بیا بیا هنوز خودشون سئوال نپرسیدن

1 - یه سوالی که دوست داری از پرسیده بشه ولی تا حالا نپرسیدند از خودت بپرس و همینجا جواب بده ! ( طفره رفتن قدغن )
    اون بالا گفتم که دوست داشتم درباره راه افتادن دربی بپرسن که پرسیدن و جواب دادم

2- چرا رونالدو ؟!! من خودم یه فلسفه دارم که به همون دلیل با رونالدو حال نمی کنم ! بازیکنی که هم تو بارسا هم تو رئال واسه اسپانیا ، هم تو میلان هم تو اینتر واسه ایتالیا بازی کرده رو من اصلا واسه یه بازیکن محبوب قبولش ندارم ! ( مثلا ایبرا رو داشته باش که فصل بعد با پیراهن رم بازی کنه )
    اگه به تیم های مورد علاقه من نگاه کنی می فهمی که من دربند رنگ لباس هیچ وقت نبودم خود من هم یه روز از بازی رئال و یه روز از بازی بارسا لذت می برم. من بارها شده نشستم مثلآ بازی تیم هایی مثل ساوتهمپتون با اورتون هم دیدم و لذت بردم ... بازی طلایی کراوچ در لباس ساوتهمپتون مقابل آرسنال رو فراموش نمی کنم ...... در بند یک یا چند تیم خاص نیستم. تیم ها رو بازیکنها تشکیل می دن و رونالدو هم معمولآ توی هر برهه به تیمی رفته اون زمان اون تیم به اوج برده شده.از آیندهوون 96 گرفته تا بارسا 97 ..... اینتر 99 رو یادتونه؟ قهرمان یوفا شد ... رئال 2002 در اوج بود .. حتی برزیل در 2002 با درخشش رونالدو قهرمان جهان شد .... صبر اون هم توی مشلات مثال زدنی بود ... 4 عمل جراحی سنگین که یه دونه اش کافیه فوتبال رو واسه همیشه بگذاری کنار .... رونالدو از معدود فوتبالیستهای بزرگ و پرافتخار تاریخ هست که جایزه بهترین بازگشت سال رو گرفته ( یعنی برگشتن به اوج پس از مصدومیت طولانی )

3- چرا نام دربی رو واسه سایت انتخاب کردی ؟!!! این اسم رو یکی از دوستان (مدیر سایت فوتیران آقا محمد که از بچه های نیک روزگار هست ) پیشنهاد داد و به نظرم قشنگ اومد منم انتخاب کردم. ضمن اینکه این سایت در روز دربی تیم های استقلال پرسپولیس در سال 88 شروع به کار کرد

4 - رونالدو که همیشه 9 می پوشه پس چرا js8 ؟!!! من شماره 8 رو دوست دارم .. از بچگی 8 می پوشیدم .. مدرسه فوتبال که می رفتم 8 رو گرفته بودن 17 رو گرفتم و بین 1 و 7 یه دونه + گذاشتم با ماژیک رونالدو شماره 9 رو دوست داره منم شماره 8 رو ..... البته بازیهای محمد نوازی توی اون زمان استقلال که 8 می پوشید فراموش نشدنی بود و همواره بازیکنان گل ساز 8 رو می پوشند ... علی کریمی هم که می بینید 8 می پوشه ... کلآ 8 شماره بازیکنان گل ساز و خاص هست که منم گل سازی رو ترجیح می دم ... اصلآ‌تمام کننده خوبی نیستم
    js هم که ابتدای اسم و فامیل من هست

5- از اینکه تو این سایت با افرادی کم سن و سال تر از خودت سر و کله میزنی خدایی خسته نمیشی ؟!!! الان 98% بچه های سایت متولد 70 به یعد هستند !
    طبق آماری که من دارم حدود 15٪ اعضای سایت بالای 24 سال هستند اما کمتر فعالیت می کنند و بیشتر استفاده می کنند در بین مدیران سایت هم 2 نفر ار بچه ها بالای 26 سال هستند...
    خود من هم هنوز 25 سالم پر نشده و مثلآ‌ متولدین 70 هم که شما می گین 20 ساله هستند نمیشه گفت بهشون بچه ! ماشالا خیلی از این جوونای 20 ساله فوتبال رو خوب می فهمند و ما اینجا بحثمون فوتبالیه و با کسی سر و کله نمی زنیم

6 - مکانیک سخت تره یا عمران ! من طبق شنیده ام می گم ... می گن توی رشته های فنی برق سخته .. توی شاخه مکانیک هم شنیدم استاتیکش اذیت می کنه ولی مهندسی عمران یه تفاوتی با بقیه رشته های فنی داره که قدرت تحلیل بالایی می خواد و فرمول خاصی همواره صادق نیست اگه قدرت تحلیل بالایی داشته باشید از عمران لذت می برید

7 - چرا نمیذاری من به درس و مشقم برسم ؟!!! یکی نیست خودم رو نجات بده

8 - دوست داری تا چند سال دربی رو نگه داری ؟!!! تا جایی که حس کنم هنوز کسانی هستند که اینجا رو دوست داشته باشند
    قبل از عید می خواستم ببندم ولی بی انصافی بود ... خیلی از بچه ها عمرشون رو دارن اینجا می گذارند و به احترام اونها نگه داشتم ... خودم هم که دوسش دارم

9 - چرا رک و پوست کنده نمیگی من استقلالیم ؟!!! می بری ما رو امشب توی حاشیه ؟

موفق باشی !

سلامت باشی عزیزم
    [/QUOTE]
    WelCome To Derby

12. 11 کاربر از پست مفید Derby تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبك وسط
    مربی مورد علاقه
    لويس فانخال
    بازیکن محبوب
    استاد ريوالدو
    اسم واقعی شما
    سعید

BrazilBarcelonaSS_Tehran

Rivaldo

تشکر ها
    152
    تشکر شده 619 در 111 پست

به به به به به بابا بیا دیگه
    می دونی از کیه منتظرم ؟
    چاکر آقا جعفر خوش تیپ هم هستیم
    خاکی ترین مدیر سایتی که تا حالا دیدم شما بودی و واقعآ خوشحالم که توی این سایت می آم
    من تقریبآ اولین روز یا دومین روزی که این سایت راه افتاد عضو شدم و از قدیمی های سایت محسوب می شم پس به سئوالات من ویژه جواب بده

عزیز گرگان چقدر با دریا فاصله داره؟ نزدیکه؟
    حاهای تفریحی شهرتون چیه؟
    بدترین و سخت ترین کار توی سایت شما چیه؟
    شده توی سایت بدجوری ضد حال بخوری؟
    چرا از همشهریهات یا فک و فامیل توی سایت مدیر نداری؟
    روزی چند ساعت فوتبال می بینی؟
    یه عکس از شهرتون بگذار اینجا
    یه عکس از دانشگاهی که درس خوندی بگذار
    تا حالا توی بانک یا قرعه کشی دیگه برنده شدی؟
    فوتبال هم بازی می کنی؟ در چه حدی؟ حرفه ای؟
    بهترین مقامت توی فوتبال چی بوده؟
    بارسلونا چرا اینقدر خوبه؟
    قبول داری ریوالدو هم توی درخشش های رونالدو در جام جهای 2022 بی تاثیر نبود؟
    چرا برزیلی هایی که از بارسا می رن میلان نابود می شن؟ ریوالدو , رونالدینیو , رونالدو .... !!!
    بهترین گل ریوالدو؟
    بهترین گل رونالدو؟
    سایت زدن هزینه زیادی می خواد؟
    می گن شمال توی کشتی خیلی بااستعداد هستند اما گرگانی ها بسکتبالشون چرا؟
    توی ساحل هم فوتبال بازی کردی؟
    ممنون از اینکه با حوصله به سئوالا جواب می دی ... ئاسه منم همین جوری جواب بده .. مثه بقیه

14. 12 کاربر از پست مفید rivaldo_king تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    carlo ancceloti
    بازیکن محبوب
    pato
    اسم واقعی شما
    حسین

ItaliaMilan

تشکر ها
    2,566
    تشکر شده 5,246 در 1,127 پست

دوباره اومدم....

1. گفتی این رفیقت گیر داده که تو اون عکس اونجا رو نگاه کنی..... اگر رفیقت بهت بگه خودتو بنداز تو چاه هم میندازی؟
    2. چون روز تولدت مصادف با تولد امام جعفر صادق (ع) بوده اسمت رو گذاشتی جعفر...... واسه همین هم فامیلیت رو گذاشتی صادقی؟
    3. من که اصلا فرقی واسم نداره که یکی آبی باشه یکی قرمز اما تو چرا واضح نمیگی استقلالی هستی؟ کم عاقبت اندیشی کن.
    4. بازی انگلستان - فرانسه تو جام جهانی 2002 رو یادت میاد؟
    5. واسه چی میگی رونالدو - زیدان - مارادونا - مسی 4 بازیکن برترند؟ به نظرت پله - دی استفانو - کرایف - فن باستن - پلاتینی حق بیشتری ندارند؟
    6. این تیمی که ساختی مربی نداره؟
    7. من بگم تعویض نمیشما... در ضمن اسمش رو هم میزاریم هواداران ایتالیا چون 7تا ایتالیایی توشن.
    8. به نظرت طرفدارای چه لیگی بیشتر از همه هستند؟
    9. به نظرت طرفدارای کدوم لیگ با تعصب تر هستند؟
    اگه جرات داری این دوتای آخری رو نگو ایتالیا
    10. قصد ازدواج نداری؟
    11. تک ستاره ای، معشوقه ای، چیزی نداری؟
    12. از اینکه نمیزاری مهدی به درسش برسه عذاب وجدان نگرفتی؟
    13. به نظرت اون دنیا لب پل صراط جلوت رو میگیره؟
    14. به نظرت من تصمیم دارم این تاپیک رو ماهها بالای ارسالات نگه دارم تا دهنت رو سرویس کنم؟
    15. به نظرت من آدم پستی هستم یا جدیدا پست شدم یا قبلا هم بودم یا اینکه قراره پست بشم یا اینکه یه زمانی بودم دوباره برگشتم به اون زمان یا اینکه........؟
    16. الان خیلی دلت میخواد ip منو ببندی؟
    17. چرا یه قانون درست و حسابی نمیزاری واسه مدیر شدن؟ (آخه اینجا هم؟ دلمون خوش بود اینجا خبری از سیاست و پارتی بازی و اینجور لابی بازی ها نیست. واسه چی آخه مدیراتو از بین بچه های ایتالیایی انتخاب میکنی؟ میخوای دربی پولی راه بندازی؟ خجالت نمیکشی؟ سایت تخصصی فوتبال باید به دور از این حاشه ها باشه. واقعا آدم متاسف میشه... آخه چی بهت میرسه؟ رشوه میگیری؟ ازت آتو دارن؟ باهم گاب بندی کردین؟ از کجا تامینت میکنن؟)
    18. تا حالا پرانتز به این طولانی ای دیده بودی؟
    19. اگر یهو دیدی تو سایت اغتشاش شد و سران فتنه من و مهدی و فراز و ابراهیم بودیم.... مثلا بچه ها رو تحریک کردیم تا علیه تو شعار تو قالب سایت بنویسن و کلا سایت ناآرام شه چیکار میکنی؟
    20. اگه بخوای پست منو ویرایش کنی و حتی نقطه ای از توش رو پاک کنی خدا سوسکت کنه. موافقی؟
    21. وقتش نشده گلهای لیگ های امسال رو اچ دی پوشش بدیم؟
    22. راستی واسه اون قضیه چرا هنوز شیرینی ندادی؟
    23. در چه حالی با سوالاتم؟
    خداحافظی نمیکنم چون بازم میام.

خداحافظ اسطوره من

16. 12 کاربر از پست مفید alexandre dasilva تشکر کرده اند .

مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434

پاسخ به سئوالات داش rivaldo_king

]به به به به به بابا بیا دیگه

به به به اومدیم دیگه .... این یکی از همونا بود که منو آسفالت کرده بود بیام اینجا
    می دونی از کیه منتظرم ؟

آره ... یه 4 - 5 ماهی می شه گیر دادی

چاکر آقا جعفر خوش تیپ هم هستیم

مخلص آقا سعید گل

خاکی ترین مدیر سایتی که تا حالا دیدم شما بودی و واقعآ خوشحالم که توی این سایت می آم
    من تقریبآ اولین روز یا دومین روزی که این سایت راه افتاد عضو شدم و از قدیمی های سایت محسوب می شم پس به سئوالات من ویژه جواب بده
    شما لطف داری... اینا هم نمی گفتی با دقت جواب می دادم

عزیز گرگان چقدر با دریا فاصله داره؟ نزدیکه؟ تقریبآ 30 الی 35 کیلومتر
    حاهای تفریحی شهرتون چیه؟ گرگان یه شهر شمالیه و مثل همه شهرهای شمالی دیگه جنگل و دشت و دریا ... معروفترین جاش ناهارخوران گرگان و روستای توریستی زیارت هست ... چندین آبشار و چیز میز دیگه هم حوالی گرگان هست
    بدترین و سخت ترین کار توی سایت شما چیه؟ وای ... گذاشتن گلها ... مخصوصآ این لیگ مسخره اسپانیا که هر وقت رئال و بارسا بازی دارن باید 10 - 15 گل رو لینکاش رو بگذاریم
    شده توی سایت بدجوری ضد حال بخوری؟ موقع گذاشتن گل مثلآ 2 ساعت می شینی سر تاپیک و کاراشو انجام می دی .. بعدش دکمه ارسال رو می زنی ( یادت می ره کپی بگیری ) یهو می بینی اینترنت قطع شده ! کلی زحمتات به باد می ره !
    چرا از همشهریهات یا فک و فامیل توی سایت مدیر نداری؟ همشهریام که دیدم می آن توی سایت اما فعالیتشون اونقدر خوب نبوده که مدیر کنم .... من این چیزا رو مد نظر قرار نمی دم
    روزی چند ساعت فوتبال می بینی؟ بستگی داره چقدر فوتبال باشه در روز .. شده توی یه روز 5 تا بازی هم دیده باشم
    یه عکس از شهرتون بگذار اینجا

این عکس مسیر پارک النگدره که جزو جاهای باکلاس و اعیانی گرگان محسوب میشه

یه عکس از دانشگاهی که درس خوندی بگذار
    در حال حاضر عکسی خودم توی سیستم ندارم این هم از توی سایت دانشگاه گرفتم .. من دوره لیسانس رو اینجا گذروندم ... توی شهر خودمون

تا حالا توی بانک یا قرعه کشی دیگه برنده شدی؟ نه
    فوتبال هم بازی می کنی؟ در چه حدی؟ حرفه ای؟ فوتبال که آره .... حرفه ای نه بابا ... نوجوون بودم بیشتر پیگیر بودم و یک سال هم توی تیم استان برای پیشتاران آموزش و پرورش بازی کردم و اتفاقآ توی مسابقات رامسر آقای گل شدم .. ولی به علت بارندگی مراسم اهدای جوایز برگزار نشد .. قرار شد جوایز رو بفرستند به آموزش و پرورش استان که هر چی رفتیم خبری نشد !
    بهترین مقامت توی فوتبال چی بوده؟ توی مدرسه که بودیم معمولآ توی جام های مدرسه ای اول می شدیم ازسال اول راهنمایی تا سال سوم دبیرستان فکر کنم فقط 1 سال بود که توی مدرسه مون قهرمان نشدیم .... جای خاصی بازی نکردم . یک سال مقام سوم آموزشگاههای دبیرستان .... . بازیم در حد مدارس فوتبال شهر و بازیهای داخل دانشگاهی بوده .. اما فکر می کنم بهترینش همون مقام سوم کشور با تیم پیشتازان آموزش پرورش گلستان در مسابقات رامسر بود ... البته یک بار هم توی مسابقات جام رمضان به فینال جام رمضان جوانان گرگان که مخصوص بچه های محصل بود رسیدیم اما چون ما پیش دانشگاهی بودیم و ظاهرآ خلاف قانون بود ما رو حذف کردند ... راحت قهرمان می شدیم
    بارسلونا چرا اینقدر خوبه؟ از ژاوی و مسی بپرسید چرا اینقدر خوب هستند ... تقصیر اوناست
    قبول داری ریوالدو هم توی درخشش های رونالدو در جام جهای 2022 بی تاثیر نبود؟
    بله قبول دارم ریوالدو اون سال واقعآ آماده بود .. گل زیباش به بلژیک هم فوق العاده بود
    چرا برزیلی هایی که از بارسا می رن میلان نابود می شن؟ ریوالدو , رونالدینیو , رونالدو .... !!!
    البته رونالدو از رئال رفته به میلان و وقتی از بارسا به ایتالیا رفت توی اینتر درخشید
    به رونالدینیو و ریوالدو هم زیاد فرصت داده نشد

بهترین گل ریوالدو؟ گل زیباش به پیتر اشمایکل در لیگ قهرمانان اروپا در بازی بارسا با منچستر
    بهترین گل رونالدو؟ یه گل زده به تیم سالامانکا ( اون موقع به اون تیم خان پوستلا هم می گفتند ) که از وسط زمین چند نفر رو با قدرت دریبل زد و گل زد .. هر کاریش کردن نتونستن بگیرنش حتی با خطا !
    گلی هم که توی جام جهانی 2006 به غنا زد فوق العاده بود .. بازیکنان و ستاره های الان نمی تونن اینجوری از یک مانع توی تمرین عبور کنند چه برسه به از یک دروازبان ! شما دیدین کریستیانو رونالدو که الان استاد عوض کردن پا محسوب می شه یک دروازبان رو به این شکل دریبل کنه؟ به نظر من نسل دهه 90 به بعد حرکات تکنیکی شون در جهت گول زدن بازیکن حریف و دریبل کردن بود ولی پا عوض کردن های الان بازیکنان در جهت گول زدن بیننده تلویزیونی هست و عملآ‌نمی بینیم اون طور مثل قدیم بازیکنان جا بمونن !
    سایت زدن هزینه زیادی می خواد؟ می تونی مجانی هم بزنی اما به نتیجه نمی رسه ! ... البته هزینه خالی هم دردی رو دوا نمی کنه
    می گن شمال توی کشتی خیلی بااستعداد هستند اما گرگانی ها بسکتبالشون چرا؟
    بسکتبال با تاریخ گرگان عجین شده و هیچ لیگی نبوده که بدون یک تیم گرگانی در سطح اول تاریخ بسکتبال ایران انجام بشه ! گرگان همواره در سطح اول بسکتبال ایران نماینده داشته.. البته این اواخر تیم های متمول اومدن و خیلی راحت با پول بازیکن می خرند و حتی قهرمان آسیا می شن اما چون ریشه ندارند زود به فراموشی می پیوندند ! مثالش صباباتری تهران و ظاهرآ مهرام تهران هم داره به تاریخ می پیونده !

این هم یه تصویر از سالن بسکتبال شهر گرگان ( سال 87 )

سالن گرگان در سال 1389

توی ساحل هم فوتبال بازی کردی؟ توی اسکله و بندر بازی کردم اما ساحل شنی نه ‍!
    ممنون از اینکه با حوصله به سئوالا جواب می دی ... ئاسه منم همین جوری جواب بده .. مثه بقیه

پاسخ به سئوالات داش alexandre_dasilva

دوباره اومدم....

خوش اومدی عزیز

1. گفتی این رفیقت گیر داده که تو اون عکس اونجا رو نگاه کنی..... اگر رفیقت بهت بگه خودتو بنداز تو چاه هم میندازی؟
    بابا طرف عکاسه ... واسه عکس گفت ... هر کاری بگه که ربطی نداره ... البته قبلش 1 - 2 ژست دیگه هم گفت که خیلی جلف بود من قبول نکردم
    2. چون روز تولدت مصادف با تولد امام جعفر صادق (ع) بوده اسمت رو گذاشتی جعفر...... واسه همین هم فامیلیت رو گذاشتی صادقی؟
    نه فامیلیم رو واسه این گذاشتن صادقی که فامیلی بابام صادقی بود
    3. من که اصلا فرقی واسم نداره که یکی آبی باشه یکی قرمز اما تو چرا واضح نمیگی استقلالی هستی؟ کم عاقبت اندیشی کن.
    خدا یا اینها رو به راه راست هدایت کن ... یکی می گه بارسایی یکی می گه رئالی یکی می گه استقلالی
    4. بازی انگلستان - فرانسه تو جام جهانی 2002 رو یادت میاد؟ انگلیس فرانسه جام جهانی 2002 ! باهم بازی نکردند ! فرانسه همون مرحل اول توی گروه خودش حذف شد و اصلآ‌ بالا نیومد !
    5. واسه چی میگی رونالدو - زیدان - مارادونا - مسی 4 بازیکن برترند؟ به نظرت پله - دی استفانو - کرایف - فن باستن - پلاتینی حق بیشتری ندارند؟
    اینا که گفتی که توی زمان بوغ فوتبال باری می کردند و برای همون زمان خودشون خوب بودند ... در قیاس با ستاره های نسل بعد قابل قیاس نبودند !
    6. این تیمی که ساختی مربی نداره؟ قرار شده چند تا بازی ببازیم بعد برانکو ایوانکوویچ رو بیارن واسمون
    7. من بگم تعویض نمیشما... در ضمن اسمش رو هم میزاریم هواداران ایتالیا چون 7تا ایتالیایی توشن. اسم تیم باید کوتاه باشه ... مثلآ‌هواداران رونالدو
    8. به نظرت طرفدارای چه لیگی بیشتر از همه هستند؟ توی ایران؟ فکر می کنم اگر طرفداران چلوکبابی منظورت نباشه ( اونایی که الان بارسلونا می بره می گن از ابتدای کودکی بارسایی بودیم ) انگلیسی ها از بقیه بیشتر باشند
    9. به نظرت طرفدارای کدوم لیگ با تعصب تر هستند؟ باز هم اگه توی ایران می گی فکر می کنم ایتالیایی ها
    اگه جرات داری این دوتای آخری رو نگو ایتالیا یکیش رو نگفتم ...
    10. قصد ازدواج نداری؟ زوده بابا
    11. تک ستاره ای، معشوقه ای، چیزی نداری؟ چیکار داری تو آخه ‌؟ نداشته باشم جور می کنی واسم ؟
    12. از اینکه نمیزاری مهدی به درسش برسه عذاب وجدان نگرفتی؟ یکی باید خود من رو نجات بده
    13. به نظرت اون دنیا لب پل صراط جلوت رو میگیره؟ از این اخلاقا نداره
    14. به نظرت من تصمیم دارم این تاپیک رو ماهها بالای ارسالات نگه دارم تا دهنت رو سرویس کنم؟ نمی تونی فقط می تونی یه پست دیگه بزنی طبق قوانین
    15. به نظرت من آدم پستی هستم یا جدیدا پست شدم یا قبلا هم بودم یا اینکه قراره پست بشم یا اینکه یه زمانی بودم دوباره برگشتم به اون زمان یا اینکه........؟ یا اینکه .....
    16. الان خیلی دلت میخواد ip منو ببندی؟ با وی پی ان می آی خو
    17. چرا یه قانون درست و حسابی نمیزاری واسه مدیر شدن؟ (آخه اینجا هم؟ دلمون خوش بود اینجا خبری از سیاست و پارتی بازی و اینجور لابی بازی ها نیست. واسه چی آخه مدیراتو از بین بچه های ایتالیایی انتخاب میکنی؟ میخوای دربی پولی راه بندازی؟ خجالت نمیکشی؟ سایت تخصصی فوتبال باید به دور از این حاشه ها باشه. واقعا آدم متاسف میشه... آخه چی بهت میرسه؟ رشوه میگیری؟ ازت آتو دارن؟ باهم گاب بندی کردین؟ از کجا تامینت میکنن؟) قانون داره اتفاقآ
    18. تا حالا پرانتز به این طولانی ای دیده بودی؟ آره بابا اما الان یادم نمی آد
    19. اگر یهو دیدی تو سایت اغتشاش شد و سران فتنه من و مهدی و فراز و ابراهیم بودیم.... مثلا بچه ها رو تحریک کردیم تا علیه تو شعار تو قالب سایت بنویسن و کلا سایت ناآرام شه چیکار میکنی؟
    می دم به خودتون درستش کنید .. هر وقت درست کردید من مبرمی گردم و شروع به کار می کنم
    20. اگه بخوای پست منو ویرایش کنی و حتی نقطه ای از توش رو پاک کنی خدا سوسکت کنه. موافقی؟ بله
    21. وقتش نشده گلهای لیگ های امسال رو اچ دی پوشش بدیم؟ ببینیم چی میشه
    22. راستی واسه اون قضیه چرا هنوز شیرینی ندادی؟ کدوم قضیه ؟
    23. در چه حالی با سوالاتم؟ خوابم می آد اسیدی برم بخوابم ... شب بخیر
    خداحافظی نمیکنم چون بازم میام
    ای تو روحت
    WelCome To Derby

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

سلام به اقا جعفر گل خوبی؟
    جعفرجون چندسالته؟
    نظرت درباره رئال چیه؟می تونه قهرمان بشه؟
    الان طرفداره چه تیمی هستی هم اروپایی هم ایرانی؟
    این روز ها چی کار می کنی؟

موفق وسربلند باشی جعفرجون

HALA MADRID

19. 11 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

صفحه 2 از 6 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)