Design & Developed BY Patira

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: موفق ترین تیم باشگاهی درفصل نقل وانتقالات؟

رأی دهندگان
30. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بارسلونا

9 30.00%
  • میلان

0 0%
  • رئال مادرید

9 30.00%
  • آاس رم

2 6.67%
  • اینتر میلان

0 0%
  • منچستر یونایتد

3 10.00%
  • یوونتوس

6 20.00%
  • منچستر سیتی

0 0%
  • پاری سن ژرمن

0 0%
  • بایرن مونیخ

0 0%
  • چلسی

1 3.33%
  • سایر تیم ها

0 0%
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 19 , از مجموع 19
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460
    تشکر شده 7,723 در 1,513 پست

پیش فرض موفق ترین تیم باشگاهی درفصل نقل وانتقالات؟ (نظر سنجی)

این نظر سنجی در مورد عملکرد باشگاه های اروپایی در فصل نقل و انتقالات ایجاد شده است.

پس خواهشا تعصب را کنار گذاشته و واقعا باشگاهی را که فک می کنید عملکرد بهتری داشته را انتخاب کنید!!!!!!!

در ادامه میتونید نظرات خودتون رو در مورد انتخابتون بیان کنید.

با تشکر

!!! No Totti No Party

2. 8 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448
    تشکر شده 14,724 در 3,817 پست

juventus

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrd@d نمایش پست ها
    خواستم اینو بازم بگم که از روی تعصب نگفتم! رو چیزی که دیدم دارم قضاوت میکنم..
    خواهشا بخونید!!

سایت معروف کوریره دلو اسپرت معمولا نظرسنجی های مختلفی را در سایت خود قرار می دهد!امسال نیز مانند سال های گذشته نظرسنجی درباره تیم های بزرگ و بازار نقل و انتقالاتشان در سایت خود قرار داد.تیم های,آ.اس رم,میلان,اینتر,یوونتوس,لازی و و ناپولی در این نظرسنجی قرار دارند.تا اینجا نیز ۳۶۷۹ هزار نفر شرکت کردند.نکته قابل توجه,اختلاف زیاد رم با سایر رقباست!رمی ها با ۳۹٫۴% بیشترین آرا را به خود اختصاص دادند و به از آن,ناپلی ها با ۲۴٫۷ % در رتبه دوم جای دارند.سایر تیم ها نیز در محدوده ۹% برای خود جایی پیدا کردند.البته این نظرسنجی هنوز هم ادامه دارد.برای شرکت در این نظر سنجی,روی [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] کلیک کنید.
    داداش این نظر سنجی که معتبر نیست ...
    من خودم الان 5 بار به یووه رای دادم !

نه جان مهرداد خودت چند بار رای دادی به رم ؟!!!

ویرایش : همون یه بار فقط محاسبه شده بود و هی پیام می داد که قبلا رای دادین ولی من بهش توجه نکردم !

4. 8 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448
    تشکر شده 14,724 در 3,817 پست

اینم کپی پیست از یه انجمن دیگست ولی خالی از لطف نیست :
    سایت فوتبال ایتالیا تحلیل جالبی از ترنسفر همه ی تیم ها انجام داده که تحلیل یووه اش اینه تقریبا (تقریبا به خاطر ترجمعه ی غیر دقیق و سریعه ) :

- بهترین خرید
    میرکو ووچینیچ : هدف یووه بعد از ناکامی در جذب روسی و آگوئرو. میرکو به عنوان جایگزینی بسیار ارزان تر ولی خیلی نزدیک از لحاظ کیفیت به یووه اومد. شاید عدم ثبات بازی اش در رم خسته کننده بود ولی این ملی پوش مونته نگرو بدون شک توانایی هایی زیادی برای نشان دادن دارد.

- سوال برانگیز ترین خرید
    ریتو زیگلر : بازیکنی مورد نظر دل نری بود که به صورت آزاد به یووه آمد. زیگلر در اردوی پیش فصل نتوانست عملکرد متقاعد کننده ای داشته باشد و یووه حتی به فکر فروش او نیز افتاد. درحالی که کونته نیز در برنامه هایش او را جواب نداده، او نمی تواند پاسخی برای حل مشکل دفاع چپ یووه باشد.

- با ارزش ترین خرید از لحاظ مالی
    امانوئله جاکرینی : به صورت مالکیت اشتراکی و تنها با 3 میلیون یورو به یووه آمد، و می تواند ابزار با ارزشی برای کونته باشد. کونته عادت دارد در جریان بازی وینگرهای خود را عوض کند و جاکرینی یک گزینه ی خوب و مفید برای تمام پست های تهاجمی است.

- بازیکنی که از دست رفت
    سرخیو آگوئرو : یووه از ابتدای فصل این مسئله را پنهان نمی کرد که به دنبال یک ستاره است و گزینه ی اول آن ها سرخیو آگوئروست. اما هزینه ی بالای جذب او همیشه این انتقال را غیرمحتمل نشان می داد، خصوصا به دلیل اینکه یووه در بازی های اروپایی حضور نداشت و او نیز نهایتا به منچستر سیتی پیوست.

- بازیکنی که حتما باید می گرفتند.
    مانوئله وارگاس : جای خریدن 3 هافبک چپ، یک ایده می توانست این باشد که یوونتوس یک بازیکن جواب داده در سری آ را بخرد و آن شخص می توانست وارگاس باشد. بازیکنی که مدتی شنیده میشد به یوونتوس نزدیک است ولی در نهایت تنها یک فرصت از دست رفته بود.

- بازیکنی که جایش خالی خواهد بود
    آلبرتو آکویلانی : شاید او حداقل به اندازه ای که قراردادش دائمی بشود در فصل گذشته از خود چیزی نشان داد ولی با آمدن پیرلو و کونته این انتقال بهم خورد. شاید یووه در حال حاضر جای خالی او را حس نکند ولی در آینده یک آکویلانی آماده و روی فرم بازیکنی نیست که به این راحتی ها باشگاهی از دست بدهد. قهرمان فصل پیش ایتالیا، میلان، او را به خدمت گرفت.

نتیجه : شاید 2 یا 3 خرید یووه خرید های مطمئنی به نظر برسند ولی تیم غیر متوازن یووه هنوز متوازن نشده است. ضعیف ترین بخش تیم یووه خط دفاع است به دلیل اینکه آن ها یک مدافع کم دارند و مدافعین کناری خوبی نیز در اختیار ندارند. از طرفی دیگر عدم توانایی ماروتا در فروش بازیکن باعث شده است خط حمله بسیار شلوغ باشد. و همچنان سوالی وجود دارد که آیا پیرلو به درد سبک بازی کونته می خورد یا خیر. همه ی این سوال ها در جام پیش رو به عملکرد ماروتا پاسخ خواهند داد.

6. 8 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    دیوید بکهام
    اسم واقعی شما
    میثم

EnglandPersepolisManUtd

تشکر ها
    1,355
    تشکر شده 2,320 در 703 پست

به نظر من منچستر یونایتد
    طی این چند سال حضور فرگوسن هر فصل شاهد حضور بازیکنانی گمنام هستیم و دارای مهارت بالا در فوتبال. که این از هنر فرگوسن می باشد.
    امسال هم فرگوسن با خریدهای خوبی که در هر چهار پست کرده کمبود بازیکنی احساس نمی شود.
    به مراتب منچستر از سایر تیم ها در فصل نقل و انتقالات بهتر اقدام کرده.

زنده باد منچستر، زنده باد فرگوسن

8. 10 کاربر از پست مفید pathfinder تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    مورينيو
    بازیکن محبوب
    كريستيانو رونالدو
    اسم واقعی شما
    طاها توكلي

GermanyRealMadridRealMadrid

تشکر ها
    24
    تشکر شده 436 در 142 پست

اينجوري راي دادان فايده اي نداره كه هركس طرفدار تيم مورد علاقه اش است به اون راي بده به نظر من اينجور نظر سنجي به درد نمي خوره اول قشنگ متن نظر سنجي رو بخونين بعد راي بديد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

BEST TEAM OF THE WORLD IN THE 2012
    REAL MADRID

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

10. 7 کاربر از پست مفید TAHACR7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460
    تشکر شده 7,723 در 1,513 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AlexDelpiero نمایش پست ها
    داداش این نظر سنجی که معتبر نیست ...
    من خودم الان 5 بار به یووه رای دادم !

نه جان مهرداد خودت چند بار رای دادی به رم ؟!!!

ویرایش : همون یه بار فقط محاسبه شده بود و هی پیام می داد که قبلا رای دادین ولی من بهش توجه نکردم !

چرا معتبر نیست!!!! اصلا چه دلیلی داره معتبر نباشه! اونم سایت به این معروفی!! فقط واسه اینکه رم بیشتر از یووه رای آورده! داداش دیگه خودتم اینو میدونی رم امسال تو تیمهای ایتالیایی عملکرد بهتری تو فصل نقل وانتقالات داشته! اگه سالهای پیش رو مثال میزدی بی شک باهات موافق بودم...
    خداییش اگه یه بار هم تو اون نظر سنجی شرکت کرده باشم..بخدا شرکت نکردم.

نقل قول نوشته اصلی توسط TAHACR7 نمایش پست ها
    اينجوري راي دادان فايده اي نداره كه هركس طرفدار تيم مورد علاقه اش است به اون راي بده به نظر من اينجور نظر سنجي به درد نمي خوره اول قشنگ متن نظر سنجي رو بخونين بعد راي بديد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
    باریک منم همینو میگم . خواهشا رعایت کنید.
    من خودم بدون هیچ قصد و نیتی رم رو انتخاب کردم. اشتباه نکنید دوستان! از نظر خودم رم عملکرد خیلی فوق العاده ای داشته اگه این حرف منو قبول ندارید میتونید یه نگاهی به نقل وانتقالات این تیم بیندازید..
    بازم میگم اولویت های بعدی من بارسا و یووه هستند.

!!! No Totti No Party

12. 7 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo , best , cantona , beckham , scholes , giggs
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498
    تشکر شده 9,027 در 2,190 پست

به نظر من يووه موفق ترين تيم بوده.يووه بعد از چند سال نااميد كننده امسال دست به يه خونه تكوني زد و تو فصل نقل و انتقالات عالي كار كرد.هم مربي خوبي خريدن و هم بازيكوناي جوون و خوب.جا داره به هواداراشون واسه اين خريدهاشون تبريك بگم.بعد از يووه منسيتي و ليورپول خوب بودن.از اين كه ليورپول جز گزينه ها نبود تعجب كردم!!!!!
    گر بدانم نیستی ، غمی نیست ز تنهایی / اینکه هستی و تنهایم ، غم دارم

14. 9 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo , best , cantona , beckham , scholes , giggs
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498
    تشکر شده 9,027 در 2,190 پست

اينو بخونيد: منچستر در اوج و مادريد در قعر

به نقل از گاردین، مارتین راجرز در ستون معروف ورزشی خود که از طریق منبع مذکور منتشر می‌شود نگاهی به آخرین فرصت های نقل و انتقالاتی در اروپا داشته و با اشاره به خریدهای موفق یا ناموفق بازنده ها و برنده‌های این فصل از نقل و انتقالات را معرفی کرده است.
    از این نظر دو تیم منچستر یونایتد و منچستر سیتی یکی از بهترین پروژه‌های خرید را تجربه کرده‌اند.

منچستر یونایتد اشلی یانگ و فیل جونز را به خدمت گرفت، دو بازیکنی که در همین سه هفته گذشته بسیار خوش درخشیده‌اند و ثابت کرده‌اند که فرگوسن هرگز اشتباه نمی‌کند.
    این تیم دخه‌آ را نیز از فوتبال اسپانیا به خدمت گرفته که هر چند منتقدین خاص خود را دارد اما آینده‌ای درخشان را می‌شود برایش ترسیم کرد.
    منچسترسیتی دیگر نماینده شهر منچستر انگلیس، به لطف میلیونر خود شیخ منصور خریدهایی چون سرخیو آخرو، سمیر نصری و اوون هارگریوز را داشته و در این فصل قطعا یکی از مدعیان جدی قهرمانی خواهد بود.
    یکی از بازندگان این فصل از نقل و انتقالات تابستانی باشگاه آرسنال بود که هم سسک فابرگاس را از دست داد و هم سمیر نصری را، این باشگاه که همیشه سرگرم احترام گذاشتن به جوانگرایی آرسن ونگر است همچنان هواداران رو به کاهش خود را در حسرت یک قهرمانی باقی گذاشته و به هیچ افتخاری دست پیدا نکرده است.
    بارسلونا که به واقع خوب عمل کرده و فقط خرید سسک فابرگاس برایش کافی است که آن را یکی از برنده‌های اصلی بدانیم. این تیم سانچس شیلیایی را هم به خدمت گرفت و تاکتیک بسیار مناسبی در روند انتخاب بازیکن داشت.
    باشگاه رئال مادرید یکی از شلوغ ترین فصل‌های نقل و انتقالاتی را تجربه کرد اما در نهایت بازنده بود.
    این باشگاه هر چند واران مدافع را خرید و کوئنترائو را به خدمت گرفت اما خرید بازیکنان ترک تبارش اشتباهی تاریخ بود، رئال مادرید نوری کاظم شاهین را به مبلغ گزافی خریداری کرده اما از همان روزهای ابتدایی با مصدومیت‌های متنوع و حتی کهنه این بازیکن مواجه شده است.
    آلتین توپ نیز هنوز به مادرید نیامده در فهرست بازیکنان قرضی برای فروش قرار گرفت.

ورزش سه

گر بدانم نیستی ، غمی نیست ز تنهایی / اینکه هستی و تنهایم ، غم دارم

16. 6 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    یورگن کلوپ * یواخیم لو * ماتیاس سامر * مورینیو
    بازیکن محبوب
    سباستین کل * شواینی * نوری شاهین * فرانچسکو توتی * کریس رو
    اسم واقعی شما
    محمدرضا

Germany

تشکر ها
    4
    تشکر شده 33 در 7 پست

سلام
    متاسفانه یا خوشبختانه اینطور نظرسنجی ها بیشتر شبیه این سوال میمونه که شما طرفدار کدام تیم اروپایی هستید چون بلاشک همه به تیم محبوبشون رای میدن و خیلی کم پیش میاد کسی براساس منطق،انصاف و شاید هم شناخت نظر بده.
    برای اینکه بفهمیم چه تیمی بهتر توی ترانسفرینگ عمل کرده باید یه چیزایی رو در نظر بگیریم. مثلا اینکه فلان تیم آیا تونسته نقص های خودشو بپوشونه؟ آیا درست هزینه کرده؟ آیا تونسته بازیکنای موثر خودشو حفظ کنه؟ و خیلی مسائل دیگه ...
    من به طور کامل لیست تیم های بالا رو بررسی نکردم بجز تیم های بزرگ که همیشه خریدهاشون سر زبونا بوده، البته از خریدهای دورتموند هم اگاهم و فکر میکنم بازیکنای جوان و آینده داری به بقیه مردان وستفالن اضافه شدند.
    خودم به شخصه رئال رو ضعیف میدونم چون خریدهاش فعلا که اصلا به کارش نیومدند و تازه این تیم بازیکن خوبی مثل آدبایور که توی نیم فصل قبل خوب کار کرده بود رو حفظ نکرد و بجاش دنبال یه کار تکراری دیگه یعنی خرید اسم های بزرگ بود.
    ممکنه یه تیم فقط یه بازیکن بزرگ بخره اما همون بازیکن توی طول فصل خودش برای اون باشگاه یه تیم باشه و ممکنه یه تیم خریدهای زیاد و بزرگی انجام بده اما از این ترانسفرها متضرر هم بشه.
    من سعی میکنم باشگاه های بالا رو بررسی کنم و بعد نظر بدم و وقتی نظر دادم اینجا دلایلمو میگم فقط از دوستان و بکس محترم دربی میخوام که منصفانه رای بدن چون اینجا دیگه اسمس نود نیست که جایزه بدن، پس منظقی رای بدیم و باهم بی تعصب بحث کنیم و از همدیگه چیزای خوب یاد بگیریم.

18. 5 کاربر از پست مفید Arisch Bub تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونگر
    بازیکن محبوب
    کل آرسنالی ها
    اسم واقعی شما
    عبدالله

FranceArsenalArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,004
    تشکر شده 9,243 در 1,741 پست

به نظر من بارسلونا

موفق ترین تیم اون تیمی نیست که بازیکنای گرون قیمت رو بگیره
    موفق ترین تیم اون تیمیه که بازیکنایی که خریده واقعا براش خوب بازی کنن
    یه روز خوب میاد ...

20. 2 کاربر از پست مفید Abdollah 202 تشکر کرده اند .

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)