Design & Developed BY Patira

صفحه 3 از 22 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 219
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460
    تشکر شده 7,723 در 1,513 پست

roma ღღ بحث و تبادل نظر هواداران جالوروسی ( 2011/12 ) ღღ

به نام خدا

در این تایپیک در خصوص گرگ های شهر رم بحث خواهیم کرد

لطفا از هر گونه کل کل و بحث های بی مورد پرهیز کنید!

از قراردادن اخبار در این تایپیک پرهیز کنید و اخبار را در تایپیک مربوطه قرار دهید!

موفق باشید

!!! No Totti No Party

2. 10 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی - هافبک دفاعی
    مربی مورد علاقه
    فابیو کاپلو ♥ لوچیانو اسپالتی
    بازیکن محبوب
    توتی ♥ دروسی ♥ جیانینی ♥ جرارد
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531
    تشکر شده 6,378 در 1,166 پست

این واقعیت رو همه مون قبول داریم که یه تیمی که از سر تا تهش کلا تغییر کرده نیاز به زمان داره اما دیگه انتظار بیجایی نیس که سیه نا رو تو بازی خونگی شکست بدیم! حالا هفته ی بعد جلوی پارما تو زمین حریف یه مساوی میدادیم باز یه چیزی! اما دیگه با سیه نا که نباید اینجوری نتیجه بگیریم اگه تا الآن با کالیاری مساوی کرده بودیم، از اینتر باخته بودیم و سیه نا رو برده بودیم اوضاع باشگاه مطمئن باشید آروم بود! منظورم اینه که اگه از اینتر باخته بودیم ولی سیه نا رو برده بودیم خیلی واسمون بهتر بود بازم اشکال نداره خود مهرداد هم اگه یادش باشه قبل از شروع فصل بهش گفتم تا هفته ی پنجم از این تیم هیچ انتظاری نباید داشت اما از اون هفته به بعد میتونیم به اون تیم آرمانیمون یواش یواش برسیم بازم تاکید میکنم اینو الآن نگفتم بلکه قبل از فصل کشفش کردم

4. 6 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

roma

نقل قول نوشته اصلی توسط feri71 نمایش پست ها
    این واقعیت رو همه مون قبول داریم که یه تیمی که از سر تا تهش کلا تغییر کرده نیاز به زمان داره اما دیگه انتظار بیجایی نیس که سیه نا رو تو بازی خونگی شکست بدیم! حالا هفته ی بعد جلوی پارما تو زمین حریف یه مساوی میدادیم باز یه چیزی! اما دیگه با سیه نا که نباید اینجوری نتیجه بگیریم اگه تا الآن با کالیاری مساوی کرده بودیم، از اینتر باخته بودیم و سیه نا رو برده بودیم اوضاع باشگاه مطمئن باشید آروم بود! منظورم اینه که اگه از اینتر باخته بودیم ولی سیه نا رو برده بودیم خیلی واسمون بهتر بود بازم اشکال نداره خود مهرداد هم اگه یادش باشه قبل از شروع فصل بهش گفتم تا هفته ی پنجم از این تیم هیچ انتظاری نباید داشت اما از اون هفته به بعد میتونیم به اون تیم آرمانیمون یواش یواش برسیم بازم تاکید میکنم اینو الآن نگفتم بلکه قبل از فصل کشفش کردم
    درسته فری جان شما گفتی.
    ولی نباید انتظار صبر ایوب از این هوادارا داشت که! بالاخره اینا آماتور که نیستن باید خودشونو با شرایط آشنا کنن دیگه. من فک میکنم فرصت کافی داده شده باشه. بگذریم بحثم اینجا نیس.
    من میگم تو این چند بازی تیم رو خلق موقعیت مشکل داشت تو این بازی که اصلا هیچ چیز خاصی ندیدیم! و این برمیگرده به ارنج سرمربی! درک نمیکنم چه دلیلی واسه بازی گرفتن همزمان بوریلو واسوالده بوده باشه در حالیکه هممون میدونیم جفتشون مهاجم قدرتی هستند. و نمیشه تو کارهای سرعتی ازشون استفاده کرد. فک میکنم اگه جای یکیشون میتونستیم از یه بازیکن سرعتی در کناره ها( وینگ) بهره بگیریم خیلی بهتر میشد. شاید الان نتیجه بازی فرق میکرد و بحثامون هم طور دیگه بود!

!!! No Totti No Party

6. 6 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

roma بحث و تبادل نظر دیدار پارما - رم (Week 5)

به نام خدا

هرگونه بحث و تبادل نظر بین دیدار دو تیم پارما - رم در این تاپیک قرار خواهد گرفت!

0-1

هفته پنجم لیگ سری A فصل 2011/12

پارما - آاس رم

یکشنبه 3 مهر / 25 سپتامبر 2011

ساعت:23:15

استادیوم: تاردینی شهر پارما

!!! No Totti No Party
    ویرایش توسط Mehrd@d : 09-26-2011 در ساعت 14:03

8. 6 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    هافبك راست و چپ
    مربی مورد علاقه
    مورينيو
    بازیکن محبوب
    كريستين رونالدو
    اسم واقعی شما
    الناز

PortugalRealMadridRoma

تشکر ها
    80
    تشکر شده 97 در 28 پست

سلام.من طرفدار رم هم هستم و توتي رو هم خيلي دوست دارم

10. 8 کاربر از پست مفید ELNAZ ronaldo تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

roma

تبریک دوستان بالاخره بردیم
    با این برد شوک مثبتی تو تیم ایجاد شد و حالا با یه روحیه خوب میتونیم به رقابتها ادامه بدیم.
    خدارو شکر بازی به بازی داریم بهتر میشیم وهمچنین به سیستم مورد نظر نزدیکتر. خیلی میتونه امیدوار کننده باشه......
    دیشب به صورت حساب شده ومنطقی تونستیم نبض بازی رو به دست بگیریم ومیانه میدان رو یه جورایی غرق کنیم.
    تو این زمینه میشه به همکاری خوب ومثال زدنی دانیل-پیانیچ و کاپی اشاره کرد. که این همکاری در نیمه دوم به نقطه اوج خودش رسید. بارها با پاس های تک ضرب و مفید بازیکنان حریف رو از راه بدر کردن وموجبات خستگی شون شدن.
    از نکات مثبت دیگر باید به تلاش و همت بچه ها برای به ثمر رسوندن گلهای بیشتر اشاره کرد که باید به فال نیک گرفتش.
    اگه یادتون باشه خیلی تو این زمینه مشکل داشتیم نه الان بلکه سالهای گذشته!
    خیلی وقتها میشه که با اختلاف 2 یا حتی 3 گل از حریفامون جلو میفتیم ولی در ادامه نمیتونیم از این توشه ی خودمون محافظ کنیم. یه مثالشم بازی سال پیشمون مقابل جنوا!!!!!!
    بگذریم........ امیدوارم این مشکل برطرف بشه
    همونطور که شاهدش بودید میتونستیم 2-3 گل دیگه بزنیم و شرایط رو به نوعی به نفع خودمون تموم کنیم
    که متاسفانه با بد اقبالیمون و یا خوش اقبالی بازیکنان حریف وتیر دروازه مواجه شدیم! البته نباید فراموش کنیم اونا هم یه موقعیت صد در صدر رو خرابش کردن!
    شاید تو اون صحنه هر کی غیر بیابیانی بود جور دیگه ای تصمیم میگرفت. ولی خب خوشبختانه......
    در کل باید گفت تو بازی ای که خوب و منطقی بودیم و استحقاق پیروزی رو داشتیم . تونستیم برنده دیدار باشیم...

به امید ادامه این برد های شیرین و ارزشمند

Forza Roma

!!! No Totti No Party

12. 8 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

roma تولدت مبارک کاپیتان.........

فردا 27 سپتامبره میدونین چه روزیه؟...... بــــــــــله درست متوجه شدین. تولدت بزرگترین و باغیرترین کاپیتان دنــــــــــــیاســت

پیشاپیش میلاد بزرگ فرانچسکو رو به تمامی هواداران و دوستان تبریک عرض میکنیم.

تولدت مبارک فــــــــــــــــــرانـــ ــــــــــچســــــــــــــــــکـــــ ــــــــــو عزیز

با آرزوی موفقیت و رکورد شکنی دیگر در عرصه مسابقات برای این ستاره تمام ناشدنی فوتبال دنیا

فرانچسکو در یکی از محله های معروف رم یعنی پرتا مترو متولد شد . اکثر دوران کودکی فرانچسکو در مزرعه ی پدری در اطراف پایتخت سپری شد . تا اینکه وی در۳سالگی با توپ فوتبال اشنا شد . مادرش می گوید : هرچه میخواهم فرانچسکو را بدون توپ بیاد اورم ٬ نمی توانم ! فرانچسکو از صبح زود با توپ فوتبال از خواب برمی خاست و شب نیز با توپ به رختخواب می رفت .
    پدر و مادر فرانچسکو هرگز علاقه ای به فوتبال نداشتند اما عموی او استعداد بی مانند برادرزاده اش را کشف کرد و وی را به باشگاه لاتزیو معرفی نمود . کاپیتان به باشگاه رقیب رفت اما هرگز ثانیه ای در انجا نماند و با چرخشی ۱۸۰ درجه ای به تیم محبوبش جالاروسی پیوست . از همان ۱۰ سالگی فوتبالش همگان را متوجه خود کرد تا جایی که در سن ۱۲ سالگی از سوی نخست وزیر ایتالیا مدال افتخاری دریافت کرد . از همان جا بود که بزرگ و کوچک از درخشش ستاره ای در اسمان اینده ی رم خبر می دادند . توتی بزرگتر شد و سرانجام در سال ۹۳ در حالیکه تنها ۱۷سال سن داشت در لیست تیم بزرگسالان قرار گرفت . سال ۹۷ شروع درخشش توتی در سطح اول ایتالیا بود و دینو زوف ( مربی ان سال ایتالیا ) مجبور شد جوانی ۲۰ ساله را به تیم ملی دعوت کند اما با بی اعتننایی زوف توتی در اخرین روزها جام جهانی را از دست داد . پس از جام جهانی توتی جوان با بازیهای بی نظیرش دوباره به تیم ملی فراخوانده شد و از ان زمان تاکنون هموراه در اتزوری جای ثابتی برایش در نظر گرفته شد حتی الان که از تیم ملی خداحافظی کرده است . شروع هزاره ی سوم توام شد با شروع افتخارات توتی ! کاپیتان مرد اول تیم ملی در یورو ۲۰۰۰ بود اما کمتر از ۱سال بعد فرانچسکو اسکودتو را به تیفوسی ها تقدیم کرد . سال ۲۰۰۲ در جمع ۳کاندید توپ طلای جهان قرار گرفت اما دوران حاشیه ای کاپیتان از سال ۲۰۰۴ اغاز شد . حدود ۱فصل بازی انتقاد امیز از توتی باعث شد فرانچسکو از فصل بعد با اوج امادگی ظاهر شود اما مصدومیت وحشتناک وی را ۴ماه خانه نشین کرد . او در جام جهانی ۲۰۰۶ با ۵۰ ٪ امادگی موفق به کسب بزرگترین افتخارش شد تا ناکامیهای یورو۲۰۰۴ و جام جهانی۲۰۰۲ را فراموش کند . فصل گذشته نیز توتی با بازیهای فوق العاده اش قدرت تمام کنندگی خود را در معرض دید قرارداد و کفش طلا را بالای سر برد .
    توتی در زندگی خصوصی اش نیز بسیار موفق بوده است . توتی و ایلاری ۲چهره ی معروف ایتالیا در کنار هم زندگی ارامی را سپری می کنند و صاحب ۲ فرزند نیز هستند . کریستین و شنل .

تولدت مبارک فــــــــــــــــــرانـــ ــــــــــچســــــــــــــــــکـــــ ــــــــــو عزیز

I ToTTi

!!! No Totti No Party

14. 7 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

roma

خبر شگفت انگیز روز:كفاشيان تولد توتي را تبريك گفت!!

فدراسيون ايران با تبريك تولد توتي كه روز سه شنبه 35 ساله شد، ابراز اميدواري كرده است وي در آينده براي بازي به ايران بيايد.

سایت گل - به یک خبر جالب توجه فرمایید!
    خبرگزاري 'آكي' ايتاليا خبري را منتشر كرده است كه بر اساس آن رييس فدراسيون فوتبال ايران با ارسال پيامي تولد 'فرانچسكو توتي' ستاره فوتبال ايتاليا را تبريك گفته است. بنابراين گزارش، فدراسيون ايران با تبريك تولد توتي كه روز سه شنبه 35 ساله شد، ابراز اميدواري كرده است وي در آينده براي بازي به ايران بيايد.
    به گزراش گل و به نقل از ایرنا 'علي كفاشيان' در اين پيام كه به خبرگزاري 'ادنكرانوس اينترنشنال' ايتاليا ارسال شده، نوشته است: توتي بازيكن واقعا بزرگي است و تمامي دوستداران فوتبال در ايران دوست دارند روزي در ايران در كنار او بازي كنند. از توتي كه در حال حاضر كاپيتان تيم آ اس رم است، معمولا به عنوان پسر طلايي فوتبال ايتاليا ياد مي شود.
    وي در حال حاضر از گلزنان مطرح رقابت هاي سري آ است و در رتبه پنجم بهترين گلزنان تاريخ اين ليگ قرار دارد.
    باورتان می شود؟
    خداییش دیگه این خبر آخرشه!!!!!!!!!!
    فقط همینو کم داشتیم که این آقا که هیچ بویی از فوتبال نبرده. بیاد در مورد اسطوره فوتبال صحبت کنه. و واسه ما پیام بده!!!
    خداییش دنیا رو میبینین به چه روزی افتاده!. میخاد توتی رو با این عظمت بیاره تو ایران.
    اخه یکی بهش نمیگه مردک از تو بزرگتراش نمیتونن و نتونستن اونو از رم جدا کنن حالا که تو عددی نیستی.

آدم بعضی از خبرا رو میبینی شاخ در میاره!!!!!

!!! No Totti No Party

16. 6 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    Jose Morinio . Afshin GHotbi . Majid Jalali
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847
    تشکر شده 10,655 در 3,070 پست

roma

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrd@d نمایش پست ها
    خداییش دیگه این خبر آخرشه!!!!!!!!!!
    فقط همینو کم داشتیم که این آقا که هیچ بویی از فوتبال نبرده. بیاد در مورد اسطوره فوتبال صحبت کنه. و واسه ما پیام بده!!!
    خداییش دنیا رو میبینین به چه روزی افتاده!. میخاد توتی رو با این عظمت بیاره تو ایران.
    اخه یکی بهش نمیگه مردک از تو بزرگتراش نمیتونن و نتونستن اونو از رم جدا کنن حالا که تو عددی نیستی.

آدم بعضی از خبرا رو میبینی شاخ در میاره!!!!!
    مهرداد حالا نمیخواد ناراحت بشی ...

آقای بوق چرت و پرت زیاد میگه تو به دل نگیر ...

حالا هم اگه توتی بیاد ایران بد نمیشه که میری میبینیش ...
    من نمیخواستم بدم از دست تورو آسون
    تو نمیذاشتی پا بگیره زندگیمون
    من که شنیدم طعنه های اینو اونو
    تو که نذاشتی که بسازیم خونمونو
    اگه تو میموندی تورو میبخشیدم

18. 5 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

roma

نقل قول نوشته اصلی توسط david7 نمایش پست ها
    مهرداد حالا نمیخواد ناراحت بشی ...

آقای بوق چرت و پرت زیاد میگه تو به دل نگیر ...

حالا هم اگه توتی بیاد ایران بد نمیشه که میری میبینیش ...
    ناراحت چیه بابا اینو گذاشتم یه خورده دور هم بخندیم.
    خبر کذبه عزیز من. فرانچه که با اون عظمت نمیاد ور دست اینا بازی کنه واس من یکی که خیلی افت داره! البته اینو بگم بخاطر چیزای دیگه شاید بیاد ولی واسه بازی کردن . عمرا" ( مثلا بخاطر دیدن من حتما" میاد!!!!)
    ولی از کفاشیان خوشم میاد . چون از سوژه بودن خیلی لذت میبره!!!!!!!!!

!!! No Totti No Party
    ویرایش توسط Mehrd@d : 09-28-2011 در ساعت 15:36

20. 6 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    Jose Morinio . Afshin GHotbi . Majid Jalali
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847
    تشکر شده 10,655 در 3,070 پست

roma

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrd@d نمایش پست ها
    ناراحت چیه بابا اینو گذاشتم یه خورده دور هم بخندیم.
    خبر کذبه عزیز من. فرانچه که با اون عظمت نمیاد ور دست اینا بازی کنه واس من یکی که خیلی افت داره! البته اینو بگم بخاطر چیزای دیگه شاید بیاد ولی واسه بازی کردن . عمرا" ( مثلا بخاطر دیدن من حتما" میاد!!!!)
    ولی از کفاشیان خوشم میاد . چون از سوژه بودن خیلی لذت میبره!!!!!!!!!
    خیلی خندیدیم واقعا تشکر ...

به توتی زنگ میزنم بهش میگم حتما به خاطر مهرداد بیا ایران یه حالی بهش بده ...

اسم آقای بوق رو نیار چون من الآن کشتمش ... ببین اینم قبرش ...
    من نمیخواستم بدم از دست تورو آسون
    تو نمیذاشتی پا بگیره زندگیمون
    من که شنیدم طعنه های اینو اونو
    تو که نذاشتی که بسازیم خونمونو
    اگه تو میموندی تورو میبخشیدم

22. 5 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

صفحه 3 از 22 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)