Design & Developed BY Patira

صفحه 22 از 22 نخستنخست ... 12202122
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 219 , از مجموع 219
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460
    تشکر شده 7,723 در 1,513 پست

roma ღღ بحث و تبادل نظر هواداران جالوروسی ( 2011/12 ) ღღ

به نام خدا

در این تایپیک در خصوص گرگ های شهر رم بحث خواهیم کرد

لطفا از هر گونه کل کل و بحث های بی مورد پرهیز کنید!

از قراردادن اخبار در این تایپیک پرهیز کنید و اخبار را در تایپیک مربوطه قرار دهید!

موفق باشید

!!! No Totti No Party

2. 10 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبك هجومي
    مربی مورد علاقه
    مورينيو
    بازیکن محبوب
    T.T.Henry +Cristiano Ronaldo+shevchenco
    اسم واقعی شما
    عليرضا @A@L@i@

PortugalRealMadridMilan

Bergkamp

تشکر ها
    2,298
    تشکر شده 3,633 در 885 پست

واقعا من خيلي خوشم از كاپيتانتون فرانچسكو توتي ميشه واقعا بازيكن وفاداريه

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

مسافر خسته من بار سفر رو بسته بود
    تو خلوت آیینه ها به انتظار نشسته بود
    میخواست که از اینجا بره اما نمیدونست کجا
    دلش پر از گلایه بود ولی نمیدونست چرا

(
    شادمهر عقیلی)

4. 6 کاربر از پست مفید FC@ALI تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

roma

دیگه این بحث ها فایده ای نداره...!
    تو این فصل فقط دابل شدیم رفت!
    یعنی الان با این گند کاری ها که داریم به وضوح میبینیم معیاری هم دیگه واسه دفاع کردن از کادر فنی میمونه یا وجود داره که دم به دم دارن ازش حمایت میکنن!
    این تیم دیگه خیلی واسم نا آشنا شده، تیم آغشته شده از اعضای ناکاربلد-بازیکنای بی کیفیت- مدیرای بی اهمیت- هوادارای بی اصلیت و سرمربی ای با کمترین دانش و تجربیت و...!
    نمیدونم والا . پست ها با توجه به توانایی ها و شایستگی ها ترسیم نشده ..
    در خیلی از جاها کمبود احساس میشه . خیلی جاها..
    و در انتها انریکه شایسته آزمون دوباره نیست.. امیدوارم سران رم از خواب غفلتی که توش فرو رفتند به زودی بیرون بیان. حداقل واسه یه بار هم که شده تصمیم مهمی در راستای اهداف باشگاه بگیرید.

!!! No Totti No Party

6. 7 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

عضو Derby

ItaliaJuventus

تشکر ها
    1,638
    تشکر شده 5,583 در 984 پست

واقعا انریکه معنای واقعی سینوسی بازی کردنو به همه فهموند.
    اون از گرفتن دروسی در قلب دفاع.اینم از نیمکت نشین کردن کاپیتان توتی.
    نمیدونم تیمهای در معرض سقوطو نجات داد بالای جدولیهارو به قهرمانی نزدیک کرد. دیگه این لج و لجبازیهاش برا چیه
    کلا من با مونتلا بیشتر موافق بودم تا این انریکه احمق.
    آخه یکی نیست بگه تیکی تاکای بارسا برای لیگ ایتالیا مثل آب در هاونگ کوبیدنه.ممکنه دل خوش کن باشه ولی جواب نمیده.

8. 7 کاربر از پست مفید R.BAGGIO.10 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

roma

ادامه پست قبلی:
    میدونم الان بحث در مورد این اجنبی و اون سطل آشغالی که از خودش به جای گذاشته بی فایده و خسته کننده شده ولی در هر حال به گور بابای خودش و این سبک به ظاهر زیبا ولی در عمل زشت، خندیدم...
    البته اگه بشه اسم اینا رو گذاشت سبک!
    - آمار حفظ توپ بالا در خط دفاع
    گردش توپ به اقساء نقاط نیمه خودی! -
    - تملک کامل در هر بازی ولی در عوض باخت های مفتضحانه به حریفان!
    - عدم خلق موقعیت های آنچنانی.
    - عدم ثبات تیمی در هر دیدار
    و خیلی چیز های دیگه که حالا ریز نشیم.....
    خب که چی ؟ من اسم اینو میذارم چرخش در دنیای مجازی! باور کنید رم همین بوده امسال بی برو برگشت..
    نمیدونم این وسط دلیل حمایت های بی معنی و کورکورانه سران باشگاه اونم تو این برهه ای که تیم نه خوب نتیجه میگیره و نه خوب بازی میکنه چی میتونه باشه، چیرو میخواین ثابت کنن با این کارا! شاید قبول شکست پروژه سخت باشه برای دوستان! ولی بهر حال تیم با این شرایط غیر قابل تحمل شده ...
    واما بحث در مورد اسوالدو:
    فردی بی خاصیت، مغرور، از خود راضی، کبریت بی خطر! مهاجمی با داشتن حتی ذره ای غریزه کشنده ، مایه ننگ ودر نهایت گوسفندی در میان گرگ ها!
    فک کنم با مشخصه های بالا تونسته باشم مفهوم کلمرو ادا کنم!
    از نظرمن شخصیت اسوالدو در هر زمینه قابل انتقاده و همچین فاقد ارزش!
    تا الان فقط ادای اسطوره ها رو بیرون آورده -با کمال پرویی ایرادات اینو اونو گرفته تو زمین- منافع شخصی رو به همه چی ارجعیت داده - بارها تیم رو در شرایط سخت قرار داده - و..
    تو همین بازی اخیر چند تا فرصت طلایی رو به آسونی هر چه تموم تر از دست داد یکی بر اصل خودخواهی محض یکی هم بر اساس بی ارزگی حاد!
    نمیدونم دیگه چه واژه ای رو میشه واسه این آدم به زبون آورد. ولی مثه روز برام روشنه که نمیشه روش حساب باز کرد.( نه تنها این بلکه خیلی های دیگه!)
    چونم درد اومد از بس حرف زدم ول کن اصلا بابا ارزش نداره!
    به عشق همون کاپیتانی که مثه سابق گل های رم رو میزنه!

!!! No Totti No Party

10. 7 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

عضو Derby

ItaliaJuventus

تشکر ها
    1,638
    تشکر شده 5,583 در 984 پست

من بازیهای اسوالدو رو ندیدم ولی هر کی هست معلومه بد چیزیه
    من خودم خیلی بورینی و لاملا.کرکیچو با اینکه جوونند به صدتا اسوالدو که اصلا شخصیت ملی ندارند ترجیح میدم.
    واقعا این بورینی همینطور پیش بره آیندش مثل کاپیتان توتی میشه.شم گلزنیش خیلی بالا است.تلاششم خیلی بالاست.
    در ضمن یه خبر موقع شکست رم به یووه خوندم که انریکه گفته بود توتیو برا این رو نیمکت گذاشتم تا سرعت حملات بالا بره
    واقعا خندم گرفت.آدمی که اینقدر احمقه چرا اصلا اومده مربی شده.
    همه بلدند وقتی توتی پشت مهاجمانه کارایی گل زنیش میاد پایین ولی در عوض به حملات سرعت میده.سرعتشم با مرور زمان شاید یکم کم شده ولی همه بلدند توتی...توتیه عوض که نشده.هنوزم همون ته سرعتش کشندست.اینو خود انریکه هم تو بازی قبل یووه فهمید.
    بگذریم .اما بحث اون دفاع مزحکشم بیارم وسط.خب خدایی با نبود بوردیسو.کاستی.خوآن.رم ضربه خورد ولی دیگه نیمکت نشینی هاینزه منو متحیر میکنه که با وجود حضور هاینزه چرا باید دروسی بره قلب دفاع
    یعنی اینکارش مساویه با باختهای بعدی رم.دروسی وقطی میره کف دفاع خلاقیت میفته رو دوش هیشکی یا گاگو.گاگو هم وقتی مکملش یه شاسکوله میشه یکی بدتر از صدتا اسوالدو.
    من چندتا بازی که زوجش دروسی بود دیدم واقعا زوج توپی بودند که اون انریکه تا فهمید چقدر مکملای خوبیند فورا زنجیرشونو پاره.
    خلاصش کنم این انریکه تو هر تیمی بره اون تیم به فناست والسلام.

12. 6 کاربر از پست مفید R.BAGGIO.10 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    چيرو
    بازیکن محبوب
    فرانچسكو توتى
    اسم واقعی شما
    محمد

IranRomaPersepolis

Francesco Totti

تشکر ها
    1,823
    تشکر شده 446 در 89 پست

خب ناپولی تو چند فصل اخیر تیم خوبی نشون داده و کلا هم تیمیه که در اکثر مواقع برای رم دردسر ساز میشه, هر چند ما همیشه حتی تو بدترین روزامون هم یقه گنده تر از ناپولی هارو تو المپیکو گرفتیم ولی بعد اون فجایعی که انریکه جلوی یووه و فیو به بار آورد و در غیاب دنی, اسوالدو و لاملا شخصا امیدی به گرفتن مساوی هم تو این بازی نداشتم
    در کل بنظرم رم دیشب تو نیمه اول فراتر از حد انتظار بازی کرد یه جورایی سبک بازی نیمه اول رم منو یاد رم اسپالتی انداخت, بویان(مانسینی) ,مارکینیو(پروتا) ,بورینی(تادی), توتی(پیزارو) ,گاگو(دروسی), فقط یه توتی دیگه کم داشتیم که اون جلو برامون توپهای آخرو گل کنه , یا شایدم یه پیزارو کم داشتیم تا کاپیتان مجبور نشه بیاد عقب و بازیسازی کنه.
    از نظر روحی هم بنظرم تو نیمه اول عالی بودیم, همه واقعا داشتن با غیرت بازی میکردن حتی بعد گل اول, با اون خوشحالی خفنی که بازیکنا کردن و اون خسارتی که روزی به تابلوهای تبلیغاتی زد من با خودم گفتم حتما تو نیمه دوم چارتاییشون می کنیم. ولی خب تو نیمه دوم دوباره همون رم سابق شدیم و هیچ حرفی برای گفتن نداشتیم و شانس آوردیم که لوبونت به دادمون رسید وگرنه دوباره چارتایی میشدیم.
    واقعا بنظرم این پروژه با انریکه به بن بست رسیده و مدیران رم برای فرار از این وضع سه راه بیشتر ندارند:
    1) انریکه رو اخراج کنن تا رم به یه جایی برسه
    2) همه بازیکنا رو اخراج کنن و 22 تا بازیکن که با سبک انریکه همخونی دارنو بیارن تا شاید رم به یه جایی برسه
    3)کلا هیچ کاری نکنن و فقط مثل دیشب بیان تو ورزشگاه بشینن و از اینکه تو خونه به ناپولی نباختیم از خوشحالی منفجر بشن
    یه نکته دیگه هم که این فصل برام جالبه اینه که وقتی به نیمکت رم نگاه میکنم به جز انریکه هیچ کدوم از اعضای کادر فنی شناخته شده نیستن, در حالی که تو همین بارسایی که اینا میخوان سبکشو تقلید کنن انقدر افراد کت و کلفتی کنار گواردیولا هستن(بودن) که اگه انریکه هم سرمربی بارسا بشه میتونه حداقل سهمیه لیگ قهرمانانو براشون بگیره؛ حداقل سالهای پیش دلمون خوش بود که یه نفر از جنس رم مثل برونو کونتی بعنوان سرپرست رو نیمکت می نشست, کسی که واقعا رم و رمی ها رو میفهمید, مردی که انقدر کنار زمین جذبه داشت که امثال لاملا و اسوالدو به خودشون اجازه ندن هر کاری که دلشون خواست بکنن, کسی که میدونست هر وقت کاپیتان تعویض میشه باید یه بازوبند جدید به جانشینش بدن, بزرگی که جواب حاشیه سازها رو میداد تا بازیکنا به حاشیه نرن و با آرامش کار خودشونو بکنن؛ برای همین همیشه رختکن رمی ها جو صمیمی وخوبی داشت که خیلی از تیمها حسرتشو میخوردن ولی الآن...
    به هر حال این فصل نحسم داره تموم میشه بازی بعدیمون هم با کیه ووست بعدشم باید یه بازی با کاتانیا انجام بدیم, تیمی که فصل پیش تونست شانس سهمیه CL رو به کل ازمون بگیره, احتمالا امسال همون سناریو رو پیاده میکنه با این تفاوت که اینبار هواپیمای تکنفره رمی ها, طرف سیسیلی هاست

ویرایش توسط IL Bimbo De Oro : 04-30-2012 در ساعت 18:01

14. 6 کاربر از پست مفید IL Bimbo De Oro تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی - هافبک دفاعی
    مربی مورد علاقه
    فابیو کاپلو ♥ لوچیانو اسپالتی
    بازیکن محبوب
    توتی ♥ دروسی ♥ جیانینی ♥ جرارد
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531
    تشکر شده 6,378 در 1,166 پست

اگه اندکی هم شک داشتم که انریکه باید بمونه یا بره حالا دیگه مطمئن شدم باید بره به خاطر بازی پریشب! انریکه یه بار دیگه نشون داد هیچ تخصصی در بیرون آوردن تیم از بحران نداره! بعد از شب تلخ تورین وظیفه ی برگردوندن روحیه به تیم با اون بود که اینکارو نکرد و 3 امتیاز آسون برابر ویولا هدر رفت. بازم فرصت داشت تا جلوی ناپولی یه خودی نشون بده اما باز هم بازی رم روی برنامه خاصی نبود و خدا میدونه اگه اون شب توتی و لوبونت نبودن چند چند باخته بودیم! همین کیائر به نظر من اگه کسی بود که بهش اعتماد لازم رو القا میکرد وضعیتش اینطوری نمیشد.

صادقانه بگم تا قبل از رویارویی با فیورنتینا به رفتن یا نرفتن انریکه بی تفاوت بودم اما بعد از اون بازی وقتی جواب آخرین سوال رو که درمورد توتی بود نداد خیلی ازش متنفر شدم. حمایت توتی از انریکه هم فقط ادا کردن مسئولیت کاپیتانیه. توتی خوب میدونه که تعویض مربی در این مقطع از فصل غیر ممکنه بنابراین میخواد فضا رو آرومتر کنه تا فصل به شکل بهتری تموم بشه. اول فصل هم بهترین بازیکنای اینتر از گاسپرینی تا زمانی که هنوز سرمربی بود حمایت میکردن چون چاره ی دیگه ای وجود نداشت وگرنه هرکسی میدونست که گاسپ با اون سیستم عطیقه هیچوقت موفق نمیشه. بحث حمایت های بالدینی از انریکه هم اگه فقط تا پایان فصل باشه باید بگیم که مسئولان رم حرفه ای عمل کردن اما اگه فصل تموم شد و بازم شاهد این حمایت ها بودیم باید به عقل و شعور بالدینی و سابا شک کرد.

پ.ن :ببخشید اگه نشد زیاد بنویسم چون کیبورد فارسی ندارم.

16. 6 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

roma

انریکه رفتنی شد!!!

"I’m going. It is a great defeat that I was unable to convey my ideas," Enrique reportedly told the assembled group. "I'm leaving Roma because I could not give 100 per cent. I made some choices and mistakes, I'm sorry."
    ” من می روم. شکست بزرگی بود که نتوانستم افکارم را منتقل کنم. من دارم می روم چون ۱۰۰% کارم را ارائه نکردم. انتخاب ها و اشتباهاتی داشتم. متاسفم. ”

ظاهرا امروز هم در تمرین با بازیکنان تیم خداحافظی کرد....
    بحث ها قبلا شده. در کل حس خوبی نیست که یکی از بینمون جدا میشه. ولی خلاصه انریکه چوب اخلاق بچگونه و افکار به ظاهر زیباشو خورد نه چیز دیگه ای...
    هیچ حسی نسبت به خودت از جانب هوادارا نذاشتی جناب انریکه!
    ممنون بابت همه چی
    - بابت این آمارها
    - بابت این دابل شدن ها
    - بابت تحقیر شدنا
    بابت این سال کابوس وار
    بابت خیلی چیزا ..( گزینه های بالا کلی زیر مجموعه دارند)!
    سعی میکنم فراموشت کنم.
    برو
    بدرود ........

!!! No Totti No Party

18. 6 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

عضو Derby

ArgentinaValenciaLeverkusen

تشکر ها
    74
    تشکر شده 43 در 10 پست

خب مثل اینکه انریکه هم داره رم رو ترک میکنه به نظر من تصمیمش برای به دست گرفتن تیمی مثل رم اشتباه بود چون باید اول یه تیم کوچکتر رو به دست میگرفت نه رم

حالا رم میتونه مربی های بزرگی رو بیاره از کاپلو گرفته تا بیلسا که هرکدوم سبک خاصی دارن به نظرم اگه بتونن کاپلو رو بیارن کار بزرگی کردن چون سابقه مربیگری بیشتری داره و تجربه بیشتر و همچنین آشنایی کامل با لیگ ایتالیا و اما بیلسا فک کنم با اومدنش کلا تیم رم رو تغییر میده و میتونه یه تیم قدرتمند بسازه همین کاری که با بیلبائو کرد هرچند در لیگ نتایج خوبی نگرفت ولی به دو فینال رسید که یکیشو از دست داد و یکی دیگه مونده

20. 6 کاربر از پست مفید joaquin تشکر کرده اند .

صفحه 22 از 22 نخستنخست ... 12202122

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)