Design & Developed BY Patira

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قهرمان جام باشگاه های اروپا در سال 2011-2012 چه تیمی خواهد ب

رأی دهندگان
92. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • میلان

13 14.13%
  • رئال

27 29.35%
  • اینتر

3 3.26%
  • منچستر یونایتد

9 9.78%
  • منچستر سیتی

1 1.09%
  • بارسلونا

23 25.00%
  • چلسی

6 6.52%
  • آرسنال

6 6.52%
  • بایرن

3 3.26%
  • سایر تیمها

1 1.09%
صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 33
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    carlo ancceloti
    بازیکن محبوب
    pato
    اسم واقعی شما
    حسین

ItaliaMilan

تشکر ها
    2,566
    تشکر شده 5,246 در 1,127 پست

Champions نظرسنجی: قهرمان جام باشگاه های اروپا 2011-2012

به نام خدا

در این تاپیک قصد داریم تا نظر بچه ها را در مورد قهرمان امسال چمپیونز لیگ بدانیم.

لطفا در نظر سنجی که برای همین امر تعبیه شده نیز شرکت فرمایید.

لطفا اگر تیم مورد ذهن شما در لیست نیست گزینه سایر تیمها را بزنید.

برای نظرات خود حتی المقدور کوتاه دلیل بیاورید.

1. میلان
    2. رئال
    3. اینتر
    4. منچستر یونایتد
    5. منچستر سیتی
    6. بارسلونا
    7. چلسی
    8. آرسنال
    9. بایرن
    10.سایر تیمها

البته دوستان عجله نکنند...
    میتونید اول در مورد تیمهای مورد نظرتون بحث کنید و دلایل ذهنتیون رو از موفقیت در لیگ پیش رو رو برای همه شرح دهید و بعد از دیدن بازی های گروهی تیمها و سنجیدن قدرتشون نظر خود را ثبت کنید.

لطفا به تیمها و دیگر کاربران بی احترامی نکنید...
    در غیر این صورت با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
    پیشاپیش از همکاری شما تشکر صمیمانه ای داریم.

خداحافظ اسطوره من

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

2. 13 کاربر از پست مفید alexandre dasilva تشکر کرده اند .

عضو Derby

ItaliaJuventus

تشکر ها
    1,638
    تشکر شده 5,583 در 984 پست

به نظر من ناپولی قهرمان میشه.
    بازیهای خوب این تیم به همراه یک دست بودن این تیم من به شخصه میگم این تیم بزرگ ایتالیایی قهرمان میشه.
    گزینه هم داداش نمیذاشتی مورد نداشت.

4. 4 کاربر از پست مفید R.BAGGIO.10 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    AMF
    مربی مورد علاقه
    V.Delbosqe & J.Moruinho
    بازیکن محبوب
    RAUL&CRIS&CASILLAS& J.compos&L.Hernandez
    اسم واقعی شما
    MORTEZA

SpainRealMadridArsenal

تشکر ها
    6,208
    تشکر شده 12,757 در 2,549 پست

خب منم معتقدم رئال قهرمان میشه و تنها حریف واسه رئال البته به نظره خودم ها فقط میتونه بارسا باشه
    بقیه تیما با این توانایی رئال بعیده حرفی واسه گفتن داشته باشن و اگه دوباره قرعه کشی های خاص نباشه فینال رئال بارساست و البته اونجا هم امیدوارم با تاکتیکای هجومی بارسا رو ببریم که میبریم و قهرمانیم

6. 5 کاربر از پست مفید mortezarm تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    وینگر چپ،هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا،کرایوف
    بازیکن محبوب
    فرزندان کرایوف
    اسم واقعی شما
    شهریار

NetherlandsBarcelona

تشکر ها
    3,074
    تشکر شده 7,772 در 1,642 پست

مدعیان اصلی قهرمانی رئال بارسا و بایرن هستن.اتفاقا به نظر من شانس بایرن از رئال و بارسا بیشتره و فقط یک علت داره.بازیکنای سرعتی بایرن از رئال بهتر هستن همچنین طراح های بهتری هم داره.از طرفی چون بارسا نسبتا جلوی سرعت رئال کم میاره میتونه خیلی جلوی سرعت بایرن اسیب ببینه.به نظرم اگه بایرنی ها لیگ رو ول کنن میتونن مدعی اصلی برای قهرمانی باشن.ولی من بازم میگم بارسا قهرمان میشه اخه هنوز هیچ تاکتیکی غیر از کشتی کج برای مهار بارسا پیدا نشده

8. کاربر روبرو از پست مفید spiderkiller تشکر کرده است .

مدیر گالری و تیم های آلمانی

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    Jupp Heineckes - Joachim Low
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118
    تشکر شده 8,410 در 3,790 پست

ویترین امتیازات

آقا جان آرسنال و لورکوزن که حذفند ...............
    بعدشم از کجا معلوم لیون یا باسل یا ناپولی قهرمان نشند ؟؟؟؟؟؟
    به نظر من این نظرسنجی کاملا اشتباست ..................
    بایرن مویخ هم نه بایرن مونیخ .....
    به نظر من هم مدعیان اصلی قهرمانی بایرن و بارسا هستند ............
    بایرن با بازیکنای سرعتیش جلوی رئال می ایسته و بارسا با بازیکنای خوب و تکنیکیش .............
    البته شانس بارسا جوری زیاده که به لالیگا فکر نکنه.....................
    و اگرنه رئال با توجه به لیگ با اعتماد به نفس بیشتر به بازی ها ادامه می ده .........
    ولی به نظر من بایرن ..............
    حالا که با باسل بازی داره باید سال پیش لیگ قهرمانان ( مراحل گروهی ) رو یاد بیاره ............
    که با باسل هم گروه بودن و اونها از باسل بردند ...............
    مخصوصا حالا که فینال تو آلیانز آرنا تو مونیخ برگزار میشه .................
    ویرایش توسط Fc Bayern München : 02-17-2012 در ساعت 17:01

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    Halfback
    مربی مورد علاقه
    Pep Guardiola _ Arsen Wenger_Vicente Delbousque
    بازیکن محبوب
    Z.Zidane
    اسم واقعی شما
    Reza

France

تشکر ها
    2,995
    تشکر شده 4,726 در 862 پست

Ohum

نقل قول نوشته اصلی توسط fc bayern münchen نمایش پست ها
    آقا جان آرسنال و لورکوزن که حذفند ...............
    بعدشم از کجا معلوم لیون یا باسل یا ناپولی قهرمان نشند ؟؟؟؟؟؟
    به نظر من این نظرسنجی کاملا اشتباست ..................
    بایرن مویخ هم نه بایرن مونیخ .....
    ممد جان زود قضاوت نکن و آرسنال و لورکوزن رو حذف شده ندون !
    نظرسنجی اشتباه نیست عزیز چون سعی کردن از بین تیم های مدعی قرار بدن.........
    در مورد اسم بایرن هم بهش میگم درستش کنه.........

Always in my heart Zizu

?Once the player like you found

11. کاربر روبرو از پست مفید Zid@ne تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo , best , cantona , beckham , scholes , giggs
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498
    تشکر شده 9,027 در 2,190 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط spiderkiller نمایش پست ها
    مدعیان اصلی قهرمانی رئال بارسا و بایرن هستن.اتفاقا به نظر من شانس بایرن از رئال و بارسا بیشتره و فقط یک علت داره.بازیکنای سرعتی بایرن از رئال بهتر هستن همچنین طراح های بهتری هم داره.از طرفی چون بارسا نسبتا جلوی سرعت رئال کم میاره میتونه خیلی جلوی سرعت بایرن اسیب ببینه.به نظرم اگه بایرنی ها لیگ رو ول کنن میتونن مدعی اصلی برای قهرمانی باشن.ولی من بازم میگم بارسا قهرمان میشه اخه هنوز هیچ تاکتیکی غیر از کشتی کج برای مهار بارسا پیدا نشده
    من كاملا با نظرات شما مخالفم !
    به نظر من رئال , بارسا , ميلان , بايرن به ترتيب شانس قهرماني دارند.
    به نظرم از لحاظ تاكتيكي و قدرت تيمي رئال از بقيه تيمها سرتره .
    بارسا هم با اينكه كمي افت داشته ولي هميشه جلو رئال خوب بازي ميكنه ! اينكه شانس بارسارو كمتر از رئال دونستم واسه اين بود كه اگه تا قبل از فينال اين دو به هم نرسند احتمال حذف بارسا بيشتره ! همون طور كه گفتم ميلان و بايرن بعد از رئال و بارسا مدعي هستند ! در اين بين اينتر و چلسي هم هستند ! وقتي به اين تيمها نگاه ميكنيم ميبينيم كه بارسا مقابل تيمهايي مثل ميلان , چلسي , اينتر( اگه آماده باشه ) به مشكل ميخوره ! واسه اينكه اين تيمها هافبك هاي جنگنده اي دارند ! بارسا مقابل اين تيمها به مشكل ميخوره !
    اما رئال نوع بازيش جوريه كه در مقابل ميلان و چلسي و ..... به غير از بارسا كار راحتي داره !
    با اين حساب به نظرم اگه رئال به بارسا نخوره احتمال اين هست كه بارسا توسط تيمي مثل ميلان و چلسي و .... حذف بشه و رئال تو فينال شانس بيشتري واسه قهرماني داره ! ولي اگه بارسا و رئال به هم بخورند هردو به يك اندازه شانس دارند !
    اما در مورد اينكه بايرن هم مهاجمين سرعتي تري داره و هم طراح هاي بهتري واقعا متعجب شدم ! مهاجمين رئال: دي ماريا و كريس ! همين دوتا رو فقط بخوايم حساب كنيم ميفهميم كه مهاجمين رئال سرعتي تر هستند ! بنزما در مقابل گومز يا مولر ! كايخون هم سرعتي هست ! نه اين اصلا درست نيست كه بگيم سرعت مهاجمين بايرن از رئال بيشتره!
    اما در مورد اينكه ميگيد بايرن طراح هاي بهتري داره ! اينم خيلي عجيبه ! آلونسو يكي از بهترين هافبك دفاعي هاي جهان در كنار ازيل ! و كاكا شاهين خديرا ديارا ! ازيل خودش بهترين هافبك آلماني ها هست ! اينم خيلي عجيب بود واسم !

گر بدانم نیستی ، غمی نیست ز تنهایی / اینکه هستی و تنهایم ، غم دارم

13. 7 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    وینگر چپ،هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا،کرایوف
    بازیکن محبوب
    فرزندان کرایوف
    اسم واقعی شما
    شهریار

NetherlandsBarcelona

تشکر ها
    3,074

نقل قول نوشته اصلی توسط manutd نمایش پست ها
    من كاملا ...

ببین داداش من منظورم از سرعت بایرن سرعت مهاجماش نبود بلکه سرعت تیمی بود.بایرن واقعا ضد حمله های سریع تری نسبت به رئال داره.من که طرفدار بایرن نیستم ولی خب چیزی رو دیدم میگم.واقعا بعضی مواقع تو بازی های بایرن البته اولای فصل توپ در کمتر 2 ثانیه از زمین بایرن به محوطه حریف میرسید.برای همین میگم باید لیگ رو ول کنن اگه میخوان اروپا قهرمان بشن چون سبک سرعت برای تیمای خسته به درد نمیخوره.در مورد هافبک هم شما اوزیل رو که قابلیت دفاعی نداره با گوستاو و شوان اشتایگر مقایسه میکنی؟ تازه کروس رو هم دارن.شاید از بین هافبک های رئال فقط الونسو تو میانه بتونه با هافبک های بایرن مقایسه بشه.منظورم هافبکی هست که هم پاس های میانه رو ببره هم توانایی طراحی داشته باشه.از طرفی دیماریا و رونالدو و رو با ریبری و روبن مقایسه نکن.شاید رونالدو سریعتر باشه ولی ایا اگه یک روز رونالدو رو فرم نباشه رئال تو جناحین به مشکل نمیخوره؟ این برای بایرن صدق نمیکنه چون هر دو وینگ فیکس تیم قابلیت های نسبتن برابر و سرعتی دارن.یعنی اگه یک بازی رونالدو وریبری برای هر دو تیم نباشن بایرن به مشکل نمیخوره ولی رئال خیلی به مشکل میخوره.از طرفی مهاجمای نوک رئال بگیر نگیر دارن.یک بازی هیگویین خوبه یک بازی بنزما ولی بایرن به نسبت مهاجمای ثابتی داره.گمز و مولر هم تو سرعت هم فینیشینگ به نظر من از هیگوویین و بنزما بهتر هستن.شاید تنها پستی که رئال برتری نسبی جلوی بایرن داشته باشه خط دفاع هست.یعنی رئال شاید جلوی بایرن روی اشتباه فردی دفاع ها به گل برسه ولی رئال معمولا این اشتباهات رو نداره.من برای این دلایل برتری بایرن رو میدونم حتی به نظرم بایرن میتونه یکم شانس بیشتری حتی نسبت به بارسا داشته باشه.

15. 2 کاربر از پست مفید spiderkiller تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    وینگر چپ،هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا،کرایوف
    بازیکن محبوب
    فرزندان کرایوف
    اسم واقعی شما
    شهریار

NetherlandsBarcelona

تشکر ها
    3,074

درمورد اون دوستانی هم که فکر میکنن ارسنال هنوز شانس داره خب باید بهشون گفت یکم واقع بین باشید.ارسنال بارسا رو 2-1 برد ولی تو خونه بارسا 3 تا خورد و حذف شد تازه اونوقت نسری کلیشی و سسک رو هم داشتن.الان که سطح بازیکناشون پایین هست میخوان 4 تا به میلانی بزنن که خیلی تو اروپا انگیزه داره؟ خب باید واقع بین بود.تقریبا احتمال اینکه ارسنال 4 تا به میلان بزنه و برگرده مثل احتمال اینه که بخوایی از دقیقه 80 به بعد جلوی یک تیم قوی تر از خودت 3 تا گل رو جبران کنی.البته احتمالش صفر نیست ولی 1 در 100 بار اتفاق میافته.درست مثل همونکاری به بارسا با ارسنال چند سال پیش کرد.

17. کاربر روبرو از پست مفید spiderkiller تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    Halfback
    مربی مورد علاقه
    Pep Guardiola _ Arsen Wenger_Vicente Delbousque
    بازیکن محبوب
    Z.Zidane
    اسم واقعی شما
    Reza

France

تشکر ها
    2,995
    تشکر شده 4,726 در 862 پست

Ohum

درمورد اون دوستانی هم که فکر میکنن ارسنال هنوز شانس داره خب باید بهشون گفت یکم واقع بین باشید.ارسنال بارسا رو 2-1 برد ولی تو خونه بارسا 3 تا خورد و حذف شد تازه اونوقت نسری کلیشی و سسک رو هم داشتن.الان که سطح بازیکناشون پایین هست میخوان 4 تا به میلانی بزنن که خیلی تو اروپا انگیزه داره؟ خب باید واقع بین بود.تقریبا احتمال اینکه ارسنال 4 تا به میلان بزنه و برگرده مثل احتمال اینه که بخوایی از دقیقه 80 به بعد جلوی یک تیم قوی تر از خودت 3 تا گل رو جبران کنی.البته احتمالش صفر نیست ولی 1 در 100 بار اتفاق میافته.درست مثل همونکاری به بارسا با ارسنال چند سال پیش کرد.
    عزیزم درسته یکم باورش سخته ولی فوتبال غیرقابل پیش بینی هست و اگه دقت کرده باشی حتی لحظات و بازیهایی بودن که باورش نمیشه کرد . اگه فینال چمپیونز میلان و لیورپول رو دیده باشی دیگه این حرف رو نمیزدی......
    اگه قرار بود لیورپول تو اون بازی امیدش رو از دست بده هیچ وقت نمیتونست 3 گل خورده رو از دقیقه 60 به بعد جبران کنه و قهرمان بشه .
    پس بنابراین امید داشتن به برد دلیل بر این نیست که آدم واقع بینی نیستیم فقط یکم امید داریم ..........

Always in my heart Zizu

?Once the player like you found

19. 8 کاربر از پست مفید Zid@ne تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo , best , cantona , beckham , scholes , giggs
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498
    تشکر شده 9,027 در 2,190 پست

ببین داداش من منظورم از سرعت بایرن سرعت مهاجماش نبود بلکه سرعت تیمی بود.بایرن واقعا ضد حمله های سریع تری نسبت به رئال داره.من که طرفدار بایرن نیستم ولی خب چیزی رو دیدم میگم.واقعا بعضی مواقع تو بازی های بایرن البته اولای فصل توپ در کمتر 2 ثانیه از زمین بایرن به محوطه حریف میرسید.برای همین میگم باید لیگ رو ول کنن اگه میخوان اروپا قهرمان بشن چون سبک سرعت برای تیمای خسته به درد نمیخوره.در مورد هافبک هم شما اوزیل رو که قابلیت دفاعی نداره با گوستاو و شوان اشتایگر مقایسه میکنی؟ تازه کروس رو هم دارن.شاید از بین هافبک های رئال فقط الونسو تو میانه بتونه با هافبک های بایرن مقایسه بشه.منظورم هافبکی هست که هم پاس های میانه رو ببره هم توانایی طراحی داشته باشه.از طرفی دیماریا و رونالدو و رو با ریبری و روبن مقایسه نکن.شاید رونالدو سریعتر باشه ولی ایا اگه یک روز رونالدو رو فرم نباشه رئال تو جناحین به مشکل نمیخوره؟ این برای بایرن صدق نمیکنه چون هر دو وینگ فیکس تیم قابلیت های نسبتن برابر و سرعتی دارن.یعنی اگه یک بازی رونالدو وریبری برای هر دو تیم نباشن بایرن به مشکل نمیخوره ولی رئال خیلی به مشکل میخوره.از طرفی مهاجمای نوک رئال بگیر نگیر دارن.یک بازی هیگویین خوبه یک بازی بنزما ولی بایرن به نسبت مهاجمای ثابتی داره.گمز و مولر هم تو سرعت هم فینیشینگ به نظر من از هیگوویین و بنزما بهتر هستن.شاید تنها پستی که رئال برتری نسبی جلوی بایرن داشته باشه خط دفاع هست.یعنی رئال شاید جلوی بایرن روی اشتباه فردی دفاع ها به گل برسه ولی رئال معمولا این اشتباهات رو نداره.من برای این دلایل برتری بایرن رو میدونم حتی به نظرم بایرن میتونه یکم شانس بیشتری حتی نسبت به بارسا داشته باشه.
    والا من ديگه بريدم ! فقط يه چيزو فهميدم ! اينكه رئال كلا هيچيش خوب نيست !
    مثلا ميگم ازيل خوبه ميگي خصوصيت دفاعي نداره ! آخه چه ربطي داره؟ وقتي رئال مثلا از آلونسو ديارا و ازيل استفاده ميكنه آيا بايد هر 3تا دفاعي هم باشند؟ نه ! يا مثلا بارسا ! اينيستا ! تو تيمهاي ديگه ! اشنايدر ! سيلوا ! من ديگه موندم خدايي !
    يعني چي اگه رونالدو نباشه؟ مگه قراره بدون اينا تيمهارو مقايسه كنيم؟ خدايا شكرت ! روبن كه بيشتر بگير نگير داره‌! ميدوني اين فصل چندتا بازي كرده كلا؟ تازه روبن سن زيادي هم داره و از لحاظ قواي بدني و انگيزه و ...نسبت به رونالدو و دي ماريا در سطح پايين تري قرار داره ! از طرفي كريس اينقدر كم فرض ميكني كه با روبن و ريبري مقايسه نميشه ! كريس كه بهترين گلزن جهان شد ! كريس كه الان تو لاليگا بهترين عملكرد رو داشته حتي بهتر از مسي ! من به بازي رودر رو كار نداره ! يه رونالدو تو هر بازي داره 2تا به بالا گل ميزنه ! دي ماريا به نظرم چيزي از سانچز بارسا كم نداره ! اينم كه قبول نداريد ! هيگواين و بنزما هم كه بگير نگير دارند !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ! واقعا جالبه ! بنزما بگير نگير داره ولي مثلا مولر و گومز و ريبري و روبن هر بازي تو بهترين شرايط هستند ! بنزمايي كه اصلا بگير نگير نداشته و هميشه خوب بوده تو اين فصل ! هيگوان هم يه ذخيره بسيار بسيار مناسب براي بنزما ! هر تيمي آرزو داره كه دو مهاجم به اني بزرگي رو به طور همزمان تو تيمش داشته باشه كه بنا به نياز ازشون استفاده كنه.
    ازيل رو هم كه قبول نداري ! اين بازيكن فوق العادست ! حالا من كاري به اين ندارم كه شما اصولا به بازيكنان رئال ارادت داري ولي نميشه بازي هاي فوق العاده اين بازيكن رو با گوستاو و كروس مقايسه كرد
    زد حملات رئال از هر تيمي سريع تره ! چيزي كه بارسا هم ازش ضربه خرد ! گل كريس تو بازي رفت ! سرعت انتقال توپ از دفاع به حمله تو تيم رئال واقعا زياده و اين نظر همه كارشناسان فوتباله! من الكي يه حرفي رو نميزنم !

والا دوستان ما تسليم ! اين بحث هم مال خودتون بريد حال كنيد ! ايشالا كه تمام حرفهاي شما درست باشه
    م
    گر بدانم نیستی ، غمی نیست ز تنهایی / اینکه هستی و تنهایم ، غم دارم

21. 9 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)