Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 8 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 80
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    دیوید بکهام
    اسم واقعی شما
    میثم

EnglandPersepolisManUtd

تشکر ها
    1,355
    تشکر شده 2,320 در 703 پست

Jadide ترکیب مورد علاقه شما واسه رئال مادرید(کهکشانی ها)

بچه ها نظرتونو واسه ترکیب ایده ال برای رئال تو این فصل بدین...

نظرسنجی: بهترین ترکیب رئال برای فصل 2011-2012

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

دروازه بان

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

در کیفیت و پرستیژ کاسیاس در تیم رئال تردیدی نیست. هیچ دروازه بانی نمی تواند او را در سانتیاگو برنابئو در حاشیه قرار دهد.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    مدافعان

یک ذخیره مطمئن برای همه پست های خط دفاعی. اگر راموس نتواند بازی کند، آربلوا می تواند جای او را در سمت راست خط دفاعی بگیرد.

او بازیکن مورد علاقه مورینیو است. سرمربی پرتغالی هر دستوری بدهد، او در زمین به بهترین نحو اجرا می کند. ممکن است او در این دیدار بار دیگر در میانه زمین به میدان برود.

بی تردید او یکی از بهترین خریدهای فصل قبل رئال است. حضور او در ترکیب اصلی، وزن خط دفاعی رئال را افزایش می دهد.

یکی از بهترین بازیکنان فصل قبل رئال همچنان به بازی های خوبش در سمت چپ خط دفاعی ادامه می دهد و به نظر نمی رسد در حال حاضر کسی بتواند این پست را از چنگ او در بیاورد.

هافبک ها

او دماسنج بازی رئال است. شخصیت، قدرت ذهنی و توانایی بالای او در هدایت تیم نشانه ارزش او برای رئال است.

بازی او شاید طرفداران زیادی نداشته باشد اما برای تیم مورینیو از ارزش بالایی برخوردار است. مهمترین ویزگی بازی او، انظباط او در بازی است. البته کوئنترائو هم می تواند در این پست بازی کند.

اگر برای یک بازیکن به اندازه ای که برای کوئنترائو پول خرج شده، هزینه کنید، مطمئنا از او زیاد استفاده خواهید کرد. او می تواند هم در مرکز زمین بازی کند و هم در کناره ها. البته پست اصلی او دفاع چپ است اما احتمالا در این بازی کمی جلوتر بازی خواهد کرد.

مهاجمان

مسوت اوزیل

ستاره آلمانی خیلی زود جای خود را در ترکیب اصلی به دست آورد و با وجود باز گشت کاکا، همچنان در ترکیب اصلی به میدان می رود. رئالی ها برای پیروزی به درخشش او نیاز دارند.
    توانایی بالای او در گلزنی و روحیه مبارزه طلبش، رونالدو را به نماد رئال مورینیو تبدیل کرده است. او هنوز یک بار رئال را مقابل بارسا به پیروزی رسانده؛ پس دلیلی وجود ندارد که برای بار دوم نتواند این کار را انجام دهد.

او در دیدارهای پیش فصل بسیار درخشان ظاهر شد و اکنون به مهاجم اول رئالی ها تبدیل شده است. البته اگر بخواهد این جایگاه را حفظ کند، درخشش در چنین دیدارهایی از اهمیت زیادی برخوردار است.

سایت گل
    ویرایش توسط AL1reZA : 11-26-2011 در ساعت 17:03

2. 13 کاربر از پست مفید pathfinder تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    سر الکس فرگوسن ، مورینیو
    بازیکن محبوب
    فابیو کوئنترائو
    اسم واقعی شما
    علی اکبر

EnglandManUtdRealMadrid

تشکر ها
    84
    تشکر شده 50 در 13 پست

real

نقل قول نوشته اصلی توسط arsh 62 نمایش پست ها
    تر کیبی که کاکا توش نباشه به درد نمیخوره. آخه کاکا چیکار نمیکنه که مسعود اوزیل انجام میده.( رحمت از ساری)
    من با این حرف مخالفم به نظر من کل سبک این دو تا بازیکن فرق داره درسته که تو یک پست بازی می کنن ولی اوزیل بیشتر بازیکن های حمله رو راه می اندازه اماکاکا بازی کنی هست که به تنهای میتونه سرنوشت یک بازی رو تغییر بده کاکا خاصیت ها تهاجمی بیشتری نسبت به اوزیل داره در صورتی که اوزیل بیشتر میل به چرخش بازی و ردو بدل کردن پاس های کوتاه و بلند داره و این چیزی هست که رئال نیاز داره
    به نظر من استفاده از این دو بازیکن در یک زمان جالب تر هست یعنی
    کاسیاس مارسلو(البیول) په په کاروالیو(واران) راموس ژاوی(شاهین) کونترائو(خدیرا) کاکا اوزیل(دیماریا) کریستین بنزما(هیگواین)
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

سفيدتراز آنيم که بيرنگ بميريم آبي اناري نيستيم که با ننگ بميريم

4. 3 کاربر از پست مفید aliakbarzaher تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    سر الکس فرگوسن ، مورینیو
    بازیکن محبوب
    فابیو کوئنترائو
    اسم واقعی شما
    علی اکبر

EnglandManUtdRealMadrid

تشکر ها
    84
    تشکر شده 50 در 13 پست

real

نقل قول نوشته اصلی توسط crisronaldo79 نمایش پست ها
    داداش دیماریا رو گذاشتی بیرون؟ مسی رئال رو گذاشتی بیرون؟
    داداش با این که دیماریا مسی رئال هست موافقم اما دیماریا باید بدونه که بدون بازیکنای دیگه هیچی نیست دیماریا بازی کنه خیلی خوش تکنیک و سرعتی هست اما یه خورده تو به چرخ انداختن بازی مشکل داره بعضی جا ها هم زیادی تکروی می کنه که باعث لو دادن توپ می شه که به نظر من این از نداشتن تجربه بالاست
    باید این رو هم بگم که من از طرف دارای دیماریا هستم و خیلی هم دوستش دارم

سفيدتراز آنيم که بيرنگ بميريم آبي اناري نيستيم که با ننگ بميريم

6. 3 کاربر از پست مفید aliakbarzaher تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    Sir Alex Ferguson & J.Moriniho
    بازیکن محبوب
    Ali Karimi , GH.Rezaei , Zayed , Ronaldo , Chicarito . Nani . Rooney . Casillas . Raul . Lampard
    اسم واقعی شما
    Amir Reza

IranRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    11,279
    تشکر شده 7,138 در 2,523 پست

کاسیاس

مارسلو............کارواریو.......... په په......... راموس

اوزیل..................الونسو.......... ....هیگواین

رونالدو.................کاکا........... ........بنزما

Just Real Madrid & Man Utdl

8. 3 کاربر از پست مفید AmirUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    کاکا - سرخیوکانالس - فابیو کونترائو- نوری شاهین
    اسم واقعی شما
    پوریا

BrazilManUtdRealMadrid

تشکر ها
    3,351
    تشکر شده 5,530 در 1,166 پست

این نظرسنجی بی مفهومه ترکیب فصل 2011 -2012 رئال مادریددیگه چیه؟ ترکیب یه تیم براساس هربازی دچارتغییراتی میشه . اگه بشه ترکیب منتخب فصل 2011-2012 یه چیزی میشد گفت. مثلا آیا ترکیبی که رئال دربازی با بارسا بکارمیگیره همون ترکیبیه که بازی با ساراگوسا بکارمیگیره؟ ترکیب شاید چارتغییراتی اساسی نشه اما تغییراتی جرئی میگیره.

تو رئال مادرید غریب و تنها بودی. 70 هزار نفر تو را هو میکردند اما کودکی 10 ساله برایت دست تکان میداد و می گفت دوستت دارد. یادم نمی رود که در مورد هو کردنت پرسیدند و گفتی من تشویق شدم چون آن کودک با من بود. حالا رفتی بجایی که بدان تعلق داری.بهترین ها را برایت آرزومندم.
    درود بر تو ای بهترین مربی تاریخ ای ، مورینیوی بزرگ.

10. 4 کاربر از پست مفید مورینیو... تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

نقل قول نوشته اصلی توسط aliakbarzaher نمایش پست ها
    داداش با این که دیماریا مسی رئال هست موافقم اما دیماریا باید بدونه که بدون بازیکنای دیگه هیچی نیست دیماریا بازی کنه خیلی خوش تکنیک و سرعتی هست اما یه خورده تو به چرخ انداختن بازی مشکل داره بعضی جا ها هم زیادی تکروی می کنه که باعث لو دادن توپ می شه که به نظر من این از نداشتن تجربه بالاست
    باید این رو هم بگم که من از طرف دارای دیماریا هستم و خیلی هم دوستش دارم
    پس اگه این طوریه مسی کریس و... هم بی تجربه هستند که خودخواه هستند

HALA MADRID

12. 4 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo , best , cantona , beckham , scholes , giggs
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498
    تشکر شده 9,027 در 2,190 پست

منم با بعضي دوستان موفقم كه تركيب دچار تغيير ميشه!
    مخصوصا مورينيو كه جلو هرتيمي يه برنامه اي داره!
    گر بدانم نیستی ، غمی نیست ز تنهایی / اینکه هستی و تنهایم ، غم دارم

14. 5 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    AMF
    مربی مورد علاقه
    V.Delbosqe & J.Moruinho
    بازیکن محبوب
    RAUL&CRIS&CASILLAS& J.compos&L.Hernandez
    اسم واقعی شما
    MORTEZA

SpainRealMadridArsenal

تشکر ها
    6,208
    تشکر شده 12,757 در 2,549 پست

منم موافق ترکیب متغیرم

16. 5 کاربر از پست مفید mortezarm تشکر کرده اند .

عضو Derby

ArgentinaRealMadridPersepolis

تشکر ها
    4
    تشکر شده 13 در 3 پست

به نظر من
    کاسیاس
    کاروالیو پپه
    کونترائو راموس
    الونسو
    کاکا اوزیل
    رونالدو دیماریا
    ایگواین
    4-1-4-1

18. 2 کاربر از پست مفید mangoll تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    Halfback
    مربی مورد علاقه
    Pep Guardiola _ Arsen Wenger_Vicente Delbousque
    بازیکن محبوب
    Z.Zidane
    اسم واقعی شما
    Reza

France

تشکر ها
    2,995
    تشکر شده 4,726 در 862 پست

real بهترین شیوه تک مهاجمی است

دوستان به نظر من بهترین شیوه برای نتیجه گرفتن رئال شیوه تک مهاجمی است یعنی اینکه تک مهاجم رو بنزما یا هیگواهین قرار بدن و پشت سر تک مهاجم کریس - اوزیل و دی ماریا اون تک مهاجم رو تغذیه کنن . مدافع ها و درواره بان هم که نقششون معلومه .

Always in my heart Zizu

?Once the player like you found

20. 2 کاربر از پست مفید Zid@ne تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    morinio
    بازیکن محبوب
    ronaldo-zidan
    اسم واقعی شما
    hadi

IranRealMadridPersepolis

تشکر ها
    592
    تشکر شده 1,016 در 221 پست

کاسیاس

مارسلو کارواریو په په راموس

الونسو

دیماریا کاکا

رونالدو هیگواین بنزما

صفحه 2 از 8 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)