Design & Developed BY Patira

صفحه 10 از 12 نخستنخست ... 89101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 115
    مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

Jadide تبادل ونظر درباره سوپرکاپ اسپانیا رئال مادرید - بارسلونا

به نام خدا

Real madrid vs Barcelona

دوستان نظرتون رو بنویسید درباره سوپرکاپ

بنویسید چه تیمی می تونه پیروز بشه وچه تیمی اماده تره و....

هرچی می دونید بنویسید

HALA MADRID

ویرایش توسط AL1reZA : 08-13-2011 در ساعت 04:05

2. 7 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    Jose Morinio . Afshin GHotbi . Majid Jalali
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847
    تشکر شده 10,655 در 3,070 پست

قهرمانی بارسا رو من از چند ساعت قبل پیش بینی کرده بودم...

البته این قهرمانی حرف و حدیث زیادی داشت ولی...بهتره بیخیال...

مبارک...
    من نمیخواستم بدم از دست تورو آسون
    تو نمیذاشتی پا بگیره زندگیمون
    من که شنیدم طعنه های اینو اونو
    تو که نذاشتی که بسازیم خونمونو
    اگه تو میموندی تورو میبخشیدم

4. 2 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم دوم
    بازیکن محبوب
    Alessandro Del Piero
    اسم واقعی شما
    Hamidreza
    تشکر ها
    2,228
    تشکر شده 3,950 در 856 پست

حرکت ژوزه اند حرکت بود 10 دقیقه یه ریز خندیدم بعدشم که بیخوابی زده به کلم خدا بگم چیکارت نکنه مورینیو!
    مبارک طرفدارای بارسا باشه اولین جام فصل

.As captain, I must always be an example to my team-mates"
    .I'm calm and I don't have any problem with the coach or with the club
    ".My only goal is to be ready whenever I have the opportunity to play

Alessandro Del Piero

6. 2 کاربر از پست مفید ale10forever تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم دوم
    بازیکن محبوب
    Alessandro Del Piero
    اسم واقعی شما
    Hamidreza
    تشکر ها
    2,228
    تشکر شده 3,950 در 856 پست

پیش فرض بارسلونا فاتح سوپرجام اسپانيا شد/جنجال در کمپ نو

بارسلونا گرچه نبرد پایاپایی با رئال داشت اما روی نبوغ مسی برنده بازی حساس اول فصل شد.البته رئال جدا پیشرفت کرده و خطری اساسی برای بارسلونا در لیگ خواهد بود.
    بارسلونا 3-2 رئال مادرید
    گلها : مسی (2) و اینیستا برای بارسا و کریستیانو و بنزما برای رئال
    رئال : کاسیاس ، راموس ، په په ، کاروالیو ، کوئنت رائو ، خدیرا ، دی ماریا ، اوزیل ، رونالدو ، بنزما / تعویضی ها : کاکا ، مارسلو و هیگوائین
    بازیکنان بارسا : والدس ،آلوس ، پیکه ، ماسکرانو ، آبیدال ، چابی ، بوسکتس ، اینیستا ، پدرو ، مسی ، ویا / تعویض ها : فابرگاس ، کیتا ، آدریانو
    داور: فرناندز بوربالان استادیوم : نیوکمپ
    کارت زرد : خدیرا ، رونالدو ، مارسلو ، په په ، راموس ، بنزما و کوئنت رائو از رئال و چابی ، ماسکرانو و والدس از بارسا
    کارت قرمز : مارسلو
    ضربه تماشایی مسی نقطه پایانی دیدار برگشت جنجالی سوپرجام اسپانیا بود.
    ديدار برگشت دوتيم در حال در ورزشگاه نيوكمپ و به ميزباني بارسلونا برگزار شد كه دو تيم در بازي رفت در مادريد به تساوي دو بردو رسيده بودند. در دقيقه 15 آندرس اينيستا هافبك اسپانيايي تيم بارسلونا از پاس بسيار خوب ليونل مسي بهره برد و با مهارت تمام دروازه كاسياس را باز كرد .
    اين گل تا دقيقه 19 پابرجا بود تا اينكه كريستيانو رونالدو گل مساوي را وارد دروازه بارسلونا كرد. در ثانيه هاي پاياني نيمه نخست ، مسي بارديگر هنر گلزني خود را به رخ كشيد و دروازه ميهمان را فتح كرد تا ياران گوارديولا در نيمه نخست با حساب دو بريك به پيروزي برسند.
    در نیمه دوم رئال بعد از دقایقی که به خشونت و درگیری گذشت ارام ارام دوباره به بازی مسلط شد و در دقيقه 82 توسط كريم بنزما به گل دوم رسيد اما در دقيقه 87 تيم ميزبان در پي يك همكاري خوب ، باگل زيباي مسي به گل سوم و برتري دست يافت . اين گل با پاس خوب ادريانو و ضربه تمام كننده مسي رقم خورد تا بارسلوني ها با نتيجه سه بر دو به پيروزي برسند و عنوان قهرماني را كسب كنند. روی این گل زیبا سس فابرگاس خرید جدید بارسا هم نقش خود را داشت.
    در ثانيه هاي پاياني بازي ، مارسلو بازيكن برزيلي رئال به سبب خشونت عمد از بازي اخراج شد . بعد از این حرکت خشونت آمیز بازی به جنجال کشیده شد و مسوت اوزیل بازیکن آلمانی رئال از طرف یکی از بازیکنان بارسا مورد حمله واقع شد و در این بین ژوزه مورینیو با حرکتی عجیب و دور از انتظار یکی از مربیان بارسا را نیشگون گرفت و با واکنش تند او مواجه شد! در این فعل و انفعال داور اوزیل و ویا را به همراه مارسلو اخراج کرد.
    در نهایت این بارسا بود که سوپرجام را برد. بردی که باعث شد پپ گواردیولا رکورد یوهان کرویف افسانه ای را بشکند.
    شرح گلها :
    1-0 : روی اشتباه مدافعان رئال در پر کردن آفساید ، پاس عمقی مسی به اینیستا رسید تا بازیکن اهل آلباسته در موقعیتی تک به تک دروازه کاسیاس را باز کند .
    1-1 : روی ارسال از ضربه کرنر ، توپ به بنزما رسید ، او با پاسی کوتاه و زمینی توپ را روانه دروازه بارسلونا کرد که کریستیانو با ضربه ای نرم ، این توپ را به گل مبدل ساخت .
    2-1 : پاس پشت پای پیکه به مسی در محوطه جریمه رئال مادرید ، بازیکن آرژانتینی را با ایکر تک به تک کرد تا او به راحتی گل دوم تیمش را به ثمر برساند .
    2-2 : روی ارسال کرنر کاکا و ناهماهنگی خط دفاع بارسا ، ضربه سر په په به بنزما رسید تا بازیکن فرانسوی به آسانی گل تساوی را بزند .
    3-2 : ارسال آدریانو روی یک کار تیمی از جناح راست و ضربه مسی باعث به ثمر رسیدن گل برتری بارسلونا شد .
    لحظات حساس بازی :
    دقیقه یک : روی شوت پای چپ کریستیانو و دفع ناقص والدس ، مدافعان بارسا سرآسیمه توپ را روانه کرنرد کردند .
    دقیقه دوازده : شوت خوب پدرو پس از جا گذاشتن کوئنت رائو با پای چپ ، با سوپر واکنش ایکر به کرنر رفت .
    دقیقه بیست و پنج : شوت استثنایی کریستیانو پس از برخورد به والدس به تیرک دروازه بارسلونا برخورد کرد .
    دقیقه بیست و هشت : ضربه زمینی و نرم اوزیل از جناح چپ را والدس به سختی دفع و روانه کرنر کرد .
    دقیقه شصت و پنج : توپی که روی همکاری مسی و اینیستا به دروازه رئال رسیده بود توسط کاسیاس عالی دفع شد .
    دقیقه هفتاد : ضربه سر راموس از روی نقطه کرنر با فاصله اندکی به اوت رفت .

آمار بازی :
    شوت : 10-14 / شوت به چارچوب : 8-8 / توپگیری : 7-6 / کرنر : 7-7 / آفساید : 4-7 / اوت : 19-23 / مالکیت توپ : 47-53

.As captain, I must always be an example to my team-mates"
    .I'm calm and I don't have any problem with the coach or with the club
    ".My only goal is to be ready whenever I have the opportunity to play

Alessandro Del Piero

8. 3 کاربر از پست مفید ale10forever تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    کاکا - سرخیوکانالس - فابیو کونترائو- نوری شاهین
    اسم واقعی شما
    پوریا

BrazilManUtdRealMadrid

تشکر ها
    3,351
    تشکر شده 5,530 در 1,166 پست

من نمی دونم طرفدارای بارسلونا روشون میشه بگن ما قهرمان سوپرکاپ شدیم؟ کیا بودند که می گفتند بارسلونا با نداشتن تیم اصلی خودش دوتا گل در بازی رفت خورد و بازی برگشت با اختلاف می بره؟این بازی که تیم اصلیتون بود چرا کم آوردین؟ رئال که تیم اصلی رئال هم نبود اگه 5 دقیقه فرصت می داشت میتونست بازی رو به تساوی 3 بر3 بکشونه. رئال با آمدن واران خط دفاعیش قوی تر میشه وارانی که اگه بود حاضرم قسم بخورم که گل سوم بارسلونا رقم نمی خورد. حملات رئال کم نظم بود که با آمدن نوری شاهین نظم بیشتری میگیره و زمستان هم با آمدن نیمار بنزمایی که دیشب رو اعصاب بود دیگه اینقدر موقعیت خراب نمی کنه. روی هم رفته رئال مادرید این فصل شانس اول قهرمانی و باخت در سوپرکاپ هیچی از ارزشهای رئال را برای قهرمانی کم نمیکنه. مورینیو هم روحیه از دست رفته تیم رو برمی گردونه. روی هم رفته بازی جذابی بود.

تو رئال مادرید غریب و تنها بودی. 70 هزار نفر تو را هو میکردند اما کودکی 10 ساله برایت دست تکان میداد و می گفت دوستت دارد. یادم نمی رود که در مورد هو کردنت پرسیدند و گفتی من تشویق شدم چون آن کودک با من بود. حالا رفتی بجایی که بدان تعلق داری.بهترین ها را برایت آرزومندم.
    درود بر تو ای بهترین مربی تاریخ ای ، مورینیوی بزرگ.

10. 3 کاربر از پست مفید مورینیو... تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    کاکا - سرخیوکانالس - فابیو کونترائو- نوری شاهین
    اسم واقعی شما
    پوریا

BrazilManUtdRealMadrid

تشکر ها
    3,351
    تشکر شده 5,530 در 1,166 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ale10forever نمایش پست ها
    حرکت ژوزه اند حرکت بود 10 دقیقه یه ریز خندیدم بعدشم که بیخوابی زده به کلم خدا بگم چیکارت نکنه مورینیو!
    مبارک طرفدارای بارسا باشه اولین جام فصل
    این حرکات ژوزه بخاطر طرفدارای تیمشه. تا تلخی شکست براشون کم بشه. عین این حرکت ژزه رو من درمسابقات فوتسال انجام داده بودم.
    این جام بی ارزش ترین جام سال بود رئال مادرید تیم کوچیکی نیست که بخواد جام کوچیکی بگیره.
    مورینیو هم مربی نیست که بخواد برای پیروزی به بازیکناش بگه اتلاف وقت و تمارض کنید.

تو رئال مادرید غریب و تنها بودی. 70 هزار نفر تو را هو میکردند اما کودکی 10 ساله برایت دست تکان میداد و می گفت دوستت دارد. یادم نمی رود که در مورد هو کردنت پرسیدند و گفتی من تشویق شدم چون آن کودک با من بود. حالا رفتی بجایی که بدان تعلق داری.بهترین ها را برایت آرزومندم.
    درود بر تو ای بهترین مربی تاریخ ای ، مورینیوی بزرگ.

12. 4 کاربر از پست مفید مورینیو... تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع آخر
    مربی مورد علاقه
    denizli
    بازیکن محبوب
    nikbakht

IranPersepolisBarcelona

تشکر ها
    540
    تشکر شده 702 در 134 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط مورینیو... نمایش پست ها
    من نمی دونم طرفدارای بارسلونا روشون میشه بگن ما قهرمان سوپرکاپ شدیم؟ کیا بودند که می گفتند بارسلونا با نداشتن تیم اصلی خودش دوتا گل در بازی رفت خورد و بازی برگشت با اختلاف می بره؟این بازی که تیم اصلیتون بود چرا کم آوردین؟ رئال که تیم اصلی رئال هم نبود اگه 5 دقیقه فرصت می داشت میتونست بازی رو به تساوی 3 بر3 بکشونه. رئال با آمدن واران خط دفاعیش قوی تر میشه وارانی که اگه بود حاضرم قسم بخورم که گل سوم بارسلونا رقم نمی خورد. حملات رئال کم نظم بود که با آمدن نوری شاهین نظم بیشتری میگیره و زمستان هم با آمدن نیمار بنزمایی که دیشب رو اعصاب بود دیگه اینقدر موقعیت خراب نمی کنه. روی هم رفته رئال مادرید این فصل شانس اول قهرمانی و باخت در سوپرکاپ هیچی از ارزشهای رئال را برای قهرمانی کم نمیکنه. مورینیو هم روحیه از دست رفته تیم رو برمی گردونه. روی هم رفته بازی جذابی بود.
    نقل قول نوشته اصلی توسط مورینیو... نمایش پست ها
    این حرکات ژوزه بخاطر طرفدارای تیمشه. تا تلخی شکست براشون کم بشه. عین این حرکت ژزه رو من درمسابقات فوتسال انجام داده بودم.
    این جام بی ارزش ترین جام سال بود رئال مادرید تیم کوچیکی نیست که بخواد جام کوچیکی بگیره.
    مورینیو هم مربی نیست که بخواد برای پیروزی به بازیکناش بگه اتلاف وقت و تمارض کنید.
    سلام دوست من.خواهشا باخت رو قبول کنید.بازی خوبی بود و رئالم خوب بازی کرد اما بارسا بهتربود و بازی رو هم برد.اگه جام کوچیکی بود اونهمه کل کل مورینیو قبل بازی چی بود؟؟؟؟؟
    بازم تبریک میگم به بارسائیها و همینطور به رئالیها.واقعا اگه رئالیا بهتر بتونن اعصابشونو کنترل کنن خیلی از این بهترخواهند شد.در ضمن اگه دفاع تیم رئال بازی نمیکرد ما هم که پویولو نداشتیم!!!!!

14. 2 کاربر از پست مفید saalehh تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    لیونل مسی
    اسم واقعی شما
    محمد

IranBarcelonaSS_Tehran

تشکر ها
    884
    تشکر شده 439 در 118 پست

واقعا بازي جالبي بود. اما اون حركت مورينيو خيلي زشت بود و طرفدار هاي رئال بايد منتظر محروميت مورينيو باشند. ضمنا كميته انضباطي هم به سه بازيكن رئال در بازي رفت كه خشن بودند تذكر داده بود كه يكيش مارسلو بود فكر كنم اونم محروم ميشه. درگيري بين ويا و اوزيل هم ما نفهميديم كه براي چي بود.
    اما دوستان دقت كردين توي اين چندتا بازي اخير مورينيو يه بازيكن رو نيمه دوم مياره تو كه فقط بزنه.
    توي بازي ليگ قهرمانان آدبايور رو مياره كه از خط حمله ميومد به خط دفاع مسي رو ميزد و مي رفت.
    تو بازي رفت سوپر جام ، كالخون رو مياره. تو بازي برگشت هم مارسلو رو مياره كه بزنه.
    ستاره ميدان هم كه بي چون و چرا مسي بود.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

16. 3 کاربر از پست مفید mamaliss تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    لیونل مسی
    اسم واقعی شما
    محمد

IranBarcelonaSS_Tehran

تشکر ها
    884
    تشکر شده 439 در 118 پست

18. 2 کاربر از پست مفید mamaliss تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    ارسن ونگر
    بازیکن محبوب
    مجیدی.فان پرسی.والکات.پیکه
    اسم واقعی شما
    ارمان

IranSS_TehranJuventus

تشکر ها
    275
    تشکر شده 237 در 57 پست

واقعا تبریک به هر2تا تیم.بازی عالی بود.اولا اینو باید بگم که من نه تعصب خاصی رو رئال دارم و نه رو بارسا.پس اگه چیزی میگم جهت گیری نکنید!!!
    اما به نظر من باید یک تبریک مخصوص به رئال و مورینیو گفت.بارسا که تعریف نمیخواد چون 3سال هستش که از بقیه جهان فاصله گرفته و وضعش معلومه و تعریف ازش تکرار واضحاته.
    اما تبریک به رئال و مورینیو چونکه در مقابل بارسا(تقریبا با تمام ستاره هاش)عالی بازی کردند و به خوبی تا جای ممکن راه بارسایی ها رو سد کردند وحتی میشه گفت در مواقعی این بارسای مهارنشدنی با شانس تونست فرار کنه!
    واقعا میشه گفتش که بهترین تیمی که تو این3سال تونسته بود با بارسا مقابله کنه سرشو بالا بگیره همین تیم دیشب رئال مادرید با سرمربی گری خوزه بود.
    باز هم به هر2تا تیم تبریک میگم
    هروقت گواردیولا و مورینیو تونستن با بازیکنای دو سه فصل اخیر ارسنال هرسال جزو بیگ فور بمونند و یقیه تیمهای بزرگ رو بگیرند و شانس قهرمانی بشند بعدش میتونن ادعا بزرگترین مربی هستند

20. 2 کاربر از پست مفید ای.بی.سی.دی تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک میانه
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    مسی-ژاوی-اینیستا
    اسم واقعی شما
    حميدرضا

ArgentinaBarcelonaPersepolis

تشکر ها
    1,438
    تشکر شده 2,492 در 631 پست

فقط یکی از صحنه های بازی بود که دله منو خنک کرد.گل دوم بارسا رو بیاد بیارید.صحنه ی عقب دروازه رئال رو میگم.وقتی که سه تا از رئالی ها به دنبال کنترل مسی بودن.اولش فکر کردم مدافعانشونن.ولی یه لحظه دیدم رونالدو افتاده دنباله مسی بگیرتش.واییییی ببین مسی چیه که رونالدو افتاده دنبالش بگیرتش.گله رونالدو هم که الا بختکی بود.
    راز باش
    ولي فاش نشدني!

22. 4 کاربر از پست مفید messi1373 تشکر کرده اند .

صفحه 10 از 12 نخستنخست ... 89101112 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)