Design & Developed BY Patira

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13
    عضو Derby

InterSS_Tehran
    تشکر ها
    3,239
    تشکر شده 3,299 در 734 پست

esteghlal متن کامل مجادله لفظی مایلی کهن و فتح الله زاده

محمد مایلی‌کهن که برای ارائه توضیحاتی در مورد نتایج پرسپولیس روی خط ارتباطی یک برنامه تلویزیونی حضور داشت با چرخشی در صحبت هایش به انتقاد از سرپرست باشگاه استقلال پرداخت و جملاتی را نثار وی کرد که واکنش علی فتح الله زاده را به دنبال داشت.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد مایلی کهن صبح امروز جمعه به عنوان مدیر فنی تیم فوتبال پرسپولیس روی خط برنامه ورزش و مردم آمد و با انتقاد از وضعیت فعلی پرسپولیس گفت: در صورتیکه شرایط به همین منوال ادامه داشته باشد بنده از فردا عذرخواهی می کنم و دیگر در این تیم حضور پیدا نخواهم کرد.

وی در مورد دلایل اتخاذ این تصمیم گفت: آقای استیلی و کاشانی انسان های با حجب و حیایی هستند و با برخی اتفاقات مماشات می کنند. وقتی مربی بدنساز ما در اردوی ترکیه حضور نداشت و حالا هم یک خط در میان در تمرینات شرکت می کند چرا باید مماشات کرد و حجب و حیا به خرج داد؟

مدیر فنی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: ما نباید علائق فردی را به منافع گروهی ترجیح بدهیم. ما باید به افرادی که به ورزشگاه می آیند احترام بگذاریم و منافع آنها را در نظر بگیریم.

محمد مایلی کهن در مورد حبیب کاشانی نیز گفت: هنوز هم می گویم که کاشانی یکی از بهترین مدیرانی هستند که بعد از انقلاب هدایت باشگاه پرسپولیس را برعهده گرفته است. اما حجب و حیای ایشان هم زیادی است. وقتی مربی بدنساز اینطور رفتار می کند دیگر نباید مماشات کرد.

وی سپس در مورد شکست پرسپولیس برابر شهرداری تبریز گفت: همه ناراحت هستند. من هم ناراحتم. این هم به خاطر همان حجب و حیای زیادی است که ما مماشات می کنیم. اصلا در این مواقع مماشات معنایی ندارد. باید منافع فردی را بگذاریم کنار. من به این تیم امیدوارم اما نه با این شرایطی که داریم می رویم جلو.

مایلی کهن در پاسخ به این پرسش که چرا کاشانی حرف شما را گوش نمی کند، گفت: ایشان هم حجب و حیای خودشان را دارد. ببینند آدمی که بیشترین ساعات تلویزیونی در اختیارش است چطور به مدیرعامل باشگاه توهین می کند. همین الان هم به صدا و سیما توهین کرده است.

مایلی کهن روی سخنش را به انتقاد از علی دایی برگرداند و بدون آنکه نامی از وی ببرد افزود: ما آمده ایم معنای خاصی در مورد اسطوره ها به کار برده ایم. اسطوره یعنی چی؟ یعنی به یکی بگویند کوتوله، بگویند گالیور و مسخره. حالا یکی آمده ادای او را در آورده تا مردم بخندند این اشکال دارد؟ چه اشکالی دارد؟ دلیل عمده اش این است که شما بیشترین زمان را در اختیار ایشان قرار داده اید. ما که در این مملکت پشه کوره نبودیم.

سرمربی پیشین تیم ملی در ادامه خاطر نشان کرد: نتایجی که تیم ملی با من گرفته بیاورید ببینید چند تا بازیکن تحویل این مملکت دادم و چه نتایجی گرفتم. همین فرهاد مجیدی که آقای فتح الله زاده می خواهد حرف هایش را ترجمه کند را من در 18 سالگی از تیم امید بهمن آوردم تیم ملی و الان در 34 سالگی بهترین بازیکن لیگ برتر است.

مایلی کهن که رفته رفته عصبانی تر می شد روی سخنش را کاملا به سمت فتح الله زاده برگرداند و گفت: آقای فتح الله زاده هنوز چیزی را که نشنیده مقابلش موضع گرفته است. من مثل ایشان نیستم که هر روز بخواهم بیایم جلوی دوربین. برنامه شوک یکسال درخواست داد تا با من مصاحبه کند من هم قبول کردم اما یک شیر و پاک خورده ای آمد و با بالا و پایین کردن آن صحبت ها حرف هایم را منعکس کرد. از آن روز به بعد آقای فتح الله زاده بدترین حرف ها را در مورد من زده است.

وی ادامه داد: هی می گوید می خواهم شکایت کنم. اصلا کی رو می ترسونید آقای فتح الله زاده. از نظر کسوت که اصلا قابل قیاس با من نیستید. از نظر تحصیلات که قابل قیاس نیستید از نظر تجربیات مدیریتی قابل قیاس نیستید. به خاطر یک نسبت فامیلی آمدید و سرپرست یک باشگاه شدید. آن وقت راه به راه می گوید مایلی کهن باید استغفار کند. به مشاور حقوقی باشگاه پرسپولیس می گویید خودتی. بابا ادبیاتتون رو درست کنید. اگر هم کسی قرار است شکایت کند آن من هستم.

مایلی کهن که لحنش تندتر شده بود ادامه داد: هر وقت فتح الله زاده می آید در یک برنامه می گوید باشگاه می گوید، پول نداریم و من از چک خودم به بازیکنان می دهم. شما که از در بیرونتان می کنند از پنجره می آیید، اگر پول ندارید بگذارید بروید.

مایلی کهن در پاسخ به بهرام شفیع مجری برنامه که خواست اجازه بدهد تا سرپرست باشگاه استقلال هم حرف هایش را بزند گفت: ایشان صحبت هایشان را تا دلتان بخواهد انجام داده اند. ایشان آمدند وقتی که مجیدی و حجازی صحبت های من را تایید کردند ترجمه کردند. شما کجای ورزش بودید که حال به ما اهانت می کنید. چرا حد خودتان را نمی دانید.

در این لحظه فتح الله زاده به شفیع گفت: ایشان کم آورده است که نمی گذارد ما حرف بزنیم.

مایلی کهن گفت: کجا کم آورده ام. هم استقلالی ها و هم پرسپولیسی ها به دنبال فوتبال با شرافت هستند. این توهین هایی هم که می شود به خاطر اتفاقاتی است که شما به وجود می آورید. حالا بگذارید این برنامه شوک پخش شود حتما شما سهیم بوده اید در آن ماجرا.

فتح الله زاده در این بخش خطاب به مایلی کهن گفت: مگر شما از کجا به ورزش آمده اید. من اگر به خاطر فامیلی آمدم به خاطر نسبت خوبی آمدم. من 6 قهرمانی برای این تیم آورده ام - مایلی کهن بین حرف هایش پرید و گفت: شما 60 تا بیاورد - فتح الله زاده: اجازه بدهید ما حرف بزنیم. شما که نمی گذارید ما حرف مان را بزنیم.

مایلی کهن: بنده از زمین های خاکی آمدم. من تحصیلاتم ورزشی است. شما به قدر کافی صحبت کردید و فحش دادید و هی ماه رمضان را بهانه می کنید و توهین می کنید.

فتح الله زاده: این کم آورده است و نمی گذارد ما حرف بزنیم.

مایلی کهن: من کم آوردم

فتح الله زاده: ایشان که از مادرشان بازیکن به دنیا نیامدند. من آمدم ولی مدیر توانایی بودم و چند قهرمانی برای این باشگاه آورده ام. سوال من این است همین مدیری که شما می گویید بهترین است از کجا آمده است من که سابقه ام بیشتر است. مردم را گول نزن آقای مایلی کهن تو فکر می کنی هر وقت بخواهی می توانی هر چیزی بگویی و به خاطر اینکه بگویی متدین هستید به همه توهین کنید.

مایلی کهن: کی گفته من متدین هستم.

فتح الله زاده: حرف من را قطع نکن. یه خورده ادب داشته باش و حرف را قطع نکن. حرفت را زدی من گوش کردم. شما تهمت زدید که پول گرفته یک بازیکن در فینال جام حذفی.

مایلی کهن: هنوز که این برنامه پخش نشده شما چطور اظهار نظر می کنید. اگر شب ها نمی خوابید بروید. چرا از در بیرونت می کنند از پنجره می آیی.

فتح الله زاده : به تو ربطی ندارد

مایلی کهن: تو نه شما

فتح الله زاده: تو... تو.... تو

شفیع: آقایان زشت است این حرف ها.

مایلی کهن: اصلا شما بلد نیستی حرف بزنی. فرهاد مجیدی حرف می زند شما ترجمه اش می کنی. شماها عاملی شدید که مردم به همدیگر اهانت کنند.

فتح الله زاده در ادامه که وقت بیشتری پیدا کرد اظهار نظرش را اینگونه ادامه داد: ایشان گفتند که جام حذفی اینطور شده من هم گفتم از آدمی که متدین است بعید است که اینگونه اظهار نظر کند. تحصیلات من از تو بیشتر است سابقه ورزشی ام از تو بیشتر است. دو سال آمده توی پرسپولیس بازی کرده می خواهد یقه همه را بگیرید. اینطور که نمی شود بازی کرد. احترام بگذار مرد حسابی. یک مسلمان که تهمت نمی زند. باید می رفت کمیته انضباطی و مدرکش را نشان می داد. یا مصاحبه می کرد و حرف هایش را تکذیب می کرد. این حرف ها درست نیست. ما باید مودبانه صحبت می کنیم و حرمت ها را نگه داریم. زشت است این حرف ها.

سرپرست باشگاه استقلال در شرایطی این حرف ها را به زبان آورد که برنامه ورزش و مردم به پایان رسید و به دلیل پخش شدن تیتراژ پایانی برنامه دو طرف اجازه بحث بیشتر پیدا نکردند. متاسفانه لفظ توهین آمیز طرفین باعث شد حرمت های زیادی از بین برود و چهره فوتبال بیشتر از قبل در نزد اذهان عمومی خدشه دار شود.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

ویرایش توسط hamedss : 10-04-2011 در ساعت 19:52

2. 6 کاربر از پست مفید MohaZalla تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک وسط
    مربی مورد علاقه
    جوزپ گواردیولا
    بازیکن محبوب
    لیونل مسی
    اسم واقعی شما
    سینا

SpainSS_TehranBarcelona

Ali Karimi

تشکر ها
    1,939
    تشکر شده 6,824 در 1,678 پست

مایلی کهن یه آدم از پشت کوه اومده هست !!! من برنامه رو دیدم اصلا بلد نیست چه جوری تو برنامه زنده صحبت کنه مردیکه آشغال !

دلم برای نگاه مهربان و اخلاق نیک و فروتنی ات تنگ میشود

4. 5 کاربر از پست مفید David Sina تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع آخر
    مربی مورد علاقه
    denizli
    بازیکن محبوب
    nikbakht

IranPersepolisBarcelona

تشکر ها
    540
    تشکر شده 702 در 134 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط david sina نمایش پست ها
    مایلی کهن یه آدم از پشت کوه اومده هست !!! من برنامه رو دیدم اصلا بلد نیست چه جوری تو برنامه زنده صحبت کنه مردیکه آشغال !
    خداوکیلی از فتح الله زاده پرروتر کسی رو سراغ دارید؟؟؟
    بخدا نمیخوام از مایلی کهن دفاع کنم اما فتح الله زاده دیگه فکرکرده ملت همه چشاشون بسته ست و کسی عقل تو کلش نیست.کلا مدیرای دولتی مثل کاشانی و فتح الله زاده فوتبالو به گند کشیدن.بذار بره مدرک دکترای قلابیشو بذاره درکوزه آبشوبخوره.
    ویرایش توسط saalehh : 08-12-2011 در ساعت 15:55

6. 3 کاربر از پست مفید saalehh تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک وسط
    مربی مورد علاقه
    جوزپ گواردیولا
    بازیکن محبوب
    لیونل مسی
    اسم واقعی شما
    سینا

SpainSS_TehranBarcelona

Ali Karimi

تشکر ها
    1,939
    تشکر شده 6,824 در 1,678 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط saalehh نمایش پست ها
    خداوکیلی از فتح الله زاده پرروتر کسی رو سراغ دارید؟؟؟
    بخدا نمیخوام از مایلی کهن دفاع کنم اما فتح الله زاده دیگه فکرکرده ملت همه چشاشون بسته ست و کسی عقل تو کلش نیست.کلا مدیرای دولتی مثل کاشانی و فتح الله زاده فوتبالو به گند کشیدن.بذار بره مدرک دکترای قلابیشو بذاره درکوزه آبشوبخوره.
    مقایسه کاشانی و فتح الله زاده مثه مقایسه پیکان و لامبورگینی میمونه !!!! اصلا قابل قیاس نیستند !!!!

فتح الله زاده مدرک دکترای مدیریت و رسانه از دانشگاه بنت فورد لندن داره !!! قلابی هم نیست !!!

اما کاشونی چی ؟؟؟؟؟ به قول خودش یه معلم که چیزی از فوتبال هم نمیدونه !!!

کاشونی بره بهتره !!!!!! فوتبال ایران به مدیرایی مثه حاجی نیاز دارههههههههههه !!!

دلم برای نگاه مهربان و اخلاق نیک و فروتنی ات تنگ میشود

8. 4 کاربر از پست مفید David Sina تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

ArgentinaSS_TehranAboomoslem

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885
    تشکر شده 10,338 در 5,823 پست

این مایلی کلنگ ببخشید کهن

به قول اصغر شرفی هنوز مشکلاتش رو با خودش حل نکرده این بنده خدا با خودش مشکل داره بزارید به حال خودش باشه مثل بابا اتی توهم داره هر روز این توهم رو به شکل کسی میبینه

از دیوانه انتظاری نیست
    استقـــــلال تـــــــــاج آســــــــیا

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

(ناصر خان حجازی روحش شاد - همیشه در قلب من یاد و خاطرش زنده هست)

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

ویرایش توسط hamedss : 08-12-2011 در ساعت 21:28

10. 3 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

عضو Derby

InterSS_Tehran
    تشکر ها
    3,239

esteghlal اصغر شرفی : ادب ورزشکاری رعایت نشد

به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال ، اصغر شرفی صحبتهای محمد مایلی کهن را دور از ادب و احترام می داند.اصغر شرفی طی گفتگو با سایت رسمی باشگاه استقلال اظهار داشت: من واقعاً متاسفم که در یک برنامه زنده یک نفر اینگونه به صحبت می پردازد. با این وضعیت نمی دانم فوتبال و ورزش ما به کدام سمت حرکت می کند. آقای مایلی کهن واقعاً ادواری کار می کند و در بعضی مواقع خودش نیست.

شرفی در ادامه گفت: صحبتهای مایلی کهن یک شوک بود. اصلاً باورم نمی شد که این آقا در برنامه تلویزیونی آن هم به صورت زنده این صحبت ها را انجام دهد.متاسفانه او حرمتها را در فوتبال ما از بین برد.شرفی در ادامه می گوید : من با این آقا از لحاظ شیوه کاری خیلی فاصله دارم.سلولهای مغزی ما اصلاً به هم نمی خورد .احساس می کنم مایلی کهن یک سری مشکلات داشته و با این مشکلات هنوزدر گیر است،به خاطر همین است که اینگونه صحبت می کند.

شرفی در پایان حرفهایش بهرام شفیع را در این درگیری مقصر دانست و گفت: آقای شفیع به عنوان بزرگتر مجریان برنامه های ورزشی وقتی یک نفر را به عنوان مهمان به برنامه اش دعوت کرد باید رعایت احترام و ادب را نسبت به او به جا می آورد و اجازه پرخاش و توهین مایلی کهن به آقای فتح اله زاده را نمی داد.متاسفانه مجری خوش اخلاق برنامه ورزش و مردم در حالی که غافلگیر شده بود فقط لبخند میزد بدون اینکه تلاش کند این دعوا و در گیری یک جانبه و ضد ورزش را خاتمه دهد.

12. 2 کاربر از پست مفید MohaZalla تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع آخر
    مربی مورد علاقه
    denizli
    بازیکن محبوب
    nikbakht

IranPersepolisBarcelona

تشکر ها
    540
    تشکر شده 702 در 134 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط david sina نمایش پست ها
    مقایسه کاشانی و فتح الله زاده مثه مقایسه پیکان و لامبورگینی میمونه !!!! اصلا قابل قیاس نیستند !!!!

فتح الله زاده مدرک دکترای مدیریت و رسانه از دانشگاه بنت فورد لندن داره !!! قلابی هم نیست !!!

اما کاشونی چی ؟؟؟؟؟ به قول خودش یه معلم که چیزی از فوتبال هم نمیدونه !!!

کاشونی بره بهتره !!!!!! فوتبال ایران به مدیرایی مثه حاجی نیاز دارههههههههههه !!!
    همچین توفیری هم باهم ندارن.مدیرعامل فقط عابدینی.
    مدرک دکتراشم عالم و آدم میگن قلابیه و فقط اینجاشنیدم از لندن گرفته!!!!!
    خودش تو 90 گفت دارم از ارمنستان میگیرم.حالا شده لندن؟؟؟؟؟؟؟

14. 2 کاربر از پست مفید saalehh تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    Jose Morinio . Afshin GHotbi . Majid Jalali
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847
    تشکر شده 10,655 در 3,070 پست

شما ها همه استقلالی هستین و چند نفره ریختین رو سر حاج محمد ما...

حال کردم مایلی کهن حال این حاج فتل شما رو گرفت...

خیلی هم با ادب بود مدیر شما ادب نداشت...
    من نمیخواستم بدم از دست تورو آسون
    تو نمیذاشتی پا بگیره زندگیمون
    من که شنیدم طعنه های اینو اونو
    تو که نذاشتی که بسازیم خونمونو
    اگه تو میموندی تورو میبخشیدم

16. 3 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

مربی مورد علاقه
    كونته
    بازیکن محبوب
    دل پيرو - علی کریمی
    اسم واقعی شما
    rasool

ItaliaPersepolisJuventus

Delpiero

تشکر ها
    15,823
    تشکر شده 7,444 در 1,309 پست

مایلی کهن گفت اگه اسم بیارم یعنی چی یعنی اینکه اسم کسی رو نیاروده (گفت تیمی را می شناسم که با خریدن بازیکن حریف قهرمان جام حذفی شد ) حالا شما بگین اگه کاسه ای زیر نیم کاسه نیست چرا استقلالی ها به خود گرفتند؟

لعنت به باعث و بانی این بغض

18. کاربر روبرو از پست مفید alexdelpiero_10 تشکر کرده است .

عضو Derby

InterSS_Tehran
    تشکر ها
    3,239

همه مشكلات روحى روانى اين بنده خدا ريشه در بچگيهاش داره...!!!
    امثال اين مفلوک رو تو امين آبادم نميشه گير آورد! يکى نيست بگه تو اگه دلسوزى به فكر تيم خودت باش كه تو اين اوضاع بد روت حساب كرده نه اينكه بصورت بنى صدرى دارى از اين تيم فرار ميكنى! من از همينجا از قلعه نوعى و دایى خواهش ميكنم از فوتبال كنار بكشن بلكه حال اين بنده خدا خوب شه...!!!

ویرایش توسط MohaZalla : 09-04-2011 در ساعت 23:52

20. 2 کاربر از پست مفید MohaZalla تشکر کرده اند .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)