Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 13 , از مجموع 13
    عضو Derby

InterSS_Tehran
    تشکر ها
    3,239
    تشکر شده 3,299 در 734 پست

esteghlal متن کامل مجادله لفظی مایلی کهن و فتح الله زاده

محمد مایلی‌کهن که برای ارائه توضیحاتی در مورد نتایج پرسپولیس روی خط ارتباطی یک برنامه تلویزیونی حضور داشت با چرخشی در صحبت هایش به انتقاد از سرپرست باشگاه استقلال پرداخت و جملاتی را نثار وی کرد که واکنش علی فتح الله زاده را به دنبال داشت.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد مایلی کهن صبح امروز جمعه به عنوان مدیر فنی تیم فوتبال پرسپولیس روی خط برنامه ورزش و مردم آمد و با انتقاد از وضعیت فعلی پرسپولیس گفت: در صورتیکه شرایط به همین منوال ادامه داشته باشد بنده از فردا عذرخواهی می کنم و دیگر در این تیم حضور پیدا نخواهم کرد.

وی در مورد دلایل اتخاذ این تصمیم گفت: آقای استیلی و کاشانی انسان های با حجب و حیایی هستند و با برخی اتفاقات مماشات می کنند. وقتی مربی بدنساز ما در اردوی ترکیه حضور نداشت و حالا هم یک خط در میان در تمرینات شرکت می کند چرا باید مماشات کرد و حجب و حیا به خرج داد؟

مدیر فنی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: ما نباید علائق فردی را به منافع گروهی ترجیح بدهیم. ما باید به افرادی که به ورزشگاه می آیند احترام بگذاریم و منافع آنها را در نظر بگیریم.

محمد مایلی کهن در مورد حبیب کاشانی نیز گفت: هنوز هم می گویم که کاشانی یکی از بهترین مدیرانی هستند که بعد از انقلاب هدایت باشگاه پرسپولیس را برعهده گرفته است. اما حجب و حیای ایشان هم زیادی است. وقتی مربی بدنساز اینطور رفتار می کند دیگر نباید مماشات کرد.

وی سپس در مورد شکست پرسپولیس برابر شهرداری تبریز گفت: همه ناراحت هستند. من هم ناراحتم. این هم به خاطر همان حجب و حیای زیادی است که ما مماشات می کنیم. اصلا در این مواقع مماشات معنایی ندارد. باید منافع فردی را بگذاریم کنار. من به این تیم امیدوارم اما نه با این شرایطی که داریم می رویم جلو.

مایلی کهن در پاسخ به این پرسش که چرا کاشانی حرف شما را گوش نمی کند، گفت: ایشان هم حجب و حیای خودشان را دارد. ببینند آدمی که بیشترین ساعات تلویزیونی در اختیارش است چطور به مدیرعامل باشگاه توهین می کند. همین الان هم به صدا و سیما توهین کرده است.

مایلی کهن روی سخنش را به انتقاد از علی دایی برگرداند و بدون آنکه نامی از وی ببرد افزود: ما آمده ایم معنای خاصی در مورد اسطوره ها به کار برده ایم. اسطوره یعنی چی؟ یعنی به یکی بگویند کوتوله، بگویند گالیور و مسخره. حالا یکی آمده ادای او را در آورده تا مردم بخندند این اشکال دارد؟ چه اشکالی دارد؟ دلیل عمده اش این است که شما بیشترین زمان را در اختیار ایشان قرار داده اید. ما که در این مملکت پشه کوره نبودیم.

سرمربی پیشین تیم ملی در ادامه خاطر نشان کرد: نتایجی که تیم ملی با من گرفته بیاورید ببینید چند تا بازیکن تحویل این مملکت دادم و چه نتایجی گرفتم. همین فرهاد مجیدی که آقای فتح الله زاده می خواهد حرف هایش را ترجمه کند را من در 18 سالگی از تیم امید بهمن آوردم تیم ملی و الان در 34 سالگی بهترین بازیکن لیگ برتر است.

مایلی کهن که رفته رفته عصبانی تر می شد روی سخنش را کاملا به سمت فتح الله زاده برگرداند و گفت: آقای فتح الله زاده هنوز چیزی را که نشنیده مقابلش موضع گرفته است. من مثل ایشان نیستم که هر روز بخواهم بیایم جلوی دوربین. برنامه شوک یکسال درخواست داد تا با من مصاحبه کند من هم قبول کردم اما یک شیر و پاک خورده ای آمد و با بالا و پایین کردن آن صحبت ها حرف هایم را منعکس کرد. از آن روز به بعد آقای فتح الله زاده بدترین حرف ها را در مورد من زده است.

وی ادامه داد: هی می گوید می خواهم شکایت کنم. اصلا کی رو می ترسونید آقای فتح الله زاده. از نظر کسوت که اصلا قابل قیاس با من نیستید. از نظر تحصیلات که قابل قیاس نیستید از نظر تجربیات مدیریتی قابل قیاس نیستید. به خاطر یک نسبت فامیلی آمدید و سرپرست یک باشگاه شدید. آن وقت راه به راه می گوید مایلی کهن باید استغفار کند. به مشاور حقوقی باشگاه پرسپولیس می گویید خودتی. بابا ادبیاتتون رو درست کنید. اگر هم کسی قرار است شکایت کند آن من هستم.

مایلی کهن که لحنش تندتر شده بود ادامه داد: هر وقت فتح الله زاده می آید در یک برنامه می گوید باشگاه می گوید، پول نداریم و من از چک خودم به بازیکنان می دهم. شما که از در بیرونتان می کنند از پنجره می آیید، اگر پول ندارید بگذارید بروید.

مایلی کهن در پاسخ به بهرام شفیع مجری برنامه که خواست اجازه بدهد تا سرپرست باشگاه استقلال هم حرف هایش را بزند گفت: ایشان صحبت هایشان را تا دلتان بخواهد انجام داده اند. ایشان آمدند وقتی که مجیدی و حجازی صحبت های من را تایید کردند ترجمه کردند. شما کجای ورزش بودید که حال به ما اهانت می کنید. چرا حد خودتان را نمی دانید.

در این لحظه فتح الله زاده به شفیع گفت: ایشان کم آورده است که نمی گذارد ما حرف بزنیم.

مایلی کهن گفت: کجا کم آورده ام. هم استقلالی ها و هم پرسپولیسی ها به دنبال فوتبال با شرافت هستند. این توهین هایی هم که می شود به خاطر اتفاقاتی است که شما به وجود می آورید. حالا بگذارید این برنامه شوک پخش شود حتما شما سهیم بوده اید در آن ماجرا.

فتح الله زاده در این بخش خطاب به مایلی کهن گفت: مگر شما از کجا به ورزش آمده اید. من اگر به خاطر فامیلی آمدم به خاطر نسبت خوبی آمدم. من 6 قهرمانی برای این تیم آورده ام - مایلی کهن بین حرف هایش پرید و گفت: شما 60 تا بیاورد - فتح الله زاده: اجازه بدهید ما حرف بزنیم. شما که نمی گذارید ما حرف مان را بزنیم.

مایلی کهن: بنده از زمین های خاکی آمدم. من تحصیلاتم ورزشی است. شما به قدر کافی صحبت کردید و فحش دادید و هی ماه رمضان را بهانه می کنید و توهین می کنید.

فتح الله زاده: این کم آورده است و نمی گذارد ما حرف بزنیم.

مایلی کهن: من کم آوردم

فتح الله زاده: ایشان که از مادرشان بازیکن به دنیا نیامدند. من آمدم ولی مدیر توانایی بودم و چند قهرمانی برای این باشگاه آورده ام. سوال من این است همین مدیری که شما می گویید بهترین است از کجا آمده است من که سابقه ام بیشتر است. مردم را گول نزن آقای مایلی کهن تو فکر می کنی هر وقت بخواهی می توانی هر چیزی بگویی و به خاطر اینکه بگویی متدین هستید به همه توهین کنید.

مایلی کهن: کی گفته من متدین هستم.

فتح الله زاده: حرف من را قطع نکن. یه خورده ادب داشته باش و حرف را قطع نکن. حرفت را زدی من گوش کردم. شما تهمت زدید که پول گرفته یک بازیکن در فینال جام حذفی.

مایلی کهن: هنوز که این برنامه پخش نشده شما چطور اظهار نظر می کنید. اگر شب ها نمی خوابید بروید. چرا از در بیرونت می کنند از پنجره می آیی.

فتح الله زاده : به تو ربطی ندارد

مایلی کهن: تو نه شما

فتح الله زاده: تو... تو.... تو

شفیع: آقایان زشت است این حرف ها.

مایلی کهن: اصلا شما بلد نیستی حرف بزنی. فرهاد مجیدی حرف می زند شما ترجمه اش می کنی. شماها عاملی شدید که مردم به همدیگر اهانت کنند.

فتح الله زاده در ادامه که وقت بیشتری پیدا کرد اظهار نظرش را اینگونه ادامه داد: ایشان گفتند که جام حذفی اینطور شده من هم گفتم از آدمی که متدین است بعید است که اینگونه اظهار نظر کند. تحصیلات من از تو بیشتر است سابقه ورزشی ام از تو بیشتر است. دو سال آمده توی پرسپولیس بازی کرده می خواهد یقه همه را بگیرید. اینطور که نمی شود بازی کرد. احترام بگذار مرد حسابی. یک مسلمان که تهمت نمی زند. باید می رفت کمیته انضباطی و مدرکش را نشان می داد. یا مصاحبه می کرد و حرف هایش را تکذیب می کرد. این حرف ها درست نیست. ما باید مودبانه صحبت می کنیم و حرمت ها را نگه داریم. زشت است این حرف ها.

سرپرست باشگاه استقلال در شرایطی این حرف ها را به زبان آورد که برنامه ورزش و مردم به پایان رسید و به دلیل پخش شدن تیتراژ پایانی برنامه دو طرف اجازه بحث بیشتر پیدا نکردند. متاسفانه لفظ توهین آمیز طرفین باعث شد حرمت های زیادی از بین برود و چهره فوتبال بیشتر از قبل در نزد اذهان عمومی خدشه دار شود.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

ویرایش توسط hamedss : 10-04-2011 در ساعت 19:52

2. 6 کاربر از پست مفید MohaZalla تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

ArgentinaSS_TehranAboomoslem

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885
    تشکر شده 10,338 در 5,823 پست

esteghlal فتح الله زاده: مرد حسابى! چون ۲ سال در پرسپوليس بازى كرده اى، مى خواهى يقه همه را بگيرى؟!

فتح الله زاده: مرد حسابى! چون ۲ سال در پرسپوليس بازى كرده اى، مى خواهى يقه همه را بگيرى؟!

محمد مايلى كهن صبح ديروز به عنوان مدير فنى تيم فوتبال پرسپوليس روى خط برنامه ورزش و مردم آمد و با انتقاد از وضعيت فعلى پرسپوليس گفت: در صورتيكه شرايط به همين منوال ادامه داشته باشد بنده از فردا عذرخواهى مى كنم و ديگر در اين تيم حضور پيدا نخواهم كرد.وى در مورد دلايل اتخاذ اين تصميم گفت: آقاى استيلى و كاشانى انسان هاى با حجب و حيايى هستند و با برخى اتفاقات مماشات مى كنند. وقتى مربى بدنساز ما در اردوى تركيه حضور نداشت و حالا هم يك خط در ميان در تمرينات شركت مى كند چرا بايد مماشات كرد و حجب و حيا به خرج داد؟مدير فنى تيم فوتبال پرسپوليس ادامه داد: ما نبايد علائق فردى را به منافع گروهى ترجيح بدهيم. ما بايد به افرادى كه به ورزشگاه مى آيند احترام بگذاريم و منافع آنها را در نظر بگيريم.محمد مايلى كهن در مورد حبيب كاشانى نيز گفت: هنوز هم مى گويم كه كاشانى يكى از بهترين مديرانى هستند كه بعد از انقلاب هدايت باشگاه پرسپوليس را برعهده گرفته است. اما حجب و حياى ايشان هم زيادى است. وقتى مربى بدنساز اين طور رفتار مى كند ديگر نبايد مماشات كرد.وى سپس در مورد شكست پرسپوليس مقابل شهردارى تبريز گفت: همه ناراحت هستند. من هم ناراحتم. اين هم به خاطر همان حجب و حياى زيادى است كه ما مماشات مى كنيم. اصلا در اين مواقع مماشات معنايى ندارد. بايد منافع فردى را بگذاريم كنار. من به اين تيم اميدوارم اما نه با اين شرايطى كه داريم مى رويم جلو.
    مايلى كهن در پاسخ به اين پرسش كه چرا كاشانى حرف شما را گوش نمى كند، گفت: ايشان هم حجب و حياى خودشان را دارد. ببينند آدمى كه بيشترين ساعات تلويزيونى در اختيارش است چطور به مديرعامل باشگاه توهين مى كند. همين الان هم به صدا و سيما توهين كرده است.مايلى كهن روى سخنش را به انتقاد از على دايى برگرداند و بدون آنكه نامى از وى ببرد افزود: ما آمده ايم معناى خاصى در مورد اسطوره ها به كار برده ايم. اسطوره يعنى چى؟ يعنى به يكى بگويند كوتوله، بگويند گاليور و مسخره. حالا يكى آمده اداى او را در آورده تا مردم بخندند اين اشكال دارد؟ چه اشكالى دارد؟ دليل عمده اش اين است كه شما بيشترين زمان را در اختيار ايشان قرار داده ايد. ما كه در اين مملكت پشه كوره نبوديم.سرمربى پيشين تيم ملى در ادامه خاطر نشان كرد: نتايجى كه تيم ملى با من گرفته بياوريد ببينيد چند تا بازيكن تحويل اين مملكت دادم و چه نتايجى گرفتم. همين فرهاد مجيدى كه آقاى فتح الله زاده مى خواهد حرف هايش را ترجمه كند را من در ۱۸ سالگى از تيم اميد بهمن آوردم تيم ملى و الان در ۳۴ سالگى بهترين بازيكن ليگ برتر است.مايلى كهن كه رفته رفته عصبانى تر مى شد روى سخنش را كاملا به سمت فتح الله زاده برگرداند و گفت: آقاى فتح الله زاده هنوز چيزى را كه نشنيده مقابلش موضع گرفته است. من مثل ايشان نيستم كه هر روز بخواهم بيايم جلوى دوربين. برنامه شوك يكسال درخواست داد تا با من مصاحبه كند من هم قبول كردم اما يك شير پاك خورده اى آمد و با بالا و پايين كردن آن صحبت ها حرف هايم را منعكس كرد. از آن روز به بعد آقاى فتح الله زاده بدترين حرف ها را در مورد من زده است.وى ادامه داد: هى مى گويد مى خواهم شكايت كنم. اصلا كى رو مى ترسونيد آقاى فتح الله زاده. از نظر كسوت كه اصلا قابل قياس با من نيستيد. از نظر تحصيلات كه قابل قياس نيستيد از نظر تجربيات مديريتى قابل قياس نيستيد. به خاطر يك نسبت فاميلى آمديد و سرپرست يك باشگاه شديد. آن وقت راه به راه مى گويد مايلى كهن بايد استغفار كند. به مشاور حقوقى باشگاه پرسپوليس مى گوييد خودتى. بابا ادبياتتون رو درست كنيد. اگر هم كسى قرار است شكايت كند آن من هستم.
    مايلى كهن كه لحنش تندتر شده بود ادامه داد: هر وقت فتح الله زاده مى آيد در يك برنامه مى گويد باشگاه مى گويد، پول نداريم و من از چك خودم به بازيكنان مى دهم. شما كه از در بيرونتان مى كنند از پنجره مى آييد، اگر پول نداريد بگذاريد برويد.
    مايلى كهن در پاسخ به بهرام شفيع مجرى برنامه كه خواست اجازه بدهد تا سرپرست باشگاه استقلال هم حرف هايش را بزند گفت: ايشان صحبت هايشان را تا دلتان بخواهد انجام داده اند. ايشان آمدند وقتى كه مجيدى و حجازى صحبت هاى من را تاييد كردند ترجمه كردند. شما كجاى ورزش بوديد كه حال به ما اهانت مى كنيد. چرا حد خودتان را نمى دانيد.
    در اين لحظه فتح الله زاده به شفيع گفت: ايشان كم آورده است كه نمى گذارد ما حرف بزنيم.
    مايلى كهن گفت: كجا كم آورده ام. هم استقلالى ها و هم پرسپوليسى ها به دنبال فوتبال با شرافت هستند. اين توهين هايى هم كه مى شود به خاطر اتفاقاتى است كه شما به وجود مى آوريد. حالا بگذاريد اين برنامه شوك پخش شود حتما شما سهيم بوده ايد در آن ماجرا.
    فتح الله زاده در اين بخش خطاب به مايلى كهن گفت: مگر شما از كجا به ورزش آمده ايد. من اگر به خاطر فاميلى آمدم به خاطر نسبت خوبى آمدم. من ۶ قهرمانى براى اين تيم آورده ام
    مايلى كهن بين حرف هايش پريد و گفت: شما ۶۰ تا بياوريد
    فتح الله زاده: اجازه بدهيد ما حرف بزنيم. شما كه نمى گذاريد ما حرف مان را بزنيم.
    مايلى كهن: بنده از زمين هاى خاكى آمدم. من تحصيلاتم ورزشى است. شما به قدر كافى صحبت كرديد و فحش داديد و هى ماه رمضان را بهانه مى كنيد و توهين مى كنيد.
    فتح الله زاده: اين كم آورده است و نمى گذارد ما حرف بزنيم.
    مايلى كهن: من كم آوردم؟
    فتح الله زاده: ايشان كه از مادرشان بازيكن به دنيا نيامدند. من آمدم اما مدير توانايى بودم و چند قهرمانى براى اين باشگاه آورده ام. سوال من اين است همين مديرى كه شما مى گوييد بهترين است از كجا آمده است من كه سابقه ام بيشتر است. مردم را گول نزن آقاى مايلى كهن تو فكر مى كنى هر وقت بخواهى مى توانى هر چيزى بگويى و به خاطر اينكه بگويى متدين هستيد به همه توهين كنيد.
    مايلى كهن: كى گفته من متدين هستم.
    فتح الله زاده: حرف من را قطع نكن. يه خورده ادب داشته باش و حرف را قطع نكن. حرفت را زدى من گوش كردم. شما تهمت زديد كه پول گرفته يك بازيكن در فينال جام حذفى.
    مايلى كهن: هنوز كه اين برنامه پخش نشده شما چطور اظهار نظر مى كنيد. اگر شب ها نمى خوابيد، برويد. چرا از در بيرونت مى كنند از پنجره مى آيى.
    فتح الله زاده : به تو ربطى ندارد
    مايلى كهن: تو نه شما
    فتح الله زاده: تو... تو.... تو
    شفيع: آقايان زشت است اين حرف ها.
    مايلى كهن: اصلا شما بلد نيستى حرف بزنى. فرهاد مجيدى حرف مى زند شما ترجمه اش مى كنى. شماها عاملى شديد كه مردم به همديگر اهانت كنند.
    فتح الله زاده در ادامه كه وقت بيشترى پيدا كرد اظهار نظرش را اينگونه ادامه داد: ايشان گفتند كه جام حذفى اينطور شده من هم گفتم از آدمى كه متدين است بعيد است كه اينگونه اظهار نظر كند. تحصيلات من از تو بيشتر است سابقه ورزشى ام از تو بيشتر است. دو سال آمده توى پرسپوليس بازى كرده مى خواهد يقه همه را بگيريد. اينطور كه نمى شود بازى كرد. احترام بگذار مرد حسابى. يك مسلمان كه تهمت نمى زند. بايد مى رفت كميته انضباطى و مدركش را نشان مى داد. يا مصاحبه مى كرد و حرف هايش را تكذيب مى كرد. اين حرف ها درست نيست. ما بايد مودبانه صحبت كنيم و حرمت ها را نگه داريم. زشت است اين حرف ها.سرپرست باشگاه استقلال در شرايطى اين حرف ها را به زبان آورد كه برنامه ورزش و مردم به پايان رسيد و به دليل پخش شدن تيتراژ پايانى برنامه ۲ طرف اجازه بحث بيشتر پيدا نكردند. متاسفانه لفظ توهين آميز طرفين باعث شد حرمت هاى زيادى از بين برود و چهره فوتبال بيشتر از قبل در نزد اذهان عمومى خدشه دار شود.
    استقـــــلال تـــــــــاج آســــــــیا

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

(ناصر خان حجازی روحش شاد - همیشه در قلب من یاد و خاطرش زنده هست)

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

4. 4 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    بازیکن وسط
    مربی مورد علاقه
    مورینیو
    بازیکن محبوب
    داوید ویا-لیونل مسی-رائول گنزالس-دیگو فرلان-فرهاد مجید
    اسم واقعی شما
    امیرحسین

IranSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    48
    تشکر شده 13 در 5 پست

esteghlal مایلی کلنگ

نقل قول نوشته اصلی توسط david7 نمایش پست ها
    شما ها همه استقلالی هستین و چند نفره ریختین رو سر حاج محمد ما...

حال کردم مایلی کهن حال این حاج فتل شما رو گرفت...

خیلی هم با ادب بود مدیر شما ادب نداشت...
    آقای مایلی کلنگ که اصلا تعادل روحی نداره اون از زدن زیر گریه هاش توی نشست مطبوعاتی
    اینم از طرز حرف زدن تو یه برنامه زنده

6. کاربر روبرو از پست مفید amirumber تشکر کرده است .

عضو Derby

تشکر ها
    5
    تشکر شده 2 در 2 پست

juventus

این لنگیا خیلی دوس داشتن یه مدیر مثل حاجی ما داشته باشن و حالا که میبینن بهترین مدیراشون انگشت کوچیکه حاجی هم نیستن دارن میترکن ، البته از تیمی که اسطورش مایلی کلنگه این نامردیا کاملا طبیعیه

لنگ حقیقتی است عجین شده با حموم مش حسن و آبی هم که تاج سر سلطانه

8. کاربر روبرو از پست مفید long تشکر کرده است .

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)