Design & Developed BY Patira

صفحه 3 از 6 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 53
    مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    Jose Morinio . Afshin GHotbi . Majid Jalali
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847
    تشکر شده 10,655 در 3,070 پست

valencia والنسیا - اخبار ، نقل و انتقالات 2011-2012

در این تاپیک آخرین اخبار تیم والنسیا به همراه نقل و انتقالات این تیم قرار می گیرد !

من نمیخواستم بدم از دست تورو آسون
    تو نمیذاشتی پا بگیره زندگیمون
    من که شنیدم طعنه های اینو اونو
    تو که نذاشتی که بسازیم خونمونو
    اگه تو میموندی تورو میبخشیدم

2. 3 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

valencia

آماده شروع قدرتمند در لیگ قهرمانان

والنسیا در هفته سوم لالیگا با نتیجه یک صفر از سد اتلتیکو مادرید گذشت و با روحیه ای خوب به بازی در بلژیک در مقابل گنک می اندیشد.

والنسیا میزبان تیمی بود که همیشه در مقابلش مشکل دارد.در کل دیدار دو تیم بازی برابری داشتند اما این والنسیا بود که روی سانتر میگل در دقیقه 52 و ضربه سر روبرتو سولدادو توانست به گل برسد و به سه امتیاز دیگر خانگی دست یابد.

از نکات قابل توجه این بازی،حضور 90 دقیقه ای میگل بریتو مدافع 31 ساله والنسیا که به نظر می رسید در برنامه های امری جایی ندارد،بود که پاس گل هم داد.
    روبرتو سولدادو پس از این بازی گفت:رویای دعوت شدن به تیم ملی را در سر دارم...

والنسیا روز سه شنبه 22 شهریور،در بلژیک به مصاف قهرمان فصل گذشته این کشور،گنک خواهد رفت.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. 2 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

valencia

اولین بازی رسمی دیگو آلوز

والنسیا در اولین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان،در بلژیک،مقابل قهرمان فصل گذشته این کشور یعنی خنک با نتیجه بدون گل متوقف شد.

با وجود حملا زیاد شاگردان اونای امری،والنسیا نتوانست در اولین گام پیروز شود.در دیگر بازی این گروه چلسی در انگلیس با دو گل از سد بایرلورکوزن آلمان گذشت.این نتیجه صعود چلسی را بیش از پیش زیاد کرد.بالطبع تساوی والنسیا و از دست دادن 2 امتیاز بسیار مهم،کار والنسیا برای صعود از مرحله گروهی را در 5 بازی آینده بیش از پیش سخت کرد.
    والنسیا در این بازی 22 شوت روانه دروازه گنک کرد و حریف بلژِیکی فقط 7 شوت زد.
    اونای امری در این بازی،با ترکیبی متفاوت به مستطیل سبز آمده بود.حضور دیگو آلوز،دنی پارخو و صوفیان فاغولی در ترکیب ابتدایی تیم و نبود جوناس در لیست 18 نفره تیم،از نکات ترکیب والنسیا بود.
    بازی بعدی والنسیا،روز شنبه مقابل اسپورتینگ خیخون است.
    والنسیا:
    دیگو آلوز،میگل،ویکتور روئیز،رامی،متیو،بانگا،توپ ال،فاغولی(پابلو 69)،پارخو(آدوریز 74)،پیاتی(کانالس 79)،سولدادو

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

6. کاربر روبرو از پست مفید David7 تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

valencia

آهسته و پیوسته

والنسیا در هفته چهارم لالیگا در خیخون با تک گل سولدادو در دقیقه 30 پیروز شد و با حداکثر امتیاز،آماده بازی روز چهارشنبه در مستایا در مقابل بارسلونا شد.

اونای امری بعد از این پیروزی گفت:این بازی شخصیت تیم ما را نشان داد که یک بازی گروهی است.بازی سختی مقابل تیمی که برای امتیاز آمده بود،اما ما توانستیم با تلاش زیاد پیروز بشویم.
    والنسیا با این پیروزی موقتا به صدر جدول رفت و منتظر بازی رئال مادرید مقابل لوانته خواهد بود.
    والنسیا:
    گوایتا،برونو،آلبا،ویکتور روئیز،رامی،آلبلدا،بانگا،پ ابلو،کانالس(تینو کاستا 79)،جوناس(پیاتی 61)،سولدادو(آدوریز 69)

8. کاربر روبرو از پست مفید David7 تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

valencia

اگر مسی نبود...

والنسیا در هفته پنجم لالیگا با نتیجه 2-2 مقابل بارسلونا در مستایا متوقف شد.

والنسیا بازی را بهتر آغاز کرد و توانست ببا حرکت جرمی متیو در دقیقه یازده از سمت چپ و سانتر زمینی روی دروازه و گل به خودی اریک آبیدال به گل برسد.این پیروزی دو دقیقه دوام آورد تا لیونل مسی در دقیقه 13 با یک پاس زیبا پدرو را در موقعیت گل قرار دهد و پدرو هم ساده ترین کار ممکن را انجام داد و بازی را به تساوی کشاند.
    بازی برای دقایقی آرام شد.والنسیا هر از گاهی گریزی می زد تا این که ویکتور روئیز،با یک پاس زیبا متیو را در سمت چپ راه انداخت،متیو هم همانند گل اول با یک سانتر زمینی توپ را راهی محوطه جریمه کرد و توپ پس از عبور از مدافعین بارسا به پابلو رسید و پابلو در خلاف جهت ویکتور والدز،موفق به گلزنی شد.
    در آخرین دقایق نیمه اول والنسیا از نقطه ضعف بارسا استفاده کرد و یک بار دیگر متیو از سمت چپ با پاسی زمینی روبرتو سولدادو را در موقعیت گلی 1000% گل قرار داد اما سولدادو.....!دروازه خلی،چند متر فاصله...
    نیمه اول با پیروزی 2-1 والنسیا به اتمام رسید.نیمه دوم با یک تغییر برای والنسیا آغاز شد،دیوید آلبلدا کاپیتان والنسیا در نیمه اول در یک برخورد با لیونل مسی آسیب دیده بود و گویا دیگر نمی توانست به بازی ادامه دهد.آلبلدا جای خود را به تینو کاستا داد.
    پس از این بازی اعلام شد که دیوید آلبلدا بازی روز شنبه مقابل سویا را از دست خواهد داد و برای بازی روز چهارشنبه در مستایا مقابل چلسی در لیگ قهرمانان اروپا هنوز معلوم نیست آماده می شود یا خیر.
    والنسیا یک موقعیت خوب در اوایل نیمه دوم داشت که سولدادو آن را هدر داد.بعد از آن دیگر والنسیا رفته رفته میل به حمله اش کم تر می شد و بازی آرام ادامه می یافت.بارسا در پی گلزنی بود.
    در دقیقه 77 باز هم لیونل مسی با یک پاس زیبا توپ را به فابرگاس رساندو قابرگاس هم در یک موقعیت تک به تک دروازه گوایتا را گشود.گل بارسا روی یک اشتباه صورت گرفت که اگر دقاع والنسیا پر نشده بود فابرگاس در تله آفساید قرار گرفته بود یا اینطور بگویم که والنسیا از تاکتیک ofsside trap استفاده می کرد تا از پاس های عمقی مسی جلوگیری کند.اما فقط در همان یک صحنه نا موفق بودند...
    اگر بخواهیم به بازی نگاهی کلی بکنیم،تیم اونای امری طراوت و شادابی خاصی در مقابل تیمی مثل بارسلونا داشت.خیلی خوب از نقطه صعف حریف استفاده کرد اما هنوز هم اشکالاتی در کار اونای امری دیده می شد.مثلا اینکه بعد از دقایق 60-65 دیگر تیم تمایلی به حمله و هجوم نداشت و جوناس،پیاتی و تینو کاستا سه تعویض هجومی امری کار خاصی نتوانستند انجام دهند.همین مسئله،سه تعویض هجومی اونای امری از پیشرفت های این مربی محسوب می شد.امری که همیشه بعد از پیش افتادن از حریف،تعویض های دفاعی می کند این بار هر 3 تعویض خود را در هنگام پیروزی 2-1 انجام داد و هر 3 هم هجومی:
    تینو کاستا که هافبک میانی و هجومی است به جای یک هافبک دفاعی صرف یعنی آلبلدا به بازی آمد و در کنار بانگا بازی کرد.
    جوناس گونکالوز،مهاجم تیم به جای کانالس،هافبک هجومی والنسیا وارد میدان شد و با افکار و تمایلات هجومی به کارش ادامه می داد هرچند تیم خیلی حمله نکرد اما در هر حال یک خط از کانالس جلوتر است.
    پیاتی به جای متیو؛متیو که به ندرت به عنوان هافبک چپ مورد استفاده قرار می گیرد،جای خود را به پیاتی داد که کاملا یک بازی کن هجومی به حساب می آید.
    در آخرین دقایق بازی هم یوردی آلبا از زمین مسابقه اخراج شد.

10. کاربر روبرو از پست مفید David7 تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

valencia

اولین بازی باراگان با شکست همراه شد.

والنسیا در بازی پنجم خود در این فصل در خانه سویا،متحمال اولین شکست فصلش شود.فردریک کانوته در دقیقه 18 تک گل بازی را به ثمر رساند.

در این بازی پر برخورد که 3 اخراجی داشت،والنسیا با چند تغییر نسبت به بازی های قبلی به این بازی آمده بود.حضور هدویجز مادورو و آدوریز در ترکیب اصلی از تغییرات اصلی تیم بود.
    والنسیا با تاکتیک 3-3-4 به این بازی آمده بود.گوایتا درون دروازه،برونو و متیو مدافعان راست و چپ و ویکتور روئیز و عادل رامی مدافعان میانی بودند.در خط میانی مادورو،تینو کاستا و اور بانگا نقش هافبک های دفاعی و میانی را بر عهده داشتند.در خط حمله هم،جوناس و پیاتی مهاجم گوشه بودند و آدوریز هم مهاجم نوک بود.

از ابتدای نیمه دوم،باراگان(تصویر اول) به جای برونو وارد میدان شد و اولین بازی خود را انجام داد.
    اولین اخراجی این بازی پیوتر تروخوفسکی،هافبک آلمانی سویا بود که ابتدا در دقیقه 47 کارت زرد از داور گرفت و ده دقیقه بعد هم کارت زرد دوم را از داور دریافت کرد.والنسیا حملات خود را بیشتر کرد تا دقیقه 68 که با اخراج اسکوده،مدافع سویا والنسیا صاحب یک پنالتی شد اما اور بانگا پنالتی را به تیر دروازه زد و بهترین موقعیت والنسیا از دست رفت...
    سه دقیقه بعد،آریتز آدوریز از زمین بازی اخراج شد اما با این وجود والنسیا هنوز یک یار بیشتر داشت اما نتوانست از این فرصت استفاده کند و بازی با همین نتیجه به اتمام رسید.حتی تعویض کاملا هجومی اونای امری،و آوردن سولدادو به جای ویکتور روئیز هم مثمر ثمر نبود.
    والنسیا:
    گوایتا،برونو(باراگان 46)،ویکتور روئیز(سولدادو 72)،عادل رامی،متیو،مادورو،بانگا،تی نو کاستا،پیاتی(کانالس 63)،جوناس،آدوریز

بازی بعدی والنسیا،روز چهارشنبه در مقابل چلسی در هفته دوم لیگ قهرمانان خواهد بود که در مستایا برگزار خواهد شد.

12. 2 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

valencia

کار گره خورد...

والنسیا در دومین بازی خود در لیگ قهرمانان،در مستایا مقابل چلسی با نتیجه 1-1 متوقف شد.

لمپارد در دقیقه 55 و سولدادو از روی نقطه پنالتی در دقیقه 86 برای دو تیم گلزنی کردند.
    دیگو آلوز بسیار عالی کار کرد و بار ها مانع باز شدن دروازه والنسیا شد.پس از بازی مقابل گنک در هفته اول این دومین بازی دیگو آلوز برزیلی با لباس والنسیا بود.
    روبرتو سولدادو در دو موقعیت تک به تک ضعیف کار کرد ولی یک بار در مصاف با پیتر چک،توپ را از چک عبور داد اما در ادامه نتوانست کاری انجام دهد و مدافعان چلسی اجازه کار را به سولدادو ندادند.
    در کل نیمه اول بازی چنگی به دل نزد اما نیمه دوم بازی بسیار سرعت بالایی داشت و دو تیم هم حملات زیادی کردند که ابتدا چلسی در دقیقه 55 و والنسیا روی کرنر در دقیقه 86 که منجر به خطای هند سالومون کالو شد به گل رسیدند.
    در دیگر بازی این گروه بایرلورکوزن در آلمان با دو گل از سد گنک بلژیک گذشت.

جدول این گروه بعد از انجام دو بازی:
    1-چلسی 4 امتیاز
    2-لورکوزن 3 امتیاز
    3-والنسیا 2 امتیاز
    4-گنک 1 امتیاز
    نکته جالب این بازی،بازگشت خوان ماتا به مستایا بود...

والنسیا:
    آلوز،میگل،آلبا،رامی،ویکتو ر روئیز،آلبلدا،بانگا(جوناس 73)،پابلو(فاغولی 73)،کانالس،متیو(پیاتی 56)،سولدادو

14. 2 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

valencia

امري: 3 امتياز روحيه‌بخش را کسب کرديم .

سرمربي تيم فوتبال والنسيا اسپانيا گفت: بسيار خوشحالم چون 3 امتياز روحيه بخش را کسب کرديم.

اونای امری سرمربی خفاشان والنسیا پس از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل گرانادا تصریح کرد: 3 امتیاز مهم را کسب کردیم، البته هر پیروزی 3 امتیاز دارد و شاید هواداران از این که مقابل گرانادا به پیروزی رسیده‌ایم چندان به وجد نیامده‌ باشند؛ اما حقیقت این است که حال و هوای تیم مناسب نبود و به این 3 امتیاز احتیاج داشتیم و از این که بازیکنان شاد و راضی به هتل بازگشتند، بسیار خوشحالم.

امری ادامه داد: هنوز هم با همان قاطعیت اول فصل هشدار می‌دهم که والنسیا مدعی قهرمانی است و ما برای گذران وقت و باقی ماندن در جدول لالیگا این پیکارها را آغاز نکرده‌ایم.

16. کاربر روبرو از پست مفید David7 تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

valencia

ثمره اعتماد

یوردی آلبا به تیم ملی اسپانیا دعوت شد.

پس از بازی های قابل قبول از یوردی آلبا مهره سمت چپ والنسیا،ویسنته دل بوسکه سرمربی تیم ملی اسپانیا این بازیکن 22 ساله را برای اولین بار به اردوی تیم ملی فراخواند.آلبا به عنوان هافبک و مدافع چپ بازی می کند.البته هنوز دو فصل نمی شود که آلبا به عنوان مدافع چپ برای والنسیا بازی نمی کند.قبل از آن وی به عنوان یک مهره کاملا هجومی محسوب می شد اما در حال حاضر به عنوان مدافع چپ هم عملکرد خوبی داشته است.

18. 2 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

valencia

اولین گل کانالس

والنسیا با تک گل سرجیو کانالس در دقیقه 4 در مستایا مقابل گرانادا تازه صعود کرده پیروز شد.

والنسیا با این پیروزی با 12 امتیاز در رتبه 5 جدول قرار گرفت.بازی بعدی والنسیا،دو هفته آینده در خانه مایورکا خواهد بود.سه روز بعد از این مسابقه والنسیا در آلمان به مصاف بایرلورکوزن خواهد رفت.
    اونای امری پس از این بازی گفت:باید بیشتر از این پیشرفت کنیم و بازی های بهتری به نمایش بگذاریم.

والنسیا:
    گوایتا،برونو،متیو،ویکتور روئیز،رامی،پابلو(جوناس 53)،بانگا،مادورو(آلبلدا 75)،کانالس،پیاتی(فاغولی 63)سولدادو

ضمن اینکه برای اولین بار،دو مدافع چپ والنسیا یعنی جرمی متیو و یوردی آلبا به تیم ملی کشور خود یعنی فرانسه و اسپانیا دعوت شدتد.

ویرایش توسط David7 : 10-08-2011 در ساعت 17:39

20. کاربر روبرو از پست مفید David7 تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

valencia

یورنته: هدف اصلی والنسیا قهرمانی لالیگا است.

مدیرعامل باشگاه والنسیا اسپانیا به هواداران تیم فوتبالش قول قهرمانی داد.

به نقل از مارکا اسپانیا، مانوئل یورنته متولد سال 1952 در شهر بنتوسر اسپانیا از هواداران والنسیا خواست با خرید بلیت با قیمت بالاتر از سقف تعریف شده به باشگاه خود کمک کنند و اجازه ندهند تیم مدعی والنسیا به خاطر مشکلات مالی عقب‌نشینی کند.
    وی ادامه داد: هدف اصلی باشگاه والنسیا قهرمانی در لالیگا است و ابزار لازم برای رسیدن به این هدف را در اختیار دارد، تیم‌هایی مثل رئال مادرید و بارسلونا امسال مقابل ما به مشکل جدی برخواهند خورد.

یورنته افزود: قبول دارم که مشکلاتی در بخش مدیریت و تدارکات وجود دارد؛ اما کادر فنی و بازیکنان باید صبور باشند و به من کمک کنند، این بحران مالی مختص ما نیست و همه باید با اتحاد و همدلی از پس آن برآییم.

یورنته در پایان خاطرنشان ساخت: باشگاه قدیمی و مردمی والنسیا مستحق قهرمانی در لالیگا است و باید همین امسال به این هدف برسد.

22. کاربر روبرو از پست مفید David7 تشکر کرده است .

صفحه 3 از 6 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)