Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 6 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 53
    مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    Jose Morinio . Afshin GHotbi . Majid Jalali
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847
    تشکر شده 10,655 در 3,070 پست

valencia والنسیا - اخبار ، نقل و انتقالات 2011-2012

در این تاپیک آخرین اخبار تیم والنسیا به همراه نقل و انتقالات این تیم قرار می گیرد !

من نمیخواستم بدم از دست تورو آسون
    تو نمیذاشتی پا بگیره زندگیمون
    من که شنیدم طعنه های اینو اونو
    تو که نذاشتی که بسازیم خونمونو
    اگه تو میموندی تورو میبخشیدم

2. 3 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

valencia

والنسيا،زير عينك يورنته...!

انوئل يورنته در مورد وضعيت بازيكنان والنسيا،صحبت هايي كرد....

-ما يك مدافع وسط ديگر نياز داريم 2-با جذب پياتي،ديگر نيازي به خريد پدرو لئون نداريم.پياتي را به خاطر خروج خواكين به خدمت گرفتيم.
    3-قصد فروش خوان ماتا را نداريم.ماتا از اين كه در باشگاه ماست،خوشحال است و هنوز با ما قرارداد دارد.خريد پياتي به معناي خروج ماتا نيست.
    4-آدوريز فروشي نيست.اگر گاميرو به مستايا مي آمد،آن موقع براي آدوريز تصميم مي گرفتيم كه در باشگاه بماند يا خير.اما حالا خروج آدوريز دور از انتظار است.
    5-ايسكو پيشنهاد والنسيا مبني بر تمديد قرارداد به مدت بيش از سال را رد كرده است.
    6-اميدواريم اور بانگا جوان،اين فصل هم در والنسيا بماند.وي ملي پوش آررژانتين است و هنوز،مي تواند خيلي به ما كمك كند.
    7-آينده هدويجز مادورو هنوز نا مشخص است.
    8-ميگل ممكن است در آخرين فصل قراردادش در والنسيا نماند.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. 3 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

valencia

گوایتا،ستاره خاموش نشدنی

والنسیا در یک بازی دوستانه مقابل آلمریا تازه سقوط کرده به دسته پاین تر،پس از تساوی بدون گل در وقت معمول،در ضربات پنالتی با نتیجه 3-1 شکست خورد.

ویسنته گوایتا در این بازی 7 مهار توپ داشت و به راحتی می توان وی را بهترین بازیکن میدان دانست.
    در ضربات پنالتی برونو تک گل والنسیا را وارد دروازه آلمریا کرد و سولدادو،تینو کاستا و عادل رامی پنالتی های خود را از دست دادند.
    این بازی،بازگشتی برای گوایتا و آدوریز پس از رفع مصدومیتشان بود.
    قبل از بازی تمام بازیکنان پیراهنی بر تن داشته اند که روی آن نام آنیم پاکو،نام پدر پاکو آلکسیر که چند روز پیش درگذشت،نوشته شده بود.
    والنسیا:
    گوایتا،میگل،مادورو،ریکارد و کاستا،متیو،توپال،بانگا،پا رخو،جوناس،ماتا،آدوریز
    تعویضی ها:
    فاغولی،برونو،آلبا،تینو کاستا،رامی،سولدادو،پیاتی، آلبلدا
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

6. 3 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

valencia

برنات تمدید کرد.

خوان برنات،هافبک تیم،قرارداد خود را تا سال 2015 با باشگاه تمدید کرد.

برنات 18 ساله،در تمرینات پیش فصل و بازی های دوستانه والنسیا حضور داشت و عملکرد قابل قبولی داشت.
    طبق قرارداد،خوان برنات یا هر باشگاه دیگری می تواند با پرداخت 20 میلیون یورو،قرارداد برنات با والنسیا را فسخ کند.
    برنات فصل گذشته را در تیم جوانان والنسیا(یک درجه از تیم دوم والنسیا پایین تر)به سر برد.این فصل هم به نظر می رسد علاوه بر حضور در تیم دوم والنسیا(وی سی اف مستایا)در تیم اصلی نیز استفاده شود.
    پست اصلی این بازیکن هافبک چپ است.

8. 3 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

valencia

این بار...پایان داستان ماتا...

خوان ماتا به چلسی پیوست.

پس از کش و قوس های فراوان بالاخره،خوان ماتا رسما بازیکن چلسی شد.مبلغ این انتقال بین 27 تا 33 میلیون یورو ذکر شده است.ماتا تا سال 2014 با والنسیا قرارداد داشت.
    ورود حدود سی میلیون یورو به باشگاه می تواند بخشی از بدهی های والنسیا را بپردازد.
    در پست ماتا،والنسیا کانالس و پیاتی را همین تابستان جذب کرده است.ضمن اینکه خوان برنات نیز بسیار با استعداد نشان داده است.

10. 3 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

valencia

بازيكنان از دست رفته !

1) خواکین سانچز : كاپيتان فصل گذشته والنسيا ،و به عقيده بنده تاثير گذار ترين بازيكن 5-6 سال اخير والنسيا دراقدامي عجيب و البته شك بر انگيز تصميم به جدايي از باشگاه گرفت در ازاي مبلغ 4.5 ميليون يورو به مالاگاي تازه متحول شده پيوست و ....
    البته رفتن بازيكنان معروفي چون نيستلروي و سانتي كازورلا به مالاگا خبر از ظهور مدعي جديدي در لا ليگا ميدهد . دستمزد خواكين در مالاگا تقريبا 2 برابر چيزي ست كه در والنسيا مي گرفت و اين مي تواند انگيزه خوبي براي جدايي بازيكنان باشد . خواكين همچنين گرانترين خريد باشگاه والنسيا محسوب مي شود و در ازاي مبلغ 25 ميليون يورو در سال 2006 از رئال بتيس به والنسيا پيوست و 6 فصل موفقيت آميز را با والنسيا گذراند و مخصوصا در اين 2-3 ساله به نوعي نماد والنسيا محسوب مي شد و در بيشتر بازي ها كاپيتان و رهبر تيم بود.

2) خوان مانوئل ماتا :ماتا تنها بازيكن ملي پوش ثابت والنسيا بود كه همانطور كه مي دانيد چندي پيش در ازاي مبلغ 30 ميليون يورو به تيم چلسي رفت . البته والنسيا باشگاه بازيكن سازي است و اين را در طول لا ليگا ثابت كرده ولي رفتن بازيكنان بزرگي كه مي بينيد مي تواند ضربه بزرگي بر پيكره والنسيا بزند .

اما ساير بازيكناني كه رفته اند :
    3) آلخاندرو دومينگوئز كه خيلي دير به تيم عادت كرد و با تيم هماهنگ شد ولي زود به آرژ‍انتين برگشت.
    4) استفان ساني كه يک هافبك دفاعي اينده دار بود ولي والنسيا در بعضي پست ها ترافيك بازيكن دارد كه هافبك دفاعي يكي از آن هاست .ساني پس از فسخ قرارداد با والنسیا،با قرار دادي ۲ ساله به نومانسيا رفت .
    5) ايسكو بازيكن ۲۰ ساله والنسيا:هيچ بازيكن ۲۰ ساله اي ۶ ميليون يورو نمي ارزد و اين ترنسفر كاملا به سود والنسيا خواهد بود .
    6)ماريوس استانكويسيوس: پس از اتمام قرارداد قرضی اش به سمپدوریا بازگشت.
    با رفتن اين مدافع وسط ۳۰ ساله والنسيا هرچه سريعتر بايد به فكر جذب بازيكن باشد
    چون در اين پست فقط ريكاردو كاستا و مادورو و رامي و دي آلبرت هستند كه در صورت مصدوميت يكي از اين 4 نفر وضع براي والنسيا سخت خواهد شد .
    موفق باشيد ....

12. 2 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

valencia

شماره ده جدید

پس از خروج خوان ماتا،اور بانگا پیراهن وی را در این فصل می پوشد.

طبق گفته باشگاه،سرجیو کانالس شماره 16 و اور بانگا پیراهن شماره 10 را بر تن خواهند کرد.
    دنی پارخو که قرار بود شماره 18 را برتن کند،حالا پیراهن شماره 21 اور بانگا را خواهد پوشید.
    به نظر می رسد بازیکنی شماره 12 یا 18 را در این فصل بر تن نخواهد کرد.

14. 3 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo , best , cantona , beckham , scholes , giggs
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498
    تشکر شده 9,027 در 2,190 پست

valencia پيروزي والنسيا با درخشش سولدادو

والنسيا که در خانه خود تا دقيقه 56 با نتيجه 3 بر يک عقب بود به لطف درخشش سولدادو بازيکن پيشين رئال مادريد به پيروزي 4 بر 3 دست يافت تا شروعي آرامش بخش و ارزشمند را به نام خود ثبت کند.

در اين ديدار سولدادو در دقيقه اول بازي گلزني کرد، اما همين بازيکن در دقيقه 6 با گل به خودي بازي را به تساوي يک بر يک کشاند.

آکوستا 14 و گونزالس 56 دو گل ديگر براي تيم هکتور کوپر به ثمر رساندند و هواداران راسينگ سانتاندر به يک پيروزي ارزشمند خارج از خانه اميدوار شدند اما رامي تنها يک دقيقه بعد (57) گل دوم والنسيا را به ثمر رساند.

اوضاع به همين منوال پيش رفت تا اينکه سولدادو گل به خودي خود را با دو گل زيبا در دقايق 88 و 90 جبران و تنها در کمتر از دو دقيقه راسينگ سانتاندر را از يک پيروزي ارزشمند محروم کرد.

در ديگر بازي شب گذشته، اسپورتينگ گيخون در خانه خود تن به شکست دو بر يک برابر رئال سوسيه‌داد داد.

در اين ديدار آگيرچه 35 و 65 براي رئال گلزني کرد و ميگل در دقيقه 68 از روي نقطه پنالتي تک گل بي اثر گيخون را ثبت کرد.

نماينده آندلوس يعني رئال بتيس مقابل گرانادا به پيروزي خارج از خانه يک بر صفر دست يافت.
    در اين ديدار مارتين در دقيقه 88 گلزني کرد و 3 امتياز روحيه بخش براي تيمش به همراه آورد.

16. 5 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

مدیر گالری و تیم های آلمانی

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    Jupp Heineckes - Joachim Low
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118
    تشکر شده 8,410 در 3,790 پست

ویترین امتیازات

پیشنهاد سه میلیون دلاری والنسیا برای هافبک ایرانی اوساسونا

اوساسونا همچنان مفلوک ترین تیم لالیگاست. آنها بعد از گذشت چهارده هفته از شروع رقابت های باشگاه های اسپانیا با هفت شکست، شش تساوی و تنها یک پیروزی با 9 امتیاز در انتهای جدول رده بندی لالیگا و پایین تر از تیم هایی چون رکرتیوو اوئلوا، اسپانیول و مایورکا جا خوش کرده اند.در این بین حتی حضور خوزه آنتونیو کاماچو هم که به جای سیگاندا در میانه راه سکان هدایت اوساسونا را در اختیار گرفت، نتوانسته تا به اینجا باشگاه را از شرایط بحرانی که در آن گرفتار شده نجات دهد. از طرفی رئیس باشگاه همچنان در خلال گفت وگوهایش از کاماچو حمایت می کند. پاتکسی ایزکو امیدوار است اوساسونا با هدایت کاماچو از بحران خارج شود چون او پیش از این چنین شرایطی را با موفقیت پشت سر گذاشته است. با این حال به نظر می رسد اوضاع برای کاماچو و اوساسونا پیچیده تر از این حرف ها باشد. آنها در آخرین مسابقه شان و در حالی که در ورزشگاه خانگی شان پامپلونا از وایادولید سه بر صفر پیش بودند با دریافت سه گل در نهایت به یک امتیاز قناعت کردند.

---

اما برای فوتبال دوستان وطنی این تنها یک سوی ماجراست. اوساسونا به واسطه حضور دو ستاره ایرانی یعنی جواد نکونام و مسعود شجاعی مدت هاست که از اهمیت ویژه یی برخوردار است. جواد نکونام که در تساوی 3-3 مقابل وایادولید موفق شد یک گل به ثمر برساند، درباره اوضاع نابسامان اوساسونا می گوید؛ «باید این واقعیت را بپذیریم که در حال حاضر شرایط تیمی ما نسبت به گذشته، به مراتب بهتر شده، اما هنوز باید یکسری کارهای دیگر نیز انجام دهیم و آن تزریق روحیه جسارت نزد بازیکنان تیم ماست.

چرا که تیمی که در قعر جدول لیگ به سر می برد، دیگر محتاط بازی کردن برایش معنایی ندارد و باید جسورانه مقابل حریفانش به میدان برود.» نکونام اطمینان دارد تیمش به زودی شرایط موجود را پشت سر خواهد گذاشت؛ «بد نیست یک واقعیت را بگویم. تا به امروز هرگز سه تیم آخر لالیگا در نیم فصل اول، در پایان لیگ در زمره سقوط کنندگان نبوده اند. همین مساله بازیکنان تیم ما را به آینده امیدوار کرده است.»

مسعود شجاعی دیگر لژیونر ایرانی اوساسونا هم درست مثل نکونام به آینده تیم امید دارد، هر چند او به خاطر اندیشه های خاص کاماچو در بازی های اخیر بیشتر از روی نیمکت ذخیره ها نظاره گر بازی سایر هم تیمی هایش بوده است.

---

بیایید اوساسونا را با تیره روزی هایش در پامپلونا تنها بگذاریم. به نظر می رسد برخلاف جو حاکم بر این تیم شرایط برای جواد نکونام به شکل دیگری در حال رقم خوردن است. بعد از نمایش چشمگیر جواد مقابل وایادولید که با یک گل همراه بود، پایگاه اینترنتی گل در گزارش هفتگی اش پیرامون عملکرد بازیکنان آسیایی حاضر در اروپا باز هم به تمجید از او پرداخت. «گل» در گزارش خود نوشته؛ «جواد نکونام بازی شگفت انگیزی در پامپلونا از خود نشان داده و برای دومین بازی پیاپی برای تیمش گلزنی کرد. این هافبک درست پیش از پایان نیمه نخست با ضربه هوشمندانه یی که زد، تیمش را دو بر صفر برابر وایادولید پیش انداخت.»

اما مسلماً این تنها سوژه خوشحالی نکونام نیست. موضوع باید بسیار خیره کننده تر از این حرف ها باشد. درست جایی که خبری مبنی بر پیشنهاد وسوسه انگیز باشگاه معتبر والنسیا برای به خدمت گرفتن او روی خروجی برخی از خبرگزاری ها قرار گرفت. این اخبار از پیشنهاد سه میلیون دلاری والنسیا برای به خدمت گرفتن هافبک ملی پوش کشورمان حکایت می کنند.

البته با توجه به بازی های خوب جواد نکونام در اوساسونای بحران زده صحت و سقم چنین اخباری خیلی بعید به نظر نمی رسد. عملکرد مثبت نکونام تا به این جای رقابت های لالیگا باعث شده تیم های بسیاری در اسپانیا خواهان او باشند. در حال حاضر یکی از این تیم ها والنسیا است که به تازگی علاقه مندی اش را برای حضور این بازیکن ایرانی در تیم خود اعلام کرده، هر چند پیش از این هم زمزمه هایی مبنی بر علاقه سران والنسیا برای در اختیار گرفتن نکونام شنیده می شد. هر چند نقش غیرقابل انکار نکونام در ساختار تیمی اوساسونا، کاماچو و مسوولان این تیم را درخصوص جدایی او اندکی دچار تردید کرده اما این احتمال وجود دارد که با پایان رقابت های این فصل لالیگا، اوساسونایی ها رضایتنامه او را برای حضور در والنسیا صادر کنند.
    w

18. 2 کاربر از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

valencia

آخرین تحولات والنسیا

در آخرین ساعات مهلت نقل و انتقالات،والنسیا با قیمت 8 میلیون یورو ویکتور روئیز مدافع 22 ساله و اسپانیایی ناپولی را به خدمت گرفت.قرارداد روئیز با والنسیا 5 ساله است.وی شماره 18 را بر تن خواهد کرد.

والنسیا یک خرید دیگر هم داشت که مدافع راست 24 ساله وایادولید،آنتونیو باراگان را با مبلغ 1.8 میلیون یورو به خدمت گرفت.قرارداد وی تا سال 2015 می باشد و وی شماره 12 را خواهد پوشید.
    پس از این انتقال والنسیا می خواست یک سال باقی مانده از قرارداد میگل را فسخ کند که اگر این کار انجام می شد والنسیا باید 3.3 میلیون یورو به میگل بدهد.اما بعد از چند روز باشگاه اعلام کرد که میگل و مادورو در باشگاه می مانند.

تیم دوم والنسیا هم بیکار نماند و دو بازیکن را جذب کرد.
    آلبرت دالمائو،مدافع راست تیم دوم بارسلونا که 19 ساله است و در صورت نیاز به عنوان مدافع میانی نیز استفاده خواهد شد.قرار داد قرضی است.
    آدرینا کوئواس هافبک خرز،بعد از مصدومیت آنخل مونتورو برای تیم دوم و به خواسته ویسنته میر از خرز قرض گرفته شد.

اما یک تصمیم عجیب از ستاره سابق والنسیا در آخرین دقایق فصل نقل و انتقالات انجام گرفت که ویسنته با تیم دسته اولی برایتون انگلیس قرارداد امضا کرد....

والنسیا در یک سه جانبه توانست قهرمان شود.
    در بازی اول با دو گل جوناس و فاغولی از سد مالاگا گذشت.در بازی دوم در مقابل ویارئال با نتیجه بدون گل متوقف شد و با توجه به تساوی 1-1 ویارئال و مالاگا والنسیا با 4 امتیاز اول شد.
    آخرین خبر اینکه مسئولان باشگاه با پاکو آلکسیر مهاجم تیم بر سر تمدید قرارداد به توافق رسیده اند و به زودی قرارداد این مهاجم آینده دار تمدید خواهد شد.

20. 2 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

valencia

مصاحبه با جوناس

خبرگزاری سوپر دپورته با جوناس گونکالوز،مهاجم برزیلی والنسیا مصاحبه ای انجام داده که به آن اشاره می کنیم.

دپورته:تو در ماه فوریه به والنسیا آمدی.آیا در این 7 ماه در باشگاه و تیم جا افتادی؟
    جوناس:حس فوق العاده ای دارم.آمدنم به والنسیا در ماه فوریه و در نیم فصل برایم بسیار خوب بود تا با باشگاه عجین شوم.با سبک بازی و بازیکن ها....حالا بیشتر در مورد خصوصیات هم تیمی هایم بیشتر می دانم.برای من آن ماه ها برای مانوس شدن بسیار مهم بود.
    دپورته:به خصوص برای شما برزیلی ها به نظر می رسد که از دلتنگی وطن و خانواده عذاب می کشید...
    جوناس:من هم کمی همین طورم.با تمام این ها من دلتنگ خانواده ام می شوم.در برزیل پدر مادرم و برادرانم هستند.گاهی اوقات آن ها برای ملاقات یک ماهه یا دوماهه به والنسیا می آیند.من دلتنگ پسرخاله ها و دایی هایم هم می شوم.عمه ام یک پسر دارد که من پدرخوانده او هستم.اسمش خوآ آندره است.من همیشه تلفنی با آن ها صحبت می کنم.طولانی بودن و میل به دیدن آن ها بسیار زیاد است برایم.
    دپورته:در مورد فوتبال چطور؟برای جوناس گرمیو هم دلت تنگ می شود؟چنان بازیکنی خواهیم دید؟
    جوناس:در والنسیا من در پست های مختلف بازی می کنم.ولی خیلی این را دوست دارم چون من بیشتر بازی می کنم.در برزیل به من می گفتند در جلو بمان و در خیلی در جریان بازی نبودم.ولی حالا این طور نیست و من از بازی سازی و پاس گل دادن خیلی لذت می برم.سال پیش برای گرمیو زیاد گل زدم.ولی پاس گل های زیادی هم داشتم.علاوه بر آقای گل شدن من آمار بیشترین پاس های کلیدی را هم داشتم.من عاشق بازی و گرفتن توپ ها در پشت مهاجم هستم تا بتوانم بهترین تصمیم را بگیرم.در والنسیا خیلی خوشحالم و دوست دارم در اینجا بمانم.من به تلاش زیادم ادامه می دهم و هنگامی هم که مربی به من نیاز داشته باشد آماده کمک به تیم و پیروزی بازی ها هستم.
    دپورته:هواداران مستایا،از یک بازی ساز که توپ را خوب نگه می دارد و قبل از از دست دادن توپ استوپ های سریعی دارد لذت می برند.
    جوناس:درست است.من بازیکن خودخواهی نیستم و علاقه به بازی گروهی دارم و همیشه به همین فکر می کنم.بعضی اوقات یک بازیکن مجبور است که خودخواهانه عمل کند ولی مهم ترین مسئله بازی تیمی است.

دپورته:در نیم فصل گذشته تو 711 دقیقه در لیگ بازی کردی و 3 گل و 3 پاس گل داشتی.فکر می کنی این فصل بهتر خواهی بود؟

جوناس:هدفم پیشرفت است و خیلی خوشحال می شوم که بشتر بازی کنم.من نیاز به تمرین زیاد در روز دارم.این فصل می خواهم پاس گل های بیشتری داشته باشم و گل های بیشتر بسازم.این برای هرکسی خوب خواهد بود.

دپورته:هر دو شکل آن ممکن است؟مثل بسکتبال؟بیش از 10 گل و 10 پاس گل!

جوناس:بله،این چیزی است که دنبال آنم.اعدادی که گفتید خیلی خوب خواهد بود.

دپورته:گزینه های زیادی برای پست تو در تیم هستند:پیاتی،برنات،کانالس، ولدادو،آدوریز و ....

جوناس:بله،ولی در 3 جام حاضر خواهیم بود و بازی های زیادی داریم.والنسیا وضعیت خوبی در 3 جام خواهد داشت.ما در هر 3 جام رقابت خواهیم کرد با کیفیت بالا.ما به هرکسی نیاز داریم تا فصل عالی را داشته باشیم.

دپورته:معمولا به عنوان بازی ساز یا بازیکن پشت مهاجم بازی می کنی.در برخی بازی های دوستانه دیده شد که به عنوان هافبک راست و چپ بازی می کردی...

جوناس:بله ولی من دوست ندارم در سمت راست بازی کنم.من با اونای در مورد این مسئله بارها صحبت کردم که اگر قرار است همیشه در کناره ها بازی کنم ترجیح می دهم در سمت چپ بازی کنم.پست هایی که در برزیل بازی می کردم،هافبک طراح،مهاجم دوم،مهاجم نوک و هافبک چپ بود.

دپورته:نمایشت در مقابل ریسینگ بسیار معجزه آسا بود.شما 3-2 عقب بودید که همه چیز از این رو به آن رو شد...

جوناس:بله(می خندد).من به اسکورد برد نگاه کردم و دیدم که 36 دقیقه بازی کردیم و 32 عقبیم!خدای من!ما خیلی کارها داشتیم که انجام دهیم.ما خواستیم که بازی را باز کنیم تا بر بازی مسلط تر شویم.خوشحالم به خاطر پاسی که به سولدادو دادم(برای گل سوم).من او را دیدم که دارد حرکت می کند و پاس را دادم.این پیروزی بسیار مهمی برای شروع فصل برای ما بود.

دپورته:جوناس و سولدادو،به نظر زوج خوبی می آید...چطور می بینی این را؟!

جوناس:فهم خوبی در موردش دارم.او خیلی خوب توپ را دریافت می کند.سولدادو مهاجم بسیار خوبی مثل آدوریز و پیاتی است.همه ی 4 مهاجم بسیار سریع و باهوش هستند.سولدادو در اوج آمادگی است.گل های زیادی می زند که بسیار برای تیم حائز اهمیت است.

دپورته:گفتی که برد در بازی اول برایتان بسیار مهم بوده.می توانی تصور کنی اگر نمی بردید چه اتفاقی می افتاد؟!

جوناس:اوف...بسیار سخت بود گذراندن این روز ها و فکر کردن به باخت.با این وجود ما می گوییم که 3 امتیاز را کسب کردیم.

دپورته:شما سهمیه لیگ قهرمانان را به دست آوردید.در 16 دقیقه در گلزنکرشن(شالکه).می دانم که شما می خواهید امسال خیلی بهتر از سال قبل باشید و انتقام ناکامی در فصل گذشته را بگیرید.

جوناس:یکی از دلایلی که به والنسیا آمدم این بود که در مسابقاتی مثل لیگ قهرمانان اروپا بازی کنم.برای من بازی از ابتدای لیگ قهرمانان و حضور در مرحله گروهی رویای بسیار بزرگی است.برای اینکه بهترین مسابقات فوتبال در دنیاست.کل دنیا آن را از تلویزیون تماشا می کنند.هدف اصلی ما در این فصل صعود به مراحل بالاتر لیگ قهرمانان است.

دپورته:نظرت در مورد یکی دو فصل اخیر لیگ قهرمانان چی است؟

جوناس:رویای من این بود که به اروپا بیایم و در لیگ قهرمانان بازی کنم.در برزیل همه این هدف را دنبال می کنند...این یک رویداد جهانی است.امروز من می توانم از این لذت ببرم و امیدوارم فرصت های زیادی به دست آورم.

دپورته:چلسی،بایر لورکوزن و گنک.چه نطری در مورد گروه E داری؟

جوناس:گروه بسیار سختی است؛چلسی تیم بسیار خوبی است.لورکوزن هم تیم خوبی است که فوتبال زیبایی ارائه می دهد.بازیکن برزیلی آن ها رناتو آگوستو است.گنک هم قهرمان بلپیک است.حریف های سختی داریم اما هدف ما تغییر نمی کند و نباید حذف شویم.
    دپورته:میگل در تیم ماندگار شد.مطمئنم که از این قضیه خوشحالی.

جوناس:وقتی که آمدم به والنسیا،بازیکنان پرتغالی زبان به من خیلی کمک می کردند؛چون همه به یک زبان حرف می زدیم.یادگیری اسپانیایی سخت نیست و الآن من خیلی راحت با همه ارتباط برقرار می کنم.احساس آرامش و عجین شدن می کردم.الآن من به زبان اسپانیولی شوخی می کنم در مورد پیاتی!(می خندد).حس خوبی دارم.میگل خیلی به من کمک کرد.او 6 سال در باشگاه بوده و حالا هم می خواد با تیم به قهرمانی برسد...

22. 2 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

صفحه 2 از 6 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)