Design & Developed BY Patira

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

Hybrid View

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم دوم
    بازیکن محبوب
    Alessandro Del Piero
    اسم واقعی شما
    Hamidreza
    تشکر ها
    2,228
    تشکر شده 3,950 در 856 پست

irann

درسته که این قانون تو هیچ جای دنیا وجود نداره و من درآوردیه اما بچه ها یادتون باشه این فوتبال فکستنی ما دولتیه نه خصوصی اینجا خیلی اشکالا پیش می آید که من واسه مثال یکی دوتاشو میگم:
    اگه تیمی خصوصی باشه مالک باشگاه دلش واسه جیبش می سوزه و همینطوری هر سال حقوقارو زیاد نمیکنه و به هر کی به اندازه تواناییش پول میده. اونوقت بازیکنم تو زمین راه نمیره یکم مایه میزاره تا پول بیشتری بگیره و در نتیجه هم تیم موفق میشه هم رقابت بیشتر میشه هم فوتبال پیشرفت میکنه. صاحب تیم هم راضیه هم بازیکن. می بینید کلا این چرخه معیوب اصلاح میشه.
    اما الان چون فوتبال دولتیه مدیر هرجوری دلش میخواد بودجه رو حروم میکنه. باند بازی میشه دلال بازی میشه بازیکنم میبینه هرجوری باشه به پولش میرسه و فقط با رابطه بازی میتونه قراردادشو بیشتر کنه مایه نمیزاره این فوتبالم میشه نتیجه اش. به نظر من باید یه راهی باشه تا بشه جلوی این قراردادای بی حساب و کتابو گرفت.
    من با این نوع قانون موافق نیستم چون سقف قرارداد الان شده کف و هر بازیکن 50 میلیونی هم 350 تومن میخواد. پس باید یه راه بهتر پیدا بشه.
    پیشنهاد:
    در اینکه تیمای ما باید خصوصی بشن هیچ شکی نیس.مزایاشو هم بالا گفتم اما قبل اون به نظرم باید بودجه تیما هر سال معلوم و محدود بشه مثلا سازمان یا اون نهادی که تیم داره یه بودجه محدودی بده و به باشگاه بگه فلان قدر هم درآمدزایی باید بشه و محکم پای حرفش وایسه اونوقت مدیرا هزینه هاشون رو مدیریت می کنن . میدونن اگه این پول تموم شه دیگه بودجه ای در کار نیس در اون صورت به هر بازیکنی به اندازه خودش پول میدن
    دومین حرکت هم اینه که این دلالا یا مدیر برنامه ها ساماندهی بشن . همشون باید ایجنت رسمی فیفا باشن و یه درصد مشخصی بگیرن نه اینکه یه دفعه 20 یا 30 درصد قرارداد واسه اینا باشه.
    به نظر من اگه این دو کار صورت بگیره خود به خود این وضع اصلاح میشه و این قانون هم به درد نمیخوره. صد در صد اگه اینجوری بشه فوتبال پیشرفت می کنه

.As captain, I must always be an example to my team-mates"
    .I'm calm and I don't have any problem with the coach or with the club
    ".My only goal is to be ready whenever I have the opportunity to play

Alessandro Del Piero

2. 2 کاربر از پست مفید ale10forever تشکر کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)