Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 35 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 345
    مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434
    تشکر شده 18,131 در 2,635 پست

irann تیم ملی ایران در راه جام جهانی 2014 برزیل (( تبادل نظر , حواشی و اخبار ))

به نام خدا

در این تاپیک تمامی مسائل و مطالب مربوط به تیم ملی در راه رسیدن به جام جهانی 2014 مطرح می شود

دوستان عزیز می تونن مطالب مفید و اظهار نظرات شخصی و اخبار مربوطه را در این تاپیک قرار بدهند

به امید صعود تیم ملی ایران به جام جهانی 2014 برزیل

WelCome To Derby

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع چپ
    مربی مورد علاقه
    روبرتو مانچینی
    بازیکن محبوب
    فرانچسکو توتی
    اسم واقعی شما
    محسن

ItaliaPersepolisManUtd

تشکر ها
    0
    تشکر شده 6 در 1 پست

رتبه ایران در ماه می 2005 میلادی 15
    رتبه ایران در ماه می 2011 میلادی 54
    میترسم از خدا که نمیترسد از کسی
    میترسم از کسی که نمیترسد از خدا

3. 6 کاربر از پست مفید mshariat تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

پست مورد علاقه
    DEF_CAM
    مربی مورد علاقه
    Carlo ancelotti /Chezare prandelli
    بازیکن محبوب
    Gattuso /Maldini / Nesta /Inzaghi / Seedorf / Kaka
    اسم واقعی شما
    Sina Sammak

ItaliaMilanSS_Tehran

Gattuso

تشکر ها
    7,599
    تشکر شده 12,276 در 2,437 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mshariat نمایش پست ها
    رتبه ایران در ماه می 2005 میلادی 15
    رتبه ایران در ماه می 2011 میلادی 54
    تاسال 2022 اگه دوستان فدراسیون بگزارند رتبه 167 رو راحت میگیریم

Distruggi i nemici Golden Bo
    rossoneri

5. 4 کاربر از پست مفید sina acm تشکر کرده اند .

عضو Derby

بازیکن محبوب
    فرهاد مجیدی-دیدیر دروگبا

ItaliaChelseaShahinBoushehr

تشکر ها
    566
    تشکر شده 382 در 185 پست

تمرين تيم ملي فوتبال ايران برگزار شد

جواد نكونام، محمدرضا خلعتبري و هادي عقيلي بازيكنان حاضر در ليگ هاي خارجي نيز از غايبان تمرين امروز هستند كه روز دوشنبه هفته آينده به اردوي تيم ملي ملحق مي شوند.

سایت گل - نخستين تمرين تيم ملي پيش از ديدار با اندونزي در چارچوب رقابت هاي مقدماتي جام جهاني 2014، برگزار شد.
    به گزارش گل به نقل از ايرنا؛ اين تمرين در زمين شماره يك كمپ تيم هاي ملي برگزار شد كه طي آن هفده بازيكن كارهاي تاكتيكي مورد نظر كادر فني را اجرا كردند و چهار ملي پوش نيز به تمرينات جداگانه بدنسازي پرداختند. خسروحيدري، فرهاد مجيدي، آندرانيك تيموريان و حسين ماهيني كه با مصدوميت هاي جزيي مواجه هستند زير نظر تيم پزشكي تيم ملي به تمرينات سبك بدنسازي پرداخته تا آمادگي خود را حفظ كنند. قرار است اين چهار بازيكن از فردا در تمرينات گروهي حضور يابند.
    جواد نكونام، محمدرضا خلعتبري و هادي عقيلي بازيكنان حاضر در ليگ هاي خارجي نيز از غايبان تمرين امروز هستند كه روز دوشنبه هفته آينده به اردوي تيم ملي ملحق مي شوند.
    در ابتداي تمرين كارلوس كي‌روش سرمربي تيم ملي براي بازيكنان صحبت كرد و به بازيكنان جديد خيرمقدم گفت و ابراز اميدواري كرد كه بازيكنان جوان بتوانند از تجربيات بازيكنان قديمي تجربه كنند. اميد نمازي نيز دستيار ايراني كي‌روش برنامه تمريني را به بازيكنان اعلام كرد. در ابتداي اين تمرين، نفرات براي دقايقي به دويدن آهسته پرداخته و در ادامه براي گرم كردن بدن هاي خود به مدت 30 دقيقه كارهاي كششي را در دستور كار داشتند. در ادامه كارلوس كي روش از بازيكنان تيم ملي خواست تا پاس هاي كوتاه و تك ضرب را رد و بدل كرده تا براي رويارويي با تيم هايي كه روش تدافعي را دنبال مي كنند، آماده باشند.
    در بخش پاياني تمرين، كادر فني بازيكنان را به دو تيم آبي و نارنجي تقسيم كرد تا اردونشينان به بازي فوتبال در زمين كوچك بپردازند. كي روش و ديگر مربيان تيم ملي در اين بازي دستگرمي بطور مداوم نكات فني لازم را به بازيكنان گوشزد مي كردند.
    یکی از نکات جالب شوخی و خنده مهدي رحمتي دروازه‌بان استقلال با آرش افشين مهاجم تيم فوتبال خوزستان در مورد پنالتي شب گذشته بود كه افشين در ديدار اين دو تيم از دست داد.
    در اين تمرين تعداد خبرنگاران بيشتر از تماشاگران بود و فقط 5 - 6 تماشاگر در كمپ نظاره‌گر تمرين بود.همچنین قرارداد شركت ايتاليايي لگيا با تيم ملي فسخ شده و ملي‌پوشان امروز البسه مارك آل اسپورت در تمرين حاضر شدند.
    تمرين بعدي تيم ملي كشورمان ساعت 18:30 دقيقه شنبه در كمپ تيم هاي ملي برگزار خواهد شد.

7. 3 کاربر از پست مفید amin_20 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    DEFENDER
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX
    بازیکن محبوب
    Best

ArgentinaManUtdManUtd

تشکر ها
    6,673
    تشکر شده 3,034 در 532 پست

عکس کریمی و مجیدی در تمرین تیم ملی

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    Good Bye Berba

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

ویرایش توسط ashly : 08-27-2011 در ساعت 00:53

9. 2 کاربر از پست مفید ashly تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    دیوید بکهام
    اسم واقعی شما
    میثم

EnglandPersepolisManUtd

تشکر ها
    1,355
    تشکر شده 2,320 در 703 پست

perspolis گمانه زني ها درباره ترکيب ايران مقابل اندونزي

فرهاد مجيدي جايگزين کريم انصاري فر در نوک حمله تيم ايران مي شود و در ديگر بال خط حمله ايران گزينه هايي مانند محمد قاضي و سعيد دقيقي از شانس بيشتري برخوردارند

سایت گل - تب صعود به جام جهانی برزیل برای ایرانیان از جمعه شب آغاز می شود ! تیم ملی فوتبال ایران ساعت 20 روز جمعه 11 شهریور در ورزشگاه آزادی اولین مسابقه خانگی خود در مرحله گروهی مسابقات مقدماتی جام جهانی برزیل را برگزار می کند .
    پیش بینی برای ترکیب اصلی تیم ایران در این مسابقه از همین حالا د ربین فوتبالدوستان آغاز شده است . حضور فرهاد مجیدی ، ستاره و کاپیتان و یکی از بهترین های لیگ یازدهم تا هفته پنجم رقابتها از جمله نکات جذاب تمرینات تیم ملی است . اکنون خیلی ها منتظر هستند تا شاهد حضور مجیدی در ترکیب اصلی باشند . نکته ای که چندان قابل پیش بینی نیست !
    شواهد نشان می دهد که سید مهدی رحمتی به طور یقین دروازه بان ایران مقابل اندونزی خواهد بود . بعید به نظر می رسد که سرمربی پرتغالی تیم ملی در این فاصله کوتاه ریسک کند و به زوج میانی خط دفاع تیم ملی دست بزند ! حسینی و عقیلی به طور معمول به عنوان مدافعان میانی ایران به میدان می روند . خسرو حیدری هم در هفته های گذشته نسبتا آماده بوده و در دفاع راست تیم ملی جای می گیرد اما در دفاع چپ کمی پیش بینی سخت است .
    کی روش از روزی که کار خود را آغاز کرده به مهرداد پولادی برای بازی در این پست توجه ویژه ای داشته اما این ملی پوش تیم مس کرمان در هفته های گذشته در پست تخصصی خود در خط میانی عملکرد مناسبی در لیگ برتر نداشت .
    از سوی دیگر در دو سه مسابقه گذشته تیم ملی هم پولادی چندان نمایش خوبی در دفاع چپ نداشته است و در نقطه مقابل احسان حاج صفی در تیم تراکتورسازی بهتر از پولادی در پنج هفته گذشته لیگ برتر ظاهر شده است . باید منتظر بود و دید که آیا باز هم به پولادی فرصت داده می شود ؟
    تنها هافبک دفاعی ایران مقابل اندونزی جواد نکونام خواهد بود . اگر کی روش بخواهد مانند مسابقه با مالدیو با سیستم 3-3-4 تیمش را ارنج کند با توجه به محرومیت کریم انصاری فر و مصدومیت هادی نوروزی تغییراتی در نیمه رو به جلوی تیم ایجاد می شود .
    کریمی و جباری می توانند دو هافبک بازیساز ایران در مقابل اندونزی باشند اما نوع بازی این دو نفر کم تحرک بودنشان شاید باعث شود که کی روش فقط کریمی را به میدان بفرستد و قاسم حدادی فر دیگر هافبک تیم ایران باشد . خلعتبری به نظر تنها گزینه ای است که می توان با اطمینان گفت که مقابل اندونزی در ترکیب اصلی حضور دارد .
    فرهاد مجیدی جایگزین کریم انصاری فر در نوک حمله تیم ایران می شود و در دیگر بال خط حمله ایران گزینه هایی مانند محمد قاضی و سعید دقیقی از شانس بیشتری برای حضور در ترکیب اصلی برخوردار هستند .
    نکته هیجان انگیز تیم ملی ایران در این مسابقه بازی کریمی و فرهاد مجیدی در کنار هم است و مطمئننا اگر کمی خوش سلیقه باشیم می توانیم این نمایش فانتزی را از صندلی های ورزشگاه آزادی تماشا کنیم

11. کاربر روبرو از پست مفید pathfinder تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    دیوید بکهام
    اسم واقعی شما
    میثم

EnglandPersepolisManUtd

تشکر ها
    1,355

perspolis قاضي: مقابل اندونزي بازي خوبي انجام ميدهيم

مهاجم تيم ملي گفت: روز جمعه برابر اندونزي بازي خوبي ارائه خواهيم کرد

ورزش سه - محمد قاضي درباره حضور در اردوي تيم ملي عنوان کرد: خيلي خوشحالم که دوباره در جمع ملي پوشان هستم. نفرات خيلي خوبي در اردو هستند. ما جمعه بازي خوبي مقابل اندونزي برگزار خواهيم کرد همانطور که در مرحله قبل نيز بازي خوبي برابر مالديو انجامداديم. با توجه به شرايط تيم ملي اميدوارم مقابل اندونزي به نتيجه مطلوب رسيم.

قاضي با توجه به تفاوت برنامه‌هاي کي‌روش در تيم ملي و مربيان ايراني در باشگاه‌ها تصريح کرد:‌برنامه‌هايي که در تيم ملي انجام مي‌شود يکسان است همانطور که برنامه‌هاي فعلي ما که اکنون برگزار مي‌شود هيچ تفاوتي با آنچه که در اردوي اتريش داشتيم نمي‌کند. به هرحال ما نفراتي هستيم که فوتبال، حرفه ما است و فکر نمي‌کنم که تداخل تفاوت برنامه‌هاي تاکتيکي در باشگاه‌ها و تيم ملي براي ما مشکل‌ساز باشد.

وي در پاسخ به اين سؤال که آيا اتفاقات رخ‌داده در باشگاه ذوب‌آهن مشکلي برايش بوجود مي‌آورد يا نه، گفت:‌ اتفاقاتي که در باشگاه ما رخ داده از جمله اتفاقات خاص است. من در شرايط فعلي تمرکزم را روي تيم ملي گذاشتم. زماني که اردو تمام شد و به باشگاه برگشتم به آن اتفاقات فکر خواهم کرد.

13. کاربر روبرو از پست مفید pathfinder تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    دیوید بکهام
    اسم واقعی شما
    میثم

EnglandPersepolisManUtd

تشکر ها
    1,355

perspolis كريمي: تيم ملي به من و مجيدي ختم نمي‌شود

هافبک تيم ملي گفت: در اين مدت همواره صحبت از حضور من و فرهاد مجيدي در تيم ملي است درحالي که تيم ملي فقط به دو نفر ختم نمي‌شود و ما 24 سرباز هستيم

ورزش سه - علي کريمي پيش از تمرين امروز تيم ملي درباره اولين مسابقه ايران در مرحله مقدماتي جام جهاني 2014 اظهار داشت: تاکنون ياد ندارم که ايران مسابقه‌اي با اندونزي برگزار کرده باشد. ما يک بازي اين تيم را مقابل فلسطين تماشا کرديم اما کادر فني شناخت کافي از اين حريف دارد و تا روز مسابقه برنامه‌هاي تمريني را با توجه به اين شناخت برگزار خواهيم کرد.

وي ادامه داد: بازي اول بسيار مهم است و بايد گام نخست را محکم برداريم. خوشبختانه شرايط روحي بازيکنان مطلوب است و تمرينات به خوبي برگزار مي‌شود. اميدوارم در اين دوره با اقتدار بازي کنيم و راهي مرحله پاياني شويم.

کريمي در پاسخ به اين سؤال که با حضور وي و فرهاد مجيدي، تيم ملي شخصيت تازه‌اي گرفته خاطرنشان کرد: ‌تبريک مي‌گويم که مجيدي دوباره به تيم ملي بازگشته است. وي در 3 فصل اخير جزء بهترين‌هاي ليگ ايران بوده است. اميدوارم مجيدي هم به تيم ملي کمک کند تا بتوانيم راحت‌تر به مرحله بعد صعود کنيم. علاوه بر من و مجيدي جوانان خوب ديگري نيز هستند که قادرند کمک حال تيم ملي باشند چون تک تک نفرات حاضر شده به تيم ملي از بهترين‌هاي تيمشان محسوب مي‌شوند. براي صعود به جام جهاني کار راحتي پيش رو نداريم به همين دليل اميدوارم هواداران با قدرت ما را حمايت کنند تا مانند جام جهاني 2006 به مرحله پاياني مسابقات برسيم.

کاپيتان تيم پرسپوليس در پاسخ به اين سؤال که با وجود وي و مجيدي ميانگين سني تيم بالا رفته اما شور و هيجان بيشتر به تيم ملي برگشته، گفت: دعوت من و مجيدي تصميم کادر فني بوده است. کي‌روش بررسي‌هاي لازم را انجام داده که چه نفراتي مي‌توانند به تيم ملي کمک کنند و بر همين اساس بازيکنان را دعوت کرده است. سن من و مجيدي بالاست اما خطري براي بازيکنان جوان وجود ندارد چون آنها مي‌توانند با تلاش بيشتر در تيم ملي بازي کنند. مهمترين نکته موفقيت تيم ملي است بنابراين بازي کردن يا بازي نکردن من و بازيکن ديگر مهم نيست. مهم شاد کردن دل مردم ايران است و ما نياز به کمک هواداران داريم همانطور که همواره حامي تيم ملي کشورشان بوده‌اند، اميدوارم در ديدار با اندونزي نيز با قدرت تيم را حمايت کنند.

کريمي در پاسخ به سؤال فارس که گفت آشتي دادن هواداراني که در دو سال اخير با تيم ملي قهر بودند کار راحتي نيست، عنوان کرد: در اين شرايط فقط نتيجه‌‌‌گيري است که مي‌تواند به نوعي هواداراني را که با تيم ملي قهر بودند را آشتي دهد. صددرصد آنها يار دوازدهم تيم ملي هستند و از فاکتورهاي کليدي تيم ملي محسوب مي‌شوند. اميدوارم جمعه ما را از لطف خود محروم نکنند.

"بازي زيبا يا نتيجه براي کاپيتان تيم ملي مهم است،" سؤال ديگري بود که کريمي در پاسخ به آن گفت: خودم بازي زيبا تؤام با نتيجه را دوست دارم اما يک فرهنگ در فوتبال ما جا افتاده که همه دنبال نتيجه هستند. اميدوارم روزي برسد که ما هم بازي زيبا انجام دهيم و هم نتيجه خوب بگيريم.

بازيکن سابق شالکه در واکنش به اين اظهارنظر که با آمدن وي و مجيدي استقبال عمومي از تيم ملي بيشتر شده، تاکيد کرد: خيلي خوشحالم که چنين اتفاقي افتاده و نظر مردم به دعوت من و مجيدي مثبت است اما براي صعود به جام جهاني بايد خيلي تلاش کنيم و در اين راه به حمايت بي‌دريغ تماشاگران نياز داريم. در اين مدت همواره صحبت از حضور من و فرهاد مجيدي در تيم ملي است درحالي که تيم ملي فقط به دو نفر ختم نمي‌شود بلکه ما 24 سرباز هستيم و همه مثل همديگريم. در نهايت نيز بايد تيم ملي را به جام جهاني ببريم تا دل مردم شاد شود.

کريمي درباره بازگشت بلاژويچ به ايران گفت: اين مربي زماني که سرمربي تيم ملي بود به من لطف زيادي داشت و از شنيدن بازگشت وي به ايران خوشحال شدم. البته نمي‌دانم با اين قانون جديدي که براي مربيان گذاشتند وي قادر است در ايران مربيگري کند يا نه اما برايش آرزوي موفقيت دارم. بلاژويچ زماني که سرمربي تيم ملي بود به آنچه که هدفش بود نرسيد اما اميدوارم در باشگاه مس به خواسته‌اش برسد.

يکي از خبرنگاران از هافبک پرسپوليس سؤال کرد که آيا کي‌روش از عملکرد ملي‌پوشان رضايت دارد يا نه، گفت: من نبايد پاسخگوي اين سؤال باشم. شايد در کنفرانس قبلي سرمربي تيم ملي به اين سؤال جواب داده باشد اما مي‌دانم که کي‌روش يک مربي حرفه‌اي است و نياز به زمان دارد. بازيکنان و کادر فني تيم ملي با گذشت زمان مي‌توانند خودشان را وقف دهند و به هماهنگي برسند.

15. کاربر روبرو از پست مفید pathfinder تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    دیوید بکهام
    اسم واقعی شما
    میثم

EnglandPersepolisManUtd

تشکر ها
    1,355

perspolis زارع: تابع تصميم كادرفني هستم

هافبک تبم ملي فوتبال ايران گفت: تابع تصميمات کادر فني هستم و هر زمان که تشخيص بدهند با همه وجود براي تيم ملي بازي مي‌کنم

ورزش سه -
    مازيار زارع قبل از تمرين تيم ملي درباره بازي با اندونزي گفت: متاسفانه در اين ديدار من دو اخطاره هستم و نمي‌توانم به ميدان بروم اما نفرات ديگري هستند که مي‌توانند جاي من را پر کنند. موفقيت تيم ملي بيش از هر چيز اهميت دارد و اميدوارم تيم ملي در اولين مسابقه موفق شود.

هافبک پرسپوليس در پاسخ به اين سؤال که در ديدار اول براي تيم ملي بازي کرده و همچنان در ديدارهاي بعدي نيز مورد استفاده قرار مي‌گيرد، گفت: بازي قبلي آندو تيموريان چند روز دچار مصدوميت بود اما وضعيتش خوب شد و جواد نکونام نيز همراه تيم ملي نبود و توانستم بازي کنم. من تابع تصميمات کادر فني هستم هر زمان که تشخيص بدهند با همه وجود براي تيم ملي تلاش و سعي مي‌کنم بهترين بازي‌ام را انجام دهم.

17. کاربر روبرو از پست مفید pathfinder تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    دیوید بکهام
    اسم واقعی شما
    میثم

EnglandPersepolisManUtd

تشکر ها
    1,355

perspolis اندونزي بدون 4 بازيکن اصلي در تهران

ويم ريزبرگرن سرمربي تيم ملي اندونزي همچنان نگران اشتباهاتي است که بازيکنان در طول بازي رخ مي‌دهد. او از بازيکنانش انتقاد کرده است که خيلي سريع ممکن است سازماندهي خود را از دست بدهند

ورزش سه - تیم ملی اندونزی در شرایطی به تهران رسید که شکست یک بر صفر مقابل اردن که یکشنبه گذشته رخ داد مربی این تیم را نگران کرده است.

سرمربی تیم ملی اندونزی همچنان نگران اشتباهاتی است که بازیکنان در طول بازی رخ می‌دهد. او از بازیکنانش انتقاد کرده است که خیلی سریع ممکن است سازماندهی خود را از دست بدهند.

تیم اندونزی در حال حاضر در تهران است اما دروازه‌بان اصلی این تیم فری روتین سولو از ناحیه زانو مصدوم شده و ممکن است در بازی مقابل ایران حاضر نباشد. با توجه به اینکه مشغول انجام تمرینات فیزیوتراپی است ممکن است دروازه بان دوم مارکوس هریس مائولانا در بازی ایران به میدان برود.
    یک خبر خوب دیگر برای ایران این است که دو تن از بهترین بازیکنان اندونزی،‌ بوئاز سولوسا مهاجم و احمد باستومی به دلیل مسائل خانوادگی و بیماری به ایران سفر نکردند. محمد ناشوآ بهترین گوش چپ اندونزی هم به دلیل دریافت کارت زرد دوم در بازی قبل در این بازی حضور نخواهد داشت.

19. کاربر روبرو از پست مفید pathfinder تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    دیوید بکهام
    اسم واقعی شما
    میثم

EnglandPersepolisManUtd

تشکر ها
    1,355

perspolis حيدري: بحرين حريف اصلي ماست

هافبک ملي پوش تيم فوتبال استقلال تهران گفت: با برتري پرگل مقابل اندونزي براي ديگر تيم‌هاي همگروه‌مان در مرحله سوم انتخابي جام جهاني ايجاد ترس و وحشت خواهيم کرد

ورزش سه - خسرو حیدری در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل اندونزی گفت: این بازی، نخستین دیدار ما در مرحله سوم انتخابی جام جهانی است. در دیدار مقابل اندونزی که در ورزشگاه آزادی برگزار می شود، باید نهایت استفاده را از امتیاز میزبانی کرده و دیدارهای انتخابی جام جهانی را با پیروزی آغاز کنیم.

وی در ادامه افزود: درست است که تیم ملی فوتبال اندونزی در رتبه 132 رنکینگ فیفا قرار دارد و به هیچ عنوان با تیم ملی فوتبال ایران قابل مقایسه نیست اما به هیچ وجه نباید این تیم را دستکم بگیریم، چرا که تیم اندونزی طی چند سال اخیر پیشرفت خوبی داشته است.

این بازیکن ملی پوش در خصوص گروهی که تیم ملی فوتبال ایران در آن قرار گرفته است، گفت: با توجه به اینکه در ورزشگاه آزادی بازی می کنیم، باید با برد پرگل مقابل اندونزی باعث وحشت دو تیم دیگر همگروه‌مان (قطر و بحرین) شویم.

وی در ادامه افزود: به نظر من، بحرین سخت‌ترین رقیب ما در این گروه است، هرچند که قطر را هم نباید دستکم بگیریم.

حیدری با اشاره به حواشی که طی هفته گذشته با آن روبه‌رو شده بود، به خبرنگار مهر گفت: در هفته گذشته با یکی از روزنامه‌های ورزشی مصاحبه کردم که این روزنامه امانتداری را در متن مصاحبه رعایت کرد اما در تیتر گفتگو شیطنت کرده بود. این موضوع حواشی را برایم به وجود آورد که من موضوع را با سردبیر آن روزنامه در میان گذاشتم و او نیز بلافاصله موضوع را حل کرد و در حال حاضر مشکل خاصی وجود ندارد.

وی در ادامه افزود: با وجود مسائلی که پیش آمد باز هم تاکید می کنم تحت هیچ شرایطی در سپاهان نمی ماندم و رفتن یا ماندن من به هیچ وجه ربطی به ماندن یا رفتن آقای قلعه نویی نداشت. همه دیدند که حتی تا پای محرومیت هم رفتم با این حال در سپاهان نماندم.

حیدری با یادآوری اینکه فصل گذشته به فتح الله‌زاده و مظلومی برای بازگشت به استقلال قول داده بوده است، افزود: من به پیراهن استقلال تعصب خاصی دارم. انگیزه‌ام برای بازی مقابل تیم تراکتورسازی بیشتر از سایر دیدارهایی است که طی رقابت‌های لیگ برتر باید انجام دهیم.

تیم ملی فوتبال کشورمان نخستین دیدار خود در مرحله سوم مسابقات فوتبال انتخابی جام جهانی 2014 در قاره آسیا را روز جمعه هفته جاری مقابل تیم ملی اندونزی برگزار می‌کند. این بازی از ساعت 20 در ورزشگاه آزادی تهران آغاز خواهد شد.

21. 2 کاربر از پست مفید pathfinder تشکر کرده اند .

صفحه 2 از 35 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع