Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 40
    عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا. ونگر. دایی
    بازیکن محبوب
    رونالدینهو. مسی.
    تشکر ها
    34
    تشکر شده 57 در 11 پست

Jadide {.:.}اخبار نقل و انتقالات سپاهان و تبادل نظر درباره ترنسفرهاي باشگاه سپاهان{.:.}

در این بخش بحث و تبادل نظر و خبر مربوط به ترنسفر بازیکنان سپاهان قرار خواهد گرفت

دوستان عزيز اگه اطلاعاتي هم از سوابق مربيان و بازيكن هايي كه به تيم مي پيوندند و همچنين عملكرد بازيكنان و كادر فني كه جدا مي شوند داريد مي تونين اينجا قرار بدين تا بهتر درباره اون نقل و انتقال بشه صحبت كرد.
    ویرایش توسط Cant del Barca : 05-02-2009 در ساعت 18:51

2. 6 کاربر از پست مفید Cant del Barca تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    ??????????
    مربی مورد علاقه
    ??????????
    بازیکن محبوب
    ??????????
    اسم واقعی شما
    ??????????

ArgentinaAboomoslemAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    58
    تشکر شده 1,543 در 423 پست

سپاهان عنايتي را هم مي‌خواهد
    تيم سپاهان براي جايگزين كردن عمادرضا به يك مهاجم نياز دارد و امير قلعه‌نويي به دنبال بازيكني است كه با او كار كرده و از كارهاي تاكتيكي او شناخت داشته باشد.
    در روزهاي گذشته بحث حضور فرهاد مجيدي در سپاهان مطرح بود، اما گويا رضا عنايتي هم مدنظر قلعه‌نويي قرار دارد، عنايتي مهاجم مورد علاقه قلعه‌نويي است و اينكه او فصل آينده در سپاهان بازي كند اصلا بعيد نيست.
    سپاهان تنها يك سهميه دارد و از بين عنايتي و مجيدي بايد يكي را انتخاب كند. عنايتي فصل گذشته فصل را با پيراهن استقلال آغاز كرد و در نيم فصل با مديران اين باشگاه به مشكل برخورد و از اين باشگاه اخراج شد او نيز فصل دوم را در باشگاه الامارات امارات بازي كرد.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. 3 کاربر از پست مفید MARADONA10 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    ??????????
    مربی مورد علاقه
    ??????????
    بازیکن محبوب
    ??????????
    اسم واقعی شما
    ??????????

Ali Karimi

تشکر ها
    58

خسرو سپاهاني شد

به گزارش خبرگزاري فارس خسرو حيدري هافبك فصل گذشته تيم استقلال كه طي روزهاي گذشته شايعاتي مبني بر حضورش در تيم سپاهان شنيده مي‌شد سرانجام ظهر امروز با عقد قراردادي دو ساله به عضويت اين تيم اصفهاني درآمد.
    قرارداد حيدري با تيم سپاهان دو ساله است و در هيئت فوتبال استان اصفهان به ثبت رسيد.

منبع : فارس نيوز

6. 2 کاربر از پست مفید MARADONA10 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    ??????????
    مربی مورد علاقه
    ??????????
    بازیکن محبوب
    ??????????
    اسم واقعی شما
    ??????????

Ali Karimi

تشکر ها
    58

هادی عقیلی مدافع ملی پوش تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان که از مهره های شاخص لیست قلعه نوعی برای فصل پیش رو بود امروز قرارداد خود را با این باشگاه تمدید کرد
    به گزارش پایگاه خبری سپاهان ، هادی عقیلی با حضور در دفتر مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان قرارداد خود را با این باشگاه برای یک فصل دیگر تمدید کرد.
    امیر قلعه نوعی سرمربی تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان بارها بر تمدید قرارداد با عقیلی تاکید کرده بود.
    هادی عقیلی در مورد تداوم حضورش در سپاهان گفت : نمی توانم بهترین خاطرات خوب زندگی ام را که با سپاهان گذرانده ام را فراموش کنم و خوشحالم که باز هم در کنار سپاهان و مردم دوست داشتنی اصفهان خواهم بود.
    وی ادامه داد: پیشنهادات دیگری هم از سایر تیم ها داشتم ولی با توجه به اینکه دوران حساس و بیادماندنی فوتبالم را در سپاهان گذراندم و با این تیم رشد کرده ام می خواهم همچنان با این تیم اصفهانی افتخار آفرینی کنم.
    عقیلی ابراز امیدواری کرد : به عنوان پر سابقه ترین تیم ایرانی در آسیا تا زمانی که در لیگ قهرمانان آسیا قهرمان نشویم و مردم اصفهان را با کاپ آسیایی شاد نکنیم دست از جنگندگی در این تیم محبوب بر نمی داریم. هر چند بعد از آن باز هم به دنبال اهداف بزرگتری با سپاهان خواهم بود.
    نکته : با تمدید قراردا هادی عقیلی با سپاهان آب سردی بر پیکره شایعه پراکنان و برخی تیم هایی که برای جذب این بازیکن هیاهوهای تبلیغاتی کاذبی راه انداخته بودند ریخته شد تا همچنان عقیلی و سپاهان در کنار یکدیگر به افتخار آفرینی بپردازند

8. 2 کاربر از پست مفید MARADONA10 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    ??????????
    مربی مورد علاقه
    ??????????
    بازیکن محبوب
    ??????????
    اسم واقعی شما
    ??????????

Ali Karimi

تشکر ها
    58

رحمتي در تيم فوتبال سپاهان ماندگار شد

روابط عمومي باشگاه فولاد مبارکه سپاهان روز شنبه اعلام کرد: سيد مهدي رحمتي امروز با حضور در دفتر مديرعامل اين باشگاه براي تداوم همراهي اش با تيم فوتبال اين باشگاه در فصل آتي به توافق رسيد.
    براساس اين گزارش، قرارداد رحمتي با تيم فوتبال سپاهان که سال گذشته منعقد شد دوساله بود اما تمديد اين قرارداد به توافق مالي طرفين بستگي داشت.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

10. 2 کاربر از پست مفید MARADONA10 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    کریم باقری_علی پروین_علیرضا حقیقی
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

SpainPersepolisRealMadrid

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355
    تشکر شده 2,926 در 696 پست

sepahan قلعه‌نويي با سپاهان به توافق نرسيد

امير قلعه نويي در دور سوم مذاکراتش با اعضاي هيات مديره سپاهان براي سرمربيگري اين تيم در فصل آينده به توافق نرسيد.

امير قلعه نويي، سرمربي تيم سپاهان که 2 سال پياپي اين تيم به عنوان قهرماني ليگ برتر رساند پس از عدم توافق با مسئولان اين باشگاه در آستانه جدايي از اين تيم قرار گرفت. در حالي که حسيني، رئيس هيات مديره باشگاه سپاهان اعلام کرده قرار است تا اواخر هفته آينده وضعيت قلعه نويي و ادامه همکاري ايشان با سپاهان روشن شود، اما قلعه نويي براي اعضاي هيات مديره و تيم سپاهان آرزوي موفقيت کرد و انتخاب جديدش را به پس از تعطيلات و روزهاي آينده موکول کرد.
    امير قلعه نويي تا پيش از مذاکرات چند روز گذشته با اعضاي هيات مديره سپاهان به توافق نهايي رسيده بود و حتي وي در کنفرانس بعد از بازي با پرسپوليس اعلام کرد که تمام توافقات صورت گرفته و براي تمديد قرارداد تنها يک امضاء باقي مانده است، اما در آخرين مذاکرات و در دور سوم سرمربي تيم سپاهان به دلايلي که مشخص نيست با اعضاي اين تيم توافق نکرد، بنابراين سال آينده وي سرمربي تيمي به جز سپاهان خواهد شد.

الان 12 شبه از صبحه پای کاریم
    بازم روبه رو شدیم با سفره های خالی
    این حرفا شدن فقط مشتی گفته های عادی
    توهم پری از این همه حفره های مادی
    خیابونا پر از مشتی کاسب پست
    پر از ادمای محتاج کاسه به دست
    پر از آدمای خردمند تحصیل کرده
    که زندگی انتحارو و بهش تحمیل کرده

12. کاربر روبرو از پست مفید n_mamali تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355

sepahan قلعه‌نويي: از سپاهاني‌ها تشكر مي‌كنم و برايشان آرزوي موفقيت دارم

سرمربي فصل گذشته تيم فوتبال سپاهان گفت: با اين تيم توافق نکردم و براي مردم خوب، طرفداران سپاهان و اعضاي هيات مديره اين باشگاه آرزوي موفقيت مي‌کنم.

در حالي که پيش بيني مي‌شد امير قلعه نويي براي فصل آينده هدايت تيم فوتبال سپاهان اصفهان را بر عهده داشت و حتي زمزمه‌هاي مبني بر اينکه قرار است طي همين يکي دو روز ليست فصل آينده خود را به باشگاه سپاهان ارائه کند در نهايت اين تيم توافق نکرد و به احتمال فراوان اين مربي فصل آينده در سپاهان نخواهد بود.
    در همين زمينه امير قلعه نويي در خصوص شايعه‌ عدم توافق‌اش با مسئولان سپاهان اظهار داشت: پس از جلساتي که با اعضاي هيات مديره داشتم در نهايت به توافق نرسيديم.
    وي در پاسخ به اين سؤال که حسيني رئيس هيات مديره باشگاه سپاهان اعلام کرده که توافق صورت نگرفته است گفت: ايشان درست گفتند و هيچ توافقي انجام نشده است.
    سرمربي تيم سپاهان از دلايل عدم توافق با مسئولان اين تيم صحبتي انجام نداد و اعلام کرد فقط مي‌توانم بگويم در جلسه نهايي توافقاتي مبني بر ادامه همکاري‌ام با سپاهان صورت نگرفته، ولي از قول من بنويسيد از تمام طرفداران تيم سپاهان، اعضاي هيات مديره، بازيکنان و مردم خوب اصفهان تشکر مي‌کنم و براي اين تيم آرزوي موفقيت دارم.
    سرمربي سابق تيم فوتبال سپاهان در پاسخ به اين سؤال که براي فصل آينده چه تصميمي گرفته‌ايد گفت: فعلا چيزي مشخص نيست اما اجازه بدهيد طي يکي دو روز آينده و تعطيلاتي که پيش روي داريم در اين خصوص تصميم گيري خواهم کرد.

14. کاربر روبرو از پست مفید n_mamali تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355

sepahan عمادرضا به سپاهان بازگشت

مهاجم عراقي تيم فوتبال شاهين بوشهر با قراردادي 2 ساله به سپاهان بازگشت.

عماد رضا که سال ها در خط حمله سپاهان براي اين تيم بازي کرده بود، روز گذشته به اصفهان برگشت و پس از انجام مذاکرات نهايي با اعضاي هيات مديره قراردادي 2 ساله با سپاهان امضا کرد که دوباره با پيراهن اين تيم به ميدان برود.
    غلامحسين حسيني رئيس هيات مديره باشگاه سپاهان اين خبر را تاييد کرد.
    مسئولان باشگاه سپاهان قصد دارند علاوه بر تمديد قرارداد برخي بازيکنان خود، براي شروع فصل جديد نيز نفرات جديدي را جذب کنند.

16. کاربر روبرو از پست مفید n_mamali تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355

sepahan سپاهان عمادرضا را براي دايي گرفت!

شهريار تصميمش را گرفته است. او از بي مهري هاي اردوي سرخپوشان به نيمکت سپاهان پناه مي برد. يک منبع موثق اين خبر را تاييد مي کند

سايت گل نوشت :

1-مشکلات عماد رضا و امیر قلعه نوعی قابل کتمان نیست. ریشه این مسائل را باید در اتفاقات بازی صبا وسپاهان جست. دیداری که هشتم بهمن 1388در قم برگزار شد ویک ضربه پنالتی دردقایق تلف شده، سپاهان را از شکست نجات داد. بر سر همان پنالتی عماد رضا اصرار داشت که زننده ضربه او باشد وقلعه نوعی به عقیلی دستور داد که پنالتی را بزند.اصرارهای عمادرضا کار را به جایی رساند که در رختکن اتفاقات تلخی رخ داد.او از همانجا چمدان فصل بعدش را بست.

2- امیر از سپاهان رفته اما برخی معتقدند او برمی گردد.خودش اما چنین اعتقادی ندارد.سپاهان با عمادرضا قرارداد دوساله ای منعقد کرد. او به خواست کدام مربی راهی این تیم شد؟قطعا"این مربی قلعه نوعی نیست.

3-این جملات برایتان آشنا نیست:«برويد از محمدرضا ساکت مديرعامل باشگاه سپاهان بپرسيد بعد از اينکه من از تيم ملي جدا شدم به من زنگ نزد و گفت که به تيم سپاهان بيا. من آن زمان به او گفتم ممنون فعلا نمي‌خواهم کار کنم.» و «من عماد رضا ميخواستم، چرا نتوانستند او را بياورند و اين بازيکن سر از شاهين بوشهر درآورد؟عماد رضا پيش من آمد و گفت با من کاري کردند که فرار کنم و به بوشهر بروم. چرا آنها کاري کردند که عماد رضا به تيم رفيقشان برود؟» سخنان دایی پس از بازی با سپاهان وملوان!عماد او را محرم خود می دانست که «پیش» دایی رفته و راز مگوی نرفتنش به پرسپولیس را فاش می کند.

4- شهریار تصمیمش را گرفته است. او از بی مهری های اردوی سرخپوشان به نیمکت سپاهان پناه می برد. یک منبع موثق این خبر را تایید می کند ومی گوید: دایی لیست خریدش را به زودی به ساکت تحویل می دهد.عماد اما گزینه ای بود که او شفاها" هم به جذبش اصرار داشت.دایی را فصل بعد باید در اصفهان دید. او که در تیم ملی هم جای قلعه نوعی را گرفته بود حالا به جای این مربی راهی سپاهان می شود.

18. 2 کاربر از پست مفید n_mamali تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355

sepahan رحمتي: تا شنبه آينده به سپاهان مهلت دادم

دروازه‌بان فصل گذشته تيم فوتبال سپاهان گفت: در مذاکره شفاهي با سپاهان قول دادم منتظر شوم و اين مهلت شنبه تمام مي‌شود.

مهدي رحمتي در وب سايت شخصي خود در مورد آخرين وضعيتش براي نقل و انتقالات گفت: با اتمام ليگ دهم و به دليل خستگي شديد، بلافاصله پس از اتمام مسابقات همراه خانواده ام به مشهد مقدس سفر کردم و از 2 روز قبل در منطقه اي از چالوس اقامت دارم و اکنون هم که ساعت 14 روز دوشنبه 23 خرداد ماه است در منزل خانواده آقاي خلعتبري مهمان هستيم که لازم ديدم روي سايت خود بنويسم.
    وي افزود: بعد از قهرماني سپاهان مذاکره اي شفاهي با مسئولان باشگاه انجام دادم که آنها از من قولي گرفته اند که تا چند روز منتظرشان بمانم که اين مهلت شنبه آينده به اتمام خواهد رسيد.
    رحمتي اضافه کرد: در روزهاي گذشته يکي دو تيم خواهان عقد قرارداد با من شدند که بايد بگويم اواسط هفته آينده همراه با خانواده ام به تهران بازمي گردم تا براي آينده ام تصميم نهايي را بگيرم. به هر حال بايد به من حق بدهيد بعد از انجام 83 بازي رسمي در عرصه ملي و باشگاهي و دهها بازي سنگين غير رسمي براي تيم هاي ملي و تيم باشگاهي ام نياز بود چند روزي را به استراحت مطلق بپردازم.

20. کاربر روبرو از پست مفید n_mamali تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355

sepahan ابراهيم‌زاده گزينه جدي سپاهان براي سرمربيگري است

در صورتي که منصور ابراهيم‌زاده با ذوب‌آهن به توافق نرسد گزينه اول باشگاه سپاهان براي سرمربيگري است.

تعداد گزينه هاي باشگاه سپاهان براي سرمربيگري در اين تيم با حضور بوناچيچ با شاهين بوشهر کاهش پيدا کرد. باشگاه سپاهان پيش از اين با اين مربي و علي دايي مذاکرات اوليه را انجام داده بود.
    با اتفاقات رخ داده بين منصور ابراهيم زاده و دليل مديرعامل باشگاه ذوب‌آهن و جر و بحث اين دو در جلسه روز گذشته، تصميمات در باشگاه سپاهان تغيير کرده است. در صورتي که ابراهيم زاده با ذوب‌آهن به توافق نرسد جدي ترين گزينه براي سپاهان است اما سپاهاني ها به احترام تيم همشهري خود هنوز مذاکراتي با ابراهيم زاده نداشته اند.
    اگر ابراهيم زاده با ذوب‌‌آهن به توافق برسد، علي دايي تنها گزينه سپاهان خواهد بود.

22. کاربر روبرو از پست مفید n_mamali تشکر کرده است .

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)