Design & Developed BY Patira

صفحه 16 از 18 نخستنخست ... 61415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 172
    مدیر بخش هواداران

پست مورد علاقه
    DEF_CAM
    مربی مورد علاقه
    Carlo ancelotti /Chezare prandelli
    بازیکن محبوب
    Gattuso /Maldini / Nesta /Inzaghi / Seedorf / Kaka
    اسم واقعی شما
    Sina Sammak

ItaliaMilanSS_Tehran

Gattuso

تشکر ها
    7,599
    تشکر شده 12,276 در 2,437 پست

Post بیوگرافی ستارگان حال حاظر جهان

فرانک جمیمز لمپارد جونیور متولد 25 ژوئن 1978 در رامفورد انگلستان . او فرزند فرانک لمپارد سینیور مدافع سابق انگلیس و بازیکن پیشین تیم وستهام یونایتد . مادر او نیز از یک خانواده معروف فوتبالی است .

لمپارد در سال 1994 به عنوان کار آموز به باشگاه وستهام یونایتد پیوست . همان باشگاهی که پدرش دستیار سرپرست آن بود و در سال 1995 به طور رسمی با این باشگاه قرار داد بست . در اکتبر سال 1995 به تیم سی سیتی قرض داده شد و در همان باشگاه در نخستین بازی لیگ خود شرکت کرد و یک گل به ثمر رساند و در ژانویه سال 1996 دوباره به وستهام بازگشت . لمپارد بازیکن ثابت تیم جوانان وستهام بود و در کاپ قهرمانی جوانان 1996 کاپیتان تیم شد .

در سال 1998 لمپارد به تیم بزرگسالان وستهام پیوست و در کنار بزرگانی چون ( جوکول ) ، ( مایکل کاریک ) و ( ریوفردیناند ) به یکی از مهرهای با ارزش این تیم بدل گشت .

لمپارد در 15 می 2001 با یازده میلیون پوند به باشگاه ثروتمند چلسی نقل مکان کرد . او در فصل نخست حضور خود بازیکن فیکس تیم بود اما در فصل دوم حضورش تحت شعاع بازی خوب ( جیانفرانکوزولا ) قرار گرفت و افت کرد اما با آمدن آبراموویچ ملیاردر معروف روسی به باشگاه ، لمپارد دوباره شکوفا شد و خود را به عنوان بهترین هافبک تیم شناساند .

در سال 2004 ، 2005 لمپارد توانست در همه 38 بازی لیک بازی کند و 13 گل به ثمر برساند و با تیم چلسی قهرمان لیگ برتر شود . بازی او آنقدر زیبا بود که ( کارلوس البرتو ) و ( یوهان کرایف ) بازکنان مطرح جهان هر دو او را ستودند و لمپارد را بازیکن برتر جهان خواندند لمپارد موفق شد در آن فصل جایزه فوتبالیست سال FWA را از آن خود کند . او در سال بعد بهتر ظاهر شد به طوری که خوزه مورینیو ( مربی آن دوران چلسی ) او را بهترین بازیکن دنیا لقب داد .

لمپارد در سال 2003 با ( النارایوز ) ازدواج کرد و ثمره این ازدواج یک دختر به نام ( لوناکوکو پاتریشیا لمپارد ) است ، لونا 22 آگوست سال 2005 به دنیا آمد . چندی پیش فرانک اظهار داشت که او و والنا در انتظار دومین فرزند خود به سر می برند . فرانک لمپارد در حال فراگیری زبان اسپانیایی است که به گفته برخی به خاطر احتمال پیوستن او به لالیگا اسپانیاست . ولی لمپارد اظهار کرد که آموزش زبان اسپانیایی او صرفا دلایل خانوادگی دارد ، زیرا انارایوز اسپانیایی است و او دوست دارد دخترشان و البته کودک آینده آنها دو زبانه بزرگ شود .

لمپارد در ماه های سپتامبر و اکتبر سال 2005 در مسابقه گل برتر روزنامه THE SUN حضور داشت . در جولای سال 2006 THE SUN کتاب زندگینامه لمپارد با نام ( همه چیز از فرانک ) را به صورت دنباله دار به چاپ رساند . این کتاب اسرار زندگی خانوادگی و خصوصی فرانک لمپارد و عکس العمل هایش را نسبت به نا امیدی های جام جهانی افشا کرده است .

لمپارد تا کنون توانسته است با چلسی 2 بار قهرمان لیگ برتر شود ، در نوامبر سال 2005 به عنوان دومین فوتبالیست برتر اروپا شناخته شد و جایزه فوتبالیست سال قاره خود را به هافبک برزیلی ( رونالدینیو ) سپرد . یک ماه بعد رنالدینیو عنوان بازیکن سال دنیا را از آن خود کرد و بار دیگر فرانک لمپارد به مقام دوم بسنده کرد .

Distruggi i nemici Golden Bo
    rossoneri
    ویرایش توسط sina acm : 03-03-2012 در ساعت 08:36

2. 8 کاربر از پست مفید sina acm تشکر کرده اند .

مدیر گالری و تیم های آلمانی

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    Jupp Heineckes - Joachim Low
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118
    تشکر شده 8,410 در 3,790 پست

ویترین امتیازات

بیوگرافی ونپرسی

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

روبین فان پرسی (متولد ۶ آگوست ۱۹۸۳) [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] است که در حال حاضر در نقش [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] برای [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] و تیم ملی هلند بازی می‌کند. وی در 51 بازی ملی خود، 19 گل به ثمر رسانده‌است. رابين ون‌پرسی متولد ششم آگوست 1983 در شهر «روتردام» هلند است ولي علاوه بر پست مهاجم مي‌تواند در جناحين زمين هم بازي كند و در هلند هميشه اين پست را داشته است. او متخصص ضربه‌هاي آزاد است.
    رابين در منطقه «كرالينگن» در شرق روتردام بزرگ شد. مادرش آموزگار و پدرش يك هنرمند مجسمه‌ساز بود ولي پدرش پس از جدايي از همسر او را به تنهايي بزرگ كرد. او اصليت بوسنيايي دارد. رابين در منطقه خشن و شلوغ كرالينگن بزرگ شد و به همين خاطر ناهنجاري‌هاي رفتاري متعددي از خود بروز مي‌داد. آن موقع رابين 14 سال داشت و تقريبا هر روز از كلاس اخراج مي‌شد و بايد در راهروي مدرسه مي‌ايستاد. در آن زمان‌ بود كه با «موش» سرايدار مدرسه كه چهل و چند سال داشت دوست شد. آنها اختلاف سني زيادي داشتند ولي خيلي خوب يكديگر را درك مي‌كردند. ون‌پرسي مي‌‌گويد: «موش به من مي‌گفت بچه‌ها در سن چهارده يا پانزده سالگي دوست دارند از همه چيز سر در بياورند و به كلوپ‌‌ بروند. من اين را درك مي‌كنم ولي اين جور جاها، جاهاي بدي هستند. من به او اعتماد داشتم. او خيلي باهوش بود از همان زمان بود كه به فوتبال روي آوردم و وضعيت تحصيلي‌ام بهتر شد. ديگر معلم‌ها مرا به خاطر بددهني و شلوغ‌كاري از كلاس بيرون نمي‌انداختند. عاقل شده بودم و احترام معلم‌ها را نگه مي‌داشتم.» ون‌پرسي الان هم آدم پرخاشگري نيست ولي هر ازگاهي كارت زرد مي‌گيرد. در يكي از بازي‌هاي آرسنال، ونگر كه از رفتار او عصباني شده بود در فاصله بين دو نيمه به رابين چيزي گفت كه رويه او را تغيير داد. او خود مي‌گويد: «ونگر سرم داد نكشيد. حرف بدي هم به من نزد فقط يك جمله به من گفت. او گفت: اگر مي‌خواهي به اوج برسي بايد چيزي را در خودت تغيير بدهي. گفتم باشد. چه چيزي را بايد عوض كنم؟ او جواب داد: من نمي‌گويم، خودت جواب را پيدا كن. آن روز خيلي در اين مورد فكر كردم. با خود گفتم من از فوتبال چه مي‌خواهم؟ ونگر خيلي باهوش است. او مي‌دانست اگر خودش جواب را مي‌گفت، ظرف يك هفته من آن را فراموش مي‌كردم ولي با اين كار باعث شد تا آخر عمرم حرفش را از ياد نبرم. از همان زمان تصميم گرفتم براي موفقيت هر كار مثبتي را انجام بدهم. ديگر بيشتر سر تمرين مي‌رفتم و با دقت به بازي بازيكنان قديمي‌تر نگاه مي‌كردم و سعي مي‌‌كردم تحملم را بالا ببرم. همين كار باعث شد خيلي بيشتر از قبل حرفه‌اي شوم.»
    رابين ون‌پرسي» در سال 2005 با «بشرا» يك دختر هلندي مراكشي‌تبار ازدواج كرد. «بشرا» همواره پشتيبان رابين بوده است و در كنار او زندگي شيريني را مي‌گذراند. آنها در روز 16 نوامبر 2006 صاحب پسري به نام «شاكوييل» شدند. «شاك» به گفته رابين معنا و مفهوم زندگي است. اين كوچولوي ده ماهه، شيريني زندگي مشترك او و همسرش را صد چندان كرده است. رابين خانه‌اي در «همستد» در نزديكي لندن دارد. «همستد» با «كرالينگن» خيلي متفاوت است ولي «ون‌پرسي» به همراه همسر و پسرش در آن جا زندگي مي‌كنند و خانه‌اي هم در همان نزديكي دارد تا هر وقت پدرش به ديدنشان آمد در آن جا ساكن شود. رابين مي‌‌گويد: «روش آرسنال در مراقبت از بازيكنانش باورنكردني است. آنها مراقب خانواده بازيكنان هم هستند. مواظب هستند محل زندگي آنها امن و بي‌دردسر باشد و هميشه چند نفر به طور نامحسوس مراقب آنها هستند.» او قبلا خيلي تنقلات و غذاهاي آماده مي‌خورد ولي حالا مي‌گويد: «همسرم ديگر كيك نمي‌‌خورد چون مي‌‌داند ونگر با اين چيزها مخالف است. همبرگر كه اصلا حرفش را نزن. فكر نمي‌كنم تا وقتي در آرسنال هستم چشمم به يك همبرگر بخورد ولي من هميشه عاشق اين چيزها بوده‌ام. با اين حال راضي هستم. در اين باشگاه هر كسي مي‌داند بايد بيشتر از باشگاه سابقش تلاش كند. من فكر مي‌كردم در بهترين باشگاه دنيا هستم. هم‌تيمي‌هاي ديگرم هم همين فكر را مي‌كردند ولي حالا همه‌مان مي‌دانيم كه آرسنال از تمام باشگاه‌ها بهتر است.» ون‌پرسي و همسرش زندگي آرامي دارند ولي در سال 2005 اخبار تكان‌دهنده رسانه‌ها و مطبوعات سعي در متلاشي ساختن اين كانون كرد. داستان از وقتي آغاز شد كه ملكه زيبايي كشور هلند از ون‌پرسي شكايت كرد و فرداي آن روز نام او در تمام مطبوعات معروف و گمنام هلند ديده مي‌شد.
    تقصير ربه‌كا لوس است همسر ون‌پرسي به همه ثابت كرد به هيچ قيمتي پشت شوهرش را خالي نمي‌كند. او درباره اتهام همسرش گفت: اين هم درست مثل همان بازي «ربه‌كا لوس» است. او اين بازي را اختراع كرد. با وجود تمام اخبار ضد و نقيض درباره «ساندرا بوما» 21 ساله به وسيله رابين ون‌پرسي و زنداني شدن او به خاطر شكايت ملكه زيبايي هلند، «بشرا» همسر ون‌پرسي از شوهرش به شدت حمايت كرد و گفت: «من و رابين عميقا عاشق يكديگر هستيم و اين شايعات تغييري در احساسمان ايجاد نمي‌كند. اين حرف‌ها بي‌معني است. من به رابين گفتم اصلا نگران نباشد چون اگر تمام دنيا هم او را متهم بدانند من باز هم به او اعتماد كامل دارم.» او در ادامه مصاحبه‌اش با «ميرور» افزود: «تمام اينها شايعه است. من به اين حرفم اعتماد دارم. هيچ چيز و هيچ‌كس نمي‌تواند زندگي مشتركمان را ويران كند. ربه‌كا لوس مي‌گفت با ديويد بكام هم رابطه داشته ولي كاپيتان انگليس هميشه اين ادعا را رد كرده است. اين يك بازي براي اخاذي و مشهور شدن است و حالا نوبت شوهر من رسيده است. فقط مي‌گويم به رابين دويست درصد اعتماد دارم. من اين زن را نمي‌شناسم و نمي‌خواهم چيزي درباره او بدانم.» «بشرا» در ادامه مصاحبه اظهار داشت: «آن شب رابين به رستوران رفته بود. من مي‌دانم محيط رستوران‌هاي شبانه چگونه است. هر وقت من و او با هم به چنين جاهايي مي‌رويم، مردم دنبال رابين راه مي‌افتند و دخترها دورش جمع مي‌شوند و اصلا برايشان مهم نيست من همراه او هستم. رابين هميشه به اين وضعيت مي‌خنديد و حلقه ازدواجش را به آنها نشان مي‌داد.» ون‌پرسي خيلي زود تبرئه شد و به خاطر عدم وجود هيچ‌گونه مدرك جرم قابل استنادي آزاد شد.
    ون‌پرسي فوتبال حرفه‌اي را در باشگاه «فاينورد» هلند آغاز كرد. او در آن باشگاه در جناحين زمين بازي مي‌كرد و بسيار موفق ظاهر مي‌شد. رابين ون‌پرسي با وجود استعداد زيادي كه از خود نشان مي‌داد رابطه خوبي با «برت ون مارويك» مربي «فاينورد» نداشت. «مارويك» مربي خيلي سخت‌گيري بود و حتي يك‌بار درست قبل از بازي تيمش برابر رئال مادريد در بازي‌هاي جام اروپا، ون‌پرسي را به خانه فرستاد. همين رابطه تيره نشان مي‌داد پس از پايان قرارداد با باشگاه فاينورد اميدي به تمديد آن نيست.
    در همان زمان بود كه آرسن ونگر متوجه ون‌پرسي شد. البته باشگاه‌هاي «آيندهوون»، «وردربرمن» و «سه‌ويا» هم به انتقال و خريد او علاقه زيادي نشان دادند ولي آرسنال باشگاه‌هاي ديگر را كنار زد و با مبلغ سه ميليون پوند با او قرارداد بست. پس از ورود «ون‌پرسي» به آرسنال او مهاجم باشگاه شد و خيلي خوب استعداد خود را به همگان نشان داد. تا وقتي تيه‌ري آنري در آرسنال بود ون‌پرسي اغلب روي نيمكت ذخيره مي‌نشست ولي پس از جدايي آنري از آرسنال در فصل بازي‌هاي 2008-2007 ون‌پرسي مهاجم اول تيم شد و گل‌هاي به يادماندني‌ را به ثمر رساند. در بازي‌هاي مقدماتي 2008 اروپا ون‌پرسي تاثير خوبي در بازي‌هاي مقابل لوگزامبورگ و بلاروس داشت و با دو گل خود سبب شد تيم ملي هلند سه بر هيچ بازي را ببرد. او اين روند را در بازي‌هاي بعدي هم ادامه داد و گل‌هاي بيشتري به ثمر رساند. او تاكنون در كل بازي‌هايش در 184 مسابقه فوتبال، 51 گل را روانه تور دروازه‌ها كرده است.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

بیوگرافی برباتوف

دیمیتار ایوانف برباتف (به [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]: Dimitar Ivanov Berbatov) (زاده [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]) بازیکن [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] است که برای باشگاه [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] به عنوان مهاجم بازی می‌کند.
    برباتوف متولد بلاگوگارد [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] در بلغارستان است. پدرش ایوان فوتبالیستی حرفه‌ای بود و مادرش ماگریتا هندبالیست حرفه‌ای است.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] الگوی همیشگی برباتوف بوده و با لباس شماره ۹ وی به رختخواب می‌رفت.
    او روابط عاطفی چندانی نداشت و هنوز هم در آستانه ورود به دهه ۳۰ زندگی اش علاقه‌ای به [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] و تشکیل خانواده نشان نمی‌دهد.
    برباتوف بهترین گلزن تاریخ [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] است و ۶ بار به عنوان مرد سال این کشور انتخاب شده‌است که از این حیث با هریستو استویچکوف بازیکن اسبق بلغارستان برابری می‌کند.

طی آمارگیری که تلویزیون نوا متعلق به بلغارستان برباتوف یکی از ۱۰ مرد جذاب بلغارستان شناخته شد.

او تنها ۱۷ سال داشت که در باشگاهی که پدرش سالها در آنجا بازی می‌کرد یعنی CSK صوفیه بازی کرد وی در سالهای [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] تا ژانویه [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] در آنجا بازی کرد و اولین بازی خود را در سن ۱۸ سالگی در سال [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] برای این تیم انجام داد.

وی توانست در سال [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] قهرمان لیگ [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] شود و عنوان آقای گلی را با ۱۴ گل کسب کند. سپس به [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] پیوست و از آنجا در سال [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] با مبلغ ۱۶ میلیون یورو به [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] پیوست تا گرانترین بازیکن تاریخ بلغارستان شود.

جالب است وی در اولین بازی برای تاتنهام موفق شد ۲ گل در ۲ دقیقه بزند تا ارزش مبلغ قراردادش را به اثبات برساند. او در تابستان [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] توانست به منچستر یونایتد بپیوندد و در اولین نبردش مقابل [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] قرار گرفت.
    او توانسته هفت بار مرد سال [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] شود.
    وی در سال ۲۰۱۰ بهترین بازیکن [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] انتخاب شد.

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

بیوگرافی مایکل اوون

اوون فوتبال خود را از ۷سالگی و زیر نظر پدرش آغاز کرد. تری - پدر مایکل - در زمان بازیگری‌اش، هم در چستر و هم در [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] توپ زده بود ولی مایکل اولین تیمی را که برای بازی‌کردن در آن انتخاب کرد، [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] بود. مایکل ۱۸دسامبر ۱۹۹۶ از تیم جوانان لیورپول به بزرگسالان این تیم پیوست . او در مدرسه ی دسایب با ۹۷ گل آقای گل شد و رکورد مرد افسانه ای [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] را جا به جا کرد. مایکل اوون نوجوان در سال ۱۹۹۷ در اولین بازی‌اش در لیگ برتر فقط شانزده دقیقه پس از حضور در زمین، به ویمبلدون گل زد مایکل ۱۷ساله بود که مورد توجه چندین تیم از جمله منچستر یونایتد، شفیلد ونزدی، وستهام، لیور پول و دورتمند آلمان قرار گرقت.
    اوتمار هیتسفیلد مربی وقت [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] وی را کشف کرد و از مسوولین لیورپول خواست که اوون را به این باشگاه بفروشد. اما لیور پولی ها پس از تحقیقات گسترده به این نتیجه رسیدند که هیتسفیلد استاد پیدا کردن نخبه ها است و به همین دلیل از انتقال اوون که در تیم نوجوانان این باشگاه بازی می کرد خود داری نمودند.اوون به همراه نوجوانان لیورپولی قهرمان [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] شدو خیلی زود به تیم بزرگسالان پیوست و با ۱۸ سال و ۵۰ روز به عنوان جوانترین بازیکن تاریخ فوتبال انگلستان تا آن زمان به تیم ملی دعوت شد.
    ‌اوون در سال۲۰۰۱ همراه با سرخ ‌پوشان آنفیلد در [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]، [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]، لیگ برتر و [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] شرکت کرد و بازی‌های بسیار درخشانی از خود به نمایش گذاشت و در نهایت، از سوی فوتبال ‌نویسان جزیره به عنوان برترین بازیکن سال انتخاب شد.او در سال ۲۰۰۲ به عنوان مرد سال فوتبال اروپا انتخاب شد تا بعد از ۲۲ سال یک بازیکن انگلیسی دوباره این افتخار را از ان خود کند(نفر قبلی [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] بود). او به همین روند ادامه داد تا اینکه در سال ۲۰۰۳ برابر وست بروم در ۱۸۵ امین بازی‌اش توانست صدمین گلش را هم بزند. اوون بازی در برابر [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] را می ‌پسندد و کلاً دوازده گل از جمله ۲ هت تریک را برابر این تیم رقم زده است، ولی در عین حال در داربی لیورپول - اورتون چهار سال طول کشید تا توانست گل بزند. هر چند در سه بازی برابر اورتون چهار گل زده است.
    او اولین بازی ملی خودش را در مقابل شیلی انجام داد و در سن ۱۸ سالگی در جام جهانی ۱۹۹۸ فرانسه بود که فوتبال دوستان با نام اوبعنوان ستاره ای جدید و جوان آشنا شدند و در بازی مقابل آرژانتین باسرعتی شهاب مانند و جاگذاری مدافعین و شوتی سنگین در گوشه دروازه، دروازه [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] را فرو ریخت البته انگلیس آن بازی را باخت ولی این گل بیاد ماندنی مایکل اوون را به یک ستاره فوتبال تبدیل کرد. اولین گل ملی او خیلی طول نکشید که در بازی دوستانه تدارکاتی برای جام جهانی ۱۹۹۸ در مقابل مراکش به ثمر رسید. در اوائل بازی های جام جهانی او یک نیمکت نشین بود ولیکن در بازی مقابل رومانی با به ثمر رساندن گل و تغییر نتیجه بنفع انگلیس مربی وقت گلن هادل را مجبور به قبول او کرد و درست ۸ روز بعد با آن گل جاودانی به آرژانتین او دیگر شهرت جهانی یافته بود. از این پس او یکی از بازیکنان فیکس تیم ملی انگلیس به حساب میآمد.
    یکی دیگر از خاطره‌های به‌یادماندنی این سال برای اوون، به‌ثمررساندن سه گل در دیدار انتخابی جام جهانی‌۲۰۰۲ برابر آلمان بود که انگلستان موفق شد با پیروزی ۵ بر ۱ بر ژرمن‌ها، راه صعود خود به جام جهانی هفدهم را هموارتر کند.
    اوون در ابتدای سال ‌۲۰۰۶ در دیدار برابر تاتنهام پایش شکست تا رسیدن او به مسابقات جام جهانی ‌۲۰۰۶ در هاله‌ای از ابهام قرار بگیرد ولی سرانجام او به این بازی‌ها رسید. البته آن‌قدر بدشانس بود که در بازی برابر سوئد، رباط صلیبی زانویش پاره شد تا قادر نباشد در ادامه بازی‌های جام جهانی برای انگلیس بازی کند.
    اوون تصمیم گرفت دوباره به انگلستان بازگردد و از نیمکت‌نشینی در رئال فرار کند. به همین خاطر، ستاره سابق لیورپول در سال ۲۰۰۵ با قراردادی ۱۷ میلیون پوندی به نیوکاسل پیوست تا رکورد بالاترین مبلغ پرداختی نیوکاسل برای خرید یک بازیکن شکسته شود و اوون به عنوان گران‌قیمت‌ترین بازیکن تاریخ باشگاه شناخته شود.
    اوون اولین گل خود را در پیروزی ۳ بر صفر کلاغ‌های سیاه بر بلکبرن به ثمر رساند و تا پیش از آن‌که در یک بدشانسی دیگر با مصدومیت روبه‌رو شود، بازی‌های خوبی برای نیوکاسل انجام داد.
    در سوم جولای ۲۰۰۹ مایکل اوون به عنوان بازیکن آزاد با عقد قراردادی دو ساله به تیم منچستر یونایتد پیوست و پیراهن شماره ۷ منچستر را که پیش از آن در اختیار کریستیانو رونالدو بود بر تن کرد.

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

بیوگرافی اشلی یانگ

اشلی سایمِن یانگ (به [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]: Ashley Simon Young)(زاده ۵ جولای ۱۹۸۵) [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] است که هم‌اکنون به عنوان وینگر و مهاجم دوم در باشگاه فوتبال [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] بازی می‌کند. یانگ بازی خود را از باشگاه فوتبال [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] آغاز کرد و اولین بار در سال ۲۰۰۳ برای تیم بزرگسالان باشگاه بازی کرد. یانگ در سال ۲۰۰۷ با قراردادی به ارزش ۸ میلیون یورو که تا ۹٫۷۵ میلیون یورو نیز افزایش پیدا کرد به باشگاه استون ویلا پیوست از آن زمان به بعد یانگ به طور ثابت در ترکیب تیم قرار گرفته و ۱۵ بازی ملی در کارنامه خود ثبت کرده که در موفق به زدن ۲ گل ملی نیز شده‌است. وی در روز ۲۳ ژوئن ۲۰۱۱ تحت یک قرارداد ۵ ساله به باشگاه [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] پیوست.

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

بیوگرافی نانی

لوییز کارلوس آلمیدا دا کونیا (به [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]: Luís Carlos Almeida da Cunha) (زاده ۱۷ نوامبر ۱۹۸۶) که بیشتر با لقبش نانی شناخته می‌شود بازیکن فوتبال پرتغالی است که به عنوان بال برای تیم فوتبال انگلیسی [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] بازی می‌کند.
    نانی متولد پرایا در [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] است، اما خانواده او در کودکی به پرتغال کوچ کردند و نانی ملیتی پرتغالی دارد. او بعد از [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] دومین بازیکنی است که اصلیتی از این کشور دارد.
    نانی دوران کودکی سختی داشته و در خانواده‌ای فقیر بزرگ شده‌است. هنگامی که یک نوزاد بود به همراه خانواده اش به پرتغال آمد و جدا از خانواده در کنار عمه خود در [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] حومه [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] بزرگ شد و با دوستش [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] (هافبک میانی [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]) به بازی می‌پرداختند. او هنوز تصمیم به ازدواج نگرفته و معتقد است که در حال حاضر نباید خود را معطوف به زندگی خانوادگی کند.
    نانی از کودکی طرفدار تیم پورتو بود. وی ابتدا به تیم کودکان رئال اسپرت پیوست و سپس راهی [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] شد. او در سال ۲۰۰۵ اولین بازی خود را برای اسپورتینگ انجام داد و طی ۲۹ بازی ۴ گل به ثمر رساند. او در فصل دوم نیز ۲۹ بازی کرد و توانست ۴ گل بزند. او در ۶ بازی از جام یوفا توانست ۱ گل بزند. سپس وی با نشان دادن توانایی‌هایش توانست در ۶ ژوئن ۲۰۰۷ با منچستر یونایتد قرارداد ۵ ساله امضاء کند. مبلغ قرارداد وی با منچستر ۲۵/۵ میلیون یورو بود. اولین بازی او برای یونایتد مقابل شانزن بود که با پیروزی ۶-۰ منچستر یونایتد به پایان رسید.

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

بیوگرافی رونی

وین رونی (به [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]: Wayne Rooney) (زاده ۲۴ اکتبر ۱۹۸۵) بازیکن فوتبال اهل [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] است که در پست مهاجم، در تیم باشگاهی [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] و [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] بازی می‌کند.
    رونی نخستین بازی ملی‌اش را در سال ۲۰۰۳ انجام داد. وی در [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] برای تیم ملی انگلیس به میدان رفت و ۴ گل نیز به ثمر رساند. او همچنین در [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] و [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] نیز حضور داشت. رونی تاکنون دو بار در سال‌های ۲۰۰۸ و ۲۰۰۹، به عنوان بازیکن سال انگلستان انتخاب شده‌است. او ۷۰ بازی ملی و ۲۶ گل ملی در کارنامه دارد.
    رونی در ۹ سالگی به [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] پیوست و اولین بازی حرفه‌ای خود را در سال ۲۰۰۲ انجام داد. او دو فصل را در اورتون گذراند و در سال ۲۰۰۴ با مبلغ ۲۵٫۶ میلیون پوند به [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] پیوست. تاکنون رونی به همراه منچستر یونایتد، ۴ بار در لیگ برتر، ۱ بار در لیگ قهرمانان اروپا و ۲ بار در جام اتحادیه عنوان قهرمانی را به‌دست آورده‌است. او همچنین به همراه این تیم، دوبار در لیگ برتر و دو بار در لیگ قهرمانان اروپا نایب قهرمان شده‌است. رونی در فصل ۱۰-۲۰۰۹ به عنوان بهترین بازیکن لیگ برتر از سوی اتحادیه فوتبال انگلیس و بهترین بازیکن لیگ از سوی نویسندگان ورزشی انتخاب شد. رونی بعد از [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] و [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]، با درآمد سالیانه ۱۸ میلیون پوند، سومین بازیکن پردرآمد دنیاست.
    بعد از ورود به مدرسه پسرانه [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] در سن ۱۰ سالگی با شرایط دانش آموزی به باشگاه [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] پیوست. رونی جزء تیم نوجوانان بود و در یکی از بازیهای جام حذفی جوانان پس از به ثمر رساندن گل پیراهن خود را از تن بیرون آورد و تی‌شرتی را که رویش نوشته بود «یک بار آبی، همیشه آبی» را به معرض تماشا گذاشت. از آنجایی که هنوز زیر ۱۷ سال سن داشت و قادر به انعقاد قرارداد نبود با دریافت هفتگی ۸۰ پوند به همراه خانواده‌اش در یکی از محروم‌ترین مناطق زندگی می‌کرد.
    در [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] ۲۰۰۲ یعنی ۵ روز قبل از روز تولد ۱۷ سالگی‌اش گل پیروزی‌بخش تیمش مقابل قهرمان دوره پیش یعنی [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] را به ثمر رساند و رکورد ۳۰ بازی بدون شکست تیم لندنی را هم پایان داد. با این گل رونی تبدیل به جوان‌ترین گلزن آن زمان [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] شد، رکوردی که پس از آن دو بار توسط [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] و [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] شکسته شد. رونی در سال ۲۰۰۲ توسط بی‌بی‌سی ورزشی به عنوان شخصیت جوان سال انتخاب شد. وی فصل ۰۳-۲۰۰۲ لیگ بر‌تر را با ۳۳ بازی و ۶ گل به پایان رساند. در پایان فصل ۰۴-۲۰۰۳ رونی با اشاره به ناتوانی اورتون برای ورود به عرصه بازیهای اروپایی (اورتون در فصل ۰۳-۲۰۰۲ هفتم شده بود و امکان شرکت در [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] را از دست داده بود و در پایان فصل ۰۴-۲۰۰۳ نیز آن‌ها بسختی و با رسیدن به مکان هفدهم از سقوط به دسته پایین‌تر جلوگیری کردند.) از مدیران تیم درخواست انتقال به باشگاههای دیگر را داشت که مسئولین اورتون با عنوان اینکه مبلغ این انتقال نباید کمتر از ۵۰ میلیون پوند باشد امید او را کاهش دادند. در [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] ۲۰۰۴ قراردادی سه ساله از طرف اورتون با حقوق هفتگی ۱۲۰۰۰ پوند توسط نماینده رونی رد شد تا رقابت بین دو باشگاه [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] و [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] برای بخدمت گرفتن وی همچنان ادامه داشته باشد. [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] گزارش داد که [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] با پیشنهاد ۱۸/۵ میلیون پوندی به ثبت قرارداد با رونی نزدیک شده بود ولی در‌‌نهایت این [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] بود که با پیشنهاد ۲۵/۶ میلیون پوندی در این رقابت پیروز شد. اورتون که قبل از فروش رونی با مشکلات عدیده مالی دست و پنجه نرم می‌کرد با پولی که از فروش او بدست آورد توانست مشکلات مالی خود را حل کند. در آن زمان رونی هنوز ۱۸ سال سن داشت و ۲۵/۶ میلیون پوند بیشترین مبلغی بود که برای بستن قرارداد با یک بازیکن زیر ۲۰ سال پرداخت شده بود. در آخرین فصل حضورش در اورتون، رونی در ۳۴ بازی لیگ بر‌تر به میدان رفت و ۸ گل نیز به ثمر رساند.
    بازیکن سابق [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] رویای پیوستن به [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] را زمانی پایان داد که فقط ساعتی به پایان زمان نقل و انتقالات در روز سه شنبه ۳۱ اوت ۲۰۰۴ فرصت باقی بود.
    اولین بازی وین در اولین بازی فصل ۲۰۰۳-۲۰۰۲ مقابل [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] در [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] بود. او نه بازی بعد اولین گل خود را در لیگ بر‌تر به ثمر رساند – گل فوق العاده‌ی دقیقه آخر که پیروزی دراماتیک ۲-۱ برابر [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] را سبب شد.
    به زودی استعداد وین رونی در سطح بین‌المللی آشکار شد و او در فوریه ۲۰۰۳ جوان‌ترین بازیکن [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] شد، زمانیکه به عنوان بازیکن ذخیره در بازی مقابل [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] در [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] به میدان آمد. او همچنین جوان‌ترین بازیکنی شد که برای کشورش در بازی با مقدونیه در ۱۷ سالگی و در سپتامبر ۲۰۰۳ گل زد.
    شهرت او وقتی به عنوان یک بازیکن جوان در جهان بیشتر شد که آن بازیهای خیره کننده را برای انگلستان در جام ملتهای اروپا ۲۰۰۴ در [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] به نمایش گذاشت.
    او در چهار مسابقه مقابل [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] و [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] ۴ گل به ثمر رساند، از جمله گل زیبایی از فاصله ۲۵ یاردی (۲۲ و نیم متری) در دروازه کرواسی؛ همین کافی بود تا [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] را برای امضای قرارداد با این گلزن فوق العاده متقاعد کند.
    به دنبال این قرار داد نقل و انتقال با [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]، [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] بالاخره بازیکنی را بدست آوردند که رئیس قرمزهای منچستر از وجود او احساس خوشحالی کند. [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] بعد از به خدمت گرفتن رونی گفت:من خیلی خوشحالم. من فکر می‌کنم که ما بهترین بازیکن جوان این کشور در ۳۰ سال گذشته را در اختیار داریم. همه از این قرارداد احساس خوشحالی می‌کنند
    از خود وین رونی در سایت اینترنتی منچستر یونایتد نقل شده که: «من از اینکه اینجا هستم خیلی خوشحالم. به عنوان کسی که به یونایتد علاقه داشته، اینجا تنها جاییست که من خواهم رفت».

وی اخیراً در یک نظرسنجی به عنوان زشت‌ترین بازیکن دنیا نیز انتخاب گشته است.

9. 2 کاربر از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

پست مورد علاقه
    DEF_CAM
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Sina Sammak

ItaliaMilanSS_Tehran

Gattuso

تشکر ها
    7,599

نام: آلساندرو

نام فامیل: نستا

تولد: 19 مارس 1976

محل تولد: رم

قد: 187

وزن: 79

لقب: ساندرو

وضعیت: متأهل

دارای همسری به نام گابریلا پانوتزی

هنرپیشه مورد علاقه: دمی مور

خواننده مورد علاقه:‌ لیگبوی

ماشین: او دارای یک گلف است و پیش از این پورشه‌ای داشت که به علت سرعت زیاد آن را فروخته است.

علایق: بیلیارد، بازی‌های رایانه‌ای (فوتبال و فرمول یک)، جست و جو در اینترنت، شنا، تنیس و تماشای فیلم‌های سینمایی.

غذای مورد علاقه: جینوچی

شماره شانس: 13

رنگ محبوب: آبی

الساندرو نستا یکی از تنومندترین و محبوبترین مدافعان ایتالیا و جهان می باشد که در تاریخ 19 مارچ 1976 در شهر رم و در یک خانواده متوسط به دنیا آمد.بر خلاف خیلی از فوتبالیست های معروف دیگر او فوتبال را روی اتفاق و به خاطر اینکه درهمان ۵ سالگی کمر درد گرفت و به توصیه دکتر باید رو به فعالیت های ورزشی می آورد تا وضعش بهتر شود فوتبال را انتخاب کرد و رفته رفته قدرت خود را در رشته فوتبال احساس کرد.الساندرو از همان آغاز کودکی عاشق تیم فوتبال لاتزیو بود و پدرش هم به این خاطر اسم او را در آکادمی فوتبال لاتزیو نوشت.

الساندرو از همان کودکی نبوغ و استعدادش را در فوتبال به خصوص در دفع توپ در پست مدافع مرکزی نشان داد و همین امر باعث شد تا کادر فنی جونان لاتزیو به او توجه خاصی بکنند و او در نهایت آرزوی پدرش را براورده کرد و پیراهن لاتزیو را بر تن کرد و الساندرو تبدیل به ستاره این تیم شد و به محبوب ترین رمی هوادار لاتزیو تبدیل شد نستا به قدری جذاب و دوست داشتنی بود که هوادران رم که رقیب و مخالف این تیم رمی هست هم او را دوست داشتند و برای او هورا می کشیدند از این رو به نستا و توتی محبوب شهر رم می گویند.

نستا همراه با ستارگان دیگری از این تیم همانند میهایلویچ-استانکویچ و چند تای دیگر به قدری خوب کار می کرد که لاتزیو به یکی از قدرت های ایتالیا تبدیل شده بود و روز به روز به محبوبیت این تیم افزوده می شد و در سال 1999 قهرمانی اسکودتو را بدست آوردند.

نستا در سال ۱۹۹۸ با رفیق صمیمیش گابریلا پانوزی ازدواج کرد . گابریلا که برخلاف نستا چندان خوش قیافه نیست و همچنین سیگاری هم هست باعث ناراحتی و نارضایتی نستا شده و الساندرو برای ترک این عادت سعی میکنه او رو به ورزش روی بیاره ( به خصوص بدنسازی ) تا سیگار کشیدن رو ترک کنه.

نستا ۲ برادر و ۱ خواهر داره که متاسفانه خواهرش در سال ۲۰۰۰ بر اثر سانحه رانندگی جان خودش رو از دست میده تا تلخ ترین خاطره نستا در زندگی اش رخ بده.

محبوب ترین بازیکن تیم لاتزیو در سال ۲۰۰۲ در میان انبوهی از اشکهای هواداران لاتزیو این تیم رو ترک کرد و به آث میلان نقل مکان کرد تا این بار محبوب میلانیها بشه.و در همان سال قبل از بازی با بارسلونا به نستا خبر دادند که دوست صمیمی اش که پسر عمویش هم بود و فوتبالیست هم بوده بر اثر سانحه رانندگی در گذشته تا یکی دیگه از بدشانسی های این مدافع محبوب رخ بده.

الساندرو بدشانس در تورنومنت های بزرگ نظیر جام جهانی هم شانسی نداره که همون طور که میدونید در جام ۱۹۹۸ و ۲۰۰۶ که ایتالیا قهرمان شد بدلیل مصدومیت و نستا قادر به ادامه بازیها نشد.

بهترین دوست نستا دامیانو توماسی ستاره سابق رم است. او و کاناوارو از تیم زیر 16 ساله‌های ایتالیا پا به پای هم در عرصه ملی حضور داشته‌اند. نستا در اردوهای تیم ملی با دل‌وکیو و کاناوارو هم اتاق می‌شود. نستا عاشق شکلات است. یک بار در تعطیلات فصل 1999 به تنهایی 3 کیلو شکلات خورد و وضعیت فیزیکی خود را به بدترین شرایط رساند، با این حال او هیچ‌گاه نمی‌تواند از شکلات دل بکند.

نستا 3 سگ به نام‌های پیتو، فرناندو و برناردو دارد. او هیچ‌گاه به سؤالات راجع به زندگی شخصی خود جواب نمی‌دهد، زیرا معتقد است زندگی شخصی او تنها متعلق به خودش است. نستا به خانه قدیمی مادربزرگش علاقه زیادی دارد. خانه مادر مادر او چشم اندازی دارد که نستا می‌تواند با ایستادن جلوی در و پنجره‌های آن دنیا را ببیند و احساس آرامش کند.

بزرگ‌ترین آرزوی نستا فتح جام جهانی با تیم ملی ایتالیا است. که امیدوار است در جام جهانی آلمان که در خرداد سال آینده برگزار می‌شود بتواند آن را جامه عمل بپوشاند.

به الساندرو نستا لقب آسپ رو دادن و با این اسم صداش میکنند. از خصوصیات نستا این هست که بازیکنی است همیشه از حاشیه در فوتبال وحشت داره و فرار میکنه و به قدری کم حاشیه هست که رسانه ها هیچ وقت او را پیدا نمی کنند. اکثر اوقات فراغتش در خونه می گذره .کتاب هم میخونه و موسیقی کلاسیک گوش می کنه و همچنین فیلم می بینه در ضمن خوابیدن رو هم خیلی دوست داره.

rossoneri

11. 3 کاربر از پست مفید sina acm تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

پست مورد علاقه
    DEF_CAM
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Sina Sammak

ItaliaMilanSS_Tehran

Gattuso

تشکر ها
    7,599

بایرن مونیخ

«فرانک ریبری»، تنها بازیکن سفید پوست فرانسه در جام جهانی 2006 که نسبت به سایر یارانش بیشتر درخشید، پس از مطالعه به دین اسلام گروید.
    وی که 23 ساله است و در تیم بایرن مونیخ فوتبال بازی می کند، می گوید: «اسلام، تنها راه من برای برون رفت از زشتی هاست»
    ریبری تصریح می کند:
    من در زندگی ام، دوره های متفاوتی را گذراندم و مصمم به جستجوی صلح و صفا دز زندگی بودم که بالاخره به اسلام رسیدم»
    یکی از ویژگی*های ریبری این است که قبل از ورود به بازی با حالتی جالب سوره حمد را خوانده و با کشیدن دستها بر صورت وارد میدان می شود . اسلام به من در میدان و بیرون از میدان نیروی فوق العاده ای می دهد
    وی با خواندن دعا قبل از ورود به میدان به رغم زخم زبانها از بروز اعتقاد خود و نشان دادن شعائر اسلامی در میان مردم نه تنها ترسی ندارد، بلکه به آن افتخار هم می کند.
    این بازیکن که در جام جهانی 2006، اولین بازی های ملی خود را بازی کرد، هفتمین بازیکن اصلی فرانسه است که به دین «اسلام» گرویده است

rossoneri

13. 3 کاربر از پست مفید sina acm تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع.چپ و راست نداره فقط دفاع..هافبک وسط هم خوبه
    مربی مورد علاقه
    آقای خاص،کارلو آنجلتی،سر الکس
    بازیکن محبوب
    کریمی،مالدینی،نستا،زیدان افسانه ای ، رونالدو لوییز نا
    اسم واقعی شما
    امین

IranPersepolisMilan

تشکر ها
    246
    تشکر شده 599 در 109 پست

داداش کارتا بیسته..................
    پرسپولیس

15. کاربر روبرو از پست مفید amindash تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    حمله
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    مسی
    اسم واقعی شما
    امین

SpainTractorBarcelona

Lionel Messi

تشکر ها
    427
    تشکر شده 173 در 80 پست

نام کامل : الکسیس الخاندرو سانچز سانچز
    تاریخ تولد : 19 دسامبر 1988 (22سال)
    محل تولد : توکوپیا – شیلی
    قد : 169 سانتی متر
    تیم فعلی : بارسلونا

دوران کودکی:
    الکسیس در توکوپیا و در یک خانواده ی ماهیگیر متولد شد. او خیلی زود دریافت که زندگی آینده اش آسان نخواهد بود.پدرش الکسیس و خانواده اش را ترک کرد و ان ها در معدن شروع به کار کردند و الکسیس در سن کم باید به امور مالی خانواده کمک می کرد.
    طبق گفته ی خویشاوندان و دوستان نزدیک او، الکسیس در مدرسه پسر برونگرایی بود . او در حیاط کلیسا ماشین می شست تا کمی پول به دست آورد اما آرزوی او فوتبالیست شدن بود .اطرافیان استعدادی ناب در فوتبال او مشاهده کردند.
    در سن 15 سالگی زمانی که او با دوستانش در محله فوتبال بازی می کرد مورد توجه شهردار توکوپیا قرار گرفت و او به الکسیس اولین کفش های فوتبالش راهدیه داد . زمانی که الکسیس در تیم توکوپیا بازی می کرد در یک بازی محلی در یک مسابقه 8 گل به ثمر رساند.

دوران باشگاهی :
    الکسیس در سال 2004 به کوبرلوا پیوست و پس از یک سال اولین بازی خود برای این تیم را انجام داد . در جولای 2006 اودینزه ی ایتالیا سانچز را با 3 میلیون دلار خرید و بلافاصله او را به تیم بزرگتر شیلی ، کولو-کولو قرض داد تا تجربه کسب کند . پس از یک فصل خیره کننده در آمریکای جنوبی و به دست آوردن 2 قهرمانی سانچز این بار به ریور پلاته ی آرژانتین قرض داده شد.
    پس از یک فصل موفقیت آمیز در ریور پلاته در جولای 2008 سانچز بالاخره به اودینزه رفت و در 14 سپتامبر برای اولین بار برای این تیم در برابر یوونتوس به میدان رفت و 4 روز بعد هم اولین بازی اروپایی خود را در برابر بروسیا دورتمند انجام داد.

در 19 اکتبر همان سال الکسیس اولین گل خود در سری Aرا به لچه زد . در فصل بعد سانچز در کوپا ایتالیا نقش مهمی برای اودینزه ایفا کرد و به بازیکن کلیدی تیم تبدیل شد و اودینزه توانست میلان را حذف کند .در دور برگشت نیمه نهایی رقابت ها ، سانچز پس از بازی خوبش در برابر رم برترین بازیکن زمین شناخته شد و اولین گل خود در آن رقابت ها را نیز به ثمر رساند.
    به دلیل بازی های فوق العاده ی سانچز در اودینزه او توانست توجه تیم های سرشناس اروپایی از جمله منچستر یونایتد ، زنیت سنت پطرزبورگ، اینتر ، منچستر سیتی ، یوونتوس ، بارسلونا ، رئال مادرید و چلسیرا به خود جلب کند.

الکسیس با زدن 4 گل از 7 گل تیمش در برابر پالرمو در حالیکه فقط 52 دقیقه در زمین بود توانست برترین گلزن شیلیایی در یک بازی در سری A شود. به پاس پیشرفت های سانچز در سال 2011 او جزء برترین بازیکن های آینده دار جهان شد.
    در جولای 2011 سانچز با قراردادی 5 ساله به بارسلونا پیوست. سرمربی بارسلونا جوزپ گواردیولا در این باره گفت :
    « سانچز خیلی جوان است . او می تواند در هر سه پست فوروارد بازی کند و توانایی های دفاعی نیز از خودش نشان داده است . او بچه ی بسیار خوبی است.»
    الکسیس نیز اظهار داشته :
    « من می خواهم از بازیکنانی چون مسی و ژاوی درس بیاموزم و به باشگاه برای کسب عنوان های دیگر کمک کنم.»

دوران ملی:
    در آپریل 2006 الکسیس برای اولین بار برای تیم ملی شیلی در برابر نیو زیلند به میدان رفت. او همچنین در جام جهانی زیر 20 ساله ها در کانادا حاضر بود و شیلی مقام تاریخی سوم را به دست آورد . در سپتامبر 2007 سانچز اولین گل ملی اش را در برابر سوئیس به ثمر رساند . در جام جهانی 2010 و کوپا آمه ریکای 2011 نیز حاضر بود

Real Madrid fans and the whole world knows who is the champion FC Barcelona

Viva Barcelona
    Viva Tractor

یل یاتار طوفان یاتار یاماز تیرختور بایراقی گل سولار سومبل سولار سولماز بیزیم قیرتلی تیم بیز تیرختور عاشقی تورکلر کیمین قیرتلی کیم

صفحه 16 از 18 نخستنخست ... 61415161718 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)