Design & Developed BY Patira

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    اکبر میثاقیان
    بازیکن محبوب
    کاپیتان مالدینی
    MilanPersepolis
    تشکر ها
    58
    تشکر شده 269 در 49 پست

milan ## تاپيك ويژه مصاحبه با ستاره هاي روسونري ميلان ##

اين تاپيك رو براي قرار دادن مصاحبه هاي بازيكنان و مربيان و ستاره هاي گذشته ميلان مي گذاريم.
    حتي المقدور مصاحبه ها از منابع قابل اعتماد باشه و تاريخ اون هم اگه در دسترس هست بهتره كه ذكر كنيد
    ویرایش توسط sina acm : 02-17-2012 در ساعت 11:59

2. 3 کاربر از پست مفید capitan_maldini تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    اکبر میثاقیان
    بازیکن محبوب
    کاپیتان مالدینی
    MilanPersepolis
    تشکر ها
    58
    تشکر شده 269 در 49 پست

پیش فرض مصاحبه با پاتو ستاره برزيلي ميلان

مصاحبه با پاتو ستاره برزيلي ميلان

تاريخ مصاحبه: اواخر فصل 2008 - 2009

يكى از عمده مشكلات ميلانى ها حفظ ستارگانى چون كاكا،گتوسو،پيرلو، سيدورف و رونالدينيو است و امسال نيز نام الكساندر پاتو هم به آن اضافه شده است. مهاجم جوان برزيلى آرام آرام تبديل به ستاره اى مى شود كه براى او توپ طلا و لقب بهترين بازيكن جهان كنار گذاشته شده و حالا دغدغه اصلى سران روسونرى، حفظ اين بازيكن از پيشنهادات وسوسه انگيزى است كه از جانب تيم هاى بزرگ مطرح مى شود. رسانه هاى اسپانيايى دائماً از احتمال حضور پاتو در يك تيم بزرگ لاليگايى مى نويسند و انگليسى ها هم نگاه ويژه اى به خريد اين بازيكن دارند اما ميلانى ها نمى خواهند ستاره جوان خود را از دست بدهند، در واقع پاتو جزو معدود بازيكنان زير ۲۰ سال ميلان است و در بين طرفداران روسونرى هم محبوبيت بسيار زيادى دارد. هفته نامه ايتاليايى نوولا گفت وگويى را با ستاره ۱۹ ساله ميلان انجام داده كه گزيده اى از آن را در ذيل سمى خوانيد، اين بازيكن در شرايطى ميهمان هفته نامه ايتاليايى در مركز شهر ميلان بود كه مادرش نيز او را در اين برنامه همراهى مى كرد.
    • شما در تابستان ۲۰۰۷ به ميلان آمديد اما قوانين خاص نقل و انتقالات باعث شد در آغاز نيم فصل دوم براى ميلان به ميدان برويد. حتماً دوران سختى بود؟
    - البته همان مدت به من كمك كرد تا بيشتر با تيم و ياران جديدم هماهنگ و جذب محيط شوم، همراه تيم به شهرهاى مختلف مى رفتم و شرايط ليگ ايتاليا را از نزديك مى ديدم و آن را شخصاً حس مى كردم، سپس در ۲۰۰۸ اولين بازى هايم را براى ميلان انجام دادم و گل هم زدم و همچنان پيشرفت كردم. حالا هم هدفمان بازگشت به ليگ قهرمانان اروپاست.
    • در تابستان ۲۰۰۷ اينتر، چلسى و رئال مادريد هم شما را مى خواستند، چرا ميلان را انتخاب كرديد؟
    - مدير برنامه ها و اعضاى خانواده ام در اين قضيه سهم زيادى داشتند. اين كه ميلان، برزيلى هاى زيادى دارد، نكته اى مهم در اين ارتباط و يك عامل تشويقى براى پيوستن من به اين تيم بود. وقتى موضوع را به اطلاع والدينم رساندند، آنها از قضيه استقبال و برايم آرزوى موفقيت كردند.
    • در ۱۷سالگى اولين بازى هاى مهمتان را براى اينترناسيونال پورتو الگره در ليگ فوتبال برزيل انجام داديد. حتماً حس مى كرديد كه رؤياى بزرگى براى شما تعبير شده است؟
    - بله. در همان اولين مسابقه برنده شديم و من نقش مهمى را در آن ديدار ايفا كردم. هم يك گل زدم و هم پاس گل دادم. به همين علت آن ديدار هرگز از يادم نمى رود.
    • چند هفته پس از آن با گلزنى در جام باشگاه هاى جهان در مقابل الاهلى مصر در ژاپن با ۱۷ سال و ۱۰۲ روز سن به جوان ترين گلزن در يك مسابقه رسمى بزرگسالان مورد تأييد فيفا بدل شديد و از پله افسانه اى هم فراتر رفتيد. چه احساسى داشتيد؟
    - طبيعى بود كه بسيار خوشحال باشم زيرا مى شنيدم كه همه جا از من تعريف مى كنند. از نظر آنها گلزنى هاى من در آن سن كم، اسباب غرور بود. با اين حال شهرت ها و تعريف هايى از اين دست كفايت نمى كند و بايد در كارتان استمرار هم داشته باشيد. خوش اقبالى من در اين بود كه در تيم خوبى مثل اينترناسيونال عضويت داشتم و يارانم از من حمايت مى كردند.
    • خودتان را بيشتر يك بازيكن تيمى يا فوتباليست انفرادى مى دانيد؟
    - گلزنى، كارى است كه بيش از هر چيزى دوست دارم و هميشه در اين مورد به خودم تلقين مى كنم. در عين حال اگر از عهده اين كار برنيايم، تغذيه يارانم و دادن پاس هاى لازم به آنها اهميت زيادى مى يابد. فوتبال، ورزشى تيمى است و اگر با يكديگر همكارى نكنيم، به جايى نخواهيم رسيد. يكى از برزيلى هاى ميلان كه كنارش بازى كرديد رونالدو بود. شما هميشه از تحسين كنندگان او بوده ايد. بازى در كنار او از مسائلى است كه تا آخر عمر به خاطر خواهم سپرد. وقتى كودك و نوجوان بودم، در زمين هاى فوتبال وانمود مى كردم كه رونالدو هستم و به يارانم نيز اين را مى گفتم. آرزويم اين است كه همچون وى شوم.

• برزيل در مرحله انتخابى جام جهانى ۲۰۱۰ در منطقه آمريكاى جنوبى فراز و نشيب داشته است. فكر مى كنيد به جام جهانى صعود كنيد؟
    - ما در رده دوم جدول گروه قرار داريم و بيش از يك باخت هم نداشته ايم. در نتيجه در شرايطى خوب براى راهيابى به مرحله نهايى قرار داريم. با اين حال در مسابقه هاى خانگى خوب نبوده و امتيازات زيادى را در آنجا از دست داده ايم. حريفان با تمام توان در آنجا به ميدان مى آيند و ۱۱ نفره دفاع مى كنند. در چنين اوضاعى چاره اى جز افزودن بر تلاشمان و جلب رضايت هواداران خود از طريق فتح اين ديدارها نداريم. با پيروزى ۳ بر صفر در مقابل پرو اختلافمان با تيم صدرنشين يعنى پاراگوئه به ۳ امتياز رسيده است .
    • به نظر شما علت عدم موفقيت تيم هاى ايتاليايى در رقابت هاى اروپايى چيست ؟
    - شايد دليلش اين باشد كه اغلب تيم هاى ايتاليايى در اين سال از بابت آسيب ديدگى بازيكنان اصلى خود لطمه زيادى ديده اند و اين موضوع در عملكرد آنها تأثير منفى گذاشته است. براى ياد آورى ما در بازى برگشت در مقابل
    وردر برمن ۶ بازيكن اصلى را به دليل آسيب ديدگى در اختيار نداشتيم و با ۲ مساوى از گردونه رقابت ها كنار رفتيم.
    • با شهرت روزافزون خود چه مى كنيد؟
    - تا ۷ ، ۸ سال پيش خودم به دنبال امضاء گرفتن از چهره هاى سرشناس بودم و حالا ديگران مى خواهند چنين چيزى را از من بگيرند. من به خصوص به كودكان بسيار علاقه دارم و امكان ندارد وقتى از من مى خواهند عكس يادگارى با آنها بگيرم، نه بگويم.
    • بهترين مهاجم ايتاليا چه كسى است؟
    - از نظر من پيپو اينزاگى. او به طرزى باور نكردنى سريع و در محوطه جريمه فوق العاده خطرناك است و تقريباً از همه شانس ها استفاده مى كند. براى من اينزاگى يك الگو است و او را به خاطر انگيزه هايش مى ستايم. از او درس هاى زيادى آموخته ام.
    • نمى ترسيد كه روزى گرفتار آسيب ديدگى شديد شويد و شرايطى مثل كاكا را تجربه كنيد؟
    - مصدوميت جزئى از خطرات فوتبال است. فكر كردن به اين كه احتمال دارد چنين اتفاقى بيفتد، توانايى هايمان را پايين مى آورد و در ميدان، كارمان را محدود مى كند. من نياز دارم تا قدرت بدنى ام را افزايش دهم اما به هر حال از آسيب ديدگى نمى توان فرار كرد براى مثال چه كسى فكرش را مى كرد گتوسو به خاطر مصدوميت مجبور شود ماه ها از ميادين دور شود!
    • سر باز زدن از تمديد قرارداد به اين نشانه نيست كه قصد ترك ميلان را داريد!
    - نه هرگز! من هيچ مشكلى براى تمديد قراردادم ندارم و هر زمان كه مسئولان باشگاه بخواهند مى توانيم در اين رابطه مذاكره كنيم. قرارداد فعلى من تا پايان ژوئن ۲۰۱۲ اعتبار دارد و فكر مى كنم كمى زود باشد كه در اين مورد بخواهيم صحبت كنيم. از زندگى در ميلان خيلى راضى هستم.
    • اهدف شخصى تان چيست؟
    - دلم مى خواهد با ميلان به هر جام و افتخار ممكن برسم و با تيم ملى برزيل به دور پايانى جام جهانى ۲۰۱۰ راه يابم. هدف همه ما فتح اين جام در آفريقاى جنوبى است. در آخر دوست دارم روزى توپ طلا را در دستانم بگيرم، تمام سعى ام را مى كنم به اين عنوان با ارزش دست يابم.

4. 3 کاربر از پست مفید capitan_maldini تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گاس هدینگ
    بازیکن محبوب
    دیگو آرماندو مارادونا
    تشکر ها
    47
    تشکر شده 55 در 21 پست

پیش فرض کاپلو عملکرد دیوید بکام را ستود

فابیو کاپلو سرمربی ایتالیایی تیم ملی انگلیس عملکرد دیوید بکام را ستود.
    بازیکن 35 ساله لس آنجلس گالکسی شب گذشته و در جریان برتری 3-0 انگلیس مقابل بلاروس در دقیقه 58 به میدان آمد و فوق‏العاده کار کرد.
    کاپلو در این خصوص به خبرنگاران گفت: زمانی که بکام بازی می‏کند چه 20 دقیقه، چه یک نیمه و چه یک ساعت، همیشه عالی کار می‏کند.
    وی افزود: بعضی بازیکنان زمانی که به عنوان باز تعویضی به میدان می‎آیند مشکلاتی دارند اما بکام همیشه خوب بازی می‏کند.

6. 2 کاربر از پست مفید blustar تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گاس هدینگ
    بازیکن محبوب
    دیگو آرماندو مارادونا
    تشکر ها
    47
    تشکر شده 55 در 21 پست

پیش فرض ابراز رضايت از انتقال به ميلان شوچنكو: شايد مسافر منچستر يا بارسلونا مي‌شدم

به گزارش سايت فوتبال جهان، آندري شوچنكو اظهار داشت: برايم زماني كه در اوج آمادگي و جواني بودم، امكان حضور در تيم هاي مطرح اروپا به غير از ميلان نيز وجود داشت.
    وي كه در اواخر تابستان سال جاري پس از چندين فصل حضور در تيم هاي ميلان ايتاليا و چلسي انگليس با ديناموكيف، تيم اوليه خود قرارداد بست، افزود: آن زمان مي توانستم به انگليس بروم و شاگرد سرآلكس فرگوسن شوم يا اينكه در بارسلونا محبوب هواداران شوم. با اين حال، ميلان را برگزيدم.
    او ادامه داد: البته بابت چنين انتخابي پشيمان نيستم چون نزد روسونري ها به هرچه مي خواستم، رسيدم.
    اين مهاجم 32 ساله كه در سال 2004 عنوان مرد سال اروپا را كسب كرد و در تيم كشورش سابقه 88 بازي را دارد، دو ماه قبل با فسخ قراردادش با چلسي،‌ به كيف بازگشت و قراردادي دو ساله بست. او كه از سال 1994 تا 1999 در ديناموكيف 117 بازي كرد، ‌موفق به زدن 60 گل براي اين تيم شد.

8. کاربر روبرو از پست مفید blustar تشکر کرده است .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)