Design & Developed BY Patira

صفحه 141 از 141 نخستنخست ... 4191131139140141
نمایش نتایج: از شماره 1,401 تا 1,407 , از مجموع 1407
    مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

real نقل و انتقالات و مهمترین خبرها از باشگاه رئال مادرید در فصل 2011-2012

به نام خدا

در این تاپیک اخرین اخبار از باشگاه رئال مادرید در فصل

2011-2012

HALA MADRID

ویرایش توسط AL1reZA : 05-31-2012 در ساعت 05:01

2. 8 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبك هجومي
    مربی مورد علاقه
    مورينيو
    بازیکن محبوب
    T.T.Henry +Cristiano Ronaldo+shevchenco
    اسم واقعی شما
    عليرضا @A@L@i@

PortugalRealMadridMilan

Bergkamp

تشکر ها
    2,298
    تشکر شده 3,633 در 885 پست

اسپورت نوشت: احتمال بخشش محروميت مورينيو در سوپر كاپ

خوزه مورینیو در سوپرکاپ اسپانیا مقابل بارسلونا با وجود دو جلسه محرومیتی که از قبل اعلام نشده بود ، می تواند روی نیمکت بنشیند . بازیکن پرتغالی به خاطر عفو عمومی آنخل ماریا ویار ، با بخشش واجه می شود .
    هر موقع که ویار دوره های چهار ساله اش را شروع می کند ، تمام محرومیت های کوچکی که در سال اخیر مدیریتش رخ داده را می بخشد . حالا اسپورت گزارش داده که هم مورینیو و ویلانوا در نیوکمپ می توانند روی نیمکت های تیمشان بنشینند .

مورینیو به خاطر انگشت کردن توی چشم سرمربی فعلی بارسلونا در سال گذشته ، با محرومیت مواجه شده بود . رئال در ماه آگوست سعی می کند پس از سال 2008 ، برای اولین بار به سوپرکاپ برسد .

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

مسافر خسته من بار سفر رو بسته بود
    تو خلوت آیینه ها به انتظار نشسته بود
    میخواست که از اینجا بره اما نمیدونست کجا
    دلش پر از گلایه بود ولی نمیدونست چرا

(
    شادمهر عقیلی)

4. 9 کاربر از پست مفید FC@ALI تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبك هجومي
    مربی مورد علاقه
    مورينيو
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    عليرضا @A@L@i@

PortugalRealMadridMilan

Bergkamp

تشکر ها
    2,298

تيتر روزنامه هاي آس "ماركا و اسپورت

Marca

لوکاس ، تا بعد
    رئال مادرید فعلا عجله ای برای خریدنش از سائوپائولو ندارد

as

کاکا در جستجوی مقصد در برزیل
    با یکی از مدیران سائوپائولو در کشورش دیدار کرد
    این باشگاه مشکلی برای پرداخت دستمزدش ندارد
    خودش بدش نمی آید که برای حضور در جام جهانی 2014 به کشورش برگردد
    ُ
    Sport

این خشونت بی جواب می ماند
    ویار تصمیم گرفت که در آغاز دوره هفتم مدیریتش ، تصمیم به عفو عمومی گرفت
    دو جلسه محرومیت مورینیو و یک جلسه ویلانوا ، خطاهای کوچک بودند و تا کنون بخشیده شدند
    سوپرکاپ دوم و نهم شهریور ، اولین تقابل این دو روی نیمکت هاست

(
    شادمهر عقیلی)

6. 6 کاربر از پست مفید FC@ALI تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063
    تشکر شده 2,462 در 769 پست

رونمايي از لباس هاي فصل بعد رئال

اين لباس ها طرحي شبيه لباس هاي قبلي رئال دارد؛ ضمن اينکه لوگوي سالگرد 110 سالگي باشگاه روي آستين سمت چپ ديده مي شود.

باشگاه رئال مادريد از لباس هاي فصل آينده اش رونمايي کرد.

اين لباس ها طرحي شبيه لباس هاي قبلي رئال دارد؛ ضمن اينکه لوگوي سالگرد 110 سالگي باشگاه روي آستين سمت چپ ديده مي شود.

در نوارهايي که روي پيراهن هاي خانگي تيم ديده مي شود، از رنگ آبي ملواني استفاده شده و خط هاي عمودي روي پيراهن، زمينه جذابي به آن داده است.

در پيراهن هاي دوم تيم نيز رنگ تيره آبي ملواني به عنوان رنگ اصلي استفاده شده و از نوارهاي زرد رنگ روي سرشانه ها براي آن استفاده شده است.

این روزها می گذرند...... ولی من از این روزها نمی گذرم

8. 5 کاربر از پست مفید ALEX-ss تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبك هجومي
    مربی مورد علاقه
    مورينيو
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    عليرضا @A@L@i@

PortugalRealMadridMilan

Bergkamp

تشکر ها
    2,298

نوري شاهين: امسال، سال من است

اين درحالي است که بعد از نمايش نااميد کننده شاهين در فصل اول حضورش دررئال، شايعات متعددي در مورد جدايي او به گوش مي رسدولي خود او به درخشش با رئال ايمان دارد .

نوري شاهين ستاره باشگاه رئال مادريد در صحبتهايي اعلام کرده که مطمئن است که به زودي توانايي هايش را در رئال اثبات خواهد کرد

اين ستاره ترکيه اي که تابستان گذشته به رئال مادريد پيوست، در طول فصلي که گذشت با مصدوميتهاي متعددي دست و پنجه نرم مي کردو در اولين فصل حضورش در اين تيم تنها 10 بازي براي رئال انجام داد. ناکامي او در رئال باعث شده تا شايعات متعددي درمورد احتمال جدايي او از اين تيم مطرح شود ولي ستارهس ابق بوروسيا دورتموند در صحبتهايي اعلام کرده که فوتبالش را با پيراهن رئال ثابت خواهد کرد.

شاهين در صحبتهايي به اسکاي سپورتس ايتاليا گفت:« متاسفانه فصل خوبي براي من نبود. آن هم به خاطر مصدوميتهايي بود که با آنها دست و پنجه نرم کردم.ولي موفقيت با رئال اصلا کار آساني نيست. به ويژه در سال اول حضورت در اين تيم. من مطمئنم که سال آينده، سال من خواهد بود.مشکلات فيزيکي مانع از موفقيت من شد و اين در چندين ماه براي من رخ داد؛ حتي در اردوي پيش فصل تيم هم مصدوم بودم.البته الان حالم خوب است و هيچ مشکلي ندارم.»

شاهين ادامه داد:« اميدوارم که جامهاي فراواني را با رئال فتح کنم.رئال تيم بزرگي است. زندگي موقعيتهاي خوبي را براي من ايجاد کرده ولي روياي من قهرماني با رئال در ليگ قهرمانان اروپاست.اگر اين اتفاق بيفتد، من خوشبخت ترين مرد در دنيا خواهم بود.»

شاهين درمورد ژوزه مورينيو گفت:« او مربي واقعا متوقعي است و بيشترين توقعات را از تک تک شاگردانش دارد و ما اين را کاملا درک مي کنيم. از سوي ديگر او هيچ مشکلي در تمجيد از شاگردانش ندارد و هرزماني که بازيکني بتواند توقعات مورينيو را برآورده کند، او از آن بازيکن تمجيد خواهد کرد.»

(
    شادمهر عقیلی)

10. 5 کاربر از پست مفید FC@ALI تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبك هجومي
    مربی مورد علاقه
    مورينيو
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    عليرضا @A@L@i@

PortugalRealMadridMilan

Bergkamp

تشکر ها
    2,298

ديدار کاکا با مدير اجرايي باشگاه سائوپائولو

ستاره برزيلي اخيرا در سانتياگو برنابئو نمي درخشد و در فکر بازگشت به فوتبال برزيل است.

طبق گزارشهاي منتشره، کاکا، مهاجم برزيلي باشگاه رئال مادريد ، با مارکو اورليئ کانيا، مدير اجرايي باشگاه سائوپائولو ديدار کرده تا شرايط احتمال بازگشتش به فوتبال برزيل را مورد بررسي قرار دهد. اين ستاره 30 ساله از زمان پيوستن به رئال در سال 2009 با مصدوميتهاي متعددي مواجه شده و در طول فصلي که گذشت هم فاصله زيادي با روزهاي اوجش داشت و اکنون انتظار مي رود که در بازار نقل و انتقالات تابستاني از رئال جدا شود و پاري سن ژرمن هم يکي از مشتريان اوست.

با اين وجود، اين روزها بيشتر صحبتها برروي احتمال انتقال او به سائوپائولو متمرکز است و طبق گزارش منتشره در روزنامه آ.اس کاکا، در روز 5شنبه هفته گذشته در سائوپائولو با کانيا ،شام خورده

گزارشهاي منتشره حکايت از آن دارند که سران اين باشگاه برزيلي به لطف اسپانسرهاي مالي خود قادر به پرداخت دستمزد بالاي کاکا هستند. تنها مانع پيش رو، پرداخت مبلغي هنگفت براي خريد کاکاست. چرا که سران پاري سن ژرمن آماده اند تا مبلغ 25 ميليون يورو را براي جذب او هزينه کنند ولي مسئولان اين باشگاه برزيلي قادر به پرداخت چنين پولي نيستند.

از سوي ديگر کاکا اخيرا اعلام کرده که مي خواهد در سانتياگو برنابئو بماند و توانايي هايش را در رئال به اثبات برساند ولي بازگشت به خانه وتلاش براي راهيابي به ترکيب تيم ملي برزيل براي رقابتهاي جام جهاني 2014 نيز ايده ديگري است که کاکا به آن نيز فکر مي کند.

(
    شادمهر عقیلی)

12. 6 کاربر از پست مفید FC@ALI تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبك هجومي
    مربی مورد علاقه
    مورينيو
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    عليرضا @A@L@i@

PortugalRealMadridMilan

Bergkamp

تشکر ها
    2,298

رونمايي از لباس فصل بعد رئال

بالاخره پس از اینکه چند بار آدیداس عکسهایی از لباس فصل بعد را لو داده بود حالا این لباس به شکل رسمی رو نمایی شد.

طبق اعلام باشگاه لباس فصل بعد رئال فروش خود را در فروشگاه های آدیداس و سایت رسمی باشگاه آغاز کرده اند. طرح لباس جدید رئال ترکیبی از آینده ی امیدوار کننده ی باشگاه و سنت و قدمت باشگاه است. بر روی آستین سمت چپ هم آرم 110 سالگی رئال درج شده. این آرم منحصر به فرد آدیداس است برای سایر لباس های ورزشی و تمرینی خود که بیش از 100 سال قدمت دارند مورد استفاده قرار میگیرد.

طرح جدید در لباس استفاده از نوار آبی و فیروزه ای در لباس است که برای به وجود آمدن تضاد از آن استفاده شده. همچنین از جمله ی طرح های قدیمی(سنتی) استفاده شده در لباس خط نازک ، بی انتها و تونل مانند لب آستین است که برای ایجاد تضاد با خطوط عمودی روی آستین ایجاد شده. همچنین یقه ی V مانند لباس ، یاد آور سنت باشگاه است. لباس دوم هم از همین طرح بهره میگیرد اما با رنگ سرمه ای پررنگ و خطوط زرد رنگ بر روی آن.

این پیراهن از فن آوری Climacool استفاده میکند که به ورزشکار اجازه میدهد درجه ی حرارت بدن و تعرق خود را به لطف پارچه ی آن کنترل کند.

(
    شادمهر عقیلی)

14. 7 کاربر از پست مفید FC@ALI تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

رونالدو:فصل آینده می توانیم هر 6جام را فتح کنیم؛زمان کافی برای آماده سازی با تیم ملی پرتغال داریم

ستاره پرتغالی امیدوار است تا در فصل آینده تمام جامها را با رئال کسب کند

Cristiano Ronaldo (Getty)

سایت گل- دو مربی، بیش از هرسایر مربیان دیگر، کارنامه ورزشی کریستیانو رونالدو را رقم زدند. خود او معتقد است که هیچ دورانی مثل دوران حضور زیر نظر سرالکس فرگوسن، مربی کنونی یونایتد نبوده و به علاوه از ژوزه مورینیو مربی کنونی رئال هم تمجید کرده.
    رونالدو در گفتگویی با کاسترول در این باره گفته:« از نظر من فرگوسن و مورینیو بهترین مربیان دنیا هستند. سرالکس فرگوسن را مثل پدر دومم می دانم. من وقتی تنها 18 سالم بود به یونایتد رفتم و در آنجا درسهای زیادی آموختم. ادامه کارنامه ورزشی ام زیر نظر مورینیو هم فوق العاده است و هیچ چیزی مثل این نیست. مورینیو به من درسهای زیبایی را آموخت و به من کمک کرد تا پیشرفت کنم و همچنان در حال یادگیری هستم. درابتدا الکس فرگوسن و بعد هم مورینیو، اتفاقی فوق العاده است.»

این ستاره پرتغالی که در اردوی تیم ملی کشورش خود را برای حضور در رقابتهای یورو2012 آماده می کند، مروری به آینده رئال در فصل آتی دارد:« ما تیم فوق العاده ای داریم. همین پایه و اساس را حفظ می کنیم و بازیکنان جدیدی به جمع ما اضافه خواهند شد. ما تمام امکانات لازم برای شروع فصلی فوق العاده را داریم و برای رسیدن به اوج پیش خواهیم رفت.»
    رونالدو به دنبال آن است تا در فصل آینده هر 6 جام ممکن را با رئال فتح کند:« این امکان وجود دارد تا در سال آینده هر شش جام ممکن را کسب کنیم.»
    رقابتهای یورو2012 درحالی از راه می رسد که رونالدو تقریبا در تمامی دقایق فصل گذشته برای رئال به میدان رفته بود. البته این موضوع این ستاره پرتغالی را نگران نمی کند:« مطمئنم که دراوج به این رقابتها خواهم رفت. خیلی خوب است که هم تیمی هایم در تیم ملی را ببینم.همه ما بایک زبان صحبت می کنیم و این واقعا لذت بخش است. چون یورو، تورنمنت فوق العاده ای است و همه ما با انگیزه های فراوانی به این رقابتها می رویم.من انگیزه های زیادی دارم تا تورنمنت خوبی را پشت سربگذارم و دراوج باشم.»
    این درحالی است که تیم ملی پرتغال در کنار آلمان ،دانمارک و هلند در گروه مرگ قرار گرفته است. رونالدودراین باره گفت:« ما روزهای کمی برای آماده سازی برای رقابتها یوروداریم ولی این مربیان هستند که دقیقا می دانند که باید چه کاری بکنند. زمانی که دوره به این کوتاهی برای پایه گذاری یک تیم زمان داری، کار خیلی سخت است ولی ما 20 روز برای اولین بازی مان مقابل آلمان زمان داشتیم. این زمانی کافی برای آماده سازی تیم از نظر تاکتیکی و استراتژی بود. زمانی که قرار نیست بازی کنم، درکنار خانواده ام و دوستانم ریلکس می کنم.چون همیشه برروی تمرینات و بازیها تمرکز می کنیم و فشار زیادی روی ماست. باید این فشار را بپذیریم و ازهمین بابت واقعا راحت هستم.»

HALA MADRID

16. 6 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

صفحه 141 از 141 نخستنخست ... 4191131139140141

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)