Design & Developed BY Patira

صفحه 37 از 141 نخستنخست ... 2735363738394787137 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 1407
    مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

real نقل و انتقالات و مهمترین خبرها از باشگاه رئال مادرید در فصل 2011-2012

به نام خدا

در این تاپیک اخرین اخبار از باشگاه رئال مادرید در فصل

2011-2012

HALA MADRID

ویرایش توسط AL1reZA : 05-31-2012 در ساعت 05:01

2. 8 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

آربلوا: باید بسیار مراقب مالاگا باشیم

مدافع سابق لیورپول می‌خواهد رئال مادرید مقابل رود فان‌نیستلروی و هم‌بازی‌هایش حداکثر امتیازات را بگیرد.

PROSHOTS

سایت گل – آلوارو آربلوا، مدافع رئال مادرید بر این باور است که تیمش می‌تواند مالاگا را روز شنبه در لالیگا ببرد.
    مردان ژوزه مورینیو پس از پیروزی چهار بر صفر مقابل المپیک لیون در شرایط خوبی هستند.
    مادرید پنج بازی گذشته خود در تمامی رقابت‌ها را برده است. آنها در لا روزالدا باید به مصاف تیمی بروند که چهره‌های آشنایی دارد، مانند رود فان‌نیستلروی، ژولیو باپتیستا و مانوئل پیگرینی.
    آربلوا انتظار ندارد که تیم میزبان به آسانی تسلیم شود: «مالاگا بسیار عالی تقویت شده و بازیکنان بزرگی دارد، به ویژه در خط میانی و در حمله. بازی پیچیده‌ای داریم.
    آنها بازیکنان باکیفیت فراوانی دارند که می‌توانند هر زمان تفاوت را رقم بزنند. ما باید بسیار مراقب آنها باشیم.»
    مادرید می‌خواهد همچنان پا به پای بارسلونا پیش برود و آربلوا می‌گوید: «به بازیکنان خود اطمینان دارم. کریم پس از بازگشت از مصدومیت عالی بوده و همچنین رونالدو، کاکا و اوزیل را داریم.
    می‌خواهیم پیروز شویم، چون می‌دانیم این سه امتیاز چقدر مهم خواهد بود.»
    بازی در روزالدا در ساعت 20:00 به وقت اروپای مرکزی (21:30 به وقت تهران) برگزار می‌شود. رئال مادرید یک امتیاز کمتر از بارسلونا دارد.
    goal.com

HALA MADRID

4. 4 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

زیدان: بنزما در رقابت با ایگواین، واکنشی مناسبی نشان داد

بعد از مصدومیت بنزما، ایگواین نمایش های بسیار درخشانی داشت و همین مسئله، شرایط برای بازگشت بنزما به ترکیب اصلی رئال به عنوان تک مهاجم را بسیار دشوار کرد

(DNC Media)

سایت گل- زین الدین زیدان، مدیر ورزشی رئال مادرید، کریم بنزما را به دلیل اینکه در رقابت با گونسالو ایگواین، واکنش مناسبی از خود نشان داد، ستایش کرد.
    بعد از مصدومیت بنزما، ایگواین در دیدارهای رئال مادرید و تیم ملی آرژانتین نمایش های بسیار درخشانی داشت و همین مسئله، شرایط برای بازگشت بنزما به ترکیب اصلی رئال به عنوان تک مهاجم را بسیار دشوار کرد.
    با این وجود، این مهاجم فرانسوی در دیدار سه شنبه شب رئال مقابل لیون در لیگ قهرمانان اروپا در ترکیب اصلی تیمش قرار گرفت و علاوه بر ارائه نمایشی دلنشین، یکی از گل های تیمش را نیز به ثمر رساند.
    زیدان در گفتگو با شبکه آر تی ال گفت:" او می داند که یک فشار مضاعف روی اوست زیرا ما یک مهاجم دیگر هم داریم که به خوبی راه و رسم گلزنی را می داند.
    با این وجود، بنزما خیلی خوب واکنش نشان داد. او کیفیت بالایی دارد و واقعا رشد کرده است. نمایش های خوب او نتیجه سختکوشی است و اتفاقی نیست."
    این مهاجم 23 ساله در رقابت های این فصل لالیگا در 5 بازی، 3بار موفق به گلزنی شد.
    goal.com

HALA MADRID

6. 4 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

اینیستا: کریس رونالدو یکی ازبهترین بازیکنان دنیاست

از نظر این ستاره اسپانیایی ، رونالدو یکی از بهترین بازیکنان حاضر در دنیای فوتبال است

Getty

سایت گل- آندرس اینیستا بازی ساز باتجربه باشگاه بارسلونا در صحبتهایی به تمجید از کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی رئال پرداخته و او را یکی از بهترین بازیکنان دنیای فوتبال نامیده
    رونالدو که عنوان برترین بازیکن فیفا در سال 2008 را یدک می کشد ، این روزها از سوی هواداران تیمهای حریف رئال مادرید مورد اهانت قرار می گیرد. البته خود رونالدو معتقد است که این رفتارها عادی است؛ چرا که خیلی ها به موفقیت او حسادت می کنند.
    اینیستا در واکنش به رفتاری که هواداران تیمهای مختلف نسبت به رونالدو دارند گفت:« هیچ چیزی نمی توان درمورد فکر و گفته های هواداران مطرح کرد ولی کریس ازنظر من بازیکن بزرگی است و یکی از بهترین بازیکنان دنیاست.»
    اینیستای 27 ساله در ادامه صحبتهایش درمورد احتمال اهدای جایزه بهترین بازیکن دنیا به او که مسی را از رسیدن به این عنوان بازخواهد داشت، به آ.اس گفت:« درحال حاضر هیچ شکی نیست که مسی ستاره شماره یک فوتبال دنیاست. این مسائل مرا نگران نمی کند. من فقط نگران سطح بازی کردنم در بارسا و حفظ این سطح خوب هستم تا بتوانیم به قهرمانی هایمان ادامه دهیم. من برای کسب عنوان بهترین بازیکن دنیا بازی نمی کنم و برایم مهم هم نیست که آیا بهترین هستم یا نه. من به خاطر عشق و علاقه ام فوتبال بازی می کنم؛ چون در بهترین تیم دنیا هستم و چون کسب عنوان قهرمانی و خوشحال شدن هواداران از قهرمانی ما ، مرا بسیار خوشحال می کند. من برای اثبات توانایی هایم فوتبال بازی نمی کنم.»
    goal.com

HALA MADRID

8. 3 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

دیماریا:امسال می خواهم 2یا3باربه سیبیل بروم.
    مرجع خبري رئال مادريد : آنخل دی ماریا ، بازیکن سختکوش و سر به زیر رئال مادردی ، پاسخگوی خبرنگار رئال مادرید تی وی در برنامه ی "دی ماریای واقعی " بود .

بخش انگلیسی
    امیدهای آنخل دی ماریای جوان چه بودند ؟ به عنوان کودکی در لا سرامیکا ، محلیه ای در آرژانتین ؟
    همیشه برایم زیبا بوده است تا به محله قدیمی ام برگردم و دوستان و همسایگانی که تمام زندگیم با آنها آشنا بوده ام را ببینم . برای من فوق العادهو برای آنها زیباست تا ببینند که اکنون در کجا هستم .

برای ما کمی در مورد محله اتان بگو . هر بار که صحبت می کنیم ، همیشه در مورد محله قدیمی تان صحبت می کنی . چه شکلی است ؟
    خب ، همیشه مشکل است که این قدر از خانه ات دور باشی . محله ای که در آن بزرگ شدم و از نظر شخصیتی و بازیگری شکل گرفتم ، جایی است که در کوچه هایش با دوستانم فوتبال بازی می کردم . همان کسانی که اکنون هم با آنها دوست هستم . آنها رفقای نزدیک من هستند و همیشه با من بوده اند و هنوز هم هستند . دوست دارم از این فرصت استفاده کنم و پیامم را برای دوستم خره که پدر بزرگش دیشب فوت شد بفرستم . دوست دارم به او و پدرش تسلیت بگویم .

مطمئنا صحبت کردن در موردش ناراحت کننده است ، درست است ؟
    بله

چون که آنها حقیقتا مثل خانواده خودت بودند ...
    بله ، درست است .

و برای تو ، زندگی کردن چه مفهومی داشت ؟ کسب در آمد لازم به طور مثال برای خوردن ؟
    داشتن پول کافی برای خوراک و خرید چیزهای ضروری . والدینم هر دو کار می کردند تا بتوانند که پول لازم برای خرید کفش های فوتبال من را تامین کنند . این چیزی است که در من نهادینه شده است و یکی از درسهایی است که از بچگی به یادم مانده است .

در مورد پدرت ، میگل صحبت کنیم که در یک معدن زغال سنگ کار می کرد و حدس می زنم که باید سخت کار می کرد تا از تو و خانواده اش حمایت کند . کمی از پدرت بگو .
    پدرم کسی است که اگر اشتباه کنم به من می گوید و همین طور تحسینم می کند . او در آستانه تبدیل شدن به یک فوتبالیست حرفه ای بود اما زمانی که در محله شان بازی می کرد دچار مصدومیت زانو شد . آن هم زمانی که در ریور پلاته بود .

پدرت در ریور پلاته بازی می کرد ؟ در چه سطحی ؟
    پدرم در تیم رزرو های ریور پلاته بود که خیلی نزدیک به تبدیل شدن به یک بازیکن دسه اولی بود . او با تیم اصلی تمرین کرده بود و مربی کاملا از کارش به عنوان یک بازیکن راضی بود ، کمی شبیه من بود ، تکنیکی و سریع . البته راست پا بود . و خب ، یک روز به روساریو برای دیدن خانواده برگشته بود که داشت با دوستانش بازی می کرد و از ناحیه زانو مصدوم شد . در آن روزها ، مصدومیت های زانو نیاز به عمل جراحی داشتند ، عمل های لیزری یا چنین چیزی وجود نداشته اند . بدین ترتیب باید فوتبال حرفه ای را ترک می کرد . اما هنوز در سن 52 سالگی هم با دیگر پیشکسوتان بازی می کند . اما باید بعد از چند بازی استراحت کند چرا که مصدومیت زانویش اذیتش می کند ... او کسی است که به من کمک زیادی کرد . شخصی است که به من همه چیز داد و وقتی با او کار می کردم چیزهایی به من یاد داد . به او خیلی مدیونم .

به یاد ماندنی ترین خاطره ات چیست ، لحظه ای با دوستانت که فراموش نمی کنی ، وقتی که هر هفت تایتان با هم بودید ؟
    خب ، انتخاب فقط یک لحظه مشکل است چرا که تقریبا همیشه با هم بودیم . هر روز ، صبح ، ظهر و شب فوتبال بازی می کردیم . دوان دوان از مدرسه بر می گشتیم ، وسایلمان را در خانه می گذاشتیم ، سپس به کوچه می رفتیم تا فوتبال بازی کنیم . اما شاید خاطره محبوبم مربوط به اولین باری باشد که پس از رفتنم به پرتغال از لیسبون برگشتم . پس از شش ماه دور بودن ، برای کریسمس پرگشتم . آن شش ماه اول برایم خیلی سخت بودند ، اما وقتی به خانه برگشتم ، همه آنها در آن جا بودند ، هر شش تایشان در خانه والدینم منتظرم بودند . آن چهار روز که به آرژانتین برگشته بودم - در آن چهار روز اصلا نخوابیدیم - ما هم بیرون می رفتیم ، به جزیره ، فوتبال بازی می کردیم ، کمی نوشیدنی می نوشیدیم و کریسمس را با هم بودیم . یکی از بهترین خاطراتم پس از شش ماه دوری همین بود . شش دوست نزدیکم در آن جا منتظر من بودند تا مرا در بغل بگیرند و خوشامدگویی گرمی در بازگشت به خانه داشته بانشد .

درک می کنی که برنابئو چقدر شیفته توست ؟ به خاطر سختکوشی پایان ناپذیرت درون زمین ، به خاطر این که روح و قلبت را در هر بازی گرو می گذاری .. در طول تاریخ ، جمعیت برنابئو همیشه بهای زیادی به آن بازیکنانی داده است که تلاش بی دریغی برای پیراهن رئال مادرید انجام می دهند ، بازیکنانی که خیلی پر تحرک و متعصب هستند . می دانی هواداران چقدر دوستت دارند ؟
    بله ، همین طور است . یکی از بچه ها به من گفت ه وقتی از زمین خارج می شدم ، هواداران متوقف شدند و نام من را فریاد زدند . این برایم واقعا تکان دهنده بود چرا که این تقدیری از تلاشی بود که انجام داده بودم ، حتی وقتی که شرایط در طول بازی برایم روبراه نبود ، این که بدانی آنها پشت تو هستند ، یک پاداش واقعی است . این چیزها واقعا انگیزه بخش است و من همیشه همه تلاشم را درون زمین انجام می دهم چرا که مردم تلاش زیادی انجام داده اند تا پول لازم برای خرید بلیط و ورود به استادیوم را کسب کنند یا بلیط های فصلشان را تمدید کنند . هواداران برای این چیزها خیلی کار کرده اند ، پس وقتی به استادیوم می آیند ، می خواهند تیمی را ببینند که سخت می جنگند . به همین علت است که همیشه بیشترین تلاشم را انجام می دهم . تا بدانند که رئال مادرید بیشترین تلاشش را انجام می دهد .

این حرفهایت خیلی برایم جالب بود . اما درست است ، افراد زیادی هستند که سخت تلاش می کنند تا به استادیوم بیایند و انتظار بهترین فرم را از تیمشان دارند . تیم را در این فصل چطور می بینی ؟ با این خریدهای جدید ، خوش بین هستی ؟ تیم به نظرت چطور است ؟
    خیلی بهتر از پارسال است . پارسال هم خوب بودیم ، خیلی خوب . اما امسال از نظر تیمی بهتر شده ایم چرا که یک سال با هم بوده ایم . خریدهای جدید خیلی خوب و سریع هماهنگ شده اند . به طور مثال فابیو خیلی خوب کار کرد و بقیه هم همین طور . تیم خیلی منسجم است و این را درون زمین هم نشان می دهیم که متحد تر هستیم . مهم نیست که یک نفر گل بزند یا ک دیگری . این چیزی کاست که همه ما می دانیم و می توانیم در این فصل به هر چیزی برسیم و تمام تلاش خود را برای آن انجام خواهیم داد . اگر یک بازیکن خوب باشد ، دیگری او را تشویق می کند .

خوزه مورینیو ، لیدر این راه است . بهترین مربی ایست که داشته ای ؟
    او چیزهای زیادی به من یاد داده است . او مرا در تیم می خواست و به خاطرش از او ممنونم . به همین خاطر است که همه تلاشم را درون زمین انجام می دهم . می خواهم بفهمد که خریدنم ارزشش را داشته است .

می توانی ببینی که تیم در این فصل دوباره به سیبلس می رسد ؟ هنوز خیلی زود است و راه زیادی در پیش است ، اما تو تجربه حضور در سیبلس را داشته ای و می دانی که چه مفهومی دارد . رویایت حضور مجدد در سیبلس در این فصل است ؟
    بله ! حقیقتا امیدوارم که به ان جا برگردم . امیدوارم که این را دو یا حتی سه بار انجام دهیم ! فوق العاده خواهد بود . فقط به گفتن نیست ، به عنوان یک تیم ، نیازی نیست که تلاش عظیمی انجام دهیم تا به آن جا برسیم اما با تلاشی که در حال حاضر انجام می دهیم ، به نظرم در پایان شایستگی حضور در آن جا را خواهیم داشت . همان طور که گفتید ، راه زیادی در پیش است اما تا پایان برایش تلاش خواهیم کرد و امیدوارم که شادمانی را نه تنها برای خودمان و خانواده هایمان ، بلکه برای هواداران رئال مادرید در هر جایی به ارمغان بیاوریم .

فینال کوپا دل ری بهترین خاطره ات در رئال مادرید است ؟
    بله ، بازیهای خوب زیادی داشتم اما به نظرم آن بهترین بود . هیچ گاه زمانی که توپ را برای کریس ارسال کردم تا گلش کند را فراموش نمی کنم . هیچ گاه آن گونه خوشحالی نکرده بودم چرا که به معنی بدرن اولین جامم بود که یک چیز زیبا برای من بود .

ساختن قلب با انگشتانت پس از گلزنی ، نشانه حمایت از همسرت است ...
    انجام این کار را در پرتغال شروع کردم چرا که او همیشه با من بود ، به خصوص زمانی که اوضاع روبراه نبود . کمترین کاری که می توانم انجام دهم ، تقدیم گلهایم به اوست . می خواهم او بداند ه در ذهن من است .

بخش اسپانیایی
    ما را به محله کودکی خود ببر ، چطور بود ؟
    یک محله متواضع با افراد سختکوش . مردمی که می خواستند به حق خود برسند . ارزشهایی نظیر انسانیت ، اواضع و جنگیدن برای احقاق حق خود را هم فراموش نمی کردند .

هیچ وقت فکر می کردی دی ماریا در رئال مادرید بازی کند ؟
    نه ، این تیم را در تلویزیون می دیدم و امیدوار بودم به یک تیم لالیگایی بروم . اما این طور شرایط پیش رفت و امیدوار بودم به موفقیت برسم و این قضیه به واقعیت تبدیل شد . این باعث شد از نظر بازی و شخصیتی پیشرفت کنم .

خانواده دی ماریا چطور بود؟
    یک خانواده صمیمی و متواضع . ما هر هفته با هم پیک نیک گروهی می رفتیم . این همه دور بودم مشکل است اما هر کسی می داند که اگر من در این جا هستم ، با آن ها هم هستم . زیاد با آنها صحبت می کنم تا بدانم که چه کار می کنند .

در مورد مادرت دایانا بگو .
    فوق العاده و بی همتا بود . پیش از بازی ها به من روحیه و قوت قلب می دهد . او همیشه از من حمایت کرده است . پدرم همیشه پشت من بود اما مادرم هم همین طور . وقتی به زمین روساریو سنترال می رفتیم گفت :" روزی در این جا بازی خواهی کرد " و همین طور هم شد .

به محله ات برگردیم و گروه دوستان معروفت : الکسیس ، نیکولاس ، برایان ، خره ، مائوری و دیگو . خانواده دیگرت .
    این خانواده دیگر من شامل دوستانم است . وقتی که کسی نبودم آنها دوست من بودند و گلهایم را می دیدند . همچنان بازیهای من را می بینند و همیشه نزدیک من هستند . برخی از آنها به برنابئو آمده اند ، برخی هنوز نیامده اند اما خواهند آمد .

تو به روساریو سنترال رفتی ، جایی که در کنار بازیکن محبوبت ، کیلی گونزالس بازی می کردی .
    واقعیت این است که او اسطوره من بود چرا که همیشه او را در تیم ملی می دیدم . اما از روساریو رفت ... او بازیکن سرسختی بود و دوست داشتم مهارت هایم را با او مقایسه کنم . خدا را شکر این فرصت را داشتم که یک سال با او در روساریو سنترال باشم و این بهترین اتفاقی بود که می شد در زندگی یک بازیکن بیافتد : بازی کردن در کنار اسطوره اش ... این که به من می گفت :" خب ، آنخلیتو " خیلی زیبا بود و فراموش نخواهم کرد .

سپس به اروپا رفتی . گفته بودی که دوران بدی بود چرا که برای اولین بار تنها شدی .
    من به تنهایی با پدرم به پرتغلا رفتم . مادرم و خواهرانم ماندند . در ابتا دچار مشکل شدم . حتی پدرم هم گریه می کرد چرا که دلش برای مادرم تنگ شده بود . هیچ گاه برای این مدت زیاد دور نمانده بودیم و شرایط خیلی سخت بود . علاوه بر من اصلا بازی نمی کردم و این شرایط را بدتر می کرد . به من گفته شده بود قرار است بازی کنم و فیکس باشم و ناگهان کاملا کنار گذاشته شدم و نیمکت نشین شدم و خیل یاذیت شدم . البته دلتنگی پدرم خیلی بیشتر بود که هر روز برای مادرم گریه می کرد .

و به لطف حمایت خانواده ات و مردمی که به تو داشتند ، کم کم در بنفیکا همه از دی ماری اصحبت کردند ... و ناگهان روزی رسید که رئال مادرید خواستار خریدنت شد .
    همان طور که گفتم ، با تواضع سعی کردم که یاد بگیرم و قدرتمند تر شوم . آن سال برای من و خانواده ام خوب بود چرا که با خورخلینا نامزد کردم . اوضاع روبراه بود و می دانستم که خانواده ام خیلی آرام هستند چرا که فهیمده اند که یک زن در کنار من است . شرایط هر لحظه بهتر می شد . آن اتفاقی که باید می افتاد رخ داد و رئال مادرید به سراغم آمد .

چه حسی داشتی وقتی با رئال مادرید قرارداد امضا می کردی ؟
    واقعیت این است که حتی الان هم نمی توانم باور کنم که در رئال مادرید بازی می کنم . دوستانم لحظه به لحظه به من زنگ می زنند .

بحث ها در مورد رختکن رئال مادرید زیاد است ..
    همه چیز روبراه است . از نظر گروهی عالی هستیم ، مثل سال گذشته . بازیکنانی که آماده اند ما را قدرتمند تر هم کرده اند . هیچ گاه هیچ مشکلی میان هیچ کسی وجود نداشته است .

مورینیو به تیم چه داده است ؟
    همه چیز . او رفتار یکسانی با همه دارد ، چه بازی کنند و چه نکنند . از نظر مربیگری خیلی مهم است چرا که برخی ممکن است که از نظر روحی مشکل داشته باشند و دوست دشاته باشند که همیشه بازی کنند اما او به آنها روحیه می دهد . وقتی بازی نمی کردم همیشه کنار من بود . من برابر بتیس نبودم و به من خیلی روحیه داد چرا که حتی اگر بازی نکنی هم ذهنت را آماده می کند .

لیون را بردید و بازی بعدی برابر مالاگاست ، بازی مشکلی خواهد بود .
    بازی سختی است . مالاگا تیم خوبی است اما ما اگر به روندمان با همین جدیت و انگیزه ادامه دهیم ، می توانیم دست به کار مهمی بزنیم .

برای فوتبال گریه کرده ای ؟
    این طور نبوده که چشم هایم اشکبار شود اما .. دروغ گفتم . راستش یک بار در مسابقات نیمه نهایی زیر 20 سال برابر شیلی کمی گریستم . اگر مشکلی پیش نمی آمد مطمئنا این توانایی را در خودم می دیدم که سه گل بزنم اما مصدومیت بدی بود و کل روز را گریه می کردم .

خورخلینا ، همسرت ، چه چیزی به زندگی ات آورده است ؟
    علاقه و محبت بسیار . همه چیز به من داده است تا آرام و خوشحال باشم . فردی است که کنار من است و از من حمایت می کند و در شرایط سخت با من بوده است .

گل مورد علاقه ات در رئال مادرید کدام بوده است ؟
    آن که پارسال به دپورتیوو زدم . اولین گلی بود که با ضربه سر زدم .
    real-madrid.ir

HALA MADRID

10. 3 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

مربی سابق بارسلونا:از دست دادن مورینیو اشتباه بود

مرجع خبري رئال مادريد : خوزپ لوئیز نونز ، مدیر سابق بارسلونا ، در مورد گذشته صحبت کرد و به یاد آوری مورینیو پرداخت :" او فرد بزرگی است و خاطرات خوبی از او دارم . اشتباه بود که او را به آسانی از دست دادیم چرا که در بارسا تقریبا موفق بود . با او و فن خال دوقهرمانی لیگ بردیم . "
    سپس به انتقاد از دوران حضور لاپورتا در بارسا پرداخت :" برایم دردناک بود که نتوانست بارسا را از نظر مالی زیاد قدرتمند کند ."
    real-madrid.ir

HALA MADRID

12. 3 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

بنزما:دومین مهاجم برتر تاریخ چمپیونز لیگ از نظر میانگین گل زنی
    مرجع خبري رئال مادريد : کریم بنزما ، بازیکن فرانسوی رئال مادرید در چمپیونزلیگ به رکورد های قابل توجهی رسیده است .

دومین در چمپیونزلیگ ...
    از نظر میانگین گلزنی ، بنزما دومین گلزن برتر تاریخ چمپیونزلیگ است . مهاجم رئال مادرید هر 114 دقیقه یک گل زده است . تنها بازیکنی که بهتر از او بوده رود فن نیستلروی است . مهاجم مالاگا هر 108 دقیقه یک گل به ثمر رسانده است .

... و هشتمین در جام باشگاه های اروپا
    اگر مسابقات باشگاه های اروپا را هم حساب کنیم ، بنزما در جایگاه هشتم از نظر میانگین قرار می گیرد . در این جدول نیستلروی با زدن هر 113 دقیقه یک گل باز هم بالاتر از بازیکن فرانسوی است .

دومین فرانسوی برتر پس از پاپن
    تنها فرانسوی که آماری بهتر از بنزما داشته پاپن است که به طور میانگین یک دقیقه کمتر برای هر گل نیاز داشته است . همچنین کریم سومین گلزن برتر فرانسوی در اروپا با 21 گل است . ترزگه با 29 و هانری با 50 گل بالاتر از او هستند .

شش گل ، بهترین رکوردش در اروپا
    بازیکن فرانسوی فصل گذشته بهترین فصل گلزتی خود در چمپیونزلیگ را داشت ، شش گل در 372 دقیقه زد ، یعنی هر 62 دقیقه یک گل . بهترین رکورد قبلی او در فصل 09-2008 در لیون بود که در 703 دقیقه پنج گل زده بود (هر 140 دقیقه یک گل) .

باشگاه های فرانسوی ، رقبای محبوبش
    کریم به باشگاه های کشورش خوب گل زده است . دو تا از سه حریف محبوبش در چمپیونزلیگ فرانسوی هستند : اوسر و لیون . به هر کدام سه گل زده است . دیگر تیمی که به آن سه گل در اروپا زده ، استوا بخارست است .
    real-madrid.ir

HALA MADRID

14. 3 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

کریس رونالدو: وقتی بهترین ها را درکنارت داشته باشی،هرروز بهتر از قبل می شوی

ستاره پرتغالی معتقد است که روزهای خوبی را در رختکن تیم مادریدی سپری می کند

Getty

سایت گل- کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی باشگاه رئال مادرید روز پنجشنبه و درمراسم رسمی اهدای اتومبیل های آئودی به بازیکنان این تیم و درپایان مسابقه کارتینگی که برای بازیکنان این تیم ترتیب داده شده بود، با خبرنگاران به صحبت پرداخت
    کریس در صحبتهایی که در وب سایت رسمی باشگاه رئال بازتاب یافت گفت:« حضور در چنین مراسمی، روشی دلنشین برای اتحاد و انسجام تیم است. شرکت در مسابقه کارتینگ اصلا خطرناک نیست؛ چون همه چیز کاملا کنترل شده است. این رویدادی بسیار زیبابود و مار اخوشحال کرد. گرد همایی بسیار خوبی بود.»
    کریس رونالدو از اینکه عضو باشگاهی به نام رئال است خوشحالی اش را ابراز کرد و گفت:« رویای من این است که سال به سال بهتر شوم و الان در تیمی هستم که با حضور بهترین بازیکنان دنیا به من این تضمین را می دهد. همین موضوع باعث می شود که من هر سال بهتر از قبل شودم.»
    ستاره پرتغالی الگوی خوبی برای تلاش و پیشرفت است. کریس در ادامه صحبتهایش گفت:« فکر می کنم که تمام بازیکنان حرفه ای دنیای فوتبال بازیکنان بامهارتی هستند ولی اگر روی مهارتت کار نکنی، هیچ وقت به یک بازیکن بزرگ تبدیل نخواهی شد. این کاری است که من همیشه آن را انجام می دهم.همیشه سعی می کنم کیفیت فوتبالی ام را در زمین مسابقه به نمایش بگذارم ؛ چه در جریان یک بازی و چه در جلسه تمرینی سعی می کنم تا به بهترین نحو ممکن وظایفم را انجام دهم.»
    رونالدو از آرزوهایش در دوران کودکی هم صحبت کرده:« از بچگی آرزویم این بود که به تیم ملی کشورم راه یابم، تیمی که بازیکنان بزرگ و الگوهای بزرگی را داشت. آنها در آن زمان کارهایی را انجام می دادند که من به خاطر سن کم و کم تجربگی ام نمی توانستم آن کارها را انجام دهم. البته من همیشه آماده یادگیری و بهبود هستم.»
    goal.com

HALA MADRID

16. 2 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    مسي-دل پيرو-سلطان باتیستوتا
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

BrazilPersepolisBarcelona

تشکر ها
    235
    تشکر شده 1,560 در 631 پست

Jadide

دی ماریا: ثابت می‌کنم خرید خوبی بوده‌ام ستاره‌ آرژانتینی تیم رئال مادرید تلاش می‌کند ارزش‌هایش را به مورینیو ثابت کند.

آنخل دی ماریا که به تشخیص سرمربی پرتغالی رئال مادرید در فصل جاری کمتر فرصت بازی کردن پیدا کرده است، تلاش می‌کند تا در بازی‌هایی که شانس حضور در مستطیل سبز را پیدا می‌کند، ارزش‌هایش را به مورینیو ثابت کرده و نشان دهد بازیکن با ارزشی است.
    دی ماریا در گفت‌وگو با شبکه رئال مادرید عنوان کرد: مورینیو چیزهای زیادی به من یاد داده است. در آغاز فصل از باشگاه خواسته که من در تیم بمانم و به همین دلیل باید از او تشکر کنم. حالا باید تلاش کنم تا بتوانم ارزش‌هایم را در زمین نشان بدهم تا مورینیو با خودش بگوید این بازیکن خرید خوبی بوده و ارزشش را داشته است.
    ستاره‌ ملی پوش رئال مادرید درباره‌ نیمکت نشینی‌اش گفت: مورینیو به خوبی می‌داند باید از چه بازیکنانی استفاده کند و چه بازیکنانی را روی نیمکت بنشاند. البته این را هم به خوبی می‌داند بازیکنانی که کمتر به میدان می‌روند روحیه‌ی کمتری نسبت به بقیه دارند و او کاملا به این مساله واقف است.
    دی ماریا با ستایش از رفتار مورینیو نسبت به بازیکنان نیمکت نشین خاطرنشان کرد: زمانی که من در ترکیب قرار ندارم او همیشه به من نزدیک است و با من صحبت می‌کند. در بازی با بتیس که می‌خواستم وارد زمین شوم به من گفت برو و زمین را قورت بده. هر کاری که می‌دانی درست است انجام بده. این موضوع به من به عنوان یک بازیکن روحیه و قدرت می‌دهد چرا که می‌دانم مربی روی من حساب باز کرده است.
    ستاره‌ نیمکت نشین سپیدپوشان مادریدی درباره‌ وضعیت و سطح فنی تیم هم عنوان کرد: تیم ما سال گذشته خوب بود، خیلی هم خوب اما امسال وضعیت تیم از نظر کار تیمی و هماهنگی گروهی بسیار بهتر شده و رشد قابل توجهی داشته است. دلیلش هم این است که بازیکنان یک سال کنار هم بازی کرده‌اند و هماهنگ شده‌اند. بازیکنانی هم که تازه به تیم اضافه شده‌اند کم کم جا می‌افتند.
    وی در پایان گفت: تیم ما امسال بسیار قدرتمند است و همه به موفقیت تیم فکر می‌کنند. بازیکنان با هم متحد هستند و تفاوتی ندارد چه بازیکنی گلزنی کند. این چیزی است که همه به خوبی با آن کنار آمده‌اند و برای موفقیت تیم تلاش می‌کنند.
    www.iribnews.ir

زانو نمیزنم ...حتی اگر سقف آسمان،کوتاه تر از قد من باشد

18. 2 کاربر از پست مفید yasin04 تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

مورینیو:بعیداست بعد از رئال مربیه تیم ملی اسپانیا شوم.
    مرجع خبري رئال مادريد : خوزه مورینیو ، یک روز پیش از بازی با مالاگا ، باز هم به توجیه حرفهای فصل قبلش علیه این تیم پرداخت . (او در پاسخ به پرسشی در مورد پلگرینی گفته بود :"اگر از رئال ماردید بروم ، به ایتالیا یا انگلیس می روم ، نه مالاگا") مربی پرتغالی گفت :" باید بگویم که تا حد زیادی از حرفهایم سوء برداشت شد . برای من بعید است که پس از رئال مادرید ، مربی تیم دیگری از اسپانیا شوم و فکر نمی کنم که این حرف من بی احترامی به کسی باشد . من الان هم همین حرفی را زدم که پارسال گفته بود . مالاگا ، مشابهت های زیادی با تاریخچه رئال مادرید دارد . خوانتینو در هر دو تیم محبوبیت زیادی داشت ، هیرو ، سمبل رئال مادرید و مالاگاست ، مسئولان دو تیم روابط خوبی با هم دارند و ... وجدانم راحت است . امیدوارم که مالاگا به چمپیونزلیگ برسد اما امیدوارم که فردا ببازد . "

در مورد حریف ادامه داد :" خریدهای زیادی داشته اند ، اهداف مشخصی دارند و توانایی افرادی آنها با توجه به مخارجی که داشته اند بهبود یافته است . قبلا برای نباختن بازی می کردند و حالا برای رسیدن به چمپیونزلیگ . یکی از سخت ترین حریف های ما هستند ، به خصوص در خانه خودشان . بازیکنان بزرگی آورده اند ، شامل ملی پوشان اسپانیایی . هفته مشکلی برای ما با سه بازی پیاپی است . "

"نونز ، جنتلمن است "
    در مورد حرفهای مدیر سابق بارسا ، جوزپ لوئیز نونز که رفتنش از این تیم را اشتباه دانسته بود گفت :" به خاطر آن چه که گفته از او ممنونم. برخی از افراد از من تمجید می کنند و افرادی هم هستند که از من انتقاد می کنند . اما من سعی می کنم به دیدگاه های افرادی نگاه کنم که مرا می شناسند . من آشنایی زیادی با نونز ، همسر و بچه هایش دارم . ما همسایه بودیم . خاطرات خوبی از دوران حضورم در بارسلونا دارم و او هم یکی از این خاطرات خوب در زمان کارم در آن جا بود . "

مسابقه کارتینگ
    در مورد مسابقه کارتینگ که آئودی برای بازیکنان در نظر گرفته بود هم صادقانه نظش را گفت :" ترجیح دادم که کارتینگ برگزار نشود اما آئودی یکی از اسپانسرهای بزرگ باشگاه است و نمی شد پاسخ منفی داد . باید خیلی محتاطانه کار برگزار می شد . بازیکنان تفریح کردند و مشکلی پیش نیامد . مشکلی نیست ."

"کاروالیو در ژوئن نمی رود "
    سپس در مورد کاروالیو که در حال حاضر مصدوم است صحبت کرد " قراردادش بر خلاف آن چه گفته شد در ژ<ئن تمام نمی شود . یک سال دیگر قرارداد دارد چرا که قراردادی دو ساله با بندی برای سال سوم بسته است . " و ادامه داد :" او درد داشت و راحت نبود . اگر مجبور بودم به او بازی دهم این کار را می کردم اما با توجه به آن که قوای تهاجمی کافی را داریم ، ضرورتی نیست . باید منتظر بمانیم تا به دردش التیام بخشیده شود . "

مصدومیت کوئنت رائو
    مورینیو افزود که فابیو کوئنت رائو به علت مصدومیت نمی تواند بازی کند و جایش را در لیست آلتین توپی می گیرد که در بازی با المپیک خط خورده بود و بازی را از سکو ها دید . سپس در مورد تیمی تر شدن کریستیانو گفت :" همیشه گفتم و می گویم که او خودخواه نیست . سبک و DNA او ، خیلی خاص است و نمی خواهم که تغییرش دهم . اما زمانی که تیم خوب بازی می کند و همه سرحال هستند ، طبیعی است که خیلی آرام باشد . او در حرکات تیمی خوبی شرکت می کند . "
    البته او سعی کرد که تیم دچار غرور کاذب نشود :" فراموش نمی کنم که 180 دقیقه مداوم نتوانستیم گل بزنیم (برابر لوانته و راسینگ) پس فردا به زدن چهار گل فکر نمی کنم و ترجیح می دهم که دو بازی بعدی را 0-1 ببریم . "

پیشرفت
    در مورد پیشرفت رئال مادرید نسبت به فصل قبل گفت :" تیم هر چه بیشتر با هم کار می کند بیشتر هویت پیدا می کند . البته یک سال زیاد نیست چرا که ما خیلی بازی می کنیم . دلم برای لیریا یونیون ترک شده که از دوشنبه تا یکشنبه برای یک بازی تمرین می کنیم . اما حالا تحت فشار هستیم و می دانیم که ضد حمله چیست ، حملات را سازمانده می کنیم و در ضربات آزاد بهتر شده ایم . در ایالات متحده و چین سخت تلاش کردیم تا قوای تهاجمی خود را بهتر کنیم چرا که باید بهتر می شدیم . "

سرجیو راموس
    و در پایان در مورد سرجیو راموس صحبت کرد :" نکته مهم این است که از نظر بدنی و روانی آماده است . او چه در پست دفاع وسط و چه دفاع راست بیشترین تلاش خود را انجام می دهد . یک ماه پیش روی فرم نبود ، کم تمرین می کرد و عملکردش مثل همیشه نبود . حالا خوب بازی نمی کند و مشکلی با پستش ندارد . فقط می توانم چیزهای مثبتی در موردش بگویم . با بازیکنانی مثل او ، می توان گفت که تیم به جای 21 نفر ، شامل 23 یا 24 عضو است ."
    Real-madrid.ir

HALA MADRID

20. کاربر روبرو از پست مفید AL1reZA تشکر کرده است .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

هربار کاکا گل زده یا پاس گل داده رئال برده

مرجع خبري رئال مادريد : ریکاردو کاکا ، از زمانی که در تابستان 2009 به رئال مادرید پیوست ، فراز و نشیب های زیادی داشته است . دو فصل اولش به علت مصدومیت ها کاملا بی ثبات بود . اما در این فصل ، بازیکن اهل ریو ، کم کم به همان بازیکنی تبدیل شد که با میلان ، توپ طلا را برد .
    اما جدا از این خوب و بد بودن عمبکردش ، چیزی هست که نمی توان انکار کرد . این که آمار نشان می دهد که هر بار بازیکن برزیلی گل زده (16 بازی ) یا پاس گل داده (12 بازی) رئال مادری دبرده است . این چیزی است که در شش بازی این فصل هم صادق بوده است : آژاکس ، المپیک ، ساراگوسا ، ختافه ، رایو و بتیس .
    فصل گذشته برابر تاتنهام در چمپیونزلیگ و برابر ویارئال ، سوسیه داد ، اتلتیک ، والنسیا ، سویا و ویارئال در لالیگا هم همین طور بود . یا در فصل اول کاکا در باشگاه برابر زوریخ ، مارسی ، تنه ریف و اسپانیول .
    بدین ترتیب به نظر می رسد که برد با بازی خوب کاکا کاملا عجیبن شده است و به نظر می رسد که ملی پوش برزیلی در صورت ادامه این روند باعث بهبود رئال مادرید خواهد شد .
    real-madrid.ir

HALA MADRID

22. کاربر روبرو از پست مفید AL1reZA تشکر کرده است .

صفحه 37 از 141 نخستنخست ... 2735363738394787137 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)