Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 141 نخستنخست 12341252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 1407
    مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

real نقل و انتقالات و مهمترین خبرها از باشگاه رئال مادرید در فصل 2011-2012

به نام خدا

در این تاپیک اخرین اخبار از باشگاه رئال مادرید در فصل

2011-2012

HALA MADRID

ویرایش توسط AL1reZA : 05-31-2012 در ساعت 05:01

2. 8 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

رئال مادريد دست بردار نيمار نيست

رييس باشگاه رئال مادريد براي آوردن نيمار، ستاره 19 ساله سانتوس برزيل قصد دارد، به برزيل سفر کرده و با پدر اين بازيکن ديدار کند.

به نوشته روزنامه‌هاي برزيلي، فلورنتينو پرس، رييس باشگاه رئال مادريد اسپانيا براي سرعت بخشيدن به جذب نيمار به زودي به برزيل سفر خواهد کرد.

روزنامه «اوگلوبو» در صفحه اينترنتي خود نوشت: در خلال روزهاي آينده پرس با پدر نيمار براي سرعت بخشيدن به نهايي کردن قرارداد با پسر وي ملاقات خواهد کرد. واگنر ريبرو، وکيل نيمار خاطرنشان کرد که تصميم نهايي درباره انتقال نيمار با وي و خانواده‌اش خواهد بود.

روزنامه «فوليا دي سائوپائولو » فاش کرد که پرس به دنبال نشست با آلوارو دي اوليويرا، رييس باشگاه سانتوس پذيرفت که براي جذب نيمار با شرط حقوقي باشگاه که رقم 45 ميليون يورو است، موافقت کند.

در گزارش‌ها آمده بود که رئال مادريد با انتقال نيمار بعد از بازي‌هاي المپيک 2012 لندن، مخالفت کرده بود، در حالي که بارسلونا موافقت خود را با اين شرط اعلام کرده است.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

مورينيو: در اين فصل كاشته‌هاي خود را درو مي‌كنيم

سرمربي تيم فوتبال رئال مادريد اسپانيا پس از پيروزي 4 بر يک تيمش برابر لس آنجلس گالکسي گفت: در اين فصل کاشته‌هاي خود را درو مي‌کنيم.

به نقل از آس اسپانيا، خوزه مورينيو پيروزي تيمش برابر لس آنجلس گالکسي را نشانه خوبي براي تيمش توصيف کرد و گفت: بازي خوبي انجام داديم و از بازيکنانم راضي هستم، مردان من در سال گذشته جوان و پر انگيزه بودند اما در حد نام رئال مادريد و ميادين بزرگي که در آن حضور داشتند ظاهر نشدند. امسال سال ما است و فقط به قهرماني فکر مي‌کنيم.
    وي افزود: بازيکنان جديد خيلي خوب با شرايط خود سازگار شده‌اند و از روند تدريجي اما حساب شده بدن سازي تيم کاملا راضي‌ام. ما در اين فصل کاشته‌هاي خود را درو مي‌کنيم و اطمينان دارم که با اقتدار به آنچه شايستگيش را داريم دست پيدا مي‌کنيم.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

HALA MADRID

ویرایش توسط 0825 : 07-17-2011 در ساعت 15:52

4. 4 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

پست مورد علاقه
    DEF_CAM
    مربی مورد علاقه
    Carlo ancelotti /Chezare prandelli
    بازیکن محبوب
    Gattuso /Maldini / Nesta /Inzaghi / Seedorf / Kaka
    اسم واقعی شما
    Sina Sammak

ItaliaMilanSS_Tehran

Gattuso

تشکر ها
    7,599
    تشکر شده 12,276 در 2,437 پست

real اوزیل شماره 10 جدید رئال

با برگزاری دیدار دوستانه رئال مادرید مقابل لس آنجلس گلکسی مشخص شد که پیراهن شماره 10 رئال برای فصل آینده در اختیار مسعوت اوزیل خواهد بود. بدین ترتیب این ستاره آلمانی میراث دار لاسانا دیارایی خواهد شد که جایی در رختکن کهکشانی ها در فصل بعد نخواهد داشت.
    البته هنوز شماره های بازیکنان رئال به صورت رسمی اعلام نشده است ولی در اینجا می توانید از شماره پیراهن بازیکنان جدید رئال مطلع شوید. نوری شاهین پیراهن شماره 5 (را که قبلا در اختیار گاگو بود) را برتن خواهد کرد. کونترائو پیراهن شماره 15 را می پوشد. کایخون پیراهن 21 (پدرو لئون) را برتن می کند و واران صاحب پیراهن شماره 19 که تا پیش از این در اختیار گارای بود خواهد شد.

Distruggi i nemici Golden Bo
    rossoneri

6. 5 کاربر از پست مفید sina acm تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک وسط
    مربی مورد علاقه
    جوزپ گواردیولا
    بازیکن محبوب
    لیونل مسی
    اسم واقعی شما
    سینا

SpainSS_TehranBarcelona

Ali Karimi

تشکر ها
    1,939
    تشکر شده 6,824 در 1,678 پست

نامزد سابق کریستیانو رونالدو می‌خواهد علیه این فوتبالیست افشاگری کند.

نشریه ایتالیایی « نوولا» در آخرین شماره اش فاش کرد، جما اتکینسون نامزد سابق کریستیانو رونالدو، تصمیم گرفته حقایقی را در مورد مهاجم پرتغالی باشگاه رئال مادرید در اختیار این هفته نامه قرار دهد. به گزارش این نشریه پر طرفدار ایتالیایی، نامزد سابق رونالدو که یک مدل انگلیسی است، اعلام کرده نکاتی در مورد این بازیکن می داند که وقتش رسیده تا سایرین هم از آن آگاه شوند. شایعه شده که رونالدوی پرتغالی زمانی که در منچستر یونایتد بازی می کرد و با جما اتکینسون رابطه داشت در تعطیلات مواد مخدر ماری جوانا و کوکائین مصرف می کرده، اما تا امروز هیچکس نتوانسته این اتهامات را ثابت کند. شاید صحبت های مدل معروف انگلیسی پرده از واقعیت های زیادی بردارد.

دلم برای نگاه مهربان و اخلاق نیک و فروتنی ات تنگ میشود

8. 4 کاربر از پست مفید David Sina تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    کاکا - سرخیوکانالس - فابیو کونترائو- نوری شاهین
    اسم واقعی شما
    پوریا

BrazilManUtdRealMadrid

تشکر ها
    3,351
    تشکر شده 5,530 در 1,166 پست

مدیربرنامه های نیمار: فقط پرداخت پول از سوی رئال مانده

به نظر می رسد که ستاره برزیلی در یک قدمی انتقال به رئال مادرید باشد

واگنر ریبیرو، مدیربرنامه های نیمار، ستاره 19 ساله سانتوس در صحبتهایی اعلام کرد که تنها بخش باقی مانده از روند انتقال نیمار به رئال مادرید، پرداخت وجه از سوی باشگاه مادریدی است.
    این درحالی است که نیمار پس از فصل درخشانی که با سانتوس داشت و کمک فراوانی به این تیم در کسب قهرمانی در رقابتهای کوپا لیبرتادورس نمود، اکنون موردنظر تیمهای متعدد اروپایی قرار گرفته است.
    سران باشگاه رئال هم تمایل زیادی برای جذب این ستاره 19 ساله نشان داده اند .مبلغ ذکر شده دربند جدایی زودهنگام نیمار از سانتوس 45 میلیون یورو است و مدیربرنامه های این ستاره جوان اعلام کرده که این انتقال در آستانه نهایی شدن است
    ریبیرو به مارکا گفت:« هیچ موضوع دیگری برای صحبت کردن وجود ندارد. تنها چیز باقی مانده این است که سران رئال مبلغ مربوطه را بپردازند.اگر این اتفاق بیفتد، سران سانتوس کار دیگری به جز دریافت پول انتقال نیمار نخواهند داشت.»
    روز سه شنبه نیمار درصحبتهایی گفته بود که می خواهد در سانتوس بماند ولی ریبیرو اکنون درها را به روی انتقال این ستاره جوان باز کرده است:« نیمار هم باید بگوید که چه زمانی می خواهد سانتوس را ترک کند.چون او تمایل زیادی دارد تا در رقابتهای جام جهانی باشگاه ها حاضر باشد.»

حاشیه: به نظر من خرید نیمار بی خوده خسلو بازیکن آکادمی رئال مادرید خیلی بهتر از نیماره.

تو رئال مادرید غریب و تنها بودی. 70 هزار نفر تو را هو میکردند اما کودکی 10 ساله برایت دست تکان میداد و می گفت دوستت دارد. یادم نمی رود که در مورد هو کردنت پرسیدند و گفتی من تشویق شدم چون آن کودک با من بود. حالا رفتی بجایی که بدان تعلق داری.بهترین ها را برایت آرزومندم.
    درود بر تو ای بهترین مربی تاریخ ای ، مورینیوی بزرگ.

ویرایش توسط مورینیو... : 07-20-2011 در ساعت 14:48

10. 4 کاربر از پست مفید مورینیو... تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    پوریا

BrazilManUtdRealMadrid

تشکر ها
    3,351

تمجید مورینیو از عملکرد رونالدو در بازی دوستانه مقابل چیواس

سرمربی پرتغالی رئال از عملکرد هموطن خود در دیدار دوستانه مقابل چیواس تمجید کرد، دیداری که در آن رونالدو هر سه گل تیمش را به ثمر رساند

ژوزه مورینیو سرمربی رئال مادرید بعد از درخشش رونالدو ستاره تیمش در دیدار دوستانه مقابل چیواس که با پیروزی 3 بر صفر کهکشانی ها به پایان رسید از عملکرد هموطنش تمجید کرد.
    رونالدو در دومین بازی دوستانه رئال در اردوی پیش فصل امریکا هر سه گل تیمش را مقابل چیواس در 15 دقیقه پایانی بازی به ثمر رساند.
    مورینیو بعد از بازی در گفتگو با گل گفت:" رونالدو در همه بازی هایش انگیزه بالایی دارد حالا این بازی در ژاپن باشد یا چین یا آمریکا، فرقی نمی کند. بازی بسیار خوبی بود و ما هم برنامه های خود را در زمین پیاده کردیم."
    مورینیو همچنین در مورد کاکا ستاره برزیلی تیم که از بند مصدومیت رها شده و قصد دارد توانایی هایش را در این تیم به اثبات برساند گفت:" همیشه مدانستم کاکا یک اردو آماده سازی پیش فصل مناسب می خواهد.مصدومیت جام جهانی و انتقال سال قبلش در آخرین روز به رئال باعث شد او نتواند یک اردوی پیش فصل مناسب با رئال داشته باشد."
    مورینیو در مورد اردوی پیش فصل در امریکا گفت:" من چندین بار با چلسی به آمریکا آمده ام و اکنون با رئال به این کشور سفر کرده ام. تیم هایی که با انها تا به حال روبرو شده ایم تیم های قوی و قابل احترامی هستند. اما تا به حال با چیواس بازی نکرده بودیم."
    "حتما نباید با تیم هایی بازی کنیم که 10 بر صفر پیروز شویم. باید با تیم های قدرتمندتر بازی کنیم که اشکالات و نقاط ضعف تیم مشخص شود."

تو رئال مادرید غریب و تنها بودی. 70 هزار نفر تو را هو میکردند اما کودکی 10 ساله برایت دست تکان میداد و می گفت دوستت دارد. یادم نمی رود که در مورد هو کردنت پرسیدند و گفتی من تشویق شدم چون آن کودک با من بود. حالا رفتی بجایی که بدان تعلق داری.بهترین ها را برایت آرزومندم.

12. 2 کاربر از پست مفید مورینیو... تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم دوم
    بازیکن محبوب
    Alessandro Del Piero
    اسم واقعی شما
    Hamidreza
    تشکر ها
    2,228
    تشکر شده 3,950 در 856 پست

real کریس رونالدو: خرید های جدید رئال من را شگفت زده کرده اند

سایت گل- کریس رونالدو، ستاره پرتغالی رئال مادرید، خریدهای جدید این باشگاه را مورد ستایش قرار داد و گفت که آنها خیلی خوب با محیط جدید سازگار شده اند.

رئالی ها شب گذشته موفق شدند تیم مکزیکی چیواس را 3-0 شکست دهند، دیداری که رونالدو در آن هت تریک کرد.

رئالی ها در بازار نقل و انتقالات تابستانی نوری شاهین، فابیو کوئنترائو، خوسه کایخون و همیت آلتینتوپ را به خدمت گرفتند.

رونالدو در گفتگو با نشریه مارکا گفت:" همه بازیکنان جدید من را شگفت زده کرده اند. همه آنها تا به حال خیلی خوب کار کرده اند."

او در ادامه افزود:" تیم در تمرینات پیش فصل بسیار خوب کار کرده و کم کم در حال پیدا کردن شکل تیمی مان برای فصل جدید هستیم. زدن سه گل در 10 دقیقه فوق العاده بود. اما باید برای آغاز فصل جدید همچنان به سختی کار کنیم. این دیدار تمرین خوبی بود و به دلیل پیروزی در آن خوشحالم."

.As captain, I must always be an example to my team-mates"
    .I'm calm and I don't have any problem with the coach or with the club
    ".My only goal is to be ready whenever I have the opportunity to play

Alessandro Del Piero

14. 3 کاربر از پست مفید ale10forever تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک وسط
    مربی مورد علاقه
    جوزپ گواردیولا
    بازیکن محبوب
    لیونل مسی
    اسم واقعی شما
    سینا

SpainSS_TehranBarcelona

Ali Karimi

تشکر ها
    1,939
    تشکر شده 6,824 در 1,678 پست

شاهين، خديرا، ژابي و راموس بستري شدند

چهار مهره کليدي تيم فوتبال رئال مادريد به دستور کادر پزشکي اردو را ترک کرده و بستري شدند.

به نقل از مارکا اسپانيا، نوري کاظم شاهين به خاطر آسيب ديدگي از ناحيه زانو بستري شده و بعيد است در ادامه تور تابستاني رئال مادريد اين تيم را همراهي کند.
    سرخيو راموس نيز دچار کشيدگي شديد عضله شده و نمي‌تواند حتي در بدن‌سازي تيمش را همراهي کند. ژابي آلونسو هم از ناحيه کمر احساس درد دارد و بايد تحت معاينه دقيق پزشکان قرار گيرد.
    خديرا نيز دچار همان مصدوميت کهنه‌اي شده که پيش از عقد قرارداد با رئال مادريد نيز با آن دست و پنجه نرم مي‌کرد. سامي علاقه‌اي به جراحي زانو نداشته و براي ترميم عضله آسيب ديده منتهي به مفصل زانو به مراحل آب درماني و فيزيوتراپي دل بسته است.

دلم برای نگاه مهربان و اخلاق نیک و فروتنی ات تنگ میشود

16. 2 کاربر از پست مفید David Sina تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    پوریا

BrazilManUtdRealMadrid

تشکر ها
    3,351

پیش فرض آقای خاص ناخدای کشتی رئال مادرید

مورينيو نخستين مديرتيمهاي فوتبال باشگاه رئال

باشگاه رئال مادريد ژوزه مورينيو را با حفظ سمت به عنوان مدير تيم‌هاي فوتبال اين باشگاه تعيين کرد تا اين مربي پرتغالي با قدرت و دامنه اختيار بيشتري در پايتخت اسپانيا به کارش ادامه دهد.

باشگاه رئال مادريد با انتشار بيانيه‌اي در پايگاه اينترنتي رسمي خود اعلام کرد : مورينيو از اين پس علاوه بر هدايت تيم فوتبال رئال مادريد، مدير تمام تيم‌هاي فوتبال اين باشگاه خواهد بود، تا به نوعي بهترين «مربي جهان» در سال 2010 به همه کاره باشگاه رئال مادريد تبديل شود.
    پيش از اين خورخه والدانو سمت مدير ورزشي باشگاه رئال مادريد را بر عهده داشت که پس از اختلاف نظر با سرمربي پرتغالي اين تيم در فصل گذشته با نظر فلورنتينو پرس از اين باشگاه جدا شد.
    به اين ترتيب مورينيو در فصل آينده وظايف والدانو را در باشگاه رئال مادريد بر عهده خواهد داشت.
    هيات مديره باشگاه رئال مادريد در نشستي که روز پنجشنبه داشت، ساختار جديد سازماني براي باشگاه تعريف کرد که در آن يک سمت مدير روابط عمومي، يک سمت مدير دفاتر و مدير تيم‌هاي فوتبال تعيين شد.
    براي اين سه سمت به ترتيب خوزه آنخل سانچس، مانوئل ردوندو و ژوزه مورينيو در نظر گرفته شدند.

18. 2 کاربر از پست مفید مورینیو... تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    پوریا

BrazilManUtdRealMadrid

تشکر ها
    3,351

زیدان: رئال به مربی ای مانند مورینیو نیاز داشت

ستاره فرانسوی معتقد است مورینیو بعد از فصل سختی که پشت سر گذاشت، اکنون در آستانه کسب موفقیت های بزرگ با رئال است

زین الدین زیدان، مدیر ورزشی رئال مادرید، حضور ژوزه مورینیو در این باشگاه را بسیار موثر و قابل توجه دانست.
    ستاره فرانسوی معتقد است مورینیو بعد از فصل سختی که پشت سر گذاشت، اکنون در آستانه کسب موفقیت های بزرگ با رئال است و اعلام کرد فصل دوم حضور مورینیو در سانتیاگو برنابئو، خاطره انگیز تر خواهد شد.
    او همچنین خریدهای جدید باشگاه را مورد ستایش قرار داد و گفت:" در رئال، ما به کسی مانند مورینیو نیاز داشتیم. کسی که فوتبال را بشناسد، کسی که از شخصیت قدرتمندی برخوردار باشد و بداند که باشگاه را باید در چه سمتی هدایت کند. وقتی بازیکنان به اینجا می آیند، انتظار دارند به موفقیت برسند؛ او کسی است که می تواند این کار را انجام دهد.
    ما می دانیم که فصل گذشته مشکلاتی داشتیم اما معمولا مورینیو در دومین فصل در یک باشگاه بهتر نتیجه می گیرد. با این مربی ما این فصل می توانیم به دنبال رسیدن به جامی مهم باشیم.
    ما در تابستان پیشرفت زیادی داشتیم زیرا خریدهای خوبی انجام دادیم. ما از تیمی که در حال حاضر در اختیار داریم، بسیار خوشحالیم."
    رئالی ها در بازار نقل و انتقالات تابستانی بازیکنانی مانند نوری شاهین، همیت آلتینتوپ، خوسه کایخون، وبیو کوئنترائو و رافائل واران را به خدمت گرفتند."

20. 2 کاربر از پست مفید مورینیو... تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    پوریا

BrazilManUtdRealMadrid

تشکر ها
    3,351

مورينيو: زيدان بايد كنار من باشد

سرمربي تيم فوتبال رئال مادريد از اختيارات خود استفاده کرده و در سمت مدير ورزشي در بخش فوتبال گفت: زيدان بايد کنار من و روي نيمکت باشد.

به نقل از آس اسپانيا، خوزه مورينيو که از 2 روز پيش با حفظ سمت به عنوان مدير ورزشي در بخش فوتبال باشگاه رئال مادريد نيز شناخته شده اولين حکم رسمي خود را به مديريت باشگاه تحويل داد و به خبرنگاران گفت: زيدان به عنوان مشاور عالي ورزشي پرس و معاون مديرعامل در امور ورزشي باشگاه فعال است، اما اين ارتباطي به زيداني که من مي‌شناسم ندارد. او بايد در کنار من باشد.
    مورينيو ادامه داد: پيروزي برابر فيلادلفيا دلچسب بود، اين تيم بر خلاف 2 حريف قبلي بسيار با انگيزه و آماده نشان داد و پيروزي برابر چنين حريفاني براي من اهميت دارد.
    تيم فوتبال رئال مادريد که در تور تابستاني خود در خاک آمريکا مشغول تدارک است در سومين بازي دوستانه خود در اين کشور برابر فيلادلفيا به پيروزي 2 بر يک رسيد.
    کايخون دقيقه يک و اوزيل 10 موفق به گلزني شدند و تک گل فيلادلفيا را نيز فارفان در دقيقه 72 وارد دروازه مخياس دروازه‌بان چهارم رئال مادريد کرد.
    بيش از 50 هزار تماشاگر از اين ديدار ديدن کردند و مورينيو به رسم 2 بازي قبلي از همه بازيکنان خود در جريان مسابقه استفاده کرد.

رئال‌مادريد مقابل فيلادلفيا به پيروزي رسيد

شاگردان مورينيو با گلزني کايخون و اوزيل برابر فيلادلفيا به پيروزي رسيد.

به نقل از آس اسپانيا، تيم فوتبال رئال مادريد که در تور تابستاني خود در خاک آمريکا مشغول تدارک است در سومين بازي دوستانه خود در اين کشور برابر فيلادلفيا به پيروزي 2 بر يک رسيد.
    کايخون دقيقه يک و اوزيل 10 موفق به گلزني شدند و تک گل فيلادلفيا را نيز فارفان در دقيقه 72 وارد دروازه مخياس دروازه‌بان چهارم رئال مادريد کرد.
    بيش از 50 هزار تماشاگر از اين ديدار ديدن کردند و مورينيو به رسم دو بازي قبلي از همه بازيکنان خود طي دو نيمه استفاده کرد.
    په‌په و آلونسو که در فهرست بازيکنان مصدوم تيم بودند در اين ديدار يک نيمه بازي کردند تا خيال هواداران تا حدودي از شکل گيري بحران مصدوميت راحت شود.

22. 2 کاربر از پست مفید مورینیو... تشکر کرده اند .

صفحه 2 از 141 نخستنخست 12341252102 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)