Design & Developed BY Patira

صفحه 132 از 141 نخستنخست ... 3282122130131132133134 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,311 تا 1,320 , از مجموع 1407
    مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

real نقل و انتقالات و مهمترین خبرها از باشگاه رئال مادرید در فصل 2011-2012

به نام خدا

در این تاپیک اخرین اخبار از باشگاه رئال مادرید در فصل

2011-2012

HALA MADRID

ویرایش توسط AL1reZA : 05-31-2012 در ساعت 05:01

2. 8 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Left Wing
    مربی مورد علاقه
    Jose Mourinho, Carlos Queiroz, Afshin Ghotbi, Mustafa Denizli, Jurgen Klopp
    بازیکن محبوب
    Cris Ronaldo, Khalili, Milito, Adriano, Zanetti, Reus, Gotze
    اسم واقعی شما
    Mohammad

PortugalInterRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    6,133
    تشکر شده 3,220 در 1,108 پست

real

پاستوره :" هیگوائین با من تماس گرفت و سوالاتی از پاریسن ژرمن پرسید !"

خبرگزاری رئال مادرید در ایران - در حالی که مسئولا رئال مادرید اعم از مورینیو - کارانکا - و حتی پاردزا خبر از عدم جدایی هیگوائین از رئال مادرید میدهند اما خبرها و حاشیه ها پیرامون این بازیکن همچنان ادامه دارد .

پاستوره مدعی شده که هیگوائین با او دوهفته پیش مکاتبه تلفنی داشته و از او سوالاتی پیرامون وضعیت باشگاه پاریسن زرمن جویا شده است .
    او گفت :" او با من تماس گرفت و راجب باشگاه پاریسن ژرمن و اینکه از این باشگاه پیشنهاداتی را دارد سوالاتی از وضعیت باشگاه پرسید او احتمالا میخواهد باشگاه پاریسن ژرمن و اینکه در اینجا ایا میتواند خوب کار کند را مورد بررسی قرار دهد "
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. 4 کاربر از پست مفید J. Mourinho تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبك هجومي
    مربی مورد علاقه
    مورينيو
    بازیکن محبوب
    T.T.Henry +Cristiano Ronaldo+shevchenco
    اسم واقعی شما
    عليرضا @A@L@i@

PortugalRealMadridMilan

Bergkamp

تشکر ها
    2,298
    تشکر شده 3,633 در 885 پست

كريستيانو بهترين بازيكن فصل در نظرسنجي آس

اقتدار کریستیانو رونالدو به حدی است که هواداران رئال بی تردید او را بهترین بازیکن فصل تیمشان می دانند . در نظرسنجی آس ، او با فاصله نسبت به حریفانش تا کنون بهترین بازیکن فصل تیم بوده است .
    در این نظرسنجی ، کریستیانو در راه سی و دومین قهرمانی لالیگا ، با کسب نزدیک به 7000 رای در رده اول قرار گرفته ، آن هم در حالی که تا کنون هیچ کدام از هم تیمی های دیگرش بیش از 2000 رای ندارد . آنهایی که بین 1000 تا 2000 رای دارند فقط کاسیاس ، ژابی و بنزما هستند .
    بازیکنانی که بین 500 تا 1000 رای دارند نیز اوزیل و هیگوائین نیمکت نشین هستند که دومی همچنان در میان هواداران محبوب به شدت محبوب است .

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

مسافر خسته من بار سفر رو بسته بود
    تو خلوت آیینه ها به انتظار نشسته بود
    میخواست که از اینجا بره اما نمیدونست کجا
    دلش پر از گلایه بود ولی نمیدونست چرا

(
    شادمهر عقیلی)

6. 6 کاربر از پست مفید FC@ALI تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

مورینیو: گواردیولا خود را کامل جلوه می‌داد / به من می‌گویند دیکتاتور پرتغالی / بعد از باخت به بایرن مهربان بودم / باید ارزش کار په‌په را درک کنیم / چه کسی شایسته توپ طلاست؟ رونالدو!

ژوزه مورینیو در مصاحبه‌ای گفته که در رئال مادرید خواهد ماند. او همچنین از چند بازیکن خود ستایش کرده و گفته ستارگان رئال مادرید در این تیم خواهند ماند

Panoramic

سایت گل - ژوزه مورینیو ، مربی رئال مادرید ، روز یکشنبه با آ ب ث مصاحبه کرد .مربی پرتغالی به سوالات به سبک خاص خودش پاسخ داد و همه مسائل روز را مورد بحث قرار داد ، از مسئله ماندن ایگواین گرفته تا کفش طلا و نقل و انتقالاتی که باید در تابستان انجام شود . ترجمه این مصاحبه جذاب را به نقل از مرجع خبری رئال بخوانید: شخصیت :
    "من یک جوان 49 ساله هستم . بچه ها نیرو ، شخصیت و جاه طلبی من را حس می کنند . کسی که فرمان می دهد باید سرزنده باشد . سختگیر هستم . آدمی هستم که برای آزادی می جنگم . برایم اهمیتی ندارد که حرفم باعث شود که چهار جلسه محروم شوم . چیزی که عادی نیست این است که تصویر "کمال " از خود ارائه دهی آن هم در حالی که در پایان مشخص می شود که هیچ کس کامل نیست . من هیچ گاه تصویر کمال از خود بروز ندادم هر چند که برخی (اشاره به گواردیولا) این کار را می کنند . "

ماندن در رئال مادرید :
    "هیچ مربی نتوانسته بود که در سه لیگ برتر اروپا قهرمان شود . این هدفم بود . این تجربه ای حرفه ای بود که از داشتنش واقعا خرسند هستم . انتظار نمی رود که تنها کسی باشم که به آن می رسم . در عرض ده سال ، ممکن است که مربیان یا بازیکنان دیگری هم باشند که بتوانند به آن برسند . هدفم بردن لالیگا با رئال مادرید بود و پس از آن ، تا همیشه روی یکی از این سه لیگ برتر کار می کنم . اما هنوز دو سال از قراردادم در این جا باقی مانده و من و خانواده ام از ثبات لذت می بریم چرا که همیشه بعد از دو ، سه سال جا به جا می شویم . پس از ادامه دادن در رئال مادرید راضی هستیم . "

روابط با فلورنتینو پرس :
    "فلورنتینو امیدهای من را با پروژه اش و ذهنیتش تلقیق کرد . آنها مرا متقاعد کردند . فلورنتینو گفت که رئال مادرید به من احتیاج داشت . من هم در مقطعی از دوران فوتبالم و پس از قهرمانی چمپیونزلیگ با اینتر ، به رئال مادرید برای دوران فوتبالم نیاز داشتم . اگر مربی رئال مادرید نشوی ، دوران کارت کامل نمی شود . البته مهم فقط مربیگری یا بازی کردن در رئال مادرید نیست ، بلکه موفقیت حائز اهمیت است . مربیگری در رئال مادرید ، مشکل ترین بخش دوران کارم بوده است . "

روابط با مطبوعات :
    "مرا دیکتاتور پرتغالی می دادنستند ، این سنگین ترین حمله ایست که به من شده است . من به حملات شخصی توجهی ندارم . البته وقتی پسرم یا دخترم به من بگوید ببین بابا ، این را در موردت نوشتند شاید ناراحت بشوم . ناراحتم می کند چرا که آنها را ناراحت می کند . آنها فکر می کنند که من هم ناراحت شده ام اما برایشان می گویم که نگران نباشند ، چیزی نشده است . "

سبک :
    "من نتایجم را می بینم . این که تیمم در چلسی چقدر گل زد ، چقدر پیروزی کسب کرد . به غنی بودن دوران کارم در کشورهای مختلف نگاه می کنم . اگر در ایتالیا مثل انگلیس بازی کنی موفق نمی شوی . نمی توان فقط به بازیکنانی اعتماد کرد که بازی را زیبا کنند چرا که ممکن است از نظر فنی خوب باشی اما در مباحث دیگر ناکام بمانی . آن چه که کسب کرده ام ، به خاطر انتقال چنین روحیه ای به بازیکنان است . من بازی زیبای رئال مادرید را دوست دارم . دوست ندارم که به خاطر مالکیت توپ ، از حریف تمجید شود . "

گونسالو ایگوائین:
    " ال پیپیتا با ما می ماند . نمی رود چرا که نیازی به این کار نیست .من نمی خواهم در را به رویش باز کنم ، رئال مادرید هم نمی خواهد . او تا سالها قرارداد دارد . ال پیپیتا بازیکنی است که یک سال پیش دستمزدی کمتر از بقیه می گرفت اما حالا دستمزدش نزدیک بقیه شده است . او می تواند پیشنهادات 40 ، 50 یا 60 میلیونی داشته باشد . هر چه باشد ، برای رئال مادرید فروشی نخواهد بود . فقط مشکل این جاست که انگار باید به افرادی که می خواهند بیرون از این جا باشد اثبات کند که قصد رفتن ندارد."

خرید یک دروازه بان :
    "رئال مادرید به دنبال دروازه بان است چرا که آدان نمی ماند . در تلاشم تا آنتونیو را راضی کنم که بماند . از ایکر هم کمک خواستم . شاید لازم باشد که به او بیشتر بازی دهیم . می شود به او قول داد که در کوپا بیشتر بازی کند چرا که انگیزه اش را برای ماندن تحسین می کنم . حرفش از " عاشق رئال هستم اما می خواهم هر یکشنبه باشم " تبدیل شده به "باید جای کاسیاس را بگیرم" "

فشار روی بازیکنان :
    "ایکر به من گفت :" در طول فصل لحظاتی بودند که فشار زیادی را متحمل شدیم . خودت کنار کشیدی " من به او خندیدم اما فهمیدم که منظورش چیست و او چه چیزی را می خواست تحریک کند . می خواست که کمی سطح فشارها را کنترل کند . پس از باخت به بایرن ، مهربان ترین حالتم را دید که گفتم :" نگران نباشید ، لالیگا را برده ایم ."

تعصب :
    "نمی فهمم که یک مسئول لباس ها یا فیزیوتراپ که سخت تلاش می کند همه چیز را برای بازیهای تیم در هر یکشنبه آماده کند ، رئالی نباشد . مثل ریبوت که پس از فوت اقوامش همچنان در خدمت رئال مادرید بود . آنهایی که اطرافم هستند باید این گونه باشند . "

شاهین :"
    "شاهین می ماند . او را در یک پیش فصل کامل با خود ندیده ایم و حالا می بینیم . "

بنزما :
    "کریم خیلی خوب است . بزرگترین مشکلش این دگرگونی او بود . ریبوت در زندگی اجتماعی به او کمک کرد . زیزو هم دیگر کسی بود که به او نزدیک شد . من هم در مورد بازیش سختگیر بودم . نمی توانستم بپذیرم که آن گونه باشد . باید عوض می شد . "

په په :
    "فصل بی رحمانه ای داشت . هر کس جای او بود به انگلیس یا ایتالیا می رفت . بحث در مورد تمدید قراردادش زیاد بود اما همیشه گفت که می خواهد در رئال مادرید بماند . قراردادی که بست می توانست بهتر از این ها باشد . مردم باید ارزش کارش را بدانند . "

نقل و انتقالات
    "باید تغییراتی در ترکیب داشته باشیم . بازیکنانی که این فصل به تیم ملحق شده بودند ، حالا هماهنگ شده اند و راحت تر هستند . از سویی باید ساختار تیم را مستحکم تر کنیم . در این راه باید با مدیر و خوزه آنخل سانچز مشورت بگیریم . "

توپ طلا :
    "چه کسی بزرگترین لالیگای جهان را برد ؟ کریستیانو . چه کسی چمپیونزلیگ را برد ؟ هیچ کدام . چه کسی لایق توپ طلاست ؟ کریستیانو

HALA MADRID

8. 7 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    ژوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    کریستیانو رونالدو
    اسم واقعی شما
    محمد

PortugalRealMadridRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    2,600
    تشکر شده 3,163 در 827 پست

مورينيو: کاري که من کردم باورکردني نيست

خوزه مورينيو با اشاره به قهرماني هايي که در انگليس، اسپانيا و ايتاليا به دست آورده است، گفت: کاري که من کردم، باورنکردني نيست.

اين مربي 49 ساله پرتغالي، چهارشنبه گذشته رئال مادريد را به سي و دومين قهرماني خود در رقابت هاي ''لاليگا''ي اسپانيا رساند تا اين تيم بعد از سه سال، جام قهرماني را از رقيب سرسختش يعني بارسلونا بگيرد.

مورينيو با اين قهرماني بعد از ''ارنست هاپل'' اتريشي، ''توميسلاو ايويچ'' کروات و ''جيواني تراپاتوني'' از ايتاليا، به چهارمين مربي تبديل شد که در چهار ليگ مختلف، تيمش را قهرمان مي کند.

مورينيو در اين باره به روزنامه اسپانيايي ABC گفت: تا کنون هيچ مربي نتوانسته در سه ليگ بزرگ انگليس، ايتاليا و اسپانيا قهرمان شود. اين يکي از آرزوهاي من بود که چه از نظر حرفه اي و چه از نظر شخصي باورنکردني است.

وي با اشاره به اينکه شکست بارسلونا هدف اولش نبوده است، خاطر نشان کرد: من هم از بارسلونا شکست خورده ام اما از اين شکست به اندازه باخت مقابل بايرن مونيخ در نيمه نهايي ليگ قهرمانان اروپا ناراحت نشدم. ولي قهرماني در لاليگا براي بر هم زدن چرخه قهرماني هاي بارسلونا مهم بود.

مورينيو که تاييد کرده است در فصل آينده هم در رئال مادريد خواهد ماند، گفت: کريم بن زما و گونزالو ايگواين نيز مهاجمان تيم در فصل بعد خواهند بود. تيم به آنها نياز دارد و در هيچ صورتي حتي با پيشنهادهاي 40، 50 و 60 ميليون يورويي با فروش آنها موافقت نخواهد کرد.

اين مربي در مورد آينده حرفه اي خود بعد از رئال مادريد خاتمه داد: به محض اينکه کارش در رئال مادريد تمام شود، به يکي از ليگ هاي برتر دنيا مي رود.

REAL MADRID

10. 5 کاربر از پست مفید mamaly7 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006
    تشکر شده 3,860 در 1,457 پست

خوشحالي اوزيل از رسيدن به رکورد گونتر نتزر

مسوت اوزيل، هافبک رئال مادريد، از اينکه رکورد 100 بازي گونتر نتزر، ستاره آلماني سابق رئال، را پشت سر گذاشت، اظهار خوشحالي کرد اما تاکيد کرد خود را با ستاره سابق فوتبال آلمان مقايسه نمي کند.

اوزيل که در تابستان 2010 از برمن به رئال پيوست، خيلي زود به يکي از ستاره هاي ثابت رئال تبديل شد و در اين فصل هم نقش مهمي در قهرماني اين تيم در لاليگا داشت.

او در گفتگو با نشريه کيکر گفت:" گونتر نتزر بازيکن فوق العاده اي بود؛ در رئال هنوز به او احترام مي گذارند. اينکه به اندازه اي او براي رئال بازي کرده ام، احساس افتخار مي کنم اما چنين مقايسه هايي براي من در اولويت نيست. براي من بازي کردن براي رئال اهميت بيشتري دارد."

ستاره خط مياني ژرمن سپس در مورد اينکه چگونه هم تيمي هايش شکست مقابل بايرن در چمپيونزليگ را فراموش کردند و مقابل بيلبائو به پيروزي رسيدند، گفت:" من فرصتي براي فکر کردن به شکست مقابل بايرن نداشتيم. ما بايد بلافاصله روي بازي هاي لاليگا تمرکز مي کرديم. من هرگز اين قهرماني را فراموش نمي کنم . اين پاداشي براي يک سال سختکوشي ما بود."

12. 5 کاربر از پست مفید omid2 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

کاکا:مي خواهم در رئال مادريد بمانم

هافبک برزيلي تيم فوتبال رئال مادريد بر اين باور است که هنوز مي تواند بازيکن تاثيرگذاري براي اين باشگاه باشد و به همين دليل قصد دارد در اين تيم بماند.

کاکا که 30 ساله است در سال 2009 با انعقاد قراردادي به ارزش 56 ميليون پوند از ميلان به رئال پيوست با اين حال در سه سال گذشته فقط 49 بار در ترکيب اصلي اين تيم حضور داشته است.

در ماه ژانويه گزارش هايي به گوش رسيد مبني بر اينکه خوزه مورينيو، سرمربي رئال مادريد، آماده است تا اين بازيکن را به يکي از دو تيم پاريسن ژرمن و منچستريونايتد انتقال دهد.

کاکا به روزنامه "گلوبو"گفت: هنوز ليگ به پايان نرسيده و براي همين در اين خصوص صحبتي انجام نشده است. هنوز سه سال ديگر با رئال قرارداد دارم و مي خواهم در اين تيم ادامه دهم.

وي در پايان گفت: مورينيو به من کمک کرده و اين شانس را در اختيارم گذاشته تا بازي کنم. نمي خواهم رئال مادريد را ترک کنم.

14. 5 کاربر از پست مفید omid2 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

مورينيو: هيگواين فروختني نيست

سرمربي رئال مادريد گفت: هيگواين در رئال خواهد ماند و او را به هيچ قيمتي نمي‌فروشيم.

به نقل از ورد گيم، خوزه مورينيو تأکيد کرد: گونزالو هيگواين را به هيچ قيمتي نمي‌فروشيم و فصل بعد نيز بازيکن رئال مادريد خواهد بود.

يوونتوس، قهرمان ايتاليا، بايرن مونيخ قهرمان جام يوفا و پاري سن ژرمن به همراه چلسي خواهان به خدمت گرفتن مهاجم آرژانتيني بودند.

آقاي خاص خاطرنشان کرد: او در رئال مادريد مي‌ماند زيرا نمي‌خواهم از تيم برود. هيگواين قراردادي عالي با ما دارد که هنوز چند سال از آن باقي مانده است.

مورينيو ادامه داد: حتي اگر 40-50 يا 60 ميليون يورو به باشگاه پيشنهاد شود او را نخواهيم فروخت. دو مهاجم من براي فصل بعد بنزما و هيگواين خواهند بود.

16. 5 کاربر از پست مفید omid2 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

سومين رويارويي رئال و لس آنجلس گالاکسي

تيم رئال مادريد براي سومين سال پياپي در يک تورنمنت دوستانه به مصاف لس آنجلس گالاکسي خواهد رفت

به گزارش آسوشيتدپرس، اين ديدار روز دوم آگوست ( 12 مرداد ) در ورزشگاه اختصاصي باشگاه لس آنجلس گالاکسي انجام خواهد شد.

'' کريس آفيسر'' رييس باشگاه گالاکسي به وب سايت اين باشگاه گفت: از اين که مي توانيم به هوادارانمان فرصت دهيم مصاف گالاکسي با يکي از بهترين باشگاه هاي جهان را ببينند؛ هيجان زده هستيم.

در اين تورنمنت که'' ورلد فوتبال چلنج'' نام دارد و تابستان امسال در کاليفرنياي جنوبي برگزار مي شود باشگاه هاي ديگري همچون ليورپول ، چلسي، پاري سن ژرمن ، آ ث ميلان، سياتل سوندرز و نيويورک ردبولز نيز شرکت دارند.

جزييات بيشتري از برنامه هاي اين تورنمنت اعلام نشده و فقط زمان ديدار لس آنجلس گالاکسي با رئال مادريد مشخص واعلام شده است.

رئال مادريد هفتم آگوست سال 2010 در ديداري با حضور 89 هزار و 134 تماشاگر با نتيجه سه بردو گالاکسي را شکست داد. در 16 ژوئيه سال بعد هم گالاکسي با نتيجه چهار بر يک در ديداري با حضور 56 هزار و 211 تماشاچي از مادريدي ها در شکست خورد.

رئال مادريد براي نخستين بار از سال 2008 تاکنون به قهرماني لاليگا رسيده است.

18. 5 کاربر از پست مفید omid2 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

کاکا: قرارداد دارم، مي مانم

کاکا در مشکل ترين روزهايش در رئال مادريد است. از قهرماني در لاليگا خوشحال است اما در عين حال شرايط فردي خوبي ندارد. مي داند که روزهايش براي مورينيو به شماره افتاده و پايان فصلش هم شرايطش را حل مي کند. به نظر مي رسد که پي اس جي ، گزينه محبوبش باشد.

به گزارش مرجع خبري رئال مادريد کاکا فقط در سه تا از هشت بازي آخر رئال مادريد حاضر بوده است. اين سه بازي مقابل اتلتيکو، بايرن و گرانادا بودند که در همه آنها توسط مورينيو و هواداران به عنوان مقصر شناخته شد. در ويسنته کالدرون، پس از يک نيمه ضعيف تعويض شد. اين اتفاق در لوس کارمنس هم افتاد. رئال مادريد در نيمه اول باخته بود تا مورينيو او را در رختکن تعويض کند.

مقابل بايرن، مورينيو از کاکا در دقيقه 75 استفاده کرد و به نظر مي رسيد ديگر نوبت بازيکن برزيلي باشد. مربي پرتغالي به نيمکتش نگاه کرد و برنده توپ طلاي 2007 را ديد و از او خواست که چمپيونزليگ را به رئال بياورد. اما کاکا ناکام ماند و حتي يک پنالتي مهم را خراب کرد تا توسط برنابئو هو شود.

اما کاکا در مصاحبه اي، در مورد آينده اش صحبت کرد. بازيکن برزيلي در مورد حسش پس از قهرماني در لاليگا و پنالتي خراب کردنش مقابل بايرن صحبت کرد و از آرزوهايش گفت که همچنان تصميمش " ماندن در رئال مادريد " است.

هافبک رئال مادريد گفت که از قهرماني در لاليگا با وجود نقش اندکي که در آن داشته " خوشحال " است و آن را "مرحله ديگري " از دوران فوتبالش مي داند. وي افزود:" خيلي زيبا بود هر چند که من نقش مهمي در آن نداشتم . اين چيزي بود که به آن عادت نداشتم . " هر چند که سعي مي کند مثبت نگر باشد و مي گويد:" با انگيزه بيشتري به کارم ادامه مي دهم تا دوباره بازيکن مهمي شوم. "

کاکا در مورد پنالتي بدي که مقابل بايرن زد تا تيم را حذف نزديک کند گفت:" به خاطرش خودم را سرزنش مي کنم اما دوران هاي بد ديگري در دوران فوتبالم داشته ام. مثل باخت در فينال چمپيونزليگ يا ميلان در سال 2005 يا حذف از جام جهاني هاي 2006 و 2010. "

اودر مورد مورينيو گفت:" او به من کمک کرد و فرصت هاي زيادي داد " و افزود که:" نمي خواهم رئال مادريد را ترک کنم " و اعلام کرد که مورينيو در مورد آينده اش با او صحبتي نداشته است:" نه، ما هرگز صحبت نکرديم چرا که لاليگا هنوز تمام نشده است. من سه سال قرارداد دارم و از طرف خودم مي خواهم ادامه دهم. "

حالا بايد ديد که در تابستان براي کاکا چه مي شود. اين بازيکن مي داند که رئال مادريد مي خواهد او را بفروشد و دورانش در اين تيم رو به اتمام است. اما رفتنش آسان نيست. پي اس جي او را مي خواهد اما رئال مادريد مي خواهد بيشترين پول را در ازايش رفتنش کسب کند. از سويي فقط باشگاه فرانسوي مي تواند دستمزد سالي 10 ميليون يورو را جبران کند.

20. 5 کاربر از پست مفید omid2 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    ژوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    کریستیانو رونالدو
    اسم واقعی شما
    محمد

PortugalRealMadridRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    2,600
    تشکر شده 3,163 در 827 پست

مورينيو به جمع رکوردداران رئال مادريد پيوست

خوزه مورينيو پس از 60 پيروزي همراه با رئال مادريد در لاليگا پنجمين مربي تاريخ اين باشگاه به لحاظ تعداد پيروزي ها شد.

به گزارش سايت رئال مادريد، تيم مورينيو تاکنون در اين فصل از 75 بازي در60 ديدار پيروز شده است. در صورتي که مادريدي ها در آخرين ديدار خود در فصل جاري لاليگا برابر بيلبائو هم به پيروزي برسند؛ سي و يکمين پيروزي خود در اين فصل را تجربه مي کنند و فاصله رکورد سرمربي پرتغالي از ''وويادين بوسکوف'' سرمربي اسبق اين تيم بيشتر خواهد شد.

در حال حاضر ''ميگوئل مونوس'' با 257 پيروزي از 424 بازي در 16 فصل در صدر جدول است و پس از او '' لئو بين هاکر'' با 89 پيروزي از 139 بازي در چهار فصل در رده دوم قرار دارد.

'' ويسنته دل بوسکه'' با 84 پيروزي از 153 بازي در شش فصل در مکان سوم قرار دارد و '' لوييس مولوني'' با 74 پيروزي از 122 بازي در شش فصل در رده چهارم است.

'' خوزه مورينيو'' با 60 پيروزي از 75 بازي در دو فصل در رده پنجم است و ''وويادين بوسکوف'' با 58 پيروزي از 98 بازي در سه فصل در رده ششم قرار دارد.

REAL MADRID

22. 3 کاربر از پست مفید mamaly7 تشکر کرده اند .

صفحه 132 از 141 نخستنخست ... 3282122130131132133134 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)