Design & Developed BY Patira

صفحه 131 از 141 نخستنخست ... 3181121129130131132133 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,301 تا 1,310 , از مجموع 1407
    مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

real نقل و انتقالات و مهمترین خبرها از باشگاه رئال مادرید در فصل 2011-2012

به نام خدا

در این تاپیک اخرین اخبار از باشگاه رئال مادرید در فصل

2011-2012

HALA MADRID

ویرایش توسط AL1reZA : 05-31-2012 در ساعت 05:01

2. 8 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک هجومی
    مربی مورد علاقه
    افشین قطبی-مورینیو
    بازیکن محبوب
    کریس رونالدو-کاسیاس-رائول-راموس-کاکا-کاظمیان-کریمی
    اسم واقعی شما
    امیر محمد

SpainPersepolisRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    9,394
    تشکر شده 5,054 در 1,059 پست

گالياني: زلاتان به رئال نمي‌رود

نايب رئيس باشگاه ميلان مي‌گويد در پايان فصل به زلاتان ايبراهيموويچ اجازه خروج از ميلان داده نخواهد شد.

چندي پيش در رسانه‌هاي اسپانيايي خبرهايي مبني بر علاقه خوزه مورينيو به جذب زلاتان ايبراهيموويچ منتشر شد که واکنش بسياري را در پي داشته است.

آدريانو گالياني در اين خصوص گفت: ما به مورينيو بي اعتماد نيستيم. به علاوه زلاتان نيز اعلام کرده علاقمند است در ميلان بماند. باشگاه و ايبرا رابطه بسيار خوبي باهم دارند. من نيز از کسي در مورد اينکه شايعه‌هاي اس ام اسي سوال نمي‌کنم. باشگاه به هيچ وجه به خود اجازه نمي‌دهد که از بازيکنان در مورد اس ام اس‌هايشان سوال کند. به خصوص در مورد بازيکني مانند زلاتان.

ايبراهيموويچ در ديدار حساس اين هفته خود برابر اينترميلان به ميدان خواهد رفت. اين اتفاق در حالي رخ خواهد داد که روسونري با اختلاف يک امتيازي نسبت به يوونتوس در رده دوم جدول رده بندي قرار گرفته است.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

In all circumstances
    I'm always a fan of Real Madrid

4. 3 کاربر از پست مفید amir-97 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک هجومی
    مربی مورد علاقه
    افشین قطبی-مورینیو
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    امیر محمد

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    9,394

زسکامسکوگوي سبقت را از رئال مادريدربود

باشگاه رئال مادريد اسپانيا در رقابت براي جذب مدافع برزيلي تيم گرميو از زسکا مسکو روسيه شکست خورد.

رئال مادريد، قهرمان زود هنگام لاليگا در رقابت براي به خدمت گرفتن ماريو فرناندز، از زسکا مسکو جا ماند.

پس از موافقت باشگاه روسي با باز گذاشتن مبلغ قرارداد در محدوده 13 ميليون يورو با گرميو، فرناندز 21 ساله قراردادي 5 ساله با اين تيم امضا کرد.

فرناندز جاي دني آلوز را در ترکيب تيم ملي برزيل گرفت تا رئال مادريد از دسامبر گذشته به دنبال جذب اين بازيکن باشد.

In all circumstances

6. 3 کاربر از پست مفید amir-97 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک هجومی
    مربی مورد علاقه
    افشین قطبی-مورینیو
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    امیر محمد

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    9,394

طرح های ابتدایی پیراهن رئال در فصل 3-2012:آبی جانشین طلایی شد

لباس دوم رئال در فصل بعد، مشکی خواهد بود و سه نوار همیشگی آدیداس، روی آستین های پیراهن به چشم می خورد و تبلیغ «بی وین» با رنگ زرد روی سینه پیراهن نقش خواهد بست

Alberto Piñero

سایت گل- مسئولان باشگاه رئال مادرید و سران آدیداس در حال طراحی پیراهن تیم مادریدی برای فصل آتی هستند. در حالی که هنوز طرح لباس های فصل بعد رئال نهایی نشده ، کمپانی آلمانی آدیداس، طرح های ابتدایی اش را برای لباس های فصل بعد رئال منتشر کرده است. انتظار می رود که بعد از توافقات نهایی، شرکت آدیداس حداکثر تا سی روز دیگر در مراسمی رسمی لباس های فصل بعد تیم مادریدی را معرفی کند. احتمال می رود که دلیل تاخیر در ارائه طرح های نهایی، اتمام رقابت های این فصل باشد.
    این طرح ها برای لباسهای اول و دوم رئال هستند. هر چند که هنوز این طراحی قطعی نشده ، اما تغییر اصلی ای که در آن دیده می شود، حذف رنگ طلایی در حاشیه های پیراهن و شورت و استفاده از رنگ آبی پررنگ و تلفیق آن با رنگ آبی آسمانی است.
    در لباس اصلی طراحی شده برای فصل آتی، رنگ آبی، جانشین رنگ طلایی خواهد شد. یعنی نوارهای حاشیه آستین ها و یقه و نوارهای روی شانه این پیراهن در فصل بعدی به جای رنگ طلایی، با تلفیقی از رنگ آبی پررنگ و ابی آسمانی طراحی شده است. لبه آستین ها با رنگ ابی پررنگ و سپس حاشیه کوچکی به رنگ آبی کمرنگ خواهد بود و یقه پیراهن اصلی رئال هم با چنین تلفیقی ارائه خواهد شد.
    لباس دوم رئال در فصل بعد، مشکی خواهد بود و سه نوار همیشگی آدیداس، روی آستین های پیراهن به چشم می خورد و تبلیغ «بی وین» با رنگ زرد روی سینه پیراهن نقش خواهد بست. مدل یقه پیراهن دوم، متفاوت از یقه پیراهن اصلی است. این پیراهن، شباهت زیادی به لباسهایی که ایکر کاسیاس درطول این فصل برتن می کرد، دارد.
    هنوز طراحی لباس سوم رئال بار فصل پیش رو نهایی نشده و انتظار می رود که به جای رنگ قرمز، این لباس ها به رنگ سبز باشد.
    این طور به نظر می رسد که قرار است که پیراهن مخصوص تمرین قبل از بازی تیم هم تغییر کند.

In all circumstances

8. 4 کاربر از پست مفید amir-97 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Left Wing
    مربی مورد علاقه
    Jose Mourinho, Carlos Queiroz, Afshin Ghotbi, Mustafa Denizli, Jurgen Klopp
    بازیکن محبوب
    Cris Ronaldo, Khalili, Milito, Adriano, Zanetti, Reus, Gotze
    اسم واقعی شما
    Mohammad

PortugalInterRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    6,133
    تشکر شده 3,220 در 1,108 پست

real

رئال مادريد ايگوآين و کاکا را قيمت گذاري کرد

باشگاه رئال مادريد اعلام کرد براي فروش دو چهره مطرح تيمش حداقل 70 ميليون يورو طلب مي کند.

به گزارش خبرگزاري اسپانيا، روزنامه مارکا نوشت در حاليکه کاکا هافبک برزيلي و گونسالو ايگوآين مهاجم آرژانتيني مورد توجه تيمهاي ديگري قرار دارند، مسئولان رئال براي فروش ايندو حدنصاب تعيين کردند.

رئال، ايگوآين را حداقل در ازا 40 ميليون يورو خواهد فروخت و نشريات اسپانيايي نوشتند اين بازيکن در پايان بازي ديروز در رختکن از هم تيمي هاي خود وداع کرده است.گفته مي شود وي که پيش از اين گفته بود با وجود نيمکت نشيني دوست ندارد از رئال جدا شود، به زودي پيراهن تيم پاري سن ژرمن را به تن خواهد کرد.اين در حالي است که چلسي و منچسترسيتي نيز خواهان خريد اين بازيکن هستند. ايگوآين 24 ساله در سال 2007 ازاي 13.5 ميليون يورو از ريورپلاته آرژانتين خريداري شده است.

براي کاکا نيز که او هم مورد توجه پاري سن ژرمن قرار دارد ، 30 ميليون يورو قيمت گذاري شده است. ريکاردو کاکا در سال 2009 در ازاي 64 ميليون يورو از ميلان به رئال پيوسته بود.

10. 3 کاربر از پست مفید J. Mourinho تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Left Wing
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

PortugalInterRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    6,133

real

کارانکا :" تساوی نتیجه عادلانه تری بود "

خبرگزاری رئال مادرید در ایران - در بازی دیشب تیم برابر گرانادا که به برد 2-1 سفیدها در خارج از خانه منجر شد ایتور کارانکا به جای مورینیو در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد .

او راجب بازی گفت :" شاید نتیجه مساوی بهترین نتیجه برای این بازی بود گرانادا خیلی خوب بسته بازی کرد و بروی مهاجمان ما در هر لحظه که پا به توپ میشدند به خوبی فشار میاوردند وتوپ را بازپس میگرفتند ما درست است که در لالیگا قهرمان شده ایم و این بازی ها اهمیت چندانی ندارد امابه دنبال بررسی مسائل دیگری برای فصل اینده در تیممان هستیم "

او همچنین در مورد عملکرد رونالدو گفت : " رونالدو مثل همیشه بازی کرد و مثل همیشه هم با تیم است و وقتی تیم میبرد او هم خوشحال هست "

12. 3 کاربر از پست مفید J. Mourinho تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Left Wing
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

PortugalInterRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    6,133

real

پاردزا :" هیگوائین در فصل بعد با مادرید خواهد بود "

خبرگزاری رئال مادرید - این روزها که بدلایل درخشش بنزما در ترکیب رئال مادرید و کمتر به بازی گرفته شدن هیگوائین توسط اقای خاص و همچنین مشتری های سرمایه دار که بدنیال این مهاجم ارزانتیتی هستند مانند منچستر سیتی و چلسی و حتی پاریسن زرمن باعث شده که حرفهای راجب به ترک کردن رئال مادرید بوسیله این بازیکن شنیده بشه که پاردزا تمامی انهارا رد کرده است

او به خبرنگاران گفت :" هیگوائین ! او یک مهاجم متعصب و بزرگ برای رئال مادرید است او با اینکه کمتر در این فصل به بازی گرفته شد ولی 22 گل زده در کارنامه دارد که دو گل از بنزما بیشتر است او یک قراداد بلند مدت با رئال مادرید دارد و این تیم را دوست دارد و در ان خوشحال است و دلیلی برای رفتن نمیماند ! "
    او در مورد رونالدو و رسیدنش به مسی برای کسب کفش طلا نیز گفت :" رونالدو ! او گل های مهم و حساسی برای تیم زد که باعث قهرمانی تیم در لالیگا شد و او بهترین مهاجم عصر فوتبال است و حتی عدم رسیدن به عنوان کفش طلا نیز نمیتواند از شایسته بودن رونالدو کم کند "

14. 4 کاربر از پست مفید J. Mourinho تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبك هجومي
    مربی مورد علاقه
    مورينيو
    بازیکن محبوب
    T.T.Henry +Cristiano Ronaldo+shevchenco
    اسم واقعی شما
    عليرضا @A@L@i@

PortugalRealMadridMilan

Bergkamp

تشکر ها
    2,298
    تشکر شده 3,633 در 885 پست

مصاحبه مورينيو با آ ب ث

خوزه مورینیو ، مربی رئال مادرید ، روز یکشنبه با آ ب ث مصاحبه کرد .مربی پرتغالی به سوالات به سبک خاص خودش پاسخ داد و همه مسائل روز را مورد بحث قرار داد .
    شخصیت :

"من یک جوان 49 ساله هستم . بچه ها نیرو ، شخصیت و جاه طلبی من را حس می کنند . کسی که فرمان می دهد باید سرزنده باشد . سختگیر هستم . آدمی هستم که برای آزادی می جنگم . برایم اهمیتی ندارد که حرفم باعث شود که چهار جلسه محروم شوم . چیزی که عادی نیست این است که تصویر "کمال " از خود ارائه دهی آن هم در حالی که در پایان مشخص می شود که هیچ کس کامل نیست . من هیچ گاه تصویر کمال از خود بروز ندادم . "

ماندن در رئال مادرید :
    "هیچ مربی نتوانسته بود که در سه لیگ برتر اروپا قهرمان شود . این هدفم بود . این یجربه حرفه ای بود که از داشتنش واقعا خرسند هستم . انتظار نمی رود که تنها کسی باشم که به آن می رسم . در عرض ده سال ، ممکن است که مربیان یا بازیکنان دیگری هم باشند که بتوانند به آن برسند . هدفم بردن لالیگا با رئال مادرید بود و پس از آن ، تا همیشه روی یکی از این سه لیگ برتر کار می کنم . اما هنوز دو سال از قراردادم در این جا باقی مانده و من و خانواده ام از ثبات لذت می بریم چرا که همیشه بعد از دو ، سه سال جا به جا می شویم . پس از ادامه دادن در رئال مادرید راضی هستیم . "

روابط با فلورنتینو پرز :
    "فلورنتینو امیدهای من را با پروژه اش و ذهنیتش تلقیق کرد . آنها مرا متقاعد کردند . فلورنتینو گفت که رئال مادرید به من احتیاج داشت . من هم در مقطعی از دوران فوتبالم و پس از قهرمانی چمپیونزلیگ با اینتر ، به رئال مادرید برای دوران فوتبالم نیاز داشتم . اگر مربی رئال مادرید نشوی ، دوران کارت کامل نمی شود . البته مهم فقط مربیگری یا بازی کردن در رئال مادرید نیست ، بلکه موفقیت حائز اهمیت است . مربیگری در رئال مادرید ، مشکل ترین بخش دوران کارم بوده است . "

روابط با مطبوعات :
    "مرا دیکتاتور پرتغالی می دادنند ، این سنگین ترین حمله ایست که به من شده است . من به حملات شخصی توجهی ندارم . البته وقتی پسرم یا دخترم به من بگوید ببین بابا ، این را در موردت نوشتند شاید ناراحت بشوم . این ناراحتم می کند چرا که آنها را ناراحت می کند . آنها فکر می کنند که من هم ناراحت شده ام اما برایشان می گویم که نگران نباشند ، چیزی نشده است . "

سبک :
    "من نتایجم را می بینم . این که تیمم در چلسی چقدر گل زد ، چقدر پیروزی کسب کرد . به غنی بودن دوران کارم در کشورهای مختلف نگاه می کنم . اگر در ایتالیا مثل انگلیس بازی کنی موفق نمی شوی . نمی توان فقط به بازیکنانی اعتماد کرد که بازی را زیبا کنند چرا که ممکن است از نظر فنی خوب باشی اما در مباحث دیگر ناکام بمانی . آن چه که کسب کرده ام ، به خاطر انتقال چنین روحیه ای به بازیکنان است . من بازی زیبای رئال مادرید را دوست دارم . دوست ندارم که به خاطر مالکیت توپ ، از حریف تمجید شود . "

گونزالو هیگوائین :
    " ال پیپیتا با ما می ماند . نمی رود چرا که نیازی به این کار نیست .من نمی خواهم در را به رویش باز کنم ، رئال مادرید هم نمی خواهد . او تا سالها قرارداد دارد . ال پیپیتا بازیکنی است که یک سال پیش دستمزدی کمتر از بقیه می گرفت اما حالا دستمزدش نزدیک بقیه شده است . او می تواند پیشنهادات 40 ، 50 یت 60 میلیونی داشته باشد . هر چه باشد ، رئال مادرید فروشی نخواهد بود . فقط مشکل این جاست که انگار باید به افرادی که می خواهند بیرون از این جا باشد نشان دهند که او از این جا نمی رود . "

خرید یک دروازه بان :
    "رئال مادرید به دنبال دروازه بان است چرا که آدان نمی ماند . در تلاشم تا آنتونیو را راضی کنم که بماند . از ایکر هم کمک خواستم . شاید لازم باشد که به او بیشتر بازی دهیم . می شود به او قول داد که در کوپا بیشتر بازی کند چرا که انگیزه اش را برای ماندن تحسین می کنم . حرفش از " عاشق رئال هستم اما می خواهم هر یکشنبه باشم " تبدیل شده به "باید جای کاسیاس را بگیرم" "

فشار روی بازیکنان :
    "ایکر به من گفت :" در طول فصل لحظاتی بودند که فشار زیادی را متحمل شدیم . خودت کنار کشیدی " من به او خندیدم اما فهمیدم که منظورش چیست و او چه چیزی را می خواست تحریک کند . می خواست که کمی سطح فشارها را کنترل کند . پس از باخت به بایرن ، مهربان ترین حالتم را دید که گفتم :" نگران نباشید ، لالیگا را برده ایم ."

تعصب :
    "نمی فهمم که یک مسئول لباس ها یا فیزیوتراپ که سخت تلاش می کند همه چیز را برای بازیهای تیم در هر یکشنبه آماده کند ، رئالی نباشد . مثل ریبوت که پس از فوت اقوامش همچنان در خدمت رئال مادرید بود . آنهایی که اطرافم هستند باید این گونه باشند . "

شاهین :"
    "شاهین می ماند . او را در یک پیش فصل کامل با خود ندیده ایم و حالا می بینیم . "

بنزما :
    "کریم خیلی خوب است . بزرگترین مشکلش این دگرگونی او بود . ریبوت در زندگی اجتماهی به او کمک کرد . زیزو هم دیگر کسی بود که به او نزدیک شد . من هم در مورد بازیش سختگیر بودم . نمی توانستم بپذیرم که آن گونه باشد . باید عوض می شد . "

په په :
    "فصل بی رحمانه ای داشت . هر کس جای او بود می توانست به انگلیس یا ایتالیا می رفت . بحث در مورد تمدید قراردادش زیاد بود اما همیشه گفت که می خواهد در رئال مادرید بماند . بهترین قراردادی که می توانست را نبست . مردم باید ارزش کارش را بدانند . "

نقل و انتقالات
    "باید تغییراتی در ترکیب داشته باشیم . بازیکنانی که این فصل به تیم ملحق شده بودند ، حالا هماهنگ شده اند و راحت تر هستند . از سویی باید ساختار تیم را مستحکم تر کنیم . در این راه باید با مدیر و خوزه آنخل سانچز مشورت بگیریم . "

توپ طلا :
    "چه کسی بزرگترین لالیگای جهان را برد ؟ کریستیانو . چه کسی چمپیونزلیگ را برد ؟ هیچ کدام . چه کسی لایق توپ طلاست ؟ کریستیانو . "

مسافر خسته من بار سفر رو بسته بود
    تو خلوت آیینه ها به انتظار نشسته بود
    میخواست که از اینجا بره اما نمیدونست کجا
    دلش پر از گلایه بود ولی نمیدونست چرا

(
    شادمهر عقیلی)

16. 4 کاربر از پست مفید FC@ALI تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    ژوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    کریستیانو رونالدو
    اسم واقعی شما
    محمد

PortugalRealMadridRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    2,600
    تشکر شده 3,163 در 827 پست

کارانکا: گرانادا بهاي وقت‌کشي را داد

مربي رئال مادريد اسپانيا گفت: 2 هدف ديگر در اين فصل براي ما باقي مانده است.

آيتور کارانکا پس از پيروزي 2 بر يک تيمش مقابل گرانادا در ليگ فوتبال اسپانيا گفت: رئال مادريد هميشه تمام تلاش خود را براي پيروزي انجام مي‌دهد و هدف بعدي ما اکنون کسب 100 امتياز است که باشگاه و بازيکنان لياقت آن را دارند.

وي ادامه داد: تساوي در اين بازي مي‌توانست نتيجه عادلانه‌تري باشد، اما اين اتفاقات در فوتبال رخ مي‌دهد و براي گرانادا آرزوي بهترين‌ها را داريم، اما آنها بهاي وقت کشي را دادند.

مربي تيم فوتبال رئال مادريد اسپانيا خاطرنشان کرد: به نظر مي‌رسيد گرانادا هيجان زده است و اين باعث شد تا آنها در پايان بازنده باشند. آنها اولين گل بازي را خيلي زود به ثمر رساندند و ما کنترل بيشتري روي بازي داشتيم.

دستيار خوزه مورينيو اظهار داشت: کريستيانو رونالدو خوشحال است زيرا تيمش قهرمان شده است. او هميشه تمام تلاشش را انجام مي‌دهد و اکنون قهرماني در ليگ را به دست آورده است. کريس بهترين نمايشش را امشب داشت.

وي ادامه داد: ما امروز نشان داديم که براي تمام حريفان احترام قائليم. هنوز براي اين فصل هدف داريم. کمک به کريس رونالدو در کسب آقاي گلي لاليگا و کسب 100 امتياز در لاليگا.

REAL MADRID

18. 3 کاربر از پست مفید mamaly7 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Left Wing
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

PortugalInterRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    6,133

real

گوارديولا خود را کامل جلوه مي‌داد
    مورينيو: به من مي‌گويند ديکتاتور پرتغالي

مورينيو، مربي رئال مادريد، روز يکشنبه با آ ب ث مصاحبه کرد. مربي پرتغالي به سوالات به سبک خاص خودش پاسخ داد و همه مسائل روز را مورد بحث قرار داد، از مسئله ماندن هيگوائين گرفته تا کفش طلا و نقل و انتقالاتي که بايد در تابستان انجام شود. ترجمه اين مصاحبه جذاب را به نقل از مرجع خبري رئال بخوانيد:

* شخصيت:

"من يک جوان 49 ساله هستم. بچه ها نيرو، شخصيت و جاه طلبي من را حس مي کنند. کسي که فرمان مي دهد بايد سرزنده باشد. سختگير هستم. آدمي هستم که براي آزادي مي جنگم. برايم اهميتي ندارد که حرفم باعث شود که چهار جلسه محروم شوم. چيزي که عادي نيست اين است که تصوير "کمال " از خود ارائه دهي آن هم در حالي که در پايان مشخص مي شود که هيچ کس کامل نيست. من هيچ گاه تصوير کمال از خود بروز ندادم هر چند که برخي (اشاره به گوارديولا) اين کار را مي کنند. "

*ماندن در رئال مادريد:

"هيچ مربي نتوانسته بود که در سه ليگ برتر اروپا قهرمان شود. اين هدفم بود. اين تجربه اي حرفه اي بود که از داشتنش واقعا خرسند هستم. انتظار نمي رود که تنها کسي باشم که به آن مي رسم. در عرض ده سال، ممکن است که مربيان يا بازيکنان ديگري هم باشند که بتوانند به آن برسند. هدفم بردن لاليگا با رئال مادريد بود و پس از آن، تا هميشه روي يکي از اين سه ليگ برتر کار مي کنم. اما هنوز دو سال از قراردادم در اين جا باقي مانده و من و خانواده ام از ثبات لذت مي بريم چرا که هميشه بعد از دو، سه سال جا به جا مي شويم. پس از ادامه دادن در رئال مادريد راضي هستيم. "

*روابط با فلورنتينو پرز:

"فلورنتينو اميدهاي من را با پروژه اش و ذهنيتش تلقيق کرد . آنها مرا متقاعد کردند . فلورنتينو گفت که رئال مادريد به من احتياج داشت . من هم در مقطعي از دوران فوتبالم و پس از قهرماني چمپيونزليگ با اينتر ، به رئال مادريد براي دوران فوتبالم نياز داشتم . اگر مربي رئال مادريد نشوي ، دوران کارت کامل نمي شود . البته مهم فقط مربيگري يا بازي کردن در رئال مادريد نيست ، بلکه موفقيت حائز اهميت است . مربيگري در رئال مادريد ، مشکل ترين بخش دوران کارم بوده است. "

*روابط با مطبوعات:

"مرا ديکتاتور پرتغالي مي دادند، اين سنگين ترين حمله ايست که به من شده است. من به حملات شخصي توجهي ندارم . البته وقتي پسرم يا دخترم به من بگويد ببين بابا ، اين را در موردت نوشتند شايد ناراحت بشوم. ناراحتم مي کند چرا که آنها را ناراحت مي کند. آنها فکر مي کنند که من هم ناراحت شده ام اما برايشان مي گويم که نگران نباشند، چيزي نشده است. "

*سبک:

"من نتايجم را مي بينم . اين که تيمم در چلسي چقدر گل زد ، چقدر پيروزي کسب کرد . به غني بودن دوران کارم در کشورهاي مختلف نگاه مي کنم . اگر در ايتاليا مثل انگليس بازي کني موفق نمي شوي . نمي توان فقط به بازيکناني اعتماد کرد که بازي را زيبا کنند چرا که ممکن است از نظر فني خوب باشي اما در مباحث ديگر ناکام بماني . آن چه که کسب کرده ام ، به خاطر انتقال چنين روحيه اي به بازيکنان است . من بازي زيباي رئال مادريد را دوست دارم . دوست ندارم که به خاطر مالکيت توپ ، از حريف تمجيد شود . "

*گونزالو هيگوائين:

" ال پيپيتا با ما مي ماند . نمي رود چرا که نيازي به اين کار نيست .من نمي خواهم در را به رويش باز کنم ، رئال مادريد هم نمي خواهد . او تا سالها قرارداد دارد . ال پيپيتا بازيکني است که يک سال پيش دستمزدي کمتر از بقيه مي گرفت اما حالا دستمزدش نزديک بقيه شده است . او مي تواند پيشنهادات 40 ، 50 يا 60 ميليوني داشته باشد . هر چه باشد ، براي رئال مادريد فروشي نخواهد بود . فقط مشکل اين جاست که انگار بايد به افرادي که مي خواهند بيرون از اين جا باشد اثبات کند که قصد رفتن ندارد."

*خريد يک دروازه بان:

"رئال مادريد به دنبال دروازه بان است چرا که آدان نمي ماند . در تلاشم تا آنتونيو را راضي کنم که بماند . از ايکر هم کمک خواستم . شايد لازم باشد که به او بيشتر بازي دهيم . مي شود به او قول داد که در کوپا بيشتر بازي کند چرا که انگيزه اش را براي ماندن تحسين مي کنم . حرفش از " عاشق رئال هستم اما مي خواهم هر يکشنبه باشم " تبديل شده به "بايد جاي کاسياس را بگيرم" "

*فشار روي بازيکنان:

"ايکر به من گفت :" در طول فصل لحظاتي بودند که فشار زيادي را متحمل شديم . خودت کنار کشيدي " من به او خنديدم اما فهميدم که منظورش چيست و او چه چيزي را مي خواست تحريک کند . مي خواست که کمي سطح فشارها را کنترل کند . پس از باخت به بايرن ، مهربان ترين حالتم را ديد که گفتم :" نگران نباشيد ، لاليگا را برده ايم ."

*تعصب:

"نمي فهمم که يک مسئول لباس ها يا فيزيوتراپ که سخت تلاش مي کند همه چيز را براي بازيهاي تيم در هر يکشنبه آماده کند ، رئالي نباشد . مثل ريبوت که پس از فوت اقوامش همچنان در خدمت رئال مادريد بود. آنهايي که اطرافم هستند بايد اين گونه باشند. "

شاهين:"

"شاهين مي ماند. او را در يک پيش فصل کامل با خود نديده ايم و حالا مي بينيم. "

*بنزما:

"کريم خيلي خوب است . بزرگترين مشکلش اين دگرگوني او بود . ريبوت در زندگي اجتماعي به او کمک کرد. زيزو هم ديگر کسي بود که به او نزديک شد . من هم در مورد بازيش سختگير بودم . نمي توانستم بپذيرم که آن گونه باشد . بايد عوض مي شد. "

*په په:

"فصل بي رحمانه اي داشت . هر کس جاي او بود به انگليس يا ايتاليا مي رفت . بحث در مورد تمديد قراردادش زياد بود اما هميشه گفت که مي خواهد در رئال مادريد بماند . قراردادي که بست مي توانست بهتر از اين ها باشد . مردم بايد ارزش کارش را بدانند . "

*نقل و انتقالات:

"بايد تغييراتي در ترکيب داشته باشيم . بازيکناني که اين فصل به تيم ملحق شده بودند ، حالا هماهنگ شده اند و راحت تر هستند . از سويي بايد ساختار تيم را مستحکم تر کنيم . در اين راه بايد با مدير و خوزه آنخل سانچز مشورت بگيريم. "

توپ طلا:

"چه کسي بزرگترين لاليگاي جهان را برد ؟ کريستيانو. چه کسي چمپيونزليگ را برد ؟ هيچ کدام. چه کسي لايق توپ طلاست؟ کريستيانو. "

20. 2 کاربر از پست مفید J. Mourinho تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Left Wing
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

PortugalInterRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    6,133

real

برادر ايگواين: گونسالو از مادريد نخواهد رفت

فدريکو برادر ال پيپيتا، با اطمينان فراوان از ادامه حضور برادرش در رئال مي گويد.

فدريکو ايگواين، برادر بزرگتر گونسالو ايگواين که بازيکن مياني تيم کولون سانتا فه آرژانتين است در مورد آينده برادر کوچکترش صحبت کرده است.

او در صحبتهايي که در رسانه هاي آرژانتيني بازتاب يافته گفته:« برادرم، گونسالو ، از مادريد جدا نخواهد شد. او دررئال احساس آرامش مي کند و در آنجا واقعا حس خوبي دارد و بسيار هم محبوب است. در حال حاضر او رئال را ترک نخواهد کرد.»

او درمورد رابطه ايگواين با مورينيو گفت:« برخي رسانه ها برخي اخبار را به صورت نادرست پوشش مي دهند و تمام آنچه روزنامه ها مي نويسند، صحيح نيست.

22. 2 کاربر از پست مفید J. Mourinho تشکر کرده اند .

صفحه 131 از 141 نخستنخست ... 3181121129130131132133 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)