Design & Developed BY Patira

صفحه 13 از 141 نخستنخست ... 311121314152363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 1407
    مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

real نقل و انتقالات و مهمترین خبرها از باشگاه رئال مادرید در فصل 2011-2012

به نام خدا

در این تاپیک اخرین اخبار از باشگاه رئال مادرید در فصل

2011-2012

HALA MADRID

ویرایش توسط AL1reZA : 05-31-2012 در ساعت 05:01

2. 8 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

گاگو بعد از پیوستن به رم:مورینیو تصمیم خودش را گرفت و هم تصمیم خودم

هافبک آرژانتینی رم بعد از اینکه نتوانست نظر مورینیو را برای حضور در ترکیب اصلی رئال جلب کند به این تیم ایتالیایی پیوست

سایت گل – فرناندو گاگو اعلام کرد از اینکه رئال را ترک کرده و با قراردادی قرضی به رم پیوسته به هیچ وجه ناراحت نیست و امیدوار است در این تیم ایتالیایی توانایی هایش را ثابت کند.
    گاگو با آمدن نوری شاهین، خوسه کایخون و حمیت آلتینتاپ دیگر جایی در ترکیب اصلی رئال مادرید نداشت و به همین دلیل این تیم را به مقصد رم ترک کرد.
    او در گفتگو با گاتزتادلواسپورت می گوید:" من هرگز با مورینیو مشکلی نداشتم، او تصمیم خودش را گرفت و من هم تصمیم خودم را گرفتم."
    "من با خوشی در رئال جدا شدم. حقیقت این است که ابتدا وقتی به رئال رفتم در ترکیب اصلی این تیم قرار گرفتم و جام با این تیم کسب کردم اما بعد از مصدومیتم دیگر جایی در ترکیب اصلی این تیم نداشتم."
    گاگو در مورد لوئیس انریکه می گوید:"او مربی خوش فکری است که ایده های خوبی دارد. اینکه او زبان اسپانیایی صحبت می کند کمک زیادی برای جا افتادن بهتر من در این تیم می کند."
    گاگو در بازی یکشنبه رم مقابل کالیاری اولین بازی اش را برای این تیم انجام خواهد داد.
    goal.com

HALA MADRID

4. 4 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo , best , cantona , beckham , scholes , giggs
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498
    تشکر شده 9,027 در 2,190 پست

رونالدو در واکنش به شايعه مذاکره با اينترميلان
    به نقل از آس اسپانيا، کريستيانو رونالدو يکي از بهترين گلزنان تاريخ فوتبال دنيا و مهره کليدي تيم فوتبال رئال مادريد اسپانيا در واکنش به شايعه مذاکره پنهانيش با اينترميلان گفت: چگونه مي‌شود براي اين خبر کذب کوچکترين رگه‌اي از منطق يا کار حرفه‌اي خبري طراحي و ارائه کرد؟ من متعهد به رئال مادريد هستم و هرگز فريب کارهاي رسانه‌اي دلالان اروپايي را نمي‌خورم. وي افزود: اگر باشگاه رئال مادريد مرا بخواهد و مشکلي در کار نباشد، حاضرم بدون توجه به مسائل مالي قراردادم را براي 10 سال ديگر هم تمديد کنم.
    مهاجم پرتغالي رئال ادامه داد: هرگز به بازگشت به گذشته فکر نمي‌کنم و احتمال برگشتنم به ليگ برتر انگليس يا انتقال به کالچو در شرايط فعلي صفر است و هيچ اهميتي به شايعات اخير نمي‌دهم.
    ورزش سه

گر بدانم نیستی ، غمی نیست ز تنهایی / اینکه هستی و تنهایم ، غم دارم

6. 5 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498

نوری شاهین: امیدوارم در زودترین زمان ممکن برگردم

ستاره ترکیه ای بی صبرانه منتظر است تا به میادین چمن باز گردد

نوری شاهین بازیکن خط میانی باشگاه رئال مادرید بی صبرانه در انتظار آن است که به میادین چمن بازگردد و از بند مصدومیتی که از ناحیه زانو گریبانگیر او شده رها شود.
    انتظار می رود که این ستاره 23 ساله ترکیه ای تا ماه نوامبر از میادین ورزشی به دور باشد .شاهین در اردوی پیش فصل رئال از ناحیه لیگامنت زانوی چپ مصدوم شد . او که در بازار نقل و انتقالات تابستانی از بوروسیا دورتموند به رئال مادرید پیوست، هنوز نتوانسته در دیداری رسمی برای تیم جدیدش به میدان برود .
    البته او امیدوار است تا بتواند در زودترین زمان ممکن به ترکیب تیم مادریدی بازگردد و زودتر از زمان پیش بینی شده از بند مصدومیت رها شود.
    این ستاره ترکیه ای در صفحه توئیترش به هواداران تیمش دلگرمی داد و نوشت:« سلام دوستان. قول می دهم تا درزودترین زمان ممکن به زمین برگردم و امیدوارم تا بتوانم زبان اسپانیایی را هم یاد بگیرم.»
    سران باشگاه رئال هنوز شدت مصدومیت او را اعلام نکرده اند ولی گزارشهایی که پیش از این منتشر شد حکایت از آن دارد که شاهین دست کم برای 2 ماه از میادین ورزشی به دورخواهد بود.
    goal.com

8. 5 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498

اجازه مورینیو به انزو زیدان برای تمرین در کنار ستاره های رئال

بازیکن جوان فرانسوی که برای تیم جوانان رئال بازی می کند در یکی از جلسات تمرینی شاگردان مورینیو شرکت کرد

انزو زیدان پسر بزرگ زین الدین زیدان برای اولین بار حس تمرین کردن در کنار بازیکنان و ستاره های رئال مادرید را تجربه کرد؛ چرا که ژوزه مورینیو به او اجازه داد تا در جلسه تمرینی روز سه شنبه تیمش شرکت کند.
    وب سایت رسمی باشگاه اینتر با انتشار گزارشی به این نکته اشاره کردند که پسر بزرگ زیدان که برای یکی از تیمهای جوانان رئال بازی می کند، روز سه شنبه در کنار کریستیانو رونالدو، مسوت اوزیل و کاکا به تمرین پرداخت.
    پدر انزو که بازیکن سابق تیم ملی فرانسه و مدیر ورزشی کنونی رئال هست هم در کنار زمین و در کنار مورینیو ایستاده و بازی پسرش را تماشا می کرد.
    انزو که معمولا در خط میانی بازی می کند در جریان این جلسه تمرینی با جان ودل به صحبتهای مربی رئال گوش می داد.
    زیدان در طول سالهای 2001 تا 2006 برای رئال توپ می زد و کارنامه درخشانی دراین باشگاه داشت.
    شاید بهترین خاطره از زیدان، گلی است که او در فینال لیگ قهرمانان اروپا در سال 2002 وارد دروازه بایرلورکوزن کرد تا آنها با هدایت دل بوسکه قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شوند
    goal.com

10. 5 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    کاکا - سرخیوکانالس - فابیو کونترائو- نوری شاهین
    اسم واقعی شما
    پوریا

BrazilManUtdRealMadrid

تشکر ها
    3,351
    تشکر شده 5,530 در 1,166 پست

فرگوسن : مورينيو شبيه جواني من است

مورينيو شبيه وقتي است که من جوان بودم. من هم اشتياق مشابهي داشتم . طرفداران درک مي کنند که او براي آنها و تيم مي جنگد.
    در مراسمی که در آئولا مگنا در دانشگاه رم برگزار شد سر الکس فرگوسن به تمجید از مورینیو پرداخت . آو در این باره گفت: «مورینیو شبیه وقتی است که من جوان بودم. من هماشتیاق مشابهی داشتم . طرفداران درک می کنند که او برای آنها و تیم می جنگد.»

او بیشتر در مورد جنبه های خاص مربی سفید پوشان صحبت کرد : «ژوزه یک دوست عالی است . او احساسات خود را پنهان نمی کند و آن یکی از کیفیت های فوتبالی او است که من دوست دارم همه اشخاص چنین ویژگی ای داشته باشند.»

مربی منچستر یونایتد معتقد است که مورینیو در طی زمان تغییر می کند : «ممکن است در 4 یا 5 سال آرام شود . شروع با شلوغی یکی از خصوصیات ذاتی مورینیو است و این را من زمانی که او مربی پورتو بود در اولدترافورد دیدم که در کنار زمین بالا و پایین می پرید.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

تو رئال مادرید غریب و تنها بودی. 70 هزار نفر تو را هو میکردند اما کودکی 10 ساله برایت دست تکان میداد و می گفت دوستت دارد. یادم نمی رود که در مورد هو کردنت پرسیدند و گفتی من تشویق شدم چون آن کودک با من بود. حالا رفتی بجایی که بدان تعلق داری.بهترین ها را برایت آرزومندم.
    درود بر تو ای بهترین مربی تاریخ ای ، مورینیوی بزرگ.

12. 4 کاربر از پست مفید مورینیو... تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

گزارش تصویری: وقتی کریس، کاروالیو و په په را آشتی می دهد

سایت گل- در جلسه تمرینی صبح روز چهارشنبه رئال مادرید، ریکاردو کاروالیو و په په، دو ستاره پرتغالی رئال برای اولین بار بعد از خداحافظی جنجالی کاروالیو از تیم ملی پرتغال درکنار هم تمریناتشان را از سر گرفتند. در جلسه تمرینی صبح، این دو بازیکن حتی کلمه ای با هم حرف نزدند. په په در کنار کونترائو بود و کاروالیو با کاکا گرم صحبت بود. آنها حتی نگاهی هم به روی هم نینداختند.البته قبل از آغاز جلسه تمرینی عصر رئال ، این دو بازیکن با حالتی عادی با هم صحبت کردند ولی در نهایت این کریستیانو رونالدو بود که با ورود به این ماجرا این دو بازیکن پرتغالی را آشتی داد
    دلخوری این دو ستاره به صحبتهای کاروالیو و دلیلش برای خداحافظی از تیم ملی پرتغال برمی گردد. کاروالیو با انتشار نامه ای اعلام کرده بود:« در تیم ملی پرتغال عدالت رعایت نمی شود؛ په په بدون آنکه جلسه ای با تیم تمرین کرده باشد قرار بود تا در ترکیب ثابت تیم قرار بگیرد. » البته او در ادامه توضیح داد که مشکل شخصی ای با په په ندارد و مشکلش با سرمربی تیم است. دراینجا می توانید تصاویر آشتی کنان در رختکن رئال را مشاهده کنید:
    کاروالیو و په په قبل از آغاز جلسه تمرینی

رونالدو و سعی در آشتی دادن دو ستاره

goal.com

HALA MADRID

14. 7 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک وسط
    مربی مورد علاقه
    جوزپ گواردیولا
    بازیکن محبوب
    لیونل مسی
    اسم واقعی شما
    سینا

SpainSS_TehranBarcelona

Ali Karimi

تشکر ها
    1,939
    تشکر شده 6,824 در 1,678 پست

درنته: رئال مادرید، مثل شکلات،مربی عوض می کند

رویستون درنته ستاره سابق باشگاه رئال مادرید در مراسم معارفه اش به عنوان بازیکن جدید اورتون اعلام کرد که سران باشگاه مادریدی مثل شکلات مربی عوض می کنند.
    درنته در صحبتهایی دراین باره گفت:« رئال مادرید یکی از بهترین مربیان دنیا، ترکیبی از بازیکنان جوان و باتجربه را داشت. ما خیلی بهتر از بارسلونا بودیم ولی تیم شکست و شرایط دستخوش تغییرات زیادی شد.آنها برند شوستر را عوض کردند و بارها و بارها شاهد تغییر مربی تیم بودیم. آنها مربیان را مثل شکلات عوض می کردند. این در رئال مادرید کاملا طبیعی است. البته باید بگویم که من در این تیم چیزهای زیادی یاد گرفتم.»

درنته 24 ساله سه فصل در رئال مادرید بود و فصل گذشته به عنوان بازیکن قرضی به ارکولس رفت و اندکی پیش از پایان یافتن بازار نقل و انتقالات تابستانی روانه گودیسون پارک شد.
    درنته در تابستان سال 2007 از فاینورد به رئال پیوست و در طول دوران حضورش در برنابئو با 4 مربی مختلف کار کرد؛ برند شوستر، خوانده راموس، مانوئل پیگرینی و ژوزه مورینیو. خود او درمورد این تجربه می گوید:« خودم واقعا خوشحالم که این مرحله را پشت سرگذاشتم.فکر می کنم دوران حضورم در رئال مادرید برای خودم بسیار مهم بوده. اولین سال حضورم در رئال دل نشین ترین سال حضورم در این باشگاه بود.»

این ستاره هلندی ادامه داد:« من در رئال درسهای زیادی از بازیکنانی مثل فابیو کاناوارو، رائول، میشل سالگادو، گوتی، روبینیو و وسلی اسنایدر گرفتم. باید بگویم که لیگ انگلیس هم یکی از بهترین لیگهای دنیاست.فوتبال اسپانیا هم خیلی خوب است ولی هر سال همان تیم های قبلی به قهرمانی می رسند، بارسلونا یا رئال مادرید. در انگلیس اوضاع متفاوت است و هر سال نمی توانی با اطمینان بگویی که فلان تیم قهرمان خواهد شد.»
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

دلم برای نگاه مهربان و اخلاق نیک و فروتنی ات تنگ میشود
    ویرایش توسط 0825 : 09-08-2011 در ساعت 17:37

16. 3 کاربر از پست مفید David Sina تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

مورينيو: کارواليو و په په مشکلي با هم ندارند

کارواليو هفته گذشته در اعتراض به تصميم سرمربي تيم ملي پرتغال براي استفاده از په په در ترکيب اصلي، اردوي تيم ملي کشورش را ترک کرد و بلافاصله نيز از تيم ملي پرتغال خداحافظي کرد.

ژوزه مورینیو، سرمربی رئال مادرید، تاکید کرد که ریکاردو کاروالیو و په په، دو مدافع پرتغالی تیمش، مشکلی با هم ندارند .

کاروالیو هفته گذشته در اعتراض به تصمیم پائولو بنتو، سرمربی تیم ملی پرتغال برای استفاده از په په در ترکیب اصلی، اردوی تیم ملی کشورش را ترک کرد و بلافاصله نیز از تیم ملی پرتغال خداحافظی کرد.

به گزارش رسانه های پرتغالی، رفتار په په در تمرینات نیز در تصمیم کاروالیو نقش داشته اما مورینیو این مسئله رد کرد.

آقای خاص در گفتگو با لوسا گفت:" رابطه بین کاروالیو و په په عالی است. رابطه آنها همیشه همین طور بوده و هیچ وقت تغییر نکرده است.

اتفاقاتی که در اردوی تیم ملی پرتغال رخ داد، هیچ ارتباطی با ما ندارد."

varzesh3

HALA MADRID

18. 2 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

اشنايدر: مورينيو بهترين مربي دنيا است

هافبک هلندي اينتر از فدراسيون فوتبال هلند خواست بعد از تمام شدن مدت قرارداد برت فن مارويک، ژوزه مورينيو را به عنوان سرمربي جديد تيم ملي اين کشور انتخاب کنند

وسلی اشنایدر، هافبک هلندی اینتر، از فدراسیون فوتبال هلند خواست بعد از تمام شدن مدت قرارداد برت فن مارویک، ژوزه مورینیو را به عنوان سرمربی جدید تیم ملی این کشور انتخاب کنند.

فن مارویک که تا پایان یورو 2012 با فدراسیون فوتبال هلند قرارداد دارد، اخیرا برای به عهده گرفتن هدایت یک تیم باشگاهی خارجی اظهار تمایل کرد.

اشنایدر در گفتگو با خبرنگاران گفت:" اگر هلندی ها می خواهند بهترین مربی جهان را داشته باشند، باید مورینیو را به خدمت بگیرند. او کسی است که می تواند همه تیم را راضی نگه دارد. نه تنها بازیکنان ثابت از کار کردن با او لذت می برند، بلکه بازیکنان ذخیره هم کار کردن با او را دوست دارند.

برای من، او همیشه بهترین است. من هرگز ندیدم بازیکنی در مورد او بد صحبت کند. احساس می کنم روزی دوباره با او کار خواهم کرد."

اشنایدر در تنها فصلی که تحت هدایت مورینیو در اینتر بازی کرد، توانست قهرمانی در سری آ، کوپا ایتالیا و چمپیونزلیگ را تجربه کند.

varzesh3

HALA MADRID

20. 2 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

سبک بازي بارسا خسته کننده شده است

آنخل تورس معتقد است رئالي ها مي توانند اين فصل بارسا را پشت سر بگذارند.

آنخل تورس، رئیس باشگاه ختافه، معتقد است سبک بازی تک ضرب بارسا که به تیکی تاکا شهرت یافته، دیگر به اندازه قبل جذاب نیست هرچند تایید کرد که آبی و اناری ها در چند فصل اخیر نمایش بهتری نسبت به رئال مادرید داشته اند.

بارسا در سه فصل که پپ گواردیولا هدایت این تیم را برعهده داشته، 3 بار پیاپی قهرمان لالیگا شده و 2 بار نیز لیگ قهرمانان اروپا را فتح کرده است.

تورس در گفتگو با اوندا سرو گفت:" بازیکنان بارسا چشم بسته هم دیگر را پیدا می کنند و حتی تا 5 سال آینده هم می توانند همین جوری بازی کنند اما کم کم بسیاری از سبک بازی آنها خسته می شوند.
    درست است که سبک بازی آنها جواب می دهد و توانسته اند رئال را پشت سر بگذارند اما فکر می کنم رئالی ها این فصل می توانند جبران کنند.

رئال این فصل از نظر فیزیکی شرایط بهتری دارد. آنها به سبک بازی مستقیم رو آورده اند و از نظر تکنیکی نیز در شرایط خوبی به سر می برند."

varzesh3

HALA MADRID

22. 3 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

صفحه 13 از 141 نخستنخست ... 311121314152363113 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)