Design & Developed BY Patira

صفحه 12 از 141 نخستنخست ... 210111213142262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 1407
    مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

real نقل و انتقالات و مهمترین خبرها از باشگاه رئال مادرید در فصل 2011-2012

به نام خدا

در این تاپیک اخرین اخبار از باشگاه رئال مادرید در فصل

2011-2012

HALA MADRID

ویرایش توسط AL1reZA : 05-31-2012 در ساعت 05:01

2. 8 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    دیوید بکهام
    اسم واقعی شما
    میثم

EnglandPersepolisManUtd

تشکر ها
    1,355
    تشکر شده 2,320 در 703 پست

manutd غيبت نوري شاهين تا ماه نوامبر

اين هافبک 22 ساله در آغاز فصل نقل و انتقالات تابستاني از دورتموند به رئال پيوست، اما به دليل مصدوميت از ناحيه زانو هنوز نتوانسته براي رئالي ها به ميدان برود

ورزش سه - به گزارش نشریه مارکا، نوری شاهین، ستاره ترک تبار رئال مادرید، به دلیل مصدومیت تا ماه نووامبر نمی تواند تیمش را همراهی کند.

این هافبک 22 ساله در آغاز فصل نقل و انتقالات تابستانی از دورتموند به رئال پیوست، اما به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو هنوز نتوانسته برای رئالی ها به میدان برود.

او در تمرینات پیش فصل تیم پیش از سفر به آمریکا دچار این مصدومیت شد و از آن زمان دور از میادین به سر می برد.

در ابتدا تصور می شد این هافبک چپ پا برای سه هفته از میادین دور باشد اما اکنون اعلام شده که دوران نقاهت او بیش از این طول خواهد کشید.

مادریدی ها نگرانند که دوری شاهین بیش از دو ماه طول بکشد و در این صورت، او حداقل 8 بازی از رقابت های لالیگا و دیدارها ابتدایی لیگ قهرمانان را از دست خواهد داد.

4. 5 کاربر از پست مفید pathfinder تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo , best , cantona , beckham , scholes , giggs
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498
    تشکر شده 9,027 در 2,190 پست

کاکا: مورینیو به من اعتماد دارد

ستاره برزیلی معتقد است که بااعتماد مربی پرتغالی می تواند فصل خوبی را سپری کند

کاکا بازی ساز برزیلی باشگاه رئال مادرید مطمئن است که می تواند اطمینان ژوزه مورینیو را پاسخگو باشد. این مورینیو بود که در بازار نقل و انتقالات تابستانی جلوی فروش کاکا را گرفت
    دربازار نقل و انتقالات تابستانی تیمهای میلان، پاری سن ژرمن و تاتنهام برای خرید کاکا دست به کار شده بودند ولی با این وجود بازیساز برزیلی در سانتیاگو برنابئو ماند.
    کاکا در صحبتهایی به وب سایت رسمی رئال مادرید گفت:« مورینیو همیشه به من اعتماد داشت. او می توانست بگوید که دیگر مرا نمی خواهد تا سران باشگاه به دنبال تیم دیگری برای من بگردند. ولی مورینیو معتقد است که من می توانم به تیم کمک کنم. بقیه اعضای کادر فنی تیم هم همین حس را دارند. روی فاریا، آیتور کارانکا و سایر اعضای کادر فنی رئال به من کمک کرده و نیرو می دهند تا به پیشرفتم ادامه دهم.»
    کاکا شروع خوبی در رقابتهای فصل جدید لالیگا داشت و در اولین دیدار تیمش مقابل ساراگوسا یکی از 6 گل رئال را به ثمر رساند:« حالم خیلی خوب است. خوشحالم که لیگ را این طوری شروع کردم. این برای من خوب است؛ چون فصل قبل شروع بدی داشتم و آن هم به خاطر عمل جراحی ای بود که مجبور به انجامش شدم . ولی شروع فصل جدید با یک برد و بایک گل و با بازی کردن در ترکیب تیم بسیار خوب است.»
    ستاره برزیلی ادامه داد:« این به من امید می دهد چون در تابستان امسال صحبتهای زیادی در مورد جدایی من از رئال به گوش می رسید و اکنون انگار به تمام این جنجال ها پایان داده شده است. گلزنی به اندازه کافی به من انگیزه می دهد تا فصل خوبی را سپری کنم.»
    دیدار بعدی رئال روز دهم سپتامبر مقابل ختافه خواهد بود
    گر بدانم نیستی ، غمی نیست ز تنهایی / اینکه هستی و تنهایم ، غم دارم

6. 6 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

اوزیل به دنبال کسب سه گانه با رئال

ستاره آلمانی رئال مادرید قصد دارد با این تیم لالیگا، کوپا دل ری و لیگ قهرمانان اروپا را فتح کند

سایت گل – مسوت اوزیل هافبک آلمانی رئال مادرید قصد دارد در این فصل با کهکشانی ها به یک سه گانه تاریخی دست پیدا کند.
    با وجود شکست مقابل بارسلونا در سوپرکاپ اسپانیا، اوزیل معتقد است رئال می تواند در لالیگا، لیگ قهرمانان اروپا و کوپا دل ری از پس حریف دیرینه خود برآید و عنوان قهرمانی را کسب کند.
    اوزیل در گفتگو با روزنامه آ.اس می گوید:" در سوپرکاپ شاهد این بودیم که از نظر قدرت بسیار به بارسلونا نزدیک هستیم و حتی می توانیم آنها را شکست دهیم."
    قهرمانی در لالیگا، کوپا دل ری و لیگ قهرمانان بسیار هیجان انگیز خواهد بود. ما هر سه جام را می خواهیم و مطمئنم که می توانیم به این هدف برسیم."
    goal.com

HALA MADRID

8. 3 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498

محروميت كارواليو به رئال مادريد سرايت كرد

به نقل از آس اسپانيا، ريکاردو آلبرتو سيليويرا کارواليو مدافع 33 ساله تيم فوتبال رئال مادريد اسپانيا، ملقب به گوزن پرتغال به خاطر بدرفتاري و ترک بدون هماهنگي زمين تمرين تيم ملي نه تنها محروميتي حداقل 3 ماهه در لباس تيم ملي کشورش را تحمل خواهد کرد بلکه اين احتمال وجود دارد تا با فشار فدارسيون فوتبال پرتغال و يوفا، از حضور در ليگ قهرمانان اروپا نيز محروم شود.
    فدراسيون فوتبال پرتغال در بيانيه‌اي حرکت زشت کارواليو در خروج بدون هماهنگي با مربيان از کمپ تمرين تيم ملي را نشانه نداشتن ظرفيت و گنجايش ثروتمند شدن وي توصيف کرده است.
    کارواليو به احترام فدراسيون فوتبال و مربيان تيم ملي کشورش هيچ توضيحي در خصوص حوادث داخل کمپ تمرين به خبرنگاران نداده است ولي خشم مقامات فدراسيون فوتبال پرتغال باعث شده تا ضمن تحريم وي از بازي‌هاي ملي تا 3 ماه آينده، پيشنهاد تحريم مادام‌العمر وي از بازي‌هاي ملي را به کميته انضباطي فوتبال پرتغال و يوفا ابلاغ کرده و براي بازي‌ مقابل قبرس نام او را خط بزنند.
    اگر يوفا گزارش پرتغال را بدون تحقيق اضافي بپذيرد احتمال آنکه وي را از حضور در ليگ قهرمانان اروپا نيز محروم کند وجود دارد.
    وي با 75 بازي ملي به يک مدافع کليدي در ترکيب تيم ملي فوتبال پرتغال تبديل شده است.

ورزش سه

ایگواین: رئال در حال کاهش فاصله با بارساست

ستاره آرژانتینی معتقد است که رئال مادرید بیش از هرزمان دیگری به بارسلونا نزدیک شده است

گونسالو ایگواین مهاجم آرژانتینی رئال مادرید معتقد است که فاصله بین بارسلونا و رئال مادرید در هر بازی کمتر می شود.
    اختلافات میان بازیکنان دو تیم در جریان دیدارهای رفت و برگشت سوپرکاپ اسپانیا کاملا مشهود بود و در آن بازی رئال در مجموع دو دیدار رفت و برگشت با نتیجه 4-5 مغلوب بارسا شد
    ایگواین اکنون در صحبتهایی به ایی.اس.پی .ان گفت:«هر زمانی که مقابل بارسلونا قرار می گیریم، به سطح آنها نزدیک و نزدیک تر شده ایم. ما واقعا می خواهیم رقابتهای این فصل را با کسب جامهای قهرمانی متعددی به پایان ببریم.»
    ایگواین یکی از بازیکنان تیم ملی آرژانتین در جریان دیدار دوستانه با ونزوئلا بود که این دیدار با برد 0-1 آلبی سلسته همراه بود.نیکلاس اوتامندی تک گل این بازی را به ثمر رساند.
    سايت گل

پيشنهاد رئال مادريد نيمار را وسوسه کرده است
    نيمار که تابستان سوژه رسانه‌هاي اسپانيايي بود، سرانجام تصميم گرفت به فوتبالش در برزيل ادامه دهد. تصميمي که بسياري معتقدند دوام زيادي نخواهد داشت و اين بازيکن برزيلي و جوان که از او به عنوان پديده‌ي آينده‌ي فوتبال جهان ياد مي شود، ژانويه يا حداکثر تابستان آينده سانتوس را به مقصد يکي از باشگاه‌هاي مطرح اروپايي ترک خواهد کرد. نيمار در گفتگویی عنوان کرد: با پيشنهاد رئالي‌ها شديدا وسوسه شدم. ولي به هر حال تصميم گرفتم که فعلا در سانتوس بمانم و برزيل را ترک نکنم.
    وي ادامه داد:‌ هنوز براي آينده‌ام هيچ تصميمي نگرفته‌ام. تنها چيزي که در حال حاضر قطعيت دارد اين است که با به پايان رسيدن فصل نقل و انتقالات در برزيل بازي خواهم کرد تا در آينده چه اتفاقي رخ دهد.
    ستاره‌ي تيم سانتوس درباره‌ي دلايلش براي ماندن در برزيل هم گفت:‌ اينجا خيالم راحت است که نزديک خانواده‌ام هستم. دوستان و نزديکانم اطرافم هستند. من معمولا با قلبم تصميم مي‌گيرم و با شرايطي که داشتم به اين نتيجه رسيدم که هنوز زمان ترک برزيل فرا نرسيده است.
    ورزش سه
    ویرایش توسط 0825 : 09-03-2011 در ساعت 16:12

10. 5 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

کریس رونالدو: رئال مادرید بهترین باشگاه جهان است و بسیاری به ما حسودی می کنند

ستاره پرتغالی رئال مادرید که در پیروزی 6 بر صفر این تیم مقابل ساراگوسا در هفته گذشته هت تریک کرد آماده یک فصل موفق با سرمربیگری ژوزه مورینیو است

Getty Images

سایت گل – کریستیانو رونالدو معتقد است رئال مادرید بزرگترین باشگاه فوتبال جهان است و بسیاری به این تیم حسودی می کنند.
    رئال در سه فصل اخیر نتوانسته از پس بارسلونا حریف دیرینه خود برآید اما با این حال رونالدو معتقد است در بهترین باشگاه فوتبال جهان بازی می کند.
    رونالدو در گفتگو با یوفا گفت:" رئال مادرید بهترین باشگاه فوتبال جهان است و بسیاری به این تیم حسادت می ورزند."
    "بدون شک امسال سال موفقی برای ما خواهد بود."
    رئال مادرید فصل گذشته در نیمه نهایی لیگ قهرمانان هم مغلوب بارسلونا شد اما رونالدو معتقد است داورها به پیروزی بارسا کمک می کنند.
    " اتفاقات فصل گذشته را باید فراموش کنیم. ما به صورت ناجوانمردانه ای از دور رقابت ها حذف شدیم، اما باید با این شرایط کنار بیاییم و به آن عادت کنیم."
    رونالدو 10 سپتامبر وقتی رقابتهای لالیگا بار دیگر آغاز می شود در بازی مقابل ختافه برای تیمش به میدان خواهد رفت.
    goal.com

HALA MADRID

12. 4 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498

اوزيل: رئال اين فصل خيلي بهتر است
    رئالی ها در تابستان بازیکنانی مانند فابیو کوئنترائو، نوری شاهین، رافائل واران، خوسه کایه خون و همیت آلتینتوپ را به خدمت گرفتند و اوزیل نیز از پیشرفت تیمش بسیار راضی است.

ملی پوش آلمانی در گفتگو با کیکر گفت:" ما بسیار قوی تر شده ایم. ما نسبت به فصل گذشته بسیار بهتر شده ایم. رئال در چند سال اخیر خریدهای زیادی انجام داد اما می توان گفت که ما اکنون شناخت بسیار خوبی از بازی هم داریم.

من از اتفاقاتی که برای خودم افتاده، بسیار خوشحالم. احساس بسیار خوبی از بودن در رئال وبازی کردن برای این تیم دارم. من در فرم بسیار خوبی هستم و بیش از هر زمان دیگری احساس آماده بودن می کنم."

رئالی ها رقابت های فصل جدید را با پیروزی 6-0 مقابل رئال ساراگوسا آغاز کردند.

ورزش سه

14. 4 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    دیوید بکهام
    اسم واقعی شما
    میثم

EnglandPersepolisManUtd

تشکر ها
    1,355
    تشکر شده 2,320 در 703 پست

manutd کريس رونالدو: دهان همه را مي بندم

ستاره تيم ملي پرتغال اعلام کرد به خاطر هو شدن توسط تماشاگران حريف در ديدار اين هفته تيمش مقابل قبرس در مقدماتي يورو 2012 ناراحت نيست

ورزش سه - کریس رونالدو، ستاره تیم ملی پرتغال، اعلام کرد به خاطر هو شدن توسط تماشاگران حریف در دیدار این هفته تیمش مقابل قبرس در مقدماتی یورو 2012 ناراحت نیست.

ستاره رئال مادرید در این دیدار با به ثمر رساندن دو گل، نقش مهمی در پیروزی پر گل تیمش داشت.

اما تماشاگران قبرسی در طول بازی بارها رونالدو را هو کردند و با فریاد زدن نام رونالدو، سعی کردند روحیه ستاره پرتغالی را پایین بیاورند.

اما در پایان دیدار اعلام کرد توجهی به این اتفاقات ندارد:" من در تمام طول فصل با بازی هایم دهان همه را می بندم. توجهی به حرف ها و کارهای بقیه ندارم. می خواهم به کارم ادامه بدهم. فصل جدید را در فرم خوبی شروع کرده ام و گل های مهمی به ثمر رسانده ام. می خواهم این روند ادامه پیدا کند. همیشه تلاش می کنم بهترین عملکرد را داشته باشم."
    رونالدو همچنین در مورد خروج ریکاردو کاروالیو از اردوی تیم ملی پرتغال و درگیری هایی که با پائولو بنتو، سرمربی تیم ملی پرتغال، پیدا کرد، گفت:" هر اتفاقی که رخ داده، حالا دیگر تمام شده. سرمربی تیم در این مورد صحبت کرده ؛ ما باید اتحادمان را حفظ کنیم."

16. 4 کاربر از پست مفید pathfinder تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498

چشم پوشي مورينيو از درخواست تجديد نظر
    به نقل از آس اسپانيا، خوزه مورينيو مربي پرتغالي رئال مادريد که به خاطر اظهاراتش در جريان نيمه‌نهايي ليگ قهرمانان اروپا در فصل گذشته از سوي يوفا جريمه و محکوم شده بود از درخواست تجديد نظر در دادگاه cas چشم پوشي کرد. پيش از اين محروميت مورينيو از 4 بازي به سه بازي کاهش پيدا کرده بود و وي هرگز با اين روند موافق به نظر نمي‌رسيد؛ اما فلورنتينو پرس مدير عامل باشگاه رئال مادريد به خاطر پرهيز از حاشيه تراشي رسانه‌ها و دوري از جو مسمومي که با ادامه اين روند ايجاد خواهد شد به آقاي خاص پيشنهاد چشم‌پوشي از درخواست تجديد نظر داد.
    به اين ترتيب مورينيو پذيرفته تا مقابل ديناموزاگرب و آژاکس روي نيمکت رئال مادريد نباشد و براي بخشودگي در بازي مقابل ليون نيز به آب و آتش نخواهد زد.
    برخورد سرد مورينيو با يوفا از ديد خبرنگاران بسيار جالب و جذاب بوده، وي به جاي آنکه به نيون، مقر يوفا برود در تماسي تلفني به يکي از منشي‌هاي يوفا در روابط عمومي گفته است: درخواست تجديد نظر ندارم و همان حکم قبلي خوب است، اجرايش کنيد!
    ورزش سه

18. 3 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498

استاديوم آينده رئال همان برنابئو است
    به نقل از آس اسپانيا، برخلاف ادعاي قبلي فلورنتينو پرس تصميم بر اين گرفته شد تا استاديوم آينده رئال مادريد همچنان برنابئو باشد اما تغييرات اساسي در آن صورت بگيرد. قرار بر اين شده تا "والدبباس" زمين تمرين بزرگ رئال مادريد همچنان به عنوان يک مجموعه بزرگ ورزشي به کار خود ادامه داده و در بسياري از بخش‌ها براي استفاده عموم به خصوص هواداران رئال مادريد آزاد باشد.
    بر اين اساس فلورنتينو پرس مديرعامل باشگاه رئال مادريد پروژه‌اي بزرگ و 5 ساله را به هيات رئيس باشگاه تقديم کرده که طي آن ماکت طراحي شده برنابئو در پايان سال 2016 نيز ساخته شده است.
    در اين پروژه بزرگ باشگاه رئال مادريد دو خيابان در اضلاع جنوبي و غربي برنابئو را از بخش زمين‌هاي شهري خريداري کرده و در آن‌ها اقدام به ساخت و ساز ورزشي مي‌کند.
    يک رستوران گردان بزرگ به صورت ريلي دور تا دور برنابئو تشکيل خواهد شد و ايستگاه مترو برنابئو که در ضلع غربي استاديوم واقع شده عملا در داخل فضاي استاديوم قرار مي‌گيرد.
    مشکل اصلي باشگاه رئال مادريد خريد دو دستگاه پمپ بنزين متعلق به بخش خصوصي در کنار پارکينگ برنابئو است که مالک آن هوادار باشگاه اتلتيکومادريد است و سال‌ها است که اين قسمت کوچک اما مهم و تاثيرگذار را به باشگاه رئال مادريد نمي‌فروشد.
    طبق قانون، شهرداري نيز دليل قانع کننده‌اي براي تحت فشار قراردادن اين شهروند مادريدي در اختيار ندارد تا وي را به فروش زمين خود ترغيب يا تحريک کند.
    يکي از بزرگ‌ترين فروشگاه‌هاي طبقاتي رئال مادريد در همين فضا در نظر گرفته شده و آديداس از هم اکنون دست به کار شده تا حداقل سه طبقه اين فروشگاه در دست طراحي را خريداري کند.
    هزينه اين پروژه بزرگ طبق پيش بيني فلورنتينو پرس جدا از مبالغي که خود وي از حساب شخصي و هتل‌هاي خود وعده داده از 25 درصد فروش بليت، لباس، درآمد ساليانه و حق پخش تلويزيوني به راحتي قابل جبران است.
    ورزش سه

20. 4 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

برنامه فلورنتینو پرس برای توسعه سانتیاگو برنابئو

هزینه توسعه این ورزشگاه چیزی حدود 40 میلیون یورو تخمین شده می شود

سایت گل- به گزارش نشریه آ. اس، فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه رئال مادرید، در چند روز آینده برنامه هایش برای توسعه ورزشگاه سانتیاگو برنابئو را اعلام خواهد کرد.
    رئیس جاه طلب باشگاه رئال قصد دارد با ساخت چندین رستوران، مرکز خرید و یک هتل مجلل پنج ستاره در کنار ورزشگاه و الحاق آن به سانتیاگو برنابئو، شرایطی را فراهم کند تا طرفداران متمول رئال بتوانند از داخل اتاق های شان در هتل، بازی های تیم محبوب شان را تماشا کنند. طرحی که می تواند درآمد هنگفتی نیز برای باشگاه رئال به همراه داشته باشد.
    براساس گزارش ها، این طرح هنوز توسط شهرداری و شورای شهر مادرید پذیرفته نشده و بعد از پذیرش آنهاست که پرس آن را به طور رسمی اعلام خواهد کرد. در صورتی که با این طرح موافقت شود، 30 هزار متر مربع از خیابان لا کاستایانا در کنار ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به این طرح اختصاص داده خواهد شد. هزینه توسعه این ورزشگاه چیزی حدود 40 میلیون یورو تخمین شده می شود.
    goal.com

HALA MADRID

22. کاربر روبرو از پست مفید AL1reZA تشکر کرده است .

صفحه 12 از 141 نخستنخست ... 210111213142262112 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)