Design & Developed BY Patira

صفحه 104 از 141 نخستنخست ... 45494102103104105106114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 1407
    مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

real نقل و انتقالات و مهمترین خبرها از باشگاه رئال مادرید در فصل 2011-2012

به نام خدا

در این تاپیک اخرین اخبار از باشگاه رئال مادرید در فصل

2011-2012

HALA MADRID

ویرایش توسط AL1reZA : 05-31-2012 در ساعت 05:01

2. 8 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006
    تشکر شده 3,860 در 1,457 پست

برنامه رئال مادريد براي حمايت از آبيدال

سران باشگاه رئال مادريد قصد دارند تا در جهت روحيه دادن به آبيدال کاري را انجام دهند.

اریک آبیدال بازیکن فرانسوی بارسلونا باید به زودی عمل پیوند کبد انجام دهد و مورینیو مربی پرتغالی رئال در صحبتهایی برای آبیدال عمری طولانی و پر از شادی ارزو کرده است.
    مورینیو در کنفرانس خبری اش قبل از بازی رئال مقابل مالاگا برنامه ای برای حمایت از آبیدال ترتیب دیده و رئالی ها در نظر دارند تا قبل از بازی امشب شان مقابل مالاگا در برنابئو به آبیدال روحیه دهند.
    مورینیو دراین باره گفت:« می دانیم که در این شرایط همه در کنار هم هستیم. می توانیم برنامه ای عمومی برای اعلام حمایت از بازیکنان داشته باشیم و بازیکنانم حمایتشان از آبیدال را اعلام کنند.این کار را قبل از بازی با مالاگا انجام خواهیم داد و در این شرایط سفید و آبی اناری مطرح نیست.»
    مورینیو ادامه داد:« الان مهمترین نکه این است که یک بازیکن جوان زندگی خوب و موفقی داشته باشد. اقدامات ورزشی زیادی انجام شده. از انجام این حمایت احساس غرور می کنیم. آبیدال زندگی ای طولانی پیش رو دارد و این چیزی است که همه ما آرزو می کنیم.اگر او بتواند مجددا به میادین ورزشی بازگردد، همه ما خوشحال می شویم و او را تشویق می کنیم ولی اگر مشکل او حاد و جدی باشد برایش آرزوی عمری طولانی و یک زندگی خوب را داریم.»
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. 5 کاربر از پست مفید omid2 تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

مورینیو: داور باید دو پنالتی برای رئال اعلام می کرد

مربی سابق اینتر درپایان دیدار تیمش مقابل مالاگا دوباره از شیوه قضاوت داوران به انتقاد پرداخت

Getty Images

سایت گل- ژوزه مورینیو مربی پرتغالی رئال مادرید ناامیدی اش را از تصمیم داور بازی یکشنبه شب تیمش مقابل مالاگا ابراز کرد.
    بازی یکشنبه شب دو تیم رئال مادرید و مالاگا درسانتیاگو برنابئو با تساوی 1-1 دو تیم به اتمام رسید. در ابتدا این کریم بنزما بود که در دقیقه 35 برای رئال گلزنی کرد و درطول بازی داور دوخطای پنالتی برروی بازیکنان رئال را نادیده گرفت و درنهایت گل سانتیاگوکاسورلا در وقتهای تلف شده بازی، بازی را به تساوی کشاند
    درپایان این مسابقه مورینیو در کنفرانسی خبری گفت:« من از داور انتقاد نمی کنم. ولی باید دو ضربه پنالتی واضح به نفع ما اعلام می شد. همه اینها بخشهایی از بازیها دررقابتهای لالیگا هستند. من هیچ دلیلی برای انتقاد نمی بینم. طبیعی است که مساوی کنی و یاحتی ببازی. اگر نتیجه کسب شده به خاطرعملکرد ضعیف تیم بود می توانستم انتقاد کنم ولی الان این طور نیست.»
    مربی رئال ادامه داد:« من همیشه این را در نظر دارم که ما ممکن است ببریم؛مساوی کنیم و یا ببازیم. ما همیشه باید نهایت تلاشمان را به کار بگیریم تا به پیروزی برسیم ولی یکشنبه شب به یک تساوی دست یافتیم.رقابتهای لالیگا همین است.»
    با این تساوی فاصله رئال صدرنشین با بارسای رده دوم به 8 امتیاز کاهش یافت.

HALA MADRID

6. 3 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    Sir Alex Ferguson & J.Moriniho
    بازیکن محبوب
    Ali Karimi , GH.Rezaei , Zayed , Ronaldo , Chicarito . Nani . Rooney . Casillas . Raul . Lampard
    اسم واقعی شما
    Amir Reza

IranRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    11,279
    تشکر شده 7,138 در 2,523 پست

پیش فرض مورينيو: دو ضربه پنالتي واضح به نفع ما اعلام نشد.

مورينيو مربي پرتغالي رئال مادريد نااميدي اش را از تصميم داور بازي يکشنبه شب تيمش مقابل مالاگا ابراز کرد.

بازی یکشنبه شب دو تیم رئال مادرید و مالاگا درسانتیاگو برنابئو با تساوی 1-1 دو تیم به اتمام رسید. در ابتدا این کریم بنزما بود که در دقیقه 35 برای رئال گلزنی کرد و درطول بازی داور دوخطای پنالتی برروی بازیکنان رئال را نادیده گرفت و درنهایت گل سانتیاگوکاسورلا در وقتهای تلف شده، بازی را به تساوی کشاند.
    درپایان این مسابقه مورینیو در کنفرانسی خبری گفت:« من از داور انتقاد نمی کنم. ولی باید دو ضربه پنالتی واضح به نفع ما اعلام می شد. همه اینها بخشهایی از بازیها دررقابتهای لالیگا هستند. من هیچ دلیلی برای انتقاد نمی بینم. طبیعی است که مساوی کنی و یاحتی ببازی. اگر نتیجه کسب شده به خاطرعملکرد ضعیف تیم بود می توانستم انتقاد کنم ولی الان این طور نیست.»
    مربی رئال ادامه داد:« من همیشه این را در نظر دارم که ما ممکن است ببریم؛مساوی کنیم و یا ببازیم. ما همیشه باید نهایت تلاشمان را به کار بگیریم تا به پیروزی برسیم ولی یکشنبه شب به یک تساوی دست یافتیم.رقابتهای لالیگا همین است.»
    با این تساوی فاصله رئال صدرنشین با بارسای رده دوم به 8 امتیاز کاهش یافت.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

Just Real Madrid & Man Utdl

8. 3 کاربر از پست مفید AmirUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    امیر قلعه نوعی
    بازیکن محبوب
    فرهاد مجیدی
    اسم واقعی شما
    امید

ArgentinaAboomoslemAboomoslem

تشکر ها
    131
    تشکر شده 115 در 38 پست

پيراهن جديد رئالي ها در حمايت از موآمبا و آبيدال

بازيکنان رئال مادريد هنگام ديدار شب گذشته با مالاگا پيراهن هايي در حمايت از فابريس موامبا بازيکن بولتون و نيز اريک آبيدال بازيکن بارسلونا به تن کردند.

به گزارش دیلی میرر، پنج نفر نخست از بازیکنان تیم خوزه مورینیو هنگامی که پا به میدان گذاشتند پیراهن هایی به تن داشتند که روی آن نوشته شده بود: ''get well soon Muamba'' یعنی '' زود خوب شو موامبا''.
    روی پیراهن سایر بازیکنان هم نوشته شده بود: ''animo Abidal'' یعنی '' به پیش آبیدال''
    موآمبا که روز شنبه در جریان دیدار تاتنهام و بولتون دچار حمله قلبی شد هنوز در وضعیت بحرانی بسر می برد. پزشکان گفته اند که 24 ساعت آینده برای او تعیین کننده خواهد بود.
    کریستیانو رونالدو ، ژاوی آلونسو ، لاسانا دیارا و سرخیو راموس از جمله بازیکنانی بودند که پیراهن هایی در اعلام همدردی با موامبا به تن کرده بودند.
    آبیدال نیز که چندی پیش تحت عمل جراحی برای سرطان کبد قرار گرفته و پس از آن به میدان بازگشته بود؛ به توصیه پزشکان باید جراحی پیوند کبد انجام دهد. در صورت چنین جراحی، بعید است این بازیکن فرانسوی بتواند به فوتبال ادامه دهد.
    '' آندره پیرلو نیز پیروزی یوونتوس برابر فیورنتینا در ایتالیا را تقدیم به موامبا کرد.

10. 5 کاربر از پست مفید omid_ss تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063
    تشکر شده 2,462 در 769 پست

Jadide

پيغام روحيه بخش زيدان براي اريک آبيدال

زين الدين زيدان، اسطوره فرانسوي دنياي فوتبال و مدير تيم اصلي رئال مادريد پيغام روحيه بخشي براي هموطنش اريک ابيدال فرستاده است.

این درحالی است که اخیرا مشخص شده که آبیدال باید برای انجام پیوند کبد زیر تیغ جراحی برود و اکنون زی زو با ارسال پیغامی برای آبیدال اعلام کرده که او با قدرت بیشتری بازخواهد گشت.
    ستاره سابق رئال مادرید در صحبتهایی گفت:« من آبیدال را خوب می شناسم و خیلی با او و درکنار او بازی کرده ام. این مبارزه سختی است ولی می دانم که او با قدرت از پس آن برخواهد آمد. می خواهم به او بگویم که شجاع باشد. این مهمترین نکته برای خود او و خانواده اش است.»
    علاوه بر زیدان، لوران بلان، سرمربی تیم ملی فرانسه هم برای ستاره تیمش پیغامی روحیه بخش ارسال کرده تا او را به آرامش دعوت کند. بلان در این پیغام گفته:« من مثل یک مربی فکر نمی کنم. امروز از دید یک بازیکن و یک انسان به قضیه نگاه می کنم. این خبر ناراحت کننده ای برای آبیدال و اعضای کادر فنی تیم ماست که از دیدی فراتر از فوتبال به موضوع نگاه می کنند. ما درمورد موضوع مهمی صحبت می کنیم. امیدواریم که آبیدال نشان دهد که با ذهنیتی قدرتمند می تواند بر این بحران غلبه کند.»
    بلان از سوی تمام اعضای کادر فنی تیم ملی فرانسه برای آبیدال و اعضای خانواده اش این پیغام روحیه بخش را منتشر کرده است.
    ستاره فرانسوی بارسلونا هر روز تعداد فراوانی از این پیغامها را دریافت می کند. بعد از پویول و ساها، زیدان و بلان او پیغامهای فراوانی را از سایر هم تیمی هایش در دنیای فوتبال دریافت کرده. سمیر نصری دراین باره نوشته:« به دوستم اریک ابیدال می گویم که شجاع باش برادر امیدوارم همه چیز خوب پیش برود.»

این روزها می گذرند...... ولی من از این روزها نمی گذرم

12. 6 کاربر از پست مفید ALEX-ss تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    امیر قلعه نوعی
    بازیکن محبوب
    فرهاد مجیدی
    اسم واقعی شما
    امید

ArgentinaAboomoslemAboomoslem

تشکر ها
    131
    تشکر شده 115 در 38 پست

رونالدو: ما همچنان 8 امتياز برتري داريم

کرس رونالدو، ستاره رئال مادريد، تاييد کرد که تساوي 1-1 شب گذشته اين تيم مقابل مالاگا تعجب برانگيز بود اما افزود که تيمش همچنان براي قهرماني در لاليگا در شرايط خوبي قرار دارد.

در دیدار شب گذشته کریم بنزما رئال را در دقیقه 35 پیش انداخت اما گل سانتی کاسورلا در آخرین ثانیه های بازی، کار را به تساوی کشاند و باعث ناامیدی رونالدو شد.
    ستاره پرتغالی در گفتگو با سایت اختصاصی باشگاه رئال مادرید گفت:" ما همچنان 8 امتیاز برتری داریم و چیزی برای نگرانی وجود ندارد زیرا هنوز راه درازی تا پایان لیگ باقی است.
    مالاگا تیم خوبی است، بازی کردن مقابل آنها دشوار است اما ما انتظار چنین نتیجه ای را نداشتیم. فوتبال همین است.
    بدشانس بودیم که گل تساوی را در وقت های تلف شده دریافت کردیم در حالی که در سراسربازی تیم برتر بودیم؛ با این وجود آرامش مان را حفظ می کنیم. از اینکه نتوانستیم گلزنی کنیم، ضربه خوردیم."
    رئال در 27 بازی 71 امتیاز کسب کرد و در حال حاضر 8 امتیاز از بارسا فاصله دارد. شاگردان مورینیو چهارشنبه شب باید با ویارئال روبرو شوند.

14. 4 کاربر از پست مفید omid_ss تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    ژوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    کریستیانو رونالدو
    اسم واقعی شما
    محمد

PortugalRealMadridRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    2,600
    تشکر شده 3,163 در 827 پست

کد خبر : 68121 زمان ارسال : دوشنبه 29/12/1390 18:13

پيگريني: تساوي مالاگا برابر رئال عادلانه بود

مانوئل پيگيريني، سرمربي مالاگا، علي رغم تساوي 1-1 شب گذشته رئال مقابل تيمش، همچنان شاگردان مورينيو را مدعي اصلي قهرماني اين فصل لاليگا مي داند.

گل ثانیه های پایانی سانتی کاسورلا به مالاگا کمک کرد تا از این دیدار دشوار یک امتیاز کسب کند و به این ترتیب برتری رئال نسبت به بارسا در صدر جدول به 8 امتیاز کاهش پیدا کرد.
    با این وجود، پیگرینی تاکید کرد از دست رفتن این برتری رئال در ادامه فصل چندان معمول نخواهد بود.
    او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" بسیار عجیب خواهد بود اگر رئال قهرمان لالیگا نشود. هرچند در فوتبال اتفاقات زیادی ممکن است رخ دهد.
    تساوی در این دیدار عادلانه بود. ما مستحق عقب افتادن در نیمه اول نبودیم. ما شکل تیمی مان را به خوبی حفظ کردیم و گل کاسورلا یک امتیاز را برای ما به ارمغان آورد. این دیدار، دیدار برابری بود و نتیجه عادلانه ای رقم خورد."
    رئال در حال حاضر و در فاصله 11 هفته تا پایان فصل، با 71 امتیاز از 27 دیدار در صدر قرار دارد.

REAL MADRID

16. 2 کاربر از پست مفید mamaly7 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    ژوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    کریستیانو رونالدو
    اسم واقعی شما
    محمد

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    2,600

کاسياس: اهميتي به حرفهاي گوارديولا نمي‌دهيم

کاسياس، دروازه بان رئال مادريد، اعلام کرد به صحبت هاي اخير گوارديولا در مورد مشکل بارسا در رقابت قهرماني لا ليگا توجهي ندارد.

رئال شب گذشته مقابل مالاگا به تساوی 1-1 رسید تا فاصله این تیم با بارسا در صدر جدول لالیگا به 8 امتیاز کاهش پیدا کند.

با این وجود کاسیاس اعلام کرد تیمش تا آخرین هفته برای قهرمانی خواهد جنگید و فکر نمی کند کهکشانی ها قهرمانی را از دست بدهند.

او در گفتگو با ای پی گفت:" اهمیتی نمی دهم گواردیولا چه گفته است. برای من مهم صحبت های مربی خودمان و احساسی است که داریم.

هرگز فکر نمی کنیم قهرمان لیگ شده ایم و باید در هر دیدار از جایگاه مان دفاع کنیم. ما باید مراقب دیدارهای دشوار خارج از خانه باشیم و تنها روی هر دیدار تمرکز کنیم. می خواهیم بار دیگر قهرمان شویم.

برتری ما 10 امتیازی بود و از دست دادن 2 امتیاز ناراحت کننده بود. اما هنوز 11 دیدار دیگر باقی مانده و ما بهترین نمایش های مان را ارائه خواهیم داد تا به قهرمانی برسیم. باید تا آخرین هفته با هواداران مان متحد بمانیم. می دانیم که هواداران رئال انتظارات زیادی دارند."

REAL MADRID

18. 2 کاربر از پست مفید mamaly7 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    ژوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    کریستیانو رونالدو
    اسم واقعی شما
    محمد

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    2,600

کاکا: تا به جام نرسيم، نبايد از چيزي مطمئن بود

کاکا ، هافبک ارزشمند رئال مادريد به تمامي هم تيمي هاي خود هشدار داد که تا زمانيکه عنوان قهرماني را از آن خود نکرده اند از چيزي مطمئن نشوند ، زيرا اين مطلب فقط سبب غرور مي شود. رئال پس از آنکه در فصل 08-2007 عنوان قهرماني لا ليگا را از آن خود کرد ، تا به حال در کسب اين عنوان ناکام بوده است.

رئال مادرید درحالی امشب به مصاف ویارئال خواهد رفت که با اختلاف 5 امتیاز نسبت به بارسلونا در صدر قرار دارد و اصلی ترین گزینه برای کسب عنوان قهرمانی در رقابت های لالیگا محسوب می شود.

پپ گواردیولا با وجود آنکه اختلاف از 10 امتیاز به 5 امتیاز کاهش یافت ، بازهم تاکید کرد که قهرمانی از آن رئال است و بارسا از کورس قهرمانی بازمانده است ، اما کاکا به مانند آیتور کارانکا کاملا هوشیار است و به سایر هم تیمی های خود هشدار داده است که هیچ چیز برای ما تمام شده نیست و گواردیولا نیز دو پهلو حرف می زند و قصد دارد تیم ما را اسیر غرور سازد تا شاید باردیگر همچون بازی با مالاگا امتیاز از دست دهیم.

درحال حاضر ما نسبت به بارسا در موضع قدرت قرار داریم ، اما از غافل هستیم. ما 5 امتیاز از بارسا پیش هستیم ، پس نباید مغرور باشیم و همه چیز را تمام شده بدانیم . این فاصله امتیازی با دید اینکه بارسلونا تیم فوق العاده قوی است و بزرگترین بازیکنان دنیا را در اختیار دارد ، ارزشمند است ، پس با این حساب ما نسبت به آبی اناری پوشان در موضع قدرت هستیم و نباید از آن غافل شویم.

کاکا در مورد وضعیت خود در تیم رئال گفت : اوضاع من در بین کهکشانی ها هر روز بهتر می شود و روند رو به رشدی را در پیش دارم. مادرید یک مرحله جدید در زندگی حرفه ای من بوده و خواهد بود ، من دوست دارم با این تیم تاریخ ساز شوم و جام های بسیاری را کسب کنم.

من زمانیکه به رئال پیوستم ، احساس بسیاری خوبی را داشتم چون رئال را بزرگترین باشگاه دنیا می دانم. بسیاری از بزرگان فوتبال دنیا در این تیم شاغل هستند و من نیز در جمع این ستاره ها حضور دارم و چالش جدید و وصف ناپذیری را تجربه می کنم.

REAL MADRID

20. 3 کاربر از پست مفید mamaly7 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    لیونل مسی
    اسم واقعی شما
    آرمان

ArgentinaBarcelonaSepahan

تشکر ها
    802
    تشکر شده 4,294 در 716 پست

تساوي ويارئال برابر رئال مادريد 9 نفره

در عرض چهار روز ، اندوخته هاي رئال مادريد به شدت کاهش يافت تا فاصله با تيم دوم جدول به عدد شش برسد .

گل رئال مادرید را کریستیانو رونالدو زد تا شمار گلهای لالیگایی اش را به عدد 33 برساند اما سنا با پاسخ دادن این گل ، نقشه های مورینیو را نقش بر آب کرد تا رئال مادرید رسما وارد بحران شود .
    ویارئال که در این بازی با مربی جدیدش ، انگیزه های زیادی داشت بازی را با فشار بالا آغاز کرد . در دقیقه 10 ، برونویک پاس عالی را برای مارکو روبن فرستاد که ایکر به خوبی دفعش کرد . چهار دقیقه بعد ، شوت سرکش راموس روی پاس اوزیل بی ثمر ماند . اما در دقیقه 18 ، جدی ترین موقعیت ویارئال نصیب نیلمار شد که ایکر باز هم ناجی بزرگ تیم بود و به خوبی از پس این صحنه بر آمد .
    مورینیو از ترکیب تیمش راضی نبود و تصمیم گرفت که قید سیستم سه هافبک دفاعی را بزند و به همین علت کایخون را با لاس در دقیقه 28 تعویض کرد . این تعویض باعث شد که رئال مادرید کم کم بهتر از قبل شود . دو موقعیت خوب یکی توسط کریستیانو و دیگری توسط په په در دقایق بعدی بازی از دست رفتند تا این که بنزما در دقیقه 42 ، بهترین موقعیت نیمه اول را در حالی که می توانست خیلی بهتر از این ها باشد از دست داد .
    آغاز نیمه دوم با یک سورپرایز همراه بود . مصدومیت کایخون باعث شد که آلتین توپ جایش را بگیرد . ستاره دقایق آغازین نیمه دوم ، پاراداس رومرو بود که برای چهارمین بار در این فصل ، روی فاریا را اخراج کرد و مورینیو را نیز تهدید به اخراج کردن کرد .
    در دقیقه 57 ، خدیرا صاحب یک موقعیت عالی شد . یک دقیقه بعد هم کاشته عالی ژابی به ثمر ننشست . بالاخره در دقیقه 61 ، پاس پشت پای دیدنی اوزیل به رونالدو رسید تا بازیکن پرتغالی به زیبایی دیگو آلوس را جا بگذارد و گلزنی کند .
    پس از گل ، جنگندگی رئال مادرید به بالاترین حدش رسیده بود .اما شرایط عوض شد ، بازیکنان رئال خسته به نظر می رسیدند و در دقیقه 83 ، این سنا بود که توپ را به کنج دروازه کاسیاس فرستاد و ایکر نیز زمانی برای واکنش نشان دادن نداشت . دقایقی بعد راموس کارت زرد دوم را گرفت و اوزیل نیز اخراج شد تا رئال مادرید بازی را نه نفره دنبال کند .
    حالا رئال مادرید باید آماده بازی با سوسیه داد باشد ، آن هم در حالی که راموس ، اوزیل ، مورینیو و روی فاریا را نخواهد داشت و فاصله با بارسا نیز به شش امتیاز رسیده است .

I believe… whatever doesn’t kill you simply
    makes you
    stranger

EL Maestro
    Xavi Hernandez

22. 4 کاربر از پست مفید Arman.Leo تشکر کرده اند .

صفحه 104 از 141 نخستنخست ... 45494102103104105106114 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)