Design & Developed BY Patira

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 37
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبك
    مربی مورد علاقه
    رافا بنيتس و قطبي
    بازیکن محبوب
    كاپيتان جرارد و علي كريمي
    تشکر ها
    84
    تشکر شده 230 در 48 پست

Bomb آخربن نقل و انتقالات و تمديد قرارداد بازيكنان و مربيان باشگاه پرسپوليس فصل 88/89

سلام به همه دوستان
    اين قسمت هم براي نقل و انتقالات باشگاه پرسپوليس گذاشته ميشه.
    خواهشآ‌ سعي كنيد درباره بازيكناني كه قرارداد بسته اند صحبت كنيد و اينكه فلان كس گفت كه فلان بازيكن شايد بياد خيلي موثق نيست و از اين خبرها زياد توي فوتبال ما شنيده ميشه
    ايشالا كه توي اين تاپيك خبرهاي خوشحال كننده اي از پيوستن بازيكنان و مربيان بزرگ به اين تيم بشنويم
    WelCome To ANFIELD

2. 4 کاربر از پست مفید anfild تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبك
    مربی مورد علاقه
    رافا بنيتس و قطبي
    بازیکن محبوب
    تشکر ها
    84
    تشکر شده 230 در 48 پست

Danger آرفي و صبري با پرسپوليس قرارداد داخلي امضا كردند

آرفي و صبري قرمز پوش شدند

اشپیتیم آرفی در گفت ‌‌و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس درباره عقد قرارداد 2 ساله داخلی با پرسپولیس اظهار داشت: از اینکه به پرسپولیس پیوستم خوشحالم زیرا پرسپولیس باشگاه بزرگی است.
    این مهاجم آلمانی پرسپولیس در مورد اینکه احتمال دارد در این مدت به یک باشگاه عربی و یا اروپایی برود گفت: نه، من با پرسپولیس قرارداد امضا کرده ام و به این قرارداد پایبندم. در این باشگاه همه چیز خوب و عالی است.
    .................................................. .................................................. ...............
    مصطفی صبری امروز با حضور در باشگاه پرسپولیس و پس از مذاکره با مدیران این باشگاه قرارداد داخلی دوساله‌ای را امضا کرد.
    عباس انصاری‌فرد در گفت و گو با خبرنگار فارس این خبر و همچنین پیوستن آرفی به پرسپولیس را تایید کرد.
    WelCome To ANFIELD

4. 5 کاربر از پست مفید anfild تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبك چپ
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن و كاپلو
    بازیکن محبوب
    رايان گيگز و علي نيكبخت
    MilanManUtd
    تشکر ها
    126
    تشکر شده 455 در 130 پست

Lightbulb اميرحسين صادقي ميثم بائو شسث رضايي و ابراهيم شكوري در پرسپوليس

امير حسين صادقي مدافع فصل پيش مس کرمان به تيم فوتبال پرسپوليس تهران پيوست.

اميرحسين صادقي مدافع فصل پيش مس کرمان با عقد قراردادي دوساله به تيم فوتبال پرسپوليس پيوست.
    **بازگشت مدافع پيشين سرخپوشان
    شيث رضائي مدافع پيشين پرسپوليس بعد از يک فصل دوري از پرسپوليس به تيم خود بازگشت.
    شيث رضائي مدافع فصل پيش صبا با امضاي قراردادي دو ساله به پرسپوليس بازگشت.
    شيث که سابقه حضور چند ساله در پرسپوليس دارد سال گذشته به تيم صباي قم پيوست ولي امسال به عنوان اولين سهميه ليگ برتري به خانه اول خود بازگشت.
    **ميثم بائو در پرسپوليس
    ميثم بائو هافبک شمالي تيم فوتبال ابومسلم با عقد قراردادي دو ساله به تيم فوتبال پرسپوليس پيوست.
    به گزارش ايسنا، ميثم بائو هافيک راست - تهاجمي تيم فوتبال ابومسلم با عقد قراردادي دو ساله به تيم فوتبال پرسپوليس پيوست.
    بائو موفق شد در فصل قبل 10 گل را براي تيم ابومسلم به ثمر رساند.
    ** قرارداد دوساله با مدافع پيام خراسان
    ابراهيم شکوري مدافع چپ تيم فوتبال پيام خراسان نيز با عقد قراردادي دوساله به تيم فوتبال پرسپوليس پيوست.
    شکوري بعد از آرفي دومين بازيکن پيام است که به جمع سرخپوشان مي پيوندد.
    بازيکنان پيام به عنوان سهميه ليگ برتري به شمار نمي‌آيند.
    شياطين سرخ فوتبال جهان

6. 4 کاربر از پست مفید ReD تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هاهبك تهاجمي
    مربی مورد علاقه
    اسپالتي
    بازیکن محبوب
    توتي و مبعلي

ItaliaPersepolisRoma

Francesco Totti

تشکر ها
    65
    تشکر شده 217 در 42 پست

پیش فرض جلال اكبري و فرزاد آشوبي به پرسپوليس پيوست

دوشنبه 11 خرداد ماه سال 1388

جلال اکبری هافبک - مدافع تیم فوتبال سپاهان با عقد قراردادی دوساله به جمع بازیکنان پرسپولیس پیوست.
    جلال اکبری مدافع - هافبک تیم فوتبال سپاهان اصفهان با عقد قراردادی دوساله به تیم فوتبال پرسپولیس پیوست. قرارداد این بازیکن با حضور وی و محمود خوردبین سرپرست پرسپولیس در محل هیئت فوتبال تهران به ثبت رسید. این قرارداد 2 ساله است.
    اکبری 26 ساله که توانائی بازی در هر دو پست دفاع و هافبک را داراست سال گذشته در غیاب نویدکیا وظیفه کاپیتانی تیم فوتبال سپاهان را بر عهده داشت.

__________________________________________________ ___________________

آشوبي در گفت‌وگو با فارس:
    نمي‌دانم خبر پرسپوليسي شدن من را چه كسي منتشر كرد
    خبرگزاري فارس: هافبك تيم ملي فوتبال ايران گفت:‌ نمي‌دانم خبر پرسپوليسي شدن من چگونه و از طرف چه كسي منتشر شد.

فرزاد آشوبي در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري فارس، درباره شرايط تيم ملي عنوان كرد: در بازي مقابل كره شمالي در نيمه اول خوب بوديم و مي‌توانستيم به گل برسيم اما در ضربات آخر بي‌دقت بوديم.
    وي افزود: در نيمه دوم روند تيمي ايران تغيير كرد و نتوانستيم عملكرد خود را در 45 دقيقه اول ادامه دهيم اما همچنان براي رفتن به جام جهاني اميدوارم و اين اتفاق هرگز غيرممكن نيست.
    هافبك تيم ملي در خصوص نيمكت‌نشيني خود اظهار داشت:‌ نظر سرمربي است و اتفاق مهمي نيست كه بخواهم درباره آن اظهارنظر كنم. براي من مهم اين بود كه به تيم ملي دعوت شدم. تلاش مي كنم در آينده به تركيب اصلي تيم ملي راه پيدا كنم.
    آشوبي در خصوص امضاي قرارداد با باشگاه پرسپوليس گفت: نمي‌دانم سايت باشگاه پرسپوليس چگونه اين خبر را اعلام كرده است. من هيچ قراردادي با پرسپوليس امضا نكردم و اين موضوع فقط در حد يك حرف كوچك بوده است.
    بازيكن تيم مس اضافه كرد: وضعيت من فعلا مشخص نيست. مس هم مي خواهد قراردادم را تمديد كنم اما قصد دارم فعلا به موضوع مهم‌تري يعني حضور تيم ملي در جام جهاني فكر كنم. بعد از آن مي‌توانم تصميم بهتري بگيرم.
    آشوبي در خصوص بازي روز چهارشنبه تيم ملي برابر امارات تاكيد كرد: اماراتي‌ها براي گل نخوردن و حفظ آبرو به ايران مي‌آيند و ما نيز قطعا بايد به 3 امتياز برسيم. يك روز سخت را پيش رو داريم و براي گرفتن 3 امتياز بايد تمام تلاش خودمان را انجام دهيم.
    ویرایش توسط AS roma : 06-17-2009 در ساعت 13:24

8. 3 کاربر از پست مفید AS roma تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    اکبر میثاقیان
    بازیکن محبوب
    کاپیتان مالدینی
    MilanPersepolis
    تشکر ها
    58
    تشکر شده 269 در 49 پست

پیش فرض ايوان پترویچ با پرسپولیس تمدید می‌کند

پترویچ با پرسپولیس تمدید می‌کند

ایوان پترویچ هافبک صربستانی تیم پرسپولیس قرارداد خود را به مدت یک سال دیگر با این تیم تمدید خواهد کرد.
    ایوان پترویچ هافبک صربستانی تیم پرسپولیس که گفته می شد قرارداد خود را با این تیم تمدید نخواهد کرد با توجه به این که استیلی نظر نساعدش را درباره وی اعلام کرده است، تصمیم گرفت قرارداد خود را با این تیم تمدید کند.

10. 3 کاربر از پست مفید capitan_maldini تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    Pep
    بازیکن محبوب
    Taremi & TT Henry & Nikbajkht

ArgentinaBarcelonaPersepolis

Henry

تشکر ها
    46
    تشکر شده 175 در 36 پست

Danger احتمال پيوستن مهدوي كيا به پرسپوليس

احتمال پيوستن مهدي مهدوي كيا به پرسپوليس

مهدي مهدوي‌كيا بازيكن ايراني اينتراخت فرانكفورت وضعيت چندان مناسبي در اين تيم ندارد و تا چند روز آينده جدايي‌اش از اين باشگاه آلماني قطعي خواهد شد.
    روزنامه‌هاي آلماني در چند روز اخير خبر داده‌اند كه باشگاه اينتراخت فرانكفورت تمايلي به ادامه همكاري با مهدوي‌كيا را ندارند و به صورت رسمي به اين بازيكن اعلام كرده كه فصل آينده همكاري طرفين پايان خواهد يافت. در اين ميان مهدوي‌كيا هنوز واكنش خاصي به اين موضوع نشان نداده ولي آخرين اخبار حاكي از آن است كه مدير برنامه‌هاي اين بازيكن در تلاش است تا شرايط حضور مهدوي‌كيا را در يكي از تيم‌هاي دسته اول بوندس‌ليگا فراهم كند. مهدوي‌كيا هم در اين شرايط همچنان علاقه دارد كه فوتبالش را در بوندس‌ليگا ادامه دهد ولي هنوز هيچ تيمي به اين بازيكن پيشنهاد نداده است. در اين ميان شنيده مي‌شود كه پرسپوليس تيم سابق مهدوي‌كيا تمايل به جذب اين بازيكن دارد و قرار است مسئولان اين باشگاه به زودي با اين بازيكن به صورت رسمي مذاكره كنند. يك منبع آگاه در باشگاه پرسپوليس با اشاره به اين موضوع به خبرگزاري فوتبال ايران گفت: «مسئولان تيم مدت‌ها قبل به اين فكر افتادند كه مهدوي‌كيا را به پرسپوليس بياورند ولي چون با اينتراخت فرانكفورت قرارداد داشت از تصميم خود منصرف شدند. حالا دوباره اين موضوع به جريان افتاده و قرار است باشگاه پرسپوليس به زودي با مهدوي‌كيا مذاكره كند.»
    پرسپوليس ..........
    با نام تو در دل من طوفاني پرصلابت مي وزد ...
    ..............................دوستت دارم
    ویرایش توسط TT_Henry : 06-24-2009 در ساعت 15:49

12. 4 کاربر از پست مفید TT_Henry تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبك
    مربی مورد علاقه
    رافا بنيتس و قطبي
    بازیکن محبوب
    تشکر ها
    84
    تشکر شده 230 در 48 پست

Bia Inja تاپ مولر سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس شد

تاپ مولر سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس شد

کانون هواداران پرسپولیس: مربی نام آشنای آلمانی به عنوان سرمربی جدید پرسپولیس انتخاب شد. بعد از مدت ها كشمكش، پرسپوليس در آستانه ثبت قرارداد با كلاوس تاپ مولر آلماني قرار گرفت.
    اين مربي كه در سه روز گذشته مذاكرات مفصلي با عباس انصاري فرد داشته است در نهايت متقاعد شد با قراردادي 800 هزار دلاري به اين باشگاه بپيوندد.
    تاپ مولر بايد در انتظار تاييد نهايي كميته فني و هيات مديره پرسپوليس باشد. اين خبر البته تا زماني كه وي با پرسپوليس قرارداد نبندد، رسمي نيست.
    مسئولان اين تيم در حالي از معرفي سرمربي در هفته آينده خبر مي دهند كه روز يكشنبه هفته را تاريخ شروع تمرينات خود اعلام كرده اند.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    WelCome To ANFIELD

14. 2 کاربر از پست مفید anfild تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبك چپ
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن و كاپلو
    بازیکن محبوب
    رايان گيگز و علي نيكبخت
    MilanManUtd
    تشکر ها
    126
    تشکر شده 455 در 130 پست

Newww حقيقي و نوروزي تمديد كردند

حقيقى قراردادش را با پرسپوليس ۲ سال ديگر تمديد كرد

کانون هواداران پرسپولیس : حقيقى با باشگاه پرسپوليس قرارداد ۲ ساله اى امضا كرد. عليرضا حقيقى سنگربان جوان و با تجربه پرسپوليس ديروز به باشگاه پرسپوليس رفت و پس از مذاكرات نهايى با انصارى فرد به توافق رسيد و قرارداد خودش را براى ۲ سال ديگر با اين باشگاه تمديد كرد.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

هادى نوروزى قراردادش را با پرسپوليس تمديد كرد

کانون هواداران پرسپولیس : هادى نوروزى مهاجم فصل گذشته باشگاه پرسپوليس قراردادش را براى يك سال ديگر با اين باشگاه تمديد كرد. اين بازيكن روز گذشته با حضور در باشگاه و مذاكره با انصارى فرد قرارداد خود را براى يك سال ديگر با اين باشگاه تمديد كرد. تمديد قرارداد نوروزى با وجود اينكه سال قبل هم او دقايق زيادى براى پرسپوليس بازى نكرد كمى تعجب برانگيز بود. بايد ديد با حضور مربيان خارجى بر روى نيمكت پرسپوليس او باز هم به نيمكت نشينى مطلق تبديل خواهد شد يا اينكه به اهداف خود در پرسپوليس خواهد رسيد.

شياطين سرخ فوتبال جهان

16. 2 کاربر از پست مفید ReD تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن -گواردیولا -پروین
    بازیکن محبوب
    دل پیرو - کاکا - عابدزاده - دایی - رونالدو(برزیل)-روماریو
    اسم واقعی شما
    علي

BrazilPersepolis

تشکر ها
    336
    تشکر شده 115 در 35 پست

رضايي: با پرسپوليس تلفني مذاكره كرده‌ام

خبرگزاري فارس: مهاجم فصل گذشته تيم فوتبال صباي قم گفت: مذاكره من با پرسپوليسي‌ها فقط تلفني بوده است.

غلامرضا رضايي در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، در خصوص مذاكراتش با باشگاه پرسپوليس اظهار داشت: من چند پيشنهاد خوب دار. مذاكره من با پرسپوليسي‌ها فقط در حد مكالمه تلفني بوده است. من در حال حاضر در شيراز هستم تا به مسائل شخصي‌ام بپردازم.
    وي افزود: در چند روز آينده به تهران خواهم آمد و مذاكرات نهايي را با مسئولان پرسپوليس انجام خواهم داد اما روشن شدن تكليف پرسپوليس و انتخاب سرمربي براي من اهميت زيادي دارد تا بتوانم قراردادم را با اين تيم امضا كنم.
    رضايي ادامه داد: اتفاقات اخير در باشگاه پرسپوليس كمي من را نگران كرده است. به همين دليل وسواس و دقت لازم را براي تصميم‌گيري انجام مي‌دهم، چرا كه فصل جاري در آينده فوتبال من بسيار تاثيرگذار است.
    اين مهاجم در خصوص استيل‌آذين عنوان كرد: اين موضوع را تكذيب مي‌كنم و به هيچ عنوان با مسئولان اين باشگاه گفت‌وگويي انجام نداده‌ام.
    مهاجم تيم ملي در خصوص پيشنهادات خارجي‌اش يادآور شد: چند پيشنهاد از امارات دارم اما خودم مي‌خواهم در ايران بازي كنم ولي اگر پيشنهادات اماراتي‌ها بهتر باشد احتمال رفتنم به اين كشور وجود دارد.
    رضايي با اشاره به انگيزه‌اش براي ملي پوش شدن خاطرنشان كرد: براي ثابت كردن خودم و اينكه نشان دهم اعتماد دايي به من بيهوده نبود مي‌خواهم دوباره پيراهن تيم ملي را بر تن كنم.

18. 2 کاربر از پست مفید kaka 8 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن -گواردیولا -پروین
    بازیکن محبوب
    دل پیرو - کاکا - عابدزاده - دایی - رونالدو(برزیل)-روماریو
    اسم واقعی شما
    علي

BrazilPersepolis

تشکر ها
    336
    تشکر شده 115 در 35 پست

Neww نگاهی گذرا بر اوضاع پرسپولیس

اختصاصی مرجع خبری پرسپولیس : در حالی که اکثر تیمها هشتاد درصد ترکیب خود را بدست آورده اند پرسپولیس هنوز سردرگم در انتخاب نفرات برای لیگ آینده میباشد .
    حال نگاهی کوتاه بر روی نفرات تیم پرسپولیس می کنیم

* نفراتی که حضور آنها قطعی می باشد:
    1) حقیقی 2) معمارزاده 3) باقری ها 4) شیث رضایی 5)محمد 6)باقری 7) منصوری 8) بادامکی 9) مهدی شیری 10)مجتبی شیری 11)خیرخواه 12) نوروزی 13) جلال اکبری

** نفراتی که قرارداد داخلی منعقد و یا هنوز تمدید نکرده اند:
    1) کریمی 2) زارع 3) حیدری 4) رضایی 5) آرفی 6) بائو 7) پتروویچ 8) آتسو 9) واعظی 10) مجتبی زارعی 11)علی عسگر 12) بهادر عبدی 13 ) نیکبخت 14 ) خلیلی

*** نفراتی که جدایی آنها قطعی می باشد :
    1) توره 2) نوری

20. 3 کاربر از پست مفید kaka 8 تشکر کرده اند .

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)