Design & Developed BY Patira

صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 53
    مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434
    تشکر شده 18,131 در 2,635 پست

roma پنجمین مهمان نیمکت دربی [[ گفتگوی خودمونی با Feri71 ]]

به نام خدا

پنجمین بخش از نیمکت دربی و پنجمین میهمان این بخش: Feri71

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

اطلاعات مربوط به پنجممین مهمان

نام کاربری: Feri71

لینک صفحه شخصی: [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

پست کنونی در سایت: مدیر لیگ انگلیس و تیم رم

نام و نام خانوادگی: فراز رحمانیان

تاریخ تولد: 10 / 4 / 1371

محل تولد: گنبدکاووس ( استان گلستان)

تیم های مورد علاقه: آ اس رم - ایتالیا - پرسپولیس

بازیکن مورد علاقه: فرانچسکو توتی

رشته تحصیلی: دانشجوی مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار

قوانین مربوط به بخش نیمکت دربی

1_ از مطرح کردن سئوالات تکراری و سئوالات نامناسب خودداری کنید ( سئوالات نامناسب حذف و یا توسط مدیران ویرایش می شود )

2_هر شخص تنها می تواند در 3 پست سئوالات خود را مطرح کند و در هر پست حداکثر 40 سئوال می تواند بپرسد ( تا زمانی که به سری اول سئوالات شما پاسخ داده نشده از مطرح کردن سری دوم سئوالات خودداری فرمایید )

3_مهمان نیمکت دربی باید به صورت نقل قول به سئوالات پاسخ دهد یعنی در زیر هر سئوال باید جواب آن سئوال را بنویسد.

4_ مهمان نیمکت دربی باید حداکثر تا 12 ساعت به سئوالات طرح شده پاسخ دهد . در صورت اینکه مهمان در پاسخ به سئوالات کوتاهی کند از نیمکت اخراج شده و تاپیک مربوطه حذف می شود.

5_ از شروع نشستن مهمان بر روی نیمکت تا 1 هفته این تاپیک باز است و سئوال و جواب ها انجام می گردد.

6_ مهمان دربی باید به تمامی سئوالات پاسخ دهد و از تفره رفتن خودداری کند ( البته به جز سئوالاتی که نا مناسب باشند و تشخیص آن با مسئولین سایت است که سئوال را حذف می کنند )
    WelCome To Derby

2. 11 کاربر از پست مفید Derby تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460
    تشکر شده 7,723 در 1,513 پست

roma

سلامی به عظمت رم به بهترین دوست و یار عزیزم فری جان
    خب اول قصد دارم یه خورده تخصصی سوال بپرسم!

1- بنظرت رم امسال تو لیگ چندم مشه؟
    2- با انریکه موافقی؟
    3- مالکان جدید چطور؟
    4- از اینکه رمی هستی چه حسی داری؟(البته میدونم چه حسی داری! فقط خواستم دوستان هم در جریان باشن)
    5- نظرت رو در مورد اسامی زیر بگو؟
    مکسس
    ووچینیچ
    منز
    بویان
    استکلنبرگ
    لاملا
    آنجل
    دونی
    بوریلو

خب حالا یه خورده غیر تخصصی میشیم
    6-
    آخریت باری که از ته قلبت خندیدی برای چی بود؟
    7
    -
    کش شلوار رو تو یک خط تعریف کن:
    8-
    تا حالا کسی گولت زده؟؟ چطوری تو ضیح بده؟
    9-
    یه کر و یه کور و یه لال بودن.کر میمیره لال چه جوری به کور بگه که کر مرده؟؟؟
    10-
    اینو جلوش بنویس توتی؟
    11-
    بدترین چیزی که ممکنه عصبیت کنه چیه؟
    12-
    بهترین و مفیدترین تاپیک سایت؟
    13-
    اگه بگن آمریکا به ایران حمله کرده چه حالی میشی؟میری جبهه کمک ؟
    14-
    معمولا صبح ساعت چند از خواب بلند میشی؟
    15-
    یه جک بگو؟

فعلا داداش

!!! No Totti No Party

4. 8 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    Jose Morinio . Afshin GHotbi . Majid Jalali
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847
    تشکر شده 10,655 در 3,070 پست

سلام

خوبی؟؟؟

خوش میگذره؟؟؟

1-یکم از خودت بگو...

2- بهترین خصوصیتت...

3-بدترین خصوصیتت...

4-بهترین دوست دربی...

5-بهترین دوست بیرون دربی منظورم دنیای غیر مجازی...

6-bmw یا فراری...

7-فوتبال اسپانیا تو یه خط...

8-چرا طرفداره رم شدی و چند سال که طرفدارشی...

9-بهترین بازیگر قهوه تلخ...

10-بهترین بازیگر طنز ایرانی...

11-چاووشی یا یگانه...

12-یاس یا پیشرو...

13-بعد از توتی کی رو دوست داری...

14-بهترین بازی که دیدی...باشگاهی و ملی...هر 2 رو باید بگی...

15-چند ساعت تو نت میگردی...چند ساعت تو دربی...

16-از چه لیگ اروپایی بدت میاد...

17-فرزند چندم خانواده هستی...

18-بهترین خاطره...

19-بدترین خاطره...

20-دوست یا دشمن...

باز هم برمیگردم
    من نمیخواستم بدم از دست تورو آسون
    تو نمیذاشتی پا بگیره زندگیمون
    من که شنیدم طعنه های اینو اونو
    تو که نذاشتی که بسازیم خونمونو
    اگه تو میموندی تورو میبخشیدم
    ویرایش توسط David7 : 07-07-2011 در ساعت 23:45

6. 7 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی - هافبک دفاعی
    مربی مورد علاقه
    فابیو کاپلو ♥ لوچیانو اسپالتی
    بازیکن محبوب
    توتی ♥ دروسی ♥ جیانینی ♥ جرارد
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531
    تشکر شده 6,378 در 1,166 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrd@d نمایش پست ها
    سلامی به عظمت رم به بهترین دوست و یار عزیزم فری جان
    خب اول قصد دارم یه خورده تخصصی سوال بپرسم!
    سلام بر هم تیمی عزیز خیلی خیلی لطف داری داداش

1- بنظرت رم امسال تو لیگ چندم مشه؟ با این گزینه هایی که باشگاه برای به خدمت گرفتن انتخاب کرده به نظر می رسه که واسه فصل های آینده برنامه دارن با این حال فک میکنم سوم بشیم البته انشاءالله که قهرمان بشیم
    2- با انریکه موافقی؟ هر چند هنوز شناخت خاصی از سرمربیگری انریکه نداریم اما فک کنم بیشتر روی بازیکنای جوون حساب باز میکنه که این خصوصیت میتونه توی کشوری که همه ی تیمهاش میانگین سن بازیکناشون بالاست یه حسن باشه درکل باهاش موافقم
    3- مالکان جدید چطور؟ خب از اونجا که آمریکایی ها چیز خاصی از فوتبال نمیدونن همین یه خورده ترس رو به دل آدم راه میده اما با این حال به آینده ی رم با مالکان جدیدش خوش بینم.
    4- از اینکه رمی هستی چه حسی داری؟(البته میدونم چه حسی داری! فقط خواستم دوستان هم در جریان باشن) همیشه به رمی بودن خودم افتخار می کنم رم جام هاش به نسبت تیم های معروف دیگه خیلی کمتره اما تعصب و عشق و علاقه ای که بین بازیکنا و هوادارا موج میزنه باعث میشه که رم همیشه تو قلب من جا داشته باشه.
    5- نظرت رو در مورد اسامی زیر بگو؟
    مکسس : مدافعی که به نظر من همیشه با قلبش واسه رم بازی میکرد اما شاید از اینکه سالهای سال با رم نتونست اسکودتو رو به دست بیاره خسته شد و حالا احتمالا میخواد با میلان به این آرزوش برسه.
    ووچینیچ : غیر قابل پیش بینی!! توی یه بازی یه گل هایی میزنه که آدم از تعجب شاخ درمیاره و محبوب هوادارا میشه توی یه بازی هم اینقدر موقعیت خراب میکنه تا بین هوادارا منفور بشه!!
    منز : ستاره ای که میتونست حتی به جایگاه فعلی کریس رونالدو برسه اما حیف که قدر خودش رو نمیدونه
    بویان : بازیکن دوست داشتنی که فک میکنم علاوه بر توانایی هاش پیرهن رم هم بهش میاد
    استکلنبرگ : به امید خدا در آینده ای نزدیک دروازه بان اول جالوروسی
    لاملا : جوان فوق العاده آینده دار
    آنجل : میتونه جانشین مناسبی واسه ریسه باشه
    دونی : چابک,جسور,با غیرت اما توی این یکی دوسال آخر دیگه اون دونی سابق نبود.
    بوریلو: توی نیم فصل اول فصل پیش عالی کار کرد اگه بتونه اون عملکردش رو تکرار کنه مطمئنا میتونه یکی از مهره های اصلی و ثابت رم باشه.

خب حالا یه خورده غیر تخصصی میشیم
    6-
    آخریت باری که از ته قلبت خندیدی برای چی بود؟ دیروز بود که یکی از خاطرات جالب چند سال پیش یادم اومد!
    7
    -
    کش شلوار رو تو یک خط تعریف کن: به جسمی که شلوار را روی بدن آدم نگه می دارد کش شلوار گویند
    8-
    تا حالا کسی گولت زده؟؟ چطوری تو ضیح بده؟ بچه که بودم یه دفه رفتم بغالی صاحب مغازه به طرف گوجه های کال اشاره کرد گفت اینا خارجیه منم هرچی گوجه ی کال دستم اومد گرفتم
    9-
    یه کر و یه کور و یه لال بودن.کر میمیره لال چه جوری به کور بگه که کر مرده؟؟؟ از طریق حس لامسه!! میتونه با حرکت دادن انگشتش روی بدن شخص نابینا طوری که انگار میخواد با انگشتش بنویسه فلان شخص فوت کرده اون رو مطلع کنه
    10-
    اینو جلوش بنویس توتی؟ این سوالو درست متوجه نشدم
    11-
    بدترین چیزی که ممکنه عصبیت کنه چیه؟ اینکه یکی بدون اجازه ی من دست به وسایل شخصیم بزنه
    12-
    بهترین و مفیدترین تاپیک سایت؟ ارتش سرخ حرف های خودمونی هواداران پرسپولیس
    13-
    اگه بگن آمریکا به ایران حمله کرده چه حالی میشی؟میری جبهه کمک ؟ کلا از جنگ متنفرم و کلا نه تنها ایران بلکه هر کجا از این دنیا که جنگی رخ بده دل شکسته میشم اما خب ازاین عرضه ها که بریم جبهه کمکم هم نداریم دیگه
    14-
    معمولا صبح ساعت چند از خواب بلند میشی؟ خب بستگی داره اما معمولا قبل از هشت بیدارم.
    15-
    یه جک بگو؟ به کلاغه میگن : دو دو تا ؟ بعد کلاغه میگه : غارتا

ویرایش توسط feri71 : 07-08-2011 در ساعت 02:34

8. 9 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

عضو Derby

بازیکن محبوب
    Totti
    تشکر ها
    942
    تشکر شده 745 در 244 پست

به به داش فری خودمون

اول سئوالات کلیشه ای:
    1- چرا دربی؟
    2- از چه اخلاقی خوشت میاد ؟
    3- خواننده یا خواننده های مورد علاقه ات ؟
    4- فیلم یا فیلم های مورد علاقه ات (ایرانی و خارجی)
    4- پنج ترانه ای که گوش دادی و خیلی دوسشون داشتی؟
    5- فوتبال بازی کردن رو دوس داری!؟
    6- روزت رو بیشتر دوس داری در کنار دوستات بگذرونی یا در اینترنت!؟
    7- به چه خصلت های بدی حساس هستی؟! دروغ؟ غیبت؟ و... ؟

سئوالات رمی:
    8- به نظرت تابستون گذشته بهتر نبود رم با رانیری تمدید نکنه!؟
    9- بهتر نیست توتی از فوتبال و رم کنار بره؟
    10- د.روسی و پیزارو نشون دادند که در مقابل هافبک های تراز اول دنیا مالکیت توپ رو از دست میدن! به نظر تو بهتره همین زوج دو نفره بمونه یا تغییر کنند!؟ اگر قراره تغییر کنند کی بیاد جاشون؟
    11- بهتر نیست حالا که بازار اروپا بهم ریخته شده رم د.روسی رو با 45 میلیون یورو بفروشه و روی گرکو برنامه ریزی کنه!؟ گرکو توانایی تبدیل شدن به د.روسی رو داره؟
    12- کرشنزی، کاپراری و ... چقدر به امید های رم که قهرمان کشور ایتالیا شدن ایمان داری!؟
    13- دونی یا سرجیو؟!؟ چرا !؟
    14- به نظرت بهتر نیست رم دست به خط حمله اش نزنه و از همون بوریلو، ووچینیچ، منز و وفرانچسکو توتی استفاده کنه!؟
    15- با اومدن بویان به رم موافق هستی!؟ چرا!؟
    16- با اومدن لاملا به رم موافق هستی!؟ چرا!؟
    17- با اومدن مونتلا در اواسط نیم فصل دوم موافق بودی!؟
    18- چطور هوادار رم شدی!؟

سئوالات فوتبالی (کلی):
    19- بهترین ترکیب از نظر تو!؟
    20- دفاع و ضد حمله یا حفظ توپ و حمله های پی در پی !؟
    21- مربی های سنتی یا مربی های مدرن!؟
    22- خوزه مورینیو !؟ در موردش نظراتت رو بگو!؟
    23- فرگوسن!؟ در موردش نظراتت رو بگو؟!
    24- آرسن ونگر!؟
    25- آنجلوتی!؟
    26- مانچینی!؟
    27-آلگری!؟
    28- لئوناردو!؟
    30- کریس رونالدو؟!
    31- مسی!؟
    32- پاستوره؟!
    33- وین رونی!؟
    34- به نظرت تیم اینتر تیم مافیایی هست و از پشت پرده یهره می بره!؟
    35- در مورد میلان چه نظری داری!؟
    36- بارسلونا بهترین تیم دنیاست!؟
    37- تیم منتخب مورد علاقه هات؟!

موفق باشی

10. 8 کاربر از پست مفید Gladiature_Roma تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448
    تشکر شده 14,724 در 3,817 پست

juventus به به !!!!

سلام و درود ...
    خسته نباشی فراز جان !
    خوشحالم که باعث شدی یکی از کاربرای قدیمی سایت یه سری اینجا بزنه ...

من چند تا سوال کوچولو دارم ...
    1 - یووه ، میلان ، اینتر ! لطفا رتبه بندی کن ! ( امیدوار به همین ترتیب که گذاشتم باشه ... )
    2- کالچوپولی رو دنبال می کنی ؟!!
    3- می دونی قاونو 1 و 6 سری A چیه ؟!!
    4- حالا که مشخص شده اینتر نقض قانون بیشتری نسبت به یووه و میلان داشته به نظرت اسکودتوی 2006 حق کدوم تیمه ؟!!
    5- شما هم مثل مسئولان رم مدعی اسکودتوی 2006 هستی ؟!!!
    اینا هم غیر فوتبالی :
    6- دوست داری یه سر از اونور کشور بیای اینجا ( جنوب ) ؟!!! تا حالا اومدی اینور ؟!!!
    7- پیرهن جدید رم رو بذار اینجا تا با پیرهن یووه مقایسه کنیم !

بقیه باشه بعد ....

12. 7 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531

نقل قول نوشته اصلی توسط david7 نمایش پست ها
    سلام

خوبی؟؟؟

خوش میگذره؟؟؟

سلام ممنون داداش

1-یکم از خودت بگو : زیاد اهل درس خوندن به صورت افراطی نیستم و بیشتر به صورت بخور و نمیر درس میخونم اما خب قصد ترک تحصیل هم ندارم. فوتبال یکی از مهم ترین بخش های زندگی من هست. از ورزش های غیر فوتبالی بدمینتون رو خیلی دوست دارم. از لحاظ گشت و گذار با رفقا هم در حد اعتدالم.

2- بهترین خصوصیتت : اصلا اهل دود و دم و اینجور چیزها نیستم

3-بدترین خصوصیتت : بعضی وقتا خیلی زود رنج میشم

4-بهترین دوست دربی : همه ی بچه های دربی جزو بهترین دوستان من هستن و چاکر همشون هم هستم

5-بهترین دوست بیرون دربی منظورم دنیای غیر مجازی : بیرون از دنیای مجازی هم هفت-هشت تا دوست فوق العاده صمیمی دارم که واقعا سخته بگم کدوم یکیش از همه بهتره

6-bmw یا فراری : BMW

7-فوتبال اسپانیا تو یه خط : فوتبال اسپانیا در کنار فوتبال انگلیس , ایتالیا و آلمان جزو بهترین های جهان هستن اما خب پخش بیش از حد این بازی ها از شبکه ی 3 باعث نارضایتی طرفداران سایر لیگ ها شده!

8-چرا طرفداره رم شدی و چند سال که طرفدارشی : بیشتر به خاطر وجود توتی و همچنین سبک زیبای بازی این تیم در زمان مربیگری اسپالتی بود همون موقع بود که احساس کردم به نسبت سایر تیم ها احساس فوق العاده بهتری بهش دارم. پیرهنش که آرم مزدا روش داشت رو از دوم راهنمایی یعنی حدودا هفت سال پیش داشتم اما تقریبا میشه گفت از پنج سال پیش شدم طرفدار سرسخت رم

9-بهترین بازیگر قهوه تلخ : شاید باورتون نشه اما من تا حالا قهوه ی تلخ رو متاسفانه نتونستم ببینم مهم ترین دلیلش اینه که هنوز فرصت کافی پیدا نکردم اصلا کلا یکی دو سالی میشه که فیلم خیلی کمتر نگاه میکنم

10-بهترین بازیگر طنز ایرانی : علی صادقی

11-چاووشی یا یگانه : چاووشی خواننده ایه که همیشه سعی میکنه سبک های متفاوتی رو توی آهنگاش پیاده کنه یگانه هم که همشهری خودمون هست صداش بی تعارف میگم که حرف نداره اما از اون جا که اصلا اهل پارتی بازی نیستم چاووشی رو خیلی بیشتر قبول دارم

12-یاس یا پیشرو : کلا زیاد اهل موسیقی رپ نیستم اما خب همون چند تا آهنگی هم که شنیدم فک کنم یاس بهتره

13-بعد از توتی کی رو دوست داری : گابریل باتیستوتا یا همون باتی گل خودمون

14-بهترین بازی که دیدی...باشگاهی و ملی...هر 2 رو باید بگی : بهترین بازی ملی که بازی آلمان - کاستاریکا افتتاحیه جام جهانی 2006 بود که 4-2 آلمان برد. بهترین بازی باشگاهی هم که ال کلاسیکوی رفت در چارچوب لیگ فصل پیش بود که بارسا 5 -0 برد.

15-چند ساعت تو نت میگردی...چند ساعت تو دربی : اگه وقتم آزاد باشه تا چهار پنج ساعت در روز معمولا هستم
    اما دربی هم از روزی نیم ساعت تا دو ساعت متغیره
    16-از چه لیگ اروپایی بدت میاد : از هیچ کدوم بدم نمیاد چون اعتقاد دارم از فوتبال باید لذت برد و این تعصباتی که آدم نسبت به لیگ ها و تیم ها پیدا میکنه فقط باعث میشه خود آدم کمتر از فوتبال لذت ببره

17-فرزند چندم خانواده هستی : پنجم ( آخری )

18-بهترین خاطره : بهترین خاطراتم از رفتن به ییلاقی هست در استان سمنان که واقعا هر وقت میرم واسم یه خاطره ی فراموش نشدنیه.

19-بدترین خاطره : همین دو هفته پیش بود که یه شتر اومده بود و داشت درختای توی کوچمون که خودمون کاشته بودیم رو می خورد منم رفتم فراریش بدم اما فرار نکرد که هیچ تازه دنبالم هم کرد و واقعا خدا رحم کرد که بعد از یه خورده دویدن ایستاد وگرنه الآن معلوم نبود چه بلایی سرم میاد

20-دوست یا دشمن : دشمن دانا به(بهتر) از دوست نادان

14. 9 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک وسط
    مربی مورد علاقه
    جوزپ گواردیولا
    بازیکن محبوب
    لیونل مسی
    اسم واقعی شما
    سینا

SpainSS_TehranBarcelona

Ali Karimi

تشکر ها
    1,939
    تشکر شده 6,824 در 1,678 پست

پول یا زیبایی ؟ ؟ ؟

وقتی دلت میگیره چه کار میکنی ؟ ؟ ؟

از زندگی چی میخوای ؟ ؟ ؟

دلم برای نگاه مهربان و اخلاق نیک و فروتنی ات تنگ میشود

16. 8 کاربر از پست مفید David Sina تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531

نقل قول نوشته اصلی توسط Gladiature_Roma نمایش پست ها
    به به داش فری خودمون
    به به داش ساسان خیلی خوشحالم دوباره تو رو توی دربی میبینم امیدوارم حضورت اینجا متداوم باشه

اول سئوالات کلیشه ای:
    1- چرا دربی؟ اگه اشتباه نکنم یادمه خودت یه دفه توی یاهو یه سند تو آل زدی گفتی یه سایتی هست پیش بینی داره و جایزه هم میده از اون موقع بود که با انجمن دربی آشنا شدم و از صمیمیتی که بین بچه ها بود خیلی خوشم اومد یه جورایی فک میکردم همه اینجا از ته دلشون دارن فعالیت میکنن
    2- از چه اخلاقی خوشت میاد ؟ اگه منظورت یه صفت اخلاقی هست از خلوص نیت خیلی خوشم میاد
    3- خواننده یا خواننده های مورد علاقه ات ؟ فرشید امین و شادمهر عقیلی
    4- فیلم یا فیلم های مورد علاقه ات (ایرانی و خارجی) : خارجی که گلادیاتور با بازی راسل کرو و شجاع دل با بازی مل گیبسون رو خیلی دوست دارم فیلم ایرانی هم زیاد نگاه میکنم اما واقعا نمیشه در حال حاضر به یه فیلم اظهار علاقه کرد!
    4- پنج ترانه ای که گوش دادی و خیلی دوسشون داشتی؟ شب برهنه از شادمهر عقیلی - گل لاله از فرشید امین - چشمای خیس از رضا اردشیری - come Clean از هیلاری داف - Alejandro از لیدی گاگا
    5- فوتبال بازی کردن رو دوس داری!؟ آره خیلی زیاد
    6- روزت رو بیشتر دوس داری در کنار دوستات بگذرونی یا در اینترنت!؟ هر دو رو خیلی دوست دارم ولی خب وزنه به سمت اینترنت یه خورده بیشتر سنگینی میکنه
    7- به چه خصلت های بدی حساس هستی؟! دروغ؟ غیبت؟ و... ؟ از دورو بودن خیلی بدم میاد

سئوالات رمی:
    8- به نظرت تابستون گذشته بهتر نبود رم با رانیری تمدید نکنه!؟ مطمئنا با اتفاقاتی که توی فصل 2009/10 افتاد هممون دوست داشتیم رانیری تمدید کنه اما خب اگه دوباره به عقب برگردیم صد در صد مخالف تمدید قراردادش بودم.
    9- بهتر نیست توتی از فوتبال و رم کنار بره؟ نه به هیچ وجه توتی هنوز یه بازیکن فوق العاده موثر هست که حتی دعوت نشدنش به تیم ملی هم یه کم لطفی محض هست.
    10- د.روسی و پیزارو نشون دادند که در مقابل هافبک های تراز اول دنیا مالکیت توپ رو از دست میدن! به نظر تو بهتره همین زوج دو نفره بمونه یا تغییر کنند!؟ اگر قراره تغییر کنند کی بیاد جاشون؟ دروسی که باید بمونه اما اگه حتی یکی مثه پیرلو به رم بیاد موافق رفتن پیزارو هستم
    11- بهتر نیست حالا که بازار اروپا بهم ریخته شده رم د.روسی رو با 45 میلیون یورو بفروشه و روی گرکو برنامه ریزی کنه!؟ گرکو توانایی تبدیل شدن به د.روسی رو داره؟ نه من به هیچ وجه نمیخوام دروسی از رم بره چون میتونه یه اسطوره برای رم باشه
    12- کرشنزی، کاپراری و ... چقدر به امید های رم که قهرمان کشور ایتالیا شدن ایمان داری!؟ خیلی زیاد اما فعلا باید به کسب تجربه ادامه بدن که احتمالا در همین راستا باشگاه اونها رو به طور قرضی به سایر تیم ها منتقل میکنه تا بلکه پخته تر بشن
    13- دونی یا سرجیو؟!؟ چرا !؟ سرجیو - چون غیرت یه دروازه بان رو به معنای واقعی نشون داد اگه قد کوتاهش نبود الآن یکی از بهترین های جهان بود.
    14- به نظرت بهتر نیست رم دست به خط حمله اش نزنه و از همون بوریلو، ووچینیچ، منز و وفرانچسکو توتی استفاده کنه!؟ بوریلو - ووچینیچ و منز هرسه در اواخر فصل پیش در شرایط آرمانی نبودن بنابراین نباید تنها به اونها اتکا کرد.
    15- با اومدن بویان به رم موافق هستی!؟ چرا!؟ آره - به نظرم بازیکن خوبیه بازیکنی که بین ستاره های بزرگ بارسا مثه مسی و ویا خیلی وقتا میتونست حرفی واسه گفتن داشته باشه مطمئنا بازیکن کمی نیست.
    16- با اومدن لاملا به رم موافق هستی!؟ چرا!؟ آره - چون بازیکن با تکنیکی هست.
    17- با اومدن مونتلا در اواسط نیم فصل دوم موافق بودی!؟ تا حدودی آره چون به غیر از اون دیگه گزینه ی خاصی نداشتیم شاید اگه رانیری میموند الآن سهمیه ی لیگ اروپا رو هم نداشتیم.
    18- چطور هوادار رم شدی!؟ زمانی که سنم خیلی کمتر بود فوتبال خارجی رو کمتر نگاه میکردم یه دفه خواستم یه پیرهن ورزشی بگیرم از پیرهن رم خیلی خوشم اومد حتی خیلی وقتا وقتی بیرون میرفتم اون پیرهن رو میپوشیدم بدون اینکه کوچکترین اطلاعاتی راجع بهش داشته باشم. چند سال بعد که به فوتبال اروپا رو آوردم یک راست طرفدار رم شدم

سئوالات فوتبالی (کلی):
    19- بهترین ترکیب از نظر تو!؟ بوفون-اشلی کول - لوسیو - پیکه - دنی آلوز - دروسی - ژابی آلونسو - ژاوی - اسنایدر - اتوئو - کریس رونالدو
    20- دفاع و ضد حمله یا حفظ توپ و حمله های پی در پی !؟ حفظ توپ و حمله های پی در پی

21- مربی های سنتی یا مربی های مدرن!؟ مربی های مدرن
    22- خوزه مورینیو !؟ در موردش نظراتت رو بگو!؟ مغرور - به دنبال ایجاد حاشیه - به اونصورتی که باید و شاید طرفدارش نیستم
    23- فرگوسن!؟ در موردش نظراتت رو بگو؟! مرد بزرگ! اگه یه روز از منچستر بره انصافا انگار این تیم یه چی رو کم داره.
    24- آرسن ونگر!؟ سال بعد حتما قهرمان میشیم اولین جمله ای که درمورد این مربی یادم میاد همینه چون هر فصل این همه وعده وعید میدن واسه قهرمانی آرسنال اما هیچ اتفاقی نمیوفته اما در کل مربی بسیار بزرگی هست.
    25- آنجلوتی!؟ امیدوارم یه روزی مربی رم بشه هرچند به نظرم مربی ای نیست که موفقیت هاش متداوم باشه.
    26- مانچینی!؟ در آینده به مربی بسیار بزرگ تری تبدیل خواهد شد.
    27-آلگری!؟ اگه زلاتان رو نداشت احتمالش خیلی کم بود که بتونه میلان رو قهرمان کنه. البته خیلی وقتا در غیاب زلاتان هم خوب نتیجه می گرفت ولی درکل عامل اصلی قهرمانی میلان همون زلاتان بود.
    28- لئوناردو!؟ واسم خیلی عجیب بود که رفت به تیم رقیب یعنی اینتر!!
    30- کریس رونالدو؟! از استیلش خوشم میاد.
    31- مسی!؟ تکنیک به معنای واقعی - توی تیم ملی آرژانتین به حقش نرسید.
    32- پاستوره؟! فوق ستاره ی آینده ی فوتبال جهان البته من اگه به جای مسئولای رم یا هر تیم دیگه ای بودم بیشتر از بیست و پنج میلیون یورو برای به خدمت گرفتنش پیشنهاد نمیدادم.
    33- وین رونی!؟ خیلی وقتا مثه اواسط فصل پیش اسیر حاشیه ها میشه اگه این حاشیه ها نباشه به بازیکن بزرگتری تبدیل میشه.
    34- به نظرت تیم اینتر تیم مافیایی هست و از پشت پرده یهره می بره!؟ متاسفانه خیلی از تیم های ایتالیایی ممکنه پشت پرده های کثیفی داشته باشن یکی کم و یکی دیگه خیلی زیاد.
    35- در مورد میلان چه نظری داری!؟ امسال تیم خوبی داشت و خوب هم بازی میکردن اما رقیبی هم نداشت که باهاش رقابت کنه چون اینتر , رم و یووه هرسه حال و روز خوشی نداشتن.
    36- بارسلونا بهترین تیم دنیاست!؟ آره شایدم حتی بهترین تیم تاریخ فوتبال
    37- تیم منتخب مورد علاقه هات؟! بوفون - کنترائو - لوسیو - ویدیچ - دنی آلوز - دروسی - پیرلو - اسنایدر - چیچاریتو - توتی - اتوئو

ویرایش توسط feri71 : 07-08-2011 در ساعت 15:58

18. 9 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531

نقل قول نوشته اصلی توسط AlexDelpiero نمایش پست ها
    سلام و درود ...
    خسته نباشی فراز جان !
    خوشحالم که باعث شدی یکی از کاربرای قدیمی سایت یه سری اینجا بزنه ...
    خواهش می کنم داداش کاری نکردم که

1 - یووه ، میلان ، اینتر ! لطفا رتبه بندی کن ! ( امیدوار به همین ترتیب که گذاشتم باشه ... )
    : یووه و میلان تقریبا واسم توی یه سطح قرار دارن بعدشم اینتر میشه
    2- کالچوپولی رو دنبال می کنی ؟!! صد در صد!!!!کدوم طرفدار فوتبال ایتالیا هست که این قضیه رو دنبال نکنه؟
    3- می دونی قاونو 1 و 6 سری A چیه ؟!! نه متاسفانه
    4- حالا که مشخص شده اینتر نقض قانون بیشتری نسبت به یووه و میلان داشته به نظرت اسکودتوی 2006 حق کدوم تیمه ؟!! خب مطمئنا اولین تیمی که توی این ماجرا دست نداشته باشه حقش هست که صاحب اون اسکودتو باشه که در حال حاضر فعلا رم هست
    5- شما هم مثل مسئولان رم مدعی اسکودتوی 2006 هستی ؟!!! خوبه حالا خود سرپرست فعلی رم هم اعلام کرد که هیچ درخواستی برای گرفتن این اسکودتو نخواهیم داد و این یعنی سیاست باشگاه رم بر این مبنی هست که جام رو در زمین بگیره نه در خارج از زمین اما من اعتقاد دارم اگه رم تیم پاکی بوده توی این ماجرا حقش هست که این اسکودتو رو داشته باشه
    اینا هم غیر فوتبالی :
    6- دوست داری یه سر از اونور کشور بیای اینجا ( جنوب ) ؟!!! تا حالا اومدی اینور ؟!!!
    خیلی خیلی دوست دارم. متاسفانه تا حالا توفیق دست نداده بیایم اونورا
    7- پیرهن جدید رم رو بذار اینجا تا با پیرهن یووه مقایسه کنیم ! فعلا دم دستم نیست اگه خدا بخواد فردا یا پسفردا میذارم

بقیه باشه بعد ....

20. 9 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)